welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Temető - Page 5 Vote_lcapTemető - Page 5 Voting_barTemető - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime28.03.14 19:10


Link&Cam

Mivel olyannyira magammal voltam elfoglalva, hogy nem figyeltem a körülöttem lévő világra, így az sem tűnt fel, hogy a közelemben van némi mozgolódás. Úgy éreztem, hogy a problémáim megfojtanak, és nem akad senki, akivel megoszthatnám őket. Apám nem házasodott újra – valószínűleg nem is örültem volna neki -, lány testvérem meg nem volt. Így természetes, hogy nem is igazán tudtam tanácsot kérni másoktól, mert azt hiszem, hogy a bátyám pont nem az a személy volt az életemben, akitől okos dolog lett volna. Megmaradt szülőmről már nem is beszélve, hiszen nem volt éppen minta állampolgár. Pontosan ő volt az oka annak is, hogy annyira reménytelennek láttam a helyzetemet, hogy képes voltam a halott anyám sírkövéhez beszélni.
Guggoló helyzetem miatt egyébként az a kis csoportosulás sem láthatott, akik nem messze tőlem ügyködtek. Egy ideig nem is eszméltem rá, hogy ezen a viszonylag kései órán nem magányosan vagyok a temetőben. Egészen biztos, hogy még akkor leléptem volna, amikor ezt észreveszem, de így jártam. Valószínűleg nem ez lesz a szerencsenapom, de talán valamelyik testőr még az előtt fog megtalálni, hogy fejbe vágnának egy lapáttal, hogy azután eláshassanak.
Ez a gondolat nem valami fényes, mégis ez volt az első, ami eszembe jutott. Közvetlenül az után, hogy hangokat hallottam, és a fejemre telepedő ködön át sikerült felfognom, hogy mindez mit jelent. Először csak a homlokomat ráncoltam, értetlenül felvonva a szemöldökömet. Ezt követően azonban egy kicsit fentebb emelkedtem, hogy közvetlenül a sírkő mellett nézhessek el, vajon kik azok. Más is ezt az időpontot választotta a látogatásra, vagy esetleg rosszban sántikálnak. Amilyen peches tudok lenni időnként, biztosan az utóbbiról lehetett szó. Már csak azért is, mert éppen vitatkozónak tűnt a hangszín így távolról is, nem pedig szomorkodónak.
Végül győzött a kíváncsiság. Valószínűleg ez volt életem legostobább döntése – ami határozottan nem jellemző rám -, de jobban akartam látni, hogy mi folyik ott. Bátortalanul pislogtam ki a sírkő mögül, de néhány fa eltakarta a kilátást, így kintebb merészkedtem. Még mindig tisztában voltam vele, hogy nem okos húzás, de annyi baj legyen, legalább addig sem azon törtem a fejem, ami amúgy is aggasztott. Persze, csináltam én magamnak így is a gondot, nem mintha nem lett volna elég az, amit nemrégiben megtudtam az apámról. Most már annak is szemtanúja akartam lenni, hogy valami illegálist csinálnak mások.
Minden bátorságomat összeszedve odaosontam egy fa mögé, de hogy mi értelme volt, azt még én magam sem tudtam. Hátam szorosan feszült neki a törzsnek, ahogyan próbáltam a lehető legjobban hozzálapulni. Féltem attól, hogy mi lesz most, végül is, én nem vagyok egy harcedzett vadmacska, hogy csak úgy leterítsek mindenkit a saját testi épségem érdekében. Míg ez kavargott a kis buksimban, kilestem immár a fa takarásából, és amit láttam, attól meghűlt a vér az ereimben. Kis híján felsikoltottam, talán valami hangot is kiadtam végül, mielőtt sikerült betapasztanom a saját számat. Rettegés csillant a szememben, amit néhány másodperc erejéig szorosan be is hunytam. Mély levegőket vettem, táskámból pedig próbáltam előbányászni a telefonomat, több-kevesebb sikerrel. Hogy mégis mit akartam vele most? Természetesen lefotózni őket, ha nem vettek észre máris. Talán hangosabb voltam, mint ahogyan gondoltam, vagy esetleg közelebb helyezkedtem el hozzájuk, mint az biztonságos lett volna számomra.



