welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave&Roxy - Too much! Vote_lcapDave&Roxy - Too much! Voting_barDave&Roxy - Too much! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave&Roxy - Too much!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime18.05.13 22:10

Amióta a sejtésem beigazolódott, úgy érzem magam, mint egy szerencsétlen kísérleti nyúl, aki már inkább a halált választaná, mint a további kísérleteket. Az utóbbi egy hétben többet voltam az orvosomnál, mint itthon, vagy bent a melóhelyemen, és folyton folyvást azt kérdezgetem magamtól, hogy mégis hol a büdös p*csába hibázhattunk ekkorát?! Ennek az egésznek nem szabadott volna SOHA megtörténnie, most mégis nyakig vagyunk a szarban, és David még csak nem is tudja, hogy mekkora felelősség zuhant a nyakunkba, aminek a sorsáról jó lenne minél hamarabb megfelelő döntést hozni, lehetőleg együtt. Azóta, hogy múltkor ok nélkül, és olyan rendkívül ocsmány módon kirúgtam, nem beszéltünk, és nem is találkoztunk. Ugyanott tartunk, ahol a békülésünk előtt is toporogtunk egy helyben. Végre azt remélhettük, hogy elkezdődhet valami új, valami jobb, ami már kijárt mind a kettőnknek, erre alighogy elkezdhettük élvezni egymás mellett az életet, újabb baki csúszott a számításokba. Egy teljes hét kellett ahhoz, hogy végre eljussak odáig, hogy az éjszakákat ne álmatlanul forgolódjam végig, hanem aludjak is valamennyit.
Mostanra már lecsökkentek a rémálmaimnak a számai, mégis vannak közöttük visszatérőek, amik nem hagynak nyugton még nappal sem. Ugyanakkor ez miatt az egész "dolog" miatt fáradékonyabb vagyok, mint valaha! Az orvos felkészített rá, hogy a testem változásokon megy keresztül, és hogy aligha az első hónapok lesznek a legelviselhetetlenebbek, de mindezeket egészen addig nem vettem komolyabban, ameddig tényleg fel nem tűntek a "megjósolt" változások. Jó lenne valakivel beszélni erről az egész képtelen helyzetről, de egyszerűen senki erre alkalmas személyt nem ismerek. Anyáméknak nem mondhatom el! Az teljesen kizárt! Clover pedig több ezer kilométerre van tőlem, és egy ilyen dolog nem telefontéma...
Tegnap igen csak hosszú levélbe összefoglaltam Davidnek az okokat, amiért ma ide kellene jönnie -a lényeget nem írtam bele, azt itt akarom közölni vele szemtől szemben-, és miután kész lettem, borítékostul becsúsztattam az ajtaja alatt a levelet. Nem tudom, hogy számíthatok-e rá. Hogy a múltkori ballépésem után számítok-e még neki annyit, hogy ma eljön a papírra írt időpontkor, de majd idővel ez is kiderül. Idegesen támasztom lehajtott fejjel a mosogatót, a szürke -nem túl dögös-, melegítő nadrágomban, és fekete, cipzáras pulóveremben, ami ugyan csak gáz, akárcsak a hajam, ami újonnan csomókban kezdett el hullani, és ami most egy idióta lófarokban csüng a fejem tetején. Ahogy újra és újra átpörgetem fejemben, hogy mit is akarok -illetve, hogy mit kéne majd mondanom neki-, hirtelen meghallom a kopogást, ami olyan váratlanul rángat vissza a valóságba, hogy kis híján szívbajt kapok. Megköszörülöm egyszer kétszer a torkomat, majd felemelve a fejem, megszólalok:
-Szabad... - Szólok az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime18.05.13 22:41

Napok óta mást sem csinálok, csak tombolok. Persze nem úgy, hogy mindenkit, aki csak szembejön az utcán, laposra verek. Azt azért nem. Iszok, lógok a haverokkal, bulizok... és azért verekszek is. Minden visszatért a normális kerékvágásba és amikor csak eszembe jut, hogy talán el kellene mennem hozzá, vagy azt érezném, hogy veszettül hiányzik legurítok pár sört. Tökéletes megoldás. Néha igaz a pár sörből az lesz, hogy teljesen taccsra vágom magam, de nem számít. Kissé nyúzottan vagyok másnap a kelleténél, és akkor mi van? Semmi. Amíg megcsinálom, amit kell a főnök nem tesz ki. Ami pedig néha még fontosabb, nem érzem magam egy rakás szerencsétlenségnek és nem agyalok azon, hogy mit csesztem el.
Aztán a tökéletes, új szabadságomnak vége. Már akkor tudom, amikor az oldalamra fordulok és kinyitom a szemem. A fejem zúgni kezd, de már kezdek hozzászokni a másnapossághoz. A hófehér boríték pedig ott virít az ajtóm előtt. Nem mozdulok, csak bámulom és egy pillanatra összeszorítom a szemeimet. Nem vagyok benne biztos, hogy el akarom olvasni. Miért is akarnám? Miért lennék rá kíváncsi? Pont most, amikor már kezdem újra élvezni ezt az egészet! De a szívem sebesen ver és tudom, hogy nem leszek képes csak úgy széttépni. Úgyhogy feltápászkodok, de mielőtt odamennék, még egy kicsit makacskodok. Csak a fiókomhoz megyek és kirángatom. Félretolom a cigit, a füzetemet és megbontok egy újabb doboz aszpirint. Szép kis készletet halmoztam fel itt az utóbbi napokban. Fő, hogy ne fogyjak ki még véletlen sem. Bevágok két szemet, aztán már ott állok a fal mellett a levéllel a kezemben és kapkodva olvasom a szavakat. Ennyit arról, hogy nem vagyok rá kíváncsi...
- Arra várhatsz! - kiabálok a levéllel. - Elegem van a hülye játékokból! Abból, hogy egyszer kidobsz, máskor meg... - elhallgatok. Rájövök, hogy egy rohadt levéllel vitatkozok.
Csendben végigolvasom a maradék pár szót, végül az egészet összegyűröm és a szemközti falhoz vágom. De egy perc múlva, mit csinálok? Na mit? Levágódom a matracomra és kisimítva a levelet újra és újra végigolvasom. A szavak szinte beleégnek a hülye, másnapos agyamba, mégsem találok benne semmi olyat, amire kíváncsi lennék. Semmi biztosat. Csak egy csomó mellébeszélés, meg győzködés, hogy menjek. Nem akarok. Az agyam ezt szajkózza, de amint eljön az idő, azon kapom magam, hogy sietve vágom be magam mögött az ajtót miután ellenőriztem, hogy a levelet a zsebembe gyűrtem. Csak tudnám minek viszem magammal?!
Percekre van csak szükségem, hogy elérjek hozzá. Nagyon is szedem a lábaimat, akkor sem állva meg, amikor a tegnap esti ivópartnerem kiabál utánam. Már azt sem tudom, ki ő, de hogy nagyon jól kijöttünk holt részegen, az biztos. Végül ott állok a ház előtt. Megjátszott mosollyal integetek a leskelődő szomszédnak, majd amint eltűnik a függönyök mögött, komoran megyek a bejárat felé. Amennyire eddig siettem, most annyira hezitálok. Akarom, nem akarom? Végül kopogok és amint hallom az ismerős hangot már nyomom is le a kilincset.
Beljebb viszont nem nagyon megyek, csak annyira, hogy be tudjam magam mögött csukni az ajtót és már dőlők is neki a falnak megjátszva a magabiztos férfit. Még a köszönést is nélkülözöm. Semmi dühös, vagy sértődött arc, csak állok előtte, mintha egy idegen lenne ott... és reménykedek benne, hogy csak én hallom a szívem izgatott dobogását.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime18.05.13 23:11

Életemben talán először érzem igazán azt, hogy teljesen egyedül vagyok hagyva egy rohadt nagy problémával. Jó lett volna, ha valakitől tudok tanácsot kérni arról, hogy mégis, hogy szokás egy ilyen dolgot közölni azzal az emberrel, aki annyira hibás az egészben, mint amennyire én magam is. Nem így terveztem az újrakezdést, és nem állt szándékomban egyikünk nyakába sem azonnal egy ekkora terhet belevarrni, de már késő, nincs mit tenni. A baj megtörtént, és csakis saját magunkat okolhatjuk miatta! Lehet egyszerűbb lett volna, ha nem hívom ide, nem szólok neki egy büdös szót sem az egészről, és egyedül megoldok mindent, de egyszerűen nem voltam rá képes. Az orvos is azt tanácsolta, hogy jobb, ha együtt hozzuk meg a döntést. Azt mondta, hogy számtalan olyan nőt ismer, akik a párjuk nélkül döntöttek elhamarkodottan, és ez miatt a házasságuk, kapcsolatuk is tönkre ment. Nem csodálom!
-A rohadt élet... - Kapok egy mély sóhajjal a vadul zakatoló szívemhez, amikor meghallom a kopogást az ajtó túloldaláról. Akármennyire is szeretném azt hinni, hogy a szívem már eléggé lenyugodott ahhoz, hogy elé tudjak állni, és a szemeibe tudjak nézni, nem megy. Semmi nem akar sikerülni!
Ujjaimmal olyan erősen marok rá a mosogatószélére, amikor meghallom az ajtót, hogy az ízületeim elfehérednek. A levegő csak nagyon nehezen akar eljutni a tüdőmbe, és hirtelen mintha a hőmérséklet is felugrott volna pár fokot. Kényszerítem magam, hogy elengedjem a mosogatót. Izzadt tenyereimet nadrágomba törlöm, majd az egyértelmű labor papírokat -amin a teszt is rajta van feketén fehéren-, belegyűröm a pulóverem zsebébe. Egy pillanatra még megtorpanok, hogy rendbe szedjem magam, de aztán hamar rájövök, hogy szarból nem lehet várat építeni, így egy halk és cifra káromkodással hagyom az egészet a f*szba, és inkább elindulok. Ahogy egyre közelebb és közelebb érek a rendíthetetlen David kőszobor másolathoz, úgy kezd el a csomó egyre inkább növekedni a torkomban. A gyomromról meg inkább nem is beszélnék!
Odalépve elé, az első, amit teszek az az, hogy alaposan végig mérem, és magamban megjegyzem, hogy már megint vakvágányra tért. Szeretnék mondani neki valamit, akármit mielőtt még a lényegre térnék, de hang egy szél se jön ki a torkomon. Úgy érzem magam, mint aki megnémult. Párszor tátogok valamit, de aztán feladom, és idegességemben remegő kézzel előszedem a papírt, és egyszerűen csak a kezébe nyomom. Ameddig átfutja azt a pár sort, elfordítom a tekintetem a padló felé, egyik kezemmel hajamba túrok, másikat pedig derekamra teszem, és várom az ítéletet, a kiakadást, ordítást, tombolást és pofont.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime18.05.13 23:48

