welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_lcapOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Voting_barOphelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime27.05.13 20:50


Nem sok ember tenné fel a kezét egy száz fős csoportban, mikor azt a kérdést teszik fel neki, hogy "100%-ban akciódús élet a tiéd?" Viszont én ott lennék az élmezőnyben, ami betudható nem csak annak, hogy FBI-os vagyok, de illegális versenyző is, ki ennek segítségével tesz el láb alól bűnözőket. Vicces az élet nem igaz?
Napok.... nem, bocsánat! Hetek óta ez az első alkalom, hogy végre nyugodtan tudok aludni. Eleinte nem ment a számtalan meló miatt, éjjeli járőrözés, bevetések, házi őrizet, felügyelet és még sorolhatnám mi miatt, az elmúlt kialvatlan napokat pedig az utóbbi nagy "összecsapásnak" köszönhetem, mikor kapásból három golyót is kaptam a testembe. Egyet a vállamba, mi szerencsésen távozott, egy súrolta a bordáimat, egy pedig a medencém közelében élt szélt, és bár benne maradt a golyó, a csontoknak hála nem ment túl mélyre. Bár Jasmine lekezelt, mégis kénytelen voltam az FBI parancsba adása miatt elmenni a közeli kórházba, hogy adják papírba, megmaradok, így némi megkönnyebbüléshez segítve aggódó munkatársaimat. Lehet, hogy tényleg egyben vagyok, és meg is maradok, nincsenek végzetes sérüléseim, az orvos szerint a vállam egyre nagyobb aggodalomra ad okot. Nem elég, hogy az izmok nem tudnak már megfelelően regenerálódni, de még csontot is ért a golyó, mi bár nem tört el, de megrepedt, így térítve el az útját, hogy aztán a lapockám alatt távozzon. No annyi szent, hogy még egy ilyen, és búcsút mondhatok nem csak a karomnak, de az egész vállamnak is. Lassan elmehetek leszázalékolt hadi rokkantnak.
Mikor megkaptam az orvosoktól is a megfelelő betegellátást, onnan nem láttam több értelmét a felesleges ébrenléteknek. Még aznap megrohamoztam az ágyam - pontosabban tegnap délután - és mostanáig ki se keltem onnan. Meglehet, hogy menet közben Jasmine és Ophelia kinyírják egymást, de jelen esetben még ez se zavarna. Tegyék csak amit jónak látnak, legalább annyival kevesebb gonddal kell törődnöm.
Mikor viszont hangos csörömpölésre ébredek, kómásan emelem fel a fejem, és próbálom betájolni, hogy hol, minek és milyen napszakban vagyok. Meglehet, hogy sötét van, de nem tudom biztosra mondani, hogy éjszaka, mivel a sötétítők úgy vannak behúzva, hogy nem én intéztem el ezt az apró kis munkát. Ha jobban belegondolok, talán a csörgés sem olyan hangos mint gondoltam, csak alvás közben, illetve kómásan minden hangosabbnak hat.
Sziszegve szenvedem magam ülő helyzetbe, hogy lassan de biztosan, egy szál boxerben elindulhassak a nappali felé teljesen feltérképezetlenül, viszont annál álomittasabban. Felébresztett gyerek módjára csattogok ki a szobámból, miközben ép vállban végződő kezemmel a szemeimet dörgölöm.
- Hkmmmmi folyik itt? - motyogom, mikor is egy nagy adag földkupaccal, felborogatott székekkel, szétszaggatott párnákkal találom szembe magam.
