welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime27.11.13 19:14

- Én kérek elnézést. De szólhattál volna, hogy teljesen feleslegesen próbálok túltenni magamon, hogy másokat is meglássak. Mi értelme, ha egyszer olyan vagy mint én. Így tehát nem fogunk megváltozni. - Egy szóval? Önző. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Nem akkora csalódás, még időben rájöttem arra, hogy minden eddig tettem teljesen hiábavaló volt, hogy egyáltalán nem kellett volna. Egyszerűen ki kellett volna vernem őt a fejemből. Ennyi lenne a képlet, amihez most már túl késő. De legalább azt már tudom, hogy előtte nem kell tovább adnom a jófiút, mert attól a bizonyos jó kategóriától mindketten nagyon távol állunk, annyi különbséggel, hogy én nem vagyok álszent. Nem akarom még saját magammal is elhitetni, hogy más vagyok mint ami. Ideje lenne ráébrednie, hogy nem mindig mindenki mással van a probléma. Könnyebb, ez nyilvánvaló. De sehová sem vezet. Egy istenverte útvesztő az egész.
- Hát nem úgy hangzott. - A baj csak annyi, hogy nem csak gondolta, hanem nyíltan ki is mondta azt. Így azért teljesen más. Nekem pedig ez jött le elsőre a szavaiból és azért meg kell mondjam egy kissé sértett a feltételezés, különösen így alaptalanul és egyébként is. Nem vagyok egy szemét állat, aki nőket kész megerőszakolni, csakhogy mindenképpen megkapja, amit akar tőlük. Ennyire undorító talán nem tudnék lenni, mert félő hogy elhánynám magam reggelente a tükör előtt. Akadnak mocskos dolgaim az életemben, de minden esetben kétirányú volt a szándék.
- Nem fontos... Ne nehezítsd meg még jobban a saját életedet, ez butaság. - Legalábbis figyelem- és témaelterelésnek megteszi. Nem akarom tovább taglalni ezt az egészet. Hiba volt. Nem kellett volna. Jobb lett volna nem is beszélni erről. Jobb volt, amíg nem hoztuk fel, amíg tudomást sem vettük ezekről a dolgokról.
- Na és most... Most mit akarsz? - Fordultam vissza kérdő tekintetemet az övébe fúrtam. Mert ha most azt mondja,hogy csak felejtsük el, akkor nekünk egyértelműen nincs tovább miről beszélnünk. Mert pontosan azt fogjuk tenni. Elfelejtjük, hogy valaha is egyáltalán találkoztunk. ismertük egymást. Én pedig majd megbirkózom a kudarcommal. Biztos vagyok benne, hogy menni fog. Volnának róla elképzeléseim miképpen kísérelném meg, azt is tudom, hogy kihez fordulnék segítségért.
- Ha arra szeretnél megkérni, hogy hagyjam, hogy komplett idiótát csinálj belőlem, akkor igen. Túl sokat vársz tőlem. - Ha arra várok, hogy ő engedje el a kezemet, akkor rosszul teszem, igaz? De nem tudok vele maradni. Most valahogy nem megy. Nem akarok a közelében lenni. Megkockáztatom, hogy a szülei már alszanak és csendben kitudok menni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 0:06