ezt viselem ©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime29.03.14 14:09

______________________________________________________________
Nem értem mit keresek én itt. Még mindig nem értem. Ahogy azt sem, hogy megéri-e itt lennem és... elásni... elásni... ezt. Már a gondolatra is felfordul a gyomrom. Hiába próbálom úgy kezelni, mint egy tárgyat. Mintha nem egy halott ember lenne itt betekerve mellettem és nem neki ásnék ki egy sírt. De még így is rosszul vagyok a gondolattól. Ez nagyon nem én vagyok. Soha nem ütöttem meg senkit, most mégis én ásom el... ezt. Jó, persze gyerekként verekedtem, de soha nem komolyan. Soha nem dühből vagy ilyesmi. Csak mert jó játék volt. Az egész baleset óta viszont még így sem emeltem kezet senkire.
Egyre erősebben markolom az ásó nyelét, ahogy lejjebb haladok. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt így kell. Már félig a gödörben állok, amikor odalép Billy és egy rongyot nyom a remegő kezemben. Csak akkor veszem észre, hogy vérzik a tenyerem. De nem állok sokáig. Haladni akarok. Túl akarok lenni ezen az egész rémálmon. Szeretném azt hinni, hogy ez a legrosszabb rész az egészben. De nem. Amikor beáll a nagy csend és mindenki elhallgat tudom, hogy nem csak kifogytak a témákból. Leteszem az ásót és feléjük fordulok. Billy már megint ott áll mellettem, engem pedig kisebb pánik kerülget. Megfogja a fejem és úgy beszél hozzám, mintha egy kisgyerek lennék, aki alig érti a komoly felnőttek szavát. Próbálom megrázni a fejem, de nem tiltakozhatok. Miután elmondja, mit szeretne, még egy mondat elhagyja a száját.
- Csak tedd meg, vagy bajban leszünk. Ugye nem félsz, haver? - mondja, mire a többi felnevet. Nem tudom, miért hallgatok rá. Félek, igen. De nem akarok bajt. Mégis, az, hogy azt mondja "leszünk" és "haver", meggyőz arról, hogy nem értelmetlen az egész. Megéri a kockázatot.
Úgyhogy kimászok a készülő gödörből és teljesen ráérősen elindulok előre. Aztán már megszaporázom a lépteimet és megállok a fa mellett, ahol az ismeretlen lány áll. Most kellene megszólalni. Tenni valamit, mielőtt futásnak ered. Ugye nem teszi meg? Ugye nem fut el? Ha megpróbálná, akkor muszáj leszek megragadni a karját. Billy azt mondta, én pedig hallgatok rá, mert ő tudja jobban.
- Nem... nem ülsz le közénk? - kérdezem nagyon is bizonytalan hangon és ha eddig nem kellett, most biztos a karja után nyúlok. Ezzel a mozdulattal sikerül is összevérezni kicsit.
Nem akarom én erősen megszorítani. Nem akarom bántani. Nem akarom, hogy baja legyen. Esküszöm, hogy nem akarom! De Billy azt mondja a haverja vagyok, így oda kell vezessem magunkhoz.
- Gyere, jó barátok. Jól fogod érezni magad. Nincs értelme itt egyedül ácsorogni - mondom valamivel magabiztosabb hangon és magam után kezdem el húzni. Billy bólogat és mosolyog. Látom, hogy tetszik neki, hogy megtettem. Valamiért én is visszamosolygok rá. Mintha élvezném a dolgot.
Innentől nekem viszont már nincs más dolgom, mint visszamenni ásni. A többit már ők elintézik. Biztos, hogy el fogják venni a telefonját. De mást nem fognak. Ők nem olyan rosszak, hogy bántsák. Legalábbis próbálok ebben hinni.
- Billy... - kezdenék bele, hogy megkérdezzem, mennyit kell még ásni, de ő elhallgattat és azt mondja, ne mondjak ki egy nevet sem. Hiába vérzik egyre jobban a kezem, nem szólalok meg újra. Mintha itt sem lennék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime06.04.14 23:53