- Mi, a .... fene? - kerekednek el a szemeim, s csak akkor kapcsolok, hogy gyakorlatilag leesett az állam, mikor a szám lassan de biztosan elkezd kiszáradni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime28.05.13 1:44

Jobban elhúzódott az ittlétem mint hittem volna. Eleinte csak egy-két napról volt szó, de aztán még sem tértem vissza oda abba a házba, ahol nem érzem magam biztonságban. Különös, de egészen jól érzem magam itt is, Aidan vendégszeretete nem is annyira csapnivaló. Én sem arcoskodok annyit, jócskán vissza vettem magamból, mert megígértem hogy megpróbálok jól viselkedni és végül is ennyi a minimum amit meg tudnék tenni, főleg úgy hogy Aidan volt olyan kedves és befogadott a saját térfelére. Tényleg minden tökéletes lenne, azt hiszem már nem fogjuk egymást megölni, lenyugodtunk valamennyire és már nem is vitatkozunk annyit, mint régebben. Sőt nagyon megkedveltek a kutyái és én is őket, bár nyíltan nem vállalnám fel. Egyedül a kis szukájával nem találtam meg a közös nevezőt, túl gyanús nekem és van valami furcsa a tekintetében. Látszik rajta, hogy nem kedvel, de annyi szent, hogy én sem vagyok oda érte. Azért próbálok Jasmine mellett eléldegélni és konfliktusok helyett inkább azt a taktikát választottam, hogy nem is foglalkozok vele. Különben is Aidan most az ágyat nyomja nem akarom még azzal is idegesíteni, hogy Jasmineval egymás torkának esünk. Szerencsére még ma nem találkoztam azzal a ribanccal. Társaság híján elkezdtem Argossal és Nikével játszani. Hatalmas termetű kutyákhoz képest nagyon is úgy viselkednek, mint ha csak hízelgő kiscicák lennének. Elkezdtem velük játszani és onnantól kezdve elszabadult a pokol, észre sem vettem hogy közben mekkora felfordulást hagytunk magunk után.
- Kérlek ne legyél rám nagyon mérges. - Kérlelő tekintettel meredtem rá. Úgy éreztem magam, mint egy öt éves kislány aki lebukott csínytevés közben. Csak akkor vettem észre mekkora a körülöttem lévő felfordulás mikor Aidan kérdőre vont, nem gondoltam volna hogy a kutyái ekkora pusztítást csinálnak egy kis játék közben.
- Ígérem fel fogok takarítani. - Vágtam rá még gyorsan, hátha nem fogok hatalmas fejmosást kapni tőle, de Aidant ismerve biztosan nem lesz abban semmi köszönet amit kapni fogok.
- Még eléggé rosszul nézel ki, hogy érzed magad? - Ha jobban bele gondolok mégis csak Ő az én őrangyalom, aki mellett biztonságban érzem magam és nem jó ilyen állapotban látni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime28.05.13 20:30




Mikor még a légiónál szolgáltam, a legmerészebb álmaimban se mertem gondolni, hogy ami ott nem öl meg, az majd másutt igen. Nem vagyok kitéve az időjárás viszontagságainak, így ez a lehetőség eleve kilőve. Nem dobnak krokodillal, kígyóval teli verembe, és nem profi katonák lőnek rám.
Helyette itt van nem egy, hanem kapásból három olyan maffia is, akik legszívesebben a poklok legmélyebb bugyraiba száműznének, és erről ez a három lövés is tanúskodik.
Soha nem voltam egy magamat sajnáltató ember. Soha nem szerettem azzal foglalkozni, hogy mi bajom van éppen, ha fájt a fejem, akkor is a munkámmal foglalkoztam, addig se a felesleges, sajgó tényezővel. Így van ez akkor is, mikor hadirokkantként vánszorgok haza. Csak lefekszek, alszok egyet, és mikor másnak bemegyek a központba, elég azt hallgatnom, hogy ki hogy ajnároz, nem szorulok rá még a felesleges önsanyargatásra is.
Lehet, hogy egy idő után nyűgösebb és hasznavehetetlenebb vagyok a kelleténél, de akkor csak megfogadom mások tanácsát, elhagyom a tett színhelyét és már húzok is délre... ez esetben a házamba, hogy alhassak. Ugyanez volt a tegnapi napon is, mikor az orvos röntgenfelvételekkel, rajzokkal, ábrákkal, mű bábukkal mutogatta el nekem, hogy milyen egy normális ember váll szerkezete és milyen az enyém. Mondanom se kell, hogy erős különbség van a kettő között, és ezt a jelenlegi külsőm is bizonyítani tudja. Az izomszakadásnak hála lila foltok, véraláfutások vannak az egész vállamon, a karomon, a nyakamon és a kulcscsontom felett, valamint alatta is. Nem egy szép látvány, viszont annál fájdalmasabb.
