welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sean Walker Holmes Vote_lcapSean Walker Holmes Voting_barSean Walker Holmes Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sean Walker Holmes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Sean Walker Holmes Sean Walker Holmes I_icon_minitime07.04.14 0:16

Sean Walker Holmes


Név: Sean Walker Holmes
Becenév: Sean
Születése hely, idő: 1980-január - 10 / USA - Seattle  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Keanu Reeves

Ki vagyok én...?!

Sean Walker Holmes, kinevezett főfelügyelő LV-ban. De hogy milyen is maga Mr. Holmes?

- Felelősségteljes, - mert a munkája megköveteli az éberséget.
- Szigorú, - mert betartja a törvény betűjét, és igyekszik ezt másokkal is betartatni
- Előrelátó, - mert egy nyomozás sikere nagy mértékben függ az összetett és logikus gondolkodástól
- Remek megfigyelő, - mert ezen múlik minden, néha a saját vagy mások élete.
- Erős hivatástudattal bír, - mert az életét tette fel a Törvényre, és igyekszik ehhez is igazítani
- Megrögzött... - mert ha valaki kifog rajta nem nyugszik amíg rács mögé nem juttatja
- Felfokozott... - ha valaki kicseszik vele, a tehetetlenség néha kiszámíthatatlan dolgokat művel
- Mániákus... - a cigaretta az élete részévé vált, bárhogyan is próbál szabadulni tőle
- Feszült... - ha épp nagy dolgok forognak kockán és nem rajta múlik siker lesz e belőle
- És szabad... - ha épp jut rá ideje, legyen az motor, nő, száguldás vagy egy lazítással teli éjszaka. De a hivatás sokszor mindennél erősebb...

(~ Néha egy saját kézben lévő '74-es Norton Commando 850-es motorral szeli át a várost. Még az apjától örökölte)

Életem, létem, világom

Nem használom a liftet. Sosem használom. A negyediken lakom, mégse érzem szükségét hogy azzal jöjjek, végül is a fittség része az életnek! És a munkában sem utolsó...
A kulcs halkan csörren a zárban, hangos kutyaugatás tölti be a csendet, de csak egy-két vakkantás, sose volt hogy túlzásba esne, én meg óvatosan tolom be az ajtót.

- Hát sziaaa Spock… - vakargatom meg a koromfekete fejbúbot ahogy mint mindig, most is rajongva ugrál körbe vagy két percen át. – Jól van Spock! Nyugodj már! Hallod? – nevetek, de elég egy parancsszó, "ül" és már tökéletesen tudja hogy itt a vége. Hazajöttem...
A kulcsot ledobom a komódon, egy papír vár a konyhapulton, ezért a kezembe veszem. "A kutya megsétáltatva, a lakás kitakarítva, kaja a hűtőben. Kínai. Ugyan már Sean, hogy adhattál ennek a kutyának ilyen hülye nevet?" Elnevetem, és csak ledobom a papírt vissza a pultra. Mindig megjegyzi az előbbieket, de Spock az Spock! Nincs mese. Mert ez a neve. És mert a fülei pont olyanok mint a filmekben..

- Ugye, öregfiú!? – nézek a doberman felé és megvakarom a füle tövét. - Na  de akkor vacsora.. – eresztem el és térek vissza a lényegre. Nyílik a hűtő, tényleg benne a kedvencem. - Imádom ezt a lányt! – vigyorgok szélesen, de nem vagyok hajlamos elfelejteni a miérteket. Lisa, 17 éves. A szomszédban lakó idős nő lánya, és amikor az beajánlotta házvezetőnek mondom miért is ne. Neki zsebbpénz kell nekem meg segítség. Kellemest a hasznossal és én sem tudok mindig hazaszaladgálni a munkából. Spock-nak séta kell, a lakásnak takarítás.. és ha úgy vesszük remekül megvoltunk mi ketten. Lelkiismeretes egy lány, én néha segítek neki a leckében, na meg.. rendőr akar lenni. Szép pálya...  – veszem ki nagy sóhajjal a dobozt a frigiderből, irány a mikró, addig meg egy újabb sóhajt megejtve szemezek a pulton hagyott kék cigarettásdoboz képével. Az eszembe jut, hogy ma reggel is megfogadtam: Le..fogok..szokni. Ma erős leszek! Ma, tuti megteszem! – hallom vissza a saját gondolataimat amit felkelés után minden nap ismételgetek, mégis ott az az ördögi kör.

