welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_lcapMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Voting_barMerry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Merry Christmas! - Jack & Bekah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime02.11.16 0:29



Jack & Rebekah








M
inden rezdülése tovább ingerel, egyre tovább és mélyebbre taszít, szinte már a tűrés határomra sodor. Értem én, minden szomszéd karácsonyra füldugót kap, holnap megveszem, csak bírjanak még egy kicsit a vérükkel, ha már én nem tudok Bekah közelében, egyszerűen nem megy, pedig szerintem próbálkoztunk már épp eleget, de most komolyan, olyan, mintha egyszerűen erre lennénk programozva, mintha azért lennénk, hogy szeressük és élvezzük egymást. Nem tudok elszakadni tőle, még csak egészen rövid időre sem, szeretem tudni hol, van és kivel és mit csinál, nem féltékenység, bízