welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Adam & Blanca Vote_lcapAdam & Blanca Voting_barAdam & Blanca Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime01.04.14 20:51

Hetek teltek el, azóta a bizonyos alakalom óta. Nem meglepő módon ezért azóta nem is találkoztunk egymással. Tudtában vagyok azzal, hogy mindent nekem sikerül elrontanom, nem kellet volna bele rángatnom ebbe az egészbe. Vissza gondolva nagyon is sokat kértem tőle, de azt végképp nem hittem, hogy ekkora árat fogok érte fizetni. Úgy érzem elveszítettem egy barátot Adam személyében. Egészen addig a napig tényleg azt hittem, hogy barátok vagyunk, de egyértelműen a tudtomra adta, hogy a barátom szerepét nem csak eljátszani szeretné. Teljesen összezavarodtam azóta, nem telik el úgy egyetlen egy nap sem, hogy ne jutna eszembe az, hogy mi lenne ha... Nekem kell megtennem az első lépést, mert tovább nem várhatok arra, hogy esetleg Adam felkeres, eddig is túl sokáig vártam. Ezért elmentem hozzá, legnagyobb meglepetésemre egy csinos nő nyitott nekem ajtót, természetesen egyből a lehető legrosszabbra következtettem, de szóváltásunk során megtudtam róla, hogy csak a bejárónő, na meg azt is, hogy Adam betegen az ágyat nyomja. Kedves volt velem, ezért beinvitált, volt már szerencsém itt lenni, ezért céltudatosan megindultam a hálószoba felé. Halkan nyitottam be hozzá, arra számítottam, hogy a gyógyszerek és a betegség hatáséra alszik, gyanúm beigazolódott. Őszintén fogalma sincs, hogy mennyire fog nekem örülni, mikor felébred, de most aztán tényleg mindent feltettem egy lapra. Óvatosan feküdtem be mellé az ágyba, oldalamra felé fordulva. Néhány nagyon hússzúnak tűnő percekig gyönyörködhettem látványában, miközben számtalan verzió végig futott a fejemben, hogy mit is mondhatnék neki, mikor végre felébred.
- Hiányoztál. - Egyelőre csak ennyit voltam képes kinyögni, mikor felébredve rám nézett. Nem szeretnék mindent most rögtön a nyakába zúdítani úgy, hogy talán a következő percben az ajtó túlsó oldalán találom magam, mert egyáltalán nem kíváncsi rám a történtek után.

ruha (:
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime01.04.14 22:09



Blanca & Adam



T
eljesen kikészít ez a nyavalya. Erőm sincsen felkelni, de ha lenne is inkább a saját párnámba fojtanám bele magam. Azt tettem, amit a józanabbik énem sugallt és mindent kitálaltam... Kussolnom kellett volna, igaz? Végül is most már teljesen mindegy, ha egyszer nincsen mit helyrehozni, akkor minek is törném rajta magam? A játékszabályok világosabbak nem is lehettek volna. Én pedig szinte az összeset felrúgtam. Önző vagyok, mert mindennél jobban a magaménak akartam tudni annak ellenére, hogy megkért ne közeledjek hozzá, mert köztünk sosem lehet több puszta barátságnál? Kihasználtam, ami egyáltalán nem meglepő tőlem. Az sem meglepő, hogy hetek óta nem beszéltünk egymással. Nem kerestem, mert beláttam, hogy az elérhetetlen bármilyen csábító még nekem sem sikerülhet mindig felérnem hozzá. Ő pedig gondolom még mindig kínosan érzi magát azok után, hogy színt vallottam a szándékaimról, hogy mindvégig a nőt láttam benne, nem pedig a barátot, akit kellett volna. De most már ennek sincs jelentősége, mert várhatóan az egyik lázálmomba fogok belepusztulni, rosszabb esetben haldoklom még néhány napig, ameddig ha nem tudnám megesküdnék rá, hogy valaki lángszórót tart a fejemhez, legalábbis nem hinném, hogy a légkondival lenne a gond és az lenne a felelős a negyven fokos lázamért, de majd csak túlélem. Nem lenne rossz tekintve, hogy túl sok elintéznivalóm van még ahhoz, hogy máris leforgassák az életem filmjét. Kasszasiker nem lenne, de egy jó drámához mindenképpen jó alapul szolgálna. Nagyon remélem, hogy tényleg csak a láz terített le és amiatt érzem ennyire cefetül magam... Tudom, hogy elbasztam, de nem kéne, hogy még a betegségem is arra emlékeztessen, hogy egyszer akartam valamit igazán az életben, de még ezt az egy valamit sem voltam képes kiérdemelni.
Szégyen és gyalázat, hogy még a betegszabadságomat sem tudom tisztességesen kihasználni, mer hiába vetem magam az ágyba csodaszámba megy, ha tudok aludni és nem ébredek fel arra, hogy éppen készülök megfulladni, mert nem kapok levegőt vagy épp annyira kapar a torkom, hogy a köhögéssel nem bírok felhagyni.
Nem aludtam már néhány perce, csupán csak próbáltam kizárni a külvilágot. Jelen pillanatban ahhoz is túlságosan erőtlennek érzem magam, hogy kinyissam a szemem, arról nem is beszélve, hogy minden egyes mozdulat a nehezemre esik. Hallottam a magassarkú topogását, de mivel el sem tudtam képzelni ki kíváncsi rám ilyenkor fel sem figyeltem rá. De amikor éreztem, hogy mellém heveredik muszáj volt felé fordulnom és rá néznem.
- Álmodom? Mert akkor nem élem bele túlságosan magam, hogy tényleg itt vagy. - Minden olyan álomszerűnek tűnt, hogy először nem is akartam hinni a szememnek, hogy ez most tényleg megtörténik, így inkább feltettem a kérdést, bár nem tudom miféle megerősítéssel szolgálhatna annyira hihetetlen az egész.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime01.04.14 23:56

Szeretek optimista lenni, ezért minden rosszban tudok jót találni. Természetesen nem örülök annak, hogy Adam betegen az ágyat nyomja, de talán így több esélyem van arra, hogy végig hallgasson. Tényleg csak remélni tudom, hogy örülni fog nekem, hogy meglátogattam, ha tudtam volna ezt, már biztosan hamarabb jöttem volna beteglátogatóba. Vagy akár megpróbálhattam volna össze hozni egy gyógyító hatással bíró levest is, habár nem vagyok igazán konyhatündér alkat. De, azt hiszem, hogy a bejárónője erről gondoskodik.
- Nem Adam, ez nem álom, tényleg itt vagyok. - Akaratlanul is elmosolyodtam reakcióján. Megkönnyebbültem már csak attól is, hogy nem az volt az első szava hozzám, hogy tűnjek el a lakásomból, mert nincs itt nekem semmi keresnivalóm.
- De forró vagy! - Állapítottam meg miután finoman végig simítottam arcán. Nem vagyok orvos, de már csak ebből is megállapítottam, hogy nagyon lázas lehet szegénykém. Mégis hogyan sikerült megbetegednie? Be kell látnom, hogy túl rég óta beszéltünk már egymással ahhoz, hogy bármi is tudjak arról, hogy milyen dolgok történtek vele az utolsó találkozásunk óta.
- Hogyan érzed magad? - Azt hiszem ez nem a legmegfelelőbb pillanat ahhoz, hogy megbeszéljük azokat a bizonyos dolgokat, amiket már hetekkel ezelőtt meg kellett volna. Úgy érzem ezt még meg kell vitatnunk ahhoz, hogy kapcsolatunk kibillenjen ebből a tudatlanságból, szeretnék végre tisztában lenni azzal, hogy hányadán is állunk egymással.
- Tényleg hiányoztál. - Kezem kezére siklott hogy ujjainkat össze kulcsolva megfogjam kezét. Azt hiszem ezzel még nem léptem át semmiféle határt kettőnk között, ennyit még a történtek után is megtehetek, ugye?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime12.04.14 15:29



