welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elhagyatott város rész  - Page 2 Vote_lcapElhagyatott város rész  - Page 2 Voting_barElhagyatott város rész  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elhagyatott város rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  - Page 2 I_icon_minitime16.01.13 20:35

( 2 Fast... ♫ )

Köpni-nyelni nem tudtam. Igen, ez volt az első reakció a szóra "fejvadász". Hogy mi van? - ugrott fel a fejemben, és nem veszek rá mérget, hogy a szemeim nem tágultak kétszeresére, de nem hagyhattam hogy bármit is meglásson rajtam. Nézd csak, a kislány nem hazudott, tényleg tartogat még meglepetéseket! Ami nekem meg nemmm.. annyira jóóóó. Vagyis jobb lesz vigyázni mit dumálok el előtte, és még ha nem is igazán értettem, hogy ha úgy általában zsarukkal "randizgat" mi a fenét keres éppen itt, de nem most volt itt az ideje, hogy rákérdezzek. Oookééé.. Fejvadász. Bassza meg! - engedtem meg magamnak egy látható sóhajt, de igyekeztem tovább terelgetni a beszélgetés folyamát, nem tetézve meg egy "Tényleg? Ez fasza!" dumával. Azt hiszem mostantól jobb lesz vigyáznom vele..

- Ez a mi szerencsénk! - kacsintottam vissza rá egy "minden tökéletesen oké" vigyorral, de nem mondom azt, hogy az előbbi dolgot nem pörgettem még a fejemben. Viszont... ráérek ezen később is agyalni, az energia most a versenyre kell, nem az a fajta vagyok, és nem is tehetem meg, hogy egy ilyen "apróóóó".. kis malőr elvegye a figyelmemet. - És áll az alku! - fordultam ismét felé, hogy a szemeibe vigyorogva kinyújtsam felé megegyezésre a kezemet. Persze talán sokkal jobban jártam volna ha azt mondom tegyük fel a cuccot, a következő versenyre, de nem leszek tisztességtelen, főleg vele nem, és így talán mindketten jól járunk az üzleten. Biztos voltam benne. Hát még ha Max fejét majd legközelebb megnézem! Kell egy kis élvezet...

A szemem viszont akkor a nő mögötti háttérre tévedt. Ismerős mozgás, ismerős lépések. Csak nem az új atyaúristen engedte meg magának azt a tisztességet, hogy leereszkedjen hozzánk, szegény halandókhoz? A testem feszült tartást vett, de csak a szokásos pózolás engedett magának előteret, ahogy ellökve magam a kocsi oldalától, még mindig karba font kezekkel fordultam az érkezők felé, fenntartva a területemet. Hallottam ám még Grace sutyorgó kérdését, ahogy ő is lassan megjelent mellettem, de én egy pillanatra sem véve le a szememet a közeledőkről toltam csak oda az elméletemet.

- A pénz sokszor csodákra képes... - löktem csak oda neki, amikor eltűnt a hátam mögött, hallottam én, hogy szöszöl, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Nem ő az, akitől tartanom kéne.

- Lám-lám-lám... Csak nem maga a nagyságos döntött úgy, hogy leereszkedik közénk, szegény pórnép közé!? - szűkült össze enyhe éllel a szemem, egy pillanatra sem engedve hogy ő, vagy a falkája a feltétlenül szükségesnél is közelebb lépjen. Hatott. Vagy legalábbis a csürhével együtt megállt alig két méteres távolságban, és onnan méregetett. - Talán jöttél lecsekkolni azt a gépet, aminek maximum csak a farához lesz közöd? - emeltem meg lassan az egyik szemöldökömet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  - Page 2 I_icon_minitime20.01.13 18:04