Link&Cam

Én naiv azt hittem, hogy lehetek olyan szerencsés, hogy nem vesznek észre. Abban bíztam, hogy majd szépen halkan el tudok surranni, így aztán fogalmam sem volt arról, hogy mégis mivel hívtam fel azoknak az őrülteknek a figyelmét, akik egy temetőben próbáltak meg elásni egy hullát. Mert biztosan erről volt szó, hiszen láttam ott feküdni valakit. Próbáltam magam néhány másodpercig meggyőzni, hogy csak hallucináltam és a képzeletem játszik velem, de nem jött be. Hamarosan már fel is tűnt mellettem az, aki eddig ásta a gödröt, én meg akkorát ugrottam ijedtemben, hogy nekiestem a fa törzsének, és kis híján, a fenekemen landoltam.
Csak kétségbeesetten ráztam a fejemet, hogy nem láttam semmit, ám hang nem jött ki a torkomon. Nem akartam elhinni, hogy lehetek ennyire szerencsétlen, ráadásul ez a srác nem is tűnt olyan ijesztőnek. Mit lehet ilyenkor tenni? Lehet, hogy esélyem sem lett volna elfutni, ráadásul ők többen voltak, gyorsabbak, és akkor talán nagyobb bajom is lenne. Végül, amikor mégis léptem egyet és megfogta a karomat, először a kezére, majd az arcára néztem megrettenve.
- Eressz el! Kérlek! – kezdtem könyörgésre fogni, ajkam megremegett a félelemtől. – Nem láttam semmit! Nem mondok senkinek semmit, ígérem! Csak eressz el! – próbálkoztam tovább. – Nem, nem akarok közétek ülni! – hárítottam az invitálást. Hogy tudott ennyire nyugodt és könnyed lenni? Egyszerűen nem értettem. Én nem érzékeltem a bizonytalanságát, maximum egy kicsit. – Neked ez komolyan jó? – kérdeztem kétségbeesetten, valahogy akartam rá hatni, megpróbálni megfogni. Még ha esélytelen is volt a szabadulásért való küzdelmem, hiszen elkezdett magával hozni.
- Te normális vagy? - teljesen kiakasztott azzal, amit mondott. – Jó buli hullát ásni? – megrökönyödtem azon, amit mondott. Te jó ég, itt valami nagyon nem stimmelt! - Ez egy temető, nem szórakozóhely – próbáltam én felvilágosítani, de addigra már lassan oda is értünk. Félénken lefelé néztem, ide-oda kapkodva a tekintetemet. Nem volt semmi esélyem arra, hogy elfussak előlük. Most már annyi sem, mint amennyi a fa mögött állva lett volna. Mi lesz így velem? Magamban máris azon imádkoztam, hogy bárcsak megtalálna valamelyik testőr a mobilom jele alapján, és hamarosan felbukkanna. Esküszöm, hogy soha többé nem megyek nélkülük sehová!
- Nem mondok senkinek semmit, esküszöm, csak engedjetek elmenni! – kezdtem rá megint, miután ott voltam a többiek között. Nagyon nem fűlött hozzá a fogam, és úgy remegtem, mint a kocsonya. Az ilyen helyzeteket abszolút nem nekem találták ki. Naivitásra vallana, ha még bíznék a szerencsében, igaz?