Talán épp ezért esik olyan nagyon nehezemre kikecmeregni az ágyból, mikor hangos csörömpölés rázza meg nem csak a szobát, de gyanítom, hogy a házat is. Még azt is el tudom képzelni, hogy Ophelia felrobbantotta a konyhát... de ezzel a lehetőséggel most nem szeretnék számolni.
Mikor meglátom a nappalit, amiben mintha bombát robbantottak volna, csak elkeseredett lemondással sóhajtok.
- Nem... jelenleg nincs erőm még mérgesnek se lenni - rázom meg a fejem, ahogy lehajolva halk nyögéssel felállítom az egyik elborult könyvespolcot, és lassan de biztosan elkezdem felpakolni rá a leesett könyveket, a kocsikulcsot, fényképeket... a virág csak később jön, azt még el kell ültetni.
A takarítást említve, lázasan csillogó szemeim rátalálnak az övéire, mire csak megvonom a vállam, ezzel jelezve neki, hogy elhiszem... ennek ellenére nem tudom elképzelni, hogy seprűt ragad, és nekiáll dalolászva takarítani. Mind eközben Argos és Niké tisztában van vele, hogy hatalmas hülyeséget csináltak, így lapítva, hátra csapott fülekkel, behúzott farokkal somfordálnak el mellettem.
- Mintha megtaposott volna nem egy, de egyből három ménes... ezek után pedig még inkább - ingatom a fejem elkeseredetten, és legszívesebben sírni támadna kedvem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime29.05.13 18:55

Minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy ne legyek most a terhére. Magamról tudok gondoskodni és nála biztonságban is vagyok, ezért nem zaklatom öt percenként, hogy keljen fel mert neki az a feladata, hogy az én hátsómat védje. Mostanában megcsappantak körülöttem a történések, de még mindig nem hinném, hogy vége lenne a hajszának, ahol én vagyok a vad és engem üldöznek. Nincs is rosszabb a vihar előtti csendnél, nem tehetsz semmit csak szépen türelmesen kivárod mikor fog becsapni a tornádó. Túlságosan csend uralkodik a házban, párszor ránéztem Aidanra aki békésen szundikált, annyira aranyos és ártatlan volt, kedvem lett volna befeküdni mellé és csak nézni, de türtőztettem magam és még sem engedtem a csábításnak. Helyette elfoglaltam magam kutyáival, valakinek kell foglalkozni velük ha már Aidan lábadozik. Elegendő volt pár simogatás, hogy elszabaduljon körülöttem a pokol. Mindkét kutya lelkesen vetette bele magát a játékba. Farkukat hevesen csóválták, le is sikerült ütniük pár dolgot az asztalról. Nevetgélve folytattam velük a játékot, igaz tartottam attól hogy közben az egyik kutya annyira bele merül, hogy rám veti magát, és szépen hátra zuhanok, de még szerencsére időben megérkezett a ház tulajdonosa.
- Most mondanám, hogy örülök annak, hogy nem vagy rám mérges, de a körülmények végett nem tudok. - Inkább ordítaná le a fejemet a rendetlenség végett amit csináltam, mert ahhoz legalább hozzá vagyok szokva. Nagyon nem tetszik nekem ez a helyzet, hiányzik az a vehemencia amivel egymásnak szoktunk esni. Akármennyire is utálok takarítani most még is megerőltetem magam és felállítom az feldöntött székeket és vissza tettem az asztalra a levert tárgyakat.
