welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Baby - Ryan & nina Vote_lcapBaby - Ryan & nina Voting_barBaby - Ryan & nina Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Baby - Ryan & nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime12.04.20 22:14






Ryan & Nina



E ltöltöttünk egymással egy szenvedélyes éjszakát és egyikünk sem gondolt a védekezésre. Mikor kapcsolatban voltunk egymással, akkor szedtem tablettát, de úgy gondoltam, hogy felesleges akkor is szednem, ha szingli vagyok ezért leálltam vele miután szakítottunk. Sőt, még azután sem gondoltam arra, hogy lesz bármi következménye miután a csillagos ég alatt lefeküdtünk egymással, de rá néhány hétre jöttek a rosszullétek. Eleinte csak azt vettem észre magamon, hogy fáradékonyabb vagyok, de ezt még rá tudtam fogni a sok munkára, hiszen végül beadtam a derekamat és úgy viselkedek, ahogyan egy Lemmertől elvárják. Szóval az apám cégénél arra készülök fel, hogy egyszer talán átvegyem a helyét az igazgatótanácsban. Szóval a fáradékonyság eleinte még nem is volt gyanús, de aztán azt is észre vettem, hogy érzékenyebb vagyok a szagokra. Ami igazán árulkodó jel volt az a reggeli hányás. Még aznap felkerestem a nőgyógyászomat. Biztosan csak a munka okozta sok stresszre reagál így a szervezetem, elvégre már nagyon régen nem feküdtem le senkivel sem. Valójában Ryan volt az utolsó férfi az életemben, de vele már pár hónapja szakítottunk, viszont... Azóta egyetlen egyszer feküdtünk le egymással, de mégis mennyi az esélye annak, hogy akkor teherbe estem volna tőle? Nagyon úgy tűnik, hogy sokkal több, mint hittem volna, hiszen a nőgyógyászom kijelentette, hogy állapotos vagyok. Pontosan hat hetes a magzat, akkor fogant amikor a születésnapom volt.
Szinte lesokkolva értem haza. Először pánikba estem, aztán boldog voltam, majd a sírás elfogott. Leültem az ágy szélére és csak sírtam, hogy örömömben-e vagy bánatomban azt nem tudom, inkább talán kétségbeesésemben. Nyilvánvaló, hogy ki az apa. Ryan. Mi szakítottunk, most pedig egyedül fogom felnevelni a gyereket? Egyáltalán akarom? Elvégre lenne más lehetőségem is, még nincs késő ahhoz sem, hogy abortuszt akarjak, de mégis hogyan tudnék meghozni egy ilyen döntést egyedül? Tudnia kell róla, még akkor is, ha úgy döntök, hogy ha kell, akkor egyedül is fel fogom nevelni, nélküle is menni fog... Kaptam ultrahang képet is. Igaz, hogy még olyan kicsi, hogy csak egy paca, de akkor is az enyém, a miénk.
Másnapra már sikerült össze szednem magam annyira, hogy felkeressem. Nem hívtam előtte, mert féltem attól, hogy leráz, vagy fel sem veszi és őszintén ezt személyesen akartam vele megbeszélni. Szóval csak elmentem hozzá és csengettem, arra várva, hogy ajtót nyisson.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime07.07.20 23:28

Valamikor kora hajnalban értem haza, őszintén fogalmam sincs, három lehetett, vagy négy, nem inkább öt, a fejemből sem igazán láttam már ki, nemhogy bármi konkrétat is kivegyek magam körül, de ez már csak ilyen, szóval már csak annyira vágytam, hogy képes legyek nem elaludni a zuhany alatt és eltámolyogni az ágyamig, hogy aztán bezuhanhassak, hiányosak a képek, de az ágyamban ébredtem a csengőre, bántotta a fény a szemeimet, esküszöm csak most aludtam el, mi van már, ültem fel az ágyamon, ami egy nagyon nem kiszámított mozdulat volt, mert beleszédültem, fogalmam nem volt milyen nap van, rápillantottam az éjjelin lévő mobilomra, de üres volt, oké, hát akkor legalább nem késtem el sehonnan, megdörgölve álmos szemeim álltam fel az ágyról, hogy ajtót nyissak teljesen megfeledkezve arról, hogy valószínűleg egy szál alsóban vagyok és mondjuk nem ártana felvenni valamit. Abban reménykedtem, hogy hamar visszamászhatok az ágyba.
- Nina? - Döbbenten pislogtam, miután ajtót nyitottam és Nina állt ott. Oké, semmit sem értek és túl fáradt is vagyok ehhez.
- Mit keresel itt? - Jó, ez bunkó volt, de már csak akkor koppant, miután kimondtam. Mindössze csak nem értem, mi szakítottunk, utána lefeküdtünk és azóta nem beszéltünk már vagy... már vagy jó ideje. Hetek teltek el.
- Úgy értem, ne haragudj, későn értem haza, történt valami? - Nem akarok most azon gondolkodni, hogy mi a jellemző rá és mi a nem, bár a megjelenés a semmiből, abban jó, remélem most nem erről van szó és az arckifejezéséből ítélve nem. Oké, ez jó, lassan kezdek magamhoz térni. Kéne még egy kávé meg talán egy nadrág.
- Beszeretnél jönni? - Dörgöltem meg álmosan az arcomat, majd odébb álltam az ajtóból. Nem szeretek a folyosón beszélgetni, az alsógatyás Ryan még nincs felkészülve, a hé, nem te vagy abban a bandában a...? De. Bár jelenleg csak szétszórt vagyok és nyűgös.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime08.07.20 14:56




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



M ég mindig alig hiszem el. Hatalmas lelki erőre volt szükségem ahhoz, hogy most itt legyek. Őszintén még fogalmam sincs, hogy hogyan fogom neki tálalni a hírt, de abban biztos vagyok, hogy tudnia kell róla. Elvégre ehhez neki is köze van, sőt még mekkora köze. Nem hibáztatom érte, vagy bármi, mert ehhez is ketten kellettünk. Mindketten felelőtlenek voltunk. Mi már nem vagyunk együtt és túl naiv is lennék, ha azt gondolnám, hogy ez a nem várt terhesség bármin is változtatna. Ryan már nem akar velem lenni és ezt képes leszek elfogadni. Nem fogom olyanra rávenni, amit nem szeretne. Nem leszek olyan nő, aki a gyerekkel zsarolná a férfit, pláne, hogy még abban sem vagyok biztos, hogy Ryan szerepet akarna-e vállalni az életünkben a gyerek mellett, feltéve ha megtartom. Most úgy gondolom, hogy képtelen lennék megszakítani a terhességet. Egyedül is képes lennék felnevelni, de azért szeretném, hogy az apa is részese legyen a gyerekünk életének.
Nem volt túl kedves a fogadtatása és egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy még nincs késő ahhoz, hogy elmeneküljek, de képtelen voltam rá. Tudnia kell az igazságot, még akkor is, ha a korai órákban egészen bunkó is tud lenni.
- Én is örülök annak, hogy újra látlak. - Ennél már csak az lehetne rosszabb, ha valami dögös szőke nőcske kilépne a hálószobájából, miközben csak Ryan pólóját viseli, pontosan úgy, ahogyan egykor én is tettem... Jelenlegi állapotomban biztosan sírva is fakadnék, ha ilyen látvány tárulna elém.
- Azt hiszem, hogy jobb lenne, ha ezt bent beszélnénk meg... - Azt hiszem, hogy pontosan tudja, hogy miért. Engem aztán nem zavar, hogy mindössze csak alsónadrág van rajta, hiszen láttam már meztelenül, nem is egyszer...
- Nyugi nem terveztem sokáig maradni. - Azért mégis beljebb lépkedtem. Valamiért úgy gondolom, hogy a folyóson állva a bejárati ajtó előtt nem a legtökéletesebb helyszín arra, hogy közöljem vele amiért jöttem.
- Mióta is nem láttuk egymást? - Vajon tudja? Mert én pontosan tudom, hogy hat hete. Zsebemből elővettem az ultrahangról készült felvételt, de úgy tartottam, hogy ne lássa. Mert még nem készültem fel arra, hogy hogyan fog reagálni, talán egyszerűbb lenne csak oda adnom neki a képet. Azzal szerintem szavak nélkül is mindent elmondanék.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime15.07.20 15:40

