welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Surprise, Baby! - Minea & Ben Vote_lcapSurprise, Baby! - Minea & Ben Voting_barSurprise, Baby! - Minea & Ben Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Surprise, Baby! - Minea & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 1:16

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
Ki gondolná, hogy mennyire szürreális dolgok történhetnek itt Vegasban még az olyan ártatlan betörőkkel is, mint jómagam? Mert bizony még legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy egy ártalmatlan éjszakai látogatás efféle őrült grouppenbe torkollhat. Nade, azt hiszem egy kicsit előre szaladtam…

Néhány nappal azután, hogy hazatértünk Bankokból, úgy döntöttem ideje lenne végre viszonoznom az én imádott Jadem látogatásait, épp abban a stílusban kivitelezve, ahogyan azt ő szokta. Annál is inkább, mivel azon a bizonyos éjszakán kegyetlen játékot űzött velem, amin azóta sem sikerült túltennem magam. És itt most nem csak a sérült férfiúi önérzetemre gondolok, tekintettel arra, hogy gyakorlatilag álló fasszal hagyott faképnél, utána pedig még néhány szemét fotót is küldött magáról, csak, hogy megegyen a penész, hanem arra is, hogy újfent sikerült teljesen kifordítania magamból. Nem tudom pontosan, hogy mi a célja, de rendszeresen addig feszíti a húrt, míg elő nem csalogat belőlem valamit, ami számomra még mindig idegen, furcsa és egy kicsit még ijesztő is. Ráadásul ziher, hogy kezdek megbolondulni, mással ugyanis nem tudnám magyarázni, hogy egyik pillanatban még kígyót-békát vágunk a másik fejéhez, majd rá nemsokkal már csókolózunk, én pedig rettenetesen meg akarom őt dugni… Mi ez, ha nem totális elmebaj? Csoda hát, ha ezek után úgy döntöttem, hogy egy kicsit törlesztek? Így kerültem hát éjjel fél egykor a lakásához, ahová némi artistamutatvány és zárfeltörő trükk után be is jutottam.

Arra számítottam, hogy az ágyban találom majd, épp ott, ahol ő is mindig felzavar engem, csalódásomra azonban a lakás üres volt. Persze, mert ennek is mindig a legjobbkor kell szórakozni menni…. Ráérősen leültem a szoba legsötétebb sarkába egy fotelba és amíg mozgolódást nem hallottam, megírtam neki egy sablon jelentő smst, amilyeneket a napokban is arról, hogy kb semmi nem történt. Épp akkor sikerült lezárnom és eltennem a készüléket, amikor meghallottam a kulcscsörgést. Csak ültem és vártam, hogy majd belép és észrevesz, de hiába minden várakozásom, újfent csalódnom kellett. Minea ugyanis ahogy belépett a lakásba, hanyag módon csak ledobta a cipőit, a cuccait és eltűnt a fürdőszobában. Pillanatokkal később hallottam is, ahogy megnyitja a zuhanyt. Hát ez remek, ehhez a nőhöz már betörni sem lehet rendesen. Sóhajtva felkeltem és már indultam volna a konyhába, hogy kiszolgáljam magam valami üdítővel, amíg a hölgyike áztatja magát, mikor egyszer csak furcsa zajok ütötték meg a fülem az ablak irányából. Meghúzódtam a sarokban egészen addig, míg két alak be nem mászott a lakásba és el nem kezdett szétnézni. Hírtelen köpni – nyelni sem tudtam a döbbenettől, sőt már egész komikusnak találtam a helyzetet a magam módján és majdnem odaszóltam nekik, hogy: Hello fiúk, kicsi a rakás nem gondoljátok? De végül visszafogtam magam. A meglepetés ereje nekem kedvezett, így egy gyors mozdulattal ütöttem le az egyiket, ám a hangos puffanásra sajnos a másik észbe kapott, ennek pedig elég kellemetlen dulakodás lett a vége. Bekaptam néhány ütést, de osztottam is szép számmal, végül Jade lámpájának hála sikerült ártalmatlanná tennem ezt a pasast is.
- Hupsz… jövök egy lámpával. – állapítottam meg, épp mikor a fürdő ajtaja kinyílt és egy vizes hajú, törölközős, döbbent nővel találtam szembe magam.
- Mondd, ezek hozzád tartoznak? – böktem a két ájult pasasra, miközben felkeltem a padlóról.
- Úgy érzem most jogosan lehetek féltékeny… - bukott ki belőlem, ezzel még fel is nevettem kínomban.
- Egyszer jövök én hozzád erre akkor is osztozkodnom kell? Talán legközelebb inkább beejelentkezem előre...