Azt hittem maradhatunk csak barátok. Szerettem is volna hinni, nagyon akartam abban, hogy férfi és nő között létezik barátság és nem csak át hirtelen szexuális vonzalommá, ahol az egyik fél mindig többet szeretne, mint a másik, de ezek szerint Adam mindig is többet akart volna tőlem. Ez egy kicsit lesújtó számomra, ahogyan az is, hogy mikor megcsókoltam éreztem valami apró szikrát, amit még mindig nem tudok hová tenni.
- Na látod, pont az a baj, hogy túl egyformák vagyunk. - Ha pedig hihetünk a közhelyeknek akkor most ebből az fog származni, hogy a két ugyan olyan pólusú ember képes egymást taszítani. Nos, eddig ebből nem vettem észre semmit, de ahogy egyre jobban megismerjük egymást, ez kezd valóságossá válni.
- Én tényleg nem úgy értettem, de szerintem felesleges is lenne magyarázkodásba kezdenem, mert csak rontanék az amúgy sem fényes helyzetünkön. - Nem vagyok éppen a dolgok magaslatán. Minden balul sül el, én nem egészen ezt szerettem volna kihozni a mai estéből, most pedig mégis úgy állnak a dolgok, hogy belegondolni sem merek, hogy innen nekünk hogyan fog működni tovább a kapcsolatunk. Ez innentől kezdve már szerintem túl bonyolult fog lenni és nem tudom, hogy ezek után hogyan tudnék rá tekinteni.
- Adam, ha szeretnél nekem valami közölni, akkor most itt van rá az alkalom, én meghallgatlak. - Engem nagyon is érdekelne, amit nem akar most nekem elmondani. Ha már ennyire mélyre ástunk, akkor hozzuk fel a csontvázat is a sírból, ha már feltáró hadművelet részesei lettünk.
- Az a legnagyobb baj, hogy fogalmam sincs arról, hogy mit akarok. - Ennél őszintébb már nem is tudnék vele lenni, mert az egy dolog, hogy szeretem mint barátot, nagyon hasonlóak vagyunk, ezért megtudjuk egymást érteni, de mégis annyira vágyok arra, hogy ajkaink újra találkozzanak egymással. Nem kellene, hogy így érezzek, de vágyok arra, hogy újra megcsókoljon, de nem akarom ennél jobban kockára tenni a barátságunkat.
- Nem szeretném, hogy elmenj. Adam, kérlek maradj még. - Még mindig nem voltam arra képes, hogy elengedjem. Valahogy úgy érzem, hogy ha ebben a pillanatban el tudnám engedni, az azt jelentené hogy már soha többé nem látnám, ezt pedig egyáltalán nem engedem meg!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime07.12.13 0:15

- Nem! Az a legnagyobb baj, hogy nagyon akarom ezt! - Mivel a kezem továbbra sem engedte el - nagy hiba volt - így csak közelebb húztam magamhoz akár akarta, akár nem majd ajkaira tapadtam hosszasan mindeközben szorosan köré fontam karjaimat, hogy ne tudjon szabadulni. Az a legnagyobb baj, hogy én mindvégig ezt akartam. Minél tovább csókoltam, annál inkább éreztem, hogy elragad a hév, hogy nem fogok tudni uralkodni magamon. Tudom, abba kellene hagynunk ezt. Bele sem kellett volna kezdenünk az egészbe, hiszen mindvégig tisztában voltam vele, hogy előbb-utóbb ez fog történni, mégsem tettem ellene semmit. Elejét vehettem volna a bonyodalmakat. Minden annyira egyszerűen is alakulhatott volna, ha még másnaposan is nem a fenekére szegeződött volna a tekintetem, de akárhányszor magam előtt látom abban a testhez álló bőrnadrágban külön odafigyelést kell fordítanom arra, hogy ténylegesen azért ne csurranjon el a nyálam. De ha akkor képes lettem volna befogni és nem valami egészen másra összpontosítani, akkor valószínűleg elsétáltunk volna egymás mellett.
- Te viszont nem... - Ha még az utolsó pillanatokban is, de észhez tértem elhúzódtam tőle majd el is engedtem. Azt hiszem túlságosan szép ahhoz, hogy csak úgy elfelejtsem és túlságosan jó ahhoz, hogy csak egy éjszakát akarjak emléknek, amit az imént meg is adott volna nekem, csak azért hogy tovább lépjünk ezen. Megkaptam volna amit akarok mégis ellöktem magamtól, mert nekem egyszerűen nem kell. Még akkor sem ha iszonyatosan vágyom rá, akkor sem!
- Én mindvégig csak ezt akartam! - Jelentettem ki rezzenéstelen arccal. Talán ha meginogna bennem a bizalma, ha csalódna mint a legtöbb férfiban, akkor mindkettőnknek könnyebb volna túllépni ezen.
- Sajnálom, de ezek után már nem tudok hozzád hogyan viszonyulni. Nem tudom benned nem a nőt látni... - A feszes fenekét, a kerek melleit. Erre nem vagyok képes. Ez az én hibám. Előbb is el kellett volna mondanom, hogy nem fog működni, de megint csak önző voltam. Valahogy a közelében akartam maradni... Meglehet, hogy túlságosan elbíztam magam, hogy nekem sikerülhet?
- Ma még itt maradok, hogy a szüleid ne kérdezősködjenek. Te viszont tényleg feküdj le... Én még nem tudok. Egyébként is a kanapé fogok aludni. - Most csak szeretném, hogy elengedje a kezemet, de egyelőre nem tudok vele itt maradni. Át kell ezt gondolnom. Szükségem van egy kis friss levegőre, egyedül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime19.12.13 12:06