A női körítéshez nekem még nagyon reggel van, de ahhoz nem kell semmi, hogy lássam valami aggasztja és meglep, hogy ezt éppen velem akarja megbeszélni, miután nekünk elváltak útjaink, most mégis hozzám fordult bármiről is legyen szó. Ő nem szokott ilyen lenni.
- Persze, gyere csak be, mindjárt összekapom magam. - Mondjuk információbefogadó képesnek.
- Kávét, reggelit, vizet, valamit? Csüccs... felveszek valamit. - Álmos szemeimet dörzsölgetve sétáltam vissza a hálóba egy melegítő alsóért, ha Ő nem is kér, nekem kell egy kávé, így gyorsan beledobálok mindent a főzőbe, rutinosan nyúlok fel a bögrémért, majd egy másodperc erejéig felpillantva akad meg a tekintetem, még Nina bögréje is ott van elöl az enyém mellett, lekaptam mindkettőt majd belepakoltam mindent, végül felöntöttem, hát remélem még mindig így issza.
Váratlanul ért a kérdés, ahogy a látogatása is, nem tudom, az időzítés, nem hívott, csak jött, az egész furcsa, néhány hete? De nem értem miért fontos ez most? Gondolkodom el néhány másodpercig, amíg kitöltöm a kávém, majd leteszek mindent a dohányzóasztalra és én is leülök végre.
- Nem tudom, úgy két hónapja talán? - Nincs most kedvem a találgatásokhoz, szóval fogalmam sincs ez volt-e a jó válasz, és nem is érdekel, csak ugorjunk a lényegre. Próbálom kifürkészni a tekintetét, de inkább elkapja és lesüti, így nehéz, hát jó, kortyolok bele a még gőzölgő kávémba, ez kellett, esküszöm érzem, ahogy kezdek felébredni. Lenézek a kezére, majd vissza rá, elsápadt, fehér, mint a fal.
- De egyáltalán miért fontos ez? Elárulnád mi a jó fene van? - Alig aludtam néhány órát, még észnél sem vagyok teljesen, ha még emlékszik, akkor tudja milyen fáradt tudok lenni a heti szintű fellépések után. Könyökeimmel támaszkodom meg térdemen, tenyerembe döntve állam, ahogy figyelem, még bele sem ivott a kávéjába, de esküszöm úgy néz ki, mint aki mindjárt, de tényleg mindjárt hányni fog és mintha valami megváltozott volna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime16.07.20 2:28




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



N ézzük csak... Hogy is eshet teherbe egy nő a huszonegyedik században? Azt hinnénk, hogy szinte lehetetlen, miközben annyi módja van a védekezésnek, de nekünk elég volt mindössze egyetlen egy szenvedélyes éjszaka. Talán ennek pont így kellett történnie.
Az invitálására beljebb fáradtam, mondjuk lehetett volna rosszabb is a fogadtatásom. Elvégre csak úgy váratlanul toppantam be és tisztán látom rajta, hogy megviselte az előző éjszaka. Miattam még a tervezettnél is kevesebb alváshoz jut most. Meg kell tennem. Most vagy soha... Képtelen lennék úgy leélni az életemet, hogy nem árultam el neki, hogy apa lett.
- Azt hiszem, hogy egy kávé rám férne. - Abban pedig tökéletesen biztos vagyok, hogy neki szüksége is lesz egy jó erős kávéra ahhoz, hogy felébredjen, habár azok után biztosan egyből észhez tér amit bejelenteni készülök neki.
Türelmesen várakoztam rá, addig is szántalan verzió játszódott le bennem, hogy hogyan tudnám neki elmondani... Aztán a legegyszerűbb megoldás mellett döntöttem. Szeretnék túlesni rajta és őszintén tartok a reakciójától. Szerettem volna vele családot alapítani, de nem pontosan ilyen körülmények között.
- Pontosan hat hete. - Egyre jobban kezdem bánni, hogy azt gondoltam nekem is jót tenne a kávé. Nem az első eset, hogy rosszul reagáltam volna a különböző szagokra, de most a kávé illatától nagyon is émelyegni kezdtem. Jobb is lenne felhagyni a koffeinnel és csak egészséges ételeket, italokat bevinni a szervezetembe a kicsire való tekintettel.
- Terhes vagyok. - Egyszerűen csak kibukott belőlem. Az ultrahang képet, amit eddig szogongattam felé nyújtottam, hogy saját szemével is meggyőződjön arról, hogy tényleg egy élet nővekszik a szívem alatt. Habár még mindig szeretem ez nem egy kétségbeesett lépés részemről, hogy visszaszerezzem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime17.07.20 19:50

Pontosan hat hete. Oké, jól van, akkor hat hete. Értem, világos és akkor? Enyhén nyűgösen és ingerülten túrok bele hajamba, rosszul viselem a kitalálósdit, amit a nők előszeretettel űznek a férfiakkal, de miért éppen akkor kell ezt, amikor rohadt fáradt vagyok és miért kell mindent úgy kihúzni belőle?
Mázli, hogy épp nem ittam, most rohadt élet, hogy kiköptem volna. Szerinted ez pontosan az a rettegett mondat, amit nem fellépésről hazaérve, kialvatlanul akarsz hallani egy nőtől, akivel szakítottál, éppen hat hete.
- Oké, Nina, világos, felfogtam, figyelek rád. - Fel is ébredtem, ami azt illeti, csak mintha a nyakamba locsoltam volna a bögre forró kávémat, mégis eleinte mertem, vagy szerettem volna azt hinni és gondolni, hogy tényleg csak azért csinálja, hogy térjek már végre észhez, ne csak nyúljak az álomtól. De hosszú csend következett, az a nem a jó csend hanem az amelyik aggodalomra ad okot. Végül csak megtörtem a a vészesen terhes csendet közöttünk.
- Nem csak tréfáltál, ugye? - Váltott a hangom túlságosan is komolyra a reggeli állapotomhoz mérten.
- Terhes vagy... - Ismételtem meg halkan szavait, inkább csak úgy magam elé, miközben vettem egy mély levegőt, ami alatt felemelkedett mellkasom az oxigéntől majd vissza le, próbáltam mérlegelni, lenyugodni, dührohamot kapni, majd ismét lehiggadni, terhes.
Vettem el tőle az ultrahang képet, majd hosszú másodpercekig némán meredtem rá, nem mintha bármit is kitudtam volna venni belőle, oké, ott mintha lenne valami kis paca, úgy két centi, ha lehet ilyenkor.
- Mióta, khm mióta tudod? - Tettem le a képet az asztalra. Oké, hát ez nagyszerű, nem mintha valaha is helyet akartam volna magamnak a családi bizniszben, de most érdekelne, hogy én lettem-e a legnagyobb rohadék Mr. Lemmer szemében, amiért teherbe ejtettem a lányát, épp csak kikerültem a képből és végre férj után nézhetett Ninának. Mi pedig épp, hogy csak lezártuk és elengedtük egymást, azt hittük végleg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime18.07.20 6:52




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



N éhány hónapja még minden annyira szép és jó volt. Esküszöm, hogy mi lehettünk volna az álompár, de aztán hirtelen minden véget ért közöttünk, mindössze azért mert megtudta, hogy valójában ki is vagyok. Arról nem tehetek, hogy milyen családba születtem, arról viszont igen, hogy elég sokáig titkoltam előle. Normális életet akartam élni. Vágytam a szerelmére, főleg úgy, hogy tudtam, hogy Ryan magamért szeret, nem pedig a családom vagyonáért akart velem lenni. Szóval szakított velem, most pedig mégis itt vagyok újra a lakásán, hogy megosszam vele, hogy apa lesz. Nagyon remélem, hogy fel sem merül benne az, hogy a gyerek nem is tőle van, hogy mindössze csak teherbe estem mástól, de jó ötletnek tartanám, ha ezzel akarnám vissza kapni. Mióta szakítottunk nem is voltam más férfival, mindvégig hűséges voltam hozzá, egészen annyira, hogy mikor szakítottunk akkor is csak vele feküdtem le, és most meg is van az eredménye. Vágytunk egymásra és egyikünk sem volt képes gondolni a következményekre.
Megcsóváltam fejemet így adva kérdésére választ. Nem jöttem volna el hozzá ennyi idő eltelte után, hogy egy ilyen hírrel megtréfáljam.
- Tegnap voltam orvosnál. Nincs még huszonnégy órája sem, hogy megtudtam. - Néhány pillanattal ezelőtt még csak az orvosom tudta és persze én, hogy terhes vagyok, de már Ryan is tudja. Szerettem volna, ha minél előbb megtudja, talán azért mert alig akarom még mindig elhinni, hogy ez tényleg megtörténik velünk. Őszintén más reakcióra számítottam, persze nem arra, hogy örömébe felkap és hosszú percekig ölelkezünk boldogan... Inkább arra, hogy nagyon ideges lesz és el sem akarja hinni, aztán pedig még annál is idegesebb lesz... Vagy valami hasonló. Valójában számtalan verzió lejátszódott a fejemben mióta tudom, hogy állapotos vagyok. Sőt, még a legrosszabbra is gondoltam, hogy követelni fogja, hogy vetessem el.
- Szerettem volna, ha te tudod meg először, hiszen a te gyereked is. - Mennyire könnyű lenne most azonnal felpattanni és elmenekülni a lakásáról, hiszen elmondtam azt, amiért jöttem.
- Meg fogom tartani. - Már döntöttem. Ezt a döntést nélküle kellett meghoznom, de akármi is legyen a mai beszélgetésünk vége biztos vagyok abban, hogy a szívem alatt növekvő kis életet meg fogom szülni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime18.07.20 10:00

nazd meg, bazd meg, nagyon bazd meg! Hát ez nem szerepelt a terveim között mostanság, de az az érzésem, hogy ezzel nem csak én vagyok így, mégis úgy tűnik már döntött, nélkülem, ami érthető, végül már nincs közöm hozzá, én akartam így, nem hibáztatom érte.
- Értem, tehát már döntöttél. - Vagy nem vagyok még teljesen tudatában a dolgoknak vagy még magamat is megleptem azzal, hogy milyen "jól" fogadom a dolgot, de hát ez az Ő gyereke, Nina hordja a szíve alatt, mindenképp az övé lenne a döntő szó, nem igen szállhatnék vitába vele és azt hiszem nem is kérném arra soha, hogy vetesse el.
- Oké, és akkor hogyan tovább? Gondolom azért jöttél, hogy ezt megbeszéljük. - Nem tudom, még sosem közölték velem, hogy apa leszek, gondolatban valószínűleg boldogabb lennék, mint most és talán hónapokkal korábban nem így reagáltam volna, de az már elmúlt. Most arra vagyok kíváncsi miféle szerepet szán nekem az életükben, a közös gyerekünk életében.
- Ennek nem fognak örülni. - Nem tudom mi nem szerepelt inkább Lemmer papa számításaiban, az, hogy a lánya teherbe esik, vagy az, hogy egy zenész a gyerek apja. Őszintén jegyet váltanék arra az arckifejezésre, egyedül csak Nina miatt aggódom. Nem ezt az életet szánta a lányának, nem így, nem egy gyerekkel a nyakában, de legfőképp nem velem, és ha még nem közölte a tényeket, akkor jobb lesz rájuk felkészülni., hogy a nagyapja sem fogja tárt karokkal fogadni a jó hírt, inkább őrjöngeni fog magában, majd megpróbálja higgadtan közölni a lányával, hogy elment az esze és ezt sürgősen verje ki a fejéből, ha vinni akarja valamire Lemmerként vagy valami hasonló, más opciót nem igazán várnék az öregtől. Már hallom előre, vihette volna valamire az életben, sikeres nőt faragott volna a lányából, de én ezzel most tönkretettem, baj, ha én ebben nem akarok részt venni?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime18.07.20 10:51




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



M iért nem borult ki? Látszólag teljesen jól fogadta a hírt. Az biztos, hogy én sokkot is kaptam amikor az orvos közölte velem, hogy gyermeket várok. Aztán pedig jött az a rengeteg gondolat... A rettegés és a boldogság keveréke.
- Nekem könnyebb volt így. - Hoztam egy döntést, de ez még nem jelenti azt, hogy Ryan nem mondhatná el a véleményét, viszont az már valójában semmin sem fog változtatni.
- Egyedül kellett meghoznom ezt a döntést, mert túlságosan tartottam attól, hogy te mit szerettél volna. - Azt biztosan nem akarhatta, hogy a volt barátnője betoppanjon hozzá és közölje vele, hogy nem sokára apai örömök elé fog nézni. Valójában egyikünk sem pont így akarta, de mégis így alakult. Szeretném kihozni ebből a legjobbat.
- Szóval, mint mondtam meg fogom tartani, de tudom, hogy ez közöttünk semmin sem fog változtatni. - Fura is lenne, ha ezek után Ryan azt mondaná, hogy próbáljuk meg ismét, vagy tévedek? Fogalmam sincs... Ha helyesen szeretne cselekedni, akkor biztosan ezt tenné... Ez még mindig túl bonyolult.
- Viszont szeretném, hogy részese legyél az életének. - Na nem úgy, hogy fizesse a tartásdíjat és ennyi, valójában remélem, hogy saját erőmből is képes leszek felnevelni, mint egyedülálló anyuka. Mert lehetséges, hogy akár még ki is leszek tagadva. Vállalom a kockázatot.
- Úgy tűnik, hogy ennek a gyereknek senki sem örül. - Ráfoghatnám a hormonokra is, de lehet, hogy miattuk is van, de nem bírtam visszatartani a sírást. Táskámból gyorsan előkerestem a papírzsebkendőmet, mert már az arcomon folyt végig könnyem. Most a boldogságtól kellene sírnom, nem pedig a kétségbeeséstől.
- Talán... - Azt szerettem volna mondani, hogy jobb lenne, ha mennék és magára hagynám a gondolataival, de képtelen voltam befejezni a mondatot. Felpattantam és rohanni kezdtem a mosdó felé. Most már biztos, terhesen a kávé illatától kidobom a taccsot.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime18.07.20 12:59

