welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Adam Sherwood Vote_lcapAdam Sherwood Voting_barAdam Sherwood Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Adam Sherwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Adam Sherwood Adam Sherwood I_icon_minitime15.04.15 18:25

Adam Sherwood


Név: Adam Sherwood
Becenév: Adam
Születése hely, idő: 1988 - Június - 12  / U.S.A - San Diego  
Tartózkodási hely:
Las Vegas
Csoport: Rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Tramar Dillard (Flo Rida)
Jellemem:

Katonai családban felnőve nem is meglepő, hogy nem egy elkényeztetett srác jelleme köszön vissza belőlem. Egyenesen utálom a nagypofájú, gazdagnak beállított embereket, akik menőnek hiszik magukat és egójuk eléri a sztratoszférát is, de az asztalra semmit sem tettek le. A hadseregben megtanultam értékelni az életet és az emberi kötelékeket, mindemellett szolgáltam hazámat minden igyekezetemmel. Az én szememben dicséretes szó a hűség és a barátság, kollégáimnak tett ígéreteimet mindig megtartom és kitartok mellettük az ügy végéig. Sosem szoktam feladni semmit, erre ne is számítsanak az ítéletre várók.
Bár kiskorom óta keményen edzettem, kinn tartózkodásom alatt szívtam fel magam igazán. Az eredetileg is nagyobb testem izmossá vált, ha úgy tetszik kigyúrttá. Természetesen kellő erő is társul hozzá, amit szeretettel alkalmazok rendőri munkám során is. Bőröm színét a fehér apámtól és az afroamerikai anyámtól örököltem, rajta virít néhány tetkó. Szeretem, ha minden rendben és fegyelmezetten megy, ám én magam nem vagyok ilyen. Átlagos körülmények között, például amikor nem az FBI vezetőjével beszélek, a stílusom laza. Értékelem is a vicceket, időnként együtt nevetek és sörözgetek a fiatalokkal. Kényelmesen öltözködöm, a meleg éghajlat miatt sokszor trikót veszek fel, de mindig tartok magamnál fegyvert, még akkor is, ha bevetések alatt nem rendőri egyenruhát hordok.
Amit gyűlölök az az, ha valaki másokra akarja erőltetni, vagy csak simán meggyőzni a rosszról. Ilyenek a drogosok és egyéb függők. Engem annyira nem érdekel, ha valaki az, felőlem akár ki is nyírhatja magát az alkohollal vagy egyéb szerekkel, de mást ne rángasson bele ebbe az életmódba. A poén csak az, hogy az esetek többségében én jobban ismerem a tabletták anyagát, mit ők, éppen ezért lenézem azokat az embereket, akik még csak azt sem tudják, hogy mit nyelnek le. Mindenesetre a lényeg, hogy senkinek sem fogok könyörögni, hogy szokjon le azokról a dolgokról, csupán akkor avatkozok bele az ügyekbe, ha terjesztésről van szó. De ha egyszer megjelenek, akkor viszont keményen teszem. Mikor a vádlott nem ért az első szóból és nem teljesíti a rendőrök kérését, akkor általában én vagyok az a személy az osztagból, aki cselekszik. Persze csak ha kell, hiszen sokszor már az elején megijednek tőlem és inkább megadják magukat.
Nem kívánok kollégáimmal, ismerőseimmel és senki mással sem komolyabb érzelmi szálakat kialakítani. Próbálom magam nem együtt érzővé tenni, hiszen munkám során bármikor elveszíthetek valakit, illetve az éppen tömlöcbe vezetendő bociszemeknek sem kívánok bedőlni. Éppen ezért nagyon nehéz közel kerülni hozzám, személyes dolgokról csak ritkán beszélek. Az átlagember, ha elmegy mellettem az utcán, ha meglát kiszállni a rendőrautómból, de ha csak megpillant a sörözőben ülve piálni, határozottnak és kiegyensúlyozottnak vél. Ám mindig, mindenben van kivétel.

Történetem:

San Diegoban születtem 1988-ban. Apám és a bátyám katonaként már tízes éveim elején meghaltak az afganisztáni harcok során. Eléggé szoros kapcsolatot ápoltam velük, így nem kis lelki traumát okozott az eset. Sok testvérem volt, nagycsaládnak számítottunk a környéken, ám anyagi hátterünk nem volt a legtökéletesebb, finoman szólva. Hamar munkába kellett állnom az iskola mellett, azért hogy segítsek édesanyámnak eltartani a háztartást. A szokásos gimnázium után rendészeti főiskolára mentem, ahol kiképeztek jó pár szakra. A sikeresen és jól elvégzett felsőoktatási intézmény után felmenőimhez hasonlóan engem is elküldtek katonának. Én egyáltalán nem bántam, tudtam, hogy ha jó rendőr akarok lenni ebben a mocskos világban, akkor edzettnek kell lennem és az arab háborúnál nincs jobb tréning, feltéve, ha túlélem. Hát én túléltem, sőt, megerősödtem és szívóssá váltam. Öt évnyi kint lét után magabiztosan és céltudatosan tértem vissza az Egyesült Államokba. Karrierre fájt a fogam, amit találtam is a helyi rendőrségnél. Az ott töltött éveim alatt csináltam mindenféle munkát, a közúti ellenőrzéstől az üldözéseken át a nyomozásig mindent. Volt is meló, hiszen a határ közelsége nem hagyja nyugodni a helyi rendőröket. Párszor át is küldtek Mexikóba, azok is szép és akció dús kalandok voltak. Néhány éve felkért az FBI, hogy legyek tagja a szervezetnek egy drogellenes akcióban, ahol nemzetközileg keresett drogdílerekre kellett vadászni és én megfelelő személynek mutatkoztam az elvegyülés témakörében. Ez vitathatatlan, elvégre külsőm simán felér egy szabályszegőével.
Miután kellőképpen felszívtam magam pénzzel, családostul átköltöztem Las Vegasba, mert kedvezőbb álláslehetőséget kaptam. Köztudott, hogy a város hemzseg a bajtól és a rendőröket rendesen megfizetik munkájukért. Kikeveredve a nehéz anyagi körülményekből, már felnőtt testvéreimet magam mögött hagytam és elköltöztem egy saját házba. Kellett már, hiszen huszonöt elmúltam, lassan itt az idő családot alapítani.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Adam Sherwood Adam Sherwood I_icon_minitime15.04.15 22:32




Adam Sherwood!
Első sorban üdvözölni szeretnélek az oldalon, másodsorban el kell árulnom, hogy tetszett a stílusod! Tetszett ahogyan megírtad, már nagyon kíváncsi vagyok a további fejleményekre. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Már csak annyi dolgod van, hogy avit foglalj, majd birtokba vedd a játékteret! Jó szórakozást kívánok!

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Adam Sherwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sherwood Royal College
» Adam & Blanca
» Adam & Blanca
» Adam Fell
» Blanca & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-