welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hastings & Woodson - Page 2 Vote_lcapHastings & Woodson - Page 2 Voting_barHastings & Woodson - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hastings & Woodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime18.07.20 10:49



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifMint derült égből a villámcsapás hasított elmémbe, hogy mit  művelek, vagyis, hogy mit készülök művelni és, hogy talán nem kéne, hirtelen kapom el a tekintetem és fordítom el a fejem, francba, lesütött szemekkel nézek újra rá, amikor ujjai siklanak arcomra, hogy felé fordítson.
- Tudod, hogy nem azért volt, mert képtelen lennék rá. - Szólaltam meg halkan, de még mindig nem tudtam ráemelni a tekintetem, szégyelltem magam. Szégyelltem, valami miatt, amit megtudnék tenni és akartam is a mi előbb, de nem lett volna fair vele szemben. Mindketten ittunk és talán ezt most nem kéne.
Szerintem? Szerintem ki kellene másznia az ölemből, még azelőtt, hogy bármi más is történne.
- Hayley... - Ez így nem lesz jó, a francba is, közelebb húzva magamhoz engedek a kísértésnek és tapadok ajkaira, hosszasan és forrón elnyújtva a csókot. Hatalmába kerített mindaz, aminek korábban ellent mondtam és most mohón követeli magának. Feloszlani látszottak a körülmények, ugyanis fogalmam sincs mikor mászott így az ölembe, mindössze édes csókjaira és ajkai puha érintésére vágytam, a pillanat alattomos műve, hogy minden gondolat kikapcsolt bennem és csak éhesen faltam vágyaim tárgyát, éreztem, ahogy csípőjével mozdul és az enyémhez simul, és igen, pontosan az lett a vége, ami ilyenkor bármelyik férfinél várható. Elváltam ajkaitól és elengedtem, de nem tudtam szabadulni, hiszen lábai fogságban tartottak. Oké, azt hiszem ez túl jól is sikerült, kétlem, hogy ennyire hiteles szeretett volna lenni.
- Hayley... khm... - Kapartam meg a torkom. - Megtennéd, hogy most kimászol az ölemből? - Néztem egyenesen barna szemeibe, kérlek ne csináld ezt velem, had ne keljen még ennél is szégyenteljesebben éreznem magam. Mondjuk ez várható volt, tudhattam volna és leállíthattam volna, akkor most nem a merev hímtagomnak dőlne épp, de idióta voltam és hagytam elveszni az irányítást a jó fenébe, mert jól van az úgy ott és elkaptam a hozzám legközelebb álló dolgot, amit akkor épp kívántam.    

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime18.07.20 11:37









.

Józanul kellett volna gondolkoznom, de hála annak a néhány sörnek, ami az előtt lecsúszott a torkomon nem tudtam. Nem azt mondom, hogy részeg lennék és ezért kacérkodok vele, és azért nem szálltam ki az öléből miután sikeresen ráestem. Igaz ittam, de ettől még nem vagyok részeg, mindössze csak felszabadultak a gátlásaim. Jobb lett volna, ha nevetünk egy nagyot azon, hogy ráestem és utána mindenki ment volna a saját dolgára... Ezt kellett volna tenni, de képtelen voltam rá. Akkor most ez az én hibám? Nekem kellett volna leszállnom róla, de mégis maradtam, kivárva, hogy mi fog ebből kisülni. Valójában erre nem számítottam.
Graham úgy csókolt meg, hogy gondolkozás nélkül hagytam volna neki akár még azt is, hogy lehúzza rólam a bugyimat. Őszintén akartam is, hogy megtegye. Vágytam arra, hogy meztelen testünk egymáshoz simuljon. Egész testemben éreztem a bizsergést, amit Graham váltott ki belőlem. Akartam, hogy ajkaival ne csak ajkaimat fedezze fel, hanem egész testemet kényeztesse. Most mindent megadnék azért, hogy alatta vagy talán felette hangosan nyögdécselve éljen át az orgazmus csodás érzését. Eddig se volt közömbös számomra, de a csókja után... Lehetséges, hogy azért kívánom annyira, mert érzem, hogy Grham is akar engem? Ágyékunk összesimult, de túl sok a ruha rajtunk, viszont nem annyira sok, hogy ne érezzem merev férfiasságát.
- Persze. - Zavarban voltam, de igyekeztem leplezni előtte. Mi csak barátok vagyunk, ezt már számtalanszor elismételtem magamnak, de mi van akkor, ha a barátok megkívánják egymást? Esküszöm, ha Graham nem állított volna le minket, akkor gondolkozás nélkül lefeküdtem volna vele. Mi a kínosabb? Az, hogy most félbe hagyjuk, vagy ha megtettük volna? Talán sose derül ki.
Kiszálltam az öléből, leülltem mellé nem túl messze tőle. Áll, mint a cövek, de próbáltam másra koncentrálni és nem az ágyékát bámulni, főleg miután el is takarta.
- Csak akkor lesz kínos, ha azzá tesszük. - Ismételtem meg az elöző mondatomat. Férfiból van, ezért teljesen normális ez a reakciója.
- Jobban éreznéd magad attól, ha bevallanám, hogy én is beindultam? - Nem hagyom, hogy egyedül vigye el a balhét, ebben mindketten hibásak vagyunk.
- Szeretnéd, ha most elmennék? - Oké, ez egészen kétértelműre sikeredett. Nem akarom magára hagyni, mert akkor azzal talán azt ismernénk be, hogy kínosan érzzük magunkat a történtek után, viszont tartok attól, hogy mi történhetne még közöttünk, ha maradok.   