ezt viselem ©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 18:27

______________________________________________________________
Eleinte ezt akartam. A bandába tartozni. Tudom, hogy ők a környéken a legmenőbb. Aztán előálltak a tervvel. Ki akartam szállni. Nem akartam, hogy közel legyen a hullához. De aztán a temetőben ott volt az a mosoly és a szó, "haver". Megint velük akarok lógni. Minden eddigi rosszat elfelejteni és élvezni. Hiszen ők élvezik, vagyis minden normális ember ezt tenné. Nekem is ezt kell.
Persze még így is hezitálok, amikor arra kérnek, hogy hozzam ide a fánál álló lányt. Nem igazán akarom őt is bevonni. Miért ne lenne ott jó helyen? Miért ne állhatna ott, ha neki úgy jó? Nem hiszem, hogy bele akar keveredni, csak megnézte, hogy mi folyik itt... aztán... Oké, most már én is kezdem belátni, hogy miért nem maradhat ott egyedül. Mert nem maradna. Szólnak a rendőröknek vagy akármi. De Billy tudja, hogy győzze meg. Csak annyit kell tennem, hogy magammal húzom, miközben próbálom meggyőzni, hogy ez jó móka lesz. Ott ülni velünk. Vagyis egyelőre csak velük, mert még nincs kész a... sír. Gödör. Maradjunk inkább a gödörnél.
- Pedig jó hely. Nem fognak bántani, nem kell tőlük félni. Kicsit különös srácok, de... - vállat vonok és ebben a pillanatban abban sem vagyok biztos, hogy kit akarok meggyőzni. Őt vagy saját magamat. Talán kezdek rájönni, hogy mekkora őrültség, amit csinálok csak azért, hogy szerezzek pár barátot?
Egy pillanatra enged a szorítás a karján, jelezve, hogy én is elbizonytalanodtam. De nem, nem engedem el teljesen. Ha megtenném, annak nem lenne jó vége. Ő futni kezdene, nekem pedig utána kellene menni. Biztos, hogy összeszednék valami sérülést és még csak nem is tudnék róla. Aztán... túl sok baj lenne. A lényeg, hogy nem szabad elengednem.
- Persze, hogy jó! Az új barátok mindig jók - vágom rá gondolkodás nélkül. Nem is értem, ezt ő miért nem így gondolja.
Látom Billy arcán azt a mosoly és ez újra hamis biztonságérzetet ad. Nincs itt az ég világon semmi baj. Arra viszont újra megtorpanok, amikor elhangzik a kérdés, hogy normális vagyok-e. Habozok. Soha nem szegezte még így nekem ezt a kérdést senki. Pislogok párat, de végül nem válaszolok. Erre a kérdésére legalábbis.
- Nem... nem hullát... csak gödröt. Csak gödröt ások - bólintok aprót, magamat is újra meggyőzve és végre visszaértem vele együtt. Billy már veszi is kezelésbe én pedig megyek vissza a... gödörhöz.
Már elég durván vérzik a tenyerem. Fogalmam sincs, hogy ez normális-e. Szeretnék rákérdezni, de alig mondom ki a nevet, már el is hallgattatnak. Úgyhogy egy hosszú percre visszamászok a gödörbe és még ások valamennyit. De aztán nem bírom tovább. Egyszerűen csak nem megy. Az egész karom furcsán lüktet és a kezemet megnézve, apró hólyagokat látok. Ezekből jön a vér, vagy ez teljesen más? Elég sokáig vizsgálom őket a gödör szélén állva. Fogalmam sincs, addig Billyék mit kezdenek a lánnyal. Csak azt tudom, hogy amikor közelebb botorkálok hozzájuk egy test ütődik nekem, de aztán el is tűnik. Elrántják tőlem.
- Gyerünk haver, tedd bele a mi kis barátunkat. Csak rúgd az oldalát, nem kell megemelni. Aztán játszhatsz egy kicsit az új szerzeményünkkel. Mit szólsz? - Billy hangja valamiért bántja a fülem. Pedig nem kiabál, mégis valami... érzem, hogy nincs rendben. Most először megmakacsolom magam. Nem mozdulok. Nem... nem rúgok bele a testbe és nem akarok... játszadozni.
Ettől függetlenül tudom, hogy meg fogják mutatni. Az egyik magas srác - azt hiszem Thomas a neve - fogja magát és hezitálás nélkül rúgja bele a hullát a kiásott sírba és kezdi el betemetni. Addig Billy megmutatja, hogy értette a játszadozást. Én oda sem nézek. Először. A kezem ökölben és tudom, hogy ez nem helyes. Nem az. Nagyon nem. Mégsem mozdulok egészen addig, amíg meg nem hallom a közelgő lépteket. Nem is egy ember ez. Kettő. Vagy talán három. Billy megdermed. Aztán csak azt látom, hogy a feje tetejére áll a világ. Esek. Valaki ellökött. Bele a sírba. Rá a hullára. Rám pedig a lány.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime28.07.14 5:59

