welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
American Beauty - Ryan & Nina Vote_lcapAmerican Beauty - Ryan & Nina Voting_barAmerican Beauty - Ryan & Nina Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

American Beauty - Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime18.09.20 16:56

A tündérmesékben általában úgy szokott lenni, hogy egymásba szeretnek, megházasodnak és akkor alapítanak családot és persze jöhet a szokásos befejezés is… Boldogan élnek, míg meg nem halnak. Nos, az már biztos, hogy az én történetem nem kimondottan hasonlít egy tündérmeséhez, hiába is éltem mesébe illő körülmények között. Az élet egészen más sorsot szánt nekem. Nem is tudom, hogy mit várhatok a jövőmtől… Most tényleg egyedülálló anyuka fogok lenni? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Sose gondoltam volna, hogy így alakul, de ha már így történt, akkor mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy helytálljak. Persze könnyű dolgom van azok után, hogy tudom számíthatok a gyerek apjára. Részt akar venni a szerelem gyerekünk életében.
Neki szinte rögtön elmondtam, ahogy megtudtam, de még az otthoniak előtt néhány hétig titkoltam a terhességemet. Tartottam apám reakciójától és persze attól, hogy mi fog rám várni miután oda állok elé és közlöm vele, hogy nagyapa fog lenni. Egyre jobban látszik rajtam, hogy növekszik a pocakom, ezért már nem is akartam tovább rejtegetni, ezért erőt vettem magamon és oda álltam apám elé. Pontosan úgy ment minden, mint amire számítottam. Egyetlen egy pillanatig sem hitegettem magam azzal, hogy repesni fog az örömtől. Szépen összevesztünk és mire észbe kaptam már Ryan lakása előtt találtam magam egy hatalmas táska ruhával. Hirtelen nem tudtam, hogy hová is mehetnék és talán nem a legjobb ötlet volt ide jönnöm és csak így váratlanul beállítani. Kisírt szemekkel álltam az ajtója előtt és talán még sose éreztem magam ennél szerencsétlenebbnek. Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy milyen ember az apám, de legalább megjátszhatta volna, hogy örül annak, hogy nem sokára nagyszülő válik belőle. Főleg azzal vertem ki nála a biztosítékot, hogy bevallottam neki, hogy ki a gyerek apja.
- Szia. – Gyorsan megtöröltem szemeimet miután ajtót nyitott nekem.
- Maradhatnék nálad néhány napig? Csak addig, míg nem találok magamnak egy lakást. – Gondolnom kell a gyerekem jövőjére és nem akarom drága szállodákra költeni a pénzemet, olcsó motelba meg nem akarok menni, hiszen így terhesen jobban féltem magam, mint valaha, tartok attól, hogy ott bármit elkaphatnék. Ha pedig ki leszek tagadva a Lemmer örökségből, akkor se esek pánikba, van B tervem, mindig is volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime13.04.21 16:31

Szerintem még nem igazán volt alkalmam vagy időm feldolgozni, mindazt, ami az utóbbi néhány hét hozott, fáradt voltam, próbáltunk, fellépések, aztán meg dög vagy, szóval még, ha eszembe is jutott, mielőtt elnyomott volna az álom, ami nagyjából kettő másodperc, szóval nem igazán jutottam semmi érdemlegesre, vagyis épp ott tartok, hogy a mosdó fölött fogmosás közben bámulok magam elé a tükörbe és játszom le magam előtt újra és újra, hogy nem csak álom volt, nem csak az elmém szívat és Nina tényleg terhes és apa leszek és jó, mármint nem egy vadidegen bigét ejtettem teherbe az öltözőben, hanem a volt barátnőmet, majdnem mondhatjuk a menyasszonyomat is, és mire is számít az ember óvszer nélkül, de még ez sem érdekes, a hogyan tovább részen kellene dolgozni, de még azt sem tudom hogyan is kezdjek hozzá.
Mióta felkeltem rá se néztem még a mobilomra, ez villant be, mikor meghallottam a csengőt, de még inkább meglepett az, ami az ajtó túloldalán fogadott.
- Nina, szia... - Pocsékul fest, mármint letörölte az arcát, de ennyi idő együttlét után nem kell mondania, hogy tudjam sírt, hát legalább nem felejtettem el semmit, úgy értem ultrahangra menni vagy ilyenek, a következő pedig a táskája volt, ami szembe ötlött, miközben akarva akaratlanul is végignéztem rajta, nevezzük amolyan ösztönnek, mégis csak a gyerekem anyja.
- Öhm, persze... - Na erre se számítottam, ahogy eddig semmi másra se a történtekből.
- Gyere be, azt majd viszem én. - Nyúltam a kezében lévő táskáért. Inkább nem kérdeztem semmit, pedig több is lenne hirtelenjében, de az első és legfontosabbat, amit fel se kell tennem, arra már tudom a választ, Mr. Lemmer nem kifejezetten örül, hogy a lánya tőlem vár gyereket, ennyit azért lehetett sejteni előre és most már bizonyos is, ha itt van.
- Szeretnél beszélni róla, vagy inkább nem? - Akkor nem is kérdezek semmit, ahogy elnézem annyira nem is vagyok egyedül a fogalmam sincs hogyan tovább résszel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime14.04.21 18:51

