welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime10.02.15 20:46

Max & Jenni


- Más különben egész biztosan inkább befognám, de most legalább van is hozzá elég bátorságom, hogy kimondjam, amit gondolok... Egy üveg tiszta rum után, ami más esetben le sem tudnál nyomni a torkomon. De ha ma nem fog visszaköszönni, akkor azt hiszem megfogom szeretni. - Kólával esetleg bekeverve valamivel fincsi, de a sima rum nekem borzalmas, most viszont határozottan nem zavart. Na tessék, pontosan ezt műveli velem, mindenről elvonja a figyelmem és csak rá figyelek, mintha senki más nem lenne.
- Egyszerű... Mert ha egy kretén lennél, akkor szóba se álltam volna veled. Nézd, mások biztosan sokkal jobban ismernek nálam, mint például David is ilyen, Ő biztos jobban ismer nálam és többet is tud rólad, de én annak a nem fog sikerülni? Bocsi, nem tudtam, ezért megcsináltam embernek tűnsz, javíts ki, ha tévedek. De most komolyan nekem kell huszonkét évesen felhívnom a figyelmed arra, hogy a világ nem csak fehér és fekete? - Mert nem az. Nekem viszont megint csak úgy fest, hogy megeredt a nyelvem. Hogy mi lesz ebből megint?
- Max, kérlek mutass nekem csak egy olyan embert, aki nem csalódott életében. Nem tudsz, mert nincs. Mindenkit érnek csalódások és általában mindenki csak a negatív tapasztaltaira emlékszik vissza, a szép pillanatokról pedig megfeledkezik. Én viszont nem tudom azt elképzelni, hogy valaki ne szeretett volna. - Mert én még igen is hiszek abban, hogy vannak még tiszta szívű emberek is, csak valamiért mindig a rossz helyen keressük őket.
- Ha a negatív tapasztalataim alapján értékelném a férfiakat, akkor lássuk... Vegyük a legutóbbit, akkor a férfiak egytől egyig, alkoholista, akaratos, erőszakos, disznók vagy egy másikat, egy hazug, magának való, önző szemétláda. Ezek közül melyik lennél? Szerintem egyik sem, igazam van? Ugye érted mire akarok kilyukadni? Nem ítélhetsz meg senkit sem valaki más után. Ez így nem fair... Sem másokkal, sem önmagaddal szemben. - A fenébe is. Pszichológiára kellett volna jelentkeznem, nem pedig médiára, bár azt hiszem abba bolondulnék bele, hogy napi szinten kellene hallgatnom mások problémáit, na az nem menne... Mármint bármikor szívesen meghallgatok bárkit, ha attól jobb lesz egy kicsivel is, de hogy fő állásban, na azt nem bírnám. - Az a probléma, hogy Te már nem hiszel az emberekben, amihez szerintem még egy kissé korán van. Én pedig túl jóhiszemű is vagyok azt hiszem.
- Jössz? - Húztam fel magam a medence szélébe kapaszkodva. - Most behúztalak volna, de mindketten tudjuk, hogy nem menne, csak ha hagynád magad, az meg úgy nem poén. - Elmosolyodtam, miközben azon kaptam magam, hogy már megint túl közel vagyok hozzá, ezért kicsit hátrébb húzódtam, de még mindig mosolyogtam rá.
- Mivel fogalmam sincs mit mondhatnék, épp ezért nem is mondok semmit, csak gyere... - Visszalöktem magam a vízbe és tisztességesen lecsaptam, oops.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime16.02.15 22:22

Jenni & Max


- Hát igen... Az alkohol sok esetben elront dolgokat, de sok esetben helyre is hozza őket. - filozófáltam egy kicsit. - Nem vagy te olyan gyáva, hogy ne mernéd kimondani szin józanon is ezeket a dolgokat, csak most te is abban reménykedsz, hogy a pia megteszi a hatását és reggelig elfelejtünk mindent a frászba. - Bevallom szerintem a felére sem fogunk emlékezni másnap reggel, de kit érdekel lényeg, hogy most tudom, hogy mit mond és mit akar. Holnap meg lehet, hogy én is azért fogok imádkozni, hogy Ő ne emlékezzen semmire.
- Hát számomra jellen pilanatban olyan színes akár egy szemafór... - nevettem el magam. - Valóban David jól ismer, de hidd el hogy vannak dolgok amiket még Ő sem tud rólam. Páldául sosem mondtam neki, hogy utálom a csokit és tavaj a szülinapomra idehozott két lányt akik talpig csokiba voltak mártva. Persze, hogy finyáskodva forditottam el a fejem, mire a két csaj azt hitte, hogy miattuk fintorgok és ugy besértődtek, hogy elviharzott mindkető. Davidal kettesben töltötük a szülinapom a mecsett nézve és röhögve a két picsán... - emlékeztem vissza mosolyogva.
- Azt nem tudhatom, hogy engem szeretett-e valaki, csak azt tudom, hogy én szerettem- e valakit. - Kételkedem abban, hogy a családomon kivűl valaha is szeretett volna valaki úgy igazából.
- Brandon bántott? - nyilt ki a szemem egyetlen szempillantás alatt. Abban a pillantban felfort a vérem a dühtöl és erősebben kezdtem szoritani a poharat.
- Hát nem is tudom... - ültem le a medence szélére a vizbe lógatva a lábam. - Jaj, Gabriel ne legyél már nyuszi... - halottam Andres hangját amint felém intget a vizből Genevievel a karjában... - Jaj Nath te csak ott fogd be jó... - emeltem a kezem Andres felé. Teljes higgadságal töröltem le az arcom miután Jenni lecspott. - Kislány nem hinném, hogy ez jó ötlet volt... - vettem elő ismét a gonosz mosolyomat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime17.02.15 14:28

Max & Jenni


- Mint például mit? - Nem igazán értettem mire céloz, de azt hiszem vagyunk már elég részegek ahhoz is, hogy túl ragozzunk mindent. - Így ahogy mondod, de ha bíborvörösbe váltok holnap, akkor mindenre emlékszem. - Mert amilyen szerencsém, szerencsénk van mindenre fogunk emlékezni, legalábbis többre is, mint szeretnénk. Igaza lehet, kimondanám ezeket a dolgokat józanul is, csak most nem annyira tartok attól, amit hallani fogok Tőle.
- Akkor ez kilőve. Pedig legalább egyszer kiakartam próbálni. A fene... - Rossz biztosan nem lehet, kivéve annak, aki nem szereti a csokit és Ő pont nem szereti. Ünneprontó és még csak nem is tud róla mennyire az. Pedig biztosan nagyon édes élmény lenne, de ha nem, hát nem.
- Igen, igaz? Na és legalább igazi volt vagy így utólag visszagondolva már nem? - Nem tudom miért kérdeztem. Talán csak kíváncsiság, de az isl ehet, hogy több szimpla kíváncsiságnál. Talán mert most magamnak is feltettem ezt a kérdést és nem, nekem nem volt igazi. Sőt, üresnek tűnik az emlék, ahhoz képest, amit az utóbbi időben érzek és még csak el sem mondhatom neki. Legalábbis ezt már minden még meglévő erőmmel magamban kell tartanom ma este, mindegy mibe kerül, csak tudjam befogni a saját számat, ennyi a lényeg.
- Nem... De nem is neki köszönhető, inkább a véralkoholszintjének. - Sütöttem le a tekintetem. - Elfog repedni. - Böktem a kezében lévő pohárra, de közben tudom, hogy ez érdekli most a legkevésbé. - Itt senki sem tudja, még Genevieve sem, más különben ma szétverte volna a vodkás üveget rajta és különben sem szokásom kiteregetni a szennyest. És ha lehet inkább nem beszélnék a vele való élményeimről. Tanultam belőlük... Nem én hívtam el ma, elhiheted. - Tettem hozzá minden egyes szótagot komolyan kihangsúlyozva. - Idézőjelben megvagyunk, de azért nem ennyire.
- Nath? - Néztünk össze Genevieve-el. - Gabriel? - Mindketten meglepetten pislogtunk egymásra, majd kitört belőlünk a nevetés.
- Te Arianne, a kedvemért csapd már képen még egyszer, légyszi... - Szinte már kérlelő pillantással meredt rám. Egy pillanatra Gabriel felé fordultam...
- A-a... Nézz rá, most úgy néz, hogy nem merem, mert megjárom.  
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime18.02.15 11:52