Blanca & Adam



- E
z remek. Nem húzódnak még a homlokomon kicsi vékony repedések? Mert úgy érzem mindjárt beszakad. - De ha ez az olykor lüktető, olykor pedig hasogató érzés abba marad, olyan érzésem támad, mintha egy tomboló kazánban vetettek volna bele éppen. Szóval, mindent összevetve csodásan érzem magam. Az utóbbi napokban nem volt nehéz kizárni a gondolataimat, amelyek esetleg körülötte forogtak, a fejfájásom ugyanis megtette helyettem.
- Ne haragudj, de ezt eléggé nehezemre esik elhinni... - Tökéletesen tisztában voltam a játékszabályokkal, csak felrúgtam az összeset, mert ebben vagyok jó. Vállaltam a kockázatot, talán túlságosan is bíztam magamban, de elbuktam. Én mindvégig csak arra játszottam, amiről tudtam, hogy nem kaphatom meg. Én mégis akartam, mert egy önző dög vagyok. Megjátszottam, de nem tudtam tiszteletben tartani a döntését, az érzéseit. Az volt a legkevesebb, hogy ha már így sikerült összezavarnom kilépek az életéből és hagyom, hogy egyedül rendet rakjon magában nélkülem. Mert nekem már nyilvánvalóan sosem lesz ott helyem, ahol lenni szerettem volna. Így pedig semmi értelmét sem látom annak, hogy fenn tartsunk egy bizonyos látszatát a bolondját járatva egymással. A legutóbbi alkalommal világosan a tudtomra adtam, hogy nem kér a velem való kapcsolatból, ha úgy vesszük mindketten alaposan kihasználtuk egymást. Talán csak le kellene zárnunk ezt az ismeretséget és tovább lépni, élni tovább az életünket és felejteni, amiben újra mindketten önmagunk lehetünk.
- Kicsattanok. - Csak épp életkedvből szenvedek némi hiányt, plusz energiából, ami hozzásegítene ahhoz, hogy kimásszak az ágyból.
Meg sem kérdeztem, hogy megengedi-e egyszerűen csak odabújtam hozzá, fejemet a vállára döntöttem és behunytam a szemem.
- Finom az illatod...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime12.04.14 17:47

Szegénykém, most tényleg úgy sajnálom, hogy betegen kell az ágyat nyomnia, legszívesebben egész nap ölelgetném, mintha csak egy puha plüss mackó lenne. Nem is tudom pontosan mire számítottam, de arra biztosan nem, hogy így fog fogadni, azt hittem nem kíváncsi már többet rám, remélem, hogy nem csak azért ilyen kedves velem, mert a láza elfelejtette vele, hogy eddig mi is történt pontosan közöttünk. Mert valami biztosan történt, de nekem halovány fogalmam sincs arról, hogy ezt a valamit pontosan minek is lehetne nevezni. Voltaképp ezért is vagyok most itt nála, hogy ezt kiderítsem, de azt hiszem még sem ez lenne a megfelelő pillanat arra, hogy kérdéseimre választ kapjak.
- Adam biztosítalak arról, hogy a homlokodnak semmi baja sincs. - De ha még sem hinne szavaimnak, akkor majd tetteimnek fog, mert adtam homlokára egy apró puszit. Tényleg nagyon forró, az már biztos, hogy a láza nagyon is komoly. Butaság lenne azt hinni, hogy attól hamarabb meggyógyul mert itt vagyok, de azért szeretnék abban bízni, hogy jelenlétemtől jobban képes elviselni a betegséget, mert megpróbálkozok azzal, hogy valahogy eltereljem a figyelmét erről.
- Pedig ez tényleg valóság, akkor is ha most nem hiszed el. - Mégis miért ennyire hihetetlen neki az, hogy eljöttem hozzá, mert már nagyon hiányzott? Valakinek meg kellett tennie az első lépést, most pedig én voltam az a személy.
- Egyetlen egyszer sem hívtál, kerestél... Tudom én sem tettem, mert eddig arra vártam, hogy hiányozzak neked annyira, hogy legalább felhívj, de már tovább képtelen voltam várni. Baj, hogy eljöttem? - Persze ez nem a legtökéletesebb alkalom arra, hogy itt legyek, elvégre szegénykém beteg, de ez engem akkor sem tud zavarni. Szeretnék most mellette lenni, barátként, vagyis valami olyasmiként, mert fogalmam sincs, hogy most miféle kapcsolat van közöttünk.
- Akkor nem is vagy annyira beteg, ha már érzed az illatomat. - Suttogtam, miközben finoman hajába túrtam. Meglepett azzal, hogy hozzám bújt, de egyetlen egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy ellenkezzek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime14.04.14 16:07



Blanca & Adam



- V
ilágosan a tudtomra adtad, hogy ne számítsak többre... El kellett döntenem, hogy melyik lehetőséget választom. Én nem tudok csak a barátod lenni. Sajnálom. - Még ha akaratán kívül is, de választás elé állított. Én pedig választottam. Én nem tudok csak a barátja lenni, vele nem lehetek... így pedig mindent vagy semmit alapon mindent elveszítettem. De elfogadtam. Semmibe sem akartam belekényszeríteni, nem akartam, hogy magyarázkodnunk keljen... Azt hittem jót teszek neki azzal, ha elengedem, hogy érteni fogja miért nem hívom, miért nem keresem.
- Nem tudtam tovább sem téged, sem pedig magamat becsapni. - Csak álltattam magam, semmi több. Neki pedig folyamatosan csak hazudtam, mert mindvégig tisztában voltam vele, hogy nekem ez a barátság dolog nem fog menni. Addig nem, amíg nem tudom megállni, hogy vetkőztessem a tekintetemmel. Ezek a dolgok pedig mindenképpen kiderültek volna, akkor pedig jobb előbb, mint később. Én ezzel nem akartam neki fájdalmat okozni, kivételesen az őszinteséget választottam ahelyett, hogy úgy érezze csak kihasználtam. Túlságosan kellett nekem, így magammal is elhitettem, hogy minden az elképzeléseim szerint fog alakulni, de végül semmi sem történt, ahogy kellett volna. Blanca tőlem többet érdemel. Valakit, aki nem próbálja meg kijátszani az érzéseit a megfelelő pillanatra várva.
- Előfordulhat, hogy pillanatnyilag kapok levegőt, így érzem az illatodat... Blanca, legyél velem őszinte. Voltaképpen miért vagy itt? Nem azért, hogy ápolgass. - Ez nyilvánvaló, hiszen arról sem tudott, hogy beteg vagyok. Olyan jó volt érezni mámorítóan finom illatát, hogy abban a pillanatban, hogy hozzábújtam eldöntöttem, hogy még egy jó ideig ilyen közel szeretnék lenni hozzá, a szemeimet is lehunytam, egyedül egyik kezem siklott fel lassan a hasára, mintha átakarnám ölelni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime14.04.14 20:33