Még akkor sem tudom, hogy mit keresek itt pontosan, amikor ott állok a falnak dőlve és adom az érdektelen fickót. Tényleg képes lennék hátat fordítani és elhúzni, amint kimondja, hogy mit is akar pontosan? Nem tudom. Végül nem is agyalok rajta, csak szótlanul figyelem, ahogy egyre közelebb jön. Úgy tűnik, ő sincs beszédes kedvében. Sőt, meg mernék esküdni, hogy ő még nyúzottabbnak tűnik, mint amilyennek én láttam magam, amikor belenéztem a tükörbe és leszedtem a soknapos borostát. Mégis látom, hogy hogy néz végig rajtam. Már most nyugtatom magam, hogy ne kiabálva szólaljak meg, ha megjegyzi, hogy megint szét vagyok csúszva. De egy rohadt szót sem nyög ki én pedig nem segítek neki megtalálni a hangját. Továbbra is állok előtte, de belül egyre jobban gyűlik az aggodalom. Mi a frász van vele?
Látom a remegő kezét. Látom, ahogy emeli és közben makacsul kerüli a tekintetem. Tényleg kezd megrémiszteni. Szeretném a kezeire tenni az enyémet és megkérni, hogy nyögje ki végre, hogy mi van. De végül nem szakítom félbe a keresésben. Újabb papír? Értetlenül bámulok rá, de neki továbbra sincs eszében rám nézni. Remek. Végül is miért is tenné? Minek az?
Elnyomom magamban az aggodalmat, aminek a helyét azonnal idegesség veszi át és belevetem magam a nyavalyás papírokba. Az első, ami szemet szúr, hogy ez valami hivatalos sz*r, nem ócska levél. Nagyjából végigfutom az adatokat.
- Mi a fene ez? Válási papírok? - kérdezem tőle, de tudom, hogy szinte lehetetlen, hogy választ kapjak, úgyhogy tovább olvasok.
Megértem. Mégis hitetlenkedve bámulok rá. Lassan engedem le a kezeimet magam mellé. A fejem zúg. A gondolataim kavarognak és én képtelen vagyok megállítani őket. A kezem úgy szorítja a rohadt papírokat, hogy egy perc múlva már zsibbad.
- Most csak szórakozol velem. Ez egy újabb idióta játék a sok közül, amit állandóan játszol. Ez... - mutatok a papírokra, ahogy felemelem őket és vigyorogva rázom a fejem. Pedig tudom, hogy igaz. Minden egyes szó igaz és csak a tényeket írja le. Mégis egész végig azt várom, hogy elnevesse magát és beismerje, hogy csak vicc az egész.
- Nem. A-a - rázom a fejem, majd teljes erőből összeszorítom a szám, hogy még véletlen se mondjak többet. Nem akarok olyasmit mondani - se tenni! -, amit megbánhatok.
Az egész testem bizsereg, ég, tombol. Egy pillanat alatt pattanásig feszülnek azok a bizonyos húrok bennem és elég egy szó, hogy elszakadjanak. De én azt nem fogom megvárni. Hülye játék, amit játszik, de én nem fogok részt venni benne. Továbbra is a fejemet rázva, gondolkodás nélkül tépem apró darabokra a papírt minden bizonyítékkal és már húzok is a fenébe. Eszemben sincs maradni. Belőlem nem csinál bolondot! Lehetetlen, hogy én... nem, Nem, NEM!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 11:30

Egyszer sem gyakoroltam a tükör előtt, hogy hogy kéne majd mindazt közölnöm vele, amire egyikünk sem számított, és amire nem vagyunk felkészülve.
Fölöslegesnek tartottam, az egész csak igai időpocsékolás lett volna. Már akkor tudtam, hogy mi lenne az elsődleges reakciója. Inkább arra kellett volna valami megoldást találnom, valami olyan okot keresnem magamban, amivel biztos, hogy visszatarthatom a "meneküléstől", mert az biztos, hogy egy ilyen hírt nem fog félvállról venni. Nem fog örömében meztelenül végig cigánykerekezni Vegason, és nem fog kiszaladni a teraszra, hogy örömében addig ordítson, ameddig el nem megy a hangja.
Hirtelen -ahogy elé érek-, csak egy jelentéktelen kis szarkupacnak érzem magam, aki még annyit sem érdemel meg, hogy legalább ránézzenek.
Máskor már forrna az agyvizem, ha látnám ezt a teljes jelentéktelenséget rajta, most azonban inkább csak megrémiszt, ahogy még rengeteg más dolog is. A jövőnket, a sorsunkat a nagykutyák odafent már rég eldöntötték, és nincs semmi, amivel ki tudnánk bújni alóla, vagy megtudnánk változtatni.
A szavak nem jönnek a számra. Talán még a hangom is elment már maga a gondolattól, hogy mennyire fog kiborulni. Ezért is nyomom inkább kerek-perec a kezébe a hivatalos orvosi papírt, hogy onnan informálódhasson.
-Ja, persze! - Szakad ki belőlem váratlanul nem éppen kedves, barátságos hangnemben, majd ujjaimmal mélyebbre túrok a hajamba, és összeszorítom a szemeimet, amikor meghallom az első hitetlenkedő szavait. Gondolhattam volna, hogy valami hasonló lesz. Mély levegőt véve egyenesedem ki előtte -itt az ideje egy kicsi tekintélyt szerezni, és összeszedni magam-, és rezzenéstelen arccal nézem, ahogy összetépi a lapot apró fecnikre. Nem szólok egy szót sem, csak mereven bámulom a papír darabokat, egészen addig, ameddig el nem indul, hogy ő akkor most lelép.
-Na nem! Nem fogsz itt hagyni! Most nem! - Förmedek rá, és becsapom előtte az ajtót, amit már kinyitott, hogy elmehessen. Hátammal nekidőlök az ajtónak, így állva el a menekülése útját.
-Itt fogsz maradni, és ezt kurvára nagyon meg fogjuk beszélni, mert EZ itt... - Bökök mutatóujjammal a hasamra...
... nem csak az én problémám, hanem a Tiéd is! - Szűröm fenyegetően és idegesen fogaim között, észre se véve, hogy mikor kerültem ilyen közel hozzá, és hogy mikor kezdtem el bökdösni ujjammal a mellkasát. Izzó szemeimet az ő kékjeibe fúrom, és nem engedek. Most nem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 12:00

Valamiért meglep, hogy pillanatok alatt előtör az az énje, amit már jól ismerek. Ettől viszont nekem nem jön meg a kedvem, hogy maradjak. Szó sem lehet róla. Ő nem tudja, de k*rvára nem lesz jó vége, ha most itt tart. Most viszont még csak állok előtte és hallgatom, ahogy ordítani kezd... mert ez olyan jót tesz az én nyugalmamnak is.
- Persze. Az enyém is. Aha - mondom nem éppen kevés hitetlenkedéssel a hangomban, de egyelőre még nyugodtan. Legalábbis nagyjából, de érzem, hogy nem sokáig bírom magam tartani. Már most remeg a kezem az elfojtott dühtől.
Szeretném elkapni a csuklóját és megállítani. Eltolni magamtól és tartani azt a rohadt pár lépés távolságot! De helyette csak nézek rá... nézem azokat az izzó szemeket és végül egy pillanat alatt fordulok el tőle, hogy elinduljak az ellenkező irányba. Nem játszunk ilyet. Nem fogok ott állni előtte és hagyni, hogy addig üvöltsön, ameddig csak bír. Minél jobban kiabál, annál kevesebb rá az esély, hogy én nyugodt maradok. Annál kevesebb, hogy itt leszek vele és nem csinálok semmit, amit megbánhatnék. Úgyhogy irány a konyha, csak azért, hogy menjek valamerre.
- Miért lenne az én rohadt gondom? Eddig is megoldottad egyedül, nem igaz? Kitettél, mint egy megunt kutyát és egy k*rva szót sem szóltál! Pont most kellenék, igaz? - vágom a fejéhez, ahogy megfordulok és a pultra csapok, mire még a poharak is összekoccannak. Mégsem érzem, hogy elég nagyot ütöttem volna. Még csak le sem zsibbadt a kezem.
Hogy mi a következő lépés? Kiabálás helyett csak a hűtő felé fordulok és nem törődve olyasmivel, hogy csak egy vendég vagyok, akit ugye bármikor kitehet - mint, ahogy már megtette párszor -, valami alkohol után kezdek kutatni. Csak azért, hogy lefoglaljam magam és ne engedjek a fejemben kántáló hangnak. Inkább iszok, ha találok valamit ahelyett, hogy megpróbálnám elfogadni azt, hogy mindeni szó igaz volt azon a rohadt papíron. Mert az nem történhet meg. Belőlem nem lesz apa, az egyszer biztos!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 12:48