- Ha gondolod adok egy gyógyító puszit, hátha attól jobban éreznéd magad. - Mikor kislány voltam anyukám mindig ezzel jött, akkor nem is éreztem annyira fájdalmasnak a beszerzett sérüléseket ha megkaptam azt a bizonyos gyógyító puszimat, de Aidan sérülései túl súlyosak ahhoz, hogy egy puszival mindent meg lehessen oldani.
- Esetleg tudnám valahogy jobbá tenni a napodat? - Félre teszek minden büszkeséget és az Ő igényeit helyezem előnybe. Nagyon nem tetszik, hogy ennyire megviselt állapotban van, ezért is próbálok úgy viselkedni most, mint egy földre szállt angyal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime03.06.13 16:45



Nem csak, hogy nincs erőm ahhoz, hogy nekiálljak károgni szerencsétlen lánnyal, de kedvem sincs, és értelmét se látom. Már csak azért se, mert mire mennék vele, ha most torkom szakadtából igyekeznék leordítani a haját a fejéről? Szerintem nem sokra, viszont annál jobban megutáltatnám vele magam, és ezzel tényleg nem érek el semmit. Helyette, csak néma csendben álldogálok, és figyelem az arcát, mintha abból próbálnám meg kiolvasni a bűntudatát. Vagy csak remélem a bűntudatát?
Látszólag nincs elragadtatva a gondolattól, hogy nem a cseszegetésével indítom a napot, és ahelyett, hogy a torkának ugranék, csak leamortizáltan morgok az orrom alatt.
- Sajnálom, hogy csalódást kell, hogy okozzak neked. Semmi kedvem nincs megemelni a hangomat. De ha gondolod, erre is keríthetünk sort - pillantok rá jelentőségteles tekintettel, mintha most azt várnám, hogy szerény mosollyal biccentsen, majd mondja, hogy nem gondolta komolyan.
Mikor bejelenti, hogy ad egy puszit, ha én is jónak látom, csak elkerekedett szemekkel megrázom a fejem, majd egy nagy nyelés kíséretében ráveszem magam arra, hogy válaszoljak is.
- Köszönöm, de nem vagyok rászorulva semmiféle puszira - rázom még mindig a fejem gyors, apró mozdulatokkal már-már ott tartva, hogy kis híján kiakad a nyakam. Engem soha senki nem puszilgatott kiskoromban, mikor épp a gördeszkával vagy a biciklivel vágódtam hanyatt az aszfaltos úton, és lett egy jókora horzsolás valamelyik végtagomon. Soha nem tudtam, nem ismertem az anyai gondoskodás legkisebb érzelmes mozdulatait se. Nem volta anyám. Én tényleg elmondhatom magamról, hogy nem tudom kinek a kölyke vagyok, mivel egyetlen egy képet se láttam még az illetékesről, ki elvileg kihordott. Azt se tudom, hogy éle-e vagy hal, mert van aki azt mondja él, csak elment mert nem volt felkészülve még egy gyerekre, így magára hagyott nem csak engem meg az apámat is, de az idősebb gyerekét, Aldric-ot is. Rokonaim szerint börtönben ül, egy másik családi ág szerint pedig meghalt. Most akkor kinek is kellene hinnem?
- Nézzük csak... egy négy fogásos vacsora, forró fürdő, valami jó drága bor, tisztán vetett ágy, takarítás, kocsimosás, kutyasétáltatás megkönnyítené igen... - sorolom fel gyorsan vigyorogva, majd intek.
- Nem lehet jobbá tenni. Maximum annyit tégy meg nekem kérlek, hogy add magad! Ne játszd el itt a cuki kislány szerepét jó? - kérésemet egy határozott pillantással tetézem, ezzel is tettre bírva. Nem szeretem, soha nem is szerettem, ha az állapotom miatt játszanak kezesbárányost velem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime05.06.13 4:08

Aidan túl nyúzott állapotban van, még a látványa is elveszi mindenféle kedvemet attól, hogy hozzam a szokásos lehengerlő formámat, megpróbálok vissza venni magamból és csodálatos kisugárzásomból. Most túl sok lennék számára. Aidan gyenge állapota akár most jól is jöhetne számomra, feltéve ha tudok élni ezzel az adott lehetőséggel.