Ezért jöttem ide, hogy erről beszéljünk, amit most Adam felhozott, de mégis úgy éreztem, hogy nem ez lenne a legjobb pillanat, hogy ezt a témát boncolgassuk. Könnyebb arra fogni, hogy beteg, ezért nem akarom még ezzel is terhelni, de valójában még nem állok arra készen, hogy erről vele beszéljek. Ez még számomra is olyan bonyolult, voltaképpen azzal sem vagyok jelenleg tisztában, hogy miféle kapcsolat is van kettőnk között. Adam nem tud csak a barátom lenni, ennél jóval többet szeretne tőlem, de azt is jó lenne tudni végre már, hogy mi az, amit én szeretnék. Mert nem akarok az érzelmeivel játszadozni, reményt adni neki. Istenem, miért ennyire komplikáltak kettőnk között a dolgok? Miért nem tudok csak úgy rábólintani, lesz ami lesz alapon? Azt hiszem azért, mert túl fontos nekem, hogy elveszítsem egy peches próbálkozás után, pedig már akkor is elveszítem, ha esélyt sem adok neki. Patthelyzet.
- Szóval ezért úgy döntöttél, hogy csak úgy kilépsz az életemből? Hatalmas szerencséd, hogy most gyengélkedsz, más különben ezért most a saját párnáddal fojtanálak meg. - Egyrészről bánt a dolog, másrészről pedig nagyon is értem a miérteket. Nem lehet neki könnyű a közelemben lenni úgy, hogy többre vágyik, mint barátság. Eleinte én is csak azt hittem, hogy semmi sem lehet kettőnk között, mint baráti kapcsolat, de már ebben nem egészen vagyok biztos. Elbizonytalanodtam.
- Azért mert hiányoztál és látni szerettelek volna... - Ez így is van, de ha csak ez miatt lennék itt... Felsóhajtva folytattam. - És szerettem volna beszélni a történtekről, de úgy hiszem nem ez a legmegfelelőbb alkalom erre. - Most olyan jó itt, így együtt lenni vele, hogy közel van hozzám, hiszen nagyon nem erre számítottam.
- Egyáltalán lenne még miről beszélnünk, vagy te már mindent eldöntöttél magadban? - Mert nagyon is úgy tűnik nekem, hiszen ezért nem keresett, pedig mennyire vártam minden nap hívását, vagy azt, hogy személyesen ellátogat hozzám mindhiába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime15.04.14 13:28



Blanca & Adam



- E
lbizonytalanítottalak, bonyolultabb lett minden, neked pedig csak megnehezítettem az egyébként sem könnyű helyzeted, mivel attól félsz, hogy a szüleid nem fognak elfogadni, ha bevallod nekik az igazat. Én ebből a képletből nem hiányzom... Azt akartam, hogy rendet tudj tenni a dolgaidban. Tisztán gondolkodva, nélkülem. - Tényleg abban bíztam, hogy csakis jót fogok neki tenni azzal, ha kilépek az életéből anélkül, hogy magyarázkodnunk keljen, hiszen volt részünk elég kínos pillanatban. Amikor megkért, hogy alakítsam a barátját egy vacsora erejéig a családjával tudtam, hogy azon az estén nem fogom tovább bírni, hogy elfog szakadni az a bizonyos cérna.
- Pedig most igazán egyszerű lenne... Feleannyi ideig sem kellene szorítanod a párnát, így is alig kapok levegőt. - Talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom az efféle poénkodásra, de az az igazság, hogy fogalmam sincs mit mondhatnék, hogy lenne-e egyáltalán még mondanivalóm neki a történtek után. Nem számítottam rá, hogy még egyszer sor fog kerülni egy ilyen beszélgetésre.
- Nagyon sajnálom, ha ezzel csalódást okozok, de nekem nincs mit mondanom. Többek között emiatt sem kerestelek meg újból. Fogalmam nem volt mit mondhatnék? Álltunk volna egymással szemben néma csendbe burkolózva kínos pillantásokat váltva? Tényleg ez az, amit akartál, ami vártál volna tőlem? - Nem hiszem. Talán túlságosan könnyen feladtam, de mit tehettem volna? Számomra egyértelmű volt mit jelent a kialakult helyzet, nem volt értelme tovább  bonyolítani. Dacoltam volna, de mégis miért? Nézzünk szembe a tényekkel. Túlságosan önzőek és rosszak vagyunk egymáshoz. Ebben pedig sosem fogunk megváltozni.
- Sok mindent eldöntöttem magamban az utóbbi időben... - Eldöntöttem, hogy többé nem fogom engedni, hogy gyengéd érzelmek kerítsenek hatalmukba. Eldöntöttem, ha a veszettség kerülget is, akkor sem tehetem ezt vele. Nem okozok neki több fájdalmat és csalódást. Bár a legnagyobbal azt hiszem már szembesült. Én is csak arra vágytam tőle, mint a többi férfi. Eldöntöttem, hogy nem fogom megváltoztatni. Eldöntöttem, hogy nem akarom, hogy szeressen.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime15.04.14 20:23

Adam előtt sem volt egyszerűnek mondható az életem, de az tény, hogy mióta találkoztunk még az eddiginél is bonyolultabb lett. Túl komplikált nekem ez az egész, pedig a képlet egyszerű. Akarva, akaratlanul is vonzzuk egymást, vonzódunk egymáshoz, még ha nem is akartuk, hogy ez így legyen.
- Ezek szerint már bánod azt a napot, mikor leszólítottál? - Nem ismerkedtem még sosem ilyen módon, de Adam a hátam mögött állt a sorban, én pedig iszonyú meggyötörnek éreztem magam - hiszen alvás helyett mással voltam elfoglalva - mégis észre vette bennem a szépet, jobban mondva először formás fenekemre vetett szemet. Aztán szó szót követett, és mindketten pontosan tudjuk, hogy hogyan sikerült idáig eljutnunk.
- Szánt szándékkal sosem lennék képes téged bántani. - Akaratom ellenére is mégis sikerült már bántanom, esküszöm nem volt szándékos. Hamar ráeszméltem arra, hogy nagyon is túllőttem a célon, hogy a kis játszadozásom egy egészen mocskos szintre tévedt, ahol tudatlanul is, de sikerült játszadoznom, mint vele, mint érzelmeivel.
- Őszintén Adam, nem várok el tőled semmit, neked nem kell magyarázkodnod, vagy bármi. Sőt, még az sem baj, ha már úgy érzed, hogy nincs mit mondanod számomra. - Elhiszem, hogy ezek után nem is tudna, vagy inkább nem akarna már semmi sem mondani, kész szerencse, hogy nekem azért mégis lenne mondanivalóm. Nem fogom csak ennyiben hagyni a dolgokat.
- Ezen a döntéseden már semmivel sem tudnék változtatni? - Nem mozdultam, mindössze csak a mennyezetet fürkésztem, egy röpke pillanatig úgy éreztem, hogy szeretném, ha rám szakadna, mert akkor minden most következő kínos pillanatot megúszhattam volna.
- Azért meghallgatnád az én nézőpontomat, véleményemet is? - Remélem még ennyit megtesz értem, hogy beavassam a dolgokba, viszont ha nem lenne kíváncsi rá, akkor szerintem már csak dühömben is elmondanám, maximum jóval hangosabban a tervezettnél.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime16.04.14 16:23



Blanca & Adam



- D
ehogyis, az volt életem legszebb napja... - Nem hiszem, hogy ennek részleteznem kellene az okait, hiszen még halványan el is mosolyodtam. Számomra az összes nő közül, akiket valaha is módomban állt szemügyre venni hátulról, neki van a legszebb, legformásabb feneke. Továbbra is úgy gondolom, hogy férfiak tucatjait tudná elcsábítani abban a feszes, dögös bőrszerelésben. Én pedig abban a pillanatban - tisztán él bennem az emlék - bármit megadtam volna érte. de túlságosan gyorsan lerombolta bennem ezt az illúziót, pedig olyan szép volt. Kimerem jelenteni, hogy attól a perctől kezdve Blanca feneke lett a gyengém. Olyan tökéletes, hogy büntetés a férfi nem számára, mert senkié sem lehet.
- Én tehetek róla. Én akartalak annyira, hogy ezért mindent feltettem az asztalra. - A képlet roppant egyszerű. Nem tudok veszíteni, de majd túlteszem magam rajta. Jön majd valaki más, egy utána lévő, egy következő... Én pedig szépen lassan elfogom felejteni a hibámat, hogy engedtem az érzelmeim irányítsanak. Egyértelműen nagy hiba volt a részemről, hiszen mindketten elveszítettünk valamit.
- Nem tartom valószínűnek, hogy a büszkeségemnek most tudna bármi jobban fájni, szóval semmi sincs kizárva. - Bár elképzelésem sincs róla mi mondanivalója lenne még a történtek után, amit egyértelműen csak le kellene zárni, majd úgy fejezetet nyitni, mert a régit senki sem, egyikünk sem tudja már átírni, megmásítani. Minden úgy végződött ahogy. Ez ellen nincs mit tenni.
- Faragatlanság lenne nem megtennem... - Továbbra sem tudom mégis mit mondhatnék. Nyilvánvalóan azért van itt, mert mondanivalója van a számomra. Bármi is legyen az, csak vegyük elejét a kínos pillanatoknak és essünk túl rajta. A problémák nem fogják megoldani önmagukat. Én pedig akkor most már hallani szeretném mi lenne az, ami elhozta hozzám.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime17.04.14 9:47