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime10.07.20 22:50



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



N

agyon hosszúnak érzem ezt a napot, sőt még annál is hosszabbnak, és még koránt sincs vége, ó dehogy, kapard össze magad Emy, ez most nagyon nem rólad szól, neked csak támogatnod kell, na jó meg egy kicsit irányítani is a jó felé, mert úgy nézem maga sem tudja mi lenne a jó neki, nagyon nincs túl egy olyan dolgon amit átélt, ami már körülbelül harminc éve volt, nem tudja elengedni, feldolgozni, elfogadni, hogy nem az ő hibája és semmit sem tudott tenni akkor még azért, hogy megvédje vagy megmentse őt, tudom, sok időbe telt nekem is elfogadnom ezt a tényt, pedig én tizenhat voltam amikor apu öngyilkos lett, nehéz volt, túlontúl is nehéz, majd szembeszállni egyedül anyámmal, hogy alkalmatlannak nyilváníttassam a nevelésemre és előre hozzák a nagykorúvá nyilváníttatásom, azóta nem láttam őt, néha amikor nehéz volt gondoltam rá, hogy anyukámat akarom, de valahogy mindig egyedül túlléptem mindenen, akkor is ha mindig kicsit beletörtem.
Kérlelő nagy szemekkel néztem rá addig amíg be nem adta a derekát, jót fog tenni, én is sokszor voltam kint egész napokat is a temetőben, segít feldolgozni, tudom, hogy pszicho maszlag, sajnos Clarck hatása, de tényleg hiszek abban, hogy könnyebb túllépni valamin ha elengeded, hogy nem tehettél semmit.
Útközben megláttam egy virágboltot, félrehúzódtam.
 - Kérlek maradj itt, csak egy perc.
Komolyan hittem abban, hogy simán átül a volánhoz és elhajt, de megkönnyebbültem amikor kiléptem és még ott volt, két egyszerű fehér krizantém csokrot hoztam, a tisztelet az tisztelet.
 - Nem tudom mi volt a kedvenc virágja, bocsánat.
Szálltam be és vettem újra irányba a temetőt, leparkoltam és nagyot sóhajtottam, pár éve már nem voltam itt.
 - Kezdetnek? Fogd ezt meg.
Nyomtam az egyik csokrot a kezébe, majd kiszálltam a kocsiból.
 - Aztán mutasd nekem hol van Ő.
Elkísértem egészen a sírhelyig, egy hatalmas tölgyfa árnyéka alatt volt, csendes és békés.
 - Magatokra hagylak titeket, nekem van egy kis elintézni valóm.
Simítottam végig vállán, majd vissza sétálva az útra indultam meg apu felé.

