welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave és Roxy Vote_lcapDave és Roxy Voting_barDave és Roxy Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave és Roxy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime24.11.12 20:44

Úgy érzem, mintha ez a taxi út soha nem érne véget, pedig már nagyon is jó lenne, ha végre véget érne ez a kényelmetlen, zötykölődő út, és haza érhetnénk, ahol mind a ketten végre nyugovóra hajthatnánk a fejünket, így készülve fel a másnapra, ami mind a kettőnk számára komoly megpróbálkoztatásokat fog jelenteni. Neki azért, mert meg kell küzdenie a másnaposság eszméletlenül pocsék érzésével, nekem pedig azért, mert olyan kimerülten fogok bemenni dolgozni, hogy állva elfogok tudni aludni, majd a börtön rácsok mellett állva. De ne haladjunk ennyire előre! Egyenlőre ugyanis még mindig csak tehetetlenül ülünk egy helyben, és jelen pillanatban azt vizsgálgatjuk, hogy milyen súlyosak a sérülései. A jelek szerint egyáltalán nem sikerült még felfognia a dolgok komolyságát, pedig nem játék. És, ha azt akarja, hogy minél hamarabb újra magától lábra tudjon állni, muszáj lesz látnia egy orvosnak. Én még rövid távon -nemhogy hosszún-, se fogok tudni mit kezdeni vele.
-Figyelj rám kicsit! - Fordítom ezennel magam felé a fejét, hogy megbizonyosodhassak róla, biztos ide összpontosít-e.
-Ha ennyire ellenzed az orvost, akkor legalább csak abba egyezz bele, hogy holnap bevigyelek magammal a börtönbe, ahol megtudnálak mutatni az egyik ápolónknak. Ők tudnak kezelni ilyen sérüléseket, a raboktól már megszokottak az ilyen sebek. - Magyarázom neki kissé hosszasan. Mire elérek mondatom végére, akkor fogom csak fel igazán, hogy valószínűleg megint csak néhány szót sikerül majd elkapnia hosszas monológomból. Na, nem baj! Másnap úgyis magától fogja kérni, hogy vizsgálják ki, olyan fájdalmai lesznek. Tudom. Némi megkönnyebbüléssel tölt el az, ahogy a taxi lefékez, mi pedig végre kiszállhatunk. Már közel a cél! Semmi sem tántoríthat el.
-Nem, elég ha csak akkor teszed magad takarékra, ha elérünk a lépcsőhöz... - Mert ugyan a felfelé vezető lépcsők a ház mögött vannak, anyáék hálószobája is sajnos pont azon az oldalon helyezkedik el. Nem árt az óvatosság.
-Óvatosan! - Szűröm a fogaim között, ahogy párszor megbotlik, és csak nehezen sikerül őt megtartanom. Felvéve az ő tempóját, haladok vele el egyenesen a lépcsőkig, ahol aztán megállásra kényszerülünk.
-Attól még itt leszek melletted, biztos ami biztos... - És már megint ez az eszméletlen kedvességem! Mindvégig mögötte vagyok, kezeimet készen létben tartva, ha esetleg megbotlana, vagy bármi.
-Az lesz az első, hogy lefürdesz. Majd adok egy köntöst, amibe tudsz aludni... -Suttogom mögötte. Nem merem megkockáztatni, hogy hangosabban beszéljek. Ha sikerül baleset mentesen felérnünk, akkor oda megyek az ajtóhoz, és már nyitom is, hogy bemehessünk. Előre engedem, és mikor belépek, már nyúlok is a falhoz, hogy felkapcsoljam a lámpát
-Hát, megjöttünk... - Közörülöm meg a torkom. Nem szeretek senkit felhozni magamhoz, ezért kissé zavarban vagyok, hogy ő most mégis itt van, és betekintést nyerhet a kis "magánszférámba".
-Na, gyere... - Karolok belé, és eltámogatom a nappali kanapéjáig, ahol segítek neki leülni. Közben már veszem is le a dzsekimet, ami alatt sak egy fekete izompóló van. Ezután kezdem el Davidről is lehámozni a dzsekijét, úgy hogy közbenbelépek a lábai közé, hogy hozzá fárhessek. Kissé félreértelmezhető és kellemetlen a helyzet, de hát mit lehet tenni?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime24.11.12 21:52

A változatosság kedvéért megint nem fogom fel a szavait. Talán ha akarnám, már képes lennék arra, hogy megértsem őket, de lekötni a figyelmem az újabb és újabb lépcsőfok. Mikor fogynak már el? - mérgelődök magamban, de valahogy mindig elém kerül egy újabb. Mintha a semmiből jönnének elő és csak az lenne a feladatuk, hogy engem bosszantsanak és megnehezítsék a dolgom!
De aztán elfogynak. Én még lépnék egyet, de már nincs lépcső és csak a levegőt taposom. Szinte azonnal fordulok is meg a tengelyem körül. Na nem azért veszek hátraarcot, mert vissza akarok fordulni és újra lemenni. Nem. Csak meg akarom nézni innen is a lépcsőket. Hogy tényleg olyan veszettül sok volt-e, mint amennyinek éreztem.
Lenézve jövök rá, hogy nem kellett volna. Szédülés fog el, de mivel még mindig teljes erőből markolom a korlátot talpon maradok. Egy pillanatra becsukom a szemem és már fordulok is vissza az ajtó fele. Az előbb még csukva volt, de most... nyitva? Ja, persze! Hiszen ő nyitotta ki. Nála vagyunk. Nagy büszkeséggel tölt el, hogy nagyjából egyedül lépek be a lakásba. Egy újabb mosoly jelenne meg az arcomon, ha nem kattanna a villanykapcsoló és lepné el a szememnek túl erős fény az egész helységet. Amilyen gyorsan csak képes vagyok reagálni a kezem az arcom elé kapom. Kell egy kis idő. Szükségem van rá, hogy el tudjam venni a kezem... utána pedig azért, hogy lássak is valamit. Azt hiszem megszokásból teszem, de körülnézek. Nem sok dolgot fog fel az agyam a látottakból, de azért a mozdulat megvan. Aztán érzem, hogy belém karol és újra elindulunk valamerre. Valahol a tudatom mélyén felrémlik, hogy valami olyasmit mondott, hogy fürdés...
- Nem lehetne... csak úgy... aludni? - a mondat eleje eléggé hangos, de aztán észbe kapok és alig hallgató suttogásra váltok.
Amint landolok a puha kanapén már csukódik is le a szemem. Legalábbis az, amelyiket alapból ki tudtam nyitni. Csak most fogom fel, ha a bal szememre körülbelül semmit sem látok. Persze a nagy feketeség ott van, de nem tudom kinyitni. No, sebaj. Most úgyis alvás... Vagyis... Nem számít...
Hirtelen pattan ki a szemem. Na nem fájdalmat érzek. Nem azért. Inkább azért, mert túl közel érzem magamhoz. Közelebb, mint eddig, amikor segített menni. Igaz, most is csak segít. Segít levenni a kabátot, de az agyam nem ezt diktálja. Vetkőztet! - jut el a tudatomig, mintha csak ez az egy dolog körül forogna minden. De mi más is járhatna ilyenkor egy ember agyában? Főleg egy fiatal, húszéves fiú agyában? Persze, hogy a szex! Még szerencse, hogy vannak bizonyos dolgok, amiket nem tud elnyomni az alkohol. Vagy csak én nem ittam eleget ehhez...
Az egyetlen baj a véremben lévő alkohollal, hogy az agyam egy kis része, ahol az óvatosság és veszélyérzet van, még mindig ködös. És ezért teszem azt, amit teszek. Mert nem érzem, hogy nem helyes. A kezem emelkedni kezd és a derekán landol... vagy talán kicsit lejjebb. A tekintetem pedig le nem tudom venni a felsőtestéről. Hogy mit csinálok? Azt én is szeretném tudni... vagy talán nem... vagy mégis... Áh, nem számít!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime25.11.12 0:40

A taxi kifizetésével nem szarozok sokáig. Éppen hogy csak lefékez a ház előtt, én már kotrom is elő a nálam lévő pénzt, hogy visszajárót mellőzve, a fickó kezébe nyomhassa a mocskos pénzét, így elérve azt, hogy végre szabadulhassunk Daveval a fürkésző, roppantul idegesítő szemek elől. Ha tovább kellett volna bírnom odabent, biztos, hogy kikapartam volna a szemét egy idő után. Kezdett már nagyon nagyon bosszantani! De most egyenlőre az a lényeg, hogy végre már célvonalban vagyunk. Itt már bármi történhet, akkor is eljuttatom a lakásba, már csak azért is, mert én is egyre kimerültebb vagyok, és az öt-hat óra alvásomból már alig van hátra három-négy. Talán jobb lesz, ha ma már le se fekszem, és kávéval átvészelem a hajnalt, és a reggelt is meg úgy alapból az egész holnapi napot... Dave mellett szerintem úgy se nagyon fogok tudni akárcsak egy szemhunyásnyit is aludni. Nehézkesen sikerül vele eltámolyognom a hátsó lépcsőkig, ami után egy még nehezebb feladat vár ránk. Ahogy vele együtt haladok az ő tempójában fel a hosszú lépcsősoron szótalanul, egyre inkább csak az forog a fejemben, hogy mégis, hogy hozhattam ekkora áldozatot? Felhoztam ide egy tulajdonképpen tök idegen embert -mert igazából nagyjából semmit nem tudok még róla-, szállással kínálom, és még egy igen csak nagy csávából is kihúztam. Ez már tényleg pszichológust igényel! Elküldeni viszont már nincs szívem. Pár órát még kibírok vele, nem igaz?
-Ha kérhetem, akkor arra... - Morgom halkan az orrom alatt, mikor látom, hogy visszanéz, és egy pillanatra elsápadva megszédül. Hogy tudja, mire is gondolok, hátulról megragadom a vállait, így irányítva őt a korláthoz, hogy ha netalántán még itt is hánynia kéne, akkor kéretik arra le. Inkább a gyep, mint a teraszom! Le nem takarítom ilyenkor. Szerencsére azonban a hányás nem következik be, és nyugodtan tovább mehetünk. A következő színtér már nem más, mint a saját ízlésemnek megfelelően -egyáltalán nem puccos stílusban-, berendezett lakásom. Úgy, hogy David is itt van, teljesen idegennek érzem magam idebent, amit nem tudok megmagyarázni.
-Hidd el, neked is csak jobb lesz, ha tisztán fekszel le... - Győzködöm egy kicsit, miközben leültetem a kanapéra, és először magamról szedem le a dzsekit, majd ezt vele is megteszem. Óvatos mozdulatokkal igyekszem belőle kihámozni. Nem akarom, hogy nagyobb fájdalmai legyenek, Ez a gondolat azonban rögvest tovaszáll, amint keze rátalál a derekamra. Sőt, még lejjebb is! Testem azonnal megdermed és akaratlanul is az jut az eszembe, hogy milyen régen volt már az, amikor utoljára így érintett férfi. Ilyen... gyengéden... Egy röpke pillanatra még be is hunyom a szemeimet egy mély sóhajjal egybe kötve, aztán kezeimet az engem karoló kezeire rakom, és még mielőtt engedhetnék neki, felpattannak a szemeim, és erősen belemarok mindkét kezébe, így hámozva le azokat durván magamról.
-Szerintem ne próbálkozz! - Sziszegem fogaim közt, majd befejezem a kabátjának levételét.
-Kell segítség a fürdésben?- Márem végig a kérdésemet követően, hátrébb is lépve tőle, zárkózottan, közömbös arcot vágva állva meg előtte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime25.11.12 15:47

