welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime21.03.15 21:04

Jenni & Max


- Mondták már, hogy édes vagy reggel... - bókoltam mosolyogva. Nem tehetek róla, de egyszerűen nem tudtam megálni, hogy ne mondjam ki, hogy milyen édes ezzel a kócos hajal és ebben a gyűrött plóban. Látszik, hogy még alszik a lelke és az is, hogy nem kevéssé másnapos... Hát nem tagadom, fájdalom csilapitó nélkül most én sem vigyorognék ennyire. Nem kevés alkoholt nyomtunk le tegnap mindketten és nem is tudom, hogy melyikünk kinézete a szörnyűbb. Annak elenére, hogy nehezen viselem a macskajajt nem bántam meg a tegnap esti bulit, hisz szülinapja volt és azt hiszem ennyi neki is kijárt.
- Hát csak félig lettem rokkant... De nem panaszkodom, egy ilyen lány társoságában, akár a háromnapos nyomorgást is vállalnám egy olyan kanapén, ami egymagamnak is kicsi, nem, hogy kettőnknek. - ironizáltam kicsit, de persze bármiféle rossz szándék nélkül. Ahoz képest, hogy igencsak ugymond helyigényes vagyok, most nyugton tudtam maradni reggelig. Talán a sok alkohol tehette, talán Jenni jelenléte nem tudom, de ugy aludtam akár egy ujszülött. - És te birtál tőlem aludni? - adtam a bögrét a kezébe, hátha kicsit felébred a kávé illatára. - Am hoztam neked valamit.... - adtam a kezébe a fürdőböl kihozott kék, poláros fürdőköpenyem.
- A többiek elmentek mikor jöttem visszafelé a kávéval. Tehát ha minden igaz MI és Andresék maradtak.... - fintorodtam el a gondolatra, hogy az én ágyamban vannak most is. - Ha akarsz zuhanyoz le a fenti fürdőben és gyere le, csinálok valami kaját... - mosolyodtam el majd belekortyoltam a kávémba... - Am semmi megoldhatatlan. - Nem olyan vészes az a kis kupi ami kint van, majd megoldom. Valahogy...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime22.03.15 21:37

Max & Jenni



- Másnapos vagyok, nyúzott, kócos, biztos a sminkem is elkenődött, mi lehet ebben édes? - Elemeztem ki gyorsan a reggeli a mai reggeli állapotom. Őszintén szerintem szörnyen festhetek, csak nem édesen. - Te viszont az vagy. Tényleg. - Mosolyodtam el. Néha azon kapom magam, hogy hosszú másodpercekig csak nézem, abba kell ezt hagynom, elég feltűnő jelenség lehet, de nem az én hibám, hanem minden csakis az övé. Kell neki ilyen szemtelenül jóképűnek és ennyire szerethetően lennie? Még ha ezt nem is mondhatom ki, mert reggel van és már nincsen mire fogni, a másnaposságra meg nem igazán lehet, attól még így van.
- Ez irónia volt? - Húztam el a szám. Igen, de még mennyire. Hát aludhattam volna valahol máshol is,, mondjuk a nappaliban a kanapén. Nem lett volna kötelező ketten osztoznunk ezen az ágyon. Pedig olyan jól aludtam. Tényleg eltudnám még viselni pár alkalommal, sőt akár minden nap, még akkor is, ha minden alkalommal ezen az ágyon kellene osztoznunk is.
- Horkoltál... Iszonyat hangosan. - Próbáltam komoly maradni meg morcos és nem elnevetni magam, de végül csak megjelent egy halvány mosoly a szám szegletében, ha már Ő azt állítja, hogy olyan rossz volt velem aludni, hogy félig megrokkant, akkor Ő meg horkolt.
- Most legszívesebben még az ágyat is kicserélnéd, igaz? - Vettem el Tőle a köpenyt. Hát igen, egy zuhany most nagyon is jól fog esni, bár a reggelivel kapcsolatban nem vagyok biztos, bár ha eddig kibírtam a gyomrom, akkor szerintem most már megleszek, legalábbis remélem, bár én magam sem fogok fel hogy a fenébe bírtunk ennyit inni.
- Még reggelit is csinálsz? - Nem akartam célozgatni, más különben most azt mondtam volna, hogy valaki egyszer rettenet szerencsés lesz mellette, de attól még így gondolom, hogy nem mondom ki. Letettem a kávém az asztalra, hogy elinduljak gyorsan lezuhanyozni. A köpenyt finoman húztam magam után a földön, visszafelé felkaptam a kávém és megindultam ki a konyhába. A bögrét letettem az asztalra, bár gondolom hallotta a lépteim, azért én mégis a háta mögé osontam, kezeim az oldalára csúsztattam és egy puszit nyomtam az arcára.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime27.03.15 12:00