Hogy mi van? Ebbe most menjünk bele? Tényleg? Kész tények elé állított, mondván, hogy nincs közöm vagy lényeges álláspontom a döntésben, voltam akkor idióta, hogy nem borultam ki, hiszen a gyereken kívül, akiről tíz perce se, hogy tudomást szereztem már semmi sem köt hozzá, és másra számított vagy neki fogalma se lett volna hogyan fogok reagálni? Csak nekem tűnik ez egy kicsit kiszámítottnak?
- Hogyan? Gondolom, ha már konkrét kész tényekkel jöttél ide, akkor ezt kis kitaláltad már, nekem csak el kell döntenem akarom-e így vagy nem. - Vontam meg a vállam és eddig nem voltam dühös, de most már kezdek. Tudom, hogy még túlon-túl korai és szemétség, de remélem senkire sem fog hasonlítani közülük, viszont az én gyerekem életét rohadt élet, hogy nem fogja egy vezérigazgatói székben pöffeszkedő seggfej előre megtervezni, erről most le lehet tenni, más különben kárnak jött ide.
Nem voltam biztos benne hová a fenébe akar rohanni, még sosem volt terhes exbarátnőm, és mire utolértem, pontosabban az ajtóhoz értem, addigra dobta ki a taccsot.
- Oké, akkor nem bírod a kávé illatát, ezt már tudjuk. - Tehát nem fogok kávét dugni az orra alá, sőt előtte inni se nagyon, nem szeretném, ha ölbe hagyná vagy úgy bármim. Megvártam még kijön, aminek ki kell jönni, majd téptem le egy darab kéztörlőt és felé nyújtottam, sosem tartottam szexinek egy rókázó nőt, szóval szoknom kell még a látványt.
- Minden rendben lesz, hé... - Csak ennyit tudtam mondani, azt még magam sem sejtettem hogyan és miként, de elrendeződik majd, mert neki most erre van szüksége, hogy ezt hallja és érezze, így közelebb lépve hozzá húzom magamhoz és ölelem hosszan karjaimba.
- Semmi baj, hallod? Nem lesz semmi baj... - Nyomtam egy csókot homlokára, miközben óvatosan ringattam őt karjaimban, hogy megnyugodjon és addig fogunk itt állni és ezt csinálni, ameddig szeretné.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime18.07.20 17:25




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



E gyikünknek sem könnyű most a kialakult helyzet és nagyon remélem, hogy Ryan nem is akarja megnehezíteni. Talán úgy tűnhet neki, hogy egyáltalán nincs semmibe se beleszólása, pedig van... Egyetlen egy döntést hoztam csak meg eddig nélküle, mégpedig azt, hogy nem fogom megszakítani a terhességet. Ryan pedig eldöntheti, hogy szerepet akar-e vállalni az életünkben.
- Egyszerűbb lett volna felkeresni egy abortusz klinikát és véget vetni a terhességnek, de képtelen lennék rá. - Akkor most nem is kerestem volna meg és talán sosem tudta volna meg, hogy terhes voltam tőle, de úgy döntöttem, hogy jobb, ha nem tartom meg. Nagyon nem lett volna fair vele szemben, habár nem tudom, hogy mennyire fair már kész tények elé állítani.
- Mégis mit kellett volna tennem? Te mit tennél a helyemben? - Csak képzelje magát egy egészen kicsikét a helyembe. Egy olyan férfi gyerekét várom, akit még mindig szeretek, de azért aki vagyok már nem akar velem lenni. Ryan nekem nem csak egy kaland volt, vagy egy félre sikerült éjszaka utáni baleset.
- Nem akarom azt, hogy kizárólagos felügyeleti jogom legyen. - Habár még azzal sem vagyok tisztában, hogy érdekli-e egyáltalán a gyereke és az, hogy mi lesz a sorsa. Mi nem vagyunk házasok, de biztosra veszem, hogy működne az a rendszer is nálunk, amit az elvált szülök alkalmaznak. Azt nem tudom, hogy mennyire lenne jó a kicsi lelki világának, de tényleg nem akarom, hogy apa nélkül kelljen felnőnie.
Nincs is szexibb egy terhes síró nőtől, aki rohan a fürdőbe, hogy ott adja ki magából a reggelijét. Egész testem bele remegett az öklendezésbe. Legszívesebben még jobban elkezdtem volna sírni miután a gyomorsavam már marta a torkomat és észrevettem, hogy Ryan ott áll az ajtóban. Elfogadtam tőle a kéztörlőt, megtöröltem vele a számat, majd lehúztam a wc tartalmát. Gyorsan kezet mostam és persze megmosdottam.
- Semmi sem lesz rendben. - Suttogtam magam elé, miközben újból éreztem a krokodil könnyeket végig folyni arcomon. Most lehetett a volt barátom szemtanúja annak, hogy mennyire is vagyok terhes és annak ellenére, hogy pár pillanattal ezelőtt kihánytam mindent, ami bennem volt most mégis mindent megadnék egy extra hagymás hamburgerért.
- Most csak hazudsz, hogy ne legyen pánikrohamom? - Meglepett, hogy mennyire gyengéd volt hozzám. Most mégis a karjaiban képes voltam elhinni neki, hogy minden rendben fog lenni. Annak ellenére, hogy a terhességtől is félek, ami pedig utána jön attól még sokkal jobban. Nem akarok egyedül lenni a szülőszobában és nem akarok egyedülálló anya se lenni.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime19.07.20 23:58

- Sose állnék az mellé, hogy elvetesd. - Ezt a döntését megtudom érteni, nem akarok ítélkezni, de nekem ehhez nincs gyomrom, főleg miután tudomást is szereztem róla, hogy dönthetné el ezt bárki is, mindketten ott voltunk, amikor fogant, ha akkor képtelen voltam uralkodni magamon, és élveztem, mert mindketten élveztük, akkor ezt is megoldjuk valahogy, még ha külön utakon is.
Valójában? Igen. De ez nehéz kör lesz. Nem sokat értek a terhességhez a reggeli émelygésen meg a rókázáson kívül, amit kipipálhatunk, a hangokból ítélve nem sok minden maradhatott odabent. De nem akarom, hogy bármi baj legyen.
- Mikor hazudtam én neked, hm? - Öleltem szorosan karjaimba. Én sem hittem, hogy lesz még ilyen alkalom, úgy egyáltalában semmi okból kifolyólag sem, abból meg aztán a legkevésbé, hogy terhes lesz. Szerintem még fel sem fogtam, hogy már hárman vagyunk jelen nálam a fürdőben épp, nem csak mi ketten. Annyira idegen még az érzés, hát még milyen lehet neki, hogy tudja és érzi, növekszik valami a testében.
- Kitaláljuk hogyan legyen jó? - Momentán nem tudok többet ígérni vagy mondani, amíg magam sem tudom mi a fene legyen, vagy hogyan is fogjunk ennek neki. De azt hiszem most az is elég, ha kis lépésekben fogunk haladni, mondjuk kezdjük azzal, hogy megnyugszik.
- Nina, csak még rosszabbul leszel, ha nem nyugszol meg, mond meg mit csináljak? Mit csináljunk? - A kávét startból úgy, ahogy van öntöm ki, hogy ne érezze még csak az illatát se. Lassan hajolok el tőle, de azért még erősen tartom, nem tudom mennyire áll stabilan a lábain, és csak annyira húzódok el, hogy láthassam az arcát és a szemébe tudjak nézni.
Ilyen állapotban nem fogom elengedni, sőt remélem, hogy taxival jött, nem akarom, hogy így volán mögé üljön, hogy csak jönnek ezek a hullámok és még nem tudja kezelni és nem attól félek, hogy lehány valakit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime21.07.20 18:37