Idáig egészen nyugodt voltam. Olyannyira, hogy még arra is képes lettem volna, hogy az egészet higgadt emberek módjára beszéljük meg, de ő azonnal robbant, és természetesen már megint minden az én hibám. Mintha egy gyerek megfoganásához csak egy ember kellene! Egyenesen önmegtermékenyítést végeztem a múlt hónapban, nem? Hülye idióta!
Szemeim élesen, gyilkosan villannak fel, amint sértett gyerek módjára ellenkezni kezd.
-Mert szerinted nem? - Vonom kérdőre, miközben szemöldökeim a homlokom tetejére ugranak, és én újra és újra végig szántom a hajam, ujjaimmal bele is markolva a megritkult szálak közé, amik csak tovább fognak hullani, ha ezt így folytatjuk. Mint egy nagy, rossz gyerek, aki még hisz a tündérmesékben, és mindent másra akar fogni, csakhogy ne gyötörje a lelkiismerete! Azt hiszi, hogy ez nekem jó, és hogy én boldogan nézek szembe az anyasággal? Én? Pont én, akire még egy aranyhalat se lehet rábízni? Örülök, hogy magamra tudok egy kis időt szakítani néha napján, és hogy a csekély fizetésemből fent tudom tartani ezt a rohadt lakást. Azt hittem, hogy könnyebb lesz, ha elmondom neki, és felnőtt, érett emberek módjára megBESZÉLJÜK. Miért is mertem reménykedni ebben akárcsak egy percig is? Továbbra is az ajtónak feszülve állok, és csak nézem, ahogy elindul a konyhába. Szinte már várom, hogy mikor fog valamit a falhoz vágni, vagy eltörni, vagy bármi, de a hűtő nyitódásán kívül semmit nem hallok, így rövid időnyi hezitálás után már én is ott vagyok, és egy percre összerezzenek ahogy beszélni kezd, és a pultra csap.
-Igen! Megmondjam, hogy múltkor miért tettelek ki? Mert tudtam, hogy azt csináltad volna amit most is! - Ezennel én csapok a pultra úgy, ahogy ő is tette, majd odalépek hozzá, és kikapom a kezéből az üveget, egy egyszerű mozdulattal a falhoz vágva azt. A vörösbor lassan szétfolyik a konyhakövön a megannyi üvegszilánk között. Zihálva fordulok vissza Davidhez a különszámom után.
-Szóval? Szerinted én ezt akartam? Az újrakezdést rögtön nem várt terhességgel kezdeni? Szerinted készen állok én az anyaságra? Neked a legkönnyebb! Te bármikor leléphetsz, ha úgy tartja kedved. Meglóghatsz a felelősség elől, de én NEM! - Emelem fel újra a hangom, majd a szekrénynek dőlve megdörzsölöm az arcom, újra a hajamba túrva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 13:38

- Nem! - vágom rá nemes egyszerűséggel és már ott sem vagyok. De nem is tudom pontosan mi beszél belőlem. Én csak... nem akarom ezt az egészet. Nem akarom elhinni, mert... ez így nincs rendben. Nem nekem való.
Nagyban kutakodok a hűtőben, miután szépen kikiabálom magam. Csak el akarom terelni a figyelmem. Le akarok foglalni a kezeimet és ha lehet legalább egy kicsit lezsibbasztani az agyam azzal, amit ott találok. Teljesen mindegy milyen pia, csak erős legyen. Kell. Ahhoz az sem elég, hogy bele merjek gondolni ebbe az egészbe, ahhoz viszont igen, hogy ne csináljak semmi hülyeséget.
- Már teljesen mindegy. Akkor kellett volna magyarázkodnod! - mondom neki, ahogy valamennyire visszafogom magam. Épp csak annyira, hogy ne zengjen az egész ház a hangomtól. - Arra nem gondoltál volna, hogy megölellek és próbállak megnyugtatni?! - kérdezek vissza kapásból és idióta grimasszal. Nem tudom, hogy mennyire így történt volna, de nem olyan lehetetlen, mint ahogy azt ő gondolja. - Szeretlek... szerettelek b*ssza meg! De én mást sem tudok, csak őrjöngeni, igaz? - rázom a fejem csak azért, hogy befogjam végre és meg tudjam húzni a piát.
De mit történik? Na mi? Persze, hogy kikapja azt a rohadt üveget a kezemből és a falhoz vágja.
- Ez meg most mire volt jó? - kérdezem kiabálva, ahogy a falon végigfolyó bort nézem.
De utána újra az övé minden figyelmem, miközben üvölt és sorra teszi fel azokat a tetves kérdéseket. Mintha akármelyikre tudnék most rendesen válaszolni.
- Leléphetek és le is fogok! - ordítom gondolkodás nélkül, ahogy elveszítve a fejem egyre közelebb lépek hozzá és hátrálásra késztetem. - Miért is kellene maradnom? Nem az enyém! - mondom ki az egyetlen olyan indokot, amiről most nem fog tudni meggyőzni. Ez az "apák" titkos lapja, nem igaz? - Az előző alkalmat leszámítva nem is voltunk együtt ősidők óta! Te viszont az az időszak felére sem emlékszel! Nem tudod, hogy találtam rád egyik este! Hogy hányan másztak éppen rajtad! Ki tudja mi volt még előtte? - teszem meg felé az utolsó lépést, amíg a háta ne koppan a falnál.
A kezem ekkor már javában ökölben, de annyira még észnél vagyok, hogy ne üssem meg. Nem egy vadállat vagyok, csak őrült, akit azzal, hogy nem engedett el, most zárt ketrecbe. Állok előtte, a mellkasom hihetetlen tempóban emelked és süllyed, miközben és a dühtől remegek. Már azzal sem vagyok tisztában, hogy egy perccel ezelőtt miket vágtam a fejéhez. Nem... emlékszem. Azt viszont tudom, hogy a következmények meg sem fordulnak a száguldó gondolataim között. Nem jut eszembe, hogy mi lesz ennek a vége. Ahogy az sem, hogy mit csinálok ha látom lendülni az öklét, vagy éppen elbőgi magát. Mert ezt szokták csinálni a terhes nők, nem? Sírnak vagy hisztiznek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 14:37

Az eddigieknél is nagyobb döbbenet lesz úrrá rajtam, ahogy szemrebbenés nélkül rávágja a kérdésemre a választ. Nem? Mi a büdös franc az, hogy nem? Senkivel nem voltam együtt már hónapok óta csakis egyedül vele! Szerinte megszállt a szent lélek, és én vagyok a következő, 21. századi Szűz Mária? Tényleg nincs még kész az apaságra... ehhez kétség sem fér, na de és én?! Én sem akartam gyereket! Nem nem nem!
-Nem gondoltam! Ha az ember megtudja, hogy terhes, nem az lesz az első gondolata, hogy hogy a francba fog a pasija reagálni, ha elmondja neki a hírt. Bepánikoltam, jó? Ez az egész... szülőség nem nekünk való! - A végére a kész tényeket is sikerül kimondanom. Amik eddig csak a fejemben léteztek most kimondásra kerültek. Ebben az egyben legalább biztos, hogy egyetértünk.
Ennek nem így kellett volna történnie, és nem most. Sőt, soha! Soha nem akartam gyereket senkitől! Újfent megrökönyödök, ahogy folytatja, és én kénytelen vagyok őt végig hallgatni. Mégis, minden amit mond, egyszerűen nem akar eljutni úgy igazán a tudatomig. Szeretett. Csak szeretett? Miért beszél az egészről múltidőben? Ezzel akar büntetni azért, amiről egyedül nem csak én tehetek, és amiben neki is legalább akkora része van -hacsak nem több-, mint nekem?
-Mi van? Miért beszélsz múltidőben? És igen. Nézz csak magadra! Most is mit csinálsz?! Már akkor kiborult a bili, amikor elolvastad a papírt. - Förmedek rá újfent, ekkor már én sem fogom vissza magam. A bort, ami a kezébe került, azonnal elveszem tőle, és teljes erőmből a falhoz vágom. Nem érdekelnek a következmények, nem érdekel, hogy takarítanom kell majd. Egyszerűen csak kellett valami, amivel rövid időre levezethettem a feszültséget. Felháborodott kérdésére nem vagyok hajlandó válasszal szolgálni. Egyrészt azért, mert fölöslegesnek tartom, másrészt pedig azért, mert most sokkal fontosabb az, hogy hátrálni tudjak. Félek, hogy újra eljár a keze, mint a múltkor is. Ahogy hátrálok, hallom ahogy az üvegszilánkok sorba ropognak szét még kisebb darabra a talpam alatt. Egészen addig van esélyem a távolodásra, ameddig a fal utamat nem állja. Akkor aztán nincs tovább menekvés. Bátran, mégis elgyötörten, értetlenül nézek farkasszemet vele.
-Mi az, hogy nem a Tiéd? Te tényleg nem vagy normális! Szerinted mégis ki a francé más lehetne? A negyedik hétben vagyok te barom! Az egy hónapot jelent, egy hónapja nem voltam együtt senki mással, csak... - Ahogy közbevág, és valamit magyarázni kezd egy bizonyos estéről, azonnal beugrik pár emlékkép, amikről eddig nem is tudtam. Szinte még mindig érzem gerincemnek feszülni a hideg falat a sikátorban...
-Ba*sza meg! - Nyögöm reszkető sóhajjal, szipogva is egyet, majd kitörve közüle és a fal közül, elfehéredve rohanok a fürdőbe a wc-hez, ami mellé lerogyva már hajolok is fölé. Miért nem beszélt eddig nekem erről? Miért így kell megtudnom?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 15:12