Ezerszer meg ezeregyszer is elmondhatnám neki, hogy mennyire sajnálom, hogy hoztam egy rossz döntést és azzal mindent elrontottam. Szerettük egymást, de a kapcsolatunkat úgy kezdtük, hogy nem avattam be abba, hogy ki is vagyok valójában. Nem tartottam fontosnak, de ezt Ryan másként gondolta végül. Ez az oka annak, hogy nem vagyunk együtt még akkor sem, ha a gyermekét várom. Rengeteg pénze van a családomnak, ezért sem örül apám annak, hogy nem „közülünk valóra” esett a választásom. Számára Ryan nem túl kecsegtető üzleti befektetés.
- Miről is kellene? – Lassan beljebb sétáltam a lakása belseje felé. Jól ismerem a járást, mondhatni, hogy csukott szemmel se lenne probléma közlekednem, feltéve, ha azóta nem rendezte át.
- Feszült vagyok és már most úgy be van dagadva a bokám, hogy… - Vettem egy jó nagy mély levegőt, majd magamra erőltettem egy mosolyt.
- Nem szeretnélek untatni a problémáimmal. – Ez tényleg így van, de akkor mégis miért hozzá menekültem? Ryan volt az első gondolatom.
- Minden a legnagyobb rendben van, vagyis majd rendben lesz. – Idő közben beértem a nappaliba és kérdezés nélkül letettem magam a kanapéra. Egyből le is rúgtam a lábamról a cipőmet és törökülésbe helyezkedtem el végül. Most pont úgy érzem magam, mintha Buddha lennék.
- Akármi is történjék sosem fogom megbánni, hogy így alakult. – Képtelen lettem volna megszakítani a terhességet, azt pedig elképzelni sem tudom, hogy ott növekszik a szívem alatt kilenc hónapon át és lemondok róla, hogy örökbe fogadják. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg házaspár van, akiknek nem lehet gyerekük és nemes gesztus másoknak segíteni abban, hogy végre igazi család lehessenek, de erre tényleg képtelen lennék.
- Azt hiszem, hogy vannak olyan dolgok, akikben együtt kell döntést hoznunk. – Az elmúlt hetek során volt időm gondolkozni és szeretném, ha a gyerekem olyan környezetben nevelkedjen, ahol azt érzi, hogy támogassák és elfogadják.
- Nem vagyok biztos abban, hogy Vegas a legjobb választás a gyereknevelésre. – Megfordult a fejemben a költözés is, de az meg nem lenne fair vele szembe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime14.04.21 19:21