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



M égis honnan kellett volna tudnom, hogy Ryan mit is akarhatott volna? Valójában rettegtem attól, hogy mit szeretne a terhességgel kapcsolatban. Megtartani, vagy azt, hogy vetessem el? Ez ugye egy percig se lett volna kérdés számomra, ha még mindig együtt lennénk. Viszont így... Nem így terveztem, ahogyan az is biztos, hogy Ryan se gondolta volna, hogy egyszer csak ennyi idő elteltével bekopogok az ajtaján.
- Sose. - Legalábbis nagyon remélem,hogy Ryan sose hazudott nekem. Biztosan azt hiszi, hogy kettőnk közül én sose voltam őszinte a kapcsolatban. Én inkább csak eltitkoltam előle néhány dolgot és ez persze nem ugyan az, mintha hazudtam volna. Mégis ez vezetett ahhoz, hogy mi most nem vagyunk együtt.
- Van még hét hónapunk, hogy kitaláljuk. - Rengeteg időnek tűnik, de csak tűnik. Addigra hatalmassá dagadok. Már így is elsírtam magam előtte, ezért inkább nem is akarok bele gondolni abba, hogy mennyire meg fogok hízni a közeljövőben. Mikor a terhességre gondoltam akkor, mikor még nem is voltam terhes, akkor még jobban aggasztott az alakom, most viszont, hogy egy kis élet növekszik bennem így nem a testem alakja a legfontosabb. Főleg úgy, hogy most is iszonyú éhesnek érzem magam. Szó szerint bármit meg tudnék enni, de ahogyan a kávé illatát nem bírom elviselni, így van olyan étel is, amitől kiráz a hideg.
- Ha tényleg csinálni akarsz valamit, akkor egy dolgot megtehetsz értem. - Néztem fel rá, miközben könnyeimet törölgettem arcomról. Ha már így alakult, akkor hozzuk ki belőle a legjobbat.
- Rendelhetnél hamburgert, legalább kettőt extra hagymásat. - Öt perccel ezelőtt sem hittem volna azt, hogy ide fogunk jutni... Hányok előtte, majd sírok és most arra kérem, hogy rendeljen nekem ételt. Éhes a bébi, még akkor is ha csak akkora, mint egy lencse.
- Ez még csak az első trimeszter és már most annyira kívánós vagyok. Mi lesz még? - Azt inkább nem közöltem vele, hogy az étvágyam nem csak az étel iránt növekedett. Mióta terhes vagyok azóta a szexuális étvágyam is nagyobb.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime23.07.20 14:21

Figyelmesen hallgatom szavait mivel javíthatnék a helyzeten, amit mi okoztunk magunknak és nem bírtam megállni nevetés nélkül, kéz hamburger, extra hagymásan...
- Nina, soha ki nem állhattad a hagymás kajákat. - Pislogtam rá meglepetten, azt se igazán kedvelte, amikor én ettem, még a hagymás csipzset is gyűlölte és utána nem mehettem a közelébe, mert állítása szerint szörnyű szaga van és pfúj, idéztem és két hamburgert, mikor egyet is alig bírt megenni, többnyire abból még nekem is jutott, miközben Ő már mozdulni sem tudott és fel nem fogta, hogy én hogy bírok még mindig enni, amikor Ő már rosszul van a teltségtől, oké fura dolog a terhesség.
- De jól van, akarsz még valamit? - Elengedtem, hogy végre ne a fürdőszobakövön álljunk és elmentem a mobilomért, hogy lerendeljek egy katonaságnak elegendő ételt, két hamburgert extra hagymásat, sajtburger, sült krumpli, saláta és almás pite.
- Semmi, az ég világon semmi, egy szép gömbölyű kismama leszel. - Tudtam le ennyivel a dolgot, mert hát valóban így gondolom, a nők pedig túlreagálják, hogy ilyenkor hű, de mennyire meghíznak és csúnyák lesznek meg többé nem kívánja őket meg senki, jesszusom, ugye addig nem jutunk el, hogy ezt keljen hallgatnom, mert azt fogalmam sincs hogyan reagálnám le, Nina sosem volt dundi, bár akkor is biztosan imádnivaló lett volna, mégsem hiszem, hogy a valaha is a súlyától függött volna a kapcsolatunk vagy a vonzalmunk.
Kihozták a kaját, majd bepakoltam mindent a kis asztalra, az egészet beborította háát szerintem az egész napi kajám, és nekem majd leesett az állam, ahogy Nina nekiesett az extra hagymás hamburgerének fintorgás vagy bármi nélkül, mint akinek mindig is ez lett volna a kedvence, döbbenten néztem egy ideig, majzos és a szája szélén van egy hagymadarabka, de iszonyat édes. És most azt vártam volna, hogy az első után kidől a kanapén, hogy ennyi volt, nem bírja tovább, de lelkesen fogott neki a másodiknak is, megint csak nevetnem kellett.
- Sült krumplit? - Toltam hozzá közelebb a tálat még mindig nevetve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime23.07.20 19:27




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



A hogy változik a testem úgy kívánok meg olyan ételeket, amiket eddig nem is voltam hajlandó megenni. Ez még csak a hatodik hét, mi lesz így velem mondjuk a kilencedik hónapban? Inkább bele se merek gondolni.
- Úgy tűnik, hogy a fiad, vagy a lányod nagyon szeretni fogja. - Még csak az biztos, hogy szülői örömök elé nézünk, de azt még nem lehet tudni, hogy milyen nemű lesz. Ha már így alakult, akkor vajon Ryan minek örülne jobban? Mert nekem mindegy, csak egészséges legyen. Már nagyon várom, hogy megismerhessem a gyermekünket.
- Köszi, de azt hiszem, hogy a két hamburger is bőven elég fog lenni. - Sőt, nem is olyan régen még egyet sem bírtam megenni, most meg úgy érzem, hogy egy hat fogásos menüt is simán befalnék. Az étvágyam most egészen határtalan.
- Azt hiszem a következő hónapokban rám fognak férni az ilyen bókok. - Akkor is mondja azt, hogy szép vagyok, amikor a lábam úgy be fog dagadni, hogy már ami rám fog jönni az maximum a szobapapucsom fog lenni. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy akkora fog a hasam lenni, hogy alig fogok bírni felkelni a kanapéról. Mégis úgy várom minden percét.
Igyekeztem vissza fogni magamat és nem úgy enni, mintha még mindig barlangban élnénk, de nagy úr az étvágy, mint kiderült... Mikor felpillantottam rá olyan különösen nézett rám, még szerencse, hogy nem vagyok gondolatolvasó... Gyorsan felkaptam egy szalvétát, hogy megtöröljem vele a számat. Gondolom szemet gyönyörködtető látvány lehettem, miközben a hamburgerem tölteléke az arcomon víritott.
- Miért is ne? - Az is lehet, hogy nem kellene már krumplit is ennem, mivel már a második hambim közepénél járok.
- Várj... - Tettem le az asztalra a kezemben lévő hambimat, majd gyorsan megtöröltem kezeimet és ekkor léptem akcióban. Hátra döltem a kanapén, hogy kigomboljam nadrágomat.
- Így már jobb. - Már most is úgy érzem, hogy akkora a hasam, mint egy lufi, de vettem a krumpliból és újból bele haraptam a hambimba.
- Kérlek, ne nézz így rám. - Eddig sose gomboltam ki előtte a nadrágomat, hogy még bírjak tovább enni. Valójában még sose csináltam ilyet, de úgy tűnik, hogy búcsút vehetek a szűk ruháimtól.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime30.07.20 23:36

A fiam vagy a lányom... azt hiszem ezt a két szót még nagyon is szoknom kell, szóval jó lesz, ha többször fogja mondani az elkövetkező hónapokban, bár ha elkezd gömbölyödni, akkor már biztos jobban fog bennem tudatosulni, hogy apa leszek, jesszusom, apa.
- Akkor majd igyekszek mindig ott lenni, hogy emlékeztesselek rá. - Azt hiszem ez a legkevesebb, amit megtehetek, másban úgysem nagyon tudok segíteni, ebben a helyzetben kívül maradtam és annyit tudok megtenni, hogy segítek végigcsinálni, szóval igyekezni fogok jól kezelni, amikor hisztis, ok nélkül tör rá a sírás vagy mindkettő, nem tudom, fogalmam sincs, nem igazán voltam terhes nő közelében, csak sejtem mi vár rám, de azt is, hogy annál tízszer rosszabb lesz.
- Oké. - Tört ki belőlem a nevetés, mert ezt általában én szoktam csinálni, pontosabban csináltam, amikor még együtt voltunk, Ő pedig hitetlenkedett mégis hogy tudok ennyit enni és hogy a fenébe lehetek még mindig éhes, amikor Ő már mozdulni sem képes.
- Viccelsz? Ez a legszebb látvány, egyél csak. - Vettem a számba egy sült krumplit, nem vicceltem, komolyan, a legszebb látvány, amikor nem azon hisztizik egy nő, hogy úristen, ettől most mekkora lesz, meg jesszus sült krumpli és hamburger, hanem egyből kettőt betol.
- Ezt eddig nem tudtad volna csinálni? - Komolyan, a legelégedettebb  férfi lettem volna, bár amúgy is az voltam, leszámítva, hogy amikor pizzát rendeltünk, neki a fele minden alkalommal megmaradt, ezután családi pizzát rendelünk az az érzésem, ha együtt fogunk enni. De ezek szerint az a része igaz, amikor azt mondják, hogy ilyenkor egy nő kettő helyett eszik, így az étvágya is kétszer akkora. Mindenesetre ezt a részét élezni fogom. Gömbölydednek még úgysem láttam, csakis karcsú, vékony csípővel, tűsarkakon, szűk ruhákban, azt hiszem ez az időszak mindezektől mentes fog lenni, mert aligha fog beleférni a lába, amikor bedagad és hát a ruhái sem lesznek jók, ajajj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime31.07.20 5:53




