welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Graham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 2 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.02.15 20:58


Hayley & Graham

- Kezet is csókoljak? - Néztem már érdeklődve egy sokatmondó mosollyal az arcomon. Mert ha az kell ahhoz, hogy elhiggye igen, vannak még úriemberek, hogy nem, még nem haltunk ki, akkor simán bevállalom. Bár engem egész egyszerűen arra neveltek, hogy tiszteljek másokat, egy nőt pedig különösen. Így aztán azt hiszem a sok évnek köszönhető ez a határozottság, céltudatosság na meg persze az önuralom.
- Abban az estben másnap reggel egész biztosan nem kapnál reggelit az ágyba. - Tettem hozzá nevetve. Kétlem, hogy lenne kedvem úgy korábban felkelni, hogy reggelivel az ágyban ébresszem, de ami még jobb azt sem tudom ilyen dolgokon egyáltalán miért gondolkodunk, amikor még csak egy pár sem vagyunk. Igazából fogalmam sincs honnan már ez az őrültség, hogy megkértem, de mégis csak igent mondott. Ez azért mégis csak dob valamit a férfiúi büszkeségemen.
- Ne haragudj. Nem számítottam rá, hogy egyszer megakarom kérni vele valaki kezét. - Abszurd és értelmetlen ez az egész. Én is tudom. Jobban mondva annyira azért mégsem, mert közben nagyon is jól szórakozunk és felőlem aztán meg is tarthatja a gyűrűt, nem kérem vissza sem holnap, sem máskor. Az csak egy gyűrű és különben is tudom, hogy nála jó helyen lesz és vigyázni fog rá.
- Oké, akkor most egy fél percig nem leszek úriember, amíg ezt kimondom, de kétlem, hogy inkább Te szeretnél térdelni előttem. - Ezt nem tudtam volna úgy megfogalmazni, hogy az ne legyen mocskos és csak úgy kibukott belőlem és nem, nem gondoltam komolyan, inkább csak sunyi módon elmosolyodtam, majd lassan vezetni kezdtem a dal lassú ritmusára.
- Tudom... Ne mond ki. Ez most nagyon is disznó volt. De férfi is vagyok... Bocsi. - Ezt nem tudtam nem megjegyezni, de most kivételesen nem zavarba akartam hozni vele, ellenkezőleg, engem már fojtogatott a nevetés abban a percben, hogy kimondtam, amit gondoltam vagyis amire férfiként asszociáltam, erről igazán nem tehetek, de inkább nevezzünk rajta, minthogy kjnosan érezzük magunkat miatta.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime03.02.15 9:47








Hayley &
Graham
.
- Ha már így felajánlottad. – Jobb kezemet felé nyújtottam, miközben kíváncsian vártam a fejleményeket, de legfőként az érdekelt, hogy Graham tényleg kezet fog-e nekem csókolni. Még efféle élményben sosem volt részem, hiszen az hittem, hogy az úriemberek már nem léteznek.
- Oh, de kegyetlen vagy. Viszont előre szólok, ha valamikor is ágyba hoznád nekem a reggelit, akkor a kávét két cukorral kérném. – Valójában elképzelhetetlennek tartom, hogy reggelit készítene nekem, amit ágyba is hozna, mert ahhoz legalább együtt kellene töltenünk az éjszakát.
- Nyugi, én sem számítottam arra, hogy a karácsonyi vacsora közben az új szomszéd szépfiú meg fogja kérni a kezemet, még ha nem is komolyan gondolja... – Viszont annyira már sikerült megismernem, hogy ha meg akarná kérni a kezemet, akkor előbb apuhoz fordulna és miután megkapta rá az engedélyt, az után térdelne le elém lánykérés céljából.
- Oh Graham! De rossz vagy. – Elnevettem magam, mert nagyon is jól tudtam, hogy mire is gondol. Ha már így feladta a magas labdát nem bírtam ki, hogy ne csapjam le.
- Habár sosem lehet tudni… - Sejtelmesen elmosolyodtam, mert igen ez tényleg annak hangzott aminek…
- Meg van bocsájtva. Legalább kiderült rólad, hogy nem mindig viselkedsz úriember módjára, de legalább így nem szörnyednél el tőlem, ha mondjuk elolvasnál egy – két írásomat. Mert van fantáziám és néha eléggé mocskos. – Nem rég fejeztem be az egyik novellámat, ami nagyon is erotikusra sikeredett, hiszen volt, aki megihlessen. Ezt inkább nem mondanám el neki, hogy az ihlet adómmal jelenleg is éppen táncolok.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime06.02.15 20:22


Hayley & Graham

- Kisasszony, örömömre szolgál, hogy önnel vacsorázhatok. - Mondtam ezt a legnagyobb alázattal és tisztelettel, akár csak egy úriember majd udvariasan kezet is csókoltam finoman végighúzva ujjaim a kezén. Nos tessék, léteznek még úriemberek vagy sem? Ezt most már döntse el Ő. Én megtettem, amit tudtam annak érdekében, hogy elbűvöljem vagyis amennyire az megengedett a barátságunk keretein belül. Nem áll szándékomban átlépni ezt a bizonyos határt, amíg nem kapok valamiféle jelet, hogy nem lenne az ellenére, ellenkezőleg kívánná, hogy megtegyem.
- Az nem nagyon édes? - Én csak eggyel iszom. Mondjuk cukor nélkül nincs senki, aki azt leerőszakolhatná a torkomon. A keserű kávé valami borzalmas és különben is, legalább a kávém legyen édes, ha már nem lehet az és nem érezhetem annak. Az utóbbi időben hiányzik ez a kifejezés, valamint maga az érzés az életemből, édes.
- Mégis igennel feleltél. Ügyeltél a büszkeségemre. Köszönöm... - Bevallom nem sok kellett hozzá, hogy kicsússzon a számon, hogy na és ki mondta, hogy nem gondoltam komolyan? De még jó, hogy még idejében visszaszívtam.
- Reményt akarsz ébreszteni bennem? - Vontam fel a szemöldökön meglepetten és kissé érdeklődőn, de inkább meglepetten, mert erre most nem igazán számítottam, de meglátjuk melyikünk jön előbb zavarba.
- Hé, de én elnézést kértem a pillanatnyi illetlenségemért. - Emeltem fel kissé az állam felsőbbségesen. Amit egyáltalán nem bánok és azt hiszem úgy is reagálta le, amire számítottam. A dal végén lassan hátradöntöttem majd vissza felegyenesedtünk, kiforgattam, majd szépen meghajoltam megköszönve a táncot.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime07.02.15 7:59