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime19.07.20 23:24



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifAttól érezném jobban magam, ha mindez, ami történt pusztán a képzeletem szüleménye volna, ha csak én tudnék róla, pillanatnyi heves vágyaimról, ha mélyen eltemethetném magamba, akkor nem érezném magam ennyire rohadt hülyén, te meg maradj már, nem segítesz, dobtam dühösen az ölembe az egyik párnát, és most akkor játsszuk azt, hogy mély levegő és nem azon kattogunk, hogy másodpercekkel ezelőtt még Hayley nyomta csípőjét az enyémnek akaratlanul is ingerlő mozgásával, ettől persze még kapcsolhattam volna időben.
- Nem, khm nem, maradj csak... És most megvárjuk amíg lankad a lelkesedése. - Remélem nem tervezett most valami újabb frappáns beszólást, mert megjegyezném anélkül is elég hülyén érzem magam előtte. Az egy dolog, hogy eddig is beszéltünk ilyen dolgokról, sőt a szex minden napos téma és hecceltük is egymást vele, de eddig még sosem fajult, még sosem merészkedtünk el eddig, és nem tudom, hogy az alkohol vezérelt minket, vagy a kíváncsiságunk.
- Hmm, most játszhatnánk azt, hogy én még sosem... - Hülye ötlet, hülye helyzetben? Talán. Mint kiderült azokban jó vagyok.
- Én még sosem ültem egy kanapén egy nővel mereven párnával az ölemben. - Azt hiszem ennél a résznél kell inni, amikor igaz rád az állítás, végül is miért is ne? Már úgysem hiszem, hogy nagyon mérvadó lenne, így előre dőlök a felbontott sörömért, majd hosszan belekortyolok. Ez az első ilyen alkalom, amikor arra várok egy vonzó nő társaságában, hogy elmúljon a merevedésem és nem általa, hanem úgy egyáltalán. Talán segítene, ha elterelnénk mindkettőnk figyelmét és nem az én ágyékomat bámulnánk, de tényleg, ennél nagyobb zavarban aligha lehetnék most. Már-már szinte vicces és nevethetnékem van a kialakult szituáción, nagyon remélem, hogy ez is a sör jótékony hatása, és ami azt illeti lassan működhetne a dolog, mert tudom már mivel jöhetnék a következő körben, én még sosem próbáltam vizelni álló f*rokkal, nem is menne.     

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime21.07.20 17:47









.

Ez meg mégis hogyan történhetett meg velünk? Szeretném, nagyon szeretném ráfogni arra, hogy ittunk és a sör nem túl jó tanácsadó... Szeretném, de nem tehetem, annyit azért nem ittunk. Arra inkább már nem is merek gondolni, hogy mi lesz velünk, amikor már kamu házasok leszünk... Nagyon hosszú időnek fog tűnni az a néhány éjszaka, amit egy hálószobában, egy ágyban kell lennünk. Viszont... Ha jobban bele gondolunk, akkor már mindketten felnőttek vagyunk és mi baj lehetne abból, ha több lenne közöttünk, mint barátság? Barátság extrákkal?
- Remélem egy ilyen kis apróság nem fog a barátságunk közé állni... - Én tényleg igyekszem úgy kezelni a kialakult helyzetet, hogy ne legyen túl kínos, de úgy látszik előbb jártatom a számat, előbb talán jól meg kellene gondolnom, hogy ebben a szituációban milyen szavakat használok.
- Jesszusom! - Kaptam észbe és most érzem csak úgy, hogy talán tényleg kínos.
- Mármint nem úgy értem, hogy apró lenne... - Mutatok felé, jobban mondva az ölében szorongatott párnára. Nem láttam, nem érintettem férfiasságát, de éreztem és ez bőven elég volt ahhoz, hogy tudjam a méretei nagyon is rendben vannak.
- Tudod mit? Inkább befogom. - Szó szerint. Tenyeremet számra tapasztottam, hogy véletlenül se mondjak semmi zavarbaejtőt.
Meglepett. Oké, ha játszani akar, akkor legyen. Az üvegért nyúltam, hogy igyak, de amikor meghallottam, hogy mit mondott kitört belőlem a nevetés, ami ahhoz vezetett, hogy szépen leiattam magam. Gondolkozás nélkül dobtam le magamról a pólómat. Aztán jöttem csak rá, hogy mit is tettem valójában... Ott ültem mellette a kanpén úgy, hogy már csak a melltartóm takarja felsőtestemet. Megragadtam egy díszpárnát, hogy azt átölelve eltakarjam melleimet.
- Hát ettől nem lett jobb... - Végül csak sikerült megszólalnom. Arra várunk, hogy lankadjon a lelkesedése, erre mit teszek? Leiszom magam sörrel és gondolkozás nélkül leveszem a pólómat.
- Kaphatnék egy pólót? - Az egy dolog, hogy a kedvenc pólómat sikerült lesöröznöm... Annak pedig nagyon örülök, hogy most van rajtam melltartó. Az pedig egy egészen másik dolog, hogy most egy fekete csipkés darab van rajtam, ami szerintem túl szexi a jelenlegi helyzetünket tekintve.  

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime23.07.20 14:42



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifOkéé, hát ez egyre jobb és jobb leesz, köszi Hayley, tényleg, nem tudom, tudnál még ennél is jobban belegázolni férfiúi mivoltomba? Vagy nyalogathatnám már totálisan szégyenteljes sebeimet?
- Hayley? Fogd be. - Mosolyodtam el egy pillanatra, már fogalmam sincs azért, mert kínomba találtam valahol én is viccesnek a dolgot, vagy mert valóban az volt, vagy mert tényleg kínosan éreztem már magam és próbáltam valamivel elütni. Hmm, következő kör, még soha egy nővel se folytattam hasonló diskurzust a csípőtáji méreteimről, cheers, emeltem ismét számhoz az üveget, arra még nem reagáltam, hogy leitta a pólóját, de arra már igen, hogy milyen gyorsan és könnyedén ledobta magáról.
- Ez most komoly? - Most komolyan ilyen darabokban jár át hozzám? Én komolyan egy idióta vagyok? Költi kérdés volt. De nem, ez határozottan nem segített.
- Hogyne, máris hozok egyet. - Tettem le az üvegem és pattantam fel a kanapéról, a párna persze lehullott az ölemből és csak félrerúgtam és valahogy kicsit sem bántam, hogy fel kell mennem az emeletre és kicsit magára hagynom, amíg keresek neki egy tiszta pólót. Az elsőt kaptam ki a szekrényből és vittem le neki, de nem ültem vissza mellé, most kell, hogy egy kicsit szellőzőn a fejem a közelségétől, félmeztelenségétől, a csipkés fekete melltartójától és az édes illatától.
- Parancsolj. - Bosszúból vágtam persze nem túl erősen a képébe a pólómat, majd összeszedve az üres üvegeket, mint valami kocsmában indultam meg ki, hogy kidobáljam őket, majd visszatérve a mosogató fölé támaszkodva fújtam ki magam, megengedve a hideg vizet tartottam alá mindkét markom, majd frissítettem fel magam, bár egy hideg zuhany az most biztos hatásosabb lenne.
- Könyörgök, mond, hogy felöltöztél már? - Oké, azt hiszem kezd kiszállni belőlem az alkohol, és szerencsére most nincs is itthon több, csak amit még nem ittunk meg, és talán ma ennyi pont elég volt.     