Jenni & Max


­- Ezt ti nők nem érthetitek... - mosolyodtam el. Nem érthetik, hogy nekünk miért aranyosak és elbüvölőek még másnapposan, nyúzottan és kócosan is. Mint ahogy azt semérthetik, hogy miért szereti egy férfi a párját még akkor is ha nincs épp a legjobb formájában. A nők nagy része azt hiszi, hogy számunkra csak a talpig kiglancolt stílus az igazi, hogy csak akkor kell eg ynő, ha mindig a legjobb formáját hozza. Számomra egy nő akkor a legszebb ha önmagát mutatja mindenféle smink és csillogás nálkül. Végül is az ajándékot fogjuk szeretni nem a csomagolást. - Ne hozz zavarba kérlek.... - hajtottam le a fejem. Csak kedves akartam lenni, hisz gondoltam, hogy mivel tegnap elég rendesen kiütötte magát, ezért jól esne neki egy kávé.
- Nem eszem ágában sem volt... - huztam a számat egy félmosolyra. -Akkor is,mondj csak amit akarsz nekem így is szép vagy... - Ha már zavarba próbál hozzni, akkor ne csak én piruljak. Most valahogy tényleg olyan másnak látom... Talán a tegnap este történtek miatt.
- Jenni ne is próbálkozz... Nem szoktam horkolni. - nevettem el magam a fülentése hallatán. Rengetegszer aludtam a haverokkal is együtt a turnébuszban, vagy a hotelben és gondolom közölték volna ha horkolnék.
- Persze, éhen hallok... A konyhában várlak. - fogtam a tenyerem közé a bögrém és kivonultam a konyhába. Beraktam a piritóba  a kenyeret és nekiáltam az omletnek. Andresék részére is csináltam mert gondolom Ők is lassan előbújnak. Már az utolsó adaggal foglalatoskodtam, mikor éreztem, hogy Jenni keze az oldalamra csúszik és megpuszilja az arcom. Elmosolyodtam és megfogtam az oldalamon pihenő kezét. - Úgye tudod, hogy ez nem igazán baráti dolog... - fordultam meg még mindélg mosolyogva és simitottam a derekár mindkét kezem. Jenni válla fölöt átrpilantva láttam meg Andrest besétálni a konyhába. - Jó reggelt a lepedők királyának... - nevettem el magam Andres összeborzolt haja és nyúzott képe láttan, ahogy ott áll félmeztelen és egyszál pizsamanadrágban.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime27.03.15 16:24