Megrémiszt a tudat, hogy Adam gyengéd érzelmeket táplál irántam. Ezért lehetne bárkit is hibáztatni? Vajon kettőnk közül ki hibázott nagyobbat? Nem hiszem, hogy bárki is hibás lenne azért, mert szeretni tud, még akkor sem ha tudja, hogy ezt nem lenne szabad. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Erre sikerül nekem is rájönnöm. Egyikünk sem akarta, mégis egyik pillanatról a másikra megtörtént. Naivan azt hittem, hogy tudom irányítani, hogy kapcsolatunkat a helyes mederbe tudom terelni, hogy mindketten beérjünk egymás barátságával. Tévedtem. Nem akarok életem hátralevő részében azon merengeni, hogy mi lett volna ha... Nem akarok kételyek között élni, egyszerűen tudni akarom erre a választ. Tudnom kell!
- Ez is csak azt mutatja, hogy mennyire bátor vagy. - Évekig lehettünk volna barátok úgy, hogy szótlanul, utánam sóvárogva szenvedett volna mellettem. Én pedig voltam olyan önző, hogy tudtom nélkül kínoztam. Eljátszattam vele azt a szerepet, amire valójában vágyik. Engedtem neki, sőt inkább én voltam, aki megcsókolta mindössze azért, hogy hűen adjuk elő szüleim előtt a boldog szerelmespár szerepét.
- Szerintem mindketten tudjuk, hogy okoztunk magunknak már jó pár kínos pillanatot... - Felsóhajtottam, csak mert kellett pár pillanat, hogy elegendő bátorságot gyűjtsek össze ahhoz, hogy tovább folytassam, közben kibújtam alóla, hogy felülhessek az ágyon. - Ezért remélem ez nem lesz egyikünk számára sem túl kínos. - Mielőtt még egy szót is szólhatott volna gyengéden ajkaira tapadtam. Csókunk nem tartott tovább pár pillanattól mégis sokkal többet mondó volt a szavaknál.
- Én nem akarok életem hátra levő részében azon gondolkozni, hogy mi lett volna ha... - Egyből magyarázkodásba kezdtem miután ajkaink elváltak egymástól. Még magamnak sem merem bevallani, de esélyt szeretnénk adni kettőnknek.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime15.05.14 18:23



Blanca & Adam



- A
kkor ne tedd. - Kivan zárva, hogy ennyivel elengedjem. Egyik kezemmel megtámasztva magam emelkedtem fel az ágyon, amíg a másikkal tarkójánál fogva húztam vissza hozzám, hogy ajkaira tapadhassak, ezúttal hosszasabban elmélyítve a csókot. Ha belegondolok, hogy milyen hosszú kín keserves időszak volt, amíg csakis sóvárogtam utána, most képtelen vagyok elengedni. De nem akarok életem hátra levő részében azon gondolkodni, hogy mi lett volna ha... Szóval, mostantól mindent megfogok kockáztatni. Pontosan tudom, hogy az utóbbi időben, hónapokban, években - erről fogalmam sincs - nem igazán kerül ilyen közeli viszonyba férfival, de túlságosan mohó vagyok, mégis... Bízom benne, hogy tudatni fogja velem, amikor már túl sokat akarok.
- Derítsük ki együtt. - Sosem gondoltam volna, hogy ez a mondat egyáltalán elfogja hagyni a számat, most mégis komolyan gondolom. Nem érdekel semmi és senki más... Én csak őt akarom. Nem számít meddig tart, ha kudarcot vallunk, akkor is akarom. A barátságunkban nyilvánvalóan kudarcot vallottunk. Ezt most nem kellene elrontanunk.
- Mi lenne, ha kitépnénk egy fejezetet a történetből és újraírnánk? - Erről sem hittem volna, hogy valaha ki fogom mondani. Én mindenben csak egyetlen alkalom erejéig voltam érdekelt, később pedig elmúlt a varázs, nagyjából olyan gyorsan, amilyen hevesen rám tört.
- Randi, egy ital, mozi, vacsi... Tudom, hogy tudod pazarul csinálok palacsintát. - Mosolyodtam el a végére. Nem vagyok az a randizgatós típus, de ettől függetlenül nem tekintem kihívásnak. Letudom venni a lábáról, ha arról van szó. Márpedig mindegyik nő erre vágyik, különbség, hogy van aki tagadja, van aki csak álmodozik róla és van aki tesz is valamit, hogy észrevegyék mire van szüksége. Én azt hiszem pontosan tudom mire van szüksége.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime16.05.14 5:51

Nem is szeretnék hátralevő életemben azon töprengeni, hogy mi lett volna kettőnkkel... Ezért is szedtem össze minden bátorságomat ahhoz, hogy megcsókoljam, annak reményében, hogy nem fog visszautasítani. Bevallom tartottam attól, hogy miféle következményei lesznek, de arra nem számítottam, hogy tarkómra vezeti kezét, hogy közelebb húzzon magához és most ő legyen az, aki megcsókol.  
- Szerintem a csókolózást tartogassuk kicsit későbbre, mikor már egészséges leszel. - Meglepő, hogy ilyen betegen is jól csókol. - Majd ha jobban leszel bepótoljuk. - Nem szeretném elkapni tőle a betegséget. Gondolom Adam sem szeretné ha pont akkorra betegednék meg, mikorra már jobban érezné magát. Nem szeretnék több elvesztegetett időt.
- Mit szólnál egy újabb vacsorához a szüleimmel? Egyébként is minden nap arról faggatnak, hogy mikor láthatnának ismét, ez pedig csak azt jelentheti, hogy nagyon levetted őket a lábukról. - Jobban belegondolva kissé kínos volt a konyhás csókos, tapizós jelet, amit csakis anyámnak szántam, de ez kellett ahhoz, hogy tényleg elhiggyék, hogy együtt vagyunk. Sőt, szerintem akármennyire is különösen hangzik, de anyám még örült is annak, hogy mindennek a szemtanúja lehetett.
- Hm, nagyon is jól hangzik. Már csak egy kérdésem lenne még pedig az, hogy mikor? - El sem hiszem, hogy tényleg randizni fogunk.
- Ha nem bánod... - Keltem fel az ágyról, hogy egy laza sztriptízzel érjem el nála a mielőbbi gyógyulást. Viccet félretéve tényleg kibújtam szoknyámból és felsőmből, de csak azért mert így sokkal, de sokkal kényelmesebb és különben ennél már sokkal többet is látott belőlem. Bugyiban és spagettipántos felsőben feküdtem vissza mellé.  
- Itt maradok veled, hát ha jobban leszel már csak attól is, hogy melletted fekszem. - Nincs gyógyító hatású erőm, de szeretnék abban hinni, hogy legalább egy kicsit el tudom terelni a figyelmét arról, hogy milyen szörnyen érzi magát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime16.05.14 19:49