Jenni & Max


- Hát nem is tudom talán egy kapcsolatott... - célozgattam finoman a köztünk zajló batátságnak nem nevezném dologra. Már csak ezért sem nevezném annak mert Davidot sem akartam még ennyire mint Jennit. Nem az jár a barátok fejében, hogy ha a másik közeéében vannak, hogy úgy kivánják azt, mint semmi mást ezen a földön. Fogalmam sincs, hogy mi lesz ennek a következménye, de hogy nem huzhatjuk sokáig ezt a dolgot az biztos ...
- Ha nem szólalok meg holnap, akkor te is tudni fogod, hogy mindenre emlékszem... - mosolyodtam el. Nagy a valószínűsége, hogy nem sok minden fog kiesni holnapig. Fel kell készitenem magam a reggeli kinos szituációkra, és at csak rátesz egy lapáttal, hogy Genevieve is látott minket. Ha Ő látott akkor hamarosan az öcsém is tudni fog róla, mert amint látom igen csak élvezik egymás társaságát.
- Hát kérlek nekem most ilyeneket nem mondj... Jó? - temettem az arcom a tenyeremben, miküzben egy pillanatra elképzeletem, hogy talpig csokiba mártva áll előttem és csak arra vár, hogy megkóstoljam. Nem szabad ilyenekre gondolnom sem, mert hajlamos a fantáziém kiülni az arcomra.
- Nem lehet mindent az alkoholra fogni.... - pislantottam a pohárra a kezemben, amit ugy szoritottam, hogy csoda hogy még nem ropant össze. Letettem a poharat maj ujra Jennire néztem. - És ugy gondolod, hogy a megfelelő embernek árultad el,hogy mit akart művelni veled az a szemét? - Nem tudom, hogy emlékszik -e még, hogy mit tetttem Denissel. Tudom,hogy ez nem megoldás mindenre, de akkor is hajt a düh.
- Igen had mutatkozam be... Gabriel Maximiliano Blake. Ő pedig az öcsém Andreas Nathaniel Blake... - emeltem a kezem Andres felé... Láttam, hogy Jenni meg van lepve és nem csak Ő nézett furcsán ránk, hanem Genevieve is. Igen ez az igazni nevünk.
- Szerintem sem jó ötlet... - mosolyodtam el, majd becsuszantam a medencébe. A  viz épp elég mély volt, hogy teljesen elmerüljek. Náhány másodperc mulva felbukantam, majd a sekélyebb rész felé vettem az irányt ahol Jenni is volt. Mikor már mindenki a saját dolgával foglalkozott akkor lassan közelebb léptem Jennihez égész addig amig  a homlokom az övéhez támasztottam. A viz folyt a hajból rá a melkasomra és próbáltam nem benyelni sokat belőle. - Na és most mi a terv? - sutogtam halkan Jenni arcába.
ILYENEK LÁTSZ !!!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime18.02.15 20:04

Max & Jenni


- Nemár, az még kínosabb lesz. - Komolyan, a kínos csendnél nincs is kínosabb. Amikor csak nézünk egymásra vagy elmegyünk egymás mellett miközben valószínűleg ugyanarra gondolunk, de inkább nem mondjuk ki, de lényegében olyan mindegy, mert így is-úgy is zavarban vagyunk már csak a gondolattól is.
- Pedig komolyan gondoltam, hogy egyszer benne lennék, akár fordítva is... Én édesszájú vagyok és imádom a csokit, de ha nem, hát nem. Azért kár... - Vontam meg a vállam sejtelmesen mosolyogva. Provokálom? Nem áll szándékomban, de ha egyszer nem vagyok képes megállni, akkor vállalom a kockázatot remélve, hogy tudni fogom mikor kell leállni, ha egyáltalán akarja, hogy leálljak, mert ugye ez is kétesélyes csak úgy, mint minden más is.
- De... Gondolom, csak egy kicsit nehézkesen megy már és az nem segít befogni... - Böktem a kezében lévő pohárra. - Látod még sincs olyan jó hatással rám az alkohol. - Talán tényleg nem kellene többet innom. Azt hittem elég lesz annyit Genevieve lelkére kötnöm, hogy ne engedje, hogy egyből fejest belevessem magam a mély vízbe, amit egyébként nem tennék meg.
- Most mondanám, hogy felejtsük el, de... - De az emberek a kevésbé jó dolgokra mindig jobban emlékeznek, mint a jó dolgokra és különben se menne.
- Szexi, most akkor én jövök... Jennifer Arianne Lively, nagyon örülök, de nekem akkor is Max maradsz. - Egy, mert már hozzászoktam. Kettő, mert valahogy szerintem jobban illik hozzá a Max, mint a Gabriel, de ez is biztos csak megszokás kérdése. Ez olyan, mintha engem valaki Annie-nek szólítana, lehet először nem kapcsolnék, hogy hozzám szóltak.
A lélegzetem is elállt egy pillanatra, amikor a homlokát az enyémnek támasztotta és egymás szemébe néztünk. Azt sem tudtam hová pislogjak. Nem voltam zavarban, egyszerűen csak már megint túl, túl közel volt hozzám. Tekintetem a szemei és az ajkai között ingázott...
- Rád izgultam... - Mindkét kezem a mellkasára simítottam, miközben tekintetem mélyen az övébe fúrtam. Fogalmam sincs mi ütött belém. De ha ezt még mindig rálehet fogni a rumra, akkor később valószínűleg azt is fogom tenni, mert most teljesen elment az eszem. - Most mi legyen? - Néztem fel rá kérdőn hatalmas szemekkel, miközben kezeim a vállára siklottak...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime19.02.15 12:43

Jenni & Max


- Már akinek az lesz... - emeltem a poharat a számhoz egy gonosz kis mosoly kiséretében. Az hog yneki kinos lesz az egy dolog. Nekem még nem igazán volt alkalmam ilyesmit átélni ezért fogalmam sincs, hogy milyen rekaciókat válthat ki belőlem, ha mindenre emlékszem csak nem akarok beszélni róla.
- Nana áljunk csak meg egy szóra.... A csokit annyira nem szeretem, de a tejszínhabb elen nincs kifogásom.... - vágtam vissza. Szóval szeret játszani? Hát akkor legyen... Megbeszéltük a legutóbbi próbán, hogy nem ébresztünk egymásban hamis ábrándokat, de azt hiszem egyikünk sem képes megálni, hogy ne provokálja a másikat. Igen, vonzódom hozzá. Ezzel eddig nem is lenne, baj, hisz bomba nő... A baj csak az, hogy mi álitólag barátok vagyunk, n em pedig két független ember, aki akkor esik egymásnak mikor épp kedve van...
- Hát én nem tartom magam olyan embernek, akit hamar fejbevág a pia, de azt hiszem mára ennyi elég is volt, mert örülök, hogy még beszélni tudok.... - tettem le az üres poharat a pultra. Talán nekem sem kellene többet innom, mert ennek igy is szörnyű következényei lesznek holnap.
- Látom néhány férfiba nem igazán szorult kultura... - szűkűlt össze a szemem mikor ismét eszembe jutott, hogy milyen undoritó dolgott akart művelni Brandon Jennivel... Megvettem az ilyen pasikat... undoritó...
Ismét olyan közel van hozzám, mint az imént a lépcsőház alatt... Néha úgy érzem képtelen vagyok ellenálni neki, de aztán valahogy mégis valahogy ráveszem magam, hogy távol maradjak tőle olyan szinten. Ez az egyetlen oka annak, hogy ilyen közel merek jönni hozzá, mert tudom, hogy képes leszek visszafogni magam. A kérdés az, hogy meddihg tudom majd ezt játszani...
-Hmmm... Tényleg? - mosolyodtam el halványan, de annál sejtelmeseben. - Hát ha sokáig préseled magad hozzám, akkor szerintem meg lesz válaszolva a kérdésed.... - Láttam ahogy Andres és Genevieve felénk fordul és valószínű rolunk megy a téma. Jenni nagyon a penge éllén táncol... csak meg ne vágja magát.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime19.02.15 14:10

Max & Jenni


- Kapd be! - Vágtam oda neki sértetten. Már akinek az lesz. Szóval, ez az egész mindegy is, mert így is-úgyis csak nekem lesz kínos? Hát ezt valahogy nem tudom elhinni, más különben majd teszek róla, hogy ne csak nekem lesz az, mert véleményem szerint nekem nem áll jól a piros szín, az arcbőrömön legalábbis nem.
- Szóval azért annyira mégse kellene győzködni? Épp csak el kellene húzni előtted a mézes madzagot? Jó tudni... - Mosolyodtam el sokatmondóan. Hát ez most nagyon, nagyon elgondolkodtató és egyben hasznos információ róla, amivel kapcsolatban nem ígérhetem meg, hogy nem fogok soha visszaélni. Nőből vagyok és ha akarok valamit, akkor azt megszerzem és most akarok valamit, de azt nagyon és megfogom találni a módját, hogy elérjem, amit akarok, de nem önzésből, ezt mindkettőnknek jó lenne, csak ehhez előbb valahogy még meg kellene értetnem azzal a makacs fejével, hogy igen is, Őt is szeretheti valaki, jobban is, mint gondolná.
- Tény és való. De engem ez már nem érdekel. Tanultam belőle és senkinek sem leszek a játékszere. - Se részegen, se józanon. Semmilyen állapotban sem. De tényleg nem akarok erről beszélni, mert végül is nem volt semmi és nem az számít, hogy miért nem, mármint engem ez már tényleg nem érdekel és nem akarok erre gondolni, ami volt, elmúlt, már senki sem tud rajta változtatni, ha megbánta, akkor sem.
- Khm... Még mielőtt megkapnám, hogy nyuszi vagyok, nem, nem vagyok, de azt hiszem ebből is kaptál ma már ízelítőt, de most sokan vagyunk, túl sokan. - Most legszívesebben hisztériás rohamba törnék ki, hogy utálok mindenkit, aki most jelen pillanatban körülöttünk van, mert miért nem tudnának kivételesen most máshol lenni, de inkább nem. Sokat ittam, nagyon sokat, ez kétségtelen. Hátráltam egészen a medence széléig, majd felhúztam magam, hogy csak a lábam lógjon a vízbe.
- Egyébként fogtam. Visszanyalt a fagyi... Oké. - Kacsintottam rá egy széles mosollyal. Számíthattam volna rá, de valahogy ezt én sem így akartam, szóval... Hát hupsz.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime22.02.15 12:56

Jenni & Max


- Hát ezt a posztot inkább meghagyom neked.... - köszörültem meg a torkom nevetve. Számomra is lehet, hogy kínos lesz a szintű, de nem túlságosan idegesít a dolog. Mindig is jó voltam abban, hogy hogyan ne vegyek tudomást arról, hogy valami kínos vagy épp fontos.
- Én ilyen nem mondtam.... - kiült az arcomra az a gonosz kis mosoly. - Nem mondtam, hogy nem kell győzködni, de azt sem hogy igen... A legegyszerűbb, ha kideríted... - Kacsintottam rá. Provokálom? Igen határozottan. Nem tehetek, róla ha olyan szinten vonz, mint a két ellentétes pólus. Elég ha csak ránézek és egyszerűen képtelen vagyok befogni a szám. Vannak olyan dolgok amiket normál esetben nem mondanák ki de olyan mint ha kényszerítene arra, hogy eláruljam magam. Persze azért a rum sem könnyíti meg a dolgom, de ez az este csak a buliról szól, és nem érdekelnek a következmények, azokkal holnap is ráérek foglalkozni. Csak reménykedem abban, hogy elfelejtünk mindent, beleértve azt a kis affért is a lépcsőház alatt, mert különben kínos pillanatok várnak ránk holnap.
- Okos kislány.... - pislogtam elismerően. - Na látod pont ezt vallom én is... - Soha többé nem engedem meg magamnak, hogy valakit annyira szeressek, hogy fájon ha elvesztem. Épp elég volt a megalázásból és a csalódásokból. Ennyi után elkönyveltem magamban, hogy a szerelem nem nekem való. A lányok akikkel eddig voltam semmit sem jelentettek. Már nagyon régen nem voltam szerelmes, mert mindig próbáltam bebeszélni a fejembe, hogy ha szeretek akkor csalódok. Nekem pedig semmi kedvem még egyszer átélni mindezt.
- Szégyellsz mások előtt? - vontam fel a szemöldököm kérdően. Persze tudom, hogy mire célozz, de szeretem zavarba hozni.
- Vissza nyalt? Hát még nem nyaltam vissza de... Oké. -  nevettem el magam.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime22.02.15 22:40

Max & Jenni


- Szerintem is. De ma már megvolt az édesség. Én vigyázok a vonalaimra. De ha legközelebb valami tejszínhabosra vágyom ígérem szólni fogok és kiderítem. - Miért jó engem mindig, mindig, de mindig ronggyá szívatni? Kitalálom. Mert lehet. De legalább nem vagyok az a folyton elpirulós típus, persze attól az még nyilvánvaló, ha zavarban vagyok, de még kínosabb lenne, ha hozzá még mindig bíborvörös árnyalatba is váltanék. a másik dolog pedig miért kell egymást ilyen szinten kísérteni? Így is pocsékul megy, hogy azokon a bizonyos határokon belül maradjunk, folyton átlépjük. Lelki szemeim előtt pedig már így is a falat akarom, mert akarom, a fenébe is, még soha semmit sem akartam ennyire!
- Azért nem egészen ugyanaz. Nekem könnyebb, mert úgy látszik senkinek sem sikerült még úgy összetörnie, hogy feladjam azzal a jelmondattal, hogy ez nem nekem való. De elmúlik, ha nem kapaszkodsz vele, hanem egyszer elengeded. - Egyszer mindent el kell engednünk, még ha iszonyúan nehéz is.  Azt hiszem most lenne is mihez viszonyítanom. Például, ha minket kellene feladnom, mert nem működne, mert azt is el kellene fogadnom. Mindig én sem kapaszkodhatok szép reményekbe, ha a valóság valami egészen mást. Most még hiszek, remélek és bízok, de ez sem fog örökké tartani.
- Szó sincs róla, de miért jó engem mindig ronggyá égetni? Valld be, hogy Te ezt mocskosul élvezed, mert most beletudnálak fojtani a saját medencédbe. -Döntöttem enyhén oldalra a fejem bájosan mosolyogva rá. Oké, nyilvánvalóan nem menne, de attól még most szívesen megpróbálkoznék a lehetetlennel. bevallom egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy le van szarva a papírmunka és rávetem magam, de aztán valahogy mégis elhessegettem a gondolatot.
- De akarsz? - Ha már ilyen incselkedős kedvünkben vagyunk, akkor azért egy könnyen nem szeretnék alul maradni. Oké, én bármelyik pillanatban képes lennék eldobni mindent és a karjaiba vetni magam, csak egy szavába kerülne vagy még annyiba se, csupán egy pillantás is elég lenne, de valamiért az az érzésem, hogy ez nem ma fog megtörténni és amíg ilyen makacsul ragaszkodik ahhoz, hogy neki ez nem való meg nem jár és nem érdemli meg és a fene tudja még mi, addig túl sok értelme se lenne.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime26.02.15 21:55