Kissé feszülten dörzsölgettem a tarkóm, ahogy kísértem a lakás belseje felé, hát ez sehogy se hangzik túl jól és minél tovább beszél, annál kevésbé, muszáj volt megmosolyognom, ahogy lerúgta a cipőjét, nem is értem, hogy a nők minek sanyargassák magukat ezekben, de erre valami olyasmit mondana, hogy a szépségért meg kell szenvedni, de megér ennyit?
- Nina, lassíts... - Guggoltam le elé a kanapéra, hát itt valami nagyon nincs rendben.
- Mégis mi fog, minek kell történnie? Mi az a bármi? Lassíts, mert így egy szót sem értek. - Az világos, hogy egy nő képes egy valamire gondolni és közben egy másikról beszélni, de az most lássuk be nem túl célravezető.
- Mond el, hogy mi a baj? Megfogjuk oldani, ketten, oké? - Fogtam meg a kezét, bevallom ez eddig jobban megy, mint elvártam magamtól. Számíthattunk volna rá, hogy lesz aki jobban meglepődik nálunk, de kevésbé fogja jól fogadni és most feltételezem, hogy itt is tartunk. Abba, hogy nekem mi a véleményem erről abba most inkább ne menjünk bele, mert lenne, méghozzá szép színes, de azt nem Ninának szánom.
- Khm, rendben van. - Bár azt még nem tudom mire céloz, pontosabban sejtelmem sincs, kezdem veszíteni a fonalat anélkül, hogy meglett volna.
- Miről kellene döntenünk? - Az elkövetkező hónapokban valószínűleg több dologról is.
- Okéé, értem... - Háát, sok mindenre számítottam, de erre úgy nem. Feszülten vakartam meg az orrom.
- Ez most hogy jutott eszedbe? - Bukott ki belőlem a számomra egyértelmű kérdés.
- Mármint, ebben talán igazad van, de mégis... vegyük ezt át, oké? Lépésenként haladva. - Mert az az érzésem, hogy Nina most szép nagyot ugrott előre, de úgy, hogy még Ő maga sem tudja hova és ettől megszeretném kímélni, nem csak neki sok ez, és ez a lakás sem kifejezetten gyerekbarát, de az ilyesmit akkor is át kell gondolni, nem csak így.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime14.04.21 20:09

Túl sok minden jár a fejemben most és csak akkor döbbenek rá, amikor Ryan rám szól, hogy lassítsak. Rengeteg információt zúdítottam rá hirtelen és nem is csodálom, hogy fogalma sincs arról, hogy miről beszélek. Lényegében terhesen hajléktalan lettem. Ez nem annyira durva, mint ahogyan hangzik. Van valamennyi félretett pénzem és befektetéseim, szóval koldulni nem fogok. Már csak egy megfelelő lakást kellene találnom, olyan helyet, ahol aggódás nélkül ki tudom engedni a gyerekemet az udvarra játszani. Talán nem is lenne rossz elvonulni vidékre.
- Pontosan azt a reakciót kaptam amire számítottam. – Nem őrölt, nagyon nem. Nem gondolta volna, hogy a Lemmer örököst egy olyan férfitól fogom a világra hozni, aki nem a felső tizezerhez tartozik. Attól, hogy Ryan zenész és a szenvedélyének él még nem semmirekellő ember és nagyon is gondunkat tudná viselni. Nem attól lenne belőle valaki, ha egy hatalmas nemzetközi cégnek lenne az elnőket. Apám ilyen kaliberű férfit szánt nekem.
- Szeretnél a gyereked életében részt venni és ezt nem is áll szándékomban megtiltani neked. – Sőt örülök annak, hogy lesz egy apa figura az életében, fontosnak tartom, főleg, hogy már most az vár rá, hogy csonka családba jöjjön világra.
- Olyan jó lenne elmenni innen jó messzire és tiszta lappal indítani. – Álmodozni lehet, de mégis mit kezdenék egyedül egy csecsemővel ismeretlen helyen és emberek között? Biztosan csak azért gondolom most ezt így, mert már egy ideje gyülekeztek fejem felett a viharfelhők és most csapott le a vihar.
- Miattad maradnom kell. – Közöltem vele mielőtt még azt gondolná, hogy képes lennék jó messzire elköltözni, olyan messzire, hogy csak repülővel tudna látogatóba jönni. Ez még nem azt jelentené, hogy megtiltom neki a láttatást, de azért eléggé megnehezíteném. Erre nem lennék képes.
- Kérhetnék egy apró szívességet? – Tudom, hogy ez Ryan lakása, de már így is túl sokszor érzem azt, hogy rám törnek a hűhullámok, még csak ez a látvány hiányzik.
- Kérlek vegyél magadra valamit. – Fogjuk a hormonokra, de legszívesebben már most letámadtam volna. Csak az tart vissza, hogy tudom, hogy nem kellek neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime15.04.21 16:35