Hayley &
Graham
.
Megtette. Tényleg megtette. Ha most nem ültem volna, akkor biztos vagyok abban, hogy lementem volna hídba ettől a jelenettől. Kénytelen voltam alsó ajkamba harapni, hogy ne tátsam el a számat. Nekem még soha senki sem csókolt kezet, ez volt az első alkalom és biztos vagyok abban, hogy ezt sosem fogom elfelejteni.
- Szeretem az édes dolgokat. Most csak kíváncsiságból kérdeztél rá, vagy mint mentős aggódsz a cukorszintem miatt? – Legalább biztonságban érzem magam így, hogy a szomszédban van egy elsősegély tapasztalatokkal rendelkező férfi. Egy dögös férfi, aki akármikor megmentheti az életemet. Minden nő odáig lenne egy ilyen férfiért, velem az élen.
- Ugyan Graham, neked képes lenne bárki is nemet mondani? – Nem akartam elrontani a mókát azzal, hogy visszautasítom, különben is ez nem komoly lánykérés volt részéről. Megfontolt férfinak tartom, nem pedig őrültnek, aki ennyi ismeretség után tényleg képes lenne az oltár elé vinni.
- Úgy hangzott volna?- Próbáltam kitérni a válaszadás alól, mert őszintén nem tudnék neki mit válaszolni. Nem hiszem, hogy túl sokáig megmaradhatnánk a „szomszéd és csak barát” kategóriában, ha most reményt ébresztenék benne. Mert, mint férfi nagyon is tetszik, de nekem még időre van szükségem, hogy jobban megismerjem, aztán pedig szépen rábeszéljem magam arra, hogy ne rontsam el a barátságunkat azzal, hogy bármi többet akarnék tőle.
- Nos, én nem fogok bocsánatot kérni, azért mert a fantáziám eléggé pikáns. De, talán egyszer betekintést adok, míg meg nem jelent írásaimba. – Beláthatna a kulisszák mögé a szó szerint nyers vázlataimba.
Szívem hevesebben kezdett el verni, mikor tánc közben hátradöntött. Ez volt a tökéletes pillanat arra, hogy megcsókoljon, de mégsem tette. Kár, hogy ennyire úriember módjára viselkedik.
- Köszönöm a táncot, egy élmény volt. – Tánc közben, mintha valahol egészen máshol lettem volna. Elég volt pusztán a szemébe néznem, hogy elveszve érezzem magam.
- Jöhet a desszert? Mert, ha igen akkor fáradj a nappaliba. – Addig pedig felvágnám a zselétortát.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime11.02.15 12:55


Hayley & Graham

 - Meglepettnek tűnsz. - Vontam meg a vállam. De ez csak egy kézcsók volt. Talán kételkedett abban, hogy van még férfi, aki hajlandó ilyesmire. Szerintem egy kézcsókban nincsen semmi rossz. Az is csak egyfajta jele a tiszteletnek és a figyelmességnek. Ennyi az egész. Az már egy egészen másik lapra tartozik, hogy egyre kevesebben vagyunk ilyenek és ez nem épp csak a férfikra vonatkozik.
- Én is szeretem az édes dolgokat, de például a kávét nem azért iszom, mert édes, hanem mert egy tizenkét órás műszakban nem jön rosszul, bár azt hiszem lassan kezdek rá immúnis lenni. - Legalább is egy nagy bögre kávé is után gond nélkül eltudnék aludni édes mindegy milyen napszak van, bár lassan a ora reggellel és a késő estékkel is kezdek gondban lenni, a napokról meg már nem is beszélve.
- Gondolom. Biztosan. - Miért is ne lenne képes valaki visszautasítani? De azért most jól esett a büszkeségemnek, az igen, pláne egy lánykérésre, még ha nem is volt komoly, azért még eddig nem próbálkoztam hasonlóval, még csak a poén kedvéért se kértem meg valakinek a kezét, csak most és nem biztos, hogy el is tudnám mondani milyen érzés volt.
- Nem tudom. Úgy hangzott? - Kérdeztem vissza egy sunyi mosollyal. Természetesen ezt most nem veszem komolyan és nem is fogok karácsonykor anyakönyvvezetőt hívni, mert megakarok nősülni.
- Valóban? Kíváncsian várom... Csak ne ismerjek magamra benne. - Mert az eléggé... Félreérthető, nem több is, mint félreérthető lenne és a baráti kapcsolatunkra és eléggé különös hatással tudna lenni.
- Rendben hölgyem... - Ahogy kérte átsétáltam a nappaliban és leültem a kanapéra. Tekintetem egészen véletlenül tévedt a laptopjára, ami fel volt nyitva. Kíváncsiságból előrébb hajolva húztam végig az ujjam az érintőpadon és még inkább az lettem, amikor felvillant a képernyő. Érdeklődve kezdtem el olvasni az éppen aktuális oldalt, ahol tartott az írásban, majd az ölembe véve a lapit hajtottam feljebb és merültem bele az olvasásba...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime11.02.15 16:50








Hayley &
Graham
.
- Talán azért, mert tényleg meglepett vagyok. – Még mindig olyan hihetetlen. Lelki szemeim előtt újból és újból lejátszódik a jelenet, ahogy Graham megcsókolja kézfejemet. Egészen bele borzongok már csak a gondolatra is… Próbálok nem arra gondolni, hogy mennyire élvezném, ha azokkal a puha ajkakkal nem csak a kezemet csókolná, hanem szinte már kínzó lassúsággal fedezné fel testemet. Egyrészt megrémiszt a gondolat, hogy ez felmerült bennem, másrészt próbálom a fantáziámat nyugtatgatni, mielőtt még ennél is jobban belendülne.
- Ez teljesen érthető, hiszen a te szakmád megköveteli az éberséget. – Ha egyszer annyira rosszul lennék, hogy mentőt kellene hívni és Graham toppanna elém… Egészen biztos, hogy már a látványától jobban lennék, sőt rajta biztosan szexinek találnám a mentős egyenruhát. Tényleg ilyen meleg van bent, vagy nekem lett hirtelen ennyire melegem?
- Kérdésre kérdéssel felelni? – Nevetem el magam, hiszen az imént pontosan én is ezt tettem, ami ezt a kérdezősködős lavinát elindította.
- Nem rémlik, hogy írtam volna a szomszédba érkező jóképű férfiról. – Vagy mégis? Na és honnan tudná meg? A legtöbb írásomat nem küldöm be az újságba, ahol meg szoktak jelenni, inkább csak magam szórakoztatására szoktam írni. Igaz, azok inkább belsőségesebbek, titkos vágyaimról árulkodnak.
- Máris hozom a desszertet. – Sietve indultam a hűtő felé, hogy kivegyem belőle a zselétortát. Óvatosan felvágtam, szép háromszög alakúra és tányérra tettem. Mindkét kezemet lefoglalták a tányérok úgy siettem be a desszerttel a nappaliba. Úgy megrezzentem, hogy a tányéron koccant az egyik villa.
- Te atyaságos úristen! – Gyorsan letettem a tányérokat a kanapé előtt lévő dohányzóasztalra. Úgy meredtem rá. Szívem mintha kihagyott volna egy pillanatra, aztán vadul kezdett lüktetni mellkasomban.
- Graham, kérlek csak azt ne mondd, hogy… - Felsóhajtottam. Jól tudtam, hogy éppen mit is művel. Túlságosan is bele volt merülve a laptop képernyőjébe… Ez pedig jó, vagyis inkább csak azt hiszem. Legalább nem rohant ki a házból miután bele fogott pikáns képzeletem tanulmányozásába.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime12.02.15 11:49


Hayley & Graham

 - Sportszerűtlen? - Kérdeztem újfent vissza sejtelmesen mosolyogva. Azt hiszem ezt még egy ideig tudnánk folytatni ezt a kérdezz válaszolok kérdéssel igen csak szórakoztató beszélgetést.
- Pszt. Olvasok. - Fordultam Hayley felé egy pillanatra, miközben jelképesen mutató ujjam a szám elé tettem. Kényelmesen lejjebb csúsztam a kanapén, miközben belemerültem a sorokba. Általában erre van a legkevésbé időm az olvasásra, de ez most felkeltette az érdeklődésem, mivel az övé, az Ő írása.
- Azt hiszem most következik az izgalmas rész. - Félig-meddig már inkább feküdtem a kanapén, miközben érdeklődve haladtam végig a sorokon, oldalakon. Néha elkerekedtek a szemeim, ráncoltam a homlokom, felvontam a szemöldököm, sokatmondóan elmosolyogtam magam, egy pillanatra tátva maradt a szám, de olvastam tovább. - Oké, bevallom most zavarban vagyok. - Jegyeztem meg nevetve, de még mindig nem hagytam abba az olvasást, elvégre nem ugrott elém abban a pillanatban, hogy belépett a nappaliba és meglátta mit művelek, gondolhatta, hogy nem kártyázok, mégsem kapta ki a kezemből, nem sietett elém és csukta le, hogy ne lássak többet belőle.
- Wow... - Értem végre a végére, legalább Hayley szerint végre, szerintem meg ez nagyon jó. - Ne haragudj, most is mondtál az előbb? - Húztam magam feljebb a kanapén vissza ülőhelyzetbe, a laptopot szépen lecsuktam és visszahelyeztem az asztalra. Hát ez... Ööö... Nem semmi. Tehetséges. De akarom tudni honnan meríti az ihletet az írásaihoz?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime13.02.15 19:03