Max & Jenni


- Jó tudni. - Mosolyodtam el édesen, legalábbis én úgy éreztem elolvadok. Attól függetlenül, hogy másnapos vagyok még elpirulhatok, viszont nem akarok, de elfogok, ha minden adandó alkalmat megakar ragadni arra, hogy zavarba hozzon, márpedig szerintem erről van szó. Minden az Ő hibája. Mert nem érdekel kinek vagyok szép és kinek nem, a lényeg, hogy neki az legyek és senki bókjának sem örülök annyira, mint az övének. Ilyenkor úgy érzem, hogy kicsi Jenni odabent repdes örömében annyira boldog, amennyire én vagyok az. Néha még magam sem hiszem el, hogy minderre képes vagyok, de bármit megtennék, kibírnék és elviselnék azért, csak azért, hogy a közelében lehessek és maradhassak. Ennyi. Ez az, ami érdekel és számít. Tőle vagyok ilyen édes és szép és gyönyörű meg minden, ami csak szerinte vagyok, de persze ezt egy férfi nem értheti, de nem is kell, a lényeg, hogy én érzem és nem akarom elveszíteni ezt az érzést.
- Még jó, mert lerugdostalak volna mellőlem, ha nem hagysz aludni és már nem bírtam volna hallgatni. - Tettem hozzá egy bájos mosollyal. Na jó, valószínűleg nem lett volna szívem se elég lélekjelenlétem vagy energiám ahhoz, hogy lelökjem, szóval valószínűbb, hogy inkább csendben kimásztam volna mellőle és másik alvóhely után néztem volna.
- De, de igen. Az. Adtam egy puszit. Jól esett. Legközelebb inkább ne? - Vezettem kezem az övére, miközben a szemébe néztem. Édes istenem, még sosem voltak bennem ennyire ellentétes késztetések. Minél közelebb kerülök hozzá annál gyengébbnek érzem magam, sőt nem is akarok ellenállni a kísértésnek, de ugyanakkor a következő pillanatban máris hatalmába kerít egy másik érzés is, hogy csak akkor szeretném, ha Ő akarja és nem csak miattam, mélyen legbelül Tőle szeretném azt hallani egy nap, hogy akar engem, hogy velem akar lenni. Bármit megadnék azért a pillanatért. Mindent.
- Neked nincs ruhád? - Fordultam félig hátra... - Én kikérem magamnak nekem csak az van, amiben jöttem és az lövésem sincs hol, de megyek is és megkeresem és kikaparom a barátnőmet az ágyból. - A ruhám szerencsére a nappaliban volt a kanapén, ahol hagytam. Gyorsan belebújtam a ruhába meg a cipőmbe, egyik kezem a kilincsen, másikkal pedig a szemeim előtt, úgy nyitottam be Max szobájába, majd lassan elhúztam a kezem.
- Nyuszifül, reggeli. - Más körülmények kötött most behuppannék mellé az ágyba, de most inkább kihagyom. - Kilyukad a gyomrom. - Melleim alatt összefonva karjaimat néztem körbe a szobában vagyis csak a földön, ahol a ruhakupacok hevertek. Oké, hát legalább megvannak.
- Oké, akkor öltözz és odalent várunk. - Ezzel persze tudom, hogy semmit sem úsztam meg, de most inkább nem most akarom hallani. Inkább gyorsan kislisszantam a szobából, hogy vissza lemenjek a fiúkhoz meg a reggelimhez a konyhába.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime29.03.15 11:35

Jenni & Max


- Ne nevetess.... nem igazán vagyunk egy sulycsoport kislány.... ! - nevettem el magam. Méghogy lerugdosott volna. Elsősorban nem hinném, hogy a tegnapi piálás után és ugy átlagában sem lenne annyi ereje, hogy egy mozdulattal levágjon az ágyról, másodsorban tudom jól, hogy nem tenné, hisz tul fontos vagyok neki ahoz, hogy hadja, hogy bajom essen, mondjuk esés közben mivel nem vagyok tudatomnál esetleg eltörjem valamimet. Fontos vagyok neki....ezt az este be is bizonyitotta. Az este.... Istenem, az a csók... Azt nem csak a pia csinálta. Mi a fene van velem? Nem szabadna ilyeneken gondolkodnom. Nem szabad a saját magamnak szabott határokat átlépnem, bár az este megszegtem egyett, amit pont azért hoztam, hogy ne essek kisértésbe. Ha nem jelenik meg Genevieve akkor ki tudja mi történt volna közötünk. Jobb ez így...Jobb hogy nem történt semmi.
- Jól van na meg sem szólaltam... - tártam szét a karom bocsánatkérően. Nem arra céloztam, hogy nem adhat puszit, csak enne olyan kicsit "ifiju házasok" szaga volt. Nem vagyok még hozzászokva, hogy van egy nő körülöttem aki álandóan puszikkal próbál elhalmozni. A legjobbb ebben, hogy ez a nő elvileg a legjobb barátom. Na jó kezdem kicsit elveszíteni a fonalat...
- Khm.... - köszörültem meg a torkom, utalva ezzel arra, hogy én sem vagyok épp tulöltözve a reggelhez. - Azt hiszem, hogy elmegyünk mi szépen és felöltözünk, meg embert faragunk belőled... - forditottam meg Andrest az ajtóval szemben és kezdtem el kifelé tolni.- Remékem jól szórakoztál, mert amint kijózanodtál megölek.... - utaltam ezzel arra, amit az ágyamban műveltek a kis barátnőjével. - Na ehetünk végre? - tértünk vissza a konyhába. A lányok már odabent beszélték ki valószínű a tegnap estét.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime29.03.15 20:07