Blanca & Adam



- T
éged akarlak levenni a lábadról, de mivel bizonyára elvárod tőlem, hogy a nehezebb módon tegyem meg, kicsit tovább fog tartani. Ami pedig a családi vacsorát illeti... Na az tényleg túlságosan jól sikerült. Nem félsz attól, hogy innen már nincs megállás, hogy a szüleid többet várnának tőled, de nem fogok bírni tartani a tempót? - Túl sok kérdés egyszerre, de ezek lényeges kérdések abból a szempontból, ha jól átgondolta, hogy adni szeretne egy esélyt kettőnknek. Mi még csak az alapoknál vagyunk és ki lépésekben fogunk haladni, vagyis ahogy neki megfelel, de a szülei mindezt másképp tudják. Elméletileg mi már hónapok vagy a fene se tudja mióta együtt vagyunk... Számolnunk kellene azzal is, hogy a szülei valamivel már előttünk járnak, nekünk pedig még be kellene hoznunk a lemaradást, ami megint csak nem egy-két hét alatt fog megtörténni.
- Közvetlenül miután leszek már olyan életképes állapotban, hogy kimerjek menni az utcára. - Mert jelenleg egy horrorfilmbe is smink nélkül beleillenék. Így mégsem mehetek ki emberek közé, kitörne a pánik a városban.
- Szerintem ezt is későbbre kellene tartogatnunk... - Jegyeztem meg egy huncut mosollyal. Nem mondhatja, hogy ez nem az volt, aminek látszott, vagyis ebből aligha magyarázná ki magát. Nekem nagyon is úgy tűnt innen, mint aki vetkőzik, de még csak arra sem hagyott időt, hogy megkérjem lassabban csinálja, mert máris kezdem jobban érezni magam.
- Hát... Ez kínos. - Ennek okait pedig nem hiszem, hogy részleteznem kellene. Egy a legvadabb álmaimat megszégyenítő nő fekszik velem egy ágyban meglehetősen hiányos öltözékben, én meg ennél pocsékabbul meg sem tudom mondani mikor voltam. Szóval igen, ez nagyon kínos. Fogalmam sincs, hogy fogom a továbbiakban elviselni a nyavalyámat, de ha kell ezentúl dupla dózisban fogom lőni magam, hogy mi előbb megint a régi lehessek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime18.05.14 8:40

Miért ennyire komplikált az életemben minden? Másra sem vágyok, mint egy kapcsolatra, hogy legyen kit szeretnem, s a másik fél is viszont szeressen.
- Adam ez bonyolult. - Felsóhajtottam. - Veled szemben semmiféle elvárásaim sincsenek, csak szeretném ha türelmes lennél velem, ennyi az egész. - Nem tudnék még vele lefeküdni, hiába is nyilvánvaló a közöttünk lévő vonzalom. Szükségem van arra, hogy teljesen meg tudjak benne bízni, mielőtt testestül, lelkestül oda adom neki magam. Természetesen egy kicsit félek, mert a férfiakkal eddig csak rossz tapasztalatom volt, de remélem, hogy vele minden rosszat el tudok felejteni. Annyira akarom, hogy Adam más legyen, mint a többi férfi.
- Ha olyan tempóban haladnának, ahogy a szüleim elvárnák, akkor már holnap az oltár előtt állnánk. - Ennél komolyabban már nem is tudtam volna mondani.
- Az eltarthat pár napig. - Ezen nincs mit szépíteni, nagyon is ramaty állapotban van most, persze betegen senki sem néz ki jól. Mégis ennek ellenére itt maradtam vele, félre téve annak a kockázatát is, hogy akár én is megbetegedhetek.
- Adam, most beteg vagy, ezért csak a gyógyulásodra kellene gondolnod... - Inkább nem fejeztem be mondatomat, mert szerintem nagyon is sejti, hogy mi a vége. Valahogy úgy hangzott volna, hogy: ezért csak a gyógyulásodra kellene gondolnod, mint arra amire minden férfi gondol egy vetkőző nő láttán. Most finoman fogalmaztam.
- Kínos? - Felhúzott szemöldökkel néztem rá. - Megfeledkeztél volna arról, hogy láttál már ennél jóval hiányosabb öltözékben is? - Mert bennem még elevenen él az emléke annak, hogy ebben az ágyban ébredek fel egy nagyon vad buli után úgy, hogy csak egy bugyi van rajtam és az egyik ingében bújva botorkáltam ki hozzá a konyhában, ahol reggelivel várt.
- De ha annyira kényelmetlenül érzed magad attól, hogy így fekszem melletted, akkor visszaöltözök ha akarod. - Mert tényleg nem az volt a célom, hogy provokáljam, vagy hergeljem, hanem csak kényelmesebb ez így nekem. Amúgy is a takaró majdnem minden elfed belőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime19.05.14 9:27



Blanca & Adam



- I
dőnk az van, amennyit csak szeretnél. - Véleményem szerint eddig is elég türelmes voltam, vagyis azt hiszem bírni fogom még egy kicsit. fogalmam sincs hogyan kellene erről beszélnünk, hogy egyáltalán kellene-e, vagy akar-e...
- Valami ilyesmire gondoltam... De nyugi, nekem ehhez több időre van szükségem, mint neked. - Számomra ez túlságosan komoly és nagy döntés lenne. Egy olyan kérdés, amelyen még évekig nem szándékoztam gondolkodni. Nem szeretnék idő előtt lemondani a szabadságomról. Szerintem őrültség eldobni a fiatalságot csak azért, hogy mi előbb elkötelezzük magunkat. Ennek semmi értelme. A húszas éveink azért vannak, hogy élvezzük, hogy bulizzunk, hogy tomboljunk, hogy legalább egyszer semmire se emlékezzünk, hogy minél többet hibázzunk, minél több eszement dolgok elkövessünk. Nos, szerintem ebben egész jó vagyok.
- Ne bókolj. - Ezek szerint nagyon pocsékul festhetek. Viszont nem kellene itt maradnia. Nem kell, hogy bónusz nyavalyával menjen haza, mert ha végre megint életképes formába kerülök nem őt szeretném ápolgatni.
- Talán nem kellene vetkőznöd... - Erre még betegen sem tudok nem odafigyelni. Egyébként ilyenkor legyengül a koncentrációkészségünk is, vagyis kivételesen nem vagyok okolható amiatt, mert könnyedén elterelhető a figyelmem. Különben meg nincs igaza, mert nagyon is összpontosítok a gyógyulásomra. Máris sokkal jobban vagyok... Ha folytatja talán még arról is megfeledkeznék, hogy egyáltalán beteg vagyok.
- Nem, nem feledkeztem meg. - Azóta nem változott olyan sok minden, mert akkor is a legdögösebb nőnek tartottam, akivel valaha is találkoztam, de még csak rá sem szabadna néznem, mert kísértésbe esek. Kettes pont alatt, nem voltam beteg, így kevésbé szenvedtem, mint most. Az ellenálló képességem is jobb volt. Végül pedig akkor nem kifejezetten az fontolgattuk, hogy esetleg mégis próbáljuk meg együtt, inkább csak a másnaposságunkon szerettünk volna túltenni magunkat.
- Annyira azért nem kínos. Nem is igazán arra gondoltam, hogy levetkőztél. Inkább arra, hogy mikor egy nő levetkőzik a hálószobámban nem kimondottan beszélgetni szoktunk. - Aranyos tőle, hogy maradni szeretne, de ebben az állapotban nem vagyok valami felemelő társaság és látványom se lehet túl szívderítő. Fogalmam sincs miről tudnánk beszélgetni anélkül, hogy ne feszengenénk. Éppenséggel egy tucatnyi dolog lenne, de most valahogy egyik sem tűnik olyan fontosnak, hogy szóba hozzuk. Nem tudom, hogy hirtelen minden egyszerűbb lett, vagy még bonyolultabb.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime20.05.14 15:28