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 13:43



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Zárás előtt néhány perccel estem be a közeli kis boltba. Eléggé megcsappantak az otthoni készleteim, ezért ideje volt a bevásárlásnak és persze az sem mellékes, hogy így végre tudok vele is találkozni egy kicsit. Miután mindent bedobáltam a kosárba oda siettem a kasszához.
- Már kezdtem azt hinni, hogy kerülsz engem! – Viv remekül színlelte, hogy duzzog, de mégis könnyedén átláttam rajta. Csak úgy ragyogott az a barna szempár mikor meglátott.
- Téged? – Egy egészen kicsikét meglepett, de alaposan rá is játszottam a dologra.
- Aha! – Grimaszolva válaszolt.
- Sose tennék veled ilyet. – Megkedveltem annak ellenére is, hogy tudom mennyire veszélyes az én életemben az, ha másokat kedvelek. Mert, ha vége ennek az egésznek, akkor… Felszívódok. Mindent magam mögött akarok hagyni, de nem hittem volna, hogy már most ennyire megnehezíti az életemet ez az elhatározás. Rengeteg olyan dolog történt, ami nem volt előre bekalkulálva. Sose hittem volna, hogy a bosszúm közben lesz néhány olyan pillanat, mikor teljesen normálisnak érezhetem magam, mert Viv mellett olyan… Mintha csak egy átlagos lány lennék.
- Akkor találkozzunk fél óra múlva a szemközti bárban! – Jelentette ki huncut mosollyal.
- Rendben. – Fizettem és távoztam. Annyira ugrottam fel a lakásomba, hogy kipakoljak és már mentem is a megbeszélt helyre. Azon meg sem lepődtem, hogy mennyire jól éreztem magam a társaságában. Hosszú idő óta most először voltam képes tényleg elengedni magam, annyira, hogy nem is foglalkoztam mindazzal a szarsággal, ami körülvesz. Megittunk néhány rövidet és pár sör is lecsúszott, de annyit nem ittunk, hogy részegek legyünk, mindössze csak még jobb kedvünk lett. Ennek ellenére mégis hamar véget vetettünk az estének. Elbúcsúztunk egymástól és pár perc séta után már otthon is voltam. Semmi másra nem vágytam, mint egy gyors zuhanyra és az ágyamra. Beérve a lakásomba már út közben elkezdtem ledobálni magamról a ruháimat és mire már a fürdőbe értem már majdnem meztelen voltam. Gyors zuhanyra vágytam, de nem ennyire gyorsra. A zuhanyrózsából folyt rám a víz, ezért alig hallottam valamit, de mégis… Mintha odakintről jönne. Elzártam a vizet, magam köré tekertem gyorsan egy törölközőt, de arra már nem volt időm, hogy megtörölközzek, vagy a hajamat elrendezzem. Csöpögött a hajamból a víz, miközben kisiettem a fürdőből és akkor… Ben a hálószobámban, ha ez nem lett volna elég meglepő, akkor a földön fekvő másik két férfi fokozhatta a döbbenetemet, amit persze próbáltam leplezni.
Közelebb sétáltam a földön fekvő söpredékhez, lenéztem rájuk és vállat vontam.
- Nem. – Jogosan tehetném fel a kérdést, hogy mégis mit keres a lakásomban két idegen pasi és persze Ő? Ameddig ájultan fekszenek addig nem is foglalkozom velük, felesleges. Magukhoz térnek majd és akkor megkezdem a vallatást.
- Hiányoztam? – Elhaladtam előtte és nem kerülte el a figyelmemet, hogy a szája felrepedt. Már majdnem csalódott voltam, hogy nem azért vérzik a szája, mert én megharaptam. Kihúztam a fehérneműs fiókomat és kivettem belőle egy bugyit. Vissza sétáltam hozzá és a markába nyomta, majd a kezét a szájához irányítottam, oda, ahol épphogy vérzett.
- Megtarthatod. – Tekintetem lesiklott róla a földön fekvő hapsikra, de még mindig ki voltak ütve, ezért a szekrényhez sétáltam, ideje felöltözni.
- Miért jöttél? – Háttal álltam neki, de vállam fölött visszanéztem rá. A következő pillanatban már a törölköző a földön volt. Meztelen voltam és egy kicsit sem érdekelt a másik két pasi, mert szerintem még egy ideig eszméletlenek lesznek Bennek hála.
- Talán egy egészen kicsikét bánom a múltkorit… - Fordultam meg, hogy szemtől szemben legyek vele és tettem felé néhány lépést.
- Mi lenne, ha tiszta lappal indítanánk? Nem provokálnálak többet. – Nyújtottam felé a kezemet, hogy kezet rázzunk az új alkunkra, habár a mostani cselekedetem pont az ellenkezőjéről árulkodik.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 14:30

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
Ez az este percről percre egyre érdekesebbé válik. Önmagában a tény, hogy végül betörésre vetemedtem is elég kellene legyen ahhoz, hogy mindketten döbbenten álljunk a dolog felett, ám a két új látogató máris ellopta magának a showt, így már nem is vagyok akkora szám.
- Drágám, megmagyaráznád? – böktem a két ájult ipse felé, mint a felszarvazott férj, amikor a lány kijelentette, hogy a két alak nem ismerős számára, aztán újra elnevettem magam.
- Látva a módszerüket másodjára az ugrott be, hogy talán a rokonaid lehetnek és akkor full gáz, hogy kiütöttem őket… - incselkedtem még egy kicsit, utalva ezzel arra, hogy ő is mindig csak úgy betör a lakásomba mindenfajta lelkifurdalás nélkül, szóval a dolog még elképzelhető is lenne, persze tudtam, hogy abszolút semmi közük egymáshoz. Tudom furcsa ilyen helyzetben viccelődni, de most komolyan, mégis hogyan lehetne ezt az egészet másképp lereagálni? Annyira komikus. Mármint persze az én szemszögemből nézve.
- Sejtelmed sincs mennyire. – feleltem a kérdésére, miközben a tekintetemmel követtem az útját a fiókjáig, amikor pedig egy bugyit nyomott a kezembe, hogy azzal állítsam el a vérzést a felrepedt számon, pofátlanul el is vigyorodtam és valóban így tettem.
- Szent tárgyként őrizgetem majd. – feleltem. Újra sikerült megállapítanom, hogy ez a nő bizony kicsit sem szégyellős, mikor ledobta magáról a törölközőt, majd anyaszült meztelenül lépet oda hozzám azzal a szöveggel, hogy nem fog többet provokálni.
- Legyen így. – pokoli nehezemre esett, hogy ne másfelé bámuljak, hanem tudjam vele tartani a szemkontaktust kézfogás közben, de ha már előrukkolt ezzel az új alkuval, illene nekem is tartanom magam hozzá.

