welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Encore Beach Club - Page 4 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 4 Voting_barEncore Beach Club - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 4 I_icon_minitime01.05.20 11:17



Emily & Derick







S

zerintem még sosem voltam ilyen közel egy olyan férfihoz aki az ég adta világon nem akar tőlem semmit, azt már teszteltem és nyugtáztam, hogy férfiból van, egy fafejű és bunkó férfiból, de a reakciói akkor is elárulják, hogy neki is vannak bizonyos vágyai, igaz keményen visszatartja őket de még így is sikerül pár pillanatig előcsalogatni azt a szunnyadozó állatot amit vas bilincsekkel és lánccal tart fogva odabent, sűrűbben kellene kimozdulni, talán nem lenne ilyen vaskalapos, és dolgozni is könnyebb lenne vele, mellette, körülötte, nem akarnám minden második szavánál felképelni és a seggébe dugni a tűsarkam, azzal a mondattal, hogy attól, hogy férfi vagy még nem vagy különb nálam te seggfej, de nem mindent lehet ráfogni a pillanatnyi gyengeségre, szóval egyelőre inkább hallgatok.
Kezdi felvenni egész jól a ritmusom kár, hogy félbe kell szakítanom, mert kiszúrtam a csajt, egy utolsó ütést bevíve számára közöltem is ezt fülébe "suttogva" , pont erre néz, gyorsan visszakaptam az arcom Derick elé, nem sikerült túl távolra, perifériámon látom, hogy kissé döbbenten néz, de ez most engem nem érdekel.
- Igen, látom, gyere menjünk.
Megragadtam a karját és keresztül vágtunk a tömegen Fürtöskét követve, szétnézett és csak úgy ment be.
- Pont erre gondoltam én is, maradj csak szépen itt, megpróbálom kihajtani a kislányt.
Alig értem mondandóm végére, egy csapat tini lány lökte ki a mosdó ajtaját, szinte reflexből bújtam Derick nyakába, mi nem is csinálunk itt semmit, csak egy szokványos pár vagyunk, amint halkulni kezdett a hangjuk és egyre távolabbról hallottam őket elengedtem őt, a melleim közül elő húztam a mobilom és videóra állítottam.
- Oké, akkor most bemegyek, ha kijön kapd el kérlek.
Beosontam, óvatosan hátha nem nyikordul meg az ajtó, az utolsó fülkéből hallok hangokat, két női hangot, levettem a cipőm, hogy még az se kopogjon majd rájuk löktem az ajtót és pont elkaptam amint átadja, Fürtöske ijedtében fellökött és elszaladt, fájdalmasat koppantam a padlón.
- Anyád.
Motyogtam magamban, a második szökő lány lábát azért elkaptam.
- Te nem mész sehova, a szüleid tudják, hogy drogozol?
Tápászkodtam fel, és kezeit hátra fogva vezettem ki a mosdóból, remélem Derick is szerencsével járt.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 4 I_icon_minitime01.05.20 11:56


Emily & Derick



Ó hogy az a... ezeknek is pont most kellett kivágódniuk, reflexszerűen zártam körbe karommal Emily-t, talán kicsit közelebb is kerültünk egymáshoz, mint azt terveztem, erről holnap nem beszélünk, az hét szentség, jól van lányok, gyerünk már, tipli van, egyik láb, a másik után, ez az, csak szépen ügyesen, huhh, engedtem le kezeimet, majd beosont, esküszöm direkt feszíti túl, zsebre tett kezekkel várok, miközben legalább szellőzik a fejem az illatától, ide kintről nem sok mindent hallani, de amint nyílt az ajtó egyből ellöktem a magam és a nő egyenesen  velem találta szembe magát, szinte belém is ütközött, döbbentnek látszott, talán nem is regisztrálta mi történik, de ekkor elkaptam a karját.
- Ácsi, beszélgessünk kicsit. - Elég erősen tartottam ahhoz, hogy ne tudjon kibújni és meglógni, megvagy! Kikerekedett szemekkel néz rám, én pedig önelégült vigyorral az arcomon hajoltam hozzá közelebb.
- Úgy bizony... - Bólogattam, láttam, ahogy göndör fürtjei alatt bekapcsol a pánik gomb, hogy bassza meg, úgy bizony, ezt már baszhatod, és fogod is, szabad kezemmel átkutattam a zsebeit, add csak azt ide, közben Emily is kijött, ahogy elnézem neki is sikerült fogni valamit, egy újabb drogos kis csajt, remélhetőleg még pont időben, áll a lábán, szóval csak a szokásos, telefon, ideges szülők, hozzátartozók, gyám, vagy akárki, nem tűnik egy utcagyereknek, ápolt, rendezett és jól öltözött.
- Jól vagy? Mond, hogy megvan? - Nem hittem, hogy itt ma lesz bármi is, de ezek szerint jók voltunk. Majd később ráérek megköszönni a közreműködést meg a csörlőzés, egy élmény volt, ma is tanultam valamit, de most menjünk. Így már elég feltűnőek vagyunk, főleg, hogy ő itt rángatja a karomat, hogy eresszem már el, meg, hogy ez fáj, hát hogyne, elfoglak, amint beérünk az őrsre, megígérem, azt is, hogy egy darabig ez lesz az utolsó buli, amin részt vett, drogbirtoklás és terjesztés.
- Menjünk! - Nyugi van, indítottam meg magam előtt a nőcét, szerencsére túl nagy a tömeg ahhoz, hogy bárkit is érdekeljen mit művelünk mi itt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 4 I_icon_minitime01.05.20 13:59

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 4 I_icon_minitime22.06.21 20:45



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif

Nagyon is érdekes irányba kezdett el terelődni a beszélgetésünk. Sőt, felettébb érdekes, hogy mi így el tudunk egymással beszélgetni mindazok után, amin eddig együtt keresztül mentünk. Marcus számtalanszor kijelentette, hogy nem akarja, hogy az élete része legyek, én pedig nagyon is szerettem volna az lenni. Beismerem, hogy voltak olyan húzásaim, amivel nagyon is túl lőttem a célon. Most meg… Feladtam és letettem arról, hogy feleslegesen próbálkozzak azzal, hogy az élete része tudjak maradni, de a sors furcsa fintorjának köszönhetően most mégis itt ülünk egymással szemben, sőt nagyon is kulturáltan képesek vagyunk elbeszélgetni egymással.
- Most tényleg arra vagy kíváncsi, hogy mi tud igazán kiborítani? – Azt hiszem, hogy jobb lesz, ha ezt nem fogom az orrára kötni, nehogy a végén még képes legyen és felhasználja ellenem. Vele kapcsolatban még mindig van bennem egy kis távolságtartás és sosem hinném, hogy Marcus az a személy, akinek bármikor is kiönteném a lelkemet.
- Nyugi, nem fogom megtenni. – Habár tényleg kezd alatta egyre melegebb lenni, de még a gondolattól is irtózok, hogy megbámuljanak. Legalábbis ezek a hapsik, tuti mindegyik volt már párszor sitten. Micsoda remek választás volt ez a hely, habár egy kis változatosságot vitt az életembe, mert még ilyen lepukkant csehóban nem jártam, de most már tudom, hogy miért.
- Szerinted azt hiszik, hogy mi…? Tudod mit? Inkább ne is válaszolj. – Igyekeztem elhessegetni a gondolataimat. Gyorsan a pohár után nyúltam ismét, inkább iszok most, mint gondolkozok. Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak rólunk? Az a lényeg, hogy én tudom, hogy annak, hogy bármi történjen kettőnk között annak annyi esélye van, mint hogy piros hó esik.
- Tudom is, hogy hová megyünk. – Jelentettem ki.
- Remélem nem baj, ha ennél színvonalasabb hely lesz. – Nem bírtam ki nevetés nélkül.
- Hosszú még az este, talán benne is lennék egy ilyen kihívásban. – Ojaj, kezdem azt hinni, hogy az imént megivott néhány italtól lettem hirtelen ennyire bátor. Abban pedig már egészen biztos vagyok, hogy holnap mindent megbánok.
- Szerintem most jót is fog nekünk tenni egy kis séta. – Kiszellőzik a fejünk és egészen jól esik ez a kis szellő, mert már nem csak a kabátom melegít, hanem a szervezetemben lévő alkohol is.
- Valahogy úgy sejtem, hogy képtelen lennék neked újat mutatni, mert az összes szórakozóhelyet ismered. – Álltam meg a bejárat előtt. Röpke néhány perc séta után már oda is értünk, de ég és föld a különbség a két hely között.
- Végre. – Levettem kabátomat még a szórakozóhely bejáratnál. Egyik kezemben a kabátot markoltam, míg másikkal Marcus kezét ragadtam meg. Nagy a tömeg és nem szeretném, ha elvesznénk a bulizó emberek között. Egészen addig el nem engedtem, míg ki nem értünk a belső udvarra. Bárpult és medence és persze rengeteg kényelmes fotel.
- Ismerd be, hogy jobban tudok választani. – Már le is huppantam az egyik szabad fotelba és már láttam is, hogy a tálcákkal egyensúlyozó pincérnő megindul felénk, hogy felvegye a rendelést.


Előzmény




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Club Chateau
» Club Lux
» Chippendale Club
» Club Allure
» Club N.Y.C - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-