Mosolyogva fogtam kezet vele, nem törődve azzal, hogy milyen hír kapott szárnyra a nyurga fickót illetően. És különben sem utaztam mindig a nagyhalakra, elég volt, ha eredményesen dolgoztam, minden téren. Sosem voltam olyan, aki vakon ment bele necces helyzetekbe, és bárhogy is alakuljon, azt előtte biztos, hogy kétszer átgondoltan fogom megtenni. Ami pedig Onyxot illette.. emlegetett szamárként jelent meg a kutyájával, és ahogy visszafordultam, Riddick valahogy más volt, feszültebbé vált, a szavaira pedig felvontam a szemöldököm. Fogalmam sem volt, hogy ténylegesen mióta ismerhették egymást, amiért így reagált rá. Én legszívesebben csak elmentem volna mellette, ha nem lett volna egy olyan dög autója, mint amilyet a segge alá pakol nem csak versenyekkor. Szerencsés egy fickó, azt meg kell hagyni. Ám nem csak előttünk bolydult fel a tömeg, hanem a háttérben is mozgolódni kezdtek, ezért nem törődve a pöffeszkedő stílussal, elnéztem a két érkező válla mellett, csak hogy megtudjam, mi történt, de nem igen láttam. Még.
- Csak gondoltam megnézem az ócskavasad, Dick - vetett egy lesajnáló pillantást Rid Charger-jére, mire nem tetszően összevontam a szemöldökeimet, mialatt a mögötte lépkedő kíméletlen, lesajnáló mosolyt villantott ránk, Onyx kikerülve minket kissé oldalra lépve mustrálni kezdte a kocsi oldalát egy ideig csendben maradva. - Ha olyan szerencséd lesz, hogy alulmaradj velem szemben, érezd magad megtisztelve - nem igazán foglalkozott azzal, hogy Riddick mennyire szerette volna legyőzni őt, és mielőtt még véletlenül ők ketten nem csak a kényszerű vita áldozataivá váltak volna, elcsusszantam Rid mellől, egészen pontosan Onyx elé, aki volt olyan kedves, hogy rám nézzen.
- Folytasd csak és eltűnik egy nap a te autód. És... még a kis pitbullod sem tudná megakadályozni - böktem teljesen ártatlan arccal a baseball-os fickó felé ujjammal, szavaimat nem fenyegetésként kimondva, csupán azt akartam, hogy ne kakaskodjanak. De ez valahogy az említett egyénnek nem tetszett, mert mintha megveszett volna, kezei azonnal ökölbe szorultak, mire rámosolyogtam nyugodtan, egy amolyan "nincs arra szükség" pillantással, ám nem sikerült lehűtenem az indulatosságát, egyre idegesebben mért végig.
A következő másodpercben szinte Onyxot is félresodorva robbant be elénk Harvey, felkaromra csúsztatva ujjait, magához húzva suttogni kezdett sürgetően, ami nem is sikerült olyan halkra, mint akarta volna:
- Itt van! Tűzzünk el innen, mert nem lenne jó, ha meglátna ilyen körökben! Meddig kell még a seggedre vigyáznom Grace?! - kíváncsian elpillantottam arra, amerre Harv is nézegetett, de valahogy sejtettem, miről volt szó. Nehéz ellavírozni a legalitás és illegalitás mezsgyéjén úgy, hogy mégis csak tiszta maradjak, és ne legyek én is a körözöttek egyike, ezért is sóhajtottam fel panaszosan.
- És ezt melyik cicus mondta? Bagira, Kiara vagy.. volt egyáltalán vörös... - nem tudtam befejezni az egyszeri lányokat illető véleményem a "tanítványomnak", mert lepisszegett, és már húzott is el a tesztoszteron felhő közepéből, amivel nem tiltakoztam, csak sietős léptekkel igyekeztem elkerülni az újabb veszélyforrást.
De mielőtt teljesen eltűntem volna a térképről, visszafordultam hirtelen Rid felé a Mustang mellől, elhúztam a számat is, végül kikaptam a telefont a zsebemből, egy olyasmi üzenettel, hogy majd megkeresem, ne tűnjön el, szeretném behajtani a közös sörözést.. azzal megtoldva, hogy majd elmagyarázom az elrablásom és ne haragudjon, hogy ott hagytam azzal a két majommal. Szó szerint így írtam neki, remélve, hogy azért ezen el fog mosolyodni. Ha csak kicsit is, akkor is megérte. Onyx szigorú tekintettel nézte végig a jelenetet egyetlen szót sem szólva, tekintete megállapodott Rid arcán.
- Ja, a pórnép flúgos. Legközelebb te is el fogsz futni előlem, Dick? - hangja vontatottá vált, mintha nem is igen érdekelné a válasz.



