welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Adam Fell Vote_lcapAdam Fell Voting_barAdam Fell Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Adam Fell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Adam Fell Adam Fell I_icon_minitime17.04.12 13:56

Adam Fell Tumblr_lk2h7fcDlA1qedfx4o1_500

Név: Adam Fell
Becenév: Adam
Kor: 22 éves.
Születése hely, idő: 1990.03.16. - U.S.A. - Nevada állam - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Börtönőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Roppant jó humorérzékkel vagyok megáldva, bár néha előfordul, hogy morbidabb az átlagnál. Emellett intelligens is vagyok. Mindig is önző voltam és beképzelt és ez most sincs másként. Olykor gonosz vagyok, ahhoz még általában ok sem kell, hogy valakinek elrontsam a napját. Semmi sem számít, csak az, hogy jól érezzem magam. Kevesebb lelkiismerettel vagyok megáldva, mint a legtöbb ember, ezért ritka, mikor megbánok valamit. Gyakran vagyok cinikus és ironikus, hiszen nincs mindenkinek annyi esze, hogy rájöjjön, hogy csak ezzel is kinevetem, illetve sértegetem. Apropó, nem áll tőlem messze az emberek sértegetése. Főleg akkor vagyok vészes, amikor bal lábbak keltem fel az ágyból, vagy éppenséggel szét akar esni a fejem a másnaposságtól.

Külső: Te mit veszel először észre, ha másra nézel? És vajon mit veszel észre először rajtam? Minden bizonnyal a megnyerő kisugárzásom tűnne fel elsőre. Aztán ahogy egyre több figyelmet szentelsz rám, rá fogsz jönni, hogy nem vagyok olyan, mint a többi férfi. Se átlagos, se szokványos nem vagyok. Arcom karakteres köszönve arccsontomnak, szám ívelt, szempárom pedig megigéző fekete szembogaramnak hála. Hajam sötét barna és mindig tökéletesen áll. Testem nem túlságosan izmos, de annyi izom van rajta amennyi kell. Mindössze 80-90 kiló lehetek, és úgy 170 centi. Ha nem az egyenruhámban vagyok, akkor kényelmes ruhákat veszek fel, általában farmert és egy pólót vagy inget. De olykor ha az esemény megkívánja, akkor még öltönybe is bújok.

Előtörténet: Hm, kíváncsi vagy rám? De azért mindent még sem fogok elmondani. Tudod, mindenkinek vannak titkai. Sosem szerettem nosztalgiázni, hiszen felesleges a múlton töprengeni, mikor olyan kecsegtető a jövő, de azért még is elárulok pár dolgot. Akkor lássuk csak, ki is azaz Adam Fell? Talán sokan ismernek a "jó" hírnevemről. Nem, arról szó sincs, hogy börtön töltelék lennék, pont ellenkezőleg! Ha hiszed, ha nem, börtönőr vagyok! Meglepő fordulat, nemde? Tudom elsőre hihetetlennek hangzik, de még is igaz. Mikor bárkinek elmondom, hogy börtönőr vagyok, mindig felteszik azt a bizonyos kérdést, hogy miért pont őr lettem? Nos, hát ezért a storyért mélyebbre kell ásni. Lássuk csak, megszülettem, aztán gyerekkorom volt - meglepő lehet, de nekem is volt gyerekszobám- aztán volt egy csomó említésre nem méltó év. Majd eljött azaz ominózus nap. Nem tudok sokat arról a napról, mindössze annyit, amennyit a nyomozok árultak el róla. Nem a kedvenc témám és bevallom, nem túlságosan szeretek erről beszélni. Egyszerűen annyit árulok el, hogy anyámat egy rabló ölte meg, aki betört hozzánk. Siralmas, de ilyen kegyetlen a világ. Ez nagy hatással volt arra, hogy őr legyek. Ahogyan befejeztem az iskolát börtönőrnek álltam. Mint mondani szokták, minden rosszban van valami jó. A jó ebben, hogy anyám gyilkosa is ebben a börtönben van, és így kedvem szerint bírom sanyargatni azt a szemetet. Nincs rosszabb, mint egy örökké valóságnak tűnő lelki terror. Mondhatni, hogy a bosszú éltet. Persze, néha kaméleonnak kell lennem, ezért is van több énem. Meglepő, de tudok kedves lenni a húgommal Deliával. Apámról inkább nem szeretnék beszélni, hiszen azóta nem igen vagyunk jóban, hogy össze jött egy tőle sokkal fiatalabb lánnyal. Számomra nevetséges, hogy nem veszi észre, hogy csak a pénze kell neki. Ezért is vagyok elővigyázatos. Én nem az a fajta férfi vagyok, aki csalódik egy nőben, hanem az, aki megveszi a nők társaságát. Persze a munkám mellett sokkal hasznosabb, ha nem bonyolódok bele érzelmi kapcsolatba, hiszen a testi vágyak sokkal fontosabbak az érzelmeknél. Talán elítélnek tetteimért, de a saját életemet csak is én uralom. Mindig is önző voltam, és a saját fejem után mentem, ezért sem szeretem, ha bárki is irányítani akar. Túl tökéletes vagyok ahhoz, hogy valaki is parancsolni merjen nekem, hiszen én vagyok Adam Fell! Nos elégedett vagy velem? Ha nem elégítettem ki kíváncsiságodat, akkor ismerj meg, de előre szólok, soha semmit nem teszek hátsószándék nélkül. Retteg Las Vegas megérkezett Adam Fell!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Adam Fell Adam Fell I_icon_minitime17.04.12 14:09

Adam Fell!
Érdekes történetet olvashattam egy érdekes személyről.
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, foglalj avit és irány a játéktér, ahol remélhetőleg találkozunk. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Adam Fell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» I Fell Again
» Blanca & Adam
» Adam & Blanca
» Adam & Blanca
» Adam Sherwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-