Jenni & Max


- Hmmm jól hangzik... -húztam el a számat. A provokáció egy percre sem hagy alább kettőnk között. Azt hiszem pont ugyan úgy élvezi Ő is azt, hogy szívathat engem, mint ahogy én azt, hogy minden pillanatban zavarba tudom hozni. Tisztán látszik, hogy zavarba jönn pusztán a jelenlétemtől. Na jó, nem tagadom én is az övétől, csak én jobban titkolom nála. Tagadhatatlanan, hogy úgy vonzzuk egymást mint a mágnes. Muszáj lesz visszább vénünk, mert ennek nem lesz jó vége. Nem hinném, hogy Genevieve másodszor is megment minket egy igen csak kínos helyzettől. Szem előtt kell tartanom, hogy csak barátok vagyunk és semmilyen mennyiségű ital nem lehet ennek megszegésére kifogás.
- Nem vagyok benne biztos, hogy valaha is elmúlik majd. Talán nekem csak ennyi jár... Ilyen az élet. - vontam meg a vállam. Nem vagyok kész egy újabb szerelemre és egy újabb csalódásra sem. Tudom kissé beteges, hogy bebeszélem magamnak, hogy mindenkiben csak csalódnék, de eddig még senki nem tudta bizonyítani az ellenkezőjét. Egy idő után már belefáradtam keresni azt aki magamért szeret. Talán ez az oka annak, hogy nem bízom meg senkiben. Jenni nagyon helyes lány és azt hiszem már most többet érzek iránta mint szimpla barátság, de nem hagyhatom, hogy újra szerelmes legyek, mert akkor csak fájdalom lenne a vége.
- Mert olyan helyes vagy mikor elpirulsz.... - simítottam meg az álla vonalát, ami miatt Ő valószínű megint csak el fog pirulni.
- Hmmm. Meglátjuk.. - Hát már hogy a fenébe ne akarnék.
Miközben egymással foglalkoztunk, Ándres és Genevieve halad el a hátunk mögött.
- Aztán bele ne melegedjetek abba a barátkozásba... - cukkolt az öcsém. Még Ő is látja, hogy nem vagyunk közömbösek egymás számára.
- Andres,  chúpame la polla (*Andres, kapd be a f*szom...*) - néztem jelentőség teljesen az öcsémre. - Idiota... - vágott vissza. - Campesino(*paraszt*)  - préseltem ki a fogaim között, miközben Ő és Genevieve kisétáltak a medencéből.
- Hát esküszöm ez beteg... - fintorogtam egyet mosolyogva.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime27.02.15 13:33

Max & Jenni


- Szerintem is, de figyelmeztetlek nagyon akaratos és követelőző tudok lenni, ha valami édesre vágyom. - Mert akkor azt azonnal akarom, nem tíz perc, fél óra múlva, hanem akkor. Igen, szóval nagyon elvetemült tudok lenni, ha akarok valamit. Így például nekem nem jelent akadályt hajnalok hajnalán keríteni egy kajást, ahol kaphatok finom meleg pizzát, akár hajnali kettőkor vagy hajnali négykor csokiért menni. Simán képes vagyok rá.
- Már bocsi, részegen, józanon, édes mindegy, de ez akkor is marhaság. Ez van. Csak Te ezzel nem tudsz megbékélni, amit soha nem fogok tudni megérteni, hogy miért, mármint értem, csak nem fogom fel. - Ő azt gondolja magáról, hogy egy nyitott könyv? Hát szerintem ez rohadtul nem így van, mert ha lefektetném valahová, akkor se tudnék elmenni rajta. Komolyan, mintha blokkolva lenne az agyam az ellen, hogy ezt megértsem, mert minél jobban igyekszem és minél inkább azt gondolom, hogy oké, most már értem, akkor döbbenek rá igazán, hogy nem, nem értem, nem vagyok rá képes, ez nekem nem fog menni.
- Te meg olyan szemét. - Csaptam rá a kezére. - Visszaélsz a helyzettel. csak a pia teszi, attól ilyen piros az arcom. - Na persze. Ő meg maga Buddha, legalábbis valami ilyesmire számítok.
- Nem hümmögjél, mert ez olyan, mintha épp... Na mindegy, inkább hagyjuk, csak, csak ne hümmögjél. - Olyan bizsergés fut Tőle végig a testemen. Te jó isten, nincs már rám így is tagadhatatlanul nagy hatással? De, de igen.
- Hogy fulladnál meg... - Köptem be gúnyosan nagyjából egy időben Max megjegyzésével, amiből bár egy árva szót nem értettem szerintem az enyém még így is finomabb volt.
- Na jó, azt hiszem jobban is érzem magam, mint amennyire megérdemelném, azok után, hogy mennyit ittam ma, szóval most szeretnék kérni egy pólót és valahol kidőlni végre, mert szerintem azt is megérdemlem már. - Ha most kibírom, hogy nem dobom ki a taccsot, akkor holnap már nem fogok. Oké, ez nem azt jelenti, hogy nem fájhat istentelenül a fejem egész nap és húzni minden irányba, de azt még bevállalom, az is valószínű, hogy holnap megfogom fogadni, hogy soha többé nem iszom.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime03.03.15 23:51

Jenni & Max


- Én viszont imádom, ha valaki akaratos és irányító.... Na nem mintha én nem szeretnék irányítani... - húztam a szám egy gonosz kis mosolyra. Lehet, hogy akaratos, de én viszont imádom, ha egy nő tudja mit akar és mikor. Nem szeretek alárendelt lenni, de annál inkább alárendelni valakit valaminek vagy saját magamnak. Lehet, hogy Ő most és mindent akar, de ezzel azt hiszem nincs egyedül. - Mondjuk azt észre vette., hogy szeretsz a dolgok közepébe csapni. - Gondoltam most itt a lépcsőház alatt történtekre. Ott aztán tényleg megmutatta, ha akar valamit akkor azt meg is szerzi. Vagy így vagy úgy... Tudom, nagyon jó, hogy próbál megfeledkezni erről, de én csak azért is felhoztam, mert tudom, hogy ebbe is bele fog pirulni. Lehet, hogy ezt bánni fogom, mert agyon akar majd csapni, de azt hiszem vállalom a kockázatot.
- Lehet, hogy nem vagyok képes megbékélni vele, de talán majd egyszer segít valaki megbékélni vele. - mosolyogtam sokatmondóan. Nem kellene tényleg többet innom, mert most már egyre szókimondóbb vagyok és ez nem vezet semmi jóra. Jobb ha befogom a szám még mielőtt túl messzire mennék. A baj csak az, hogy képtelen vagyok visszafogni magam. Talán nem is akarom. Tudom, hogy saját magam ellen dolgozom, de itt már régen nem a józan ész diktál.
- Persze...Meg én.... - tettem hozzá halkan. Tudom, hogy nem a pia teszi, mert láttam már máskor is elpirulni. - Mocskosul rosszul hazudsz.... - hajoltam ismét közel hozzá, majd mikor elértem a kellő hatást hátrahúztam a fejem.
- Mintha épp....? Hidd ez nem csak ennyiből áll.... - Játszunk? Ám legyen... Már magam sem tudom megmondani, hogy milyen amikor én...
- Semmi akadálya... Le is vetkőztesselek vagy az menni fog...? - mosolyodtam el és felhúztam magam a medence szélére. Vizes alsóban végigmentem a házon egyenesen fel a szobámhoz, de ott pillanatra megtorpantam, mikor hangokat hallottam odabentről. Résnyire nyitottam ki az ajtót, amit odabent láttam azt bár ne láttam volna. Andres és Genevieve hát eléggé egyértelmű helyzetben voltak... Ezt nem hiszem el, az én ágyamban. Ezért még megölöm. Jobb hilyán lementem a mosókonyhába ahol a frissen vasalt ruháim voltak. Gyorsan átöltöztem száraz ruhába és egy szürke pólóval a kezemben elindultam megkeresni Jenni-t.
- Tessék! A fürdőben át tudsz öltözni. - nyomtam a kezébe a pólót. Mire Jenni visszatért átöltözve a többiek is kidőltek.
- Na akkor irány aludni. -nyitottam ki a stúdió ajtaját.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime04.03.15 23:17