Na jó, tényleg lassítanunk kéne, mert ez így szerintem még neki is zavaros, nem csak nekem hallgatni és követni, persze az előzményekkel úgy, ahogy tisztában vagyok anélkül is, hogy mondaná, eddig sem örültek nekünk, most meg aztán végképp nem, hogy esze ágában sincs elvetetni a babát és én ezért becsülöm, nem vagyunk együtt, megtehette volna a beelszólásom vagy egyezésem nélkül és azzal mindent gondot letudott volna.
- Mennyire gondolod komolyan? Tudod mit? Várjunk ezzel egy kicsit és ha még mindig elgondolkodtat a dolog, akkor visszatérünk rá, rendben? - Szerintem ez egy elég fair ajánlat, ahhoz mégsem gondolom egészen komolynak, hogy most azonnal belevessük magunkat a közepébe, költözés, egy teljesen új helyre azért igényel némi háttérmunkát, persze csak ha már eldöntöttük és tudjuk hová is szeretnénk menni, az sem mellékes.
- Persze, bármit. - Vontam meg a vállam, hirtelen nem is kapcsoltam miért kéri, amit kér, időközben arról teljesen megfeledkeztem, hogy kissé alulöltözött vagyok.
- Ó, bocsánat, mindjárt jövök. - Baszki, öregszem, erre abból a villanásnyi fájdalomból jöttem rá, ami akkor hasított a lábamba, amikor túl hirtelen akartam felkelni, nem, úgy látszik én sem ugráltam még eleget. Kivettem a szekrényből egy melegítő alsót egy tiszta pólóval és belebújtam.
- Csinálok reggelit... nem, fogalmam sincs, ne nézz így. - Rá sem kellett néznem szinte éreztem rajta a tudod te hány óra arckifejezést, nem, fogalmam sincs, annyit tudok, hogy ma még nem ettem, és éhes vagyok.
- Kérsz te is? - A reggelisütés még azért nem fog ki rajtam, hogy azt is inkább rendeljem, alkalomadtán mikor van hozzá kedvem és fáradt se vagyok annyira szeretek elsütkérezni és hát eddig még egész jól sikerült mindig, végül még itt vagyok. Kávéval nem kínálom, az amennyire emlékszem nem volt túl nyerő ötlet legutóbb, hmm vennem kell teát vagy valami koffeinmentes kávét neki. Akár igen, akár nem én azért készítek elő többet, hátha az illatok és a hormonok meghozzák az étvágyát egy kis reggeli és ebéd közötti nassoláshoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime15.04.21 20:05