Hayley &
Graham
.
Kérésére bólintással felelek. Ez sehová sem fog vezetni, ha kérdésekre kérdésekkel felelünk. Valójában néhány kérdésre jobb is, ha sosem érkezik válasz. Jobb lesz ez így nekünk, elvégre a kapcsolatunk még túl friss, még csak most ismerkedünk egymással, nem kell minden lapunkat még kiterítenünk egymás előtt.
Szó szerint megdermedve figyeltem, mozdulni sem tudtam. Tekintetemmel mindvégig arcát fürkésztem, próbáltam megfejteni vonásait. Sikertelenül. Fogalmam sincs, hogy mire gondolhat, hogy mi járhat a fejében… Ez aggasztó. Közben magamban azért imádkoztam, hogy merüljön le a laptop, hogy sötétüljön el előtte a képernyő, hogy ne tudja tovább olvasni… Mégis jól tudtam, hogy ez nem fog bekövetkezni.
- Zavarban vagy? – Ledöbbenve kérdeztem vissza, habár nem is tudom, hogy miért csodálkozok el ezen, hiszen jól tudom, hogy miféle dolgokat szoktam írni…  Mondjuk úgy, hogy kissé pikánsakat.
- Már nem számít… - Már túl vagyunk rajta, már elolvasta. Most először tudtam megmozdulni iménti döbbenetemből. Megfogtam az egyik tányért, amin egy nagy szelet zselétorta díszelgett és felé nyújtottam, míg a másik tányérral a kezemben leültem mellé a kanapéra.
- Még mindig itt vagy… - Egy pillanatra lenéztem a tortaszeletemre, de most annyira görcsbe rándult a gyomrom, hogy képtelen lennék akár egy falatot is belőle megenni.
- Szóval ezek szerint nem ijesztett el a … - Próbáltam megfelelő szavakat találni. - Nos a túlzott fantáziám. – Azt hiszem ez jellemzi legjobban… Vagy nem is tudom. Miért kellett szem előtt hagynom a laptopot, neki meg miért kellett kíváncsiskodnia?
- Valami vélemény? – Ha már elolvasta, akkor érdekel mit gondol róla, még akkor is ha netalán fájdalmasan őszinte kritikát fogok tőle kapni. Közben Marie kettőnk közé ugrott a kanapéra. Nagyot ásított, miután jóllakottan megnyalta szájacskáját. Finoman cirógatni kezdtem, ahogy lustán szétterült.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime13.02.15 20:06


Hayley & Graham

- Talán egyszer még ezért fogsz Vegas egyik leggazdagabb, legsikeresebb bestseller írójává válni. - Végül is nincs kizárva. Sosem lehet tudni. Különben is, ez egyáltalán nem rossz, ami azt illeti olvastam volna még, de sajnálatos módon a végére jutottam. Majd legközelebb... Ritkán olvasok, mostanság még újságot is, mert elalszom olvasás közben vagy, ha épp nagyon, nagyon, nagyon unatkozom és esetleg a keresztrejtvény miatt, de engem mentősként igazán nem érdekel ki, hol karambolozott, rohant bele a másikba, sodródott le az útról az árokba, hányan voltak öngyilkosok, kit honnan kellett levágni, ki akarta levetni magát a melyik felhőkarcolóról, ki miért, mennyiért ölt embert, annyira nem érdekel... Bőven eleget látok egy műszakban, nincs kedvem még erről is olvasni.
- Egyáltalán nem rossz. Ellenkezőleg, olvastam volna még... Akarjam tudni honnan az ihlet?Általában... - Tettem hozzá gyorsan, miközben belekóstoltam a tortába is, miután a fantáziájába is sikerült, ami igen csak... Színes? Igen. Így is fogalmazhatunk. Oké, fogalmam sincs, hogy ezek az írások miben, melyik lapban szoktak megjelenni, de azt hiszem rászokok az újságolvasásra és elő is fogok rá fizetni.
- Szólj, ha megfilmesítésre kerül... Ne felejts el a premier előtt. - Próbáltam oldani a helyzetet, mivel láthatóan nem számított arra, hogy ezt bárki is elfogja olvasni, de hát elszokták olvasni, nem? Oké, nem szemtől-szemben és arctalanul, ez világos, de a lényeg, hogy ez is, az írása is Ő.
- Azt hiszem valaki zavarban van. - A cicának viszont kimondottan jó dolga van, mivel mindketten cirógatjuk, Hayley azt hiszem azért, hogy leplezze valamivel a zavarát és elterelje a saját figyelmét, engem pedig holnap már nem kicsi mancsok fognak ébreszteni a hasamon.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime15.02.15 16:57








Hayley &
Graham
.
Én tényleg abban a tudatban éltem, hogy ez számára túl sok fog lenni, amit olvas, ezért is lepődtem meg annyira bókját hallva. Ezek szerint tényleg tetszett neki? Nem is tudom, hogy miért kételkedek ennyire, talán csak nem vagyok olyan magabiztos, ha mások véleményéről van szó az írásaimmal kapcsolatban.
- Talán igazad van, elvégre sosem tudhatjuk, hogy mit tartogat számunkra a jövő. – Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretnék egyszer sikeres író lenni, hiszen minden írónak ez a dédelgetett álma.
- Az ihlet általában csak úgy jön… Sok minden meg tud ihletni, akár egy új szomszéd érkezése is. – Azt inkább kihagytam, hogy pláne úgy, amilyen az első találkozásunk volt, vagyis jobban mondva én nem találkoztam vele, de Graham tudtomra hozta, hogy hogyan látott meg először… Hirtelen nem is tudom, hogy mit tettem volna, hogy ha meglátom, miközben ott fekszem a nyugágyon teljesen meztelenül.
- Hogy is tudnálak elfelejteni? Egy ideig biztosan nem fog kimenni a fejemből, hogy milyen reakciók futottak végig az arcodon, miközben olvastál. – Általában inkább a meglepettséget olvastam le róla, ha jól sejtem. Biztosan nem számított arra, hogy efféle írásokkal szórakoztatom magam… Én pedig arra nem számítottam, hogy a mai napon Graham betekintést nyer a kis titkos világomba.
- Elmúlik. – Te jó Isten! Még sosem éreztem magam ennyire zavarban… De még nem is történt velem soha az életben olyan, hogy egy szex isten a kanapémon ülve olvassa a legpikánsabb oldalakat, amiket valaha is írtam.
- Legalább finom? – Céloztam a tortára, mert lehet, hogy Graham ízlésének kissé túl édesre sikeredett. Nagy nehezen rávettem magam, hogy egyek egy falatot a tortából, másik kezemmel még mindig a cicát simogattam, míg kezem Graham kezére nem siklott. Mintha áram rázott volna meg, gyorsan el is kaptam a kezemet. Bocsánatkérően néztem rá, nem is tudom, mintha valami bűnt követtem volna el azzal, hogy megérintettem.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime19.02.15 21:42