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime23.07.20 17:39









.

Minden Graham miatt van, persze könnyű lenne ezt így kijelenteni meg mindent ráfogni, de vállalom a felelősséget, legalább ötven százalékban. Ne egyedül vigye már el a balhét. Most egy dologról azért mégis csak Graham tehet, ha nem lenne ilyen vicces, akkor nem is söröztem volna le a pólómat. Egyszerűbb lett volna, ha simán fogom magam és haza rohanok, de valamiért úgy érzem, hogy ha ebben a fura szituációban haza megyek és nem beszéljük meg az előző dolgot, akkor kínos hangulat fog lenni közöttünk, azt pedig egyáltalán nem szeretném. Szóval addig innen el nem megyek, még túl nem leszünk azon, hogy az előtt nagyon kevés választott el minket attól, hogy lefeküdjünk egymással.
- Nem szándékosan csináltam, bocsi. - Mármint azt a részét, hogy simán levettem magamról és abba bele sem gondoltam, hogy nem pont ez az a látvány számára, amitől lankadna a lelkesedése. Mintha egy hatalmas tortát tennénk egy fogyókúrázó elé. Látott már úgy is, hogy teljesen meztelen voltam, mindössze egyetlen egy törölköző fedte testemet, de akkor nem volt nagy ügy.
- Köszi. - Addig is ott maradtam a kanapén, még mindig a párnát ölelgetve. Volt néhány röpke kis másodpercem elgondolkozni bizonyos dolgokon... Mi lenne akkor, ha Graham vissza ülne mellém, én meg ott akarnám folytatni, ahol az előtt abbahagytuk? Na az már biztosan kínos lenne, ha visszautasítana és közölné velem, hogy mi tényleg csak barátok lehetünk, ennyi semmi több ennél.
- Hát ez nagyon kedves. - Nem sok hiányzott ahhoz, hogy kibukjon belőlem, hogy az előtt minden így kezdődött... Egy kis dobálózás után találtam magam az ölében. Annyira hihetetlen, hogy a párnacsatából ez lett. Ha tudtam volna, hogy ma melltartót fogok előtte villantani, akkor biztosan valami szexibb darabot kaptam volna magamra.
- Tudod mi nők azt jobban szeretjük hallani, hogy a férfi inkább azért könyörög, hogy vetkőzzünk le. - Már felvettem a pólót és valamiért úgy gyanítom, hogy ez már az enyém.
- Hm, így milyen férj fog lenni belőled? - Már csak a hecc kedvéért is, de jól esik kicsit szekálni.

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime03.08.20 20:40



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gifMi van? És még szívat is? Ez most komoly.
- Igen Hayley, meglehet, sőt vannak olyan férfiak, akiknek nem számít a barátság és közben megdöntik a havercsajszit... - Aztán remélem mindketten értjük, hogy csak poénnak szántam, hmm, más különben nem arra kértem volna, hogy másszon ki az ölemből, hanem, hogy rohadt gyorsan dobja le a nacit meg a bugyit, aztán csapjunk a lovak közé. És nem azzal van a gond, hogy nem tudnám elképzelni vagy Hayley nem lenne vonzó nő, mert az, jesszusom, baromira az, de ennyire tudok uralkodni magamon, de most nem bánnám, ha besegítene és nem a fekete csipkére gondolok.
- Mit is mondtál arról, hogy most már befogod? - Sétáltam vissza a nappaliba, azt hiszem most már nem kéne többet piálnunk, nem akarok arra a szintre jutni vele, hogy bármit is at alkoholra keljen fogni, ha nem tartunk már amúgy is ott. Egy biztos, nem a sör miatt csókoltam meg, hanem... magam sem tudom. Mert annyira iszonyúan szexi volt és hirtelenjében túl közel ahhoz, hogy bármin is gondolkodni tudjak azon kívül, hogy megakarom tenni, hát ez van.
- Várjunk csak, ha a férjed leszek, akkor már megtehetem én is, vagy rád parancsolhatok? - Fene se tudja vagy érti miért feszítsük és játsszuk tovább, lehet, hogy nem kéne.
- Hívlak, ha kaptunk időpontot, oké? - Viszonylag könnyű dolgunk lesz, valószínűleg a hétvégék tömve vannak úgy az elkövetkező évekre előre, de ki akar hétköznap házasodni, ha nem egyéb okai vannak, így szerintem esélyes, hogy napokon belül betudnak minket rakni valahova, teljesen mindegy, nekem az is elég, ha csak mi ketten leszünk jelen két tanúval, elégre ez nem egy megszokott gyors esküvő a szűk családi körrel, mert felcsináltam az arát. Az se számít, ha épp dolgozom aznap és a szünetemben kell kirohannom, majd viszek váltáscuccot, mégsem nősülhetek mentős egyenruhában, ennyire azért adok magamra.     