Vajon miért is nem akarom elhinni mindazt, ami most történik velem? Pedig igazából meg sem lepődtem annyira ezen, amennyire kellett volna. Talán mindvégig tudtam, hogy túl szép és jó ez a baráti kapcsolatunk ahhoz, hogy hosszú távra szóljon. Annyira hinni szerettem volna azt, hogy lehet közöttünk csupán barátság, azért öntöttem ki úgymond a szívemet már neki a legelejétől kezdve. Habár nem tehet arról, amiken eddig keresztül mentem, de mégis összeomlott a bizalmam a férfiakat illetően. Ez nem róla szól, mindössze nem érzem eléggé erősnek magamat ahhoz, hogy már most tudjak bízni egy férfiban és bármilyen gyengéd kapcsolatot létesíteni vele.
- Nézd Adam ez engem nagyon is váratlanul ért. - Éppen úgy, ahogy oda húzott magához és megcsókolt, de eleinte vonakodtam ettől, mégis viszonoztam a csókot. Nem akarom hamis illúziókba ringatni, hogy közöttünk valaha is lehetne valami, mert még magamban is tisztáznom kell ezt. Mégsem vagyok arra képes, hogy most elengedjem, mert attól tartok ha ma kisétál az ajtón egyben az életemből is kilép, én pedig túl önző vagyok ehhez. Egyszerűen az életem részévé vált és nem akarom veszni hagyni az eddigi kapcsolatunkat.
- Miért eddig mit láttál ha rám néztél? - El kell fogadnia, hogy nőből vagyok és minden jel szerint olyan akihez nagyon is vonzódni kezdett. Talán nem kellett volna vele ennyit kacérkodnom és rávennem erre az állkapcsolat dologra, de csak szüleimnek szerettem volna ezzel is imponálni, mert Adam olyan férfi, akit mellettem látni szeretnének.
- Rendben legyen úgy, ahogyan szeretnéd. - Még csak most tudtam elengedni a kezét, de elindultam a szobám felé. Leültem az ágyra, mert ezek után nem hinném, hogy el tudnék aludni, ahhoz túl sok minden kavarog a fejemben, sőt még a gyomrom is görcsbe van rándulva a történtek után. Pár pillanat alatt minden annyira bonyolulttá vált, el sem akarom hinni, hogy most ez történik velünk. Elképzelésem sincs arról, hogy meddig voltam egyedül a szobámban, de rengeteg időnek tűnt, már azt gondoltam, hogy Adam vissza sem fog jönni hozzám, de végül mégis.
- Nézd, nem tudom hogy ezek után mit tudnék még mondani. Mert erre biztosan nem voltam felkészülve. - Ahogy belépett az ajtón úgy szólaltam meg, mert nem szerettem volna megvárni a beálló kínos csendet, nem mintha ezek után nem érezném magam iszonyúan kínosan. Nem szeretnék játszadozni az érzelmeivel, de én erre nem állok még készen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime25.12.13 23:37

- Nem fontos... Csak egy vonzó nőt, aki nem kaphatok meg. - Nem véletlenül mondom azt, amit hallani szeretne ahhoz, hogy ismételten csak csalódjon. Azt is akarom, hogy csalódjon bennem, hogy ne jelentsek többet mint egy férfi, akiben képtelen megbízni, akit képtelen magához közel engedni. Ezért is teszek úgy, mintha tényleg nem számítana, mintha tényleg csak egy nő lett volna, aki nem volt könnyűvérű és emiatt hamar letettem róla. Nem akarok különbözni másoktól. Legyek csak olyan disznó a szemében, mint a legtöbb férfi. Mindkettőnknek úgy lesz a legjobb ha nem bonyolítjuk tovább a szálakat. Én pedig soha sem mondom el neki őszintén, hogy mit láttam, amikor ránéztem, amivel kapcsolatosan nekem is vannak kételyeim, de most már ezek sem fontosak. Úgy is csak megbántottam volna idővel, akkor pedig jobb előbb fájdalmat okozni, mint később...
Szükségem volt egy kis friss levegőre, hogy kiszellőztessem a fejem, hogy gondolkodni tudjak, hogy egyedül lehessek egy kicsit. Kimondottan tudok most örülni annak, hogy már nem tart a vacsora, hogy nem kell tovább a szerepemet játszanom. Hajnalban pedig remélhetőleg észrevétlenül tudok távozni majd. Rám fog férni az alvás a műszakom előtt és erősen kétlem, hogy itt majd rendesen tudok aludni, ahhoz túl nagy a feszültség a szobában, de még inkább kettőnk között. Így inkább a kanapén töltöm az éjszakát, pedig utálom és reggelre valószínűleg mindenem fájni fog, de most valahogy ez sem igazán tud érdekelni.
Akár egész éjjel képes lettem volna kint ücsörögni a verandám, de tudtam, hogy addig egyikünk sem fog bírni aludni, amíg be nem megyek vissza, még akkor is ha semmi kedvem sincs egy újabb kínos szóváltáshoz.