Vannak pillanatok, amikor képtelen vagyok megszólalni. Nincs mit mondanom. Hogy nem nekünk való a szülőség? Persze, hogy nem. De én fejben el sem jutok addig, hogy megértsem, mint jelent ez az egész. Képtelen vagyok felfogni, hogy mit jelent ez az egész. Egy gyerek, akiért ketten lennénk felelősek. Valaki, aki talán a szemeimmel együtt a démonjaimat az örökölné.. és a kettőnk makacs természetét. Valaki, aki... nem. Nem tudok belegondolni. Ezért is van az, hogy csak hallgatok és ettől csak még jobban gyűlik bennem a feszültség, ami akkor tör ki végleg, újra megszólalok.
- Azért, mert nem tudom, mit érzek! - beszélek idegesen, de most nem üvöltök mindent beleadva. - Amikor elolvastam a papírt? Nem, akkor el akartam húzni a p*csába! Pont azért, hogy ne legyen ez! Csak annyi kellett volna, hogy eltűnsz az utamból és engeded, hogy lelépjek! - kiabálok újra, de már nem tudom, hogy megszokásból emelem-e a hangom, vagy inkább így adom le a feszültséget.
Azt viszont tudom, hogy amint nincs ott az üveg bor a kezemben, hogy lekösse a figyelmem és valami megnyugvásféléve kecsegtessen, végen van. Úgy üvöltök és kényszerítem hátrálásra, mintha már semmi nem lenne bennem a józan énemből. Pedig én irányítok. Nem teljesen, de még én. Mégis úgy viselkedek, mintha a démonjaim tennék. Látom megcsillanni a félelmet az ismerős tekintetben, de nem foglalkozok vele. Nem tudok. Csak kiabálok, egymás szavába vágunk és észre sem veszem, hogy már nem tud hova hátrálni előlem.
Aztán mindennek vége lesz. Ahogy elrohan beáll a hirtelen csend, de az én agyam még mindig zúg a véremben pedig tombol az adrenalin. Csak bámulok utána. A fejemben suttognak a démonok. Menjek utána. Most üvöltsek, hiszen nem fog közbeszólni. De én ehelyett mit teszek? Lesöprök egy adag poharat a pultról és hangosan csapva be magam mögött az ajtót, elhúzok a jó büdös francba. El ebből az őrületből.
A legközelebbi kocsmáig, ahol kiszórom az aprót a pultra. Meg sem kell szólalnom a kocsmáros már lök is elém valami löttyöt, de a pénzt nem veszi el. Motyog pár szót valami rossz napról és magamra hagy, én pedig lehúzom az italt. Már öntené a következőt, amikor megrázom a fejem. Nem fogok lerészegedni. Az túl egyszerű lenne és túl... gyáva. Viszont ott ülök még vagy egy teljes órát, az üres poharat forgatva a kezeim között.
- Apa leszek... - suttogom magam elé. Remélve, hogyha hangosan kimondom, kevésbé lesz rémisztő a felismerés.
Nem igazán jön be a módszer. Ugyanúgy bizarrul hangzik, hiába mondom már ki vagy századjára pár percen belül. Végül lecsapom a pultra a poharat - furcsa módon nem törik szét -, és nagyon is lassú léptekkel indulok ki a szabad levegőre. Haza akarok menni. Lenne bőven dolgom. Talán le is pihenhetnék kicsit, ugyanis a fejem még mindig zúg. De helyette megyek cél nélkül előre. Valamikor, percek múlva előkaparom a zsebemből a megviselt cigis dobozom és elszívom az utolsó szálat. A végére hol kötök ki? Persze, hogy pont ott, ahonnan elindultam. Szinte látom magam, ahogy kirobogok és becsapom magam mögött az ajtót. Most viszont, sokkal nyugodtabban állok ugyanúgy a bejárat előtt és a lehető leghalkabban nyitok be.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 16:00

Nem is tudom, hogy melyik rosszabb. Az, hogy nem tudja már egyáltalán, hogy mit érez, vagy maga a tény, hogy gyereket várok. Tudtam, hogy nem lesz jövője ennek a gyereknek, de úgy, hogy ilyeneket vág hozzá a fejemhez már egyre biztosabb vagyok abban, hogy ha próbálkoznánk se válhatna belőlünk jó szülő, és hogy még egyáltalán nem nőttünk fel eléggé ehhez a feladathoz. Azt hiszem, hogy már nincs miről beszélnünk! A sorsa úgy néz ki, hogy eldőlt. Már csak arra kellene valahogy rávennem magam, hogy elmenjek az orvoshoz, és hogy egyedül végig csináljam azt az egészet, ami égül azt eredményezi, hogy ez a baba nem fog megszületni.
-És? És utána mi lett volna? Kiraboltál volna egy bankot, szakállat növesztettél volna és elszöktél volna Marokkóba?! - Emelem fel a hangomat ezennel már én is. Egymás ellen őrjöngünk, mint az idióták, minden létező feszültséget kiordítok most magamból, mégsem érzem azt, hogy bármi is könnyebb, vagy jobb lenne ettől az egésztől. Aztán még a nyakamba zúdítja a pár hónappal ezelőtt történteket, amikre nem emlékszem, és amikről csak nagyon halványan kezdenek el valahonnan az agyam hátsó részéből mindenféle homályos, nem éppen összefüggő emlékképek előtörni. Nem tudom, hogy miért kezd el hirtelen tengerként háborogni a gyomrom, de azt tudom, hogy ha most rögtön nem találok el a vécéhez, itt fogom kidobni a taccsot. Amint a fürdőszoba kövén ülve, és a vécé fölé hajolva némileg enyhül a rosszullétem, meghallom, ahogy a poharak a konyhában hangos zajjal a földre zuhannak és apró darabokra törnek. Remegő szájjal, és végtagokkal állok fel, és húzom le a vécét, ahonnan a következő utam a mosdóhoz vezet. Egészen addig nézek gyűlölködve, és undorral farkasszemet a tükörképemmel, ameddig meg nem hallom az ajtó odakintről jövő hangos csapódását. Ez az a zaj, ami felnyitja a szemem, hogy egyedül maradtam, és talán nem csak erre az egy napra... Immáron könnyes szemekkel hajolok le a csaphoz, hogy kicsit megmoshassam az arcom, majd -anélkül, hogy elnéznék a konyha felé-, bevágódom a hálóban az ágyba, ahol befordulok a fal felé, felhúzom a térdeimet, és hasamhoz szorítok egy párnát. Fogalmam sincs, hogy mennyi ideje feküdhetek már így itt, de az újabb ajtócsukódás hamar kirángat a gondolataim közül. Egy percre felemelem a fejem, hogy felnézhessek a szobaajtó felé, majd inkább erőtlenül visszahanyatlok a párnára, és ügyet sem vetek arra, hogy valaki van itt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 16:29

Remélem ő is tud róla, hogy mekkora baromságokat hord össze. Ez az egész Marokkó dolog úgy hülyeség, ahogy van. Mégsem közlöm vele. Van más, ami miatt kiabáljak vele. Nem mintha az sokkal értelmesebb és megalapozott lenne. Nem. De ebbe már nem gondolok bele. Ahogy akkor sem gondolkodok, amikor ő megcélozza a vécét én pedig még összetörve pár poharat búcsúzóul, elhúzok a fenébe. Egy részem reméli, hogy voltam elég hangos ahhoz, hogy hallja az egészet. A másik viszont nem érti, hogy miért viselkedek ekkora a tapló módjára. Miért akarom még jobban bántani? Vajon már tényleg nem szeretem? És mi lesz ezzel az egész gyerek dologgal?
A kocsmában ülve már bánom, hogy úgy széttéptem a papírt. Most, hideg fejjel jó lenne újraolvasni az egészet, de már túl késő. Több, mint egy teljes óra eltelik, mire rászánom magam, hogy szembenézzek azzal, ami elől úgysem menekülhetek. A cigi már javában a számban lóg, mire visszaérek hozzá. Nem tétovázok, de azért amennyire lehet elhúzom az időt, hogy bemenjek oda. Tudom jól, hogy mivel fogom magam szembetalálni. A bajárat mellett a papírfecnik. A konyhában a falnál az üvegszilánkok és a vérnek is beillő bor. A pult mellett a törött poharak. Nem hiszem, hogy nekiállt volna mindent feltakarítani. Azt viszont még csak megtippelni sem tudom, hogy vajon Ő mit csinál? Nagy adag aggodalommal, de a lehető legcsendesebben lépek be a nappaliba. Minden pont úgy van, ahogy gondoltam, de őt nem látom. Halkan teszem be magam mögött az ajtót. Bármennyire is mardos a bűntudat, nem kezdem el összeszedni a törmeléket. Csak megyek a hálószoba felé. Eddig még soha nem tettem be oda a lábam engedély nélkül, de most igen. És itt fogy el a tudomány. Állok ott és nézem őt, ahogy kicsire összehúzta magát és a párnát ölelgeti. Érzem, hogy a kezem remeg, de most nem az idegességtől. Nem tudom az okot és így talán még rosszabb.
- Visszajöttem... - suttogom nem is tudom miért, ahogy újra és újra visszatéved rá a tekintetem.
Nem igazán várok választ tőle. Ahogy azt sem, hogy nagy mosollyal a nyakamba ugrik. Nem valószínű, hogy ez meg fog történni. Jól elcsesztük. Mind a ketten. Felesleges lenne újabb szavakat pazarolnom. Helyette csak odamegyek hozzá és elhelyezkedek az ágy szabad oldalán. Félig ülök, félig fekszek és beszéd nélkül is próbálom tudtára adni, hogy most már itt vagyok. Azt viszont nem merem megkockáztatni, hogy magamhoz húzzam. Nem sűrűn van ilyen, de most tényleg nem merem. Szeretném, ha magától tenné. Én visszajöttem. Idefeküdtem mellé. Ez az én bocsánatkérésem. De neki is muszáj lesz tenni egy apró lépést ahhoz, hogy elfelejtsük az egész veszekedést és megpróbáljunk... Nos, fogalmam sincs, utána mi a következő lépés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 17:12

Most, hogy elment, még bizonytalanabb vagyok, mint amikor akkor is voltam, amikor ordibáltunk, veszekedtünk és mindent darabokra törtünk, ami éppen a kezünk ügyébe akadt. Akkor legalább tudtam, hogy nem véletlen veszekszünk, és hogy egymásért, azért csináljuk, mert volt egy k*va nagy ballépésünk, és hogy félünk elveszíteni a másikat. Na, és most mi van? Itt vagyok újra egyedül, már nincs őrült kiabálás, veszekedés. Már nem küzdünk. Már csak én vagyok, és ő. Talán többet olyan, hogy "mi" nem is lesz, és mindez csak pár hétre adatott meg nekünk. Olyan ez, mint amikor odarakod a kutyád elé a kedvenc eledelét, és mire hozzáláthatna, már sehol nincs a kaja. Ilyen volt a mi kapcsolatunk is. Éppen hogy csak elkezdtük élvezni, máris vége szakadt, és csak a fájdalmat hagyta maga után.
-És most szerinted mit kellene tennem? - Kezdek el magamban motyogni, amikor már az ágyban összegömbölyödve fekszem könnyes szemekkel, teljesen tanácstalanul.
-Egyedül maradtunk? - Suttogok tovább rekedt hangon, és csak ekkor jövök rá, hogy nem magamba beszélek, nem is a falnak, hanem Hozzá. Ahhoz, aki itt fejlődik bennem, és aki nem tehet arról, hogy Daviddel olyan felelőtlenek voltunk, és hogy nem gondolkodtunk előre. Szipogva pillantok le a hasamhoz, amihez továbbra is minden erőmmel oda préselem a párnát. Egy kicsit engedek a szorításon, és csak egy gondterhelt sóhaj az, ami elhagyja a továbbiakban a számat. Már nem beszélek többet Hozzá, és nem is gondolok semmire. Talán egy kicsit még el is szenderülhettem.
-Pedig már azt hittem, hogy rég valahol a tengeren túl vagy... - Kerül egy fanyar, vérszegény vigyor az arcomra, ahogy elhaló hangon én is megszólalok. Akkor azonban nem mozdulok, amikor érem magam mellett lesüppedni az ágyat. Újra erősebben kezdem el szorongatni a párnát, és egy pillanatra a szemeimet is lehunyom -abban reménykedve, hogy ide bújik mellém, vagy legalább csak megérint-, de aztán csalódnom kell.
-Azért jöttél vissza, hogy tovább hergeljük egymást, vagy végre készen állsz felnőni a feladathoz, hogy ezt megbeszéljük? - Kérdezem kissé érzéketlenül, továbbra is csak a falnak beszélve, de aztán valami megváltozik bennem, és a tudat, hogy itt van mellettem, tőlem alig egy karnyújtásnyira, hajlandó vagyok arra, hogy felé forduljak -továbbra is összegömbölyödve, nem engedve a párnát-, és magam sem tudom, hogy miért, egyik kezemet a térdére simítsam egy mély sóhajjal együtt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 17:38