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



M inden várakozásomat felül tudta múlni. Esküszöm, hogy azt hittem, hogy jobban ki fog akadni a hír hallatán, de nagyon is jól reagált, vagy talán még nem tudatosult benne egészen a hír.
- Szeretnél velem jönni a 4D-s ultrahangra? - Ez az ugynevezett babamozi. Tudom még túl korai még, de azt hallottam, hogy időben kell időpontot foglalni, mert hosszú a várólista, hiszen rengeteg szülő szeretné látni a leendő gyermeküket. Már rákerestem az interneten és egészen elképesztő, hogy mennyire jó felvételt csinálnak, szó szerint minden látszik rajta és az benne a pláne, hogy nem fekete fehérben, mint az elavult régi ultrahangos képeken. Itt felvételt csinálnak és elkapod a felvétel másolatát, hogy otthon bármikor újra tudd nézni.
- Lassan kezdek tele lenni. - Azért a biztonság kedvéért elvettem még néhány sültkrumplit, hogy azzal együtt egyem meg a maradik hambimat, pontosabban már a második hamburgert. Kicsit sem túlzok azzal, ha azt mondom, hogy sokkal többet ettem a megszokottnál, erről az is árulkodik, hogy a nadrágomat ki kellett, hogy gomboljam, hogy ne nyomja a hasamat. Persze tisztában vagyok azzal, hogy a rajtam lévő nadrág már nem sokáig fog jó lenni rám. Lassan ideje lenne elmennem és felfrissítenem a ruhatáramat néhány kismama ruhával. Viszont ez még nem jelenti azt, hogy ne lehetnék csinos, mert terhesen is csinosan akarok öltözni, de persze gondolom a kényelem sokkal fontosabb lesz számomra, mint eddig volt.
- Eddig még azt sem hittem volna, hogy képes leszek egyszerre megenni két hamburgert. - Úgy látszik, hogy a mai nap mindkettőnk számára tartogat még meglepetéseket. Először a baba hír, majd az, hogy lassan képes leszek egyedül is megenni egy fél tehenet, és ez még csak a hatodik hét, mi lesz velem, ha már hat hónapos terhes leszek? Jobb, ha ebbe bele sem merek gondolni. Néhány hónap múlva már nagyon is gurulni fogok és akkor már mindenki számára teljesen nyilvánvaló fog lenni az áldott állapotom.
- Azt hiszem, hogy mindketten jól laktunk. - Jelentettem ki, miután megettem az utolsó falatig a burgert, majd megtöröltem a kezeimet a szalvétába. Határozottabban nagyobbnak néz ki most a hasam, ami nem is csoda. Felhúztam a rajtam lévő felsőt, majd a melltartóm alá gyűrtem, hogy szabaddá válljon előtte is a hasam.
- Én még mindig alig hiszem el, hogy odabent egy kis élet növekszik, amit mi ketten hoztunk össze. - Még egy napon is apró élet, de már most úgy várom, hogy megismerhessem, karomba vehessem, puszilgathassam apró kis kezeit, jobban mondva hurkás kis kezeit, mert amennyit már most eszek biztosan dundi baba fog lenni.
- Szép és különleges nevet szeretnék, valami olyat amit remélhetőleg nem fog utálni. - Simítottam végig hasamon, ami még mindig elég lapos, de várjuk ki a végét... Azt hiszem, hogy jobb lenne lassan távoznom, mert ennyi evés után kezd hatalmába keríteni a kaja kóma. Ryan már így is túl kedves volt velem és odaadó, nem kellene vissza élnem a vendégszeretetével.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime23.08.20 15:34

Oké, az újabb kötelezettségeimhez még hozzá kell szoknom, ilyenek az ultrahangos vizsgálatok, a kismama foglalkozás, meg a jó fene tudja mi minden van még szülés előtt.
- Öhm persze, de az nem csak később van? - Nem sokat tudok ezekről a dolgorkól, még sosem volt várandós a barátnőm, de amennyire hallottam az a későbbiekben szokott lenni és eléggé javasolt is elmenni rá, mert könnyebben kimutatható bármilyen rendellenesség, de erre inkább nem akarok gondolni, még azt sem igazán fogtam fel, hogy apa leszek.
- Jól van, egyél csak. - Nevetem, ahogy közelebb toltam felé a sült krumplit, én nem tudnék ennyit megenni, pontosabban megtudnék, de akkor fel nem kenlk a kanapéról.
- Rendben van. - Hát egész szépen eltakarítotunk mindent, a futár fogadni metnék rá, hogy azt gondolta fordítva lesznek az adagok és nem a nő fogja betolni a két hamubrgert a sült krumplival.
Figyeltem, ahogy felhúzza a blúzát, szinte még alig látható valami, talán a hasának a formája változott meg, amiről tudni lehet, hogy babát vár.
- Azt hiszem azzal még ráérünk. - A névválasztással azzal még nagyon, hiszen még a neme is tiszázatlan, még azt sem tudni fiunk lesz vagy lányunk, fiunk vagx lányunk, még ez is annyira új. Azt hiszem azon már késő lenne elkezdeni gondolkodni, hogy egyáltalán készen állunk-e erre, nem csak, hogy a kapcsolatunk, ami épp zártonyra futott, de mi magunk is, nem hinném, hogy túl sokan tudnának arról pozitívan beszélni, hogy mennyire jó volt szakítás után kefélni még egyet és utána gyereket szülni.
Lejjebb csúszva a kanapén simítottam a tenyerem Nina pocakjára. Fogalmam nincs hogy fogjuk ezt végigcsinálni, de túl fáradt lennék most ezen gondolkodni és nem valószínű, hogy bármi józan és értelmes kisülne belőle.
- Maradsz kicsit?  Én ledőlök, mert alig élek még, de maradj, gyere velem... - Álltam fel a kanapéról és felé nyújtva a kezem próbáltam maradásra bírni és rávenni, hogy jöjjön velem, végül már kicsit sem ismeretlen terepe a velem való alvás, gyerekünk lesz, szerintem ez nyilvánvaló.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime24.08.20 17:42