Hayley & Graham

- Én sem gondoltam, hogy Las Vegasban fogok állásajánlatot kapni, amit kb. másfél percnyi gondolkodás után el is fogadok és másnap már kezdek is csomagolni. Arra sem számítottam, hogy idén karácsonykor bárkinek is eszébe fogok jutni vagy egyáltalán karácsonyok valakivel. - Aztán mégis így alakult. Az igaz, hogy a döntéseink csak és kizárólag a miénk, de azt még mi sem láthatjuk előre mi mindent tartogat számunkra a holnap.
- Megihlettelek? Hát ez nagyon hízelgő, de kérlek ne hozz zavarba. - Már belegondolni is az, hogy ennél jóval kevesebb ruhában is láttam, jóval kevesebb, inkább úgy fogalmaznék, hogy anyaszült meztelenül, ezek után már semmin sem fogok meglepődni egykönnyen vele kapcsolatban, azon se, ha ezzel megihlettem. Még meg is érteném, ha szándékosan figyeltem volna, de egy abszolút véletlen pillantás műve volt. Én sem erre számítottam...
- Először is meglepettség egy csipetnyi döbbenettel megfűszerezve, azután egy kis zavar, végül pedig elismerés. Keresel is ezekkel? - Bővebben még nem beszéltünk róla, épp csak megemlítette, hogy írogat, azt viszont nem, hogy ennyire jól. Még csak elfogultnak sem nevezném magam, mivel mindenféle előítélet nélkül kezdtem neki az olvasásnak és azt sem hiszem, hogy számított volna arra, hogy elfogom olvasni.
- Igen. Tényleg... Nagyon finom, bár fogalmam sincs hogyan fogom ezt még mind leerőszakolni, mivel már most is úgy érzem tele vagyok. Hayley, nem vigyázol a vonalaimra. - Ami azt illeti most nagyon is otthon vagyis olyan otthonosan érzem magam, mert ünnepekkor otthon ettem mindig ennyit, sőt többet és az az ünnepi néhány nap utólag meg is látszott rajtam mindig.
Olyan hirtelen kapta el a kezét, hogy szinte reagálni se tudtam erre és olyan bocsánatkérően, bűnbánóan nézett rám, mintha valami rosszat csinált volna, amit nem igazán értettem és inkább nem is firtattam tovább.
- És egyébként Te jól kijössz a szomszédsággal, mert az egy dolog, hogy én még újdonságnak számítok... Vagy itt is megvan a rendszer Lila akácköz módra... - Ki kinek a riválisa, kinek van meg a legfinomabb muffin recept, ki a mintaanyuka és feleség is egyben, kihez jár hetente háromszor füvet nyírni a kertész, ilyenek. Azt hiszem ezekről sem ártalmas tudnom, ha beakarok illeszkedni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime21.02.15 6:52








Hayley &
Graham
.
- Bánod, hogy ide költöztél? Nem lehet könnyű új városban lenni, hátrahagyva a barátokat, de ha akármikor unatkoznál, vagy csak társaságra vágysz, hozzám bármikor jöhetsz. – Biztatóan rámosolygok.
- Egyáltalán nem volt szándékomban az, hogy zavarba hozzalak. – Védekezően emeltem fel magadóan mindkét kezemet. Sőt, ha tudná, hogy inkább én érzem magam attól zavarban, hogy olvasta az egyik írásomat… Biztosan sejtheti.
- Igen, rendszeresen jelennek meg a novelláim különféle újságokban, általában nőknek szólóakban… Amolyan Carrie Bradshaw módra… Ha érted mire akarok célozni. – Ez az én titkos kis világom, amibe bármit írhatok, bárkihez szólhatok… Sokan nem is tudják, hogy ezzel foglalkozok, sosem vertem ezt nagydobra.
- Inkább a saját vonalaimra akarok vigyázni, ezért fogod magaddal vinni legalább a fél tortát. – Ellentmondást nem tűrően közöltem vele, mert nagyon sok kaját fogok neki csomagolni. Különben is egyedül él és szerintem még örülni fog annak, ha a hűtőjében találni fog tőlem kapott ételt egy fárasztó munkanap után.
- Általánosságba nézve jól meg vagyok a szomszédokkal, de sosem barátkoztam velük igazán, valahogy más vagyok, mint az itt élők többsége. – Akár úgy is fogalmazhattam volna, hogy különcnek érzem magam közöttük.
- Itt a legtöbb nő arra vágyik, hogy találjon magának egy férjet és családja legyen. Persze az egyik felem vágyik erre, de mégis inkább találni akarok valakit, akit úgy tudok szeretni, hogy szinte már fáj… Hogy öt perc után érezzem, hogy hiányzik. Nevetségesen hangzik ugye? Talán túl sok minden akarok egyszerre, ezért nincs senkim. – Hangosan felsóhajtottam, mielőtt ismét bűnbánó képet vágtam volna.
- Bocsi, nem akarlak ezzel untatni, már megint túl sokat fecsegek. Rólam már így is túl sok mindent tudtál meg, nem akarsz inkább magadról is beszélni? – Graham tényleg érdekel, viszont olyan keveset tudok még róla.
- Várj egy pillanatot. – Felpattantam a kanapéról letettem a tányéromat az asztalra és visszasiettem a konyhába, hogy a bátorságot adó borral és két pohárral térjek vissza hozzá.
- Mindezek után most rám fér egy ital. – Kezébe adtam az egyik poharat, majd visszaültem mellé. Nagyot kortyoltam a borból, egy ilyen „leleplezés” után nagyon is jól esett.


|
[/color][/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime28.02.15 0:27


Hayley & Graham

- Nem, nem bánom. Szerintem mindig érdemes új dolgokba belevágni, új dolgokat kipróbálni más nem hasznos lesz tapasztalatszerzés céljából, de megrekedni egy pontban sosem jó. - Fogalmazzunk úgy, hogy kissé merész húzás volt, de azért mégsem a világ másik végébe költöztem. Ha nem válik be, hát akkor is megoldom valahogy, de aki nem mer, az soha nem is nyer. Eddig pedig nem panaszkodom, jól érzem magam a bőrömben, az új munkahelyemmel is megvagyok. Ellenkezőleg, azt hiszem még jobb is, mint amire számítottam, mert az egy dolog, hogy velem nem nehéz kijönni, de ez még nem azt jelenti, hogy bárkivel képes vagyok megtalálni a közös hangot és arra se számítottam, hogy még nyakig bedobozolva vele fogok pizzázni a nappali kellős közepén a földön ülve.
- Oké, sejtettem, hogy nem az FHM-ben. - Nem mintha bármire is elő lennék fizetve vagy rendszeresen olvasnék bármilyen napilapot, bőven eleget látok egy műszak alatt. A napilapokban pedig tízből tizenkét oldalban arról olvashatunk ki vetette le honnan magát, kit hol találtak meg milyen állapotban, ki kit ölt meg és miért, mennyi adóssága volt... Komolyan, mégis ki a fene kíváncsi erre. Egyébként pedig ezzel mind tisztában vagyok, szóval semmiről sem érzem úgy, hogy lemaradtam volna. Azért nem mondom, előfordult már pár érdekes eset is, monotonnak egyáltalán nem mondanám a munkám, inkább gyomort megpróbálónak.
- Édesszájú vagyok, de nem ennyire. Ne csináld belőlem édességfüggőt, különben is, lazán elférne még rajtad az az egy-két kiló. - Túl van reagálva ez a vigyázok a vonalaimra dolog, mert ha ilyen az alkata, akkor annyit ehet amennyi csak belefér, akkor sem fog sokat felszedni, mert ilyen az anyagcseréje, valakin már egy tábla csoki is meglátszik, valaki pedig naponta megehet egyet, akkor sem fog semmi sem látszani rajta.
- Talán egy kicsit. - Tartottam egymáshoz egészen közel mutató és hüvelyk ujjam. - De azért szólj, ha van ilyen, mert az engem is érdekelne. - Őszintén szólva azt hiszem kinőttem már a komolytalanságomból és semmi kedvem minden héten másik nőhöz. Értem én, hogy a változatosság kell meg gyönyörködtet, de egy idő után már untat is.
- Én számmora nagyon is unalmas vagyok. Így nem nagyon tudom mit mesélhetnék, ami érdekelne. - Alapjáraton nem szeretek magamról beszélni, mert tényleg nem tudom mit mondhatnék, inkább úgy vagyok vele, hogy aki akar, az megfog ismerni, mert akar, aki meg nem, mert nem érdekli milyen vagyok, mert csak a sajátos véleménye lehet az igaz részemről mindegy. Engem nem igazán zavar az ilyesmi, hogy mások mit gondolnak, kivéve persze, ha személyes okokból érinti a dolog az önérzetemet, na az már eléggé tud frusztrálni.
- Miután beleolvastam a külön kis világodba azt hiszem nyugodtan kérdezhetsz. - Vontam meg a vállam egy nyugodt mosollyal az arcomon, miközben levettem Tőle a felém nyújtott poharat. Úgy vélem, hogy eléggé sok mindenről el lehet velem beszélgetni, szinte bármiről, kivéve persze, ha személyes, mert az kicsivel mindig kényesebb kérdés, de kétlem, hogy egy könnyen zavarba hozna.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime01.03.15 21:39