Nem tudom, mire számítok. Az agyamba nem jutnak tiszta gondolatok, csak érzések. Ahogy érzem a testét a kezeim alatt... a melegséget a saját testembe, ahogy a vérem akaratom ellenére száguldozni kezd. Na meg persze arról az apróságról se feledkezzünk meg, hogy milyen nehéz levennem a tekintetem róla. Túlzottan tisztán látom a teste domborulatait, ebben a szűk izompólóban. Már éppen mozdulna a kezem, csúszna még lejjebb... Vagy lehet, hogy inkább feljebb, be az a bizonyos izompóló alá, amikor is megérzem a kezeit az enyémen. Azt hiszem az eddigieknél is nagyobb mosoly jelenik meg az arcomon. Még az sem érdekel, hogy tompa fájdalom hasít az alsó ajkamba. Nem számít. Csak az, hogy hallom a sóhajtását. Vagy csak hallani vélem? Nem tudom... Aztán csak az apró fájdalmat érzem.
- Áucs! - szakad ki belőlem akaratlanul is, valami sértődött gyerek hangszínt találva el. Azonnal lefagy a győzelemittas mosoly az arcomról. A kezem lehullik a testéről és reflexből dörzsölöm meg a kissé fájdalmas pontot. - Ezt most... miért? - kérdezek vissza gondolkodás nélkül. Szeretném még hozzátenni, hogy mi rosszat tettem, de belém fojtja a szót.
Miközben beszél túlzottan lefoglal, hogy a kezeimet vizsgáljam, amik az előbb még olyan kényelmesen pihentek a testén. Olyan volt, mintha a lehető legjobb helyet találták volna meg. Most viszont nagyon is hiányoznak onnan. Mintha egy kirakós két összeillő darabját szedték volna szét...
Csak akkor nézek fel, amikor valahol a tudatom mélyén felfogom, hogy távolabb van tőlem. Túl távol. Kissé oldalra döntött fejjel nézek rá. Egy pillanatra a világ is fordul, és én azt képzelem, hogy én irányítom az egész univerzumot. Csak Őt nem! Nagy csendben vizsgálom az arcát és a szigorú, rám szegeződő tekintetet, de sokat nem tudok leolvasni róla.
Először figyelmen kívül hagyom a kérdését. Nem mondom, hogy nem értettem meg, csak... nem válaszolok neki. Pedig azonnal szeretném rávágni, hogy Igen, segíts!, de nem teszem. Inkább továbbra is azon jár az eszem, hogy mi rosszat csináltam?
- Most morcos vagy - állapítom meg végül, hosszú másodpercek múlva. - Ne haraguuudj! - kérem a szükségesnél hangosabban. Most eszemben sem jut, hogy csendben kell maradni. Vagy legalábbis nem ártana csendben maradni. Ahogy az sem, hogy a hirtelen mozdulatokat nem most kellene megvalósítani. De mivel nem jut eszembe így cselekszek és fel is állok a kanapéról. Egy összevert részeghez képest egész gyorsan mozgok, ahogy odalépek elé, és mindenféle gondolkodást mellőzve átölelem. Ebben a mozdulatban részemről semmi olyan nincs, ami az előbbiben volt.
- Sajnálom... - beszélek bele a nyakába. - De túúl... ellne... ene... el-len-áll-ha-tat-lan voltál - birkózok meg végül, kissé nehézkesen a mai nap legbonyolultabb szavával, miközben szorosan fogják közre a karjaim. Mindent beleadok, hogy elérjem, ne haragudjon meg rám. - Ne haragudj... ne... kééérlek - beszélek továbbra is gondolkodás nélkül és kicsit elhúzom a fejem a testétől, hogy láthassam az arcát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime25.11.12 20:21

Nem tudom miért, de kihasználva az alkalmat, kezdi el taperolni a derekam, és annak környékét. A meleg, gyengéd érintésre rögvest megdermed a testem, mintha csak karót nyeltem volna. Egy pillanatig még mozdulni sem merek, mintha attól félnék, hogy ha arrébb lépek, akkor leeshetnek az ujjai. Szeretném tudni már egyszer az oly' régóta magamban feszegetett kérdésre a választ... Mi a büdös istent esznek rajtam a kanok? Mellem az nagyjából... hát... semmi, amolyan tipikus, elől deszka, hátul léc vagyok. Egyedül, ami kézzelfogható rajtam, az a pár nőies kocka a hasamon, amit az edzések alatt sikerült felszednem magamra. Pedig a mai férfi ideál az általában a platina szőke, ötven centis műkörmű, D kosaras melltartójú élő guminő, én pedig aligha nézek ki így. Illetve, remélem, hogy még ilyen illuminált állapotban sem képzel olyannak. Ha netalántán egyszer ilyen akarnék lenni, lőjön fejbe valaki mindenképp! Nos, de akkor csöppenjünk vissza a véres valóságba! Magam sem tudom megmondani az okát, de igen, már-már majdnem engedtem neki, amikor szinte fejfájás szerűen hasított belém a felismerés Isten mennydörgő hangján szólva, hogy "mi a büdös francot csinálsz, kislány?". Mivel komolyabb károkat nem akarok benne okozni, csak belemarok kézfejeibe, hogy ezzel is engedésre késztessem. Ameddig ő a sérült kis "kacsóival" van elfoglalva -látszólag az eddig ott ragyogott diadalittas mosoly már el is tűnt a képéről-, én hátrébb sasszézok egy jó pár lépés, vonakodva, tartózkodóan állva meg vele szemben, aztán csak felvont szemöldökökkel, értetlenkedő pislogások egyvelegével hallgatom a habogását. Talán jobb lett volna, ha meg se szólal.
-Mert tapló húzás volt tőled, azért! - Vágom rá kíméletlenül, felszegett állal, megrovóan nézve rá, és mikor látom, hogy mocorog, és megpróbálkozik felállni, reflexszerűen nyújtom ki a kezeimet, hogy elkapjam, ha borulna, ehelyett azonban egy újabb meglepő fordulat következik be, még pedig azzal, hogy megközelít és... meg... ölel(?).
-Hé, elég volt David... - Szólok rá vonakodva, hangom mégis csak halk suttogásnak hallatszik. Rég volt már, hogy megöleltek, az pedig még régebben, hogy hagytam is magam.
-Ne legyél már az eddiginél is szánalomra méltóbb! - Folytatom, hangom azonban már megint nem üti meg azt a szokásos rideg, távolságtartó csengést. Kezeimet felemelve, préselem be őket magunk közé, és taszítok egyet Daviden, aki ezáltal visszazuhan a kanapéra.
-Nem szeretem ezt az érzelgősséget, szóval, szokj le róla! - Térek vissza saját hangomhoz, így nézve le rá.
-Tudod mit? Ne fürödj akkor, csak... csak feküdj le végre. - Magyarázom teljesen összezavarodottan az iméntiektől, és leveszem a kanapé támláján pihenő pokrócot, amit rádobok, mondván, kezdjen vele, amit akar, én pedig egyszerűen csak magam mögött hagyom a nappaliba, és tovább megyek a fürdőbe, hogy lezuhanyozhassak végre, ami hamar meg is történik. Öt perc, és máris tisztán és illatosan jövök ki, bézs színű alvós rövid sortomba és toppomba bújva.
-Khm.. szükséged van még valamire? - Kérdezem távolságtartóan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime25.11.12 21:22

Nem volt elég! - mondom magamban, miközben továbbra is ölelem. Nem sok jelentőséget tulajdonítok annak, hogy mozgolódni kezd és kettőn közé csúsztatja a kezeit. Aztán túl gyorsan változnak a dolgok.
Akaratom ellenére csúszik a kezem én pedig tudatosan annyit fogok fel az egészből, hogy dőlök. Nem tudom, mi történik, vagy miért, hiszen nem éreztem, hogy különösképpen mozogna a padló... én mégis újra a puha kanapén landolok. Onnan nézek fel rá és kicsit lassan, de leesik, hogy mi is történt. Nem úgy tűnik, hogy elnézte az előbbieket, sőt! Talán még jobban is haragszik. Bánt a dolog, de kezdem belátni, hogy túlzottan elcsesztem a dolgokat, úgyhogy csak aprót bólintok a szavaira, de már csak a saját lábaimat bámulom. Valami abszurd módon úgy érzem magam, mint valami kiskutya, akit most szidott meg a gazdája. Kész katasztrófa! Én is belátom, hogy szánalmasan viselkedek, úgyhogy ezután már csendben maradok. Még akkor sem szólok semmit, de még csak rá sem nézek, amikor a nehéz pokróc rajtam landol. Azt nem mondom, hogy nem rezdülök össze, mert de. Az arcom nagyon is érzi a "becsapódást", de meg sem nyikkanok, csak azután, hogy hallom a fürdőszobaajtó csapódását.
- Ne haragudj - suttogom magam elé és nagyjából megigazítva a kissé durva pokrócot lecsukódik a szemem. Hogy alszok? Nem. Nem akarok. Még egy kicsit nem. Várok... nem is tudom, mire. Talán arra, hogy visszajöjjön és mondjon... tegyen valamit, ami után nem fogom ennyire pocsékul érezni magam. Persze nem fizikailag pocsékul... Azt hiszem, mondhatjuk úgy is, hogy a csodára vártam.
A várakozás közben viszont érezem, hogy álmosodok. Röpke másodpercekre el is alszok, de újra és újra felébredek. Aztán már szándékosan tartom magam ébren. Egy-egy sebemhez érek, így a tompa fájdalom ébren tart egészen addig, amíg már nem hallom a víz csobogó hangját... aztán már nyílik is az ajtó. Azonnal becsukom a szemem, mint aki alszik. Gyerekes húzás részemről, de azt hiszem, nem akarom látni az arcát. Nem akarom látni, hogy még mindig haragszik.
De aztán hallom a hangját is, és akaratlanul nyílik ki a szemem. Legalábbis az, amelyiket képes vagyok kinyitni. Egy hatalmasat nyelek, ahogy meglátom a pár lépés távolságot... és megrázom a fejem, jelezve, hogy nem, nincs szükségem semmit.
Hogy én mekkora egy barom vagyok! - fordul meg a fejemben a gondolat, mielőtt újra becsukódna a szemem. Végül ülve alszok el.
Azt nem mondom, hogy nyugodtan alszok, folyamatosan mozgolódok és biztos vagyok benne, hogy nem keveset nyögdécselek álmomban, egészen addig, amíg valamikor még benne a nagy éjszakában, arra nem ébredek, hogy reflexből nyelek nagyokat... Az ital-gyógyszer kombináció! - fordul meg a fejemben a gondolat. - Futás!
Ledobva magamról a pokrócot, botladozva, megküzdve a mozgó padlóval indulok el arra, amerre a fürdőszobát sejtem. Mindent beleadok, hogy csak még egy kicsit lent maradjon az, ami ki akar jönni. Csak még egy kicsit! Az ajtóig el is érek, csakhogy amint lenyomom a kilincset kapaszkodva az ajtófélfába, már ki is dobom a taccsot egyenesen a padlóra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime26.11.12 19:09

Mivel nem éreztem egy pillanatra sem, hogy máshogy -tőlem nem megszokott módon-, kéne reagálnom, ezért a lehető legegyszerűbb kiutat ragadtam meg ebből a képtelen helyzetből. Egyszerűen csak visszalöktem a kanapéra, mintha legalábbis én élvezném, hogy azok után, hogy utcákon keresztül "cipeltem" és még ide, a lakásomra is felsegítettem, még ráadásként lökdöshetem is a majdnem teljesen tehetetlen testét. Igen, egy fárasztó munka nap végén már egy ilyen mozdulat is lehet kimerítő... el se tudják képzelni páran, hogy mennyire! Megrovó, szánakozó pillantások azok, amiket felé is közvetít a tekintetem. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy még az eddigieknél is hogy süllyedhetett lejjebbre. Ő nyilván tényleg csak a bűntudat érzet miatt "esett" így nekem, én azonban valamiért nem tudom értékelni ezt a fajta próbálkozást. Egy egyszerű "bocs" néha sokkal többet jelent, mint holmi eltúlzott, tipikus amerikai családi drámákba illő nagy "egymás nyakába borulások". De lépjünk is! Ha még tovább kell ezen őrlődnöm, pillanatokon belül maximum hőmérsékletre fog hevülni az agyvizem és... egyszerűen csak... felrobbanok! Arra pedig még én sem vagyok képes, hogy kitegyem őt az éjszaka kellős közepén. Igen, bűntudatot éreznék, hogy vajon mi történhet vele odakint a hidegben a csövesek, drogosok és piások között, ráadásul ilyen öntudatlan állapotban. Hogy elkerülhessem a további érzelgős kirohanásait, egyszerűen csak rádobom a kanapé végébe rakott pokrócot, én magam pedig, se szó, se beszéd, megcélzom a fürdőszobát, hogy gyorsan lemoshassam magamról az egész napos, meló helyen rám ragadt koszt. Perceken belül már pizsamába öltözve totyogok ki hozzá vissza, bár, szó mi szó, ezek után már nincs sok kedvem ahhoz, hogy további értelmetlen társalgásokat folytassak vele.
-Ba*dki! Leharaptad a nyelved, ameddig nem voltam, hogy már válaszolni se tudsz? Na, jó! Tudod mit? Nem érdekel! Jó éjt! Reggel nyolcig meg ne próbálj felébreszteni vagy zajt csapni, különben fejed veszem! - Kétlem, hogy ennyi jó kívánság után nyugodt éjszakája lesz, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy a pia sokkal kellemetlenebb perceket fog szerezni neki, ha vízszintesbe helyezi magát. Elindulva a hálóm felé, útközben lekapcsolom a nappaliba a villanyt, majd a szobában bevágódom az ágyba, megkönnyebbülten süppedve bele a kényelmes matracomba a párnáim közé. Oldalamra fordulva, magamhoz ölelem az egyik kispárnámat, és már éppen kezdeném magam átadni az álmoknak, amikooor... trampli dübörgés ráz föl álmomból, majd futás suta zajai, és végül mindez megkoronázva... öklendezéssel... a többit pedig nem is kell részleteznem!
-Az isten... - Sziszegem a fogaim közt, és hátamra fordulva, arcomra szorítom a párnám, majd elhajítom a szoba másik sarkába, és kiugorva az ágyból, már rontok is ki, felkapcsolva útközben minden villanyt.
-David! - Szólok rá úgy, ahogy egy kisgyerekre szoktak, ha valami rosszat csinált.
-A vécéig már nehezedre esett volna eljutni? - Forgatom meg a szemeimet egy elkeseredett sóhajjal, aztán bemegyek a fürdőbe -igyekezve nem belelépni-, és felsegítem, el, egyenesen a vécéig, ahol leültetem a vécé kagyló mellé, majd beülve a kád szélére, már kezdem is engedni a kádba a vizet. Nincs mese!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime26.11.12 20:05

Emlékszem az álmomra. Talán inkább nevezhető lázálomnak - vagy ittas álomnak, ha van egyáltalán ilyen szó -, mint egyszerű álomnak, de emlékszem rá. Az egész olyan volt, mint valami mese, amint még régen apám mesélhetett egy-egy ember megnyúzása között. Csak ebben nem volt hercegnő, csak gonosz banya. Az én kezemben kard volt, és szemben álltam a boszorkánnyal. Csakhogy ez a boszorkány pontosan azokat a szavakat vágta a fejemhez, amiket Roxy, mielőtt átviharzott a szobájába. Hiába könyörögtem, hogy ne haragudjon, a banya arca átváltozott és ismerőssé vált... Aztán az álomba belefészkelték magukat a nyelési kényszerek. És már témánál is voltunk.
Hiába sietek, jutok el a fürdőszobáig egyetlen botlás nélkül, a vécé már túl nagy távolság. Idő előtt jön ki az ital és esküszöm hallom, ahogy csattan a padlón! Nagyokat nyelek és indulnék, hogy... hova is? Az agyam megint belassult. Mint valami hullám! Egyszer pörögnek a gondolataim, egyszer pedig a saját nevemen is gondolkodnom kell! Szóval, indulnék a... felmosóért! Vagy valamiért, amivel feltörölhetem, mielőtt felébredne, de mégis tovább markolom az ajtófélfát, amikor hallom magam mögött a lépteket. Késő! Eláraszt mindent a fény és akaratlanul is összerezzenek, ahogy hallom a saját nevem. A körmeim belemélyednek az ajtófélfába és nem merek megfordulni. De még csak megszólalni sem, hogy majd én eltakarítom. Mint valami rossz gyerek az anyjától, úgy félek tőle.
Mégis igyekszem bátornak mutatni magam és nem remegni. Biztos, hogy ez a félelem? - fordul meg a fejemben egy józan gondolat, de nem vagyok képes végigvinni. Ráfogom a félelemre. Később pedig már eszembe sem jut. Csak ülök a hideg kövön, fél kézzel szinte ölelve a vécékagylót nézem, hogy mit csinál.
- Majd én feltak... - és már jön is az újabb róka. De most egyenesen bele a vécébe. Talán mindenki jobban járt volna, ha itt alszok, nem a kanapén. - Megcsinálom - fejezem be az előbbit, miután beletörlöm a számat a felsőm ujjába.
- Fürdés - mondom, vagy talán a hangsúly alapján félig kérdésnek hangzik. Már nem tudom, mivel járnék jobban. Ha hallgatok... ha folyamatosan bocsánatot kérek... ha poénkodok... Vagy talán fel kellene dobnom a témát, hogy megyek. Reggelre biztos megtalálnám, hogy merre is vár az én megviselt matracom.
De mielőtt választani tudnék a magamnak felsorolt lehetőségek közül, újra öklendezni kezdek. Miért éppen most? Mennyi van még bennem? És mi a jó franc ez a remegés?! Nem tudom a válaszokat, de pár rövid perc múlva úgy tűnik, nincs már több bennem. Csak a sárgás valami jön ki. Semmi ital, vagy gyógyszer. Magamtól kecmergek talpra, végig a falat használva segítségnek. Támaszkodva teszek pár lépést a kád felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime26.11.12 21:04

El se akarom hinni, hogy végre eljuthattam ténylegesen is ahhoz a bizonyos "nap végéhez", és álomra hajthatom a fejem erre a... nos... maradék három órára, amit még kihasználhatok, mielőtt fel kéne kelnem. Bár, van egy olyan érzésem, hogy akármennyire is szeretnék, és akármilyen piszkosul is kimerült vagyok már, nem fogok tudni egy szemhunyásnyit sem aludni Davidtől. Lesznek még itt meglepetések az éjszaka folyamán, ez már biztos. Szinte már "alig várom", hogy mikor fog lefeküdni, amikor ténylegesen is elkezd majd vele forogni a szoba, és a gyomortartalma majd újra vad háborgásba kezd. Semmiképp sem akarok takarítani utána, szóval ha futnia is kell majd, akkor remélem, hogy azt úgy fogja csinálni, hogy időben érjen el a klotyóhoz. De addig is... Agy kikapcs, szem becsuk, test elnehezül... Szinte érzem, ahogy az összes végtagom, az egész testem kezd ellazulni és érzéktelenné válni. Talán még el is mosolyodom egy pillanatra csukott szemmel, hogy végre nyugalom van körülöttem, amikor váratlanul hangos zajok forrására leszek figyelmes odakintről, amivel együtt zöld íriszeim reflexszerűen pattannak fel. Ökölbe szorított kezekkel rontok ki, elveszítve utolsó, maradék kis türelmemet is, mikor meglátom a fürdőben magatehetetlenkedő Davidet a saját... hányása mellett térdelve... Az az egy épeszű gondolat tart csak vissza az ütéstől, hogy fölösleges lenne rápazarolnom egy szép jobb egyenest, amikor a tompultságtól úgy sem érezné. Akkor meg mégis mi a hóhérnak? Helyette csak kelletlenül felrángatom a földről, és szinte lelököm a vécé elé, jelezve, hogy abba kéretik üríteni a gyomortartalmát. Nem szólok egy szót se. Fáradt vagyok, kifogytam a szavakból, és egyébként sem figyel rám. Csak összeszorítom a szemeimet és elfordítom a fejem másik irányba, amikor egy újabb adag távozik belőle, közben kezemet a kádba folyó víz alá dugom, hogy ellenőrizzem, jó-e a hőmérséklete. Nem akarom túl melegre, de persze azért fagyosra se. Egyik se tenne most jót neki.
-Úgy ám! Fürdés... de még milyen! - Fenyegető él csendül hangomban, és szinte azonnal pattanok fel, amint meglátom a felállási kísérletét.
-Tudod mit? Így... - Állítom meg, és tolom hátrébb -lehajtva a vécé tetejét, előtte le is húzva-, egészen addig, ameddig vállánál fogva le nem tudom nyomni őt a lehajtott tetejű vécére.
-A víz kész. - Mondom teljesen közömbösen és ismét beállva két térde közé -mert máshogy nem tudok hozzáférni-, leseggítem róla a pulcsiját, majd a pólóját is, aminek a levétele után megdöbbenten hajolok hátrébb a felsőtestét borító sérülések, zúzódások láttán. Minden nap látok ilyet, rajta mutatva mégis megdöbbentőnek tűnnek. Szemeibe nézve, egyik kezemet rá is teszem egy pillanatra az egyik ilyen sérülésre. Meleg és piros, ami azt jelenti, hogy meg van duzzadva. Ez több, mint valószínű. A pólót követi a nadrág, aminek -nem mondom-, elég rendesen megszenvedek az övével és a sliccével is. Nem, egyáltalán nincs bennem szégyenérzet, hogy félreértelmezhető helyeken jár a kezem. Leguggolva a lábaihoz, húzom le róla a nadrágot, az alsógatyánál viszont elbizonytalanodom.
-Ha akarod, az rajtad maradhat. Majd kapsz valami köntöst estére... - Mondom kissé bizonytalanul, válaszára várva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime26.11.12 22:03