Max & Jenni


- Khm... Utállak. - Most komolyan, próbálnék megfeledkezni róla, erre csak azért is fel kell hoznia. Nem az vele a problémám, hogy zavarba hoz, lassan már kezdek hozzászokni, de csak én érzem azt egyedül, hogy ha nem jön Genevieve, akkor mi magunk nem biztos, hogy képesek lettünk volna leállni? Igen, utálom most Genevieve-t is, de azt is utálnám, ha holnap azt kellene látnom rajta, hogy nem egészen tarja helyén valónak, hogy lefeküdtünk és valamilyen szinten megbánta. Na az sokkal, de sokkal jobban tudna fájni.
- Rád férne, de ahhoz előbb fel kellene adnod és engedni valakinek. - Tudom, hogy ez az, ami nem fog neki menni, épp ezért nem akarom erőltetni, mert azzal csak azt érném el, hogy sok lennék és még inkább ellökne. Így legalább a közelében vagyok és mindig számíthat is rám, ha kellenék vagy ha szüksége van valakire, már ez is számít, nem? Azt nem tudom, hogy mindez meddig lesz elég, hogy mikor érek el addig a pontig, amikor többet akarok és nem tudok tovább várni, de azt igen, hogy ha Ő szerinte ezt nem érdemli meg, akkor majd én bebizonyítom neki helyette, hogy de igen.
- Az meglehet. De ez azt is jelentheti, hogy mást viszont mocskosul jól csinálok, nem gondolod? - Huncut mosoly kúszik az arcomra, miközben állom a tekintetét. Kellő mennyiségű alkohollal és bizonyos idő elteltével már ez is könnyebben megy. Bár még így is vannak olyan pillanataim, hogy legszívesebben szép lassan lemerülnék a víz felszíne alá, hogy valamivel lehűtsem magam. Őrületesen döbbenetes milyen hatással van már, pedig jóformán meg sem kellett erőltetni magát, egyszerűen szerintem Ő csak így önmaga, na de mi van velem? Én így vagyok önmagam?
- Szóval, már le is akarsz vetkőztetni? Hát azt hiszem neked sem kellene többet inni. - Vágtam vissza pimaszul. Mondjuk nekem nem lenne ellenemre, de az egy dolog, hogy most nem érezzük kínosnak a helyzetet, de várjuk ki mi lesz reggel. Mégis csak behúztam magammal a lépcsőház alá és meglehet, hogy neki az az égő bugyiszaggató pillantása volt akkor is, de nekem meg az az akarlak és most azonnal akarlak.
- Átöltöztem. Látod? Egyedül. Ügyes voltam? - Pördültem körbe egyszer előtte olyan kislányosan annyi különbséggel, hogy ezen a kislányon jó, ha úgy combközépig ér a felső.
- Na és azt mégis hogyan fogjuk kivitelezni? - Mert nekem ez a kanapé nagyon is egy személyesnek látszik és kétlem, hogy egyedül is elférne rajta kényelmesen, nekünk meg kettőnknek kellene aludnunk ezen? - Na és miért nem aludhatunk a Te szobádban? Gondolom sokkal jobban elférnénk.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime05.03.15 12:31

Jenni & Max


- Mint már mondtam, mocskosul rosszul hazudsz... Én viszont imádlak! - Kulcsoltam át a kezem a derekán. Lehet, hogy ezt nem kellene, de nem érdekel jelen pillanatban, hogy mit lehet és mit nem... Majd legfejtebb holnap ráfogjuk a piára. Tudom, hogy nem teljesen normális az amit művelünk egymással, de én soha sem állítottam azt, hogy normális vagyok. A barátok között ez nem így szokott zajlani, de az a baj, hogy már én sem tudom minek nevezni ezt a dolgok kettőnk között. Az hiszem, megörültem vagy mi.... Képtelen vagyok visszafogni magam. Talán csak tudatni akarom vele, hogy nincs oka az elkeseredésre, mert ugyan úgy vonzónak találom, mint ahogy Ő vonzódik hozzám.
- Neked mindig csak a szex jár a fejedben? - húzódtam kicsit hátrébb, nagy mosollyal az arcomon. - Na nem mintha nekem nem, csak ezt muszáj volt megjegyeznem... - vallottam be őszintén. Most nem érzem kínosnak ezt a beszélgetést, mert részegebb vagyok itt bárkinél, de ha ez józanul történne, nem biztos, hogy kibírnám anélkül, hogy elszégyelljem magam.
- Kápráztass el.... - tártam ki a kezem. Nagyon kezd kacérrá válni, csak nehogy meglepődjön a reakciómon. Tudom, hogy csak azért csinálja mert azt hiszi úgysem teszek semmit, csak hogy az én tűrőképességem sem határtalan.
- Csinos.... - mosolyodtam el. Hát nem tagadom elég rövid ez a póló. Ennél már csak a pucér lenne izgalmasabb.
- Hát megoldjuk... - léptem a kanapé mellé és egy mozdulattal nyitottam ki. Most sem sokkal nagyobb, de talán jobban elférünk.
- Hát az öcsém, meg Genevieve szóval.... Az én ágyamban. - magyaráztam. Ezért még meglakolnak mindketten. Kimosatom velük az ágyhuzatot.
- Rögtön jövök.... - léptem ki az ajtón és mentem egyenesen a konyhába. Félretettem neki egy muffint gyertyával a tetején. Ezt akkor akartam neki odaadni mikor ketesben vagyunk. Szerintem ennek most jött el az ideje. Öngyújtót vettem elő a zsebemből és meggyújtottam a rajta lévő gyertyát.Beléptem a stúdióban és leültem Jenni mellé az ágyra. - Boldog szülinapot! - mosolyodtam el. - Most fújd el és utána lehet egy kívánságod tőlem, amit teljesítek... - Mivel szülinapja van ezért azt hiszem ez még belefér... 
Süti !!!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime05.03.15 14:11

Max & Jenni


- Ezek szerint akkor valamit mégis csak jól csinálok. - Vezettem fel mindkét kezem a vállára. Esküszöm, néha úgy érzem magam, mint egy buta tini picsa. Képes lennék elolvadni egyetlen pillantásától is. Nos, meglehet nem vagyok buta tini picsa, ellenkezőleg, huszonkét éves vagyok, de még sosem éreztem ilyet, még sosem akartam semmit ennyire. Persze voltam mát oda pasiért gyerekesen rajongásig is, de azóta felnőttem és ez most sokkal komolyabb.
- Említettem egy szóval is... Mindegy. - Inkább feladom. Konkrétan nem gondoltam semmire se, de szerintem ez amúgy is nyilvánvaló és mivel ma már másodszor kapom meg, hogy mocskosul rosszul hazudok és még reggel sincs, inkább nem erőlködöm. - De amíg nekem ez csak az arcomon látszik, addig neked máshol is, eléggé szembetűnően. - Jegyeztem meg sejtelmesen, miközben lopva lepillantottam. - Na nem most, csak egy megjegyzés volt. - Mosolyodtam el ártatlanul. Most szó sincs semmi ilyesmiről, még mielőtt komolyan venné, hogy helyzet van odalent, csak annyira részeg, hogy már észre se veszi, hogy már nem Ő irányít, csak általánosságban beszélek.
- Hmm, nem tudom ebben mégis mi lehet a csinos, de ha csinos, akkor köszönöm. Azt hiszem. - Néztem végig magamon a pólójában.
- Miért is nem vagyok meglepve? - Húztam el a szám a szemeimet forgatva. Picsa. Tulajdonképpen valamilyen szinten irigy vagyok rá, na nem Andres miatt, hanem úgy rá általánosságban és ezt nem esne a nehezemre be is vallani, ha kellene. És nem bármire, ami az övé lenne, hanem azért, mert neki minden olyan könnyen megy, amilyen könnyedén nekem valószínűleg sosem fog és bármennyire is igyekszem akkor sem tudok olyan lenni, pedig néha nagyon is szeretnék.
- Ez komoly? - Csillantak fel a szemeim a meglepettségtől és az örömtől. - De édes... Köszönöm. - Vettem el Tőle a muffint, miközben egy puszit is nyomtam az arcára. És valóban, csodálatos ez a nap és ez részben neki köszönhető. Előbb rá majd a kicsi gyertyára pillantottam, miközben kívántam ma már másodszor és elfújtam.
- Egy kívánságom... Gondolom nem napolhatom el. - Most inkább magamban tartom a neki szánt kérdést, de nem sok ez egy kicsit? Mármint szerintem ennyi mindent nem érdemelnék meg. - Öhm, jól van. Legyen. Azt szeretném, hogy töltsd velem egy napot. Egy egész napot, amikor nem mész be dolgozni, hanem csak velem vagy és együtt... Nem tudom. Csinálunk valamit, elmegyünk valahová. Fogalmam sincs. Kitaláljuk. Ez a kívánságom. - Néztem rá kérdőn, mivel nem tudhatom mire számított. Mindenesetre, ha valami mocskosra, akkor most meglepődik. Talán így is-úgy is sikerült meglepnem. - Nem kell, hogy randi legyen. Ez csak egy nap, amit együtt töltünk. Ennyi. - Tettem hozzá gyorsan. Mert tényleg nincs vele hátsószándékom...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime06.03.15 13:07