Nem így képzeltem el az életemet. Sőt, az is biztos, hogy apám se ilyen életet szánt nekem. Valójában nem rossz ember, de nagyon is más az értékrendje. Számára ez a kapcsolat elfogadhatatlan. Mintha Ryan csak azért ejtett volna teherbe, hogy részesedjen a Lemmer vagyonból. Ismerem és tudom, hogy ez nem így van. Egyszerűen csak megtörtént. Képtelenek voltunk uralkodni vágyainkon és ott és akkor nem gondolkoztunk. Egyikünk sem hitte, hogy a szívem alatt növekvő jövevény lesz a következménye. Letagadhatta volna, kérhetett volna apasági tesztet is, de egyetlen egy pillanatig se adott hangot annak, hogy bármikor is kételkedett volna bennem.
- Rendben. – Nem tehetem meg vele, hogy kiszakítom az eddigi életéből és velem tartson bárhová is szeretnék költözni. Sőt, sosem volt részemről a terv része, hogy Ryan is költözik oda, ahová én is. Valójából még tervről sem beszélhetünk, mert az még nincs, csak néha jobb lenne mindentől és mindenkitől távol lenni.
Nehéz lenne elmagyarázni neki azokat a folyamatokat, amik bennem történnek most, hogy várandós vagyok. Olyan ételeket kívánok meg, amiket eddig még soha, sőt már volt rá példa, hogy olyat, amit sosem szerettem. Néha már egészen gusztustalan dolgokat tudok összekutyulni, de olyan finomat eszek belőle. A felfokozódott szexuális vágyamról pedig ne is beszéljünk. Ezért is kértem meg, hogy vegyen magára valamit, mert nagyon is kedvet kaptam ahhoz, hogy a hasáról nyalogassam a tejszínhabot. Úgy mindig sokkal, de sokkal finomabb volt.
- Mégis, hogy néztem? – Már rég elmúlt a reggeli idő, de Ryan sokszor él fordított életet a munkája végett ezt magam is jól megtapasztaltam már. A zenészek gyakran vetik bele magukat az éjszakai életbe.
- Nem vagyok éhes, de Taylor szerintem már az. – Keltem fel a kanapéról, hogy kövessem a konyháig, majd ott foglaltam ismét helyet a pultnak támaszkodva.
- Nyugi lesz beleszólásod, de valahogy mégis hívnom kell és talán lehetne ez a középső neve. – Ekkor kapcsoltam, hogy elszóltam magam a baba nevével kapcsolatban. Jelenleg ott tartok, hogy nekem nagyon tetszik ez a név és unisex szóval fiúnak és lánynak is lehet adni. De természetesen a gyerek apjának is van ebbe beleszólása, egy kicsi biztosan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime14.11.21 21:12

Az ember hall dolgokat, olvas, meglepődik, bosszankodik egy sort vagy simán csak tovább görget a reggeli kávéját szürcsölgetve, nekem az valamikor délután kettőkor esedékes, de az most lényegében nem is számít, de az, hogy közlik veled, hogy apa leszel, miután nemrégiben szakítottak, az azért némileg megváltoztatja a dolgokat, az életed, a felfogásod, valahogy minden a feje tetejére áll, ahogy mondani szokás. Szeretem Ninát, ordas nagy hazugság lenne a részemről azt mondani, hogy már nem és csak önmagamat csapnám be, de még azt se, inkább csak mondjuk úgy, hogy nekem nem működött, erre lesz egy gyerekünk. Nem hiszek abban, hogy a gyerek majd összetart és megold minket, francot se fog megoldani, mégsem megy ki a fejemből, folyton azon kapom magam még próba közben is, hogy hogyan legyen tovább, mit csináljak vagy mit kéne, nem én vagyok apósom állna és nem is leszek soha, sőt ha tehetne eltaposna, mint egy kellemetlen kártevőt, ami azt illeti pont úgy is néz rám, de a lánya a gyerekem anyja. Fogalmam sincs, hogy ez már hozzátartozik-e az úgy nevezett apai ösztönökhöz, de amikor azon gondolkodom, hogy talán másik lakást kellene néznem, kicsivel gyerekbarátabbat, hol ott mindig ide jövök vissza, haza, már ha nekem munka mellett van olyanom, akkor szerintem ez már az.
- Taylor? - Kérdeztem vissza, miközben pakoltam ki a serpenyőt meg a kaját a frigóból.
- Khm, hát nem August-nak fogjuk hívni, az egész biztos. - Nem sértésnek szántam a családja felé, de szerintem senki sem akarja olyan személyről elnevezni a gyerekét, aki kicsit sem őrült, de még csak színlelni sem volt hajlandó, hogy kicsit is örül, hogy unokája lesz.
- Na és, Taylor mit enne? - Nem vagyok egy mesterszakács, de reggeli készítésben nagy vagyok már és most már kezdek felébredni is. Van, hogy már herótom van a gyorskajától, olyankor jó, amikor dög vagyok, felkelek, rendelek valamit, eszek és visszafekszem, de ha van időm, akkor inkább összedobok valamit, amolyan a recept a szakácskönyvbe, a hozzávalók meg a boltba alapon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime15.11.21 10:36