Meglep, hogy egyáltalán bármilyen választ is kapok. Azt hittem, úgy tesz majd, mintha itt sem lennék. De talán ez már haladás. Egy lépéssel közelebb a... megoldáshoz? Talán. Vagy talán a következő gondunkhoz. De ahelyett, hogy ilyesmin járna az eszem, de odamegyek mellé az ágyra és várok. Valamire. Én sem tudom pontosan, hogy mire. Talán arra, hogy eldöntse, újra kitesz, vagy inkább újra nekifutunk ennek az egésznek.
- Tudod, hogy nem csak én hibáztam. Nem én kezdtem kiabálni... - beszélek, de hamar abbahagyom, mert rájövök, hogy ezzel most nem jutunk sehova.
Úgyhogy csak csendben figyelem, ahogy végre nem a hátát mutatja nekem. A keze érintése a térdemen pedig újabb löketet ad arra, hogy nyugton maradjak és ennek köszönhetően lassan megszűnik a kezem remegése is. Csak amikor végigsimítok a haján akkor jövök rá, hogy miért remegett. Véres. De nem emlékszem, hogy mit csináltam vele. Biztos a kocsmába menet volt valami. Nem igazán emlékszek az odavezető útra. Mindegy. Nem számít.
- Szóval... mit is kellene... megbeszélnünk? - teszem fel a lehető legidiótább kérdést a világon. Nagyon is tudom, hogy mit kell megbeszélni. Inkább azt nem tudom, hogy ebbe, hogy lehet belefogni.
- Tudod, hogy mindig, mindent megoldok - nyelek nagyot. - Megoldunk - csúszok lejjebb és teljes testtel felé fordulok. Aztán nagyokat pislogok és most először vágok bűnbánó képet. Látszik rajta, hogy nem éppen ujjongott azidő alatt, amíg nem voltam itt. A vörös szemei akkor is elárulják, ha ő minden erejével azon van, hogy eltitkolja.
- Na gyere ide! - kérlelem és nem várva arra, hogy mozduljon, magamhoz húzom és védelmezően ölelem magamhoz. Ez mind szép és jó lenne, ha nem pont én lennék az, akitől meg kellene védeni. Ha nem én bántanám folyton.
- Szeretlek... csak néha hülye vagyok... - suttogom, hogy biztosítsam, most már rájöttem, mit érzek, majd egy apró puszit adok az arcára. Fogalmam sincs, mihez fogok kezdeni, ha újra sírni kezd, hiába vagyok mellette. De... majd próbálkozok. Valamivel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 18:50

Nem számítottam arra, hogy -nemhogy ma-, de hogy bármikor visszafog még jönni. Hiszen, most tudta meg, hogy apa lesz. A férfiak többsége ilyenkor menti, ami még menthető, és önzően csak saját magára gondol, arra hogy neki mi lenne a legjobb, és úgy lelép, hogy utána többet senki nem hall felőle. Persze nem iszok előre a medve bőrére! Ameddig nem mondta el, hogy miért van itt, nem akarom semmibe se bele lovalni magam, úgy meg főleg nem, hogy még mindig nem felejtettem el azokat, amiket ezelőtt egy-két órával a fejemhez vágott. Hogy haragszom-e rá? Nem tudom... nem tudnám megmondani, hogy amit most érzek az mi. Ahhoz túlságosan is intenzíven kavarognak még bennem az érzelmek.
-Jó, ezt most ne kezdjük újra! - Intem csendre mielőtt még újra eldurvulhatna a dolog, majd veszek néhány mély levegőt, és újra elmerülök a gondolataim között. Most lehet, hogy visszajött, de ki tudja, hogy kibír-e még egy ilyen orbitálisan nagy veszekedést a kapcsolatunk?! Nem akarom pár hónap múlva azon kapni magam, hogy tényleg elhagyott, és hogy soha többet nem jön vissza. Nem akarok egyedül megbirkózni ezzel az egész rohadt anyasággal! Sőt, sehogy sem akarok! Nem akarok anya lenni, nem akarok felelősséget vállalni egy kis életért, és egy közös kisbabának szentelni minden időmet. Ráadásul a munkának is annyi lenne. Na, nem mintha ez az egész börtönőrösdi álmaim melója lenne, de még mindig jobb, és biztosabb, mint a semmi!
-Azt hiszem, hogy nagyon sok mindent. - Sóhajtom, és újra lehunyom a szemeimet, amikor a megnyugtató simogatást érzem a hajamon, ezennel már felé fordulva.
-Aha tudom... - Ezennel egy újabb mély levegőt veszek, ami csak arra jó, hogy visszatartsam az újabb könnyeket, amik végül mégis csak előszöknek, amikor noszogatni kezd, és lefeküdve mellém, magához húz. A párnát elhajítom magamtól, és kezemmel szorosan átkarolom a derekát, így bújva oda hozzá ragaszkodóan.
-Ezek a rohadt hormonok! - Szipogom a szemeimet dörzsölgetve, kínomban el is nevetve magam, aztán lehunyom a szemeimet, és még közelebb bújok hozzá a puszira. Vallomására mégse tudok semmit mondani. Azt hiszem, hogy szavak nélkül is kifejeztem ebben az utóbbi két percben, hogy én mit érzek.
-Mi legyen velünk, vele? - Bátorkodom végül feltenni azt a kérdést, ami miatt most itt vagyunk. Fejemmel bizonytalanul biccentek is egyet hasam felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 19:47

Nem tudok mit kezdeni a könnyekkel. Tényleg nem. Csak ölelem és hagyom, hogy teljesen odafészkelje magát hozzám. Tehetek egyáltalán bármi mást? Ha igen, valaki igazán megmondhatná, hogy mit. De addig is, amíg nem kapok tanácsot, csak szorítom magamhoz. Egész addig egész jól érzem magam, amíg vissza nem ránt a kérdésével a valóságba és ezzel együtt útjára nem indítja a hangokat a fejemben.
- Nem tudom. Tényleg... nem tudom - nyögöm ki nagy hallgatás után és tanácstalanul nézek magam elé.
- Tényleg ott van? - fordítom hirtelen a fejem felé, hogy lássam a szemeit, majd lejjebb siklik a tekintetem, egyenesen a hasára. - Na jó, ez a fejemben kevésbé hangzott idiótán - magyarázom egy apró mosollyal.
Anélkül, hogy megszólalna is jól tudom én, hogy hülye kérdés volt. Fene se tudja, miért mondtam ki hangosan. Az egész közjáték után egy pillanatra viszont újra a szemeit keresem. Mintha engedélyt kérnék arra, hogy én is odatehessem a kezem. Nem mintha lenne az egésznek bármi értelme. Benne dolgoznak a hormonok, de én viselkedek idiótán. Neki van kifogása, nekem nincs. Szép, mondhatom...
- Te mit szeretnél? - kérdezek vissza hirtelen. Azt hiszem, ha eléggé próbálkozok, bármelyik verzióval meg tudok majd birkózni. Meg amúgy is, nem akarok én lenni az, aki először dönt. Aki először kimondja, hogy mi is legyen ebből az egészből. - Azon kívül, hogy... maradok - nyelek nagyot - nem hiszem, hogy másban nekem kellene dönteni - hallgatok el egy nagyon is hosszú percre, ahogy ülő helyzetbe tornázom magam. Ezzel pedig összevérezem a takarót.
- Rohadt életbe...! - emelem magasba a kezem. - Mindjárt jövök, gyors megmosom. Egy perc - mosolyodok el és újabb puszit nyomok az arcára, mielőtt magára hagynám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 22:32