Jenni & Max


- Én soha nem mondtam, hogy nem vagy hatással rám... - tört ki belőlem az őszinteségi roham. - Na jó talán tényleg nem kellene többet innom. - Kezdek kicsit túl sokat elárulni az érzéseimből és ezek után abban reménykedem, hogy majd holnap reggel semmire sem fog emlékezni, pedig tudom, hogy ennek az esélye egyenlő a nullával. Persze, hogy jól csinál valamit, ha már képes volt ilyen dolgokat kimondatni velem, amit önszántamból soha nem tettem volna.
- Konkrétan nem említetted, de célozgatsz. Nem vagyok ötéves, vágtam hogy mi az amire célozgatsz... - mosolyodtam el. Nem tagadom, nekem is megfordult a fejemben már a dolog vele, de aztán gyorsan elvetettem az ötletet. Azt hiszem valamilyen szinten hálás vagyok Genevieve-nek, hogy közbelépett, mert azt hiszem nem lettem volna képes visszafogni magam. Valószínű, hogy Ő sem. Amilyen elborult állapotban vagyunk, ott helyben nem zavartatva magunkat mentünk volna el a végsőkig. Jobb ez így. Nem épp olyan sexre vágyom vele, amire lehet, hogy holnap nem is fogok emlékezni. Különben is még mindig ott tartok, hogy bemagyarázom magamnak, hogy mi csak barátok vagyunk, holott ez már sokkal több mint szimpla barátság, csak szimplán be kellene vallanom már magamnak is. A baj csak az, hogy részegen megy de józanon tiltakozom...
Hirtelen kaptam le a fejem a megjegyzésére, és mikor konstatáltam hogy most enyhén le lettem oltva.
- Na jó egy null oda... - emeltem fel lassan a tekintettem. Azt hiszem, bármilyen részeg is lennék azt azért észre venném, ha valami nem lenne rendben ott lent... Azért annyira nem hiszem hogy be tudok rúgni...
Kissé meglepődtem a puszin..., de örültem azért neki.

- Azt hiszem ez kivitelezhető, probléma nélkül. Hát őszintén most megleptél ezzel. Azt hittem ennél sokkal extrémebb lesz a kívánság. - mosolyodtam. Azt hiszem most bármit teljesítettem volna neki, de Ő mégis egy ilyen egyszerű dolgot kívánt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime06.03.15 15:55

Max & Jenni


- Én jobban szeretem, ha azt a férfi csinálja, de ja, hogy ez már megint mocskosan hangzott, befogtam. - Tettem gyorsan a szám elé a kezem. Igen. Tényleg célozgatunk és nem igazán félreérthetően, mivel szerintem ezen már nincsen mit félreérteni, csak ha azt akarjuk, de akkor sík hülyének kellene lennünk, az meg nekem bevallom a nehezemre esne, bár néha könnyebb volna, de jobb szeretem látni hányadán is állunk.
- Nem... Már így is úgy érzem, hogy kihasznállak, pedig nem akarlak. - Ez már így is túl sok minden. A kocsi, aztán felajánlja, hogy ünnepeljünk nála, mert az én lakásomon hála istennek bekrepált a légkondi, mondhatni a legjobbkor, a karcsatról nem is beszélve, jut eszembe gyorsan le is pillantottam a csuklómra, agyvérzést is kapnék azt hiszem, ha elveszíteném, vagyis szerintem mindketten és még van egy üveg rum is, amit együtt kell meginnunk, mert Tőle kaptam, így vele is akarom elfogyasztani, ami megint csak érdekes lesz, de akkor is, nem akarom kerülni vagy másképp viselkedni vele, csak mert tisztában vagyok vele milyen hatással van rám, ez attól nem változna, én pedig nem akarom szánt szándékkal gyötörni magam.
- Ugye tudod most mi következik? - Nem ugrál az édességért, de ebből most enni fog, ennie kell. Én semmit sem szeretek egyedül enni, szóval egy falatot ki kell bírnia. Kivettem belőle a gyertyát és letettem az asztalra.
- A kedvemért. Légyszi... - Tartottam a szája elé egy kis darabot a muffinból. - Csak ezt a kicsit. A többit megeszem, naaa... - Úgy is addig könyörögnék, amíg el nem fogadná és úgy sem bántana meg. Ez csak egy kis muffin, még csak nem is csoki. - Túlfogod élni, biztosíthatlak róla. - Annyira édesen mosolygok rá, hogy szerintem édesebb vagyok, mint ez a muffin, én viszont mégis csak ennyit kérek. Nem engem kell megkóstolni, csak a muffint, amint kaptam.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.03.15 15:59

Jenni & Max


- Na látod erről beszéltem mikor azt mondtam, hogy neked máson sem jár az eszed csak a szexen... - nevettem el magam... - Hiába mentegeted magad... Ismerem a mocskos türkjeidet... - kacsintottam rá. Persze megpróbálja kihúzni magár. Tudom én, hogy mire célozgat és tudom, hogy nem csak azért csinálja, hogy engem zavarba hozzon. Ő ezt nagyon komolyan is gondolja. Lehet, hogy hallgatok és sok hibám van, de sem vak sem hülye nem vagyok és ezt már nem lehet a piára fogni. Persze jó sokat lök az a dolgon, de akkor sem mentség mindenre.
Én is érzem és tudom, hogy szikrázik közöttünk a levegő. Ezt mások is tisztán látják, de bármennyire is forró a helyzetet kettőnk között, akkor is ki tudjuk húzni magunkat. Talán nem ez a legjobb megoldás, de egyenlőre nem tudok jobbat én sem. Amíg csak lehet fen kell tartanom a barátságunkat. Nem vagyok felkészülve egy szerelemre, sem egy csalódásra. Nem azt mondom, hogy Ő feltétlen csalódást okozna nekem, hanem azt, hogy mi van ha nekem nem megy majd? Nem tudom, hogy mi az amit érzek és pont ezért nem akarok belekezdeni. Mi van ha csak hirtelen fellángolás és amint megtörténik a dolog azonnal el is múlik az egész. Akkor maraduk barátok akik egyszer lefeküdtek egymással? Na nem... Az nem menne egyikünknek sem. Nem szeretem a "Megdöglött a kutya de azért tartsuk meg!" dolgot.

- Ugyan... Ne beszélj butaságokat. Le akarsz lépni utána? Mert ha nem akkor nem számít kihasználásnak... - mosolyodtam el. Én ajánlottam fel, hogy lehet egy kívánsága, akkor nem lehet semmilyen bűntudata. Azt hiszem már meg is van a fejemben a terv, de azt még nem árulhatom el. Szerintem nagyon meg fog lepődni... Talán nekem is jót fog tenni egy nap, amikor kikapcsolom a telefont és csak a pihenéssel foglalkozom, semmi mással. El sem tudom mondani, hogy mikor volt olyan napom, amikor nem dolgoztam és csináltam egy "Rohadtul nem érdekel semmi és kopjatok le" napot.
- Na nem... Jenni... - húztam el a fejem, mikor felém nyújtotta a muffin egy darabját. Nem szeretem a túl édes és túl ragadós dolgokat, és ez ezzel a rózsaszín mázzal nagyon is annak tűnik. - Nem akarom... - dőltem teljesen hátra, miközben Ő egyre jobban közelített a szám felé azzal a cukorban tocsogó izével...  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.03.15 20:42