Túl vagyok az első trimeszteren és azt olvastam, hogy már kisebb ilyenkor a vetélés lehetősége, szóval már bátrabban merek tervezni. Ezért is adtam már nevet neki. Viszont azt még túl korainak érzem, hogy bármit vásároljak neki. Különben is még hónapok múlva is ráérek vele, na meg addigra már lenni fog ismét saját lakásom és akkor be tudom rendezni a gyerekszobát is.
- Nem tetszik? – Nem ragaszkodok még ehhez a névhez, de mégis talán lehetne ez a középső neve, persze sok minden függ attól, ha végre kiderül a baba neme. Még abban sem vagyok biztos, hogy Redway, vagy Lemmer lesz a családneve. Erről még sose beszéltünk, de még ez is ráér. A kapcsolatunk már így is eléggé bonyolult, nem kell mindent egy nap alatt eldöntenünk.
- Ebből úgy tűnik, mintha lennének ötleteid a nevekről. – Legalábbis arról biztosan határozott véleménye van, hogy milyen nevet ne kapjon a gyerekünk. Őszintén nem is szerettem volna senkiről se elnevezni. Se apámról, sem pedig róla. Egyszerűen csak azt szeretném, ha olyan egyedi nevet kapna, amit eddig senki se viselt még a családban.
- Van az a babona, hogy ha a kismama inkább édesre vágyik, akkor lánya lesz, és fia, ha sósra. – Ki tudja, hogy mi igaz ebből? Elvégre a babonák nem tényeken alapszanak és semmilyen kutatás nem áll ennek a hátterében. Ez pontosan annyira badarság lehet, mint az, hogy a pocak formájából meg lehet állapítani a baba nemét.
- Én felváltva szoktam megkívánni a sóst, vagy édest. – Nem akartam ráhozni a frászt, sem pedig azzal ijesztgetni, hogy ilyen alapon akár ikreket is várhatnék. Egy fiút és egy lányt. Egy gyerek is hatalmas kihívás lesz számomra a körülményeim miatt.
- Bármit csak finom legyen. – Nevettem el magam, mert már megtapasztaltam, hogy szinte bármit képes vagyok megenni, de főleg összeenni. Sose gondoltam volna, hogy terhesen ennyi mindent meg fogok kívánni.
- Sőt úgy lenne a legfinomabb, ha… - Ismét elnevettem magam, de jobbnak láttam, ha nem fejezem be a gondolatmenetemet. Ízletesebb lenne, ha róla ehetném. Mert nem csak az ételt kívántam meg, hanem Ryant is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime16.11.21 14:33

- Inkább csak arról, hogy hogyan nem szeretném, ha hívnák a gyerekemet. - Kezdésnek már ez sem rossz, talán zárjuk is ki a szüleinket, legalábbis azon személyeket, akik szemmel láthatóan nem örülnek a gyerekünknek, az enyémek még nem is tudnak róla, valahogy még nem éreztem késznek magam erre, még magamban se raktam rendet, addig meg, mit mondjak?
- Hát ebben esetleg az anyám tudhatna valami okosat mondani. - Ehhez nem igazán értek, sajnos nem áll közel a gitáromhoz vagy a zenéléshez, szóval fogalmam sincs, de szoktak mondani valamit arról, hogy milyen alakja van a kismama hasának, hogy mi a neme, amikor csűcsösebb vagy ha lentebb van, tényleg fogalmam sincs.
- Rendben. - Szerintem még életemben nem hallottam tőle így ezeket a szavakat. De akkor omlett lesz baconnel és zöldségekkel, Nina mindig vigyázott az alakjára, nem mintha szüksége lett volna rá, szóval most még szoknom kell, hogy lassan annyit is megbír enni, mint én.
- Igen? Mond csak... - Figyeltem, miközben szeletelni kezdtem a zöldségeket. Ezt még tőle lestem el, csak ebben nem lesz annyi zöld, végül is egész jó volt, rátudott venni teljesen fura dolgokra is.
- Ó, egy perc és folytatom a reggelid Taylor. - A mobilom eszeveszett csengése zavarta meg a konyhafőnök mai adását, hát ez nem az ébresztőm lesz, és mint kiderült a további alvásnak is meszeltek, délután próbálunk.
- Van kedved később velem jönni? Próbálunk... - Már mindenkit ismer, igaz a srácok lemaradtak egy-két körrel, de majd behozzák, szóval nem szeretném egyedül hagyni a lakásban és nem is zavarna, egy kis nosztalgia, ha nem mentem volna még az agyára a kapcsolatunk alatt, amikor már nyolcadjára játszottam ugyanazt, még bepótolhatjuk és általában jó hangulatban szokott múlni, ha emlékszik.
- Legalább kicsit elterelnénk a gondolataid... - Ami engem illet, nem számítottam másra... na jó, talán mégis, azért nem gondoltam, hogy a lányát is kiteszi, csak mert tőlem van az a gyerek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime18.11.21 10:17

