welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_lcapjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Voting_barjust a little problem  - Abi & Colin - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

just a little problem - Abi & Colin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: just a little problem - Abi & Colin just a little problem  - Abi & Colin - Page 2 I_icon_minitime26.01.14 11:37

Most jut csak eszembe, hogy valami birkózás le volt beszélve, viszont egyben azt is megbeszélem magammal, hogy mindez már holnapra fog tolódni. Ma már nem igazán érzek késztetést arra, hogy tényleg edzzek kicsit Colinnal. Másféle birkózásra még talán lenne energiám, de az ütlegelést kihagynám. Viszont Colinnal ellentétben én úgy gondolom, hogy az segíthetne. Tudnék mit tanítani neki, annyi szent, mert hát minden fellengzés nélkül elmondhatom, hogy igen jó vagyok néhány küzdősportban. Egy rendőr sosem lehet elég felkészült, nem de?
-Majd kiképezlek én édes, aztán jobb leszel, mint Bruce Lee.- vigyorgok derűsen, miközben már az ágyon hasalok, majd feszült figyelemmel várom, mire is készül.
Amint elkezdi rólam lehúzni a hálóinget, kellemesen megborzongok és segítek neki egy kicsit azzal, hogy lekapom magamról a lágy szatén anyagot. Hátam ezzel teljesen szabaddá válik előtte, s majdnem minden más is, egyedül egy csipke sort van rajtam, ami engem nem zavar, Colin meg majd leszedi rólam, ha útban lenne.
-Az a valaki mindig kell.- duruzsolom huncut mosollyal a képemen, aztán csendben figyelem, mit ügyködik. Persze, nem szemeimmel próbálom látni, mit is művel, mert azok szépen le vannak hunyva. Érzékeimmel követem Colin mozdulatait, aztán ajkamba harapva élvezem, ahogy végig simít rajtam.
Mindezt persze annyira érzékien csinálja, hogy nem győzök libabőrös lenni érintésétől, így aztán nagyon jól tudom már, mire is megy ki a játék, de élvezem. A világért se szakítanám félbe.
-Hanyagolsz? Cica, nem a te feladatod esténként megmasszírozni, ha fáradt lennék. Vagy tévedek?- sandítok rá hátra, de közben pár apró kellemes nyögés is elhagyja ajkaim, ahogy óvatosan nyomkodja a hátam. Elképesztően jól esik és szinte érzem, ahogy minden feszültség árad kifelé belőlem. Colinnak iszonyatosan jó érzéke van a masszáshoz és úgy általában, hozzám is. Tudja jól, hogyan is lehet engem teljesen ellazítani, így a végére már nem, hogy elálmosodva fekszek az ágyon. Érzékeim pattanásig vannak feszülve és egy csepp álmosságot sem érzek. Egyedül azt érzem, hogy minden idegszálam Colin érintéseire van kiéleződve.
Vissza az elejére Go down

just a little problem - Abi & Colin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Maybe You’re The Problem - Dylan & Lauren
» First steps - Abi & Colin
» Abi & Colin - Most minden új
» te kis... - Abi, Axel & Colin
» Colin&Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Abi és Colin lakása-