Max & Jenni


- Meglehet, de amikor alszol nem ellenkezel, bár akkor se lehetsz könnyű, de ha már a falra másznék elhiheted megkísérelném, aztán legfeljebb esünk mindketten. - Na nem szolidaritásból, hanem mert magával húzna, de igen, képes lennék rá. Persze nem azért, hogy baja essen, mert abban az esetben rendesen bűntudatom lenne, inkább csak mert szóltam előre. De amilyen állapotban voltam és ha mégis horkolt volna, amint az kiderült nem szokott még jó, inkább befogtam volna az orrát vagy valami más módszerrel próbálkoztam volna.
- Helyes. - Mosolyodtam el ismét. Oké, akkor ezek szerint most ne puszilgassam vagy igen? Mosom kezeim, semmiféle hátsószándékom sem volt vele, ez csak egy egyszerű ártatlan jó reggelt puszi volt és nem akartam sem rá mászni, sem pedig azt, hogy pakoljon fel a konyhapultra és elevenítsük fel, a lépcsőház alatti eseményeket, amibe most inkább nem akarok belegondolni, csak mert, csak mert nem.
- A fene... Fiúk! - Mire vissza leértem a konyhába a reggelink majdnem odaégett és akkor lehetett volna kaparászni a serpenyőből, bár az alját így is egy kicsit odakapta, de szerencsére mosogatni nem mi fogunk. Közben amíg mindenkinek szedtem a tányérjába Genevieve is megérkezett.
- Szörnyen mosottnak tűnsz. - Állapítottam meg egy sokat sejtető mosollyal. Gondolom ez az állapot nem csak a bevitt alkoholmennyiségnek köszönhető, azért is volt az a sejtelmes mosoly.
- Te is. - Egy pillanatra egymásra néztük majd kitört belőlünk a nevetés.
- Különben is most haragszom rád... Nagyon. - Húztam el a számat sértődötten, mintha komolyan gondolnám vagy épp képes lennék rá haragudni kettő percnél tovább. Na jó, képes volnék, de nem emiatt.
- Bocsi... - Valamiért az az érzésem, hogy ma nem fogunk valami sokat beszélgetni, mivel a lepedők királynője kidőlt az asztalnál.
- Még jó, hogy művészek vagytok, nem pedig szakácsok... - Formáltam macskakörmöt két-két ujjammal, miután a Max és Andres felé fordultam. - Mert a reggelink majdnem odakozmált kissé. - Töltöttem még kávét Genevieve-nek és Andresnek majd leültem a barátnőmmel szemben.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime01.04.15 22:35