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



M ár most félek attól, hogy rossz szülő fog válni belőlem. Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy nem akarok olyan szülővé válni, mint az én szüleim voltak.
- Fogalmam sincs. – Meglepetten néztem rá és ekkor jöttem rá csak igazán, hogy még nagyon sok mindent nem tudok a terhességről és arról, hogy mit és mikor és persze azt, hogy hogyan kell csinálni.
- Szeretnél részt venni az ilyesmiben? Mármint nem kötelező, vagy bármi. Azt is megértem, ha nem lenne rá időd, de ha mégis, akkor úgy rendezem az időpontokat, hogy neked is megfelelő legyen. – Gondolok itt az orvoshoz való járkálásra, vagy akár a terhesgondozásra. Tudom nem terveztük, hogy így fog történni, ezért egyedül is végig csinálnám, de jó lenne, ha tudnám, hogy számíthatok rá.
- Tudom még egy ideig nem fogjuk tudni, hogy milyen nemű, de szeretnéd majd tudni a későbbiekben, vagy legyen meglepetés? – Mert ezt még meg kell beszélnünk. Talán én nem fogom kibírni, hogy ne tudjam meg, hogy a szívem alatt kisfiú, vagy kislány növekszik-e. Azt pedig nem garantálom, hogy nem fogom elszólni magam, ha Ryan mégis csak úgy döntene, hogy azt szeretné, hogy számára meglepetés legyen. Sőt, azért is akarom tudni, mert már most olyan sok mindent meg szeretnék venni neki, persze babonából nem vettem még semmit, majd, ha már bele kezdtem a negyedik hónapba.
Különös érzés lett úrrá rajtam mikor Ryan tenyere a hasamra tévedt. Egyszerűen csak nem számítottam arra, hogy ezt fogja tenni. Váratlanul ért, de már nagyon várom, hogy a görögdinnye méretű pocakomat is így simogassa. Ez a pillanat annyira idilli volt, hogy sírhatnékom támadt tőle, de nagy küszködések árán mégis sikerült visszatartanom kikívánkozó könnyeimet. Most együtt lehetnénk boldogan és felhőtlenül örülhetnénk a kis jövevénynek, de helyette… Nos, pontosan tudjuk, hogy mi is a helyzet.
- Nem lesz ez fura? – Elfogadtam a felém nyújtott kezét, hogy felsegítsen a kanapéról. Ennyi evés után egyébként se lett volna sok erőm most hazamenni, főleg, hogy el is álmosodtam. Mégis már hónapok óta nem voltunk egymással egy ágyban.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime05.09.20 3:08

- Persze Nina, ha nem tudsz elérni, csak írd meg és ha tudok mindig elmegyek, vagy majd átteszem, amit bírok. Nem akarok mindenről lemaradni, ha már gyerekem születik. - Bár még fel se fogtam, de nem vagyunk már tinik, feltudunk nevelni egy kölyköt, legalábbis nagyon ebben bízom. Oké, meglehet, hogy sosem fog benőni a fejem lágya, de azt nagyon is felfogom, hogy most már van amiért feleősséggel tartozom.
- Hát, szerintem eléggé fejlett már az orvostudomány, én kíváncsi lennék rá. - Ez igazán akkoriban élhetett szokás, amikor még nem lehetett biztosan megállapítani a magzat nemét, sőt vagy egyáltalán nem voltak még ilyen műszerek, nekem végül is teljesen mindegy, csak menjen minden rendben.
- Együtt éltünk és most a gyerekemt várod, az lenne furcsa, ha ezt kínosnak éreznénk... és elég nagy az ágy, na gyere. - Segítettem fel a kanapéról, néhány hónap múlva azt hiszem ez is nehézkesebben fog menni.
- Nyugodtan bújj ki a nadrágodból, adjak valaki kényelmesebbet? - Kereshetek egy pólót, a kedvencével, amit mindig úgy szeretett hordani, nem tudok szolgálni, mert az nála van, de nem szeretném, ha szorítaná a nadrrágja, vagy bármi, azt hiszem, hogy a mellékelt ábra is jól bizonyítja, hogy már mindent láttam és nincs takargatni vagy szégyellnivalója előttem.
- Érezd otthon magad, ha szükséged lenne valamire és én elalszom. - Ami elég esélyes, úgy kettő percen belül, amint ágyat és párnát ér a fejem. Már megszokásból bújtam ki és dobtam le a pólómat és dőltem be az ágyba, hát ez eddig elég tartalmas napnak tekinthető és még így sem voltam hozzá túl kipihent. Azt hiszem jó is, ha itt marad, legalább amikor felébredek és még itt lesz, tudatosulni fog benne, hogy nem csak álom volt az egész és tényleg szülők leszünk, még túl idegennek hat, elég messzi gondolatnak tűnt eddig, hogy a közeljövő években bárki is apának szólítson.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime05.09.20 17:37




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



T öbb kiakadásra és elutasításra számítottam. Mégis Ryan most annyira együttérző, sőt figyelmes. Azt hiszem, hogy már most kijelenthetem, hogy jó apa fog válni belőle. Vállalja a felelősséget és részt akar venni a gyerek éltében. Pedig esküszöm, hogy egyáltalán nem kényszerítettem rá, ezt önszántából vállalta, ha már úgy alakult, hogy szülők leszünk. Ezt egyikünk se így tervezte. Őszintén nagyon aggódtam, hogy hogyan fogja fogadni a hírt, de már most sikerült annyira megnyugodnom, hogy szép lassan ráeszmélek arra, hogy egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. Végül is annak az embernek a gyereke növekszik bennem, akit szeretek, még ha már nem is vagyunk egy pár.
-  Rendben van. – Akkor ezt meg is beszéltük. Nem akarom elvenni tőle az olyan élményeket, mint hogy láthassa a meg nem született gyermekét az ultrahang gépnek köszönhetően. Az első ultrahangon, amikor megpillantottam a kicsit, akkor akaratlanul is elsírtam magamat, pedig még csak egy kis paca volt. Ezt a képet hoztam el neki. Még olyan kicsi, de akkor is a miénk. Alig pár hónap múlva pedig már a karjainkban tarthatjuk.
-  Tényleg? Akkor hol marad a meglepetés rész? – Nevettem el magam, elvégre már a meglepetés részen már túlvagyunk. Mert nem kis meglepetés volt számunkra már az is, hogy gyereket várok.
-  Az lett volna a pláne, ha ikreket várnék és az egyik fiú lenne a másik pedig lány és akkor le is lett volna tudva a gyerek téma. – Azt hiszem az emberek többsége így gondolja. Hogy elég két gyerek és vegyesen. Nekünk elég lesz egy is, de ahogy jelenleg állunk nem hinném, hogy a későbbiekben összehozunk még egyet, vagy ki tudja? Odáig még sok időnk lesz.
El kell ismernem, hogy igaza van, ezért nem tiltakoztam, vagy ellenkeztem. Egyszerűen csak hagytam, hogy felsegítsen a kanapéról és követtem a hálószobába.
-  Nem kell, megleszek. – Ennyi evés után ez a nadrág tényleg nem túl kényelmes, ezért levettem. Nem nagy dolog, látott már fehérneműben és a rajtam lévő felső az marad, az nem fog zavarni az alvásban.
-  Köszönöm. – Bújtam be a takaró alá. Háton fekve összekulcsoltam az ujjaimat a hasamon, de nem bírtam ki nevetés nélkül. Ott kuncogtam magamban, mert annyira elképesztő, hogy ismét az ágyában találtam magamat. Nem hittem, hogy erre valamikor is sor fog kerülni. Ha pedig lehetséges, akkor Ryan még szexibb, mint valaha. Vagy csak a hormonjaim mondják azt, hogy a hasa kockásabb, mint egy tábla csokoládé?
-  Lehet egy kérdésem? De ne nevess! – Azt hiszem, hogy megtaláltam a terhesség egyik pozitív hatását, mert eddig csak a negatívakat tapasztaltam.
-  Szerinted is nagyobbak lettek? – Nem is hittem volna, hogy ilyen korai szakaszban már ez bekövetkezik, de esküdni merek rá, hogy szorít a melltartóm. Persze nem vettem le a felsőmet, se a melltartómat, hogy méretet vegyen, de szerintem még így ruhán keresztül is látszik a különbség.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime09.09.20 19:33