Nem is értem, hogy miért adom be ilyen hamar neki a derekam, de az biztos, hogy most az egyszer a lehető legjobban döntöttem, azzal, hogy nem küldtem el most megint, amikor lett volna rá okom. Még pedig az, ahogy pár órával ezelőtt is viselkedett. Most mégis az számít a legtöbbet, hogy itt van, és hogy szavakban, és mozdulatokban is biztosít afelől, hogy tényleg szeret még, és hogy az a délutáni bizonytalansága csak egy idióta kilengés volt. Mindennél jobb, hogy most itt van, és hogy számíthatok rá, és élvezhetem a közelségét, az ölelését. Már akkor így kellett volna megoldanunk, amikor először idejött, de mi helyette megint a másikban kerestük a hibákat. Nem is mi lettünk volna, ha nem egy oltári nagy veszekedéssel próbáljuk meg helyre hozni. Kár, hogy mindig csak a legvégén jövünk rá, hogy az ilyenekkel csak még többet rontunk a helyzeten. Újra egy vérszegény nevetés hagyja el a számat, amikor motyogni kezd, és mintha egy pillanatra még a hasamat is megsimítaná. Nem mondom, még mindig baromi ijesztő a dolog, hogy odabent van valami, vagyis... izé... valaki, akire nem számítottunk, és akire nem vagyunk felkészülve. Tekintetem a hasamra siklik, amint tétován megérinti, majd újra megkeresem a szemeit.
-Tényleg. Nem hangzott hülyén. Nekem is baromi... hihetetlen... - Dadogom, és most legalább annyira idiótának érzem magam, mint amilyennek ő is magát. Annyira imádom, amikor ennyire magabiztosak vagyunk, de tényleg! Amilyen hirtelen elkezdtem felengedni, most olyan hirtelen zuhanok vissza abba a bizonyos mélypontra. Tudtam, hogy ez a kérdés is fel fog vetülni kettőnk közt, és azt is tudom -legalábbis pár órával ezelőtt még nagyon is biztosra tudtam, hogy mit akarok-, hogy akárhogy is döntünk, mindenképp befolyásolni fogja a jövőnket.
-Nem tudom. Én... tényleg... nem tudom... - Mosolyodom el kínomban, és bizonytalanul felemelem a fejem, hogy a szemeibe tudjak nézni.
-Ez egy... baba, David. Egy baba, a MI kettőnk gyerek, akiről egész életünkben gondoskodnunk kell majd, ha... szóval, ha megtartjuk. De azt mind a kettőnknek tudnia kell, hogy nem vagyok épp egy anya típus, és.. valljuk be, te sem hiszem, hogy egész életedben az apaságról álmodoztál. - Nyelek egy nagyot, ahogy tartok egy kis szünetet, hogy fel tudja dolgozni az eddig hallottakat.
-... és... a gyerekek költségekkel járnak. Nagy költségekkel. - Itt fújok egyet, és újfent összeszedem magam a folytatáshoz.
-De, azt akarom ,hogy sokkal jobb szülők lennénk, mint amilyenek a mi szüleink is voltak. Nem azt mondom, hogy próbáljuk meg, mert egy próbát nem ér, ez nem ilyen egyszerű, de... - És nagyjából ki is fogytam a szavakból. Egyszerűen nem találom a megfelelőket. Nem tudom, hogy mivel fejezhetném még ki jobban magam, azt most is szeretnék, illetve... nem, nem szeretnék, de... na jó, tök mindegy.
-Hé, hé nyugi! - Szólok utána, ahogy váratlanul felül, és már el is viharzik egy futó puszi után. Elhúzott szájjal nézek le a vércseppekre, majd egy sóhajjal ráveszem magam, hogy utána menjek. Hamar beverekedem magam utána a fürdőbe, és keresgélni kezdek a szekrényben, ameddig ő a csapnál ügyködik.
-Én csak nem akarom, hogy meggondolatlanul döntsünk, és olyanba menjünk bele, amiben nem vagyunk száz százalékig biztosak. - Mondom ki végül azt, amit odabent is akartam, és ami helyett csak rengeteg, használhatatlan ökörség szaladt ki a számon.
-Mi a francot csináltál? Felakadtál egy kerítésre? - Veszem szemügyre alaposabban is a karján tátongó sérülést, majd fejemmel a szennyes kosárra bökök, jelezvén, hogy üljön le. Ha ezzel megvan, már pakolom is ki az elsősegély dobozból a szükséges dolgokat. Egy kis betadin oldat, gézlapok és még ez az. Először a betadin, majd a gézlapok, végül elkezdem az egészet elkezdem becsavarni a kötéssel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime19.05.13 23:10

Nem tudom, miért akarom ennyire megérinteni a hasát. De megteszem. Csak egy pillanatra. Még túl ijesztő a tény, hogy tényleg ott van bent és a miénk. Attól, hogy már nem őrjöngök, még mindig nem bírtam felfogni. Úgyhogy egy pillanat múlva már újra őt ölelem inkább. Az sokkal megnyugtatóbb. Mind a kettőnknek.
- Te sem tudod... gondolom ő meg nem válaszol... - húzódik valami hülye grimaszra a szám egy kisebb sóhaj kíséretében. Muszáj lesz nekünk dönteni, de fogalmunk sincs, hogy mi lenne a helyet lépés. Egyáltalán itt most van olyan?
Már éppen rákérdezném, hogy mennyi időnk van dönteni, amikor egész szép kis beszédbe kezd. Nem mintha ezzel túlzottan megkönnyíteni a dolgomat. Már a felénél jár, amikor rájövök, hogy nem lettem okosabb.
- Gyerekek? - vágok közbe gondolkodás nélkül és nagyon is elkerekedett szemmel nézek rá. Eddig nem csak egyről beszéltünk? Vagy én maradtam le valamiről?! De aztán rájövök, hogy csak túlreagálom. Már ha létezik ilyen helyzetben olyan.
Aztán lassan megnyugszok és inkább ülő helyzetbe tornázom magam. De utána már nem tudok a további szavakra figyelni. Most kivételesen nem azért, mert zúg a fejem a sok infótól. Azért, mert baromira nem akartam, mégis összevéreztem a takarót. Akaratlanul is félbeszakítom és pár pillanat múlva már a fürdőszobában vagyok, ahol a csap alá dugom az egész karom. A víz csobogásán túl is hallom a lépteit, és hogy benyit. Aztán a hangját, ahogy befejezi. De a válaszom továbbra is csak a hallgatás. Nem azért, mert nincs mit mondanom, hanem mert át kell gondolnom. Nagyon át kell.
- Fogalmam sincs, mit csináltam vele - húzom el a szám és vállat vonok. - Tényleg nem tudom.
Egyetlen szó nélkül engedem neki, hogy rendbe tegye a sérülést, miközben a tekintetem az arca és a hasa között váltogatok. Magamban még most is visszhangoznak a szavai. Próbálok valami értelmes beszédet összehozni.
- A pénzt szedjük ki az okok közül. Majd szerzek melót. Valami rendeset. Ha más nem, van pár rokonom... - bólintok aprót, kissé bizonytalanul és egy pillanatra a tekintetem a karomra téved. Alig érzem, hogy bármit is csinál vele. Ennyire nem számítana most semmi, hogy még fájdalmat sem érzek?
- Nem hiszem, hogy te ne lennél jó anya... ha úgy döntünk. Már velem is úgy viselkedsz - emelem meg a karom. - Elég gyakran. Amivel az idegeimre mész. Állandó gondoskodás és számonkérés - sorolom, de most nem azért, mert újabb vitát szeretnék. Csak... ezt csinálja egy jó anya... azt hiszem.
Ezután viszont hallgatok. Az én részemről nem igazán tudok mit mondani. Fogalmam sincs, mihez kezdenék egy gyerekkel. Még csak rokongyerekre sem vigyáztam soha! Az intézetben szaladgált pár, de mikor volt az már! Na meg mi közöm volt nekem hozzájuk? Semmi.
- Nem tudom, mit kezdenék egy gyerekkel. Ez az apaság dolog... Mi van, ha olyan őrült lesz, mint én? - nézek fel a szemeibe mély aggodalommal. Majd csak azért, hogy ne kelljen tovább ezen agyalnom, elhúzom a karom és bekötöm saját magamnak. - Viszont ha nem... ha a démonjaimat nem örökölné... akkor talán... - elhallgatok. Nem tudok kimondani végleges döntést. Sem azt, hogy tartsa meg... sem azt, hogy ne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 0:12

Hirtelen egész másnak tűnik a dolog -amikor megérinti egy futó pillanatra a hasam-, hogy itt növekszik bennem egy kis élet. Még egy pár másodperc erejéig -ameddig hasamon tudhattam érintését-, szolidan el is mosolyodom.
-Ha válaszolna, lehet fel is kötném magam. - Nevetek fel kínosan az idióta megjegyzésem végett. Jó, mondjuk tény, hogy hülyén venné ki magát, ha a négy hetes magzatunk beszélni kezdene, de kérem, valaki ugyan árulja már el, hogy miért gondolkozok ekkora marhaságokon, amikor van itt még számtalan olyan kérdés, amire választ kell adnunk, és amikről megfelelő döntést kell hoznunk rövid időn belül?! Óóóó b*ssza meg!
-Micsoda? Figyelj már rám egy kicsit! - Lökök rajta egyet sértettséget tettetve, majd ismételten visszahelyezkedem mellé, továbbra sem mozdulva, ugyanolyan szorosan fekve mellette, ahogy azt eddig is tettem. Azt hiszem, hogy a közelsége most tényleg mindennél megnyugtatóbb és fontosabb is. Most érzem csak igazán, hogy mennyire szükségem van rá. A nyugodt, átszellemült pihenésünk, és merengéseink azonban nem túl hosszú életűek. Mire kettőt pislogok, addigra már mind a ketten kint toporgunk a fürdőben. Akarom mondani, ő ül a szennyes kosáron -ahova lekényszerítettem-, én pedig két térde közt állva igyekszem neki a lehető legjobb tudásom szerint elsősegélyt nyújtani, ami azért kicsit túlzás, és távol is áll a dologtól, de legalább próbálkozom!
-Jó, oké, igazad van. A pénzt most hagyjuk. Én is tudok anyáéktól kérni... - Erre a gondolatra egy pillanatra elhúzom a számat. Megfordult én nekem ez már hamarabb is a fejemben, de tekintettel arra, hogy mennyire lennének oda a dologért, hogy az egyik lányuk gyereket vár, nem merek rájuk támaszkodni. Képesek lennének még ki is tagadni, és akkor nem csak hogy egy kis pénzbeli támogatást sem kapnánk tőlük, de még a végrendeletükből is kihagynának.
-De ugye azt tudod, hogy az még nem minden, hogy néha egzecíroztatlak, túl aggódom a dolgokat, és bekötöm a kezed, mert összetörted magad... ?! Ez még nem jel, hogy jó anya lenne belőlem. - Lesek le rá felvont szemöldökökkel, és amikor úgy dönt, hogy innentől inkább átveszi, bátorkodom átkarolni a nyakát a kezeimmel, és közelebb húzódni hozzá, nem is foglalkozva azzal, hogy talán megnehezíthetem a dolgát.
-Hé! Először is, nem vagy őrült, jó?! Ezt verd ki a fejedből! - Csúsztatom kezeimet az arcára, hogy kényszerítsem arra, hogy a szemeimbe nézzen, és hogy végre ezt ő is elhiggye magáról.
-Csak van egy... egy... egy betegséged, és ennyi. Ez... kezelhető. A génekbe van benne, lehet, hogy... lehet, hogy neki nem is lenne semmi baja, és ő csak hordozó lenne. - Nem tudom, hogy mikor kezdtem el ennyire kampányolni a baba mellett, de már én sem tudom, hogy mit akarok valójában.
-Akkor talán mi? - Csillannak fel a szemeim, ahogy továbbra sem vagyok hajlandó elengedni az arcát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 0:39