Ruha

Ajcsi
 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime12.07.20 21:49


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

A
fenébe is Emily, oké, jól van, fogom meg azt a vacak virágot, mivel láthatóan kár a gőzért, magyarázatért vagy tiltakozásért, csak essünk túl rajta, kapja meg, amiért jött vagy elrángatott ide, aztán menjünk végre haza., mert én csak ennyit akarok még mára, ennyit akartam akkor is mikor kijöttünk a lakásomból.
- Hát én sem. - Motyogtam egészen halkan, szinte csak úgy magam elé, miközben forgattam a kezemben a krizantémot, igen tudom mit szokás vele kezdeni, csak én nem tudom, sokszor próbálkoztam minden évben megtalálni azt, ami még itt maradt nekem, és amikor olyan sokan hiszik, hogy segít, még én csak dühöt éreztem, mérhetetlen dühöt és ürességet.
Még emlékszem merre kell menni, ami azt illeti pontosan emlékszem melyik úton kell menni és melyik sor, így perceken belül rátaláltunk az öreg tölgyfa alatt fekvő sírhelyet és táblát ezzel a felirattal Clarissa Conroy.
Lehajtott fejjel bámultam magam elé és a lábam előtt fekvő táblára, amíg Emily végigsimított a vállamon, majd magamra hagyott.
Hát megjöttünk, szia anya.
Hajoltam le, majd fektettem a virágot elé a fűbe, végül leültem, előhúztam a zsebemből a cigarettám és rágyújtottam. Csendben ücsörögtem, alig emeltem fel a tekintetem. A hideg futkosott a hátamon és kivert a víz, csak megakartam várni Emilyt, aztán elmenni innen, kérlek csak menjünk innen, hajtotta fejem a karomra. Magam előtt láttam a kis gyereket, akit jóformán csak a képekről ismerek, aki én voltam, egy kedves ragyogó női hangot, így tudom őt elképzelni magam...
- Sajnálom anya... - Szólaltam meg alig hallhatóan, miközben könnycseppek gyöngyöztek fájdalmas kék szemeim sarkában, túlságosan mély volt a csend körülöttem vagy talán csak nekem volt az, nem tudom.
- Sajnálom. - Gördült végig egy könnycsepp az arcomon. Ez volt talán a legőszintébben kiejtett szavam jó hosszú ideje, úgy is mondhatnánk, hogy egészen Emily előttről, még mindig felfoghatatlan, mindig azt gondoltam, hogy mégis ki a francnak kellenék, hisz semmire sem vagyok képes vigyázni, senkit sem tudok megóvni, téged sem... anya.
Emeltem fel a fejem, majd valaki hirtelen megérintette a vállamat.
- Hmm, visszajöttél? - Döntöttem neki homlokom a kezének.
- Rögtön mehetünk, mindjárt... - Hajoltam el, hogy visszapislogjak egy könnycseppet és az ingem ujjába törölhessem könnyektől áztatott nedves arcomat.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime12.07.20 22:41



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

egérkeztünk, igen, meg, remeg meg a kezem a kormányon ahogy felnézek az ódon vaskapukra, "Feltámadunk!" írja nagy latin betűkkel a homlokzaton, ez volt az első latin mondat amit megtanultam kiejteni és értelmezni, később jött a spanyol, olasz, portugál, bármi aminek a latin az alapja, majd a minden latinok ősanyja a jog, minden egy rövid temetői felirattal kezdődött sok sok éve, amikor minden nap idejártam, minden nap meglátogattam apámat, de mára már megritkultak ezek a találkozások, sajnos túl sokat dolgozom, örülök, hogy végül nem volt aki hazavigye Texasba, nem tudnék annyit ingázni, tuti visszaköltöztem volna már, és akkor most nem ismerném Dericket, bár jóval könnyebb lenne az élete nélkülem, ez tény, szégyenlem is magam eléggé, de meg kell tennem, segítenem kell.
 - Van egy kis dolgom, nemsokára jövök.
Hagytam ott Dericket az emlékeivel, nagyon is meg tudom érteni amit érez, és tudom, hogy ilyenkor a magány a legjobb, ha nincs ott más aki lássa ahogy elgyengülsz.
 - Szia apa.
Raktam le a csokrot elé.
 - Tudom, rég voltam már, de minden nap hiányzol.
Térdeltem le mellé a fűbe, majd ültem le, cseppet sem törődve azzal, hogy esetleg fűfoltos lesz a ruhám, vannak dolgok amiket el kell engedni, ez is egy ilyen.
Vettem egy mély levegőt és mesélni kezdtem az elmúlt hónapok eseményeit, amióta nem voltam nála, tudom, butaság, de én mindig is szerettem ezt csinálni, elmondani neki, mintha meghallgathatna, megkönnyebbült tőle a lelkem. Nyomtam egy puszit ujjaimra, majd a sírkőre  nyomtam őket, ideje mennem.
Kellett egy kis idő még visszataláltam, kavarognak a gondolataim és nem tudtam figyelni, megszokásból simítottam végig vállán ahogy megérkeztem.
 - Jaj, ne, ne.
Kezdtem el tiltakozni ahogy rájöttem, megszakítottam őt valamiben, nem mindenkinek megy könnyen, vagy elsőre, bár neki volt már ideje, még sem tette túl magát ezen a sok év alatt sem.
 - Maradj csak, kell ez most neked, elmenjek? Nem gond.
Legyintettem egyet.