Egész büszke vagyok magamra, amiért most sem botlok meg egyszer sem a saját lábamban, miközben a kád felé tartok. De aztán egy lépés félresikerül és csak a falnak köszönhetően maradok talpon. Hogy micsoda? "...de még milyen?" - visszhangoznak bennem a szavai. Rosszat sejtek. Nagyon rosszat. De ha ez nem lenne elég, nem sok jót ígér az sem, hogy visszatol a vécéig. Nincs bennem elég erő, hogy tiltakozzak és hamarosan már ülök is a hideg fedélen. Hogy mi fordul meg a fejemben? Nem is tudom, mondjuk az... hogy gondolkodás nélkül valami vödörbe meri ki a vizet és úgy zúdítja rám. Vagy... belefojt! Más esetben tudnám, hogy nagy baromság, de most bármit el tudok hitetni saját magammal. Még csak erőlködnöm sem kell.
Egyetlen szó nélkül tűröm, hogy ott legyen előttem és a másodpercek lassítva telnek. Újra hatalmasakat nyelek, de nem azért, mert van még bennem bármi is, ami kijöhetne. Várom, hogy üssenek az utolsó perceim! Teljesen meg vagyok róla győződve, hogy végem. Elege lett belőlem, a sok bajból, amit okoztam... Amiért nem hagytam aludni! Tágra nyílt szemmel bámulok rá, de hamar csak homlokráncolás lesz az egészből.
Megértem, hogy mire készül. Engedelmesen próbálok besegíteni, miközben egyeséve megszabadít a ruháimtól. Nem mondom, hogy először nem erősödik a remegésem, ahogy lekerül egy-egy réteg, de hamar leküzdöm valahogy és attól eltekintve, hogy emelem a kezem majd leteszem, mozdulatlanul ülök. A tekintetem továbbra is rajta, így nem kerüli el a figyelmem, hogy hátrébb hajol. Akaratlanul is lenézek a saját testemre. Volt egy sejtésem, hogy valami ilyesmit fogok látni.
- Nem mind mostani... - jegyzem meg, mintha magyarázattal tartoznék neki. Biztos vagyok benne, hogy a friss nyomok mellett ott vannak a régebbi sérülések is. Sikerült pár verekedésből beszereznem egy-két maradandó sebhelyet. Csakhogy most ezek nem igazán látszanak, mivel túl sok az új szerzemény.
Egyetlen szó nélkül tűröm, hogy hozzáérjen az egyik sérüléshez. Nem mondom, hogy a szótlansághoz nem kell összeszorítanom a fogaimat, de legalább csendben maradok. Látom az arcán, hogy nem tetszik neki, amit tapasztal, de én nem aggódok. Eddig is túléltem minden sérülést, ez sem lehet olyan komoly. Esetleg csak annak néz ki. Van bennem egy kényszer, hogy ezt vele is közöljem. Mondjam meg neki, nem komoly... ne aggódjon. De jobban belegondolva, miért is tenné? Nem vagyok én senkije, csak egy ismerős kölyök, akit nem is tudom miért, megszánt. Jobb ötlet híján bármennyire is erősödik ettől a tompa fájdalom, magam köré fonom a karjaimat. Így kevésbé szembetűnő a gyűjteményem.
- Mit...? - kezdek bele a kérdésbe, amikor a nadrágomnál kezd matatni. A kérdésem valami hasonló lett volna ahhoz, hogy "mit csinálsz?", de elhallgatok. Fürdés. Muszáj levenni. Ahogy a sérüléseimet vizsgálta, teljesen kiment a fejemből. A memóriám használható része úgy tűnik, az itallal együtt távozott. Azt viszont nem felejtem el, hogy mit kaptam, amikor bepróbálkoztam nála. Úgyhogy most segítőkész próbálok lenni és nem gondolni semmi pluszt bele a vetkőztetésbe.
Amikor viszont lekerül a vastag nadrág, látom rajta, hogy elbizonytalanodik. Nos, igen... Én is felfogom, hogy itt jön a kínos rész. Mindkettőnknek.
- Igen. Jó, ha marad - bólintok kissé bizonytalanul. A hangom elég halk, ráadásul a remegésem újra erősödni kezd. Bár azt hiszem utóbbinak semmi köze a le nem vett alsómhoz.
Nem mondom, hogy más, hasonló helyzetben, amikor eddig eljutunk bárkivel is zavarban vagyok, de most ez teljesen eltérő helyzet. Ha a kanapén máshogy alakulnak a dolgok. Ha nem tolja el a kezem... Áh, mindegy is.
- Maradjon - ismétlem meg már valamivel hangosabban, kontrollálva a remegést.
Viszont hiába vágyok már a meleg vízre, amitől most már a megváltást várom, továbbra is a vécétetőn ülve maradok és úgy fürkészem a szemeit. Igaz, bármit is látok bennünk, úgysem vagyok most képes értelmezni, de megpróbálom. És várok.
- Fel... állhatok? - kérdezem újra bizonytalanul. - Vagy ez... most... büntetés? - nyelek egyet. Őszintén megvallva, fogalmam sincs, miért kérdeztem meg pont ezt. Miért várok arra, hogy megtiltsa, megengedje, de okok nélkül is csak várok. Mintha a halálos ítéletemre várnék!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime27.11.12 13:24

A kád szerencsére hamar megtelik -hamarabb, mint ahogy nekünk sikerült hazaérnünk-, és mivel már nagyon szeretnék ezen az egész rémálmon túl lenni, igyekszem minél hamarabb a kezem ügyébe venni a dolgokat. Ha kell, én fürdetem meg, anélkül hogy neki bármi beleszólási lehetősége is lehetne. minél hamarabb végzünk, annál jobb lesz neki, és nekem is. Talán nyerek még egy órácskát, amit nem másra, mint alvásra, pihenésre tudok majd fordítani. De, addig is... Ráncba futott homlokkal nézem végig szánalmas próbálkozását, amint feláll -ezzel a tunya mozgással esküszöm, hogy még egy száz éves reumáson is túltesz-, és igyekszik magától, a fal segítségével megtenni az első lépéseket a kád felé. Ha lenne annyi erőm rá -és, ha ténylegesen is viccesnek tartanám a helyzetet a szánalomra méltó helyett-, akkor most képes lennék talán még egy gúnyost, de annál is jól esőbb vigyort villantani. Azzal viszont, ha most öltöm magamra a rohadék ember szerepét, nem fogunk sajnos előrébb tartani. Hamar megállítom a nézhetetlen próbálkozását, és csak visszalököm a lehajtott tetejű vécére, gondolkodás nélkül látva hozzá önkéntes levetkőztetéséhez. Először a felsőtestét takaró, és melegítő ruhadarabok jönnek, amik már elég... idejüket múltak. Vajon mennyi gönce lehet a szekrényében? Biztos nem valami sok, főleg, ha azt veszem alapul, hogy még munkát is alig bír találni. Legalábbis, amikor legutóbb találkoztunk, ezt mondta. Óvatosan bújtatom ki a ruháiból, annak ellenére, hogy mennyire türelmetlen vagyok már. A felsőtestét borító zúzódások azonban elképesztenek.
-Kik szoktak bántani? - Veszem el kezem előző helyéről, és hogy kényszerítsem arra, hogy a szemeimbe mondja a választ -ami nagyon is fontos lenne-, két kezem közé fogom az arcát, és próbálkozom valami értelmezhető kiolvasni kábult tekintetétől. Az már egyszer biztos, hogy elintéztetem azokat, akik így megalázták, még ha ő is legalább annyira ludas volt, mint az ártói. Ha fogok választ kapni, azt értékelem, bár ma már semmiben sem reménykedem. Ezért inkább -már csak a haladás kedvéért is-, feladom a faggatózást, és áttérek nadrágjára, amit rezzenéstelenül kezdek el kigombolni. Való igaz, rég volt már az, hogy bármi komolyabb fizikai kapcsolatba kerültem volna férfival, amikor is... hmm... vetkőztetnem kellett az egyedet, még sem tudtam elfelejteni. Az ilyet nem lehet elfelejteni! Gyakorlottan szedem le róla a nadrágot, mindvégig csak is arra gondolva, hogy ebben nincs semmi félreérthető... aha... bárcsak így lenne!
-Én is ebben reménykedtem... - Sóhajtom, és mintha belül kicsit meg is könnyebbültem volna. Nem tudom, hogy mit tettem volna, ha meglátom őt teljesen meztelenül... annyira azért nem bízom magamban, hogy ilyeneket is "bevállaljak".
-Büntetés? Cöhh... ugyan már! Ha büntetni akarnálak, durvább módszerekhez folyamodnék. - Nem mondom, tele vagyok szadista hajlamokkal, ami szemeim csillogásából is látszik! Na, de munkára! Hamar sikerül felsegítenem őt a vécéről, ahonnan tovább egyenesen a kádhoz vezet az út. Egy valamivel viszont nem számoltunk. A pereme... túl magas... A jó büdös francba!
-Kapaszkodj a nyakamba, és próbálj meg... belelépni... - Utasítom, az egyensúlyérzékem azonban -mintha csak hirtelen valaki egy gombbal kikapcsolta volna-, hirtelen megszűnik létezni. Kapálózva próbálom visszanyerni, ez viszont csak még inkább elősegíti azt, hogy belezuhanjak a félig megtelt kádba, ezzel Davidet is rántva magammal, akinek vagy sikerül tennie az ellen, hogy ő is mellettem végezze, vagy nem.
-A pi*ába! - Hagyja el egy cifra szó a számat, miközben keresztben ülve a kádban -lábaimat kilógatva a kád peremén-, ülök magatehetetlenül a langyos vízbe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime27.11.12 17:56

Eszemben sincs válaszolni. Nem akarok egy szót sem mondani. Amúgy is, mi a frászt mondhatnék? Mesélnem kellene neki a tökéletes gyerekkoromról, ahol minden nap én voltam a nagymenők céltáblája? Kösz nem. Pedig elég sok sérülés származik abból az időszakból. Nem azt mondom, hogy az utóbbi hónapokban nem szereztem ezekhez, de...
- Nem kell védelem - fejezem be hangosan a gondolatot. Tudom, hogy erre akar kilyukadni. Bármennyire is nem mondja, én valahonnan tudom. Mi másért kérdezné, hogy kik tették? Nem vagyok én senkije. Meg amúgy is, megvédem magam, nincs szükségem a segítségére... Na, jó, most van. Nélküle valószínűleg a utcán kóborolnék holt részegen. Vagy ott feküdnék a megállóban, mert felállni nem lennék képes.
Amint ezek a gondolatok végigszaladnak a fejemben, meggondolom magam. Talán az alkohol kényszerít, vagy csak beképzelem, de mintha egy pillanatra csalódottság villanna meg a tekintetében.
- Ezek csak... utcai bunyók maradványai - mentem a menthetőt. Lényegében igazat is mondok. Lényegében. Az már más kérdés, hogy ezek a harcok mennyire voltak kiegyenlítettek és mennyire nem. Nem tagadom, előfordult párszor, hogy rossz emberbe kötöttem bele, de magamnak kerestem a bajt. Persze ezek után jött a leszámolás, ahol minél kevésbé erősködtem, annál hamarabb unták meg és hagyták abba a verést.
Csak örülni tudok, amikor egész hamar cserélődik a téma. Nem mintha sokkal kellemesebb és hétköznapibb lenne az, hogy rajtam maradjon-e az alsónadrág, vagy sem... de még mindig jobb, mint a sérüléseimről beszélni. Annál szinte bármi jobb. Ami pedig nagy szerencse, hogy válaszolni képes vagyok a kérdésére. Ahogy látom a reakcióiból, helyesen. Nem szán nekem büntetést, de még csak nem is vonul el, hogy innen intézzem, ahogy akarom. Segít, ahogy eddig, én pedig tényleg minden erőmmel azon vagyok, hogy ne nehezítsem meg továbbra is a dolgát. Úgy teszek mindent, ahogy mond, és esküszöm, hogy én nem csinálok semmit, amit ne kellett volna! Ne miattam van, hogy elveszíti az egyensúlyát és a kádban landol. Én persze előtte még megpróbálom megtartani, de mivel teljesen egyedül még én sem állok valami biztosan a lábamon, elég lehetetlen feladat.
Azt hiszem, ez csak egy egyszerű baleset lenne, ha nem vonná el a figyelmem az a szemét, a víznek köszönhetően átlátszó top. Akármennyire nem vagyok teljesen józan... ezt a látványt nem lehet nem észrevenni. Amivel önmagában azt hiszem nem is lenne gond, csakhogy én akaratlanul is közelebb lépek. A előbbiek következtében a kiömlött vízen megcsúszik a lábam, de megkapaszkodok a kád szélében és nem törődve azzal, hogy ő is ott van a kádban, nem átlagos akrobatamutatványokkal kísérve, bemászok a kádba. Már majdnem sikerül, amikor a lábam beakad a perembe, úgyhogy a maradék nehézségeket lecserélve, végigcsúszok a kádban. Egy pillanatra a fejem is víz alá kerül, amit fogalmam sincs, hogy sikerül kivitelezni, de adag folyadékot nyelek le. Amint újra felülre kerül fejem úgy teszek, mintha mi sem történt volna, pedig már a tiszta víztől is úgy csípnek a frissen szerzett sebeim, hogy üvölteni tudnék. De végül nem teszem. Valahogy... kibírom.
Ugyanolyan pózban ülök Roxy mellett, mint ő és nézek körülbelül fél centiről a szemeibe. Nem mondom, hogy nincs ott a késztetés, hogy még egy kicsit közelebb húzódjak és megkockáztassak egy csókot. Biztos vagyok benne, hogy látszik is rajtam a szándékom, mert újra és újra az ajkaira téved a tekintetem. Nem tudom, hogy mi tart vissza attól, hogy cselekedjek. De abban biztos vagyok, hogyha egy kicsit is úgy mozdulj, hogy közelebb jön, nem hezitálok tovább.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime27.11.12 19:59

