welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ava I. Black Vote_lcapAva I. Black Voting_barAva I. Black Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ava I. Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ava I. Black Ava I. Black I_icon_minitime23.03.15 19:23

Ava I. Black


Név: Ava Isabella Black
Becenév: Ava
Születése hely, idő: 1985. 05. 26., UK, London  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Eva Green

Ki vagyok én...?!

Tipikusan az a nő vagyok, aki ha elmegy melletted az utcán, akkor valamilyen okból kifolyólag utánam fordulsz. Nem biztos, hogy a termetem miatt, mert nem nőttem túl magasra, a 168 cm-emmel, de kellően karcsú vagyok ahhoz, hogy nőiesen tudjak öltözködni. Mozgásom kecses, mégis dinamikus és erőteljes.
Többnyire hideg közönnyel tekintek a világra, és az emberekre. Halványan elmosolyodok, ha kell, szarkasztikusan, lenézően. Ritkán nevetek tényleg, tiszta szívből. Bármilyen arcot fel tudok venni. Akkor is képes vagyok mosolyogni, ha a szívem majd' megszakad.
Karcsú vagyok, csak ott domborodok, ahol kell. Üstököm hollófekete, hosszát gyakran változtatom és enyhén hullámos. Olykor összefogom. Bőröm hófehér, hibátlan. Szemem hideg kék, acélos, metsző.
Öltözködésem egyszerű. Imádom a fekete színt, a bőr holmikat és a bakancsokat, de általában csinosan öltözködöm. Többnyire nőies darabokat viselek, kedvelem a blúzokat, a szoknyákat, a magas sarkúakat, ruhákat, de a hétköznapokon marad a kosztüm és az egyszerű elegancia. A divat terén a klasszikus, hagyományos szabásvonalat kedvelem, ruháim megválasztásánál elsősorban arra ügyelek, hogy jól mutassanak rajtam, és csak azután érdekel a divat. Szeretem az egyszerű, sötét, főként fekete ruhákat, amelyek igen jól állnak nekem, kiemelik erőteljes személyiségemet és jellegzetes eleganciámat. Mint a legtöbb nő, én is szeretem az ékszereket és a kiegészítőket.
Most pedig jöjjön az, amit nem biztos, hogy egy pillantásból meg tudsz állapítani.
Van egy tetoválásom, a bal oldalomon, a bordáimnál, és a hátamon..
A hangom olyan, mint a jégszilánkokra csorgatott méz.
Bőrömön a különböző gyógynövények illata keveredik egy - általában - fűszeresebb parfümével és a dohányfüst maró aromájával.