Eddig még nem is gondoltam arra, hogy Ryan szüleivel is tudatni kellene, hogy néhány hónapok belül nagyszülők lesznek. Nem is hiszem, hogy nekem kellene ezt közölnöm velük. Ez túl bonyolult, még számunkra is. Vagy már tudják? Eddig egyszer sem említette, hogy közölte volna a családjával azt, hogy apa fog lenni. Még én is alig hiszem el, hogy ez megtörtént velünk. Nem terveztük, nagyon nem. Annyira nem, hogy mi már akkor nem voltunk egy pár, de valami mégis egymáshoz vonzott minket. Így történhetett meg, hogy egy új jövevény növekszik bennem.
- Elmondtad már a családodnak? – Mert én megtettem és pontosan tudja, hogy mi lett a vége. Remélhetőleg Ryan szülei örülni fognak annak, hogy unokájuk fog születni. Nem terveztük, de még így is képtelen vagyok bánni, hogy így alakult.
- Jobb lesz, ha inkább nem. – Mi már nem vagyunk együtt, ezért inkább nem is osztanám meg vele, hogy mennyire vágyom az érintésére, közelségére. Hogy úgy csókoljon meg, mint mikor még minden rendben volt közöttünk. Istenem! Mennyire jól csókol… Akaratlanul is nosztalgikus hangulatba kerültem, de jobbnak láttam, ha inkább arra koncentrálok, hogy nézzem hogyan szeleteli a zöldségeket. El kell ismernem, hogy sokkal ügyesebb, mint volt.
- Azt szeretnéd, hogy veled menjek? – Hitetlenkedve néztem rá. Ez most meglepett. Nem azt mondom, hogy minden próbáján ott voltam, de volt rá alkalom, hogy vele tartottam. Szerettem hallgatni, hogy gyakorolnak és még jól is éreztem magam köztük. Egyből befogadtak és úgy kezeltek, mintha már vagy ezer éve ismernének.
- Gondolom mindenki tudja, hogy szakítottál velem. – Ez nem is kérdés volt, sokkal inkább kijelentés. Nem is akarom tudni, hogy most mit gondolhatnak rólam, főleg akkor, ha Ryan azt is közölte velük, hogy mi volt az oka annak, hogy mi már nem vagyunk együtt. Biztosan most megváltozott rólam a véleményük és csak a pénzes hazugot látják, ha rám néznek.
- Mit mondanál nekik? Emlékeztek még Ninára? Mi már szakítottuk, de a gyerekemet várja? – Nem akarom titkolni már soha többé, hogy anyai örömök elé fogok nézni, de mégis annyira kínos lesz így eléjük állnom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime30.11.21 15:32