Hirtelen, a semmiből előkerült tiltakozása hallatán ívelt szemöldökeim homlokom legtetejére ugranak, és meglepetten hőkölök hátrébb tőle. Nem számítottam ilyen heves reakcióra. Ez pedig csak is azt az egyet jelenti, hogy de, igenis védelemre szorul -valamilyen szinten-, csak nem meri kockáztatni a megmaradt büszkeségét, hogy egy nő legyen az, aki megvédje a rosszfiúktól. Érdekes felfogás, de azt hiszem, hogy valamilyen szinten megértem. Én sem fogadnám el senki segítségét. Akkor már inkább verjenek félholtra, és úgy halok meg, hogy küzdöttem, és nem úgy élek tovább, hogy másnak kellett megvédenie a seggem. Nem tudnám elviselni a gondolatot.
-Jó, hát ha nem hát nem. - Vonok vállat közömbösen...
-De arra készülj fel, hogy ha ma sem sikerült kellően megvédened magad, máskor sem fog menni, kivéve akkor, ha jársz majd valamilyen képzésre, lehet az akár valami harcművészet, vagy akár boksz, amit én is csinálok. Hidd el, sokat segítene, és amellett, hogy megtanulnál védekezni és normálisan ütni, még a feszültséget is lenne hol levezetned. - Talán okosabb döntés lett volna a részemről, ha mindezt másnap reggel közlöm vele, amikor már nagyjából tiszta a tudata, bár... akkor meg túlságosan is ellenne foglalva a másnaposságával, szóval, igazából mindegy is. Ráadásul, amilyen makacs, úgy sem fogja megfogadni a tanácsomat. Annyira mondjuk nem is érdekel, de azért mégis csak... Utcai bunyók... Elég, ha egy ilyen utcai bunyóban alul marad, elájul vagy bármi, lerángatják róla a ruháit, kirabolják, és nem tér magához, és megfagy odakint az utcán. Jobban járok, ha most nem is kezdem el még ezt is pluszban ecsetelgetni neki. Helyette inkább minden erőmmel a vetkőztetésér koncentrálok, amiből már csak a nadrágja van hátra. Ez az utolsó ruhadarabja is hamar száműzetésbe kerül a pulóverei közé, így már csak az van hátra, hogy ténylegesen is bekerüljön a vízbe, és lemoshassa a mai nap szennyét magáról, amiben persze segíteni fogok, de csak is azért, hogy gyorsabban túl legyen rajta, és én is szabadulhassak. A kádhoz érésnél viszont egy kisebb akadályba ütközünk, aminek hamarosan meg is lesz az igen csak nagy következménye. Ahogy pillanatokon belül belekerülök a kádba -hozzáteszem, elég kényelmetlen pozícióban-, rögtön cifra, nőkhöz egyáltalán nem illő káromkodások hadába kezdek bele,e egészen addig, ameddig az előző estétől felgyorsult szívverésem újra normális nem lesz. Aztán mikor már ténylegesen is lehiggadnék, érkezik a következő csapás, és Dave is borul mellém, legalább úgy, mint ahogy egy újszülött zsiráf szokott, aki nem bír megbirkózni a méteres hosszú lábaival...
-Remek, ennél jobban már... - És szavaim hirtelen elakadnak, mintha csak valaki sorompót csapott volna rá a nyelvemre. Szóóóóval ő most... komolyan az átázott... toppomat csekkolja és az alatta lévő kosarakat? Nem tudok szóhoz jutni, igazából, nincs is mit mondanom. Bármelyik másik pasi rögtön ide fókuszálna, nemde? Szóval, felfoghatnám mindezt akár egy tök természetes dolognak is. Aztán a szemei... kíváncsian követem kékjeit, amint hol a szemembe néznek, hol pedig... egy, az arcomon található délebbi pontot vizslatnak. Ühüm...
-Meg akarsz csókolni, David? - Suttogom jól érthetően, és szám széle egy kifürkészhetetlen kis fél vigyort kezdeménybe görbül. Kicsit mozgolódom, közelebb kerülve za arcához, de nem lépek. Nem teszem meg azelső lépéseket! Csinálja csak, ha neki ennyire számít, nekem azonban nem fog többet jelenteni egy kíváncsiságból megejtett kis nyálcserénél. Úgyis rá fog jönni, hogy mennyire tud fájni, ha felrepedt szájjal csinálja...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime27.11.12 20:49

Várok, várok és várok, de a tekintetem akkor sem tudom elszakítani róla. Egyszerűen képtelen vagyok. Teljesen megbabonáztak azok a csábító ajkak. Máskor biztosan képes lennék parancsolni magamnak, a testemnek, de most nem megy. Még akkor sem megy, akkor sem tudom elszakítani a tekintetem és a szemeibe pillantani, amikor hallom a hangját. Az eddig dühös vagy kissé aggódó hang most a legédesebben csalogató hanggá változik én pedig úgy hallom, mintha egyenesen a fülembe suttogná a szavakat. Hogy megakarom-e...? Persze, hogy akarom! Még szép, hogy...
A szám önkéntelenül nyílik ki résnyire. A mellkasom úgy emelkedik és süllyed, mintha most futottam volna le a maratont. A vérem hangosan, egyre szaporább ritmusban dobol a fülemben. Kétlem, hogy ezután bármit is meghallanék. Még a saját gondolataimat is elnyomja a folyamatos dübögés. Nagyot nyelek, amikor érzékelem, hogy mozdul. Eszembe sem jut, hogy talán csak szórakozik velem... hiszen egyszer már visszautasított, de most... most ő kérdezte! És közelebb jött, és én...!
Javamra legyen mondva, nem támadom le. Nem vetem rá egyből magam az ajkaira. Nem. Csak szépen lassan szelem át azt a leheletnyi távolságot kettőnk között. De még mielőtt hozzáérnék azokhoz a puha ajkakhoz, reflexből emelkedik a kezem és simítok végig az arcán, végül elérve a nyakáig és a tarkójáig. Most már képes vagyok felnézni a szemeibe. Csak egyetlen rövid pillanatra. Keresek bennük valamit. Talán azt a bizonyos csillogást, amit eddig jó párszor odaképzeltem, amikor a hangja haragos volt. De nincs ott semmi ilyesmi.
Újra lejjebb vándorol a tekintetem. Már egészen közel vagyok. Szinte érzem minden egyes lélegzetvételét az arcomon. Már csak egy... és igen. A szemem lecsukódik és már csak érzek. Érzem a bőrét a kezem alatt. A haját, ahogy kissé vizesen rátapad a kézfejemre és érzem azokat a varázslatosan puha ajkakat. Nem mondom, hogy olyan sok összehasonlítási alapom lenne, de fogadni mernék, hogy az övé a legédesebb! Kész álom ez... egészen addig, amíg nem vetem be jobban magam. Amint mozdul a szám, éles fájdalom hasít belém és hangosan jajdulok fel.
A varázslatos pillanatnak vége. Nem húzódok messzire, de mégis elég távol ahhoz, hogy lecsússzon róla a kezem. Úgy pislogok magam elé, mint aki nem érti a hirtelen fájdalmat. Az egyik ujjammal óvatosan érintem meg a fájdalom kiindulási pontját és felszisszenek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime28.11.12 17:20

Mindenre számítottam, és mindenre fel voltam készülve, kivéve arra az egyre, hogy majd én is annyira esetlen kétballábas leszek, mint David, és önerőmből fogok belezuhanni a kádba, ahol most Davenak kéne ülnie egyedül, hogy megmosakodhasson, és egy kicsit ezzel is felfrissíthesse magát, az agyát. Az pedig már tényleg csak a jéghegy csúcsa, hogy akrobatákat megszégyenítő mozdulatokkal esik be ő is mellém. Pedig ezer módja lett volna annak, hogy elkerülhesse ezt a kis balesetet, ő ezzel ellentétben mégse tett semmit, csak hagyta, hogy legyőzze a gravitációs erő. Ezek után már tényleg kíváncsi lennék arra, hogy vajon az élet más területein is ilyen-e. Amint valami kis megoldásra váró problémába, akadályba botlik, rögtön feladja, és hagyja, had egyék meg a nagy halak? Erről szerintem majd holnap reggel érdemes lenne elbeszélgetnem vele, mert ha ez tényleg így van, akkor ezen a hibán súlyosan javítanunk kéne. Elvégre, nem leszek mindig a nyomában, hogy készenlétben álljak, ha meg kéne védenem azt a piti kis seggét. Ez a mai is csak véletlen volt. Ha nem megyek arra, lehet már összeverten, félholtan fetrengene a buszállomáson, ahol rájuk találtam. De mindezen már nincs értelme tovább rágódni. Ami megtörtént, megtörtént, másodjára már nem szokott ekkora szerencséje lenni az embernek. Miközben magamban azt latolgatom, hogy hogy tudnám visszafogni az indulataimat -mert most aztán az eddigieknél is jobban felment a pumpa, és félő, hogy itt helyben fogom Davidet vízbe fojtani-, az is eljut lassan a tudatomig, hogy rettentően fáj a hátsóm, és hogy Dave olyan elvarázsoltan néz, mint ahogy talán egy túlvilági halott sem tud, aki meglátta az a "híres-neves fényt az alagút végén", ami az örök megváltás számára.
-Szóval igen, meg akarsz... - Sóhajtom , továbbra is fenntartva azt az önelégült vigyort a képemen, ami azután került az arcomra, hogy szembesültem ki nem mondott, mégis egyértelmű szándékaival. Teljesen nyugodtan ülök -már az sem érdekel, hogy szép lassan átázik a sortom-, mégis kíváncsian várok a fejleményekre, arra, hogy vajon tényleg lesz-e olyan merész, hogy megkockáztasson egy ártatlan, semmit nem jelentő kis csókocskát.
-David... - Lehelem, szinte már-már az ajkai közé, ahogy szemeim észvesztően gyorsan cikázni kezdenek feldagadt, piros ajkai és kék szemei közt. Elment az esze! Ezt a kölyköt még esküszöm, hogy ma utoléri a végzete. De nézzük a dolgok reálisabb oldalát, miért is bántanám, ha végül is szinte, mondhatni, hogy már már felkínáltam neki magam? Ezek után a legkevesebb már tényleg csak az, hogy tűrök. Ahogy azonban szájával óvatosan belekóstol az enyémbe, hirtelen minden épelméjű gondolatom tova száll, az agyam teljesen kiürül és már csak a pillanat marad, és az érzés, ami olyan óvatos és... finom, mint amilyet talán eddig még egy pasinál sem érezhettem. Ám éppen hogy csak lehunyom a szemeimet, hogy átérezhessem a helyzetet, ő hirtelen eltávolodik, kezét is elveszi tarkómtól, és fájdalmas arccal a szájához nyúl. Én megmondtam! Megköszörülve a torkom, a pimasz, kárörvendő vigyor újra szerepet kap.
-Csókolóztál már valaha? - Kérdezem csak úgy mellékesen, miközben kicsit helyezkedve, szembe kerülök vele -térdelő helyzetben-, és elkezdem lemosni a vállát, mellkasát, karjait, nyakát, arcát, mindent ahova csak elérek, és ami még nem számít intim zónának. Nincs kedvem egy újabb félreértelmezhető helyzethez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime28.11.12 19:31