Max & Jenni


- Hát igen. Holnap azért haza szeretnék menni, ha nem haragszol. - Mosolyodtam el. Nem akarom kihasználni, még csak meg sem fordult a fejemben, hogy akár megtehetném, mert nekem erre nincs szükségem, jobban mondva nem ez az, amire szükségem lenne, nem a pénze, hanem valami más, ami most még nem lehet az enyém, de szeretnék abban bízni, hogy egyszer még igen, csak meg kell adnom neki, amit kért, ami érthető is. Érthető, hogy nem bízik meg egy könnyen másokban, így neki nehezebben megy az, hogy közelebb engedjen magához másokat. Ezt megértem. Amit viszont nem, egyszerűen nem tudok megérteni, sem felfogni, hogy miért, miből gondolja azt, hogy neki csak ennyi jár, mert ez nem igaz, sőt ennek az ég világon semmi értelme és éppen ez az, amit képtelen vagyok megértetni vele. De még ez sem számít, nem érdekel, mert nekem úgy kell, olyannak amilyen.
- Kérlek, kérlek, kérlek... - Utálok egyedül enni, még ha csak egy muffinról van szó, akkor is. Tőle kaptam és szeretném, ha Ő is megkóstolná és az sem érdekel, ha ezért úgy kell rá másznom és erővel a szájába tuszkolnom. Ás nagyjából ez is történt, mert minél inkább hátra dőlt, én úgy hajoltam előrébb és előrébb közelebb hozzá a kis darab muffinnal a kezemben, hogy végül a másik kezemmel már meg kellett támaszkodnom, de ez így is eléggé úgy jön ki, mintha letepertem volna, mivel, ha úgy vesszük hát fölötte vagyok.
- Szépfiú, remélem bezártad az ajtót, mert ha most valaki benyitna ebből az életben nem magyaráznánk ki magunkat. - Egyikünk se. - Szóval, ne keljen elő vennem, ahogy Te fogalmaztál a mocskos kis trükkjeimet és a szádba tuszkolnom se ezt a szerencsétlen kis falat muffint, edd már meg, mert részeg vagyok és nem bírom már sokáig tartani magam. - Így is eléggé... Izgalmas lehetne ez a helyzet. Szóval, inkább essünk túl rajta. Ő szépen megeszi a muffint és mindketten feltápászkodunk és kitaláljuk hogyan is férjünk el a kanapén.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.03.15 21:13

Jenni & Max


- Rendben... Persze, semmi akadálya... - ráztam a fejem helyeslően. Logikus, hogy haza akar menni, hisz szeretne Ő is egy kicsit egyedsül lenni. Különben is tudom én saját magamról, hogy belőlem néha túl sok... Én sem szeretném az egész napomat magammal tölteni, de sajnos kénytelen vagyok... - De lenne akkor most nekem is egy kérésem.... - kezdtem bele óvatosan a mondandómba. - Tudom hogy a te szülinapod van, meg minden, de most szeretnék én is kérni valamit, ha nem gond... Szóval én utálok egyedül lenni és valószínű, hogy Andres a holnapi napot Genevievel fogja tölteni házon kívül és én pedig szabadnapot kértem holnapra ezért egyedül kell lennem itthon egész nap. Arra gondoltam,hogy nincs-e kedved esetleg átjönni este és főzhetnénk valami és megnézhetnénk egy filmet... - pislantottam Jenni arcára, miközben az ujjaimat bámultam. Esküszöm úgy csinálok mintha randira hívnám, pedig csak egy egyszerű baráti időtöltésről van szó. - Persze csak szigorúnak barátilag, ne értsd félre... - tartottam magam elé a kezem mentegetőzve. - Lenne kedved? - néztem az arcára ismét. Nem akarom a holnap estét egyedül tölteni.
- Jenni létszíves... - dőltem teljesen hátra, miközben Ő egyre jobban fölém kerekedett. - Nem akarom.... Ne kínozz... - könyörögtem neki, de láthatóan semmi értelme sem volt. - Minek zárjam be, hisz az csak egy baráti szórakozás...De különben be van zárva... - nyugtattam meg. Pillanatra győzelem fényét láttam megcsillan a szemében és a következő pillanatban pedig lecsúszott a keze a kanapé támlájáról, amivel támaszkodott és teljes testsúlyával rám nehezedett. Az agyamba ismét bevillantak a lépcsőház alatt történtek. Fél perc néma csönd és csak bámultunk egymásra,mint akik meg vannak babonázva. A kínos csendet én szakítottam meg, mikor visszaráztam magam a jelenbe. Számba vettem a kezében lévő muffin darabot és rágni kezdtem - Hmmm.... Nem is olyan rossz... - Rádöbbentem, hogy a kezem a derekán van, de nem éreztem szükségét annak, hogy elvegyem onnan. - Most már boldog vagy? - érintettem meg pajkosan az orrát, nevetve.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.03.15 21:52

Max & Jenni


- Persze. Miért is ne? Én is egyedül lennék, miután most egy ideig felkerülök a polcara szerintem... - Lássuk csak, a leghosszabb, amire emlékszem, Genevieve kapcsolatai... Egy hónap? Azt hiszem. Őszintén szólva néha még számomra is meglepő mennyire különbözőek vagyunk, mégis hasonlítunk. Én általában mindig mindent sokkal komolyabban veszek, mint Ő, neki mégis minden könnyebben összejön, mint nekem, de ha mégsem azon is sokkal könnyebben túl teszi magát, rövidebben Ő könnyen veszi az életet, sokszor, nagyon sokszor túl gondol dolgokat, mégsem aggódik miattuk, néha irigylem emiatt, mert nekem ez nem megy, sosem ment és szerintem nem is fog. Mi mindig mások leszünk és ettől annyira szép a mi barátságunk.
- Én mondtam... - Szóltam, hogy nem bírom már magam sokáig tartani és tessék, egy váratlan pillanatban csúszott meg a kezem és azzal az erővel kerültünk meglehetősen közel egymáshoz, ami lehetett volna sokkal kínosabb is, de szerencsére nem volt az, más különben azt hiszem inkább kirugdosnám Andrest abból az ágyból, hogy takarodjon onnan vagy fogalmam sincs hol aludnék, de vele biztosan nem bírnék.
- Igen. Nagyon. Imádlak kínozni... - Bár nem voltam biztos a dolgomban, de azért nyertem, legalábbis fogjuk rá. - Szóval, azt hiszem most már rátérhetünk arra a kérdésre hogyan fogunk aludni, mert még két perc és rád bukok és bealszom így ahogy vagyok. Tényleg álmos vagyok. - Nekem aztán édes mindegy, csak aludhassak, csak mondja meg merre, hová dőlhetek és jó éjszakát. Nagy nehezen "lemásztam" róla és amíg kigondoljuk hogyan fogjuk kivitelezni az alvást addig megeszem a kicsi muffinomat.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.03.15 22:46

Jenni & Max


 - Oké, akkor szerintem olyan hét körül visszajöhetsz, ha van kedved... Am, filmekben nem vagyok annyira jó, tehát ha van valami ötleted, akkor szívesen várom... - mosolyogtam halványan. Van jó néhány film itthon is, de amennyi időm, van nekem tévét nézni, fogalmam sincs, hogy melyik miről szól. Különben is azt hiszem nem igazán tetszenének neki azok a filmek... Na nem azért, nem tizennyolcas tartalmúak, hanem mert akció és horror. Néhányat láttam már belőle, de korán sem mindent. Most viszont azt hiszem,hagyom, hogy Ő válasszon, hisz mégis csak az Ő szülinapja van. - Am van még esetleg valami kívánságod? - kérdeztem kíváncsian. Ma azt hiszem bármire hajlandó lennék a kedvéért, hisz ez az Ő napja. Mire valók a barátok, ha nem erre...  Azt hiszem holnap hosszú napom lesz. Azt a kuplerájt ami a házban van fel kell takarítanom és mindezek előtt még embert kell csinálnom magamból, mert szerintem olyan másnapos leszek, mint a kutya... Szűkségem lesz holnap minden erőmre.
- Semmi baj.... - nevettem el magam. Nem hinném, hogy a lépcsőházas esett után lehetne ennél bármi is kínosabb. Nem zavart most az egyszer nem, hogy olyan közel van hozzám. Pillanatokra elfelejtettem, azt is, hogy mi csak barátok vagyunk, és eszembe jutott, hogy milyen is igazán önfeledten boldognak lenni. - Semmi baj, de az egyértelmű, hogy csak kihasználsz... - nevettem el magam,miközben Ő is elmosolyodott. - Rendben... - tápászkodtam fel a kanapéról és megigazítottam a két párnát és a rendelkezésünkre álló egy takarót.... Levetettem a cipőm és hanyatt feküdtem az ágyon... - Gyere... -paskoltam meg a mellettem lévő helyett. - Pici vagy úgyhogy találd fel magad... - Azt sem bánom, ha rám pakol csak aludjunk már, mert végkimerülésben halok meg.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime10.03.15 19:39

