welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_lcapWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Voting_barWinter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident I_icon_minitime22.08.13 16:27




- Dorombolni dorombolhatsz, csak nem tudom, hogy mire mennél vele - válaszolok. Nem szeretem, ha egy segg részeg nőszemély játssza nekem a szépet, meg az eszét tekintettel arra, hogy nem tudom, hogy mit akar. Lehet, hogy a részegsége azt mondja, hogy ágyba akar bújni, de épelméjűsége mit mondana erre? Mondjuk tény, hogy nem néz ki egy ártatlan báránykának, de azt is el kell fogadni, hogy ezer meg ezer ilyen nő él a világon.
A mosdóban guggolva a lány előtt, az úgy tapad rám, mint egy rossz formájában lévő pióca. Épp ezért taszítom el magamtól, persze odafigyelek arra, hogy ne legyek túl durva és elutasító. Nincs semmi bajom vele, de nem akarom, hogy olyat tegyen, amit később megbánhat. De apropó... mióta is foglalkozok én a nők érzékeny lelkecskéjével és önbecsülésével? Úgy érzem, hogy a kint parkoló Bugatti kicsit meglágyította a szívemet.
- De-de, hé ne csináld ezt! - csúsztatom a tarkójára jobb kezemet, hogy így tartsam mozdulatlanul, határozottan - vonzó vagy, gyönyörű és csinos! Épp ezért nem értem, hogy mi vett rá arra, hogy ilyen taj részegre idd magad, és ilyen formában hívd fel magadra mások figyelmét. De mivel semmi közöm hozzá, nem kell választ adnod rá - mind végig határozottan beszélek vele, és igyekszek jól artikulálni. Nem hiányzik, hogy valamit félreértsen.
- Hagyjuk már! Miért halnál meg egyedül? Ami meg a macskákat illeti... nem illenek hozzád - vallom be mosolyogva, hogy aztán felállhassak és fel is segíthessem.
- Éhes? Jól van, otthon dugig a hűtő - és ezzel már ki is nyitom a mosdó ajtaját. Menet közben összeszedjük azt a cipőt, ami a szőkeséghez tartozik, és már indulunk is ki a szürke kocsi felé, minek kinyitva ajtaját, az anyósülésre segítem a lányt. Gyorsan, gyakorlott mozdulattal kötöm be a biztonsági övet előtte, és ezzel már vágtázok is át a magam oldalára. A kocsi hangosan, diadalittasan bőg fel, és már ki is lő, hogy mihamarabb elérjük a házat. Persze azért figyelek arra, hogy ne legyek túl gyors, nem lennék oda a lelkesedéstől, ha telibe okádná a műszerfalat.

Alig öt perc múlva már nyúlok is ki a lehúzott ablakon, hogy a távirányítóval kinyithassam a hatalmas fehér kaput. Véglegesen csak a ház előtt parkolok le, és pillantok a lányra.
- Ugye nem fogsz hülyeségeket csipogni odabent? Felkészítelek rá, hogy van egy minden lében kanál húgom és egy idegesítő, nyafogó anyám. Szóval ne lepődj meg - vázolom fel, hogy mi a nagy helyzet. Valószínűleg úgyis a fürdő lesz az első megállónk.
Vissza az elejére Go down

Winter and Lucas - After the Pure Nightclub incident

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» XS Nightclub
» Winter Harrison
» Lucas&Roxy
» Winter&Danny - Terrible day, amazing night?
» Lucas McNamara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Montero birtok-