- Majd holnap! – vágom rá olyan gyorsan hogy még végiggondolni sincs időm, de a kezem már nyúl is a dobozért, és ráfűződve a szálra már tolja is az ajkaim közé, hogy lobbanva a láng a füst olyan élvezettel töltse be a tüdőmet mintha legalábbis már hónapok óta nélkülöznöm kéne.

- Isssteneeem.. – nyögöm a kitóduló füsttel egyetemben és egyetlen fordulattal lerakom magam a régi loftlakásban terpeszkedő franciaágy szélére.
Csak nézek ki a fejemből. Nem gondolok semmire. A mikró zúg, én meg csak úgy ülök. Fáradt vagyok. Élvezem a csendet. A nyugalmat, a békét, és úgy az egész nap végét, és amikor a mikró csenget, én még mindig nem mozdulok. Csak hosszú percekkel később veszem le a zakót, megbontom a nyakkendőmet és hosszú ívben terítem el az ágyon. Csak ekkor lököm fel magam, kihúzom a számból a cigarettát, a régi, kopott és elég mocskos ablakhoz lépek és csak nézem az éjszakai fényeket. Lámpák... Mindenfele. Neonok... városi világítás.. kaszinók... kocsik, emberek, minden olyan békésnek látszik. Ki hinné mit el nem rejt az éjszaka. – sóhajtok megint és kézzel megdörzsölöm az üveget, de felesleges. A mocsok kívülről lepi be.
Tisztában vagyok vele hogy egy dobozban élek. A nyugalom dobozában, minden egyes éjjel amikor átlépem a küszöböt megváltozik minden, de amikor a lábam kiteszem reggel, a világ megint az arcomba csap. Bármi megtörténhet… – mélázom el, ami több mint tíz év után nem kicsit felesleges, mégis még elkap néha az a hangulat. Néha. Ritkán… Máramikor elgondolkozom az életen, azonkívül hogy bejáratott zsaruként teszem a dolgomat. Gyilkosság.. drog, erőszak, rablás.. az én kezemen fut át minden, prostitúció, perverzek.. nap mint nap szembesülök a ténnyel, és ha valaki megkérdezné miért kötöttem ki pont itt, nem mondanám azt hogy mert szeretem.
Beleszívok a cigarettába és az ablak visszaveri a füstömet. Köhögnöm kell, habár megszokhattam volna már az utóbbi években, de mégis egy jel hogy az orvos nem mondott hülyeséget. Ideje lenne abbahagyni… – fintorog az arcom és elgyűröm a csikket az ablakkereten.
Visszatérek a konyhába, már vár rám az ebédem. Az éjszakai... ebédem. A kutya csendes, én meg leülök és bámulok bele a magam elé pakolt tál ínyencségbe. Szeretem... Csak ez az élet az ami nem ad túl sokat nekem. Mégsem pattogok egy percig sem, hosszú volt a nap, ilyenkor előfordul az ilyen, ezért csak bedobálom gyorsban, egy villámgyors zuhany és irány az ágy. Holnap megint korán kelek. Mint minden egyes reggelen. Mert szükség van rám. A városnak. Mert ki vakarná ki a szarból ha én nem tenném meg…



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sean Walker Holmes Sean Walker Holmes I_icon_minitime07.04.14 0:40




Sean Walker Holmes!
Nos, Sean nagyon is egyedinek találtam stílusodat. Vegasnak már nagyon szüksége volt egy ilyen rendőrre. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Sean! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Sean Walker Holmes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» TAYLOR-HOLMES, moison
» Madelyn Walker
» Alisa S. Walker
» Jack Walker
» Elena M. Walker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-