Hayley &
Graham
.
- Bátor vagy Graham. – Bennem is van némi kalandvágy, de egyáltalán nem biztos, hogy lettem volna olyan bátor, hogy elhagyjam a jól ismert városomat, hogy olyan helyre költözzek, ahol egyetlen egy ismerősöm sincs, távol a barátoktól és a családtól.
- Mivel az FHM újság nem a szövegre van specializálódva, hanem inkább a képekre. – Tudja, hogy tudom, hogy miféle újságról is beszél, és nem gondolom azt róla, hogy perverz lenne, mert tud erről az újság létezéséről, elvégre nem egy barlangban él.
- Szóval ezzel azt akartad velem finoman közölni, hogy mégsem finom annyira a tortám? Mert ha nem ez lett volna a szándékod, akkor nem nyitok erről vitát, minimum a felét megkapod. – Nem vagyok az a tipikus nő, aki fél édességet enni, mert tart a kilóktól, de azért jól érzem most magam a bőrömben, inkább nem híznék, ha lehet.
- Gondolom, most teljesen bolondnak nézel… - Már így is túl sok mindent árultam el magamról és a vágyaimról és annak a férfinak a hiányáról, aki csak nem akar becsöppenni az életembe.
- Túl rég óta várok már, szóval nem hinném, hogy lenne ilyen. – Az is lehet, hogy túl türelmetlen vagyok, hiszen még csak huszonnégy évesen van időm a nagy szerelemre.
- Unalmas vagy?! Most csak viccelsz velem? Graham életeket mentesz, már csak ettől sem vagy unalmas. – Hatalmas szempilláim mögül néztem fel rá csodálkozva.
- Tényleg biztos vagy abban, hogy hagyod, hogy kérdezzek? Túl kíváncsi vagyok és sokszor élénk a fantáziám és… - Haraptam bele alsó ajkamba. - Gyakran meggondolatlan, kínos kérdéseket teszek fel. – Ittam gyorsan egy kortyot a borból. - Mert ha tényleg ezt akarod, akkor nem ártana, ha több bort innál. – Mutattam az asztalon lévő majdnem teli borosüvegre, van még mit inni, sőt ha kell bontok fel még egy pohárral. Talán ha iszunk nem tűnik sok minden olyan kínosnak.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime01.03.15 22:26


Hayley & Graham

 - Meg sem szólaltam. - Emeltem fel mindkét kezem megadóan. Tényleg egy rossz szavam se lehet a mai vacsira, szóval ha azt mondja, hogy el kell vinnem a fél tortát, akkor legyen, de ez megfog látszani, mint eddig általában az összes ünnep minden évben.
- Ha egyszer az asszony is így fog főzni... Annyi a kockás hasamnak. - Tettem hozzá nevetve. Bár ettől nem tartok igazán, mivel szerintem pár műszak és nyoma se marad a karácsonyi vacsinak, mert dolgozom, azután általában végigalszom az egész napot vagy késő délután kelek fel és néha enni is elfelejtek, mert még ahhoz is fáradtnak érzem magam, hogy kimásszak a frizsiderig és csináljak magamnak valami kaját, olyankor inkább rendelek valamit és inkább a szabadnapjaimon csinálom én a kaját és valamelyik nap át is fogom hívni azt hiszem.
- Miért? Mert vágysz valamire? - Mind vágyunk valamire, ami lehet néha őrültség, na és? Ki a francot érdekel? Különben sem az számít, hogy mások mit gondolnak, hanem, hogy mi boldogabbak vagyunk-e Tőle, ha egyszer megkapjuk és ha igen, akkor ki a fenét érdekelnek mások.
- Tessék? Kislány... Mennyi is vagy? Várjunk, mennyi lehetsz... Talán huszonöt? És túl rég óta vársz már? Nincs ez kissé túlreagálva? Mert akkor nekem már nősnek kellene lennem, esetleg már pelenkázótáskával a vállamon kellene babakocsit tologatnom... Talán csak nem teszel érte eleget. Kinek ne kellenél? - Igaz, én se, de nem is érzem úgy, hogy bármiről is lekéstem volna.
- De hát ez nekem már hétköznapinak számít, hiszen minden nap ezt csinálom. Számmora ebben nincs semmi különös. Nem érzem magam fontosabbnak másoknál, csak mert mentős vagyok. - Én sem tudtam mindig, hogy ezt akarom majd csinálni. Őszintén szólva néha magam sem tudom mi vezetett el diáig, de jó, hogy most itt vagyok.
- Rajta Hayley... Csak bökd ki, elég nagyfiú vagyok már. - Engedelmesen már nyúltam is a borosüvegért, hogy újratöltsem a poharainkat, ha már szerinte kínos kérdések fognak következni, akkor készüljünk fel rá.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime01.03.15 22:52








Hayley &
Graham
.
Mosolyogva vettem tudomásul, hogy Graham már nem fog ellenkezni, inkább behódol az akaratomnak és az este végén bizony nem távozik üres kézzel.
- Muti! Muti! Mutasd meg! – Annyira fellelkesültem a kockás hasa említésekor, mintha legalább egy pompon lány lennék, és azért szurkolnék, hogy láthassam. Mennyire abszurd már, hiszen sosem voltam túl lelkes drukker, de azért még pomponokat is ragadnék, hogy lelkesítsem az inge kigombolásában.
- Inkább azért, mert valami olyasmire, ami sosem fog bekövetkezni. – Kezdek pesszimista nézeteket vallani, pedig egyelő esélyeim vannak, vagy rám talál a nagy szerelem, vagy nem.
- Tekintsünk el attól, hogy egy nőtől ilyen nem illik megkérdezni… Év végén leszek huszonöt. – Ha így nézem, akkor semmivel sem vagyok lemaradva, de még anno azt hittem, hogy harmincéves koromra valaki felsége leszek és talán már családom is lesz.
- Biztos vagyok abban, hogy jól állna neked az apaság. – De abban még biztosabb vagyok, hogy azért mégis csak szíven ütött volna, ha a feleségével és egy kisbabával költözik a szomszédomba.
- Akinek kellenék, hát… - Felsóhajtottam. - Azok meg pont nekem nem kellenek. Talán túl válogatós vagyok. – Lehet, hogy bennem van a hiba és számtalan lehetőséget szalasztottam már el életem során.
- Hogy lehetsz ennyire szerény? – Egyáltalán nincs tisztában azzal, hogy mennyire jó pasi? Pluszban még életeket is ment. Ilyen férfival azért nem lehet találkozni minden nap.
- Nem akarlak megbántani, vagy megsérteni, de… - Néhány pillanatra elhallgattam, hezitáltam, hogy tényleg feltegyem-e a kérdésemet, mert tényleg kínos lehet mindkettőnk számára. - Még mindig nem tudom megérteni, hogy egy ilyen jó pasinak miért nincs senkije. Meleg vagy? – Ismét bevallottam, hogy nálam nagyon is a jó pasi kategóriába van sorolva, de talán jobb lenne, ha innentől fogva vissza vennék magamból, mielőtt még túl sok lennék neki.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime01.03.15 23:26