Adam eddig is nagyon türelmes volt velem, de még mindig szükségem van egy kis időre. Túl sok volt az életemben eddig a rossz tapasztalat, ezért meg is fogadtam, hogy sosem fogok többet férfiakkal kezdeni. Nagyon úgy néz ki, hogy megszegem a fogadalmamat. Mert Adam nagyon is férfi a javából. Sármos, erős, határozott, magabiztos és ami a legfontosabb, hogy tudja mit akar. Engem akar. De mégis mennyit képes rám várni?
- Abszurd már most az esküvőről beszélni. Megnyugtatlak azzal, hogy azt mondom nekem nem életcélom az, hogy minél hamarabb férjhez menjek? - Az még őszintébb lett volna, ha azt mondom, hogy nem is gondoltam ebbe a kapcsolatba annyira, hogy már a fejemben azt tervezgessem milyen lesz a dekoráció, vagy a meghívók. Nem szeretnék idő előtt férjhez menni, hiszen a statisztikák szerint is a fiatalon összeházasodók hamar be is adják a válásipapírokat. Meg különben sem hiszem, hogy bármit is számítana egy papír, ahol törvényesen is házasoknak nyilvánítanak.
- Azért megpróbálhatnánk a dolgok pozitív oldalát is nézni. Beteg vagy, ágyban a helyed, de egy csomó olyan dolog van még így is, amit együtt tudnunk csinálni. - Feltéve ha szeretné, hogy szórakoztassam amíg beteg, mert példának okáért még így is tudnánk együtt filmezni este az ágyban.
- Talán tényleg nem kellett volna levennem a felsőmet és a szoknyámat, de nem gondoltam volna, hogy ezzel ennyire megbolygatom a lelki világodat, elvégre még így is van rajtam három ruhadarab. - Az pedig a fehérneműm lenne és a spagettipántos felsőm. Mégis mit gondolt, miért kezdtem vetkőzni? Azért, hogy minél kényelmesebben tudjak vissza feküdni mellé, mert még egy jó ideig nem szeretném magára hagyni.
- Akkor meg nem értem, hogy miért kínos ez számodra. - Akkor érezné csak magát igazán kínosan, ha mindent levetnék magamról és úgy feküdnék be mellé. Képes lennék rá, de nem szeretném még ennél is kínosabb helyzetbe hozni és vissza élni azzal, hogy most beteg.
- Oh, értem. - Drámaian felsóhajtottam, miközben felültem az ágyban, majd felé fordultam. - Na és ki mondta, hogy beszélgetni szeretnék? - Szép lassan elkezdtem felfelé húzni a rajtam lévő felsőt, de jóformán csak a hasamat láthatta így. - Bocsi, tudom ez nem volt szép tőlem. - Csak ugrattam. Különben is szerintem annyira beteg, hogy nem akar most azonnal megkapni. Kiengesztelésül adtam neki egy puszit, majd ismét vissza feküdtem mellé.
- Szóval nem kimondottan beszélgetni szoktál az ágyadban fekve ha valaki más is van veled, hát akkor ne beszéljünk. - Ha nem akar akkor nem kell, akár szótlanul is feküdhetünk egymás mellett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime20.05.14 21:14



Blanca & Adam



- M
egnyugtatlak, ha azt mondom, hogy nem vagyok az a nősülőd típus?  Ha azt mondom, hogy öt randival a leghosszabb kapcsolatommá avanzsálsz? - Így belegondolva igyekszem megerőltetni az elmémet, de egyetlen olyan lány sem jut eszembe, akivel tovább tartott volna egy-két hónapnál vagy olyan kapcsolatom, aminek esélye lett volna komolyra fordulni. Az valahogy számomra sosem feküdt igazán. Az elvárások, a kötelezettségek, a felelősség, az ígéretek... Én sosem tervezgettem a jövőm, aki pedig velem próbálta ezt megtenni mindig belebukott. Én mindig is makacs voltam. Néhányszor falnak ütköztem, na és? Találtam egy másik, de akkor is az önfejűségem győzedelmeskedett. Nem bírom, ha irányítani akarnak.
- Sakkozni fogunk? - Kérdeztem, majd halkan felnevettem. Utálok sakkozni. Idegszáltépő egy játszma, amihez kíméletlen sok türelem és összpontosítás kell, mindig lépésekkel az ellenfél előtt járni, más különben veszítettél. Én pedig nagyon utálok veszíteni. Én, Én, Én, Én... Én már csak ilyen önző vagyok. Pedig mentségemre szóljon van testvérem, szeretem is nagyon. A titkunk, hogy nem szólunk bele egymás életébe kérés nélkül.
- Férfi vagyok... Három ruhadarab. Adj mindössze harminc másodpercet. Felismerhetetlenné teszem őket. - Talán húsz másodperc alatt is menne, csak akarnom kell.
- Akkor lapozzunk. - Eddig tilos lett volna férfi szemmel néznem rá. Most viszont már nem is tudnék másképp. Azt is tudom, hogy kénytelen leszek várni még egy kicsit, leszámítva, hogy eddig is azt tettem, hogy a végére szerettem volna már érni a történetnek vagy inkább csak egyszerűen véget vetni neki. Most viszont visszacsöppenünk a dolgok kellős közepébe.
- Ez nagyon aljas volt. Azt hiszed befogom érni egy kiengesztelő puszival? - Oké, ez tényleg nagyon aljas volt. Egy pillanatig fel sem fogtam mit művel, de azt tudtam, hogy nem azt, amire gondolni szeretnék. Fájt.
- Nyilvánvalóan azért nem szoktunk beszélgetni, mert valami egész mát művelünk, amihez nem kell túl sok beszéd. Különben is, sok beszédnek sok az alja... Egyébként meg nem fogod kibírni, hogy ne szólalj meg. - Nem cukkolni akarom, de valaki, aki folyton beszél, hogy a fenébe bírná ki, hogy csendben maradjon... Öt percig sem bírna lakatot tenni azokra a csábító ajkaira. Már megint eltúloztam. Mondjunk durván kettő és felet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime21.05.14 1:58

Ha úgy nézzük mi már túl vagyunk öt randevún, persze azok nem randik voltak, hanem sima baráti találkozások. Most minden marad a régiben, de mégis annyira más fog lenni. Igazából még nem igazán tudom, hogy hogyan kellene hozzá viszonyulnom, de egy kis idővel biztosan rájövök.  
- Szóval akkor fél év után nem is fogod megkérni a kezemet? - Ezen akaratlanul is elnevettem magam. Konkrétan mi még csak ott tartunk, hogy megpróbáljuk, hogy működne-e a dolog kettőnk között, de ugye a szüleim már úgy tudják, hogy ezen a részen már régen túl vagyunk.  
- Nem szeretek sakkozni, de egy jó romantikus filmet bármikor megnéznék veled. - Hogy viccnek szántam-e azt, hogy romantikus filmet nézetnék vele? Nem. Na jó, azért nem kínoznám ennyire.
- Ezt a tépjük le rólam a fehérneműt játékot halasszuk akkorra, mikor már jobban leszel. - Nem mondom, hogy nem mozgatta meg fantáziámat az, hogy Adam hogyan tépné le rólam a fehérneműt, de ez még nekem nagyon is korai lenne. Fogalmam sincs mennyi időre lesz szükségem ahhoz, hogy végre beadjam neki a derekamat, de szerintem neki is megéri várni rám.
Halkan elnevettem magam azon, hogy Adam ennyire mohó. Szóval nem éri be pusztán csak egy arca puszival, ezért gyorsan adtam még egy puszit, de most a szájára.
- Így jobb? - Elismerem tényleg aljas húzás volt részemről, de mentségemre szóljon tényleg csak egy kis has villantás a bűnöm.
- Szóval szerinted túl sokat fecsegek? - Szeretek beszélni, de általában nem össze - vissza bármiről, hanem nekem tényleg mindig van valami mondanivalóm.
- Már sokkal jobban nézel ki. - Lágyan végig simítottam arcán. - Sőt, már nem is vagy olyan forró. - Bizakodóan mosolyogva újságoltam el neki ezt a jó hírt.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime21.05.14 10:19