- Nem, még nem. Nem tudtam mit mondhatnék és hát, szerintem még magam sem fogtam fel igazán. - Kapartam meg a torkom, a nőknél ez bizonyár más, mégis csak ott növekszik, fejlődik benned valami, táplálod és vigyázol rá, a férfinak pedig apaként egyszerűen felelősége, hogy figyeljen és gondoskodjon rólatok, ami biztos meglesz, csak előre még így nem látom a dolgokat, hogy Ryan, mint apa. Tudom, csak még nincsenek a helyükön a dolgok bent, mint amikor megszületik a fejedben egy dal és hiába veszel a kezedbe papírt, fogod a gitárt és próbálod lejátszani, az nem ugyanaz, amit hallottál.
- Persze. Miért ne? - Nem látom semmi akadályát se, jobb is, ha a kis jövevény hozzászokik a zajos élethez, majd igyekszem nem kiüvölteni a dobhártyáját még idő előtt, hm azt hiszem, hogy az még ki sem alakulhatott neki.
- Igen, tudják. - Mondanám, hogy a zenélésben kiéltem minden fájdalmam és csalódásom, de ez nem teljesen volt így, biztos, hogy látszott meg szétszórt is voltam és el is mondtam, hogy mi a helyzet, ha valakinek nem lett volna anélkül is világos, hogy szakítottunk, ez úttal végleg. Hát igen, akkor még nem tudtuk, hogy egy harmadik fél is belefog szólni a dolgokba, főleg azt nem, hogy az olyasvalaki lesz, aki nem Lemmer.
- Valahogy így. - Vontam meg a vállam, miközben szétosztottam a kaját egy-egy tányérba, ez most ilyen gyors bisztró kaja, de legalább ehető.
- És mi lenne, ha még nem mondanánk semmit? Lassan adagoljuk be... ma csak, eljönnél velem. Na? - Fordultam felé a tányérjával a kezemben.
- Reggeliebéd. További receptekért kövess az instagramon. - Valamiért, még a történek után is szeretem hallani a nevetését és látni a mosolyát és még sosem láttam ennyit enni, vicces lesz az elkövetkező néhány hónap meg még néhány amíg beletanulunk pár dologba, én még azt sem tudom melyik oldalán kell megfogni a pelenkát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime02.12.21 16:12

- Mikor már a karjaidban tarthatod, akkor lesz az egész valóságos. – Mert én érezhetem, hogy bennem növekszik és napról napra nagyobb lesz. Miatta vannak rosszulléteim és gyakori vizelési inger és persze a miatta vagyok kívánós. Mégis mindez megéri. Azért bízok abban, hogy nem akkor fog szólni a családjának, ha már megszületett a fia. Semmit sem akarok erőltetni, majd elmondja amikor már készen áll rá.
- Rengeteg okot fel tudnék sorolni, hogy miért ne. – Ez nekem nagyon bonyolult. Mi már nem vagyunk egy pár, de ennek ellenére a gyerekével vagyok terhes és ezt én már talán elfogadtam, de nem várhatjuk el másoktól, hogy ne csodálkozzanak rá, vagy ne döbbenjenek meg a hír hallatán.
- Szerintem azt fogják hinni, hogy megőrültél. – Nevettem el magam. Ha nem a teljes igazsággal állunk elő, akkor nem is érthetik, hogy miért láthatnak ismét Ryan oldalán.
- Ha elmegyek veled, akkor mivel magyarázod a jelenlétemet? Ha mi már nem vagyunk együtt, akkor nekem mégis mi keresnivalóm van ott? – Jogosan érdeklődhetnének. Egy egészen kicsikét se veled, se nélküled a kapcsolatunk. Mikor már azt hittük, hogy tényleg lezártuk és már a másik nélkül kell tovább élni az életünket, akkor a baba közbeavatkozott. Ha nem Ryan gyermekét várnám, akkor… Nem is tudom. Talán egyszerűbben túllennék rajta és nem ábrándoznék arról, hogy esetleg még lenne számunkra közös jövő. Szeretném, ha a gyerek életének a része lenne és így az én életemnek is a részese lesz, de nem úgy, ahogyan szeretném.
- Ínycsiklandónak tűnik. – Hangosan felnevettem. Habár azt el kell ismernem, hogy szerintem háziasabb lett mióta szakítottuk, vagy talán csak bekövetett néhány nagymellű nőt instán, akik néha összedobnak valami ehetőt.
- Jó étvágyat. – Rám most nem lesz igaz az, hogy evés közben jönne meg az étvágyam, mert mostanában mindig éhes vagyok és szerintem még sose ettem még ilyen finom omlettet. Közbe játszhat az is, hogy Ryan készítette, de a tányéromon minden annyira finom, az már biztos, hogy a babának is ízlik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: American Beauty - Ryan & Nina American Beauty - Ryan & Nina I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

American Beauty - Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Baby - Ryan & nina
» Honnan tudtad? - Ryan & Nina
» Másnap reggel - Ryan & Nina
» forever! ~ Ryan & Nina
» Say "I Love You" ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ryan lakása-