welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Roxy & Dave - I'm trying Vote_lcapRoxy & Dave - I'm trying Voting_barRoxy & Dave - I'm trying Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Roxy & Dave - I'm trying

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime02.01.14 18:39

Még tegnap sem gondoltam volna, hogy emberi kinézetet tudok magamra varázsolni. Akkor sem, amikor Jo nyaggatott, sem akkor, amikor én próbáltam magam összeszedni. De sikerült. Megcsináltam. Megborotválkoztam és még addig is eljutottam, hogy egy nagy adag ruhát kimossak és tisztára cseréljem a soknapos, italfoltos pólót magamon. Kellett ez már. Most valamivel jobban érzem magam. Vagy legalábbis emberibbnek. Az igaz, hogy a ház továbbra is úgy néz ki, mint aminek egy hurrikán söpört végig, de ez a legkevesebb. Nem az lesz a következő lépés, hogy kitakarítsak minden sarkot. Valószínűleg inkább valami ehetőt kellene majd beszerezni és lecserélni a többnapos szendvicseket. Na meg az üres és félig üres üvegeket valamiféle gyümölcslére leváltani. De ez mind csak majd. A mai nap kivételével most más nem lebeg a szemem előtt. Tegnap... tegnap képes voltam rászánni magam, hogy előkeressem egy halom ruha alól a telefonom és felhívjam Roxyt. Muszáj látnom a fiamat. Nem kértem, hogy elhozza, vagy nálam lehessen. Egyszerűen csak látni akarom. Megölelni és... a fene se tudja. Csak foglalkozni vele.
Nem mondanám, hogy könnyen és teljesen átlagos hangerőn zajlott le a beszélgetés, de nem kiabáltunk úgy, hogy zengjen a környék és végül megkaptam a választ, amit szerettem volna. Mehetek. Már csak az volt hátra, hogy rendbe szedjem magam és ne nézzek ki lecsúszott alkoholistának. Most pedig, hogy végigsétálok az ismerős utcákon, különösen ideges vagyok. Fogalmam sincs, mi fog kisülni a mai találkozóból, de egy biztos. A fiamhoz jövök. Csakis hozzá. Olyasmi nem szerepel a tervben, hogy könyörgés, magyarázkodás vagy... vad gondolatok. Csak az apróság.
Jó lenne azért megnyugodni, mielőtt felmegyek a lépcsőn és bekopogtatok. Egyáltalán oda kell mennem? Az ő kis külön lakásához, vagy a szüleivel is beszélnem kell, mert ott van? A szülei gondolatától még idegesebb leszek. Már az elején sem voltam a kedvencük, hát még most! Jobbnak látom, minden korábbi elhatározásom ellenére elszívni egy cigit a szomszédos háznál. Rekordidő alatt fogy el a szál, de legalább a két öreg már tudja hogy itt vagyok. Láttam a fejüket a függöny mögül kibukkanni. Remek. Biztos, hogy nem fogok odamenni hozzájuk és beköszönni. Inkább reménykedek abban, hogy Roxy a külön lakásban van Hunterrel és oda kopogtatok be halnak a lépcső leküzdése után. Csak az ajtóban jut eszembe, hogy mégsem volt olyan jó ötlet pont most elszívni azt a szálat, mert így biztosan árad belőlem. Hunter nem hiszem, hogy szeretni fogja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime02.01.14 19:36

Ma a szokottnál is szétszórtabb és feszültebb vagyok. Tudat alatt persze nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy mi is ennek a mosott szar állapotnak az oka, mégsem akarok alaposabban is belegondolni, és elmerülni abban a tényben, miszerint a gyerekem apja hamarosan bekopogtat az ajtómon, hogy láthassa egy szem fiát. Sok ereszd el a hajam vezetett el odáig, hogy végül beadjam a derekam, és rábólintsak arra, hogy ha máskor nem, legalább csak hétvégén láthassa Huntert. Nem szívesen látom be, de annak ellenére, hogy engem átvert, tudom, hogy imádja a fiát, és hogy egy napot sem bír ki anélkül, hogy láthassa.
Ma különösen nehéznek érzek mindent. Kétszer kellett újraindítanom a rohadt mosást a rohadt áram miatt, háromszor kellett már csak ma megfürdetnem Huntert és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy mennyire makacs lett az utóbbi időkben, ha alvásról és evésről van szó. Nem mondom, szeret enni a kis hurkagyurka, de egy kész örökkévalóság mire egy egy etetés során sikerül belé tömnöm a kaját.