El sem hiszem, hogy mosolyog! Fogadni mernék, hogy kimondottan élvezi a helyzetet és tökéletesen jól mulat azon, hogy nekem pokolian fáj a szám! Dühös vagyok? Talán egy kicsit az lennék, ha nem lenne ott a gondolataim legszélén a csók... a puha ajkainak az emléke. De ott van, úgyhogy amint csitul egy cseppnyit a fájdalom, egy visszafogott, apró mosoly jelenik meg az arcomon. Próbálom elkerülni az újabb fájdalmat.
- Köszönöm - csúszik ki a számon meggondolatlanul. Oké, azt hiszem, ezt nagyon nem kellett volna! Próbálok úgy tenni, mint aki semmit sem mondott. Egy kicsit mozgolódok, de nem valami nagy a hely. Nem tudok úgy helyezkedni, hogy ne érjek folyamatosan hozzá, így inkább abbahagyom.
Ő persze sokkal ügyesebb ebben. Mire észbe kapnék, már ott térdel velem szemben és fel is teszi a kérdést, amit persze nem értek meg elsőre. Vagyis nem vagyok benne biztos, hogy jól értem. Vajon még mindig ennyire ködös lenne az agyam alkoholtól? Egy szimpla, valószínűleg ártalmatlan kérdést félreértek? De nem, rájövök, hogy nem értettem félre.
- Iiiigen - nyújtom el a szót, majd tartok egy kis szünetet. Szeretném rávágni, hogy nagyon is sokszor, de végül nem teszem. Csakis az igazság hagyja el a szám. - Néhányszor... - sütöm le egy pillanatra a tekintetem, mintha szégyellnivaló lenne. Nem mondom, hogy nem voltam már ezzel-azzal, de a csók nem sokszor tűnt lényegesnek. Egyik sem jelentett sokat. Akár férfi volt, akár nő az illető. Nem a csók volt a lényeg, hanem inkább a sürgető vágy. Csak egy éjszaka és kész. Mindig olyanok, akik nem számítottak igazán. Ha bármelyiket is komolyan gondolnám, mégis mit kezdenénk? Abba a kis pince... vagy kazán... vagy tudom is én milyen lakásszerűségbe nem vihetem...
Mielőtt túl sokáig merülnék el a gondolataimban, újra felszisszenek. Az eddig egész kellemes, simogató érzés a testemen hirtelen fájdalomhullámba megy ágy. Úgy érzem, az egész fejem a vérem ritmusára lüktet a fájdalomtól. Reflexből kapom a fájó pont felé a tekintetem és egész hamar mozdul a kezem is, amivel rászorítok Roxy csuklójára és elhúzom a kezét. Nem tudatosan cselekszek. Ez csak amolyan önkéntelen dolog.
- Izé... sajnálom - engem ez a csuklóját és veszettül szégyellem magam. - Inkább... majd én befejezem. Meg tudom... csinálni - beszélek kicsit akadozva, miközben felé nyújtom a kezem, hogy odaadja a szivacsot.
Aztán még mielőtt bármi mást is tennék, a fájó pontra koncentrálok. Bármilyen piszkosul is fáj, nincs ott semmi különös, csak egy apró - vagy annyira nem apró - sérülés, ami a tiszta víznek köszönhetően már a rászáradt vér nélkül látszik. Nem valami szép, de volt már rajtam rosszabb is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime28.11.12 21:00

Lehetett volna rá lehetőségem, hogy megállítsam, mielőtt még az a bizonyos általa kezdeményezett kis kíváncsiságból elkövetett csók bekövetkezett volna, én még sem hátráltam meg. Elvégre, edzésen és versenyen sem futamodhatom meg, amikor éppen úgy érzem, hogy azt kéne tennem. Ki kell tartanom a végsőkig, és be kell fejeznem, ha már egyszer elkezdtem. Most is valahogy így éreztem. És talán... azt kell mondanom, hogy még... jól is esett a dolog... azt hiszem... vagy lehet, hogy csak azért inogtam meg egy pillanatra, és kezdett el repedezni rajtam rideg, hozzám nőtt maszkom, mert már rég volt részem ilyenben? Tudja a halál! A lényeg, hogy elmúlt... hamar... talán túlságosan is hamar...
-Furcsa vagy nekem te kölyök! - Közlöm vele nyíltan azt, amit talán már eddig is ki kellett volna mondanom, és ami mindezek ellenére mégis csak most kívánkozott ki belőlem. Hirtelen, egy meggondolatlan ötlettől vezérelve kedvet kapok arra, hogy ártatlan ábrázatát elnézve, megsimogassam az arcát, vagy csak beletúrjak a hajába, de végül nem teszem meg. Az akaraterőm szerencsére erősebb, mint ez a kis hirtelen jött titkolt vágyam. Könnyen felülkerekedett rajta. Megtalálva az egyik, eddig még nem használt mosdószivacsot, már mosni is kezdem vele Davidet, nem kevés piszoktól és vértől megtisztítva ezzel. Próbálok a lehető legóvatosabb mozdulatokkal hozzáérni, de mint tudjuk, olyan vagyok, akárcsak elefánt a porcelán boltban! Na, meg, amúgy se erősségem a finom megmozdulás, már csak a bokszból is kifolyólag. Elvégre, ott sem simogatom az ellenfelet, hanem ütöm, tiszta erőmből. Ujjainak szorítása a csuklóm körül váratlanul ér és mind amellett, hogy egész testemben megdermedek, fel is hagyok eddigi mozdulataimmal, és kérésére abba hagyom a mosdatását, helyette átadom neki a szivacsot.
-Ömm... jó... addig én megcsinálom a helyed rendesen. - Suttogom, kissé zavartan, amint egy képtelen dolog eszembe jut, és amit éppen... megvalósítani szándékszom. Kiszállva mellőle, kapom le a törülközőmet, és törlöm meg vele magam, majd kifele menet elkezdem lekapdosni magamról a sortomat és a toppomat is, amik alatt már csak fehérnemű darabok találhatóak. Nem vagyok szégyenlős egy cseppet sem, egyébként is, úgy hogy háttal vagyok neki, sokat nem láthat. Félre dobva törülközőt, bújok bele az egyik köntösömbe, és lépek ki a fürdőből, tovább haladva egyenesen a... a hálószobámba. Miért hozok én eeekkkkora áldozatokat érte? Vagy egyszerűen csak tudom, hogy milyen részegen egy keskeny, kényelmetlen, kemény kanapén feküdni és meg akarom ettől óvni? Talán... Alaposan megágyazok neki a francia ágyamban. Egy estét talán csak kibírok a kanapén, bár, aludni már aligha fogok tudni bármennyit is. Amint elkészülök,elégedetten végig simítok a lepedőn, aztán utam visszavezet a fürdőben. Remélem, hogy ennyi idő elég volt neki.
-Ma tiéd a királyi lakosztály. - Pislogok le rá, hangomban némi elégedetlenséggel, és megállok a kád mellett egy törülközővel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime28.11.12 21:35

Gondolkodás nélkül bólintok rá a szavaira. Nem igazán figyelek arra, hogy mit mond, még mindig túl erős a fájdalom, pedig már csökkent. Mégis utána nézek, ahogy kisétál a fürdőszobából. Nem mintha ma már nem bámultam volna eleget, de javamra legyen mondva, pasiból vagyok. Ez mindig, szinte mindenre tökéletes kibúvó. Amint eltűnik a szemem elől, a kezemben tartott szivacsra nézek. Úgy bámulom, mintha a halálos ellenségem lenne. Lassan kezdem mosni az eddig kimaradt részeket, mígnem eszembe nem jut egy-két sérülésnek a története. A régebbieké, amiket csak azért szereztem be, mert hagytam magam.
A következő pillanatban nem tudom, mi üt belém, de teljes erőből kezdem sikálni a bőrömet. Nem élvezem a fájdalmat, nem azért teszem, egyszerűen csak... fogalmam sincs. Talán az állna legközelebb az igazsághoz, ha azt mondanám, hogy haragszok magamra. Amiért régen hagytam magam. Vagy amiért ma este baromságot csináltam. Igen, most már, hogy valamivel tisztább a tudatom, tudom, hogy hülyeség volt részemről. Nem sokáig csinálom, de miután abbahagyom az egész bőröm ég és lüktet. A szivacsot a vízbe dobva fekszek végig a kádban egészen addig csúszva, amíg a fejemet is el nem lepi a víz.
Csak akkor dugom ki a fejem és húzom magam ülő helyzetbe, amikor már úgy érzem, nem bírom tovább levegő nélkül. De legalább most már a fülemben lüktető vér átvette a fájdalom helyét. Sokkal jobb. És éppen időben, mert hallom a közeledő lépteket. A vizes hajamat kiseprem a szememből és úgy nézek a belépő Roxyra.
- Királyi... lakosztály? - ismétlem a szavait kicsit hitetlenkedve. Fogalmam sincs, pontosan mire gondol, de meg sem várva, hogy válaszoljon, már próbálok is kikászálódni a kádból anélkül, hogy újra elcsúsznék. Kapaszkodok, amibe csak tudok, és végül már kint vagyok. Egyetlen hasra esés nélkül.
A következő percekben egyedül állok a saját lábaimon. Szintén sikerrel, viszont mivel kiszálltam a vízből, újra előjön a remegés, de egyszerűen tudom leplezni először a törölközéssel, majd amikor rám kerül a beígért köntös, már nem is olyan vészes a dolog.
A menéshez viszont még mindig kell egy kis segítség. Bár már azt hiszem nem az alkohol miatt. A fejem az, ami még mindig veszettül húz erre és arra. Nem vagyok magabiztos, ahogy teszem egyik lábam a másik után. Mégis elérünk a... hálószobába? Megtorpanok. A küszöbön állok és nem vagyok hajlandó belépni. A fejemet rázom.
- Nem kell ágy - mondom, de a tekintetem le nem veszem a puha és hívogató ágyról. - Elég a kanapé... vagy egy matrac. Megszoktam - beszélek gondolkodás nélkül. - Nem kell...
De érzem, hogy a keze nem enged és nekem ahhoz nincs elég erőm, hogy tiltakozzak és továbbra is a küszöbön állva húzzam az időt. Megyek vele. Kénytelen vagyok, ha nem akarom, hogy a földön vonszoljon végig. Amikor megállunk az ágy mellett, úgy gyengülnek el a lábaim, mintha parancsot kaptak volna. Én pedig landolok félig ülve, félig fekve a puha ágyon. Nem érdekel, sem a takaró, se más, egyszerűen csak beleszagolok a párnákba. Nem tudom eldönteni, hogy azért tetszik az illatuk, mert az ő illatát érzem rajta, vagy mert... mert jó.
Végül nem agyalva ezen, kényelmesen végigfekszek az egésznek a tetején, de mielőtt Roxy megfordulhatna és kimehetne, a keze után nyúlok. Viszont, amint megáll, elengedem.
- Köszönök... mindent. Hogy kibírtad velem és... nem hagytál ott - mondom őszintén egy pillanatra a szemeibe nézve. Mielőtt folytatnám a beszédet az ágynak a legszélére húzódok. - Elférsz. Mellettem - mondom és nem várva meg a válaszát becsukom a szemeimet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime29.11.12 20:56