Jenni & Max


-Szeretnél mi rajtam landolni? - húztam a szám egy huncut félmosolyra. Tudom, hoyg akkor sem tenné meg, hiábba is bizonygatja itt nekem minden erejével. Tul fontos vagyok neki ahoz, hogy féjdamat okozzon. Bár ha jobban belegondolok, csak azért hogy rajtam ladolhasson, lehet, hogy m égis csak megtenné. Huncut a csaj és nem is kicsit. Még mindig kerülgeti a témát, de nem tagadom én is provokálom. A legrosszabb az, hogy bármenyire is bizonygatom magamnak, hogy barátoknak kell maradnuk, egyre jobban érzem azt, hogy ez kezd egyre nehezebbé válni mindketőnk számára. Most már én is tudom, hogy ez nem mehet igy sokáig, vagy előre vagy hátra, de lépni kell valamerre, mert így mindketten megblondulunk.
- Én nem vagyok szakács, de ennek tudnia kellene főzni vagy mi a fene... - mutattam hüvelykujjal a melettem álló öcsém felé. basszus teljesen elfeledkeztem a kajáról, mert már muszály voltam végighalgatni Andres éjszakájának történetének elejét... Istenem ha belegondolok, hogy mindent el akar mondani... Hosszú napom lesz.
A reggeli után, Andresék felmentek, hogy összeszedjék a cuccaikat és hazavigye Genevievet. Jennivel leszedtük az asztalt és én bedobáltam a csetrest a mosogatógépbe. A studióba gyorsan rendet tettünk, majd kikisértem Jennit.
- Akkor este.... - kissé bizonytalanul de magamhozz szoritottam. - Vigyázz magadra addig is... Szia! - intettem még egyszer mikor beült a taxiba, majd becsuktam az ajtót magam mögött.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime02.04.15 8:50

Max & Jenni


- Tény, hogy könnyebb vagyok. Ha Te esel rám engem le is lehet százalékolni kettő másodperc alatt... - Mert félig megrokkanok, ahogy Ő fogalmazna, de azért a gondolattal még eljátszadozhatok, nem igaz? Ha pedig egyszer legyen most szó bármilyen helyzetről úgy alakulna, hogy szerencsésen rám esik lehet akkor sem panaszkodnék azért annyira, de biztosan meg is érezném a súlyát, amikor felakarnék kelni. Ezt a helyzetet már ismerem eléggé. Támogattam már el Brandont az ágyig, mert addig erősködött, hogy Ő már pedig nem marad a kanapén hogy végig mindketten eltaknyoltunk, Ő rám esett és mint akit kiütöttek abban a szent pillanatban be is aludt. Felejthetetlen.
- Akkor legközelebb Te fogsz felkelni a hercegnő mellől és reggelit csinálni, Max meg marad. - Néztem jelentőségteljesen Andresre. Végül is mentettem, ami menthető. Nem égett oda, csak egy kicsit lekapta az alját, bárkivel előfordul még a jobbakkal is, akiknek tudniuk kellene főzni vagy mi a fene.
Látszott, hogy mindenkinek hosszú estéje volt abban a tekintetben, hogy most még az én barátnőmnek is beállt a szája, ami nem sűrűn szokott, hiszen szinte mindig állandóan beszél, hozza a formáját meg a hangulatot, most pedig csak ettünk és mindannyian hálás pillantással néztünk az előttünk lévő kávénkra. Bár azt nem engedte meg, hogy maradjak és segítsek feltakarítani azért az asztalt segítettem leszedni és legalább a stúdióban rendet rakni, halványan el is mosolyodtam, amikor megtaláltam a tegnapi muffin papírját.
- Akkor este... - Amíg átfutott az agyamon, hogy most megöleljem-e, addig Ő megtette, én pedig jólesően viszonoztam. Meddig fogjuk tudni ezt még így folytatni? Tudja a fene, de minden egyes alkalommal, amikor így közelebb kerülünk egymáshoz egyre nehezebb ellenállni a kísértésnek.
- Szia. - Intettem még egyszer még mielőtt beszálltam volna a taxiba. Szóval este megint. Ez azért már jelent valamit kislány? Nem akar egyedül lenni és rád gondolt.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Somebody's Me - Max & Jenni
» I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H
» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
» broken silver wings
» Max & Jenni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Blake Villa-