-Ajj gyerünk már! Csak ezt a kicsit még... - Ha valami, hát az biztos, hogy anyámék soha nem könyörögtek azért egyikünk sem, hogy megegyük azt, amit elénk raktak. Nálunk állandó volt a diktatúra, és ha nem ettünk, vagy erőszakkal belénk tukmálták, vagy nemes egyszerűséggel apánk belenyomta a fejünket a tányérba. Ezer szerencse, hogy nem vagyok olyan barbár vadállat, mint ők, és hogy nem kapok infarktust attól, ha a gyereknek játszani támad kedve az étellel, és a sárga bébiétel valahol a fehérre mázolt falon köt ki...
Csak akkor dermedek meg a széken az etetőszékkel szemben, amikor meghallom az ajtó felől érkező kopogást. A kezem rögvest megáll, és hirtelen minden kimegy a fejemből, többek között az is, hogy mi a bevált, alkalmazott módszer arra, hogy lenyelessem a gyerekkel a kaját.

-Megjött apád édes fiam, és te még egy falatot sem ettél! - Korholom le Huntert, aki annak ellenére, hogy még semmit nem fogyasztott, nyakig tiszta bébi pépes, mert arra persze volt affinitása, hogy szétmaszatolja az arcán  narancssárga trutymót, amiből bőven jutott az előkéjére,  anyucira és a székének arra a részére is, ahova a tányért lehet rakni.
Kelletlenül felállok, és miután meggyőződöm arról, hogy ennél szarabbul már nem is nézhetnék ki, elindulok az ajtóhoz, ahol még egy utolsó mély sóhaj után sikerül rávennem magam arra, hogy beengedjem Davidet.

-Üdv. - Vetem oda neki elég ridegen és távolságtartóan, és kelletlenül félreállok.
-Hunter a konyhában. Éppen ebédel. - Vagyis valami olyasmi, de ezt már nem teszem hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime02.01.14 20:25

Nem kellett volna elszívni azt a szál cigit. Már akkor tudom, amikor elnyomom a csikket a járdán állva. De most már késő. Megtehetném, hogy visszafordulok és mondjuk húsz perc késéssel, de legalább füstmentesen állítok be újra, de nem. Nem akarok késni. Már így is egy örökkévalóságnak tűnnek a napok, amióta nem láttam Huntert. Most már nem fordulok vissza, de lejjebb húzom a pulóver cipzárját és a fekete ingem zsebébe mélyesztem a dobozt, majd végigsétálok a régről ismerős járdán utána pedig fel a ház melletti lépcsőn. Innentől már csak kopognom kell. Három... kettő... és kopogás. Választhattam volna a csengőt is, de nem akarom megkockáztatni, hogy az apróság alszik és én legyek a rossz, amiért felébresztem. Nekem az is megfelel teljes délutáni programnak, ha nézhetem, ahogy alszik. Amíg viszont nem tudom, mi a helyzet és az ajtónyitásra várok, legalább valami halvány mosolyt igyekszem felfesteni az arcomra. Nem mintha túl sokáig maradna ott. Oké, nem vártam nagy vigyort és örömkönnyeket, de... a fene se tudja!
- Szia - köszönök én is és kissé feszengve állok előtte. Azt azért nem mondanám, hogy nem siklik egy pillanat alatt végig rajta a tekintetem. Csak éppen nem úgy, ahogy eddig. Vagyis nem úgy, ahogy régebben. Inkább csak azért, hogy leellenőrizzem, rendben van-e.
A ruháján lévő kajafoltokat látva viszont nagyot nyelek. Szeretném megjegyezni, mondani valami vicceset, de nem teszem. Egyszerűen csak befogom a szám egy pillanatra, majd mielőtt újra szóra nyitnám, hogy megkérdezzem, merre van az apróság, már mondja is. Akkor irány előre. Cipő le, pulóver szintén, amit ott is hagyok az ajtó mellett, csak úgy letéve a földre. Nem tagadom, nagyon, de nagyon szeretném már látni Huntert a pulóvernek pedig teljesen jó helye lesz ott. Nagy léptekkel indulok előre. Még mindig jól tudom, itt mi hol található. Bár tény, hogy azért van, ami változott, de ettől függetlneül még a konyhát könnyedén megtalálom és ott a fiamat. Kérdés vagy időhúzás nélkül veszem is ki a székből és ölelem magamhoz.
- Tudod, mennyire hiányoztál? - kérdezem tőle suttogva, majd egy apró puszit adok az arcára és jobban megnézem magamnak. Kész térképet sikerült felvarázsolnia magára... és ahogy látom a környező falra is, amit elért.
- Festő lesz belőled? - teszem fel a következő kérdést és furcsa módon, most eszembe sem jut, hogy mit veszítettem. Ahogy az sem, hogy mennyit jártam ide. Hogy hány reggel csoszogtam ki ide és csináltam kávét - teljesen meztelenül néha a szomszédok örömére. Csak Hunter köti le a figyelmem és miközben újabb pár szót motyogok neki, fél kézzel már a nadrágzsebemben kutatok. Ő pedig pillanatok alatt szedi ki az ingzsebből a doboz cigit.
- Á-á - kapom ki a kezéből és teszem is le a pultra, hogy még véletlen se érje el. Sokkal jobbat adok neki. Egy kocka csoki. Jó, kicsit megviselt és megolvadt, de így legalább pépes kajának néz ki és nem lesz vele gond. Van még pár hasonló kocka nálam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime02.01.14 20:55