Hayley & Graham

 - Na ne... Nem komoly, ugye? - De, de igen. Eléggé annak látszik na meg persze elszántnak. Így nem maradt más választásom, mint felkelni a kanapéról, kigombolni az ingem és megvillantani neki a kockás hasfalam.
- Hm? Elégedett? - Oké, azért nem fogom hosszú másodpercekig mutogatni a hasam és kigombolt ingben állni előtte, szóval lassan bármilyen szomorú is lehet ez számára elkezdtem begombolni az ingem és visszaültem a kanapéra.
- És ha mégis? Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy máris a dolgok sötétebbik oldalát lásd, csak mert minden mesebelien alakult az életben. Az élet nem egy tündérmese... Töltenél velem egy éjszakai műszakot. Bőven látok elég gyomorforgató dolgot, ahogy valaki elveszíti a szerettét, rossz dolgok mindig történnek, na és? Akkor most eret kellene vágnom magamon, mert mér nem segíthettem? A jó dolgokért tenni kell, akkor is, ha nem mindig sikerülnek úgy a dolgok, ahogy szeretnénk. - A világ nem csak fehér és fekete. Ez hülyeség. Csak meg kell tanulni látni benne az árnyalatokat és megélni azokat, más különben előbb-utóbb tényleg minden elsötétül.
- A lényeg az, hogy nem érzem, hogy bármiről is lekéstem volna és nem huszonöt leszek év végén. - Apaságon pedig még végképp nem gondolkodtam, ami mondjuk nem véletlen, mivel ahhoz először is egy tartós kapcsolatra lenne szükségem, ami valóban ki is tartana hosszabb ideig és nem lenne szavatossági ideje, mint a bolti tejnek és a mai legtöbb szerelemnek.
- Talán... - Nm nagyon tudtam erre mégis mit mondhatnék vagy egyáltalán, hogy kellene-e erre mondanom bármit is.
- Csak belátó vagyok. - Végül is az én fejem fölött sem lebeg glória, nem vagyok szent, sem mindenható és nekem is vannak nehezebb napjaim.
- Erről senki sem tud, csak Te. - Vettem mély levegőt, ahol arcizmaim megfeszültek egy pillanatra, komolyra váltottak. - Szeretném, ha ez köztünk maradna. - Néztem mélyen a szemébe a hatás kedvéért. - Megvagy. - Tört ki belőlem a nevetés. Bevallom köpni nyelni nem tudtam a kérdés hallatán, bár egy pillanatra azt hittem a bort azért kiköpöm, hogy van fenn akad a torkomon, de Hayley jelenlegi arckifejezése mindent megért.  - Csak annyira vagyok meleg, mint Te. Olyan harminchat fok körüli hőmérsékleten.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 11:19








Hayley &
Graham
.
A lehető legkomolyabb arckifejezésemmel néztem rá, ezzel is jelezni szerettem, hogy nem vicceltem, mikor azt mondtam, hogy látni akarom a kockás hasfalát.
- Nagyon is elégedett vagyok azzal, amit látok. – Alsó ajkamba haraptam, már csak azért is, hogy ne maradjon tátva a szám. - Kész bűncselekményt követsz el, már csak azzal is, hogy eltakarod mások elől ezt a látványt. – Eddig is azt gondoltam, hogy Graham nagyon jó pasi, most pedig… Kész csoda, hogy még nem olvadtam el tőle.
- Szóval ezzel azt szeretnéd velem közölni, hogy még számomra is van még remény? – Nem akarok türelmetlennek tűnni, de már itt lenne az ideje annak, hogy az a bizonyos nagy Ő besétáljon az ajtómon. Sőt, az sem érdekelne, ha berúgná az ajtót, csak találjon már rám.
- Hány éves is vagy? – Kérdőn pillantottam rá. Ha már belőlem kiszedte a koromat, akkor az a minimum, hogy elárulja nekem, hogy hány éves. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy még nincs túl a harmincon.
- Komolyan mondom, hogy hozzád hasonló szerény pasival még sosem találkoztam és ez eléggé imponál. – Szerintem nem csak én tekintek rá úgy, mint egy hősre. Mert az, még ha nem is hiszi el magáról.
Nem kellett volna nagyot kortyolnom a boromból mielőtt hallottam volna a válaszát. Annyira megdöbbentem és csaknem el is hittem neki, hogy képtelen voltam lenyelni a bort és végül rá sikerült köpnöm.
- Basszus! Nagyon sajnálom. – Kezdtem bele a mentegetőzésbe, ez több mint kínos, Graham pedig csupa bor lett miattam.
- Iszonyúan jól tudsz hazudni, csaknem tényleg elhittem… - Gyorsan letettem a kezemben lévő poharat, majd kikaptam az ő kezében lévőt is, hogy az asztalra tegyem.
- Most azonnal le kell áztatni az ingedet, máskülönben nem jön ki belőle a vörösbor. – Meg sem vártam a reakcióját máris sietősen gombolni kezdtem az ingét, mire észbe kapott volna már a kezemben az inggel a mosdó felé rohantam.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 12:01


Hayley & Graham

 - Persze. Csak nem fog becsengetni... - Hozzám se. Legalábbis kétlem, bár az utóbbi időben nem bővelkedtem szabadidőben, annyiban legalábbis nem, hogy lenne valaki az életemben. Momentán pedig olyan kapcsolatra nincs szükségem, ami azért futna zátonyra, mert sokat dolgozom, ha pedig otthon is vagyok, akkor alszom, mert fáradt vagyok és nincs időm a barátnőmre, mert tényleg nem lenne, legalábbis nem elég és nem annyi, amennyit szeretnék, szeretnénk.
- Huszonkilenc. - Böktem ki nagy nehezen. Még egy és harminc. Bevallom furcsa érzés belegondolni. Tényleg még egy év és harminc leszek mégsem érem úgy, hogy bármiről is lekéstem volna, csak mert egyedül vagyok, mégis inkább büszke vagyok arra, amit elértem, minthogy azon sajnálkozzak, amim még nincs. Csak azért, mert olykor szeretek fejest ugrani a dolgokba az még nem azt jelenti, hogy szeretek meggondolatlanul döntéseket hozni, csak úgy miért is ne alapon.
- Veszem észre. Azért ennyire jól nem... - Egyáltalán fel nem fogom mégis hogyan jutott eszébe ezt megkérdezni. Komolyan nem. Mert szerintem nem viselkedek úgy, mint egy meleg férfi, még megközelítőleg se. Szóval, nem értem mégis mire alapozza a gondolatot és mi okból fordult meg a fejében, hogy esetleg a meleg lehetek.
- Rendben, rendben. - Én még ilyen gyorsan nőt inget gombolni nem láttam. Mire kettőt pislogtam az ingem már nem volt rajta és Ő sem volt sehol, hanem már útban a fürdőszobába, hogy leáztassa az ingem.
- Azt hiszem most én is felteszek egy kínos kérdést. - Fordultam felé igen, még mindig félmeztelenül ácsorogva a nappali kellős közepén, mivel bevallom váltásruhát nem hoztam. - Miből gondoltad, hogy meleg vagyok? - Nem, még nem ez volna az a kínos kérdés, de még előbb ez is érdekelne, a kínos kérdés az után fog következni, hogy erre válaszol.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 13:46








