welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Domino Russel Vote_lcapDomino Russel Voting_barDomino Russel Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Domino Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Domino Russel Domino Russel I_icon_minitime28.04.14 11:59

Domino Russel


Név: Domino Russel
Becenév: Minnie
Születése hely, idő: 1984 április 3. / New York, USA  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Fejvadász
Anyagi háttér:
Középosztály
Szexualitás: Biszexuális
Avatar alany: Lizzy Caplan

Ki vagyok én...?!

Rengeteg jelzővel szoktak illetni, a normális kivételével. Btw, én sem tartom magam valami normálisnak, sokkal inkább az őrültség jellemző rám. Hírhedt és híres vagyok a szokatlan és megbotránkoztató dolgaimról. Értem ezt arra, hogy nem rettenek vissza semmitől sem, ha a munkámról van szó. Hozzáteszem, hogy nem azért csinálom mindezt, mert annyira imádom a munkámat, isten őrizz. De valamiből meg kell élni, és mivel a fizetésem háromnegyedét cipőkre és ruhákra szoktam elkölteni, ezért sokat kell melóznom ahhoz, hogy ne haljak éhen. Lássuk be, nem igazán tudok a pénzemmel gazdálkodni. Hebrencs vagyok, aki a mának él, ezért is költöm el már a legelső nap a fizetésemet. Tehát melózni, melózni, melózni! Különben megehetem a hörcsögömet, amit azért nem igazán szeretnék, ha egy mód van rá. Ja, egyébként fejvadász vagyok, ha esetleg a foglalkozásomat kérdeznétek. Márpedig ehhez a munkakörhöz elkél az őrültség, és valahogy így kötök ki sokszor egy-egy szemeteskonténerben, mert ez a legjobb búvóhely, mondjon bárki bármit. A kukába tuti nem megy utánad senki, ennél azért jóval finnyásabbak az emberek, engem kivéve. Mondom, én nem rettenek vissza semmitől sem. Lakásokat, kocsikat török fel. Néha még el is lopom a kedves delikvens járművét, hiszen az enyém annyira pocsék, de újat venni nem fogok, mert inkább veszek egy ezredik cipőt, mintsem egy használható verdát. Tehát a módszereim nem a legelegánsabbak, viszont hatékony vagyok, és ez a lényeg. Barátaim nincsenek, az ég óvjon a pasiktól. Egyszer voltam férjnél, az bőven elég is volt. Egy életre. Pedig anyám állandóan azzal zaklat, hogy már családot kéne alapítanom, blabla, de engem ez nem érdekel. A család nem nekem való. Ezt ő is tudja, de ettől függetlenül azért közkedvelten hozna össze a kiszemeltjeivel. A hátamon is feláll a szőr ettől az egésztől, komolyan mondom. Tökéletesen elvagyok én egyedül az aranyhörcsögöm társaságában. Van még néhány haverom, akikkel összejárunk alkalomadtán piálni, azt jóság van. Egyébként a sors iróniája, hogy igazából tanár vagyok, mármint ez az igazi hivatásom, a hivatalos munkám, vagy nevezzük akárhogy. Viszont olyan botrányosan alulfizetnek minket, hogy kénytelen voltam valami másodállást keresni magamnak, és lám... így lettem fejvadász.
Életem, létem, világom

Egy nap a pokolban…

Török. Zúzok. Csapkodok. Vehemensen túrom fel a táskáim tartalmát. Hiába.
- Mégis hol a francban van a kulcsom?
Nem zavartatom magam, nem szokásom. Úgy rikkantom el magam, hogy a szomszédok is jól hallják; már megint elvesztettem a slusszkulcsomat. Az ő legnagyobb szerencsétlenségükre. Mert így nem tudok munkába menni, és ki nem találjátok, hogy ez milyen következményeket von maga után… Na, megvan már? Igen, jól gondoljátok! Kénytelen leszek az időm hátralevő részét itthon eltölteni, káromkodva és rikácsolva, a kulcsomat keresgélve. És mivel utálom a csendet, hát természetesen zenével nyomom el a fejemben rikoltozó démonokat. Jó hangosan, bömbölve szólal meg a rádió, benne valamilyen metál zene megy, tehát immáron rajtam kívül valaki más is teli torokból óbégat. Jó, én csak üvöltök… Némi különbség azért van a kettő között.
Tehát, még mindig nagyban a kulcsomat keresgélem. A kulcs a tragacsomhoz, ami már jószerivel szeméttelepre való, mintsem a nem létező garázsomba, ahova akkor sem tenném be, ha létezne, mert jobb szeretem inkább szem előtt hagyni, hátha ellopja valaki. De nagy tévedésben vagyok, ugyanis ez a hulladék verda még a tolvajoknak sem kell. Hát igen, így jár az, aki csóró. Márpedig én olyan kicsiny költségvetésből tengetem el a mindennapjaimat, hogy illendő volna munkába indulni, ha nem akarom a mai napomat is vacsora nélkül zárni. Már nem is tudom hány napja vagyok éhes.
Gyorsan kiverem a fejemből azt a gondolatot, hogy bekapom az aranyhörcsögömet egyben, mert nekem már mindegy, csak kaja legyen. Aztán rájövök, hogy ez a kis bestia – aki a Dexter névre hallgat, a kedvenc sorozatgyilkosom után – túlságosan közel áll a szívemhez, így arra az elhatározásra jutok, hogy inkább éhen halok. Második opciónak pedig még mindig ott van, hogy valamilyen csoda folytán megvilágosodok és rám talál az elveszettnek hitt kulcs. Ámen.
(...)
Nem tudom szavakba önteni, hogy milyen folyamat megy végbe a lelkemben, amikor a diákjaim dolgozatát javítom. Egyrészt alap, hogy ilyenkor matt részegre iszom magam, hiszen józanul nem lehet kibírni azt a sok baromságot, amit a papíron olvasok. Másfelől nagy részegségemben az esetek többségében a falba, vagy esetleg alkalomadtán az asztalomba verem a fejem. Igen, igen, siralmas. A mai napig siratom a fiatalságomat, és hogy erre a pocsék pályára fecséreltem azt a drága időmet, ami már soha nem tér vissza.
Általában így néz ki egy napom; reggel idegbeteg vagyok a szökevény kulcs miatt, este pedig részeg az idióták dolgozata miatt. Kérdés még ezek után, hogy miért vagyok alkoholista? Ugyan kérem, hát nem egyértelmű?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Domino Russel Domino Russel I_icon_minitime28.04.14 19:31




Domino Russel!
Csak imádni lehet történetedet, ahogyan stílusodat is! Tetszett ahogyan megírtad, már nagyon kíváncsi vagyok a további fejleményekre. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Minnie! Remélem minél hamarabb összefutunk a játéktéren! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Domino Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Russel Wayne
» Dakota Russel
» Johnaton Keerin Russel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-