- Figyelek én. Te említettél gyerekeket... - morgom az orrom alatt, de az egész csak színjáték. Azt hiszem, ez a kevés viccelődés most bőven belefér. Attól félek, hogy ne tennék, rövid időn belül újra ott tartanánk, hogy üvöltünk a másikkal és bekattanunk. Én jobban, mint amennyire alapból.
Percek múlva már újra a komoly résznél járunk. Talán jól is jön, hogy a takarón meglátott vér kizökkent egy kicsit és mozoghatok. Segít. Mindig is jobban ment a gondolkodás, hogy közben lefoglaltam magam valamivel. Amikor már nagyban a karommal foglalatoskodik én pedig ott gubbasztok azon a nem éppen kényelmes szennyes kosáron, már sikerül is annyira összeszednek a gondolataimat, hogy beszélni tudjak. Lehetőleg úgy, hogy nem csak értelmetlen félmondatok hagyják el a szám.
- De találni fogok melót, úgyhogy nem lesz rá szükség - bólintok a szavai után most már sokkal magabiztosabban. Na nem mintha lenne konkrét tervem! De megoldom valahogy.
- Tudnád szeretni, nem igaz? Más nem hiszem, hogy kell - húzom mosolyra a szám, de kezdem belátni, hogy komoly érvekkel nem fogom tudni meggyőzni. Sőt, talán semmivel. Bármennyire is hiszem, hogy ő azért meg tudna ezzel birkózni, kétséges, hogy el is tudom vele hitetni. - Tudnád... igaz? - ismétlem meg a kérdést már sokkal komolyabban. Azt hiszem, egy pillanatig mégsem vagyok olyan biztos abban, hogy mit válaszol majd.
De aztán ahelyett, hogy várnám a választ vagy éppen tovább húznám a sok hülyeséget, ami a számból elhangzik, elhúzom a karom és befejezem, amit elkezdett. Közel sem olyan profi, mint ahogy ő meg tudta volna csinálni - fél kézzel azért nem olyan könnyű -, de tökéletesen lefoglal. Legalábbis addig, amíg ő ezt hagyja. Ami nem túl sok idő.
- Persze - mosolygok fel rá. Nincs kedvem vitázni. Még ilyen dolgokon sem. Ez nem azt jelenti, hogy elhiszem, amit mond és megváltozik a véleményem magamról, amit nagy nehezen elfogadtam. Nem. Csak ma már így is túl sokat veszekedtünk. Nem éri meg még ezen is. Elég, ha én őrlődök és idővel számba veszem a "mi lesz ha..." kezdetű mondatokat.
Talán már most elkezdeném járatni az agyam, ha nem csúszna még ki pár szó a számon, amire ő azonnal lecsap. Lassú mosolyra húzódik a szám, ahogy továbbra is a szemeit figyelem. Nem lehet félreérteni azt, ami lezajlik benne. A tekintetéből minden változást ki lehet olvasni. Vagy csak nekem megy más ilyen jól.
- Szóval te szeretnéd... megtartani őt - vonom le a következtetést rövid időn belül. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy ennek én örülök-e. Az biztos, hogy egy apró mosolyt sem sikerül az arcomra varázsolni. De tiltakozni sem kezdek azonnal. Se őrjöngés, se örömujjongás, csak egy nagy sóhaj és egy, a hasára tévedt tekintet.
A nagy csendben a kezére teszem az enyémet és elhúzom az arcomtól. Nem azért, mert el akarom lökni magamtól és most fogok újra megfutamodni. Csak szeretném az ujjamat az övé köré kulcsolni, miközben tényleg próbálok összeszedni pár értelmes szót... érvet... hogy megerősítésem vagy épp lebeszéljem az egészről. Csak tudnám, mit is szeretnék igazán!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 14:42

Ismét csak egy szórakozott vállba lökés az, amivel reagálok a szerintem teljesen jogtalan duzzogására, ami persze mind-mind csak egyszerű, olcsó, amatőr színjáték. Annyival jobb így, ez a helyzet, mint az, amikor kis híján tányérokat dobálunk egymáshoz, és úgy ordibálunk, hogy zeng az egész ház. Remélem, hogy anyáék elég hangosan nézték ahhoz a tévét, hogy ne hallják az egész jelenetet. Fogalmam sincs róla per pillanat, hogy hogy magyaráznám ki magam. Most van nagyobb gondunk is annál. Először arról kellene valahogy jó döntést hoznunk. A többi majd jöhet utána...
-Khmm... biztos vagy benne, hoooogy fogsz tudni jobbat találni a takarításnál? Úgy értem... nem kételkedem benned meg semmi, de... - Köszörülöm meg párszor a torkom, hogy ne tűnjön egyikünk számára se annyira kínosnak ez az egész. Azt mégse mondhattam meg a szemébe kerek-perec, hogy iskolai végzettség és érettségi nélkül aligha fog tudni bármi jól fizető állást találni, amiből fel lehet nevelni egy gyereket. Ahogy az anyagiak körül kattognak a fogaskerekeim, abba is hagyom a kötözést, hogy ő fejezze be, ha már ekkora kedvet kapott rá hirtelen. Eltávolodni azonban továbbra sem vagyok hajlandó tőle. Inkább még így előtte állva is azon ügyködöm, hogy minél közelebb érezhessem magamhoz. Azt hiszem ez tényleg megnyugtat. Ujjaimmal beleszántok a tarkóján lévő szőkés hajba, majd gondterhelten felsóhajtok.
-Hát... igen, biztos szeretném, ha már a gyerekem... - Na jó! Ennél hülyébben már tényleg nem fogalmazhattam volna meg! Minél többet merengünk rajta, egyre inkább úgy érzem, hogy tényleg nem állok még készen az anyaságra, és hogy semmit nem tudok az egészről, azonkívül amiket eddig másoktól, és a dokitól hallottam.
-Igen. Tudnám... - Mondom az előbbinél azért jóval magabiztosabban, miközben tovább fürkészem a szemeit, mintha onnan akarnék választ szerezni, ha már ő maga nem tud dűlőre jutni. Na, nem mintha én annyira döntésképes lennék.
-De komolyan! - Mondom ezennel sokkal komolyabban, ahogy azt az előbb is közöltem vele, aztán ismét egy bizonytalanság hullám söpör végig rajtam.
-Fogalmam sincs David, hogy mit akarok. Az egyik felem kicsit vágyik rá, a másik viszont ellenzi... - Sóhajtok fel, ahogy összekulcsolom ujjaimat az övéivel, és homlokomat az övének támasztom, így nézve mélyen a szemeibe, egészen addig, ameddig oda nem hajolok hozzá, hogy legyűrve a köztünk lévő távolságot, megcsókolhassam. Kezemet kiszabadítom az övéből, így karolva át mindkét kezemmel a nyakát, közelebb simulva hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 15:32

- Tudom, hogy érted - szólalok meg a kelleténél egy cseppet hangosabban. Nem vitatkozni akarok, nem rá haragszok. Magamra. De ettől még nem hiszek abban kevésbé, hogy valamit találok majd. - Megoldom - ismétlem a már jól betanult szót. Talán túl sokszor hangzott már ma el, de nincs más, amit mondhatnék. Amivel biztosíthatnám, hogy minden rendben lesz. Megoldom, megoldom, megoldom... megoldjuk.
Talán túl sokat pörög ezen az agyam. A gondolataim között más sincs, csak az, hogy vajon tényleg képes leszek-e megoldani. Neki teljes magabiztossággal mondom, de belül nem hiszem el még a saját szavaimat sem. Végül túl hangossá kezdenek válni a gondolataim. Ezért is jó, hogy egy kicsit lefoglalom magam azzal, hogy én fejezem be a kötést. Közben néha felpillantok rá és mosolygok. Az egész valahogy nem az igazi. Inkább bátorító és biztató mosoly, mint boldog, de próbálkozok. Csak egy-egy apró bólintok, amikor válaszol. Tudná szeretni. Akkor biztos, én is.
Már most úgy kezdek gondolkodni, mintha döntöttünk volna. Mintha megegyeztünk volna abban, hogy megtartja. Maradjon. De valami mégsem stimmel már az elképzeléssel sem. Valami ott motoszkál az agyam legmélyén és csak akkor jövök rá, amikor eljutok addig, hogy választani kellene. Piszkosul félek attól, hogy olyan lesz, mint én. Nem akarom, hogy meg kelljen küzdenie azokkal a démonokkal, amikkel nekem. Nem akarom... ezért nem tudok biztosat mondani. Talán jobban félek ettől a kockázattól, mint attól, hogy milyen apa lenne belőlem. Az tény, hogy nincs előttem minta, de azért van pár szép emlékem, nem igaz? Régiek és kopottak, de azért vannak.
- Tudom, hogy komolyan mondod - mosolyodok el újra egy pillanatra és tényleg elhitetem vele, hogy minden szavát elhiszem. Pedig az egész kialakult helyzet egy hatalmas, rossz vicc. Éveken át azért küzdöttem, hogy magamnak és mindenki másnak bebizonyítsam, nem vagyok őrült. Most pedig, hogy végül megbirkóztam a ténnyel, ő győzköd, hogy nem vagyok az. Miatta volt, hogy elismertem magamnak. Miután megütöttem. És most ő állítja az ellenkezőjét. Ez az egész tényleg egy rohadt rossz vicc.
- Mennyi időnk van? Dönteni...? - teszem fel talán a most lehető legnagyobb kérdést, majd hagyom, hogy válasz helyett megcsókoljon. Az egész felér egy apró áramütéssel. Mintha nem egy hete, hanem hónapok óta nem éreztem volna az ajkait. Már az is eléggé megdobta a vérem, amikor az ujjai végigszántották a hajamat, ez viszont... ahogy érzem a teste közelségét... egy pillanatra mindent kiver a fejemből.
Azt viszont nem, hogy mit mondott előzőleg az ágyáról. Én pedig megígértem, hogy következőleg eljutunk oda is. Úgyhogy nem szakítva meg a csókot, felkapom őt és hagyom, hogy reflexből kulcsolja a lábát a derekam köré. Szinte vakon indulok meg előre. Emlékezetből célozom meg a hálószobát, de mire odaérünk már elönti az agyam a vágy. Szinte ledobom az ágyra, majd fölé mászok. Csókolom és nem éppen ráérősen fosztom meg a felsőjétől. Érzem, ahogy az egész testem lüktet, de főleg egyetlen pont. De aztán a csókokkal elérek a hasáig és eszembe jut minden. Amit eddig elködösített a vágy, most tisztává válik. Úgy jut el a tudatomig a felismerés, az ok, hogy miért vagyok ma itt, mintha most hallanám először. Az egész gyerek-téma elég arra, hogy egy pillanat alatt elvegye a kedvem. Mégis adok még egy csókot az ajkaira és utána már csak mellette fekszek a kezét szorongatva.
- Szóval meddig kell döntenünk? - teszem fel újra a kérdést, nagyot nyelve, miközben elmerengve a plafont bámulom. Mennyivel jobb és mégis unalmasabb, mint az enyém. Itt nincs se pók, se egymással versengő repedés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 17:01