- Ennek fényében… - biccentettem majd egyszerűen csak hátat fordítottam neki, hogy fel tudjon öltözködni és én is képes legyek egy kicsit összeszedni magam és elvonatkoztatni attól, hogy mi mindent tudnék kezdeni a meztelen testével, ha nem épp két betolakodóval lennénk gazdagabbak.
- Gondoltam viszonzom a látogatásokat és személyesen tartok beszámolót a fejleményekből. – válaszoltam a korábbi kérdésére.
- De úgy érzem az még ráér. Ezekkel mik a terveid? Kell segítség?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 15:28



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miért is ne történne velem ilyen? Az már túl egyszerű lett volna, ha a csajos iszogatás után haza esem, gyors lezuhanyozok és bebújhatok az ágyamba. Mindössze ennyit szerettem volna az este további részétől és mit kapok cserébe? Három pasit a lakásomban, kettő eszméletlen.  
- Fogalmam sincs, hogy mit keresnek itt. – Vetettem rájuk egy újabb pillantást.
- Megnyugtatna, ha azt mondanám, hogy egyik se az esetem? – Egyszerű betörök lennének? Vagy esetleg valaki utánam küldte őket? Baszki. Túl sok név kezdett beugrani, túl sokan ártanának nekem. Upsz. Majd legközelebb megpróbálok jó kislányként viselkedni.
- Nagyon vicces. – Erősen kellett koncentrálnom, hogy ne grimaszoljam el magam. Magában már az is meglepő, hogy Ben úgy döntött, hogy viszonozza a látogatásaimat pontosan azzal a módszerrel, ahogyan én is szoktam, de hogy pont azt az estét választotta, amit ezek ketten…
- Így lesz. – Rá villantottam legártatlanabb mosolyomat, de ekkor még mindig pucér voltam, miközben kezet ráztunk.
- Egyetlen egy ujjal sem fogok hozzád nyúlni, csak akkor, ha feltétlen muszáj és ezt remélem, hogy tőled is elvárhatom. – Persze mások előtt el kell játszanunk a szerepünket, de a továbbiakban a négy fal között mikor csak mi ketten vagyunk, akkor semmi se indokolja… Pedig néhányszor már közönség nélkül is csináltunk egy kis műsort. Ezt kell végleg befejeznünk.
Már majdnem hangosan felnevettem mikor Ben hátat fordított nekem, mintha már nem lenne már úgyis mindegy. Gyors bele bújtam a pizsamámba, ez volt hozzám a legközelebb és elfeküdtem az ágyon.
- Megfordulhatsz. – Közben azért fél szemmel figyeltem a mozdulatlan betolakodókra is.
- Segítenél megkínozni őket? – Vicceltem vele, vagy mégse? Ez jó kérdés volt, mert még én sem döntöttem el, hogy mit fogok velük kezdeni.
- Szerintem nem kellene itt maradnod. Elnapolhatnánk ezt a váratlan látogatásodat? Esküszöm a következő alkalommal már nem lesz ennyire teltház nálam. – Mert mi van akkor, ha marad és ez a két idióta olyan dolgot vall be előtte, amit neki nem kell megtudnia? Azt nagyobb rizikónak érzem, hogy Ben marad nekem segíteni, mint azt, hogy egyedül maradok két férfival. Majd megbilincselem őket vagy valami, de még meg kell hoznom egy döntést. Mi kockázatosabb? Élve hagyni őket, vagy futni?

Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 15:46

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
Miközben ott álltam, háttal neki, még mindig képtelen voltam magam túltenni a helyzet abszurditásán. A kezemben szorongattam a bugyiját, amivel a vérzést igyekeztem csillapítani az ajkamon, miközben két ájult fazon hevert a lábaim előtt, egy meztelen nő pedig öltözködött a hátam mögött. Ha ezt bárkinek elmesélném tuti nem hinne nekem vagy közölné, hogy nálam nagyobb barmot még biztosan életében sehol sem látott. De most komolyan, erre mégis mennyi esély volt?
- Természetesen elvárhatod, ehhez tartom magam én is. – így lesz a legjobb, hiszen a váratlan akciói idéztek elő folyton különös szitukat kettőnk között, az ahogyan rám mászott, ahogy hozzámért vagy megcsókolt… Mindkettőnknek sokkal jobb lesz, ha megszüntetjük ezeket a tényezőket, akkor pedig a munkára is könnyebben fogok tudni koncentrálni. Gondolja a srác egy női bugyival a kezében… Te jó Isten! Ahogy ez megfogalmazódott bennem, azonnal zsebre is gyűrtam a csipke csodát, majd az engedélyére felé fordultam.
- Persze, hogy segítek, egyúttal már rögtön be is takargatlak… - vontam meg a vállam, mintha csak a világ legtermészetesebb dolgáról beszélgetnénk, ám közben a kíváncsiság bizony felülkerekedett bennem. Mégis kik lehetnek ezek az alakok és mit akarhatnak tőle? Honnan tudták, hogy itt lakik és mi volt a céljuk ezzel a kis látogatással?
- Nos, a helyzet az, hogy épp nincs semmi dolgom… nem sietek sehová és ha már úgyis itt vagyok, akkor érdekelne, hogy mégis ki a konkurencia. – ezzel leguggoltam az egyik betörő mellé és elkezdtem átkutatni a zsebeit, hátha találok benne valami hasznosat, amin el lehet indulni.

- Bicska, telefon, készpénz… persze hülye is lett volna, hogy ha személyigazolvánnyal, lakcímkártyával indult volna betörni valahova. – sóhajtottam, majd a telefonját kezdtem vizsgálgatni.
- Újlenyomat felismerős kütyü… - oda dobtam a lánynak, hátha később kedve támad benne kutakodni egy kicsit.
- Na most te jössz haver… - léptem a másik mellé, hogy szintén végig nézzem a zsebeit.
- Van valami alkalmatosságod itthon, amivel…? – be sem fejeztem a kérdést, rájöttem, hogy hülyeség, hiszen róla van szó, biztos vagyok benne, hogy mindjárt kész kis arzenált pakol majd ki ide.
- Különös, hogy a bicskán kívül nincs fegyverük… Jó hír, valószínű nem megölni jöttek téged.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 18:20



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mindössze néhány másodpercre volt szükség, hogy megbánjam az alkunkat. Mert szórakoztatott, hogy provokálhattam, ahogyan az is, hogy Ben hogyan reagált, hogy mit is tudtam kihozni belőle. Ezért nem is meglepő, hogy már fejben keresem a kiskapukat… Mindössze abban állapodtunk meg, hogy én őt nem provokálhatom, de azt nem tettük az kis alkunkba, hogy Ő sem engem, csak annyit, hogy nem érünk egymáshoz, ha nem indokolt és csak mások előtt… Viszont arra sem tértünk ki pontosan, hogy mi mindent művelhetünk egymással úgy, hogy közönségünk is van. Mindössze elég lenne azt elérnem, hogy Ben felrúgja a köztünk lévő megállapodást ahhoz, hogy újból akcióba lendüljek. Már csak azt kell kitalálnom, hogy ezt hogyan érhetném el.
- Az esti meséről se feledkezz meg. – Az, hogy betakargatna és mesét mondana nekem az már annyira abszurd lenne, talán még a mostani helyzetünknél is szürreálisabb.
- Csak egy egészen kicsikét gyanús, hogy ennyire segítőkész vagy. – Közöltem vele mielőtt elkaptam volna a felém dobott telefont. Ezzel majd később foglalkozok, ezért letettem magam mellé az ágyra. Felültem, majd nagyot sóhajtottam. Őszintén most semmi kedvem ezekkel a fazonokkal foglalkozni, de lassan biztosan magukhoz fognak térni és addigra jobb őket ártalmatlanítani.
- Ez a napom eddigi legjobb híre. – Felkeltem az ágyról.
- Lehet, hogy elrontottad a szórakozásomat és csak azért törtek be hozzám, hogy meglepjenek egy édes hármassal. – Letérdeltem az ágy elé. Onnan szedtem elő egy kisebb ládát tele hasznos holmival. Ráérősen kezdtem kipakolni az ágyra a tartalmát.
- Gyorskötöző, vagy bilincs? – Néztem rá egy pillanatra, majd újból turkálni kezdtem a ládában. Elmosolyodtam mikor megtaláltam a kedvenc akkumulátoros fúrómat és persze a hozzá tartozó különböző fúrófejeket.
- Lehetne egy szabad estéd, amikor nem baszogatlak és erre mit teszel? Eljössz hozzám és még akkor is maradsz, miután finoman próbáltalak elküldeni. - Végül a vadászkésemet vettem ki a ládából. Könnyű használni és a recés pengéjének hála, semmit se lehet vissza varrni a helyére, amit ezzel a késsel vágtak le. Késsel a kezemben tettem felé néhány lépést.
- Biztos vagyok abban, hogy nem azért maradsz itt, mert annyira féltenéd az életemet. Szóval mit akarsz tudni? Reméled, hogy olyan információkhoz jutsz, amivel árthatnál nekem? – Fordított esetben pontosan ezért maradnék és szerintem Ben is.


Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 20:01

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
- Persze, csak mert betörtem a lakásodba, hogy az éjszaka közepén meglepjelek máris biztosan rosszban sántikálok… - adtam elő a duzzogó kisfiút néhány pillanatra, de aztán ismét sokat mondó vigyor kúszott a képemre.
- Mint mondtam épp ráérek… - vontam meg a vállam. Az igazat megvallva igazán magam sem tudom, hogy mi vett rá arra, hogy egyáltalán közbe lépjek, amikor ezek ketten bejöttek, miért nem húzódtam meg egy sötét sarokban és húztam el csíkot szép csendben, hagyva, hogy azt tegyenek vele, amit csak akarnak. Hiszen az is lehet, hogy ha ezt teszem akkor mostanra már szabad lennék, mindennemű zsarolás nélkül, ő pedig halott. Hát akkor meg? Miért nem léptem? Fene a lelkiismeretembe… nem bírtam volna el.
- Tudod mit? Ha felkelnek és közlik, hogy csak a testedet akarják, ígérem elhúzom a csíkot és hagylak szórakozni. – nem néztem rá, miközben ezeket mondtam, mert el voltam foglalva a két fazon átkutatásával. Nem akartam kihagyni egyetlen aprócska részletet sem, illetve az sem lett volna kimondottan szerencsés, ha közben ébred fel esetleg valamelyik és kihasználja, hogy nem figyelek…
- Gyorskötöző… - ha már lehet válogatni. A sitt óta a bilincs valahogy nem a kedvencem, de persze tudom, magán probléma.
- Jézusom… - számítottam fegyverekre meg ilyesmi, de a fúró azért kicsapta nálam a biztosítékot. Komolyan képes embereket ilyen dolgokkal vallatni? Hogy van gyomra hozzá?
- Nem, nem azért. – hagytam rá a dolgot. Ha azt gondolja, hogy valami sunyi célom van azzal, hogy maradok, akkor nyugodtan éljen ebben a hitben, ki vagyok én, hogy kiábrándítsam?
- Persze, szóval készítem is a diktafont a mobilomon, hátha valami izgis hangzik el… - forgattam meg a szemeimet. Olyan hihetetlen, hogy tudni szeretném kik másztak be hozzá csak úgy? Tudom, hogy sok az ellensége, nem csak Cervantes van a világon, de hiszek abban, hogy minden okkal történik és hogy nem véletlenül kellett ma este összefussak ezekkel…
- Na gyere pajtás. – ezzel felrángattam az egyiket és leültettem a konyhaszékre, amihez oda lehet kötözni.
- Talán fel kellene locsolnod, mint engem a múltkor. Már ha gyorsan akarsz végezni…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 21:04



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Biztosan csupa ártalmatlan indokkal akartál meglepni. Egészen kíváncsi lennék arra, hogy mivel készültél volna, ha most nem lenne itt ez a kis jelentéktelen felfordulás… Esetleg valami beszéddel is készültél? – Érdekelne, hogy Ben már akkor is itt volt-e mikor bementem a fürdőbe, mert nem néztem körül miután haza értem. Az pedig még jobban fúrja az oldalamat, hogy mégis miért avatkozott közbe. Miért nem hagyta egyszerűen csak, hogy ez a két fazon elvégezze az, amiért jött? De mégis csak arra lennék legjobban kíváncsi, hogy ha ezek a szerencsétlenek nem a mai napot válasszák, és ha tovább maradok a fürdőben, akkor vajon csatlakozott volna hozzám? Pech, mindezt már sosem derül ki.
- Nem szükséges, mint már mondtam egyik se az esetem. – Grimaszoltam is hozzá. Egyik se közelíti meg azt, ahogyan Ben kinéz, szóval… Jézusom! Mióta Ben kinézete a mérce nálam? Vagyis inkább csak azt akartam mondani, hogy nincs meg bennük az, ami bejön egy pasiban. Nagyszerű! Szerencse, hogy csak magamnak akarok magyarázkodni és nem neki, mert ez hangosan kimondva is elég gáz, de ha hangot is adtam volna ennek… Most ásnám le magam egész Kínáig.
- Valami problémád van a módszereimmel? – Dobtam oda neki a csomag gyorskötözőt, de a döbbenetet le sem tudta volna tagadni. Pedig még csak a fúrómat látta. Puhány.
- Aha. Biztosan csak a két szép szememért maradtál. – Őszintén sosem tudtam megbízni benne és azok után, amiket hozzám vágott… Ha aznap este nem mondta volna azokat a dolgokat, hogy mindent elmesél Cervantesnek, akkor egész máshogy alakultak volna köztünk a dolgok. Ott és akkor dühös voltam rá és azt akartam, hogy szenvedjen és legjobban az adott pillanatban úgy tudtam elérni nála, hogy félbehagytam, amit elkezdtünk. Szar lehetett neki álló farokkal szembesülni azzal, hogy lelépek és szerintem a bosszúból küldött képeim csak rontottak a helyzetén, pontosan azért küldtem.
- Jobb ötletem van. – Bájosan rámosolyogtam, már csak a szempilla rebegtetés hiányzott… Oda álltam a székhez kötözött eszméletlen pasas elé és akkora pofont kapott tőlem, hogy egyből magához tért. Ben örülhet, hogy múltkor visszafogtam magam, mert Őt közel se ütöttem meg ilyen erősen.
- Ugye tudod, hogy nagyon fájni fog, ha nem beszélsz? – Láttam a szemében a rémületet miután összerakta fejben a képet, hogy hol is van.
- Ahogy neked is, ha közbeavatkozol mert ellenzed a módszereimet. – Néztem szigorúan Ben szemébe.


Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 22:05

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
- Ha ennyire tudni akarod… Azért jöttem, hogy elmeséljem neked a főnök mai tárgyalását és a különleges vendégeket, akik megjelentek rajta… - aztán a két ájult pojáca felé sandítottam. – De majd legközelebb. – hiszen ki tudja mennyire vannak tudatuknál, szar lenne, ha mindent kihallgatnának és ne adj Isten visszaélnének vele, hiszen még azt sem tudjuk kik ezek és miért jöttek. Mi van, ha konkurens maffiózó küldte őket? Vagy maga Cervantes és nem is a lány miatt jöttek, hanem mert engem láttak beosonni ide? Jobb az elővigyázatosság.
- Jó tudni… vagy mi. – voltaképpen nem tartozik rám, hogy mégis milyen pasik vagy nők vagy szobanövények jönnek be neki, de tény, hogy sokkal kevesebb ellenszenvvel néztem így már a két alakra, mint korábban. Jesszus, ez most komoly? Tényleg megkönnyebbültem volna? Hát ez minden, csak nem normális dolog.
- Problémám? Már miért lenne? – kérdeztem vissza, miközben elkezdtem a gyorskötözővel fixálni a csávót a székhez.
- Mindig is oda voltam a szexi pszichopatákért, a lobotómia pedig vagy a végtagok átlukasztása manapság úgyis újra menő, legalábbis a Netflix szerint… - ironizáltam, miközben alaposan meghúztam a szalagot a srác kezén. Hát lehetne ez a beszélgetés még ennél is betegebb? Egek, hogy kerültem én mégis ebbe az egészbe?

- Szimplán tudni akarom ki ez a két csávó, mivel az sem kizárt, hogy nem miattad, hanem miattam jöttek. – hátha ezzel sikerül végre leszerelnem magamról és nem firtatja tovább a témát.
- Fel sem merült benned, hogy esetleg Cervantes küldte őket utánam és most már tudják hová jöttem? – bár kicsi rá az esély, mégis ott van, ezért inkább biztosra mennék. Ha pedig mégsem, akkor is jó tudni, hogy ki vadászik a nőre, akinek a kezében van az én és a családom élete is.
- Uh… - vágtam egy grimaszt a pofont látva, önkéntelenül dörzsölve meg ott a képem, ahol legutóbb én is kaptam egyet. Fájó emlék, de ennek a marhának most biztosan sokkal rosszabb.
- Meg sem szólalok – sóhajtottam a szövegére, de közben csak ott motoszkált bennem, vajon hol van az a pont, ahol mégis közbe kell majd avatkozzak…
- Én… én nem tudok semmit. – mondta a pasas, mikor felfogta mekkora szarban van.
- Ugyan öreg, ez nagyon gyenge.
- Tényleg nem… minket… minket csak ide küldtek.
- Ki? És miért?
- Nem tudom…
- Nem tudod? Hülyének nézel minket?
- Nem… mármint… nem tudom ki küldött… nem mondták meg a nevét. Csak hogy jöjjünk ide.
- Minek?
- Szétnézni. Felderíteni.
- Mit?
- Hogy tényleg… tényleg itt van-e a nő…
- Ennyi?
- Esküszöm. Én csak… - ekkor azonban a másik mocorogni kezdett.
- Kussolj már te hülye! – sziszegte. Odaléptem, hogy újra leüssem, de a pasas váratlanul rúgott oldalba ott, ahol még a múltkori sérülésem nem jött helyre. Összerogytam egy pillanatra a fájdalomtól, de hamar talpra ugrottam, hogy megállítsam az ipsét. Dulakodni kezdtünk, mire az alak váratlanul kivetette magát az ablakon és futni kezdett. Basszameg…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 23:16



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Csak ezért? – Egyből csalódott arcot vágtam, de annyira kedvem lett volna bármihez, ami közel van a provokálásához, de… Nehogy már egy órát se bírjak ki. Ezt is csak egy versenynek fogom felfogni, amiben nyilván nekem kell nyernem. Na és mi a nyeremény? A nagy büdös semmi. Se szórakozás, se élvezet csak a munka. Mégis mindig is csak erre kellett volna fokuszálnunk. Most ez a két pojáca élvez elsőbbséget, de aztán garantáltan kifaggatom.
Nagyon szerettem volna megállni, hogy ne mosolyogjam el magam, de mégis bekövetkezett… Egyszerű elszólás lett volna a részéről, vagy pontosan tisztában volt előző szavaival? Mert nem tudtam szemet hunyni a tény felett, hogy „szexi pszichopatának” nevezett. Micsoda bók és egyben beismerő vallomás is.
- Látod, hogy eddig milyen kedves voltam veled? Ennek ellenére mégis mindig csak panaszkodtál, hogy betörtem hozzád és a módszereim sem tetszettek neked. – Sóhajtottam.
- Szeretnéd, ha változtatnék a módszereimen? Ha igen, akkor játszhatunk durvábban is. – Néztem a kezemben lévő késre, majd rá. Legközelebb próbáljon meg panaszkodni azért, mert rá mászok… Ja! Elvileg ilyen többet nem fordul elő, mert megalkudtunk.
- Ha így is lenne… - Néztem a szemébe. - Már ideje, hogy tudomást szerezzen rólam. Mit hittél? Hogy a végtelenségig el tudod titkolni előle a „kapcsolatunkat”? – Mert már a kocsmában mutatkoztunk együtt és gondolom nem az volt az egyetlen alkalom, hogy együtt láttak minket. Az pedig egy idő után eléggé gyanús lenne, hogy miért titkolná bárki előtt is a viszonyunkat, vagy nevezzük bárminek ezt a kis színjátékot.
Minden olyan hirtelen történt. Nem akartam közbe lépni, mert azt hittem, hogy Ben egyedül is boldogulni fog, de hatalmasat tévedtem. Idegesen túrtam még mindig vizes hajamba.
- Gratulálok Ben! – A törött ablakot bámultam. Erősen próbáltam uralkodni a bennem tomboló indulatokon. Póbáltam magamban tízig elszámolni, de ha négyig sikerült eljutnom…
- Te csak? – Fordultam vissza a „túszunkhoz”, hogy kicsikarjam belőle a vallomását.
- Hatalmas szerencséd, hogy van itt valaki más is, akin levezethetem a dühömet. – Gyilkos pillantást vetettem Benre. Hirtelen felindulásból tömtem a pasi szájába egy konyharuhát, hogy ne hívja ki ránk a szomszéd a rendőrséget. Ha már az ablakos incidens után senki sem tette meg, persze ezt sose lehet tudni, szóval jobb, ha gyors leszek.
- Én egész este ráérek. – Néztem a túsz szemébe mielőtt az a kezem megmozdult, amiben a kést tartottam. Mélyen combjába szúrtam és benne is hagytam a kést. Nadrágját átszínezte a vére. Néztem a lecsöpögő vér látványát. Egyre nagyobb tócsában állt a szék alatt a vér, de pontosan tudtam, hogy hová szúrok. Elkerültem a fő ütőereket, ezért nem vérezne el olyan hamar.
- Ha mégis hirtelen eszedbe jut, hogy ki küldött, akkor itt a remek lehetőség arra, hogy végre velünk is megoszd. – Nem akartam, hogy Ben ezt az oldalamat is lássa. Mégis maradni akart és… Nem számít. Ben szerint amúgy is csak egy szörnyeteg vagyok, így legalább a saját szemével bírja látni, hogy végig igaza volt.  


Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime24.12.22 23:38

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
- Csak ezért. Gondoltam ezzel elkerülök majd egy újabb kellemetlen látogatást és pár napig nyugton maradsz. – de persze ezt őnála sosem lehet tudni, hiszen teljességgel kiszámíthatatlan és veszélyes.
- Most, hogy láttam a kis játékszereidet, ráadásul felteszem ez még közel sem az összes, egész kezdek megbarátkozni a váratlan betörésekkel, a locsolással és az alkalmankénti pofozkodásoddal is. – feleltem a szavaira, a nyomaték kedvéért pedig még egy egész kicsit a nyakamat is behúztam, jelezvén, hogy elérte a célját, nagyon is kezdem őt komolyan venni. Persze ezzel eddig sem volt probléma, mégis másabb a helyzet most, hogy kezd körvonalazódni előttem a személyisége és az, mi mindent tesz meg a hétköznapokban, ha a szükség úgy hozza. Nem vagyok egy félős gyerek, nehéz rám hozni a frászt, de az biztos, hogy most már tudom, ne húzzak vele ujjat, csak, ha nagyon muszáj.
- Vagyis azt akarod, hogy szép lassan kezdjem beadni a környezetemnek, hogy becsajoztam? – vontam fel a szemöldökömet kérdőn. Nem hinném, hogy ez jó ötlet, nem csak azért, mert túl nagy rizikóval jár, de azért is mert tudom, hogy neki és Jaynek van valamiféle múltja egymással, az öcsém teljesen bele van habarodva és kétlem, hogy jól viselné, ha a fülébe jutna, hogy mi összejöttünk. Még akkor is, ha ez csak kamu, amit ő nem tudna, csak mi ketten.
- Nem hinném, hogy jó lépés lenne… - de persze talán hamarosan mégis lépnünk kell, ez csakis attól függ mi történik ma este és hogy Cervantes mennyire jár az új bizalmi embere után…

- Basszameg! – szakadt ki belőlem, miközben idegesen a hajamba túrtam és kihajolva az ablakon próbáltam megállapítani, hogy a pasi merre szaladt. Ha láttam volna talán még utána is vetem magam, hogy még idejében elkaphassam, de hála a sötétnek sikerült egérutat nyernie.
- Sajnálom! – vetettem oda a lánynak, mert mást nem tudtam mondani, tényleg nem akartam, hogy ez történjen. Minea teljesen begőzölt és ezt láttam is a szemein. Rosszat sejtettem, amikor betömte a pasi száját, ám arra nem voltam felkészülve, ami ezután következett. Egyszerűen csak combon szúrta őt, amitől a pasi felkiáltott volna, ha nem lett volna tele, így viszont csak a nyögését hallottam és a vér spriccelést láttam, majd a tócsát, ami alatta képződött.
- Normális vagy??? – csúszott ki a számon és léptem egyet a pasas felé, majd kivettem a szájából a ruhát.
- Hé… jól vagy?
- Tényleg… tényleg nem tudjuk… hogy ki a megbízó. Nekünk a mi főnökünk szólt… hogy feladat van. Smsben kaptuk a címet… és némi pénzt előlegként… esküszöm. Csak be kellett néznünk… kideríteni itt lakik e a csaj… és rájönni mind dolgozik…
- Nem akartátok bántani?
- Nem… nem ez volt a feladat…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime25.12.22 2:06



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Veled valamiért mindig gyengéden bántam. – Közöltem vele vállrándítás kíséretében. Tény, hogy megzsaroltam, de sosem bántottam, leszámítva azt egy egyetlen alkalmat. Őszintén azt sem akartam, de kiprovokálta nálam azt az egy pofont, sőt még ennél is többet, de ugye leállított mielőtt tovább üthettem volna. A többi meg már történelem… Hibát hibára halmoztunk akkor éjjel is, de… Semmit se bánok. Talán csak azt, hogy akkor éjjel faképnél hagytam, de erősebb voltam a vágyaimnál. Azt tettem, amit tennem kellett.
- Van más ötleted? – Ha többször is együtt látnak minket, akkor jogosan kérdezősködhetnek a közvetlen környezetünkben lévők és Ben bandatagjai is. Vajon mennyi idő kellene míg Cervantes fülébe is eljutna a hír? Bárki is elhinné, ha azt mondaná, hogy nem azért találkozgatunk, hogy dugjunk egymással?
Konkrétan az egyik problémám kiugrott az albakon. Felmerül bennem a kérdés, hogy tőlem tart ennyire, hogy erre vetemedett, vagy inkább a megbízójától? Na meg, ha már itt tartunk, akkor nagyon szeretném tudni, hogy egyáltalán mit tudnak rólam.
- Neked tényleg el kell rontanod a szórakozásomat? –  Normális? Ó, ezen már rég túl vagyunk, hiszen már megkaptam tőle a zakkant jelzőt is, akkor meg miért lepődött meg ennyire?
- Ha még egyszer közbe avatkozol, akkor ennél csak jobban fog neki fájni és teszek róla, hogy neked is fájjon. – Ez a férfi betört hozzám és Ben ártalmatlanná tette. Szóval néhány ütés még rendben van, de egy kis szúrt seb már neki soknak számít? Úgy tűnik, hogy itt húzta meg a határt.
A ruhás szekrényemhez sétáltam, kivettem belőle egy övet, majd szememet forgatva tértem vissza, mintha annyira nehezemre esne elállítani a vérzést.
- Még órákig vérezhetne és még akkor se halna meg. Szerinted nem tudtam pontosan, hogy hová kell szúrnom? – A pasas lábára rögzítettem az övet úgy, hogy szorítónak használtam, így lassabban fog folyni a vére. Közben persze nem is foglalkoztam azzal, hogy úgy beszélek róla, hogy az infóknak fültanúja a szenvedő fél is.
- Ki a főnököd? – Vettem át a vallatós részt.
- Mi a neve a csajnak? – Másodpercek választottak el attól, hogy a saját nevemet halljam egy ismeretlen férfi szájából. Mert kurvára nincs akkora szerencsém, hogy ne én legyek az, akit keresnek.



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime25.12.22 2:44

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
Hiába dolgozom jelenleg is egy ismert gyilkosnak és bűnözőnek, hiába töltöttem előtte hosszú éveket egy bandánál és loptam kocsikat, majd kerültem érte hűvösre, egyetlen dolgot szánt szándékkal eddig még sosem csináltam. Nem öltem embert. Igaz, Bankokba úgy jutottam el, hogy nagyon keményen összevertem valakit a helyért, de hála az égnek megtudtam, hogy a tag még mindig él, igaz kiesett Cervantes piksziséből és most sokkal gagyibb feladatokat kap, nagyon rezeg alatta a léc. De él és most csak ez számít. Az emberélet számomra mindig is értékes volt, ezért is esik nehezemre azt látni, hogy ez a nő milyen kegyetlenséggel, mennyire könnyedén képes megkínozni valakit, néhány pillanat leforgása alatt. Egyszerűen csak combon szúrta a szerencsétlent, aki azóta is itt vérzik előttem. Ráadásul nem is tudtunk meg túl sokat a nyomorulttól, mivel a munkaadója okosabbnak bizonyult annál, mintsem, hogy túl sok információval lássa őt el. Talán számolt azzal az eshetőséggel, hogy a pasasok lebuknak és nem akart velük bukni ő is. Vagy csak szimplán biztosra ment. Talán sosem tudjuk meg, én azonban megtudtam valamit… Minea Weiss ördögi nő, akinek a módszereivel képtelen vagyok azonosulni.
- Nem avatkozom… - hiába tiltakozik ellene minden apró idegszálam, félek, hogy a lány komolyan beváltja a fenyegetését és még nagyobb fájdalmat okoz ennek az embernek. Vagy akár nekem. Bár ez utóbbi mellékes most.
- Tudtad vagy sem, szemlátomást felesleges volt! Fel nem foghatom, hogy vagy képes ilyesmire…. – bukott ki belőlem, de aztán elhallgattam. Nem itt és nem most van helye ennek a beszélgetésnek, hiszen a pasi mindent hall és ha valaha kijut élve innen, ki tudja kinek pofázza el a dolgokat.
- Ram… Ramon. Csak ennyit tudok. Ő osztja ki a feladatokat smsben… Lenyomozhatatlan telefonról. Ha kész, utal. De tényleg nem tudom ki a megbízó…. esküszöm. – nyögte.
- A csaj…. a csaj neve…. Minea…. Minea Weiss…. Fényképet is kaptunk… de az Trentnél van… - utalt a pasira, aki kivetette magát az ablakon.
- Tényleg csak… ki kell derítenünk itt él e…. és ha igen, miért… Nem kellett bántsuk. Nem kellett…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime25.12.22 3:30



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben valami kibaszott álomvilágban élt eddig? Dehogy! Ő is sok szart megtett a túlélés érdekében. Már rég rájöhetett volna, hogy ebben a világban bizony az erősebb marad életben és persze az, aki kegyetlenebb másoknál. Mégis mit kellett volna tennem ezzel a férfival? Pénzt kapott azért, hogy betört hozzám. Ezek után hívjam meg teázni és kedélyesen csevegjünk el arról, hogy miért is hozott meg ilyen meggondolatlan döntést? Most is csak azt tettem, amit tennem kellett és kurvára nem érdekelt, hogy nem ért egyet a módszereimmel.
- Ott az ajtó. – Mutattam ingerülten a bejárati ajtóra véres kezemmel.
- Már régen kisétálhattál volna. – Miért is nem tette? Azt gondolta, hogy a jelenléte visszatart? Mert lényegében ezt tette velem. Küzdöttem saját magammal. Nem voltam olyan brutális, mint szerettem volna csak azért, mert itt volt velem és mindent látott. Sőt, nála még ez is kicsapta a biztosítékot.
- Köszönöm a hasznos információkat. – Mindössze csak ennyit mondtam a túsznak. Arcom se rezzent, mikor kimondta a nevemet. Talán már régen tudja, hogy engem keresnek, de az is lehet, hogy fogalma sincs róla, de nem fogom bevallani neki, hogy sikerrel járt.
Gyors léptekkel indultam meg. Először lemostam a rászáradt vért a kezemről, majd előkerestem néhány dolgot, amire szükségem volt és visszatértem a férfihoz.
- Életben hagylak, de perpillanat zavaró tényező vagy, amúgy is Ramon biztosan intézkedik helyettem is. – Bekötöttem szemét egy selyemsállal, majd a fülére felhelyeztem egy fülhallgatót, amiben bömbölt a zene. Jobb, ha a továbbiaknak nem szem és fültanúja.
- Kezdődik a B terv. – Vissza sétáltam a szekrényhez és kidobáltam az ágyra néhány ruhát, pizsamában mégsem léphetek le innen. Nem érdekelt, hogy figyel-e vagy sem, nincs több vesztegetni való időm, ezért ledobtam magamról a pizsamámat és a változatosság kedvéért most még fehérneműt is vettem magamra. Nadrág, póló, bőrdzseki és bakancs követte.
- Valamiért az sokkal félelmetesebb, hogy valaki azzal az utasítással küld rám embereket, hogy nem kell, hogy bántsanak. – Szerencsére a szekrény aljában ott a túléléshez szükséges felszerelésem. Egy sporttáska tele fegyverekkel és egy másik ruhákkal és néhány hasznos holmival.
- Itt már nem biztonságos, de még mindig van egy problémám. – Mutattam a fazonra. Azt ígértem neki, hogy életben hagyom, már csak azt kell kitalálnom, hogy… Nem fogom túl bonyolítani.
- Egyszerűen csak elengedem. Járni még tud, csak egy kicsit sántítani fog jelenleg… Vagy inkább kézen fogva elsétálnál vele a kórházig? – Mind a két táskát letettem az ágyra, az egyikből kivettem egy kis kaliberű fegyvert, amit a derekamhoz dugtam a dzseki takarásába.


Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime25.12.22 3:58

Minea & Ben

 
Gaspard-Ulliel-gifs-gaspard-ulliel-37508517-245-150.gif
Voltaképpen időm sem volt arra, hogy feldolgozzam a hozzám intézett kifakadását, mert az agyamban csak úgy csikorogtak a fogaskerekek, nem értem rá azzal foglalkozni, hogy ő már megint engem szapul. Valaki… nem tudjuk, hogy kicsoda… ma este ideküldött két alakot, hogy kiderítse a lány valóban ezen a címen él-e és ha igen, milyen ügyön dolgozik jelenleg. Ez a valaki pontosan tudja, hogy ki ő, hogy hogyan néz ki, mik a szokásai… A célja nem az, legalábbis ennek a mai látogatásnak nem az volt, hogy megölje őt, hanem, hogy a nyomára bukkanjon. A kérdés az, miért? Miért akarja valaki ennyire megtalálni őt? És ha nem bántani akarja, akkor mégis mit? Talán egy elszánt megbízó, aki fel akarja őt kérni egy munkára? Kétlem, azt nem így oldaná meg. Valakinek, akinek ártott korábban? Az meg miért akarná őt életben hagyni? Nem értem és ez kezd rettenetesen idegesíteni, már csak azért is, mert így vagy úgy, de ez az ügy rám is kihatással lehet. Hiszen a szökött hírvivő látta az arcomat, beszámolhat róla a megbízónak, hogy itt látott, akkor pedig a fene se tudja mi szakad majd a nyakamba…
- Tényleg életben hagyod? – meglepődtem, de egyúttal meg is könnyebbültem, amikor láttam, hogy a lány beköti a férfi szemét és befedi a fülét, mert ez tényleg arra engedett következtetni, hogy azért teszi, hogy ne kelljen végeznie vele, mert túl sokat tud.
- Van bármi sejtelmed arról, mégis ki lehet ez a titokzatos megbízó? – kérdeztem vissza, de hiába, nem válaszolt, egyszerűen csak elkezdett összecuccolni.
- És akkor most hogyan tovább? Hová mész? – szegeztem neki újabb kérdéseket, de mintha csak a falnak beszéltem volna, ő csak fújta tovább a mondandóját.
- Nem sétálok el vele, de gondoskodom róla, hogy megtalálják és ellássák. – feleltem miközben elővettem a telefonomat, amit tőle kaptam. Állítólag lenyomozhatatlan, hát most majd kiderül.
- Ezek szerint felszívódsz? Ez a nagy terv? – fordultam ismét felé, de addigra a lány már elhagyta a lakást. Utána mehettem volna, de mégis mit érek vele? Ennyi volt, megpattan és ez talán még kapóra is jön nekem, hiszen talán az én életemből is felszívódik. Mégis… miért zavar ennyire, hogy tudom, bajban van? Tárcsáztam a mentőket, majd sietve elhúztam a lakásból. Ég veled Minea Weiss!


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Surprise, Baby! - Minea & Ben Surprise, Baby! - Minea & Ben I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Surprise, Baby! - Minea & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Surprise! - Steph & Seb
» Surprise! I'm here! Emily & Derick
» Surprise - Josh & Alex
» Are you ready, baby?
» Baby - Ryan & nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-