// egyelőre én köszönöm a lehetőséget, Rid, jó játékot a továbbiakban neked is, Aidan Wink aztán majd meglátjuk, vissza tudok-e jönni Very Happy //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  - Page 2 I_icon_minitime23.01.13 19:04

Lassú mosoly kúszott fel a képemen.

- Szeretnéd ha ilyen "ócskavas" száguldana a te segged alatt! - válaszoltam egy pillanatra sem engedve el a kezeimet, nem hagytam, hogy a feszült tartást meglássa rajtam. Mindamellett mégis résen tartottam a szemeimet. Elvileg.. Onyx nyíltan nem mert szívózni, túl sokan vagyunk itt a körzetben és szemtől szemben gyáva a féregje. Sokkal inkább a hátbatámadás volt a módszere, tisztában lehetett vele, hogy nyílt küzdelemben simán leverem!
Még akkor is figyeltem amikor jó szokásához híven visszalépet, én meg megtéve felé azt a fél fordulatot, továbbra is csak szemmel követtem. Ez itt nem a bunyó helye! Más esetben simán megeresztgetem egy-két jobb horoggal, ha pattogna itt nekem, de most is mint mindig hozta a formáját, és csak a szája járt kedvére.
Megint mosolyognom kellett.

- Hát akkor... majd meglátjuk! - húztam félre az arcélemet csak enyhén megdöntve - De kíváncsi lennék fel mersz e tenni rá valami értékeset? - emeltem meg az egyik szemöldököm csak félig, a háta mögül most is csodásan pöffeszkedő erőgépre pillantva egyet, és csak azután vissza a szemeibe.
Ekkor volt, hogy Grace beleköpött a levesbe!

Nem tetszett! Már hogy a fenébe tetszett volna, hogy ez a kis nő, az intésem ellenére szívózik vele, de nem nagyon hagyott nekem lehetőséget.

- Grace... - próbálkoztam menteni a menthetetlent, mire a korábbi kis nyikhaj olyan ütemben csapódott be, mintha valaki élet-halál közt lebegne. Nem avattak be. Mégis mindketten ledermedve figyeltük a jelenetet, egész addig, míg ezek ketten el nem tűntek valahol balra, a kocsik mögötti térben. Ekkor fordítottam csak vissza, Onyx felé a fejemet.

- Látom a kurvád beijedt! - fúrta a szemeit a szemembe - De máskor tegyél rá szájkosarat! - húzta a szemeit fenyegetően résnyire, és most volt az a pillanat amikor nem számíthattam másra, csak a hidegvéremre. Gyorsban játszódott le előttem. Amilyen szarházi még képes felgyújtatni a műhelyemet, ha mázlim van nem velem együtt, de erre sem vennék mérget. Mégsem hagyhattam hogy az időközben eltűnt lányt becsmérelje.

- Csak irigy vagy... - beszéltem teljesen természetesen, miközben a zsebemből előkotortam a rezgő telefonomat, hogy a képernyőre nézzek. Remek! - villant fel a fejemben, de ha már belekezdtem.. - Nem szoktál még hozzá, hogy egy nő is alád tehet. És nem feltétlenül csak magát! - préseltem vissza a korábbi vigyoromat, és nem mondom, hogy nem féltetem Grace-t, de.. nagylány már. És ahogy elnéztem tudja mit csinál. Vagy legalábbis reméltem...
Csak egy könnyű lefitymáló fintor volt a válasz, de nem is vártam tőle többre. Sokkal inkább megint velem kezdett, és nagyon jól tudtam én, hogy én vagyok az aki nem fér a(z ő) bőrébe. Addig sem kezd Grace-el.

- Majd inalok előtted négykeréken! - dobtam oda egy mosolyt, mint akinél minden rendben - És ha mázlink van, nem kell várnod a jövő hétre! - csaptam fel a fejemet, megtűzve egy arckifejezéssel, hogy részemről végeztünk, nem vagyok kíváncsi a nagypofára, bizonyítson is végre!

( Folyt.ITT... )

JÁTÉK VÉGE, SZABAD HELYSZÍN!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  - Page 2 I_icon_minitime19.06.13 11:27

Szabad játéktér! 
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott város rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Elhagyatott városnegyed
» Elhagyatott színházterem
» Elhagyatott gyár
» Második színt, eddig elhagyatott, üres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-