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime03.08.20 23:21









.

- Csináltál már ilyet? - Felhúzott szemöldökkel néztem rá, kíváncsivá tett. Nekem a barátság eddig szent és sérhetetlen dolog volt, szóval fogalmam sincs, hogy mit is művelünk most egymással. Nem kis túlzással mondhatnám, hogy nagyon is túlzásokba estünk. Mi csak jól éreztük magunkat együtt és többet engedtünk meg magunknak, mint amennyit kellett volna. Még egyetlen egy haverom ölébe se találtam magam, sőt még egyetlen egyet se csókoltam meg. Talán enyítő körülmény, hogy az első csók csak egy buta játék következménye volt, de jobban bele gondolva akkor is volt választásunk, senki se kényszerített minket. Mégis megtettük.
- Hm, mondtam én ilyet? - Talán igen... Az már biztos, hogy jobb lenne, ha tudnék parancsolni magamnak és megválogatnám a szavaimat. Tartok attól, hogy addig fogom járatni a számat, még végül ismét az ölébe találom magam és akkor már egyikünk se akar majd megájjt parancsolni magának. Egyszerűbb lenne simán csak beismerni, hogy vonzzuk egymást.
- Megtehetni megteheted, akár már most is... De azt már most megmondom, hogy egyetlen egy parancsodra sem fogok engedelmesen viselkedni. - Hahó, már kiharcolták a nők az egyenjogúságot. Valójában el sem tudnám magam képzelni egy olyan házasságban, ahol lesem férjem minden egyes szavát és engedelmeskedek neki. Azért nekem is van szabad akaratom. Ezzel nem azt mondom, hogy mindig ellenszegülnék, de azért mégis...
- Oké. - Ez nagyon úgy hangzott, mint egy burkolt kisérlet arra, hogy jobb lesz, ha végre távoznék. Talán igaza is van. Mentsük ami menthető.
- Akkor mi rendben vagyunk? - Mert nem fogok addig kimenni innen, ameddig nem kapok meg azt a választ, amit hallani akarok. Remélhetőleg nem csak azért fogja mondani, mert attól nekem jobb lenne.
- Ugye nem fog kínos lenni a kapcsolatunk? Nem fogsz kerülni, meg hasonló? - Úgy reagált abban a helyzetben, mint akárki más... Remélem ettől még a kapcsolatunk marad a régi.