Azt gondolom, hogy törhetetlen vagyok és soha, senki nem lesz képes megsérteni, megtörni. Senki megértésére, végképp nem szeretetére nincs szükségem. Sosem látni kétségbeesni, nemhogy sírni.
Legjellemzőbb tulajdonságaim: a pesszimizmus, kitartás, éles elme.
Óriási az önuralmam és a munkabírásom, ez már fiatal koromban is felszínre került. Már sok kemény leckét kaptam az élettől, olyat, amitől más már összeroppanna, én viszont tanulok belőle, nemesedek tőle. Az élet már korán próbára tett...
Folytonos ellentmondási kényszerem van, imádok vitatkozni. Nehezen megközelíthető vagyok, és csak ritkán mutatom ki az érzelmeimet. Sokan gondolják azt, hogy 'ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek érzelmei', de sajnos lényegében így van: nagyon kevés érzelmi oldalam van, azokat nehezen mutatom ki, de ha kimutatom, tökéletesen észrevehető.
A férfiak gyakran az 'izgalmas', illetve az 'érdekes' nők csoportjába sorolnak. Megbízható vagyok és hűséges, ennek ellenére, bizonyos okok miatt, a kapcsolataim mind csúfosan véget értek.
Az első főnököm egyszer azt mondta, olyan, mintha szüntelenül leendő köztéri szobromhoz állnék modellt: amikor szólok, higgadt vagyok, amikor cselekszek, átgondolt, amikor döntök, megfontolt. Minden szavamnak súlya, minden kijelentésemnek éle és sarka van. Vitába szállni velem nem érdemes. Aki versenyre hív, alulmarad. Erőm kitartásomban rejlik. Számomra mindig az Ügy az első, az Ember (legyen az bárki) csupán másodlagos. Céljaimmal oly' mértékben azonosulok, hogy egy idő után már magam sem tudom az általam képviselt ügyet a saját személyemtől különválasztani.
Mindig komoly vagyok, mindig elszánt és a végletekig terhelhető. Meglehetősen nagyra törő vagyok. Elképzeléseimet tehetségemmel, eszemmel könnyen megvalósítom.
Negatív tulajdonságaim közül először a keménységembe, szigorúságomba, rugalmatlanságomba ütközünk. Emberi kapcsolataim - lekezelő, gőgös modorom, részvétlen, hideg viselkedésem, és pesszimista, zárkózott természetem okán - rendre zátonyra futnak. Szeretem a kalandokat, eléggé érzéki beállítottságú vagyok, szeretek flörtölni, szeretem az egy éjszakás kapcsolatokat, amikben nem kell kötődnöm.
'Tudom, hogy beképzeltnek tartanak. Valójában csak elfelejtettem, hogy kell kedvesnek lenni.' Szívósan, olykor kíméletlenül harcolok céljaimért.
Elsősorban szakmai elfoglaltságommal és társadalmi helyzetemmel törődök, érzelmi életem csak másodlagos. Életemnek az utóbbi területét alárendelem az elsőnek, és figyelembe sem veszem azokat a férfiakat, akikből hiányzik a törekvés, akik nem törekszenek nagyon jó anyagi körülményekre (vagy azokat már nem teremtették meg maguk), vagy rendkívüli hírnévre. Ambícióim igen cselekvővé és eredményessé tesznek, bár vannak pillanatok, amikor melankóliába süllyedek. Euforikus, túlpörgetett állapotaimból gyakran zuhanok hosszan tartó depresszióba.
Nem nagyon bízok másokban, a csodákban, az élethez sem fűzök nagy reményeket, nem egy pozitív életszemléletű ember vagyok. Néha szükségem van a tökéletes elvonultságra. Lelkemet, igazi belsőmet, jellememet nem elsőre fedem fel, s nem is mindenkinek; csak kivételes emberek előtt tárulkozok ki, és nekik sem teljesen. Lelkemnek mindig lesz egy kis zuga, amit megtartok saját magamnak.
Mindig nyughatatlan vagyok, ám belső vívódásaimból semmit sem árulok el a külső szemlélődőnek.
Meg kell tanulnom őszintén kimutatni az érzéseimet, még ha ez kockázattal is jár, és tudomásul kell vennem, hogy a szeretet és a szerelem legalább olyan fontos az életben, mint a munka és a karrier.
Erős, igyekvő, kiváló támasza vagyok annak az embernek, aki törekvéseim szintjére képes emelkedni. A szívemhez vezető egyetlen út a szereteté és nagyon nehéz boldogulni velem, ha a vérmérsékletemmel teljesen ellenkező dolgot várnak tőlem.
Önmagamhoz is szigorú vagyok, gyakran magasra teszem a mércét, hiszen ez 'így természetes'.
Életem, létem, világom