Valamiért mindig úgy érzem magam aznap, amikor tudom, hogy Dave látogatóba jön, mint amikor régen egy-egy meccsemen jól gyomorszájon ütött az ellenség, és utána még -csakhogy biztosra menjen-, az orromat is ripityára törte. Nem tudom megmondani, hogy mire fel ez az érzés, de abban biztos vagyok, hogy egyhamar nem fog elmúlni. Talán a régi sérelmek azok, talán csak a tény, hogy minden gyökerestül megváltozott, és hogy már semmi sem lesz olyan, mint régen is volt.
Mikor görcsbe rándult gyomorral, és a torkomon görögdinnye nagyságúra nőtt fojtogató gombóccal kitárom előtte az ajtót, azon nyomban megcsapja az orromat a cigi szaga. Mióta teherbe estem Hunterrel, azóta nem járt cigi a számba. Talán ennek köszönhető az, hogy már messziről kiszagolom a füstös, kesernyés szagot. Ha a szokottnál is paprikásabb hangulatomban lennék, egész biztos, hogy még azelőtt rácsapnám az orrára az ajtót mielőtt annyit mondhatna, hogy: bakfitty. Mégse teszem meg, helyette csak lecövekelve figyelemmel kísérem, ahogy leplezetlenül végigméri testem minden egyes porcikáját. Van egy perc, amikor hozzáhasonlóan én is kísértésbe esek, de még azelőtt megálljt parancsolok magamnak, hogy a szemeim lejjebb vándorolhatnának az arcáról, ami az idő előrehaladtával egyre férfiasabb, markánsabb vonalakat ölt magára. A charme-os vonásokon kívül azonban más is szemet szúr még. A szemei beesettek, a bőre sápadt, és nagyon jól láthatóak az arcán elszórtan elhelyezkedő borotvapenge nyomai, amik mind-mind arról árulkodnak, hogy igen csak nehéz volt megszabadulnia a több napos -vagy talán hetes?-, borostától, ami eddig az arcát fedte. Egy szó, mint száz, nincs túl jó bőrben.
Mivel fogalmam sincs, hogy egy vérszegény, halovány köszönésen kívül mit nyöghetnék még ki, inkább hagyom, hogy beljebb menjen, és bármennyire is erős a késztetés, hogy a hanyagul a földre dobott pulcsiját izomból hozzávágjam, mégse teszem, inkább csak átlépek a ruhadarabon és megkísérlek utánamenni, ám a konyha ajtajánál tovább egyenlőre nem megyek. Igyekszem láthatatlan maradni, ahogy megállok és nézem, ahogy David csokival kenyerezi le a fiát.