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime04.08.20 0:16



Hayley & Graham
tumblr_mv0wnk6Pkq1qmiuxoo1_250.gif- Ömm, azt hiszem ez az én mocskos kis titkom fog maradni. - Valamikor talán, igen, de kamaszként meg huszonévesként még minden annyival könnyebb, egyszerűbb, lazább és vadabb, az ember fia nem gondolkodik, mert hát nem kell, de felnőtt fejjel azért már nem árt előre is figyelni, nem csak a jelent értékelni.
- Hmm, és még engedetlen is, most mitévő legyek veled? - Húztam végig mutatóujjam az államon a hatás kedvéért.
- Ilyenkor mi szokott jönni? - Ha most azt meri mondani, hogy az elfenekelés, akkor nem tudom mit csinálok vele, nem mást megfordítom és konkrétan tényleg a fenekére csapok egyet, csakhogy meglegyen, amit akart.
Hát, őszintén? Nagyon remélem, hogy igen, hogy amint távozik a vérünkből az alkohol simán csak visszatér minden a régi kerékvágásba és már csak egymást fogjuk heccelni a ma történtekkel vagy hasonló.
- Igen Hayley, rendben vagyunk. - Bólintottam aprót.
- Nem, nem foglak, hívlak, ha van valami, addig nem tudom... válaszd ki miben akarsz hozzám jönni, nem illik elkésni a saját esküvődről. - Belőle még ki is nézném, hogy késik, mert fogalma sincs miben legyen, mit vegyen fel, mert az egyik túl sokat mutat, a másik pedig túl zárt, vagy rövid, vagy a jó franc tudja és újabb időpontot kell kérnünk. Hmm, elő kellene kotornom az ingemet meg az öltönyt, az utóbbi időben nem igazán volt alkalmam inget viselni, hova, az egy huszonnégy órás műszakba, vagy amikor itthon bedőlök az ágyba. Vagyis szét kellene nézni, hogy merre raktam el, mondjuk nem kimondottan nősülés céljából, de akadnak.
- Ezzel azt hiszem véglegesen közutálat tárgya leszel a környéken. - Mert még ha mi nem is kürtöljük szét, mert nem terveztük képek akkor is lesznek, még ha csak reklám célból is és ezt ők nem tudják, szóval elég sok utálkozó tekintettel fog összefutni, ha meg is jöttünk a "nászutunkról".    

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime04.08.20 9:32









.
- Szeretem a mocskos kis titkokat. - Jegyeztem meg, de szerintem jobb lesz, ha nem boncolgatom tovább ezt a témát.
- Lenne néhány ötletem arra, hogy mitévő lehetnél velem, de az meg maradjon az én mocskos kis titkom. - Hát akkor játsszunk így, én nagyon is benne vagyok. Igaz, ami igaz számtalan verziót fel tudnék arra neki sorolni, hogy most mit is kezdhetne velem. Hm, bűntessen meg az engedelmetlenségemért... Biztosra veszem, hogy azt mindketten élveznénk, ahogy az is biztos, hogy jócskán meghaladná a baráti kapcsolatunk fogalmát.
- Hé, nem fogok elkésni. - Nem is értem, hogy miért gondolja azt, hogy késnék a saját esküvőmről. Mondjon egy időpontot és egy helyet és ott leszek. Mindig azt hittem, hogy hosszas tervezgetés után fogok az oltárhoz vonulni, de most Graham intéz mindent. Nem is bánom. Valódinak valódi lesz az esküvő, szóval hivatalos lesz meg minden, de mi hamarabb el fogunk válni, mint általában szokás.
- Megígérem, hogy a feleséged nagyon csinos fog lenni. - Na ki is lesz a felesége? Hát én! Még vennem kell valami ruhát, de nem gondoltam tényleg valódi esküvői ruhát venni, beérem az elegáns, de szolid csipke ruhával is. Van már róla elképzelésem, már csak meg kell találnom valahol azt a darabot, amiben szívesen kimondanám az igent.
- Akkor nem, ha nem tudja meg senki. - Jobb lenne, ha titok maradna. Elképzelni se tudom, hogy hogyan tudnám megmondani a szüleimnek, hogy hozzá mentem a szomszéd pasashoz, de pánikra semmi ok, nem komoly a dolog, mindössze egy buta kis játék végett csináltuk. Hát valójában ez se hangzik valami jól... Anyám biztosan ki is borulna.
- Na jöhet a búcsú csók? - Nem volt komoly a kérdés, de megérte feltenni. Elnevettem magam miután megláttam milyen fejet vágott, de mielőtt bármit mondhatott volna cukin integettem neki és már kint is voltam a házából. Cselekednem kellett és gyorsan, úgy éreztem, hogy le kell lépnem, mielőtt ténylegesen megcsókoltuk volna ismét egymást. Azt hiszem, hogy ha ez bekövetkezett volna, akkor én most nem tartanék hazafelé.

ruha



| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Woodson Hastings & Woodson - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hastings & Woodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Hayley Woodson
» Hastings & Hastings
» Graham Hastings
» Lisa Hastings
» Ashley Hastings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Graham Hastings háza-