welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hannah Emma Williams Vote_lcapHannah Emma Williams Voting_barHannah Emma Williams Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hannah Emma Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Hannah Emma Williams Hannah Emma Williams I_icon_minitime17.02.16 0:09

Hannah Emma Williams


[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Hannah Emma Williams
Becenév: Hannah, Hanny, Emy
Születése hely, idő: 1991-04-20 / USA –Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Claire Holt

Ki vagyok én...?!

Beszéljek magamról? Szerintem elég ha csak rám nézel… Gyönyörű vagyok és szexi, valamint nem utolsó sorban önelégült és gazdag. Mocskosul gazdag. Nem tagadom, de mondjuk ez a viselkedésemen és a drága ízléses ruháimon is látszik. Egoista vagyok, és mindig az történik amit én akarok, nem tűrök ellentmondást. Művészettel, pontosabban festészettel foglalkozom. A színek az én világom. Százhetvenkettő centiméteres magasságom átlagosnak mondható, vékony testalkatom elég kirívó. Szőke göndör hajam és igéző kék szemem mindenkit rabul ejt, ha megismersz te sem leszel kivétel ez alól.
Életem, létem, világom

A mai napom átlagosnak mondható, ami ritka, de mostanában sajnos alkotói válságban szenvedek. Legszívesebben a hajam tépném, ha nem lenne ilyen gyönyörű és nem imádnám annyira. Fel alá mászkálok a csodálatos és hatalmas West Side-i lakásomban. Lefőztem a mai dupla expressomat, karamellával, az én kis zöld, csempe és kicsit repedt bögrémbe öntöttem és a belső kis ablakpárkányos kuckómba ülve bámultam a felkelő napot. Megigéz a napsugara, két kezem közé fogom ezt az ezeréves kis porcelán darabot, gőzölgő illatába szagolva élvezem ahogy a koffein jótékony ereje elönti az agyamat. Nem tehetek róla, szentimentális típus vagyok, minden ezer éves csecsebecséhez ragaszkodom, akkor is ha már értéktelen, csempe és csepeg belőle a kávém. Imádom a reggeleket, mindig tudott nekem inspirációt adni a festéshez. Igazából hátsó szándékkal keltem ma reggel is ilyen korán, ösztönzésre várok… Bármire, egy árnyra, egy levélre, egy hangra, egy ébredő madárra… Bármire, ami annyira megihlet, hogy kezem alatt művészi képpé formálódhat. Várok, és várok és várok, de semmi, ezt nem hiszem el… Gyerünk mááár, kérlek agyam jobb agyféltekéje kezdj már el végre dolgozni. Ez az, alakul itt valami. Vörös és élénk citromsárga kombinációja, mint a nap reggel, de egy kis fekete is csempészik bele, mint a város szíve mielőtt minden mozgásba lendülne. A sötétség sok minden ötletadója, a félelemé, a szorongásé, de pszichopaták tárháza és vadászterepe is lehet. Megittam a forró italom, a pultra raktam a bögrém és a tetőtéri kis műtermembe lépcsőztem. Kitártam a kis ablakokat és hagytam, hogy a hangok, a fények és az illatok beszűrődjenek. Kikevertem a festékeket és dolgozni kezdtem a tiszta és jelenleg fehér, szűzies vásznon. Repült az idő, fel sem tűnt de már délbe hajlott, a pocakom morgása és a barátnőm kopogtatása törte meg a művészetem kibontakozását. - Most nins erre időm Emily. Alkotok. - Hm, cuki. Közölte velem félrehajtott fejjel, amitől egy pillanat alatt borult el az agyam. - Cuki? Cuki???? Szóval cukiii????? Komolyan? A művészet nem "cuki"! A művészet, önkifejezés, szenvedély és szenvedés, áldozat és öröm, inspiráció és eufória. Ez egy mű, nem egy édibédi kiskutya… Néztem rá vérben forgó szemekkel, szinte fröcsögtek belőlem a szavak. Emily csak állt és tök lazán közölte velem " Szerintem cuki". Kikaptam az ebéddobozt a kezéből, kituszkoltam az ajtón, és bezártam mögötte. Főtt a fejem a dühtől, leültem az ablakpárkányra, kilógattam a lábam, felnyitottam a dobozt és enni kezdtem. Még, hogy cuki, pff majd megmutatom én neki, még, hogy cuki… A műveimre minden mondható, csak az nem, hogy cuki… Tudom, hogy semmi érzéke a művészethez, de akkor legalább befoghatná a helyett, hogy engem bosszant…  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Hannah Emma Williams Hannah Emma Williams I_icon_minitime19.02.16 16:52




Kedves Hannah!

Imádtam, egyszerűen imádtam olvasni a lapodat, erre más szavak nincsenek is. Teljesen magával ragadó, kidolgozott és valós érzelmek, meglátások vannak benne, egyszóval minden, ami ahhoz kell, hogy megismerjünk valakit. Nekem pedig ennyi bőven elég ahhoz, hogy elfogadjalak és elzavarjalak máris játszani, főleg miután így megvárattalak. Jó szórakozást!  Wink     
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Hannah Emma Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Harlow Williams (+18)
» April M. Williams
» Harlow Elizabeth Williams (18+)
» Summer Hannah Galloway ❖
» Aloha, baby! Hannah & Noel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Művészek-