Hayley &
Graham
.
- Ezek szerint sűrűbben kellene kimozdulnom itthonról, máskülönben egyedül fogok megöregedni és nem lesz velem senki sem, Marie cicát kivéve. – Aki teszem hozzá azóta is a kanapén heverészik jóllakottan.
- Talán el kellene mennünk vak randira, ha netán senkit sem találnánk szimpatikusnak, akkor ott lennénk egymásnak, hogy kimentsük egymást a kínos helyzetekből. -  Ez csak egy ötlet, de miért ne próbálhatnánk meg egyszer? Persze eddig még sosem voltam ilyen randin, mert gáznak tartottam, de ha itthon ülök, akkor úgy sosem lesz senkim.
- Jesszusom! – Kaptam szám elé kezemet meglepettséget tettetve. - Nem is gondoltam volna, hogy ilyen öreg vagy. – Ahogy mosolygok rá abból gondolhatja, hogy ez nem egy komoly kijelentés volt részemről. Huszonkilenc éves létére egészen jól tartja magát és, hm azok a kockák…
- Olyan komoly arccal mondtad és nem hittem volna, hogy így fogod előadni… - Magyarázkodtam ismert, mert hát igen nagyon is kínosan érzem magam, hiszen éppen az imént köptem le azzal a vörösborral, amit képtelen voltam lenyelni.
Az inget gyorsan a mosdóba tettem, ahol leáztattam, annak reményébe, hogy egy kis fehérítő segítségével majd olyan fog lenni ismét, mintha új lenne.
- Ha így állsz előttem, akkor nem tudok koncentrálni. – Legszívesebben oda mennék és megérinteném, de mégis mit gondolna rólam? Pedig azok a kockák azért ordítanak, hogy futtassam végig rajtuk ujjaimat.
- Hát először is nincs senkid, ez ugye még nem ok arra, hogy azt gondoljam… Viszont nagyon is jól tudsz táncolni és tánc közben egyszer sem akartál letapizni, de ez azt is jelentheti, hogy tényleg úriember vagy. - Na meg az is, hogy a barát kategóriába vagyok sorolva.
- Konkrétan nem gondoltam azt rólad, hogy meleg lennél, de tudod ilyen az írói kíváncsiság, minden érdekel és persze szeretem a dolgokat biztosan tudni. – Arról nem is beszélve mennyire megkönnyebbültem mikor kiderült, hogy valóban hetero.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 20:16


Hayley & Graham

- Azt hiszem erre nem igen tudnál rávenni. - Vak randi? Ez most komoly? Talán azért ennyire öreg még nem vagyok, hogy ilyen szervezett randis estekre járjak el. Talán tizenöt-húsz év múlva, de még nem. Az inkább elborzasztóan hat rám, sem mint vonzana. Azt hiszem elég nagyfiú vagyok ahhoz, hogy magam is eltudjak hívni egy lányt randizni, ha azt akarom. Ezzel nem arra akarok célozni, hogy Hayley számomra nem szimpatikus nő, mert nagyon is az, de egyelőre még a barát kategórián belül van és mondhatni jelenleg Ő az egyetlen személy, akire számíthatok. Nem azt mondom, hogy ennél több sosem lehetne, csak hogy még nem.
- Bizony. De hé, még nem ébredek reggelente derékbántalmakkal meg ízületi fájdalmakkal addig azt hiszem nincs a korommal problémám. - Szóval várjunk még pár évet ezzel a kijelentéssel. Oké, még számomra is furcsa egy kicsit belegondolni, hogy még egy és harminc, de hát ez van. Előbb-utóbb úgy is. De sokkal szívesebben gondolok arra, amit elértem közel a harminchoz, mint pusztán a koromra, hiszen az csak egy szám, ami önmagában semmit sem jelent.
- Mert nem akartam elhinni, hogy komolyan gondolod. Igen is megérdemelted. - Ez akár sértő is lehetne, de szerencsére nem vagyok az a könnyen sértődékeny típus, de ha az lennék, akkor úgy is vehetném, hogy szerinte azért lehetek meleg, mert eddig még nem másztam rá.
- Bocsi, de nem hoztam magammal váltásruhát, az ingemet pedig az imént áztattad be vörös borral. - Nem én tehetek róla, hogy így kell lennem előtte.
- Hayley... - Léptem hozzá egészen közel, úgy akartam feltenni a kérdést és hallani a választ, hogy közben a szemébe nézek és Ő is az enyémbe. - Igazság szerint azért gondoltad, hogy esetlegesen a férfiakhoz vonzódhatom, mert mint nő többre számítottál? - Komolyan a hideg futkos a hátamon már csak a gondolattól is.
- Egyébként pedig ott Te is vörösboros lettél. - Mutattam a ruhája felsőrészén lévő vörös foltra.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime02.03.15 23:11








Hayley &
Graham
.
- Azt hiszem, még én sem vagyok annyira kétségbeesett, hogy rávegyem magam a vak randira. -  Esetleg majd évek múlva, ha még mindig nem lesz senkim, mert nem akarok olyan vénlány lenni, akinek a macskáján kívül nincs senkije sem. Ez szomorú.
- Hm, azt elhiszem. Látszólag is jól tartod magad a korodhoz képest. – Közöltem vele sunyin mosolyogva, de közben nagyon kellett arra koncentrálnom, hogy nehogy elnevessem magam. Most viszont inkább jobbnak láttam nem közölni azt vele, hogy mindig is az öregebb pasikra buktam. Mármint nem a nagyon öregekre, de sosem bántam, ha a férfi tőlem néhány évvel idősebb.
- Sajnálom, nem akartalak megbántani. – Mielőtt még feltettem volna a szexualitásával kapcsolatos kérdést azt hiszem tudattam is vele, hogy nem akarom, hogy megsértődjön rám, pusztán csak kíváncsi természet vagyok.
- Oké, még egy dolog, amit sajnálok. Remélem, tudod, hogy nem szándékosan tettem. – Bármerre igyekeztem nézni csak ne kelljen újból Graham kockás hasfalát látnom, mert fogalmam sincs, hogy meddig bírom még kordában tartani magam.
- Nem számítottam semmire sem. – Próbáltam leplezni zavaromat, de végül is nem hazudtam nagyot ezzel. Arra nem számítottam, hogy ide költözik és, hogy az új szomszédom Graham személyében nagyon is tetszeni fog.
- Graham mi szomszédok vagyunk és remélem azt is ki fogom érdemelni, hogy barátok legyünk. – Logikusan nézve ez lenne a legjobb. Nem véletlenül mondják azt az okosok, hogy házi nyúlra nem lövünk.
- Jaj, ne! Szeretem ezt a ruhát. – Minél előbb ki kell belőle bújnom, mert ha időbe leáztatom ezt is, akkor talán még megmenthető fog lenni.
- Segítenél? – Hátat fordítottam neki, hogy a ruhámon végig futó cipzárhoz hozzá tudjon férni.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime11.03.15 18:04