- Egyáltalán semmit sem kell mondanod. Mindent világos... - Valójában semmi sem az, most mégsem szeretnék többet erről beszélni sőt, ha lehetséges akkor semmikor sem akarok erről többet beszélni. Most pedig inkább csak lefeküdnék, ha már amúgy sem tud mit mondani. Én meg csak egy férfi vagyok és nem érthetem meg. Azt hittem, hogy eléggé akarom, de nem. Nos igen, ebben is tévedtem. De még jó, hogy ilyen hamar válaszút elé érkeztünk. Én azt hiszem tudom is már, hogy mit választok.
- Jó éjt... - Az ágyról fogtam az egyik párnát és takarót, amivel már el is vetettem magam a kanapén amennyire az lehetséges volt, abban bízva, hogy Blanca is lefekszik végre, hiszen most már itt vagyok, hogy nem lesz több kérdés, sem válasz...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 17:14

Most miért mondja ezt? Azt hiszi ettől minden jobb lesz, vagy akár könnyebb? Nem ismerek rá. Ezt azért mondja nekem, mert mindenért engem hibáztat? Én tényleg nem akartam, hogy ilyen vége legyen az egésznek. Persze most sem figyeltem oda a következményekre, de én eddig tényleg csak barátként tekintettem rá és nem úgy, mint egy férfire. Pedig Adam tagadhatatlanul férfi, minden értelemben.  Minden nő csak rá vágyna, csak velem van akkora baj, hogy azért máshogy tekintek rá, mert férfiból van, pedig szerintem eddigi életem során ő a legrendesebb férfi akivel eddig találkoztam.
- Tényleg csak ennyit jelentettem neked? – Nem értékelem túl magam, ha azt állítom, hogy több vagyok annál, aminek most leírt, nem csak vonzó vagyok, bennem ennél sokkal több rejlik, azt hittem ezzel ő is tisztában van. Csak azt ne mondja, hogy észre se vette, hogy milyen is vagyok, mert annyira magával ragadták a külsőségek, hogy csak arra tudott figyelni, ahogyan kinézek semmi többre. Én pedig csak az idő múlására tudok figyelni, túl sok idő eltelt már, ideje lenne már bejönnie. Elképzelni sem tudom, hogy mit művel még mindig odakint, de hibáztatni sem tudom azért, hogy inkább a friss levegőt élvezni, mint az én társaságomat.
- Szóval világos? Csak mert én egyáltalán nem értem. Nem is olyan régen még jól megvoltunk egymás mellett, most pedig azt sem tudom, hogy hányadán is állunk egymással. – Nem hagy nyugodni a tény, hogy ilyen rövid idő alatt a kapcsolatunk szinte visszaesett a nullára. Mégis hogyan történhetett? Biztosan velem van a baj.
- Hát akkor jó éjt. – Nem akartam feltartani, mert biztos voltam abban, hogy most nem szeretne velem beszélgetni, sőt itt sem szeretne lenni, de azért mégis itt van, mert megkértem. Aztán mi lesz, sosem találkozunk már, mert túl kínos lenne egymás szemébe nézni? Az már biztos, hogy én nem bírtam aludni, csak szó nélkül feküdtem az ágyban őt nézve, várva valamire, ami talán sosem fog bekövetkezi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Adam & Blanca
» Valami új kezdete - Adam & Blanca
» Egy érdekes este; Angel & Adam & Blanca
» Blanca & Adam
» Give me love - Blanca & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Blanca Carolina Campbell lakása-