Ruha

Ajcsi
 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime12.07.20 23:16


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

N
em tudnám megmondani hogyan érzem magam vagy mit is érzek, mit keresek itt, azon kívül, hogy... csakis Emily miatt vagyok itt, magamért nem tettem volna meg, sajnálom, nem ezt érdemelnéd anya és nem tőlem, de ez van, nem megy ez nekem, az elfogadás meg a jó franc tudja hogy mennek azok a lépések, le se sz*rom, de tényleg, majd elfogadom meg továbblépek, ha lezártam, befejeztem és végeztem, de amíg nem, addig nem nyugszom, nem tudok, nem tehetem és nem fogom engedni magamnak, és addig nincs is itt mit keresnem, amíg kudarcot vallok sorozatosan hosszú Tudom, azt hiszik elfelejtettelek, de nem foglak, és megtalálom, megtalálom...
- Nélküled itt sem lennék, maradj. - Vallottam be a nyilvánvalót. Ez nem az én terepem, de gyanítom erre már magától is rájött. Kezét húztam magam felé, oké tudom, nem ez volt minden vágya, amikor belebújt ebbe a ruhába és ebbe a cipőbe, hogy egy temetőben fogjuk ünnepelni a szülinapom.
- Sajnálom... - Tudom, nem erre számított, ahogyan én sem, de ez most nem számít. Hozzá bújva szorítottam magamhoz, ahogyan csak bírtam, hogy még ne okozzak vele fájdalmat. Néhány másodpercig próbáltam erősen tartani arcizmaim, hogy nem, nem fogok elgyengülni, de végül nem jött össze, de nem tudtam ráemelni a tekintetem, nem tudtam ránézni, csak szükségem volt rá, így, csendben. Engedtem a szorításon, fejemet és arcomat döntöttem neki, így hulló könnyeim áztatták fekete ruháját, percekig képtelen voltam megszólalni, csak belé bújva hagytam, hogy jöjjön, aminek kell és nem biztos, hogy ezt szerette volna elérni ma, itt.
- Emily, valamivel számolnod kell... - Nem akart titkokat, akkor jobb is, ha ezt letisztázzuk, mert ez fontos.
- Ha egyszer megtalálják, nem érdekel milyen körülmények között, ne állj az utamba, nem fogok gondolkodni, szeretlek, de ne tedd! - Tudom, hogy megfogja próbálni, megtenné, de én nem akarom, ez az utolsó egyetlen dolog, ami az enyém, ami igazán az enyém, az én döntésem és engem illet, ahogy az is, hogy később vállaljam érte, ami jár.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime12.07.20 23:54