Max & Jenni


- Addig kitalálom, de oké. - Ilyen kívánságokban bármikor a rendelkezésére állok, ha csak annyiról van szó, hogy velem szeretne lenni, ha nem lennék már enyhén mosott állapotban most még kisebb örömtáncot is lejtenék, hogy annyira mégsem csinálom ezt rosszul.
- Az alvás, de mi lenne, ha ma estére előkotornánk mindketten a leggázabb pizsamánkat, mert biztosan neked is van, mindenkinek van, és csapnánk egy pizsis estét, csinálnék valami fincsi vacsit, megnéznénk egy filmet... - Amiről még fogalmam sincs mi lesz, jelenleg épp nem vagyok abban az állapotban, hogy gondolkodni is tudjak, de lesz rá egy egész délutánom összeszedni, kaparni magam.
- És ha akarod segítek feltakarítani. - Azért csináltunk egy kis felfordulást és az lenne a legkevesebb, hogy segítek összepakolni és feltakarítani és igazán nem esne a nehezemre se, bár egy kisebb kupi engem is vár a lakásomon.
- Ó igen. Holnap le is fogok lépni, aztán pedig visszajövök. - Mosolyodtam el ismét, miközben még mindig a szemébe néztem. Próbáltam rájönni mi is, milyen is ez az érzés. Boldog? Azt hiszem. Igen, az.
- Jól van. Nem kell kétszer mondani. Ilyen ajánlatot se kapok minden nap. - Jegyeztem meg kuncogva. Akkor a stúdióban is ezt gondoltam, azért is mentem bele meg még egyéb apróságokból kiindulva, de nem bántam meg. Talán eddig ez a döntésem legjobb dolog az életemben és most az egyszer hálás vagyok mindenért az életemben, ami idáig sodort.
- Ezt sem... - Mondtam, miközben bemásztam mellé belülre. Oké, helyben bővelkedni nem fogunk, de azért elférünk, legalábbis megoldom. Az oldalamra feküdtem, egyik lábam felhúztam az övére, fejemet félig a vállára félig a mellkasára döntöttem, kezem pedig a hasára tettem. - Jó éjt Max. - Adtam még neki egy gyors jó éjt puszit és szerintem kettő percen belül álomba merültem.
Résnyire nyitottam ki a szemeim. Fogalmam sincs mennyi lehet az idő. Akarva, akaratlanul is mosoly húzódott arcomra, ahogy kicsit megemelve a fejem felpillantottam Maxra. Hosszú másodpercekig csak néztem, ahogy alszik, de aztán nem tudtam megállni, hogy ne érintsem meg. Mutató ujjam finoman, alig érezhetően húztam végig álla vonalán, majd vissza le is engedtem a kezem. Nem akartam felébreszteni. Inkább megpróbáltam visszaaludni még egy kicsit.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime17.03.15 21:51

Jenni & Max


- Csak kérlek ne csöpögjön, mert hát.... szóval őszintén elhányom magam az olyan csöpögős melodrámáktól... - fintorodtam el. Nem igán avn időm tévét nézni, vagy filmezni, de ha tehetem, akkor csak kerülöm ezeket a nyálas undormányokat. Egyszerűen  semmi érdekeset nem találok bennük. Nem tudják lekötni a figyelmemet. Lehet, hogy ez most tipikus pasi hozzáállás, de akkor is herótott kapok tőlük.
- Miből gondolod, hogy nekem egyáltalán vannak ilyen pizsamáim. Vagy hogy egyáltalán hordok pizsamát? - húztam mosolyra  számat. Micsoda örült ötletei vannak ennek a lánynak. Hát csak mivel szülinapja van ezért most az egyszer azt csinálom, amit Ő szeretne. - Na jó azt hiszem van valahol ilyen förtelmem... Ám legyen. - bólogattam beleegyezően. Ha nevetni akar, akkor azt hiszem fog is, nem is kicsit. Még emlékszem arra a borzalmas pizsamára,amit Davidtől és a fiúktól kaptam a szülinapomra még tavaly.... Borzalmasan néz ki...
- Nem kell, megoldom. De azért köszi... - mosolyogtam. Elbírtam már nagyobb rendetlenséggel is mint ez. Ő csak menjen haza és pihenje ki magát.
- Jó éjt Jennifer! - nyomtam egy baráti puszit a homlokára, majd oldalra hajtottam a fejem. A fáradság és a haja illata, olyan gyorsan álomba merített, ahogy lehunytam a szemeimet.
Az agyam már bekapcsolt, de a lelkem még mélyen aludt. Nem voltam képes még mozogni vagy kinyitni a szemem. Éreztem ahogy Jenni végigsimítja az arcom.. Nem tudom mi járhatott a fejében, de valószínű, hogy az hogy milyen szörnyen nézek ki. Körülbelül még húsz percig feküdtem így, majd kinyitottam a szemem és az alvó Jenni felé pislantottam. Kihúztam a karom alóla és felültem az ágyon. A pólóm még az éjjel levetettem, mert úgy éreztem meggyulladok. Félmeztelenül, tréner nadrágban és mezítláb indultam meg a konyha felé, hogy kávét csináljak. Még nagy valószínűséggel mindenki alszik... Néhány perc elteltével két kávéval tértem vissza. Amint beléptem az ajtón Jenni kinyitotta a szemeit.
- Jó reggelt. - pislogtam meglepett arcára. - Most mi olyan meglepő? - mosolyodtam el, amennyire ebben az állapotban telet tőlem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime17.03.15 22:35

Max & Jenni


- Igyekszem. Én sem vagyok odáig az eltúlzott csöpögéstől. - Túlzás és némelyik már gusztustalan. Szóval nem. Én egy olyan ki nem állhatom a szappanoperákat nő vagyok, mert esküszöm, annyira felidegesítenek pontosan azzal a mérhetetlen drámával és csöpögéstől, hogy keresztül kapnám a képernyőn és puszta kézzel fojtanám meg a hisztis picsákat, hogy könyörgöm, haladjunk már, mert rosszul leszek.
- Én sem hordok. Ki nem bírom állni. De attól még van. - Tudom, hogy neki is van. Komolyan, szerintem mindenki van legalább egy, még akkor is, ha nem viseli. Én sem, mert nem szeretem. Számmora a pizsi abból áll, ami elsőnek a kezembe akad esténként és annak jelölöm ki.
- Jó reggelt. - Nyújtóztam ki kihasználva, hogy most van hozzá elég helyem is, nem mintha panaszkodni akarnék, bár ha jobban belegondolok... Most miért kellett máris felkelnie?
- Félmeztelen vagy és hoztál nekem kávét... Azt hiszem megtartalak. - Küzdöttem fel magam ülő helyzetbe a kanapén. Mennyi lehet az idő? Na és mégis mikor vetette le a pólóját? Én hol is voltam akkor? Igaz is, rajtam sincs valami sok ruha.
- Bírtál aludni? - Fogalmam sincs mennyire vagyok rossz alvótárs. Honnan is tudhatnám? Senki sem szokott panaszkodni, legtöbbet Genevieve-el aludtunk együtt, de vele már egész hozzászoktunk és nem is egy kanapén kell osztoznunk, bár neki nem is kellett, amiért még kezelésbe fogom venni, csak előbb össze is kellene kaparnom magam meg kelleni fog az a kávé is, aztán valahogy szalonképes állapotba kellene hoznom magam.
- A többiek még alszanak? Nagy a felfordulás? - Mert, ha nagy a kupi, akkor tényleg inkább maradok segíteni, csak előbb még az is érdekelne, hogy nem-e látta valahol a ruhámat. Azt hiszem a nappaliban hagytam, de az már most vagy ott van még vagy nincs. Tudom, hogy az este nem igazán zavart a dolog, de most már reggel van és remélhetőleg mindenki kijózanodott, szóval felöltöznék. Így inkább nem mennék ki. Így is mindenki azzal lesz, hogy ha együtt aludtunk, akkor biztosan más is volt... Ah, semmi kedvem magyarázkodni.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Somebody's Me - Max & Jenni
» I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H
» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
» broken silver wings
» Max & Jenni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Blake Villa-