Egyenes gerinccel ülök a tömény, tölgyből faragott emelvény legmagasabb fokán. Mint valamiféle halálmadár, úgy gubbasztok idefent, éles pillantásommal az alattam állókat, és ülőket szemlélve, hallgatva a komédiát, amit éppen előadnak. Tolvajlás, rablás, utcai verekedés, erőszak, gyilkosság... a lista végtelen hosszúságú, és minden nap meglepnek valamivel. Az emberi hülyeség... döbbenet.
Itt ülök, a saját, személyes trónusomon, és nézem a pórnép játékát. Ügyvédek marakodnak, mint a kutyák, a konc felett. A vádlott össze-vissza hazudozik, már maga is belekavarodik saját mondandójába, önmaga ellen beszél. A kérdését sem lehetne elhinni. A vádló pedig, szinte zokogva vall, hűen játssza a szerepét, már-már hihető. Persze ő sem hajt egyébre, csak a saját vagyontárgyaira, és ingóságaira, valamint a biztosító által fizetett összegre, és a per megnyerésére – már csak azért is, mint egyfajta habként, azon a bizonyos tortán.
- Csendet a teremben – súlytok le kalapácsommal, melynek éles, kemény hangja áthasítja a veszekedő szavak alkotta, bábeli zűrzavart, és egy szempillantás alatt már csak az összecsattanó fa hangjait lehet hallani, ahogy a visszhang a falakról visszaverődik. – Szeretném, ha feltennék az utolsó kérdéseiket, majd az esküdtszék döntést hoz – magyarázom az ügyvédnek, és az ügyésznek -, semmi kedvem tovább húzni ezt az ügyet – masszírozom meg halántékomat, lehunyt szemekkel, majd a kávéba kortyolok, amit előzőleg egy gyakornok hozott nekem.
- ... Önt Las Vegas város által rám ruházott hatalmamnál fogva bűnösnek nyilvánítom... – morgás, és dühöngés, az ügyvéd azonnal felpattant a székből. Nem érdekel. Ennek a színdarabnak én vagyok a rendezője, az lesz, amit én mondok.

Egészen eddig ez így volt, így működött, és így volt jó. Könyörtelenül hajítottam bárkit rácsok mögé, az igazságérzetem büszkén kúszott a mellkasomba, majd fel, a torkom felé, hogy alsó ajkamon átbukva szavakat formáljak belőlük. A bíróságon, és a Vegasi alvilágban csak Athénének neveznek, és ismernek. Ez azért eléggé megtisztelő, hiszen a görög mitológiában az istennő többek között a bölcsesség, az igazságosság, az igazságos háború és a jog patrónusa volt.
Az egyik legizgalmasabb ügyem koronázza meg a napot. Igazából momentán csak nyűg ez az egész, ami a Herceg és köztem zajlik. Úgy érzem, hogy csak játszadozik velem, és ezt határozottan gyűlölöm. Egyébként is, ki szereti, ha megpróbálják hülyének nézni? Az a baj, hogy ebben az isten verte elefántcsonttoronyban rajtam kívül mindenki ostoba. Egyik sem mer kiállni a Herceg ellen, és megmérettetni magát. Néha azt kívánom, bár kevésbé lennék büszke, és felmondanék, hogy visszalépjek a bíróság képzeletbeli ranglétráján, és újfent ügyész lehessek; talán végre lenne valaki, aki a sarkára áll, és a Hercegnek feszülne. Túl büszke vagyok. És az ügyészek inkább hagyják futni, mert gyávák, félnek a következményektől – attól persze nem félnek, hogy valaki az ő családjukból lesz a következő.
Azt hiszem, már csak formaságból tartóztatják le, és hozzák elém, hogy itt, mint egyfajta valódi színdarabot, előadják az ügyészek a tehetetlent, a fiatal férfi pedig minden alkalommal szabad marad, akár a madár. A legtöbb, amit valaha elértem, az üggyel kapcsolatban, az pár napos hűsölés volt... és nem értem el vele semmit sem.
Amikor a férfi, láncokra verve kézfejemet csókolja, hagyom neki. Ajkai puha érintése nyomán apró szikrák szaladnak szét bőröm alatt.
- Nem kevesebb az öröm az én részemről, Herceg – felelem, és farkasszemet nézek vele, egészen addig, amíg el nem viszik, a tárgyalóterembe, hogy aztán újfent szabaduljon a Törvény markából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ava I. Black Ava I. Black I_icon_minitime25.03.15 20:39




Ava I. Black!
Tetszett a stílusod, ötletesen volt megírva, kreativitásban nem szenvedett hiányt a történeted. Mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Ava! Irány a játéktér, akarom mondani a bíróság! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Ava I. Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Black Forest pub
» Michelle Black
» Dominique Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-