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



N

élkülem nem lenne itt, hm, hát de akkor sem ha nem lennék az élete része, ha nem cseszem el ennyire a születésnapját, és nem erősködöm, hogy ünnepeljünk meg valamit, amit mindennél jobban utál és amit miattam most megint át kellett élnie, alaposan és mélyen szakítok fel soha el nem feledett fantom sebeket, olyan dolgokat amikhez tényleg de tényleg semmi közöm nem lenne, de én úgy érzem mégis csak van, tudni akarok mindent, hisz amíg nem tudok addig mindig okozhatok fájdalmat, olyan rossz érzéseket amiket nagyon nem akarok, ezen változtatnék azzal ha mélyebben ismerhetném az életét, ha tudnám mit szabad és mit nem, mi érinti érzékenyen és mi az ameddig még nyugodtan elmehetek a nélkül, hogy bárki vagy bármi is sérülne.
Lassan ülök le mellé, és fonom köré karjaim, állam támasztom meg fején, és ujjaimmal simogatom a haját, olyan békés ez így, csend és mi.
 - Ne tartsd vissza, add csak ki, jobb lesz.
Nyomtam egy puszit hajába, finoman tartom és ringatom ahogy könnyeivel küszködik, mindennél jobban szeretem őt az életemben, soha sem tudnám elengedni, elfelejteni és tovább lépni, még akkor sem ha erőszakkal kényszerítene erre, ha igazán akarná megtenném, elmennék, de soha nem tudnám túltenni magam rajta, ő az életem, nem tudom mikor fonódott ennyire össze az ő és az én utam, az életem, a sorsom, de bármit megtennék, hogy megvédjem, hogy segítsek rajta, akkor is ha ez bármi olyanba kerülne ami akár végérvényesen is tönkre tehet engem, és az elképzelt kis életem, a gondosan felépített jövők tökéletes keresztülhúzója vagyok, azt hiszem erre már rég rájöttünk mindketten.
 - Mit?
Állt meg egy pillanatra a kezem a simogatásában, komolyan figyeltem arra amit mondd, majd megkönnyebbült mosollyal fúrtam arcom a hajába.
 - Ha úgy alakulna meg fogjuk oldani, mindent el fogok követni, hogy te tiszta maradj kerüljön is bármibe, de meg fogja kapni amit érdemel.
Nyomtam egy újabb puszit hajába.

Ruha

Ajcsi
 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime13.07.20 0:31


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

H
át éppen ez az, amit nem szeretnék, hogy megoldjuk, nekem nem kell megoldanom, egyedül és meg is fogom, megfogom találni a módját, rengeteg időm volt és van gondolkodni mit és hogyan rendezzek el magam körül, de semmi esetre sem fogom engedni, hogy belefolyjon, az Ő életének ebből nem származhat baja, nem hagynám, az én saram, vagy inkább szemetem, és nem fogok elfutni, vállalni fogom, ami vele jár, erről nem tud lebeszélni, ezt már régen eldöntöttem magamban nem a börtönben fog megrohadni, hanem ott, ahol most nem az anyámnak kellene lennie és nincs az a rendszer, ami ezt megtudná adni nekem, a kellő időben tudni fogom mit tegyek és akkor kell, hogy ne akarjon megakadályozni benne. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy Emily mindig mindent tudni akar és amit nem tud, azt kideríti, mint ezt is, és én tényleg, igazán szeretem,de ez csakis rám tartozik.
- Köszönöm Emily, de most menjünk, rendben? - Megtettem, amit kért, itt vagyunk, maradtam is, de most elég és menjünk. Lassan elhúzódom tőle, majd felállok és a kezem nyújtva felé segítem fel őt is, de még nem engedem el a kezét, hosszan húzom és ölelem magamhoz.
- Sosem számít velem mi van, annyit tudj, hogy szeretlek. - Toltam hátrébb annyira, hogy a szemébe tudjak nézni, nem számít mi van, vagy lesz, mit teszek vagy tettem, elég, ha annyit tud, hogy azért volt, mert szerettem és még egyszer nem követem el ezt a hibát.
- Menjünk haza. - Öleltem át egyik karommal, hogy végre elinduljunk a kijárat felé és lezárhassuk ezt a napot.
- És ha már a komplett Alfa, Bravo és Charlie csapatnak főztél, süti is van? - Erőltettem mosolyt az arcomra, hogy valamivel megpróbáljam elütni vagy inkább feljavítani a hangulatot, bár sokkal jobb már nem lesz, de enni azért kell és egy finom sütivel lehet, hogy javíthatna rajta némileg. és attól talán jobb kedve is lenne, ha ennék valamit, tényleg sokat fáradt vele.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime16.07.20 2:40

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Gé & Payton - Egy temető éjszakáján

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-