Hihetetlen, hogy milyen késő van már, én mégis azon ügyködöm most is, hogy ennek a részeg kis vandál seggdugasznak az igényeit szemelőtt tartsam, és azon legyek, hogy minél jobb, kényelmesebb helyet biztosíthassak neki, holott már annyi bosszúságot okozott nekem ma, hogy legszívesebben kihajítanám a teraszról. Ezek a negatív érzelmek, gondolatok azonban -akárhányszor csak újra és újra összevert, elgyötört arcára pillantok, és némi remény sugárral telt, gyermeteg érzéseket magába foglaló szemeibe-, rögvest tovaszállnak, és átveszi helyüket az egyértelmű aggodalom, ami azt mondatja velem, ne hagyjam elveszni Davidet az éterben, hogy aztán kint a veszélyes "vadonban" felfalhassák a nagyok, és erősek. Úton a hálószoba elé, gyorsan megszabadulok vizes ruháimtól, és mire beérek a szobába, már csak egy köntös van rajtam. Ameddig megágyazom Neki, próbálom kiüríteni az agyam. Tudom, hogy ha most elkezdenék elmélkedni, meggondolnám magam, és mégis csak a kanapéra száműzném. Az ágy hamar elkészül, én pedig máris zavartan megyek vissza a fürdőbe. Ekkor pillantom csak meg Davet, amint éppen azt teszteli, hogy vajon mennyi időt bír ki levegő nélkül víz alatt.
-Te hülye gyerek! - Bukik ki belőlem, és mire letérdelek a kád mellé, hogy kihúzhassam, addigra ő már önerőből ülőhelyzetbe tornássza magát. Időt sem hagyva neki, lendül a kezem, és csattan egy aprót az arcán, amit nem azért kapott, hogy fájdalmat okozzak neki, sokkal inkább azért, hogy észhez térítsem.
-Nincs hely a kertben, ahol eltudnálak ásni, ha itt megfulladnál, szóval, ajánlom hogy többet ilyet ne csinálj! - Nézek bele szigorral telt pillantással a szemeibe, aztán némileg megkönnyebbülten megrázom a fejem rosszallóan, és kimerülten felállok a kád mellől, készenlétben, ha el kéne kapni, miközben kikecmereg. Egyik lábammal a csempén dobolva, várom, hogy szárazra törülje magát, aztán -mikor látom, hogy kisebb nehézségei akadnak a köntössel-, rásegítem, és még arra is hajlandó vagyok, hogy elől megkössem neki a derekát, mindeközben végig a szemeit figyelve, mindenáron próbálva valami értelmezhetőt kiolvasni kékjeiből.
-Na, jó, Roxanne hálószoba. Ez jobban tetszik? - Érdeklődöm szemet forgatva, el nem tüntetve szám széléről azt a kis hamiskás vigyoromat, ami már a védjegyemmé vált. Tekintettel arra, hogy milyen bizonytalanul kóvályog még most is, szorosan a nyomában haladok, egészen addig ameddig a szobához nem érünk, aminek a küszöbén... megtorpan... A franc essen belé!
-Ha azt mondtam, hogy itt fogsz aludni, akkor igenis itt fogsz aludni, Dave! Ez az én lakásom, itt mindenki azt csinál, amit ÉN MONDOK! - Erőltetem rá akaratomat, igen csak fogytán lévő türelemmel, és ha továbbra sem mozdul, egyszerűen csak elkapom a csuklóját, és egyenesen az ágyig húzom, aminél aztán meglepő dolgot tapasztalok. Leül rá, és elkapva a csuklómat, elkezd maga mellé invitálni.
-Megismertelek. Nem tehettem meg, hogy csak szemet hunyok a dolgok felett, és mintha nem is tudnám, hogy ki vagy, benne hagylak a szarban, had kecmeregj ki belőle egyedül, bár... tény, ami tény, az tanulság lett volna a számodra... - Közlöm vele, mindvégig a szemeibe nézve, hátrálva is tőle, aztán meghallom, amint azt kéri, feküdjek mellé, ami... azonnal tiltakozások sorát indítja el bennem, a testem mégis valamiért másképp gondolkodik.
-Itt maradok, ameddig nem alszol el... - Vonok vállat, alig észrevehetően, aztán csak leülök az ágy másik oldalára, lábaimat kényelmesen nyújtóztatva ki magam előtt, hátamat a felrázott, ágytámlának döntött párnának vetve, szüntelenül csak a nekem háttal fekvő Davet figyelve. Hogy jutott idáig? Mikor megbizonyosodom róla, hogy már alszik, megteszem azt, amit már eddig is meg akartam. Egyik kezemet megindítom felé, óvatosan, alig érezhetően túrva bele a dús, rövid tincsű hajba. Puha. Nagyon puha. Egy jó darabig még így szántom a haját, kiélvezve a pillanatot, egészen addig, ameddig ülve le nem csukom fáradt szemeimet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime30.11.12 14:40

Mellettem marad? Amíg el nem alszok? Nem tudom miért, de a tény megnyugtat, hogy itt lesz velem. Pedig nem ez volt a célom. Egyszerűen csak nem akartam, hogy amíg én a puha ágyában alszok, addig ő kénytelen legyen a kanapén tölteni az éjszaka hátralevő részét. Nem akartam még rosszabbá tenni az estéjét. Eddig is szép kis listát tudhatok magaménak. Tudom én jól, hogy ha erre emlékezni fogok, amikor felkel a nap, pokoli bűntudatom lesz, nem akarom bővíteni még egy dologgal.
De azt hiszem, a célomat így is elértem. Továbbra is az ágy legszélén fekszek, csukott szemmel, és érzem, hogy az ágyra fekszik... ül...? Lényegtelen. Ott van és én bízok abban, hogy elnyomja majd a fáradtság és azt a pár órát a saját ágyában alussza végig. És én nem leszek az útjában, nem leszek rosszul, így nem kell velem foglalkoznia.
A beálló csendben meg sem próbálok ébren maradni. Valószínűleg akkor sem menne, ha akarnám. Hallgatom a nagy csendet és lassan elalszok. Azt hiszem, nem álmodok semmit, viszont nagyon is jól alszok. Nem vagyok rosszul, nem remegek vagy fázok. És a fő, egyszer sem érzem az oldalamba fúródó rugót, amit már a matracomnál megszoktam. Évek óta nem aludtam ilyen jól és nyugodtan, mint most. Se rémálmok, sem örökös forgolódás. Abban viszont egy percig sem kételkedek, hogy párszor lecsúszik a kezem és lelóg az ágyról. Még így, hogy alszok, tudat alatt akkor is próbálok az ágy legszélén maradni és nem útban lenni.
A reggel viszont kevésbé kellemes. Sőt, mondhatni, hogy inkább pokoli. Még ki sem nyitom a szemem, máris a fejemben hasít a fájdalom, arról nem is beszélve, hogy amint megmozdulok, azt sem tudom eldönteni, hogy pontosan melyik testrészem és hol fáj. Mégis a hátamra fordulok és amint nyitom a szemem bámulom az ismeretlen plafont. Azon gondolkodok, hogy vajon hogy aludhattam ennyire mélyen, és ki volt az a varázslatos lény, aki helyrepofozta a plafont és eltüntette a már málladozó vakolatot. Aztán rájövök, hogy még valami nem stimmel. Amin fekszek, az nem az én kemény, ezeréves matracom.
Hirtelen ülök fel. kockáztatva a fejfájás egy erősebb fokozatát, és nézek körül. Próbálom megállapítani, hogy hol vagyok. Nem otthon vagyok, ez tény. Mégis hiába erőltetem meg az agyam és próbálom felidézni az előző estét, csak homályos részletek rémlenek. Legalábbis onnantól kezdve, hogy bevettem azt a pár szem nyugtatómat, amit még a doki adott amikor utoljára nála jártam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime30.11.12 19:43

Nemtetszésemet még ilyen fáradtan is képes vagyok nyíltan kinyilvánítani, amikor ellenkezni kezd az ágy kényelme ellen. Ezt már tényleg többnek találom a soknál. Ezért is kényszerítem be a párnák, és puha, tiszta paplanok és lepedő halmazok közé. Csak egy gyors, elégedett mosolyra futja, ahogy feltűnik fáradtsága, a mai estén talán először. Eddig mindig csak a saját nyomorommal voltam elfoglalva, és azzal, hogy milyen szar nekem, hogy Dave a mai estére a nyakamon maradt. Megrázva a fejem, ülök le az ágy másik oldalára. Ha már megígértem neki, hogy itt maradok, ameddig el nem alszik, ez a legkevesebb, amit tehetek. A várakozással és hajának simogatásával eltöltött percek viszont kis időn belül mindent elsöprő álmot hoznak a szemeimre, és mielőtt még utolsó, maradék erőmet összegyűjthetném ahhoz, hogy felálljak és kisétáljak a nappaliba, már alszom is. Jó mélyen. Olyan mélyen, hogy talán még egy ágyú se tudna kirobbantani az ágyból. AZ a maradék egy órácska, ami még a felkelésig hátra volt, olyan hamar telik el, mintha csak öt perc lett volna az egész.
-Óóóó a k*va élet... - Morgom az első reggeli pislogásokkal egyetemben. Nem, ez a reggeli obszcén kifejezés most kivételesen is nem annak szól, hogy máris kelni kell, és hogy jóformán semmit sem aludtam, hanem inkább annak, hogy mennyire piszkosul szarul aludtam. Az egész éjjel fenntartott, félig ülő és félig fekvő helyzettől az összes tagom, ami csak létezik elgémberedett. Megfontolt, óvatos mozdulatok azok, amikkel próbálkozom kiegyenesedni, kisebb nagyobb sikerekkel. Miközben az összes létező csontomat, amit csak tudok, egyenként kiroppantgatok, minden egyes csigolyám után újabb és újabb cifra szavak hagyják el a számat. David még alszik. Mekkora szerencséje van, hogy ő tud nyugodtan pihenni! Bezzeg, ha majd felkel és a másnaposság első hullámai átvágnak a testén... Néha felszisszenek, ahogy kifordulok az ágy szélére, és felállva, mint egy reumás, leszázalékolt nyugdíjas, indulok el ki a konyha felé, hogy feltegyek főni egy jó erős feketét, amit valószínűleg David is igényelni fog, bár lehet, hogy az aszpirinnek, víznek és egy jeges borogatásnak a fején, jobban fog majd örvendezni. Magára vessen! Odakint a konyhában a kávé felrakás közben mindvégig azon vagyok, hogy valahogy nyitva tartsam a szemeimet. Már-már olyan drasztikus módszerek is megfordulnak a fejemben, hogy kicsipeszelem a szemhéjaimat egy-egy ruhacsipesszel, amikor meghallom az ágy egyértelmű nyikorgását. Szinte azonnal felélénkülök, és a kávé főzőt már a jól megszokott, semmi jót nem sejtető vigyorommal dugom be, majd erőt veszek magamhoz arra, hogy elkomorodhassanak arcvonásaim, és ameddig a kávé elkészül, meglátogatom a másnapos kis csillagszemű juhászt.
-Jó reggelt, Csipkerózsika! Csókkal ma már nem szolgálhatok, sajnálom... - Támaszkodom meg jobb vállammal az ajtófélfánál, kezeimet összefűzve melleim alatt, fejemet is fáradtan támasztva neki a fának.
-Kérsz valamit? - Fordítom komolyabbra a szót. Ahogy arcára nézek, rá kell, hogy jöjjek, a reggeli fényben, némileg józanon, sokkal markánsabbak arcvonásai.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime30.11.12 21:18

Fogalmam sincs, mennyi időre van szüksége az agyamnak, hogy beinduljanak azok a nyavalyás fogaskerekek és legalább nagy vonalakban emlékezek az előző estére. Mégis nem a saját emlékeim adják meg a választ, hanem a szobába belépő Roxy. Igaz, még így is szükségem van egy percre, de szépen bevillan pár emlék, mint valami diafilm képkockái.
- 'Reggelt! - túrok bele a hajamba remélve, hogy kevésbé fogom úgy érezni, hogy azonnal szétrobban a fejem. - Kár. Pedig lehet, hogy segítene az a csók... - próbálok viccelni és elvigyorodni, de az egész próbálkozás eredménye egy fájdalmas grimasz.
Pedig általában jól tűröm a fájdalmat, zokszó nélkül viselem a fejfájást... a másnaposságot, de most úgy érzem magam, mint akit laposra vertek és úgy kapartak fel a földről. A poén az, hogy tényleg így történt. Elég sok minden rémlik most már. A gyűrűs fickó, Roxy, ahogy megjelenik és... valahogy ide hoz. És igen! A csók - szóval nem csak úgy poénból említett csókot! - , ami után iszonyatosan fájt a szám!
A gondolatra reflexből nyúlok a számhoz és érzem a sebet. A többi sérülést nem látom a rajtam lévő köntöstől, de biztos vagyok benne, hogy ott vannak. Érzem őket egytől egyig. Persze ez nálam megszokott. Szinte mindig ott van valami sérülés. Máskor kevesebb, most több. Ez a rohadt fejfájás viszont...
- Egy doboz fájdalomcsillapítót? - emelem fel a tekintetem és hunyorogva nézek rá. A háta mögül beszűrődő kevés fény szinte kiégeti a szemem. Legszívesebben fordulnék egyet és a fejemre húznám a takarót, amíg újra el nem alszok, de nem teszem. Ülök és próbálom tűrni a tegnapi hülyeségem eredményeit.
- Nagyon nagy barom voltam? Őrülten viselkedtem? - kérdezek rá kissé tartva a választól, miközben kikászálódok az ágyból. Amint talpa állok, csak akkor érzem magam, hogy mennyire össze lettem verve. Szinte az egész testemen húzódik és ég a bőr. A fejemmel már nem is törődök. Az a rosszabbnál is rosszabb. Most belegondolva nem hiszem, hogy megérte a tegnapi...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime30.11.12 23:47