-Ne adj neki belőle sokat... Előbb azt egye meg. - Jézusom, most totál olyan vagyok, mint amilyenek anyámék is voltak! De ami tény, az tény.
-Egy kávét, vagy teát? - Öltöm magamra végül a jó vendéglátó szerepet, ahogy beljebb megyek, és ügyködni kezdek a pultnál, igyekezve kiverni a gondolatot a fejemből, hogy milyen kapcsolatban voltunk akkor, amikor legutoljára itt voltunk, és ilyen ajánlattal álltam elő neki...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime03.01.14 22:42

Tudom, persze, hogy tudom, nem kellett volna elszívni azt a szál cigit, de túl ideges voltam és ez segített. Azt hiszem, csak ez az elszívott szál az oka, hogy nem dobolok a lábammal, amíg ajtót nyit vagy éppen kopogok újra és újra, feltételezve, hogy nem hallotta. De az ajtó nyílik én pedig egy fél percnyi ideig, amíg ott állok, végignézek rajta. Viszont amint megkapom az engedélyt, már lépek is be és pár lépés után földön végzi a pulóverem is. Nem lesz rá szükség. Célirányosan indulok meg Hunter felé. Van egy pillanat, amikor felkészülök a legrosszabbra, miszerint elsírja magát, amint kiveszem a székből, de nem. Mosolyog, én pedig felmérem a kárt, amit etetés alatt okozott. Nem mintha azzal különösebben törődnék, hogy azzal a mozdulattal, amivel magamhoz ölelem, én is kapok az ebédjéről az ingemre. Nem számít. Az viszont nagyon is rossz dolognak számít, hogy amíg a zsebemben kutatok a csoki után, ő ügyes mozdulatokkal kihalássza a doboz cigit az ingemből. Ha egy pillanattal később veszem észre, biztos vagyok benne, hogy a nyitjára is rájön. De ezt eszemben sincs megvárni. A dobozt ezerszer érdekesebb és finomabb csokikockára cserélem és csak akkor veszem le a tekintem a fiamról, amikor meghallom Roxy hangját. Előbb azt egye meg.
- Bocs - teszem le a következő adag csokit is a pultra. De azért a kocka maradékát még a szájába adom. Azt hiszem igazából a bocsánatkérés is inkább Hunternek szól, amiért nem adok neki többet, nem Roxynak, amiért ezzel indítottam.
- Öm... kávét, ha lehet. De csak ha te is iszol. Csak miattam nem kell - mondom kicsit hezitálva. Nem azért, mert nem tudom, szívesen innék-e kávét. Inkább azért, mert túl furcsa az egész helyzet. Nekem persze egész könnyen megy, amíg csak Hunterrel foglalkozok, de így...
Pár lépéssel arrébb állok a pulttól és otthagyom a csokit meg a doboz cigit is, majd végül az asztalt célozom meg. Én a székre, Hunter az ölembe. Egy perccel később már a kis kajás tálat is magamhoz húzom. Lehet, hogy nem megy profin, de én is próbálkozhatok az etetéssel. Ha már csak utána jár csoki. Miután repülővé változtatom a kiskanalat, minden gond nélkül célba ér. A második már inkább rajtam köt ki. Szóval tényleg eszében sincs enni. Sebaj. Úgyis talán ideje felnézni és pár szót kinyögni, mintha...
- Szexi a kajafoltos felsőd - mondom egy nagy vigyorral, de szinte azonnal megbánom. Ha megfordul, szinte azonnal egy bocsánatkérő mosoly váltja fel az előbbi vigyort. Nem így akartam én. Valamilyen szinte a megszokás a ludas, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Roxy & Dave - I'm trying Roxy & Dave - I'm trying I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Roxy & Dave - I'm trying

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dave&Roxy - The first day
» Dave és Roxy
» Dave&Roxy - Too much!
» Dave&Roxy ~ Who the hell are you?!
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-