Vele együtt tört ki belőlem is a nevetés.
- Hát azt hiszem ez volt az. - És nevettem tovább. Mondhatjuk, hogy kis meglepetés, de nem olyan sokára már nagyon is kézzel fogható lesz, sírni fog éjszakánként, nem hagyja majd Ninát aludni és anya és lánya is nyűgösek lesznek. De ne szaladjunk ennyire előre. Ehhez még nekem is aludnom kell egyet, hogy teljes mértékben feltudjam fogni, olyan ez mint valami valóság show-ban, már csak a kamerák hiányoznak, sőt én is pont úgy röhögnék most.
- Mi van? Na ne szívass... - Kerekedtek ki szemeim egy pillanatra, na jó, ez nem volt annyira jó poén.
- Várjunk, ugye azt meglehet már ilyenkor állapítani, hogy egy magzatról van-e szó vagy kettőről? - Mert nem szeretnék hanyatt esni az első közös ultrahngunkon, hogy kettő lett apuka, maradhat? Roosz poén.
- Ühüm, jó. Nem fogok. - Motyogom halkan.
- Hmm? - Fordulok felé, mi, most mi van? Pislogok rá meglepetten, előbb a szemeibe, majd a melleire és megint a szemeimbe. Hát ez érdekes kérdés, annyira, hogy könyökemmel feltámaszkodva nézek rá.
- Most stíröljelek? - Visszavonom, mégis csak nevetni fogok. A kezem és a tapintásom általában jobb alapot ad, de most még az sem kell, szemmel láthatóan nagyobbak a mellei, de gondolom ez normális.
- Igen, határozottan nagyobbak, mint mielőtt mensutrálni szoktál. Azt a néhány napot is szerettem előtte. - Nem mintha egyébként sérelmeztem volna a méreteit, de egy férfinak a nagyobb mindig jobb. Így egyáltalán nem fog zavarni vagy érdekelni, ha szélesebb lesz a csípője, feneke vagy bármi.  Hónapokig együtt voltunk, így nem hinném, hogy zavarba ejtő lenne ilyen dolgokról beszélni, leszünk még ennél belsőségesebb viszonyba is, ha szül egy gyereket. Valahogy kétlem, hogy otthon túlságosan nagy öröm öezné majd a hírt, de most már kár is lenne azon agyalni, hogy meggondolatlanok voltunk meg blablabla, igen azok, de felnőttek vagyunk, majd megoldjuk valahogy.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime10.09.20 2:58




G1yS.gif67ac0c8d4a5fdee6771c27f1895702bc.gif

Ryan & Nina



N em csodálkoznék azon, ha ezek után még annyira se szeretné a meglepetéseket, mint eddig. Ha jobban bele gondolok, akkor már mindketten abban a korban vagyunk, hogy nyugodtan jöhetett volna a gyerekvállalás. Sose szerettem volna túlságosan idősen szülni, de annyira elterveztem mindent, de most semmi se a tervek szerint halad.
- Őszintén fogalmam sincs. – Úgy bámultam hirtelen magam elé, mint aki szellemet látott.
- Talán ilyen korai szakaszban még nem… - Nem vagyok szakértője a terhességnek tekintve, hogy most várom az első gyerekemet és nem is volt eddig még terhes barátnőm se. Ilyenkor még nem hallható a szívhang. Szóval aki csináltam az ultrahangot az csak a szemére hagyatkozhatott és őszintén fogalmam sincs, hogy abból a zavaros képből, hogyan vette ki, hogy csak egy babáról van-e szó, viszont azt nem mondta, hogy talán ikrek, de attól még lehetséges lenne, nem? Pont annyira, mint ahogy néha az egyik iker bekebelezi a másikat.
- Tudod ezzel az egésszel csak vicceltem, de mi van akkor, ha igazam lesz? – Már nekünk egy gyerek is bőven sok, tekintve azt, hogy a kapcsolatunk miféle szakaszban is van… Azt pedig végképp nem tudom, hogy mitévők lennénk, ha egy gyerek helyett hirtelen már kettőről kellen gondoskodni. Természetesen tudnánk róla gondoskodni nem is arról van szó, hanem két gyerek sokkal nagyon felelősség, szó szerint kétszeres erőbedobás kell hozzá és úgy, hogy mi totálisan tapasztalatlanok vagyunk… Lehet, hogy többet sírnék, mint a babák.
- Ne tegyünk úgy, mintha eddig nem lett volna már rá alkalom. – Nevettem el magamat. Igaz most én kértem arra, hogy erősítse meg azt a gyanúmat, hogy már most nagyobbak lettek a melleim, de őszintén hiányzik az a vetkőztető pillantása… Elég volt pusztán látnom, hogy milyen szemekkel néz rám, hogy tudjam mennyire vágyik rám.
- Még pár hónap és hatalmas leszek, mindenhol. – Ha már a melleim ekkorák, mi lesz hónapok múlva? Az már biztos, hogy a hasam sokkal nagyobb fog lenni. Aztán mégis gyorsan felültem az ágyban, mert úgy döntöttem, hogy nem kínzom magam tovább. Néhány mozdulattal szépen meg is szabadultam a rajtam lévő melltartótól, de úgy, hogy a felsőmet nem vettem le ehhez a művelethez. Már az is fura, hogy az ágyában vagyok, nem akarom tetőzni még azzal is, hogy meztelenkedek mellett. Szóval a melltartót hanyagul ledobtam a földre és vissza feküdtem mellé.
- Így már sokkal jobb. – Rámosolyogtam, de láttam rajta, hogy mennyire fáradt és hiába ivott az előtt kávét, akármelyik pillanatban le csukódhatnak a szemei.     

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime16.09.20 19:11

Komoly? Még ezt az egy gyereket se fogtam fel egészen, szerintem épp, hogy kezdtünk visszaszokni a régen szokványosnak vélt életünkhöz egymás nélkül, erre most bumm egy baba, fogalmam sincs hogyan kellene ehhez viszonyulnunk, de mindenképp haladjunk egyesével, ha egy mód van rá.
- Akkor ráérünk ezen később is aggódni. - Sóhajtottam fel Én konkrétan agyvérzést fogok kapni, vagy minimum ott kell fellocsolni a nőgyógyásznál, nem pedig a szülőszobán, de ezt tényleg majd kitaláljuk akkor és abban a helyzetben, amibe reméljük, hogy sikerült nem belejtenem.
- Biztos jól fog állni, kismama. - Ehhez aztán már igazán nem értek, de ilyenkor nem valami olyat szoktak mondani a nőkről, hogy kivirulnak? Hát erről majd mondok véleményt akkor, ha odaértünk, előbb talán jussunk el addig a szakaszig, amikor már nem rókázik.Tudom, hogy ez normális, hogy így reagál a szervezete arra, hogy tágul, vagy mi, ejha mégis csak tudok ezt-azt a terhességről, a közösségi média teszi. De most azt hiszem szükségünk lesz majd minden tudásunkra a tapasztalatlanságunk tetejére.
Egyre hosszabbakat pislogok, és az ott egy melltartó volt? Igen, de már képtelen vagyok nyitva tartani a szemeimet, még akkor is, ha női mellekről beszélünk, a volt barátnőm melleiről, akit teherbe ejtette, huh hát azt hiszem ezt még néhány alkalommal le kell vezetnem magamban, mire berögzül. Felelősebbek is lehettünk volna, viselkedhettünk volna úgy, mint... mint, akik nem vágynak egymás közelségére? Ehelyett mi egymásnak estünk, mint két eszét vesztett. Gratulálok, Ryan, nagy voltál! Közelebb vackolva magam hozzá öleltem át a hasán és bújtam közelebb, magam sem tudom miért, de most így akarok aludni...
- Ne nevess... - Jegyeztem meg halkan már behunyt szemekkel. Tudom, hogy ehhez még túl apró, és még semmit sem érezni és nem taperolni akarom, egyszerűen csak hosszú ideig akkor aludtan mélyen és nyugodtan, amikor mellettem volt. Szép lassan engedtem, hogy elnyomjon az álom és elaludjak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Baby - Ryan & nina Baby - Ryan & nina I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Baby - Ryan & nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Másnap reggel - Ryan & Nina
» American Beauty - Ryan & Nina
» Honnan tudtad? - Ryan & Nina
» forever! ~ Ryan & Nina
» Say "I Love You" ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ryan lakása-