welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mona DeFler Vote_lcapMona DeFler Voting_barMona DeFler Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mona DeFler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Mona DeFler Mona DeFler I_icon_minitime20.07.15 20:28

Mona DeFler


[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Mona DeFler
Becenév: Mona
Születése hely, idő: 1992.05.08 / Franciaország - Párizs  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: fejvadász
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Jennifer Love Hewitt

Ki vagyok én...?!

Magamról csak annyit elöljáróban hogy, én egy 177 cm magas barna bombázó vagyok, vad sötét szemekkel aki soha nem vet meg egy kis kalandot. Sportos alkatom a munkámból is adódik de kemény munka áll mögötte. Ha bár a franciákról azt tartják, hogy nyugodt népség én nem tartozom az átlagba. Talán pont ezért élek a csillogás és bűn városában. Elég forró fejű és akaratos vagyok, tipikus amazon, aki megszerzi ami kell. Bulis, vidám és őrült személyiségemet könnyű megszeretni, viszont az őszinteségemet kevesen tudják elfogadni. Ha rossz fiú vagy ne kerülj a szemem elé Wink
Életem, létem, világom

Párizsban születtem, a divat fővárosában, minden lány álma ott élni és átérezni mindazt amit a vásárlás és a divathét nyujthat. Ám engem valahogy mindig is jobban érdekelt a kaland, a katona stílus és a fegyverek. Ezt a szempontot magam előtt tartva választottam Las Vegast, itt mindig találsz kalandod és olyan munkát ami az én igényeim is kielégítik. Így fejvadász lettem, rossz fiúk rettegjetek, előlem úgy sem tudtok elbújni Wink


Azt hittem a mai napom is olyan lesz, mint mostanában a többi, csak henyélek az irodámban, fényesítem a fegyverem, és csak nézem ahogy a szorgos kis hangyáim elvégzik a papír munkát, felveszik az adatokat és eldöntik mi az amivel érdemes foglalkozni. Ám ekkor berontott az alkalmazottam, egy sürgős üzenetet tartva a kezében, halál sápadt volt miközben átadta a faxot amiben ez állt:" Megszökött a Las Vegasi folytogató!". Ez az ember 15 nőt ölt és erőszakolt meg mielőtt kézre kerítettem. A nyugodt napomnak ezennel vége. Előkerestem a szökevényről készült jegyzeteim és dossziék tömkelegét, majd kértem egy kanna kávét és belevetettem magam a tanuk vallomásaiba, az áldozatok fotóiba és minden eddig megszerzett információba. Magamba mosolyogva gondoltam, hogy milyen jó is nekem, hogy van egy téglám a rendőrségen aki minden meglévő információt, fülest, helyszíni fotót és szükséges dokumentumot el tud juttatni nekem. Talán a kedvességem ami miatt segít, talán valami más tetszik neki bennem. Ekkor kaján mosoly ült ki az arcomon. Később tekintetem az órára tévedt és rájöttem, hogy már három óra is elmult, akkor jelzett a pocakom, hogy szeretne valamit enni. Így összekaptam a cuccaim, bezártam az irodám ajtaját, szóltam a titkárnőmnek Lacy-nek, hogy vegye át az üzeneteim és a közeli szendvicseshez siettem. Egy csirkés szendvics és egy extra nagy karamellás Latte társaságaban visszasiettem az én kis eldugott irodámba. Hisz egy fejvadász cégnek nem kell szem előtt lennie. Az embereim ugyan úgy zsongtak, bár láttam, hogy ők is kiszaladtak hébe hóba utánpótlásért. Átvettem az üzeneteimet Lacy-től. Egy nagyon rendes és készséges lány. Elszántan el akarja kapni a rossz fiúkat. Talán a családjából ered, talán bántalmazták, töprengtem ezen a karamellás Lattemat szürcsölgetve. Elég későre járt már, egyre kevésbé láttam villany fény nélkül a szürkületben, az órámra pillantotam, este nyolc. Hirtelen vadul csöngeni kezdett a telefonom, felkaptam, egy füles a bajkeverőm hollétéről...



A hozzászólást Mona DeFler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 02.08.15 23:28-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Mona DeFler Mona DeFler I_icon_minitime21.07.15 0:10




Mona DeFler!
Tetszett a történeted, ezért remélem, hogy a játéktéren még sok minden kiderül mennyire is izgalmas egy fejvadász nő élete. Mindent rendben találtam történetedben, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Mona! Jó játékot kívánok! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Mona DeFler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lotty&Mona
» Ryan&Mona
» Mona&Ryan
» Colin&Mona
» Chad és Mona - egy kis medencézés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Fejvadászok-