Egy kicsit meghökkenek a hirtelen, és egy kissé dühösnek tűnő reakciója hallatán. Őőőő oké, akkor azt hiszem, hogy meg is van a következő téma, amit jobb lenne nem felemlegetni, és inkább csak rábízni az egészet, ha már erre is -mint minden másra-, azt mondja, hogy meg fogja oldani. Azért remélem, hogy nem csak úgy mondja, hogy aztán elfelejtődjön az egész, és ne legyen belőle semmi. Nem akarom akkor megérezni a pénzhiány terhét, amikor már esetlegesen meglenne a gyerek, és anyáméktól sem tudnánk kölcsön kérni. Az tényleg nem kis gáz lenne. Nos, de megint csak nem ez a legfontosabb dolog egyenlőre, így nem is hagyok sok időt az agyamnak, hogy ezzel foglalkozzon. Helyette csak némán figyelem, ahogy szépen rendezi magán a kötést, és amint ezzel végez, már simulok is oda hozzá, hogy egy kicsit mind a ketten elfeledhessük a jelenlegi problémánkat. Na, nem mintha eddig olyan sokat tárgyaltunk volna róla, és sikerült volna bármerre is jutnunk a döntésben, de akkor sem akarom ezentúl minden napomat azzal tölteni, hogy keressük a megoldást, ami lehet, hogy itt van az orrunk előtt, csak még nem látjuk. Nem kell ennyire túl spilázni. Na, jó, de. De kell, mert ez most tényleg nem egy kis piti dolog, aminek nincs tétje, és amit félre tehetünk későbbre is, ha már túl sok fejfájást okozott. -Oké, valami ilyesmit akartam hallani. - Mosolyodom el, ahogy továbbra sem tágítok, majd közelebb hajolok, és annyi idő után végre újra megízlelem ajkait. Még hallom a kérdését -ami különösképpen ma még egyszer sem hangzott el-, de a választ már nem bírom megvárni, és ahogy érzem, ő sem. Lábaimat szorosan összekulcsolom a derekán, és mikor rájövök, hogy merre is tartunk, nem vagyok rest belemosolyogni a csókba, ami olyan édes, olyan vérpezsdítő, hogy azt kívánom, bár soha ne érne véget. Akkor sem fejtem le lábaimat derekáról, amikor az ágyon landolok, ő pedig fölém kerekedik, és máris megfoszt a melegítő pulcsimtól, és az alatta lévő egyszerű pólótól is. Bár még mindig rajtam van a melltartóm, mint akadályozó tényező, de nem akarom elsietni. Most nem, hiába hajt a vérem, és hiába akar már most az egész testem szétrobbanni a vágytól. A pólót ezek ellenére mégis szinte letépem róla. Minél gyorsabb akarok lenni, hogy újra ajkaimon érezhessem az övét, ami sajnos nem tarthat túl sokáig. Lassan elindul egyre lejjebb és lejjebb, én pedig nem is tiltakozom. Ujjaim mélyen a hajába szántanak, hátam pedig ívbe feszül a rám törő élvezethullámtól. Amikor újfent a számon érzem az ajkait, az előzőeknél is hevesebben, és akaratosabban csókolok vissza, de ő elhúzódik, én pedig zihálva fordítom oldalra a fejem, teljesen tanácstalanul feküdve mellette. Mi a franc van? Máskor soha semmi nem tudta megállítani, most mégis úgy húzódott el tőlem, mintha... mintha nem is tudom... már nem kívánna... -Ömm... még van... nyolc hetünk, de a következő vizsgálatig, ami két hét múlva lesz, el kell dönteni, hogy az orvos is tudjon intézkedni. - Válaszolok, miközben az oldalamra fordulok felé. Egyik kezemmel megtámasztom a fejem, míg másikkal egy darabig eljátszadozom ujjammal a mellkasán, amit hamarosan a szám vált fel. -Mi a baj? - Suttogom a mellkasába, és ezennel én vagyok az, aki eltávolodik, és tehetetlenül pislog le rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 17:46

Nem vagyok benne biztos, hogy miért is állok le. Hiszen annyira kívánom! Még egy pillanat alatt elmegy tőle a kedvem, amikor eszembe jut, hogy a hasában, amit éppen csókolgatok, ott van ő. A tény pedig hideg zuhanyként ér és azonnal lehűti az egész testem. Egy utolsó csók és már ahelyett, hogy felette tornyosulnék, mellette fekszem és úgy teszek, mintha az egész meg nem történt közjáték lett volna. A plafont tanulmányozva beszélek és várom a válaszát.
- Két hét...? - kérdezek vissza. Máskor ez tengernyi időt jelentene, de most úgy érzem, hogy két hét alatt nem lehet dönteni. Ez... semmi! Mégis látszólag nyugodt maradok és még egy rezdülés sem mutatja, hogy kicsit kétségbeestem. Újra. Ráadásul elbizonytalanodtam. Annyira, de annyira egyszerűnek tűnik most kimondani, hogy nem kell. Nekem nem. Kezdjen vele, amit akar és kész.
Mégis hallgatok csak és furcsa módon még el is mosolyodok egy pillanatra, ahogy az apró csókjai a mellkasomon, kirángatnak ebből a belső őrületből. Ezelőtt már ennyitől elvesztettem az eszem és nem tétovázva kerültem fölé. De most csak fekszek ott és annyit teszek, hogy nem engedem nagyon elhúzódni. Felé fordulok és végigsimítok az arcán. Mosolygok.
- Nincs semmi baj - beszélek, de magam sem tudom eldönteni, hogy ez most egy baromi nagy hazugság, vagy a színtiszta igazat mondom. - De most nem... nem hiszem, hogy menni fog - vallom be és kissé idegesen kezdem harapdálni a szám. Régen erről nagy nehézségek árán szoktam le, de most úgy tűnik, újra elkezdem. De ugyan ki hibáztatna érte?
Hosszú pillanatokig csak nézek rá. Keresem a tekintetét és próbálom tartani a mosolyom. Aztán rájövök, hogy talán magyarázkodnom kellene. Nem akarom, hogy teletömje a fejét egy csomó hülyeséggel, aminek aztán lehetetlen lesz meggyőzni az ellenkezőjéről.
- Ugyanolyan gyönyörű vagy... - kezdek bele. - De nem tudom kiverni ezt az egészet a fejemből. Este... vagy majd máskor - nézek el mellette a semmibe.
Még magamnak sem ismertem be, de este ki kell kapcsolnom. Ez a nap túl sok lenne, ha nem tombolnám ki magam. Talán inkább mellette kellene maradnom, de tudom, hogy nem leszek rá képes. Lehetek akármilyen szemét állat a szemében, ma este nem leszek itt mellette. Nem tűnök el örökre. Csak egy rohadt estét kérek még. Úgy, hogy semmin ne kelljen agyalnom. Egy kicsit... szabadon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime20.05.13 18:53

Hallom hangjában az egyértelmű bizonytalanságot, ahogy visszakérdez, legalább olyan hévvel, és meglepettséggel, mint aki az előbb rosszul hallott, vagy mintha valami földönkívüli, ismeretlen nyelven kántáltam volna el az előbb neki a halotti beszédet. Azt hiszem, hogy így már nekem sincs abszolút semmi kedvem az egészhez. Talán jobb lett volna, ha bele se kezdünk, vagy ha még azelőtt, gyorsan lezavarjuk az egészet, hogy az agya újra működésbe kezdett volna.
-Igen, két hét... - Erősítem meg a tényekről felvont szemöldökökkel, és ahogy látom a bizonytalanságot az arcán, úgy én is egyre kedvtelenebbé és csalódottabbá válok. Azt hiszem, hogy tényleg ez életünk egyik legnehezebb, és egyben legmeghatározóbb döntése. De, hogy ne legyen ennyire tapintható a feszültség, inkább úgy döntök, hogy elterelem egy kicsit a figyelmét, így örömmel kezdek bele mellkasának csókolgatásába. Egészen belemerülök a dologba, és még az én figyelmemet is eltereli minden jelenlegi problémánkról, mindaddig, ameddig félbe nem szakít. Ekkor költözik csak vissza újra a feszültség az összes porcikámba. Csak összeráncolt homlokkal fürkészem az arcát, miközben azt hazudja, hogy nincs semmi baj, majd elhagyja a száját a soron következő tény is, ami bár nem talált szíven, valahogy most mégis egy kicsit... nos... szarul érintett. Sóhajtva harapok rá nyelvemre, hogy még csak véletlenül se mondhassak semmi sértőt, aztán egy vállrándítással, és vérszegény, nem éppen őszinte mosollyal elintézem az egészet. Ha nem, hát nem! Én nem fogok tovább próbálkozni.
-Pedig ez most pont arra lett volna jó, hogy kicsit mind a ketten elfelejtsük. Tudod, egy kis lazítás... - Hadarom, és már magam sem értem, hogy mégis mi a francért magyarázkodom neki. A mondandóm végére már tényleg a világ legnagyobb idiótájának érzem magam, és egy cifra káromkodással legyintek is egyet, így húzódva el tőle, és ülve ki az ágy szélére, ahol belebújok cipzáras pulcsimba, és kimegyek a konyhába, hogy elkezdhessek valamiféle rendrakást. Soha nem voltam valami rendmániás, de ez tényleg tarthatatlan állapot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave&Roxy - Too much!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave&Roxy - The first day
» Dave és Roxy
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...
» Dave&Roxy ~ Who the hell are you?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-