Blanca & Adam



- N
em valószínű. - Jegyeztem meg mosolyogva. Sokkal inkább esélytelen. Még ha sikerülne is megtörnünk a jégcsap szívünket, nekem akkor is sok időre lesz szükségem egy ilyen elhatározáshoz, hogy feladjam a szabadságom egyetlen nőért. Ő már így is többet jelent számomra, mint eddig bárki... Viszont ki kell várnunk, hogy amíg el jön azaz időszak, amikor szükségét érzem egy jegygyűrűnek egy kapcsolatomban.
- Blanca, nem fogom többször megnézni a Szerelmünk lapjait. Egyszer kénytelen voltam, attól féltem, hogy árvíz keletkezik a nappaliban. - Frászt kapok a romantikus filmektől. A Szerelmünk lapjai közben pedig attól tartottam minden percben, hogy a következőben a képernyő is csöpögni kezd az érzelmektől, én pedig kidobom a taccsot. Egyáltalán hogy lehet ilyen ábrándokkal szédíteni egy a nőket?
- Nem kell minden tizenöt percben emlékeztetned rá, hogy szarul nézek ki, úgyis érzem magam. - Tényleg nagyon szarul érzem magam, de olykor mégis sikerül elterelnie a figyelmemet erről a felemelő állapotról, amiből alig várom, hogy kimásszak. Utálok betegnek lenni... Sosem volt igazán jellemző rám, hogy anyunak két hetenként velem kell sorban állnia a gyerekorvosnál. Ebből a szempontból nem voltam problémás gyerek, de miden másban igen.
- Csak nehezen kiengesztelhető vagyok. Betegen visszaélni a helyzettel pedig nagyon csúnya dolog volt. - De persze egy bűntett sem maradhat következmények nélkül. Elfog még jönni a visszavágó ideje, előbb mint gondolná. Nem terveztem egész héten az ágyban haldokolni.
- Nagyon... Be nem áll a szád. - Azt hiszem a pofátlan mosolyom még idő előtt lebuktatott. Meg kell hagyni tényleg eszméletlenül sokat tud beszélni, hogy néha követni sem tudom, csak bízom benne, hogy ami öt perccel z előtt elhangzott az nem kérdés volt.
- Remek. Akkor már kezdek kihűlni. - Ezek szerint attól már nem tartanunk, hogy egy váratlan pillanatban meggyulladnék, nem fogok elevenen elégni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime21.05.14 15:34

Valahogy felszabadító a tudat, hogy mellette nem kell attól rettegnem, hogy idő előtt komollyá válna a kapcsolatunk. Szerintem még mindketten fiatalok vagyunk, ezért nem kellene túl hamar elkötelezni magunkat. Én még nem vágyakozok gyűrű után, mindössze arra vágyok, hogy legyen valaki az életemben, aki mellett boldog tudok lenni. Adammal pedig boldog voltunk akkor mikor csak szigorúan barátok próbáltunk lenni. Jól éreztük magunkat együtt, ezért is hiszem azt, hogy nekünk van esélyünk arra is, hogy működőképes kapcsolatunk legyen.
- Nem akarlak arra kényszeríteni, hogy romantikus filmeket nézz velem, amúgy sem rajongok igazán az efféle filmekért. Most pedig beteg vagy és azt kell nézni, hogy mi a legjobb neked, ezért ha úgy döntenénk filmezni szeretnénk, akkor megengedném, hogy te dönts el milyen filmet nézzünk. - Nagyon, de nagyon remélem, hogy ezt a kijelentésemet nem fogom megbánni, mert a sci-fi és a nagyon durva horror filmekért nem rajongok, hogy finoman fogalmazzak. Inkább valami akciót, vagy vígjátékot tudnék elképzelni, hogy mi ketten azt nézzük az ágyban egymás mellett fekve.
- Bocsi, nem szándékosan teszem. - Tényleg csak véletlenül emlékeztetem újból és újból arra, hogy beteg és ezért jóformán minden jóból kimarad. Remélhetőleg hatással van rá a bocsánatkérő pillantásom és nem orrol rám ez miatt.
- Van egy olyan sejtésem, hogy nekem mégis sikerülne téged kiengesztelni. - Nagyon is bizakodóan mondtam, mert azért nekem is meg vannak a saját női praktikáim. Természetesen kiengesztelés alatt nem szexre gondoltam, az még túl korai lenne a kapcsolatunkat nézve. - Sokkal, de sokkal jobban visszaélhettem volna a helyzeteddel, de most mégsem táncikálok meztelenül a szoba kellős közepén, pedig megtehetném. - Talán nem kellene arról beszélnem, hogy akár most meztelen is lehetnék, mert szerintem neki már így is nagyon nehéz mellettem lennie úgy, hogy egy- két ruhadarabot ledobtam magamról. Abban pedig szinte teljesen biztos vagyok, hogy ha most nem lenne ennyire beteg akkor azon lenne, hogy meztelenül legyek mellette és valami egészen másra használjam a számat, mint a beszéd.
- Én a helyedben addig örülnék, amíg csak beszélek, mert ha akarod akár énekelhetek is. - Hallott már énekelni, ezért még mindig azt mondom inkább fecsegjek, mint énekeljek.
- Nem hagynálak kihűlni. - Ezt bizonyítva bújtam is szorosan mellé. - Te is különösen érzed még magad? - Izgulok és mintha lepkék repdesnének a gyomromban.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime31.05.14 13:20



Blanca & Adam



- A
zt kell mondjam, hogy azt a legtöbb nő kevesebb beszéddel, kevesebb ruhában szokta csinálni. - Egy férfit eléggé sokféleképp kilehet engesztelni, csak épp egyik módszerhez sem kell ennyi ruha, sok beszédnek pedig sok az alja. De be kell vallanom kezd kíváncsivá tenni mégis hogyan szeretne kiengesztelni. Miden bizonnyal nem a jól bevált engesztelő szex lenne a középpontban. Ilyesmire nem kell számítanom. Jól tudom, hogy a legutóbbi alkalommal sem volt komoly a szándéka, inkább csak elkeseredésében adta volna meg nekem, amit akarok tőle. Szóval, érdekelne mitől olyan biztos benne, hogy neki menne szex nélkül is?
- Nem lenne jobb, ha akkor táncolnál meztelenül a szoba közepén, amikor értékelni is tudnám? - Mert adott esetben nagyon is hálás tudnék lenni azért, amiért volt olyan elragadó, hogy elbűvölt egy laza sztriptízzel. Még így is biztosra veszem, hogy megmozgatná a fantáziámat, de ha esetleg kivárná amíg teljesen rendben leszek kénytelen lesz megkötözni, ha azt akarja, hogy végigtudjam ülni a kis műsort anélkül, hogy hozzáérnék vagy felpattannék, hogy félbeszakítsam, mert nem tudom csak nézni tovább, de ha valóban képes lenne hátrakötni mindkét kezem, akkor egy szájkosár is ajánlott.
- Ahhoz előbb kellene valami tömény a bárszekrényből. - Ha jól emlékszem nem volt épp józan, amikor egy dezodoros flakonnal a kezében énekelt, az asztalon pedig egy Vermutos üveg volt. Akkor is határozott meggyőződése volt arról, hogy borzalmasan rossz az énekhangja, akkor most engem mégis miért akar kínozni vele?
- Különösebben annál, mint amikor a konyhapulton ülve követelőzve húztál magadhoz, vagy amikor a szobádban elkezdtél vetkőzni, hogy csak essünk túl rajta? Nem. - Ebbe inkább bele sem kellene gondolnom, hogy mikor csókolhatom megint, miközben felültetem a konyhapultra, Blanca pedig derekam köré fonja a lábait, vagy mikor fog megint olyan hívogatóan, ellenállhatatlanul vetkőzni nekem. Egy legközelebbi alkalommal már nem fogom megkérni, hogy hagyja abba. Sőt, sokkal jobban örülnék, ha már az én ingemet gombolgatná olyan szorgosan.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime31.05.14 20:52