Legalább neki sikerült egy óránál többet aludnia! Na, nem baj, majd a mai naptól kezdve végre újra visszaáll az egy éjszakára felbomlott rend, és úgy érhetek majd este haza a melóból, hogy nem kell egy részeg kölyköt pátyolgatnom, kísérgetnem és takarítanom utána, hanem rögtön bedőlhetek az ágyamba, hogy bepótolhassam a múlt éjszakai alvást. Úgyis hétvége jön, amikor az edzéseken és versenyeken kívül mással úgy sem foglalkozom, azok pedig nem egész naposak, így rendesen kitudom pihenni magam. Már amikor... Ilyen ez a melós élet. Mozdulataimat -amikkel felteszem a kávét-, akár még egy lajhár is megirigyelhetné! Hogy fogom én így bevonszolni a seggem és lehúzni 12 órát, ráadásul mindezt úgy, hogy odabent se vár rám más, mint a rabok fegyelmezése, és ide-oda "cipelgetése", rángatása a bilincsen keresztül? Pokoljárás lesz ez a nap! Ameddig a kávé szépen elkezd lefőni, úgy döntök, hogy ellátogatok Davehoz. Legalább addig is csinálok valamit, és nem kell attól félnem, hogy elalszok, amint leülök a nappali kanapéjára. Az ajtóba érve, és látván, hogy már igen csak magánál van, kihasználom az alkalmat, és egy nagyon is csípős megjegyzéssel kezdem. Egy olyannal, amiből könnyen kikövetkeztetheti ezek után, hogy többek közt mi is történt tegnap, azonkívül, hogy úgy berúgott, mint az állat és alaposan helyben hagyták.
-Több nem jár! Úgy mi maradna másoknak?- Úgy beszélek, mint férfifaló picsa, holott ez az életforma egyáltalán nem vall rám! Most valamiért mégis jó volt ezt a szemére vetni, ha nem is igaz, akkor is. Kíváncsi lennék a reakciójára?
-Azzal nem szolgálhatok. Maximum csak egy szemmel, de visszagondolva a tegnapira... lehet egyet sem kéne adnom... - Fejtem ki véleményemet elgondolkodva, nagyon is komolyan gondolva az elhangzottakat. Nem kockáztatom meg ,hogy az eddigieknél is több gyógyszert szedjen be! Én magam fogom elráncigálni egy gyomormosásra és elvonóra... Akármilyen szadistának is tűnök, hogy nem adok egy másnaposnak gyógyszert, ez van!
-Hol is kezdjem? Ja igen, megvan! Összeveretted magad, megcsókoltál, letaperoltál, összehánytad a fürdőszobámat és beestem veled a kádba... nos... ezek közül próbálj meg nekem akárcsak egy olyan dolgot is kiemelni, ami nem tartozik bele abba a bizonyos "barom és őrült" kategóriába. - Vonom fel mondandóm végeztével a szemöldökeimet, mellékelve mellé még egy fáradt sóhajtást is.
-De a leginkább az aggasztott, hogy milyen mélyre süllyedtél tegnap este, amikor megtaláltalak az utcán azzal a zöldfülűvel... - Továbbra sem mozdulok eddigi helyemről és pozíciómból. Hangom komor és kissé csalódott csengést ölt magára, ahogy innen egyenesen a szemeibe nézek, nem engedve el egy pillanatra sem tekintetét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime01.12.12 13:14

Gyógyszer nélkül kell kibírnom a napot? - jut el a tudatomig a felismerés. Nagyon nem hiszem, hogy az menni fog. Nálam nincs semmilyen gyógyszer, pénzem nem hiszem, hogy van arra, hogy vegyek, és nem fogok itt letérdelni, hogy csak egy keveset is de kikönyörögjek belőle. Nem fogok! Nem...
- Egy szemet? - nézek rá egy pillanatra szinte könyörgőn. Ennyit arról, hogy nem fogok neki könyörögni. De a fenébe is, nem tudja, milyen pokolian fáj mindenem! Legalábbis nem hiszem, hogy tudja... Persze nem hibáztatnám, ha ennek ellenére egyet sem adna, de muszáj megpróbálnom, hátha mégis meggondolja magát. Még ha erre baromi kicsi is az esély.
Amikor már talpon vagyok és rákérdezek a tegnapi napra, tudom, hogy hiba volt. Az egész nyomorult este, hát még az, hogy most megkérdeztem! Meg sem kell szólalnia, már látom a tekintetén, hogy nagyon is súrolta a viselkedésem a tűrőképességét. Amikor pedig beszélni kezd és újabb képek villannak fel a fejemben a szavai után... Nem mondom, hogy nincs őrült bűntudatom az egész miatt.
- A kádba esés? - kérdezek vissza kicsit bizonytalanul. - Az annyira nem őrült. Szimpla baleset... - teszem hozzá valami magyarázatként, de rájövök, hogy talán nem kellett volna válaszolnom. De mi mást mondhattam volna? Ide egy "bocsánat" vagy "sajnálom" ku*va kevés.
- Ezek szerint, nagyon sokszor küldtél el tegnap a pokolba... - állapítom meg eléggé suttogva, de remélem, hogy ez a megjegyzés elvonja az előbbiről a figyelmét és nem fog úgy nézni rám, mint aki mindjárt elengedi magát és felpofoz.
Ahogy itt állok vele szemben, kezdem úgy érezni magam, mint egy rossz tízéves gyerek, akit az anyja most hord le azért, mert széthagyta a játékait. Vagy mert behúzott egyet valamelyik idiótának az osztálytársai közül! Persze a valódi anyám tenne erre! Legyen inkább a soha nem létezett, kissé szigorú nővérem! De az ember nem csókolja meg a saját nővérét... Áh, kész agyrém ez az egész gondolatmenet. Inkább be is fejezem és hallgatom a fejmosás további részét.
- Az csak kivételes volt. Általában nem keveredek részegen verekedésbe - magyarázom, de azt hiszem inkább csak magamat győzködöm arról, hogy nem, nincs igaza. Nem süllyedtem olyan mélyre. Nem vagyok annyira padlón, hogy képtelen legyek magamtól talpra állni. - Ha verekszek... akkor józanul szoktam.
Na jó, kénytelen vagyok magamnak is bevallani, hogy ez szánalmas magyarázat és a részeg- és sima utcai harcban nincs sok különbség. Mielőtt újabb beszéd következne a részéről, inkább elindulok felé... pontosabban az ajtó felé, de ahelyett, hogy elhaladnék mellette, megállok.
- Köszönöm, hogy elviseltél. És sajnálom, hogy bajt okoztam - darálom, mint valami jól betanult szöveget. Pedig nem igazán volt eddig rá példa, hogy bárki is kihúzott volna a sz*rból és hálával tartoznék neki. Na jó, talán egy ember, de az egészen más helyzet volt. - A ruháim... és utána már itt sem vagyok - mondom egy pillanatra lesütve a tekintetem. Nem azért beszélek így vele, mert hálátlan vagyok, egyszerűen csak azt hiszem, hogy minél előbb azt szeretné, hogy visszaálljon minden nála a normálisba... Én pedig, hogy nem érezzem ilyen piszkosul szerencsétlennek magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime01.12.12 18:02

Szám rögvest abba a már jól ismert, tőlem nagyon is megszokott, arrogáns félvigyorba görbül, amint meghallom a könyörgését, és a szemeiből is kiolvasom. Tudom, hogy milyen nagy szüksége lenne most egy szemre, hogy tompíthassa a másnaposság okozta elviselhetetlen fájdalmat a fejében, de tekintettel arra, hogy gyógyszerfüggő, nem bízom benne. Azt se tartom kizártnak, hogy azért kell neki az aspirin, hogy betudjon szedni valamit a vényre kapható gyógyszerei helyett, amik pont a tegnap este fogytak el, ahogy én azt az üres kis dobozból megállapítottam.
-Komolyan nem fogod kibírni gyógyszer nélkül? - Kérdezem elkomorulva, miközben felegyenesedem, de éppen csak annyira, hogy ezennel már ne a jobb, hanem a bal vállammal dőlhessek neki az ajtófélfának, másik lábamra terhelve a súlyomat.
-Én elég komoly balesetnek mondanám! Nekem annyira már nem tetszett, tekintve, hogy előtte már egyszer lefürödtem. - Közlöm vele csak úgy mellékesen. Szívesen hozzá tenném, hogy a java -az a bizonyos csók-, csak ezután következett, de nem akarom, hogy még erre is pluszban, teljesen fölöslegesen kitérjünk. Amit kellett, és amit tudnia kell dióhéjban a tegnap estéről, már elmondtam neki. Persze, talán meg kéne említenem azt a gyógyszer dolgot. Valamiért tudni akarom, hogy mióta csinálja, és hogy miért, ja, és persze azt is, hogy mire kell szednie őket. A nevéből kifolyólag, csak is vényre kaphat olyan bogyókat, tehát, orvos által van előírva, ami már rossz... Az ilyenek hamar függőséget okozhatnak, és mint látom, ez nála már rég bekövetkezett és egyáltalán nem zavarja.
-Nem. Hangosan nem, csak magamban... - Vonok vállat semmitmondóan, majd ráérősen hallgatom további mondandóját, amik hallatán értetlenül vonom fel a szemöldökeimet, majd ugyanezzel a hévvel össze is ráncolom homlokom.
-Ma már nem menő hülye kis utcai suhancnak lenni, aki unalomból agyonvereti magát, és beszól minden jött-ment embernek, csakhogy feszkót gerjesszen! - Világosítom fel. Szemeim nagyon is komolyan merednek rá, így méregetve őt fel és le, fel és le. Testtartásomon viszont hirtelen változtatnom kell, ha nem akarom, hogy csak így ennyibe hagyjuk ezt az egészet, és eltűnjön, mint szürke szamár a ködben. Beállva az ajtóba, nyújtom ki magam elé a kezem -így tartva vissza-, ezzel is megérintve mellkasát, minek köszönhetően tenyerem becsúszik a köntös alá.
-Ez nem elviselés kérdése. Én hoztalak haza, még szép, hogy elviseltelek és nem raktalak ki! - Válaszolok, az eddigieknél jóval gyengédebb hangon szólva hozzá.
-De egyenlőre nem mész még sehova! - Jelentem ki, aztán ellépve tőle, bemegyek a szobába, ahol kihúzom fiókos szekrény fölső fiókját, és előkaparok belőle egy szem aszpirint, amit magammal viszek a konyhába, ahonnan egy pohár vízzel térek vissza.
-Ülj le. - Utasítom ,és fejemmel az ágy felé bökök. Ha hajlandó volt betartani az utasításomat, én is leülök mellé, a poharat és gyógyszert továbbra is magamnál tartva.
-Mesélj nekem egy kicsit a gyógyszerfüggőségedről.. - Pillantok le a tenyeremben tartogatott fehér bogyóra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave és Roxy Dave és Roxy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave és Roxy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave&Roxy - Too much!
» Dave&Roxy - The first day
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...
» Dave&Roxy ~ Who the hell are you?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-