- Nem okoztál ezzel csalódást, csak tudod már annyira hozzá szoktam ahhoz, hogy mindig leordítasz, hogy már egészen hiányolom. - Jó ebben persze én is hibás vagyok, mert ha képes lennék jó kislányként viselkedni akkor neki sem kellene velem szemben felemelnie a hangját. Úgy látszik sikerült meglepnem, de ettől függetlenül még tartogatok számára a mai napra pár váratlan meglepetést.
- Ezért is vagy ennyire távolságtartó? Tudod attól, hogy te a munkádat végzed és rám vigyázol ettől még lehetnél felém nyitottabb is. Tartasz tőlem, vagy nem akarsz megkedvelni mert esély van rá, hogy idő előtt megtalálnak és megölnek? Mert így érthető lenne, senki sem szeretne egy hullajelölthöz közel kerülni. - Elfogadom, hogy nem vágyik a puszimra, amit kedvességből ajánlottam fel neki, de az már nekem is sok, hogy mennyire tartsa tőlem a tisztes távolságot.
- Pár dolog még kivitelezhető lenne. - Nem szeretném eljátszani a takarítónőjét, de ha ez kell ahhoz hogy jobban be tudjak férkőzni a bizalmába. Akármennyire is jó manipuláló képességekkel rendelkezek még nekem is idő kell, hogy egy ügynököt csapdába csaljak.
- Szerinted azért mert kedves vagyok az rögtön színészkedés lenne? Meg sem fordult a fejedben, hogy próbálok törődni veled csak mert az életeddel játszol, hogy engem megvédj? - Nem emeltem fel a hangomat, sőt hatásvadász pillanatot teremtve szinte suttogva érdeklődtem. Nem néztem rá, sértettséget imitáltam, higgye csak el, hogy mennyire megviseltek szavai. Utálom mikor ezt azt kell megjátszanom, hogy nekem is vannak érzéseim, de a cél érdekében bármit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime09.06.13 21:13


Megállapítására illetve kijelentésére csak felvonom a szemöldökömet, s úgy nézek rá, mintha legalábbis nyolc szeme, és két méregfoga nőtt volna volna, és hosszú, undorító csápjai. Na de én most milyen állatról is beszélek?
- Bocsáss meg, legközelebb majd megint megemelem a hangom. De remélem azt azért tudod, hogy nem csak úgy "direkt" ordibálok veled. Általában, ha én nekiállok kiabálni, morogni vagy ordibálni, akkor annak meg van az oka. Ha nincs, akkor elnézést is kérek miatta - pillantok rá jelentőségteljes tekintettel, hogy ezzel is betudjam neki bizonyítani, hogy őszintén beszélek.
- Azért vagyok távolságtartó, mert alapból is ilyen vagyok. Nem szeretek úgy közel kerülni emberekhez, ha tudom, el is veszíthetem őket. És itt most nem arra értem, hogy valaki berobban a házamba, és szitává lő téged... Sokkal inkább azért, mert védenem kell téged! Az feladatom, hogy minden erőmmel küzdjek érted. Értem én ezt arra, hogy most gyakorlatilag az én "páciensem" vagy. És jobb, ha az orvosoló és a segítségre szoruló megtartja a tisztes távolságot, mielőtt bármit elhamarkodnánk. És itt megint csak nem a kapcsolatra gondolok, vagy arra, hogy esetleg a barátságnál több is lehetne közöttünk - nyúlik hosszúra a magyarázásom és az én véleményemnek kinyilvánítása.
- Ó, valóban? Melyikre gondoltál, szívesen hozzácsapok még egy-két feladatot, ha már ennyire szeretnéd - vigyorgok rá lelkesen odafigyelve arra, hogy ez a bizonyos vigyor ne legyen túl kihívó.