Hayley & Graham

- A koromhoz képest? Harminc leszek Hayley, nem pedig ötven. - Vágtam vissza picikét sértetten. Szóval, jól tartom magam a koromhoz képest. Ezt bóknak szokás venni harmincon fölül, bár lassan átlépek a harmadik x-be, azért annyira öregnek még nem érzem magam, hogy különösebb erőfeszítést kellene fektetnem abba, hogy formában tartsam magam.
- Nem bántódtam meg, csak kissé indokolatlannak éreztem még a puszta feltételezést is, de azért válaszoltam, nemde? - Tényleg nem bántott meg, inkább ledöbbentett a kérdéssel. Erre aztán nem számítottam. Tulajdonképp mindenki más megfordult a fejemben, hogy mégis mi az, ami érdekelhetné és amihez lenne is elég bátorsága, hogy rákérdezzen, de ez nem.
- Persze. Semmi baj. Ez csak egy ing. - Oké, ezek szerint nekem is sikerült ledöbbentenem, de ha tudta, hogy a válaszom így is-úgy is nemleges fog lenni, akkor minek is tette fel? Bár fogalmam sincs hogyan viselkednek a melegek, de szerintem elég messze lehetek Tőlük, legalábbis annak érzem magam. Most mit kellett volna mondanom? Vezess fel a hálódba és megmutatom mennyire hetero vagyok?
- Akkor rendben. - Léptem hátrébb Tőle. Nem fogok újból rákérdezni és tartani fogom magam a barátságunk határaihoz is, csak úgy, mint eddig és ha igaz, hogy nem számított másra, akkor ez könnyen is fog menni.
- Lényegében már az vagy. Az egyetlen barátom. - Az egész városban mondhatni. Szóval nincs ezen már mit kiérdemelni, már kiérdemelte. Én pedig csak bízni tudok abban, hogy valóban jól kiismerem az embereket. De azt hiszem Hayley-t nagyon is kedvelem.
- Szívesen. - Kúszott egy sunyi vigyor a képemre viszonozva ezzel az övét még korábbról. Lassan húztam végig a cipzárt lefelé haladva, miközben ujjaim finoman érintették gerincvonalát.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime12.03.15 12:46








Hayley &
Graham
.
- Hm, mindig is bírtam az idősebb pasikat. – Először még saját magamat is megleptem, hogy ezt elárultam neki. Miért nem tudok először gondolkozni és csak aztán fecsegni? Majd végül elnevettem magam.
- Készülj fel arra, hogy néha a kíváncsiságom eluralkodik rajtam és olyan kérdéseket teszek majd fel, amit eddig senki más nem mert feltenni. – Mármint tudtam, hogy nem a saját neméhez vonzódik, de biztos akartam lenni benne. Ó, pedig mennyivel megkönnyebbítené a dolgomat, ha ez másként lenne.
- Mi vagyunk ennyire ügyetlenek, hogy mikor találkozunk a rajtunk lévő ruhákban mindig valahogy sikerül kárt tenni, vagy ez egy égi jel lenne arra, hogy nekünk egymás közelében felesleges lenne ruhát viselni? – Kacéran, viccelődve fordultam felé kérdésemmel, miközben azon szorgoskodtam, hogy az ingjéből kiszedjem a vörösbor foltját.
- Akkor azt hiszem, itt lenne az ideje, hogy bejelöljek facebookon. -  Igyekeztem viccelődve elterelni a figyelmemet arról, hogy milyen közel van hozzám… Hogy ilyen közel van hozzám félmeztelenül. Ó, azok a kockák.
- Biztos vagyok abban, hogy a megnyerő személyiségednek hála nagyon sok barátra fogsz szert tenni. Csak aztán nehogy elhanyagolva érezzem magam. – Különös érzés fogott el, mintha nem akarnám, hogy másokkal barátkozzon, mintha teljesen ki akarnám magamnak sajátítani. Talán így is van… De még magamnak sem merném beismerni.
Szinte kényszeríteni kellett arra testemet, hogy ne merészeljen bele remegni Graham érintésébe. Ennek ellenére mégis halkan felsóhajtottam. Ez volt az a pillanat, mikor hálát adtam az égnek, hogy ajkaim közül mindössze csak egy halk sóhaj szakadt ki, nem pedig egy vágyakozó nyögés.  
- Köszönöm. – Ruhám végül megadta magát a gravitációnak, majd földre hullott. Olyan intim volt a pillanat, ahogy ilyen közel álltunk egymáshoz, amikor szembe fordultam vele. Erőltetnem kellett magam, hogy lehajoljak felvenni a földről a ruhámat, hogy legalább elszakítsam magam tőle… Mégis annyira csábítónak tűntek az ajkai, hogy csodálni tudtam milyen erős az önuralmam. Meg akartam tenni… Mégis az előtt tisztáztuk le, hogy mi szigorúan a barát kategóriába soroltuk egymást.
- Mindjárt jövök, csak magamra kapok valamit. – Olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudtam rohantam fel a szobámba. Homlokomat a ruhás szekrényemnek nyomva nagyokat sóhajtottam, mielőtt kinyitottam volna és egy egyszerű, de mégis csinos sötétkék ruhát akasztottam le a vállfáról.  


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime13.03.15 21:28


Hayley & Graham

- Ezzel arra akarsz, próbálsz felkészíteni, hogy lehetnél még rosszabb ezek szerint? - Mert jelen pillanatban elképzelésem sincs arról mégis mi olyan oltári kínos kérdéssel tudna még előhozakodni, mármint ez sem volt annyira kínos, mivel szerintem a válasz már önmagában nyilvánvaló volt, és engem sem érintett kellemetlenül, egyszerűen csak nem tudtam hirtelenjében hová tenni, ahogy azt sem, hogy mindig is bírta az idősebb pasikat, ha nem tudnám most azt gondolnám, hogy Ő bizony most flörtöl velem, még ha neki erről nincs is igazán tudomása vagy nem szándékosan teszi, attól még nagyon is úgy jönnek ki a szavai.
- Te most barátian flörtölsz velem? - Egy még nyilvánítható véletlennek vagy nyelvbotlásnak, de kettő már eléggé valószínű, hogy nem az.
- Csak nyugodtan, de nincs valami sok időm rá, inkább az éjjeli órákban lehet megtalálni, ha épp akkorra vagyok beosztva, mert az valami iszonyú lassan múlik. - Ilyen szinten nem vagyok épp egy internet vagy facebook függő, amit leginkább a nem létező szabadidőmre fognék, éjszakai műszakban viszont kiváló unaloműző.
- Majd rúgj bokán, ha elhanyagolva érzed magad és akkor majd jobban odafigyelek. - Bár kétlem, hogy erre sor kerülne. Legfeljebb attól érezné elhanyagolva magát, ha párszor lehúzom a tizenkét órás műszakot, a szabadnapomat pedig végigalszom úgy, ahogy van.
- Azt hiszem lassan megyek. Még a végén leöntenéd a nadrágom is meg az alsóm... - Kúszott sunyi vigyor a képemre, ahogy láttam a szemében, hogy egy pillanatra belegondol. Kis huncut.
- Megyek és kihasználom, hogy nem kell vigyáznom a cicára alvás közben is és nem arra fogok felébredni, hogy kis tappancsok másznak rajtam nyávogva, hogy ébresztő Graham, éhes vagyok. - Még szerencse, hogy hoztam magammal dzsekit is, amit legalább feltudok menni és nem félmeztelenül kell hazáig sétálnom, elég érdekes látványt nyújtanék így szent este ing nélkül az utcán.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Hayley E. Shine
» Hayley Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hayley Woodson - Hastings háza-