Más vagyok, ezt Adam pontosan tudta rólam, de még ennek ellenére is akart. Talán túl közvetlenül viselkedtem vele, ezért csillant fel benne a remény apró szikrája. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vonzódok hozzá, mert nagyon is vonzónak találom, de még nagyon is ijesztő számomra ez a felismerés, hogy egy férfi ennyire képes felkelteni a figyelmemet. Ez még nagyon is szokatlan nekem, de azt hiszem meg tudnék barátkozni ezzel a tudattal.
- Nem vetted figyelembe, hogy Blanca Carolina Campbell nem olyan, mint a legtöbb nő. - Valahogy ki fogom engesztelni, de még meg kell találnom rá a legmegfelelőbb módszert. Mindenre van megoldás, de szerintem arra nincs, hogy kevesebbet beszéljek. Ha Adam nem szeretné, hogy ennyit fecsegjek, akkor nincs más választása, be kell fognia a számat.   
- Szerinted táncolnék meztelenül a szoba közepén? - Talán abban az esetben ha már tényleg egy pár alkotnánk és születésnapja lenne és ezzel szeretném meglepni, vagy ha nagyon szerelmes fogok lenni belé, mikor szinte bármire képes lennék érte, még erre is. Vagy ha leitatna, vagy csak simán berúgnék és megszűnnének a gátlásaim.
- Nem fogok énekelni. Különben sem engedném meg neked, hogy betegen igyál, főleg az orvosságokra nem. Próbáld észben tartani, hogy közös érdeklünk, hogy minél hamarabb meggyógyulj. - Mert ez a próbáljuk meg együtt dolog valójában akkor kezdődne el, mikor már Adam leküzdni a betegséget, de addig is itt vagyok mellette és vigyázok rá.
- Szeretném azokat a dolgokat semmissé tenni, hogy mindent tiszta lappal tudjunk kezdeni, szerinted ez lehetséges lenne? - Tettem olyan dolgokat, amikre nem szívesen emlékszem vissza. Hibáztam. Hányszor lesz ez még felhánytorgatva? Nem kellett volna arra kérnem, hogy játssza el a barátom szerepét, most mégis azt szeretném, hogy ne csak játssza ezt a szerepet. Nem is érdemlem meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime02.06.14 20:05



Blanca & Adam



- E
ddig csak egyetlen nőnek szerettem bele a fenekébe öt másodperc alatt. - Komolyan, sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy nő tökéletes fenekére fogom azt mondani, hogy megpillantani és beleszeretni, de velem, velünk pontosan ez történt. Húsz év leforgása alatt, mióta az eszemet tudom és emlékszem rá sosem láttam ilyen szépet, formásat és feszeset. Most legszívesebben lefognám, hogy ne tudjon védekezni és úgy belekóstolnék... Azt hiszem sokszor szeretném még látni rajta azt a szexi bőrcuccot.
- Nagyon remélem, hogy igen. - Nem is voltam túl pofátlan, de van amit a betegség sem képes száműzni a gondolataimból. Nem feltétlenül kell, hogy meztelenül táncoljon a szoba közepén, kezdheti ruhában, a többit pedig majd megoldom. Gondoskodom róla, hogy szépen lassan mindegy egyes ruhadarab lekerüljön róla, amíg Ő nekem táncikál. Mintha csak a tekintetemmel vetkőztettem volna le.
- Megígéred, hogy az első randinkon azt a szexi bőrszerkót fogod felkapni magadra? - Még az is belefér, hogy visszafelé beugrunk egy önkiszolgálóba valami vacsiért, ha esetleg úgy alakulna, hogy nálam marad, akkor pedig ugyanúgy haladhatok mögötte a bevásárlókosárral a kezemben - a második keresztnevem a Gavallér -, miközben Blanca telepakolja mindennel, amivel kell, amire csak fájhat a fogunk, ha én vásárolok be alap, hogy a felét elfelejtem, még akkor is, ha listám van róla. Na szóval, én pedig akadálytalanul tapadhatok tekintetemmel a fenekére.
- Szerinted eltudnád ezt feledtetni velem? - Addig egész biztosan nem, amíg csak ezen közös emlékeink vannak, amíg csak ezekre tudok gondolni vágyakozva, amíg úgy nem dönt, döntünk, hogy felelevenítsük őket. Én nem akarom elfelejteni. Tudom, ennek nincsen semmi értelme, de valami oknál fogva azt akarom hinni, hogy a kapcsolatunkban, amivel pusztán csak másokat szerettünk volna megtéveszteni volt valami valós is. Valami, amit nem játszottunk meg.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime03.06.14 1:47

Sejtelmes mosolyom ott bujkált ajkaim szegletében, miközben Adam szavait hallgattam. Ki hitte volna, hogy idáig fog fajulni az, ha szóba elegyedünk egymással.
- Na és ki volt azaz egyetlen nő? - Nem mondta ki ténylegesen, hogy rólam lenne szó, de valahogy gyanítom, hogy az én fenekemről beszél. Szóval bele szeretett pár pillanat alatt a hátsó felembe, ezek szerint nagyon szerencsés volt a ruha választásom azon a napon. Legalább háttal állva neki is képes voltam felkelteni a figyelmét.
- Oh, te kis huncut! - Valahogy már meg sem lepett a válasza. Talán tényleg egyszer a kedvében fogok járni azzal, hogy egy kis műsor keretein belül bemutatom, hogy mire is vagyok képes. Az igazat megvallva szerintem ennyit nagyon is megérdemelne, mivel a történtek után is ilyen kedves hozzám. Pedig meg lenne arra is az oka, hogy utáljon, amiért úgymond az engedélyével használtam.
- Hm, abban az esetben lehet róla szó, ha nagyon szeretnéd, hogy az legyen rajtam. - Elég volt a hergelésből, vagy nyugodt szívvel kitapogathatom a határvonalakat?
- Azt hiszem az első találkozásunk alkalmával csipkés fehérnemű volt rajtam, most is szeretnéd hogy az legyen rajtam? - Victoria's Secret-es fehérneműbe azért túlzás lenne bújnom, de attól még biztonságban érzem magam ha ruhám alatt szexi fehérnemű lapul, mert ugye sosem lehet tudni, hogy lekerül-e rólam a ruha.  
- Remélem a rossz dolgokat képes leszek veled elfeledtetni. - Óvatosan simogattam mellkasát.
- Az baj ha bizakodó vagyok? Mármint nagyon is hinni szeretnék abban, hogy lesz még sok - sok szép közös emlékünk, amikre szívesebben emlékszünk majd vissza. - Talán erre a mai napra is szívesen fogunk vissza emlékezni, mert a mai nap kezdődött el valami határozottan közöttünk, valami amiről már mindketten nyíltan mertünk beszélni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Adam & Blanca
» Adam Sherwood
» Akié a választás, azé a gyötrelem ~ Blanca & Adam
» Blanca & Adam
» Give me love - Blanca & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Adam lakása-