- Nem mondtam egy szóval se, viszont biztos vagyok benne, hogy roppant nehezen megy tekintette arra, hogy kicsit erőltetettnek tűnik, és nem állsz a helyzet magaslatán. Ez amúgy nagyon kedves tényleg, de Ophelia! Gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam, és mindig az életemmel játszottam, nem kell gondoskodni rólam. Csak annyit kértem, hogy maradj nyugton itt, és ne csinálj semmi hülyeséget! - kérlelem szinte már könyörgően, ahogy belekapaszkodva a kanapé karfájára ledobom magam arra, és véve pár mély lélegzetet, a vállamra szorított kezekkel megemelem a karomat, hogy amolyan körkörös mozdulatokkal tesztelhessem. Halk, a kutyák szűköléséhez hasonló nyekergés hagyja el a szám, ahogy megérzem a lüktető fájdalmat... de aztán összeszorított fogakkal csak magam elé bámulva elmormogok egy káromkodást.
- Kérsz valamit enni? Összedobhatnánk valami ehetőt, kezdek éhes lenni - intek a konyha felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime16.06.13 4:42

Minden erőmmel azon vagyok, hogy magamat meghazudtoljam, kissé még nehezemre esik ez a jó kislány szerep, de ha már eddig nem sikerült bevágódnom nála, akkor kénytelen vagyok minden követ megmozgatni az ügy érdekében. Na meg persze az önérzetemnek sem tesz jót az, hogy ennyire nem figyel fel rám, pedig szerintem eléggé szemet gyönyörködtető látvány volnék. 
- Hozzá tudnék ahhoz is szokni, hogy normálisan képesek legyünk egymással beszélgetni. Ezért is remélem, hogy nem lesz olyan, hogy legközelebb, majd megpróbálok nem adni rá több okot. - Fogalmam sincs még, hogy ezt mégis hogyan fogok kivitelezni, de nehezen fog menni az már biztos. 
- Ezt mind értem és elfogadom, hogy tényleg így akarod hogy legyen. Csak azt nem értem tényleg, hogy mi baj lehetne abból, ha mondjuk barátok lennénk? Nem is tudom, nekem csak szükségem lenne valakire most, tudod nem könnyű mindenkitől távol lenni. Magányosnak érzem itt magam. - Ez már nem a kis színjátékomhoz tartozik amit most közöltem vele. Tényleg magányos vagyok itt, hiányoznak a barátaim és a szórakozás, konkrétan most egy börtönben élek, vagyis valami ahhoz hasonlóban. Nem könnyű nekem így élni, hozzá vagyok szokva a nyüzsgéshez és a hosszúra nyúló éjszakákhoz. 
- Azokra a feladatokra amikhez házon belül meg tudnék oldani. - Egyszerűen vállat vonok, nem hinném hogy tényleg elvárná tőlem, hogy minden kívánságát teljesítsem és én sem mondtam ám annyira komolyan.
- Ritka alkalmak egyike, hogy próbálok mindenféle hátsószándék nélkül kedves lenni valakivel, erre kiderül hogy minden erőlködésem erőltetettnek tűnik. - Gondterhelten felsóhajtok, mégis tartanom kell magad eddigi taktikámhoz, mert ha gyorsan ledobnám magamról a jó kislány szerepét az túl gyanús lenne. Ezért még próbálkozok egy keveset, hát ha meg tudom így törni. 
- Hogy mi? Na, nem! Nem tetszik nekem ez a többes szám! Neked amúgy is pihenned kellene még, majd én össze dobok valamit, nyugi felügyelheted a műveletet, ha azt feltételeznéd rólam, hogy meg szeretnélek mérgezni. Szóval mire vágynál? - Karjaimat magam előtt össze fonva nézek rá ellentmondást nem tűrően. Nem fogom engedni, hogy ilyen lesérült állapotban majd a konyhában csillogtassa főző tudományát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ophelia&Aidan
» Link & Jenna - Együtt... tanulás
» Chad&Charlotte együtt töltött estéje
» Mert nálunk mindig zűr van
» Chad és Charlotte - újra együtt (doktornő rendelője előtt)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Aidan Hoyt háza-