welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Liam Wood Vote_lcapLiam Wood Voting_barLiam Wood Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Liam Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Liam Wood Liam Wood I_icon_minitime01.07.12 2:45

Liam Wood 2012-06-15_083231

Név: Liam Wood
Becenév: Liam
Kor: 34 éves
Születése hely, idő: 1977. 09. 15. / U.S.A. - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Rendőr
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Határozott, céltudatos és pontos vagyok. Olykor erőszakos is, mikor a munkám megkívánja azt. Először lelkiismeret furdalásom volt, mikor meg kellett ölnöm az embereket, de ehhez is hozzá lehet szokni. A kezdetleges rémálmaim elmúltak, pedig sokszor játszódott le álmomban a megtörtént események. Ha nem a munkámra összpontosítok, akkor kedves és humoros egyednek vallóm magam.

Külső:Barna szemem és szintén barna hajam van. Súlyom 90 kiló között mozog, aminek nagy része izom. Magasságom pedig a száznyolcvanat veri. Általában egyenruhában vagyok, de szabad időmben, pólót, vagy inget viselek farmer nadrággal. Testékszerrel és tetoválással nem rendelkezek.

Előtörténet: Azokban a csodálatos hetvenes években születtem, mikor mindenki lázadozott és tüntetett. Szüleim is pont egy ilyen tüntetésen találkoztak és gabalyodtak egymásba. Na és így lettem én.
Még a mai napig is emlékszek, hogy gyerekként a tv készülék előtt ülve szinte megbabonázva néztem az éppen aktuális rendőr sorozatokat. Már ekkor tudtam, hogy nekem a rendőr hivatás való. Vigyázni akartam a védtelen emberekre és nem mellékesen akartam egy nagy kaliberű fegyvert. Minden kis fiú valamilyen szinten fegyvermániás, de nálam ez több volt, mint mánia. Előbb tudtam a fegyverek nevét, mint hogy megkezdtem az iskolát. Persze anyám mindig csak mosolygott, mikor arról áradoztam neki, hogy egyszer majd rendőr leszek. Azt hitte, hogy ez is csak egy gyerekkori múló szeszély részemről, de erre alaposan rácáfoltam. Az iskolában mindig is a menő arcok közé tartoztam, de nem érdekelt túlságosan ez, se a nagy bulik és a társaság. Az iskola elvégzése után jelentkeztem a rendőrakadémiára, ahova fel is vettek. Testalakatom pont megfelelő volt és bírtam is rendesen a strapát. Ezért nem volt meglepő, hogy az évfolyam legkiválóbb diákja lettem. A rendőr diploma mellé szereztem egy mesterlövész rangot is. Így nem csak egy sima rendőr lett belőlem, hanem egy rendőr, aki piszok jól céloz. Mint tudjuk, aki sikeres az élet egyik terén az sikertelen a másikban. Eleinte minden rendben ment, miután felvettek a rendőrségre, azután megismerkedtem Leahval. Minden olyan volt, mint a mesékben, pár hónap után meg is kértem a kezét, de neki túl sok volt, hogy ennyire lefoglal a munkám, ezért pár hónap után elváltak az útjaink. Innentől kezdve már csak is a munkámba temetkeztem. Napjaim nagy részét a járőr autóban töltöttem vagy az irodába, jóformán csak aludni jártam haza az üres házba. Innentől kezdve egy kapcsolatom sem volt túl hosszú életű. De ezt jelenleg nem is bánom, ameddig élvezem a munkámat. Jelenleg megbecsült rendőr vagyok, munkámban mindent elértem amit csak lehetett, most pedig azon a projekten dolgozok, hogy a magán életemet is helyre rázzam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Liam Wood Liam Wood I_icon_minitime01.07.12 2:55

Liam Wood!
Történeted tetszett, minden rendben volt benne, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Remélem végre találsz magad mellé valakit. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Liam Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dixon Liam Flecher
» Liam Lockwood
» Bye? - Liam & Elena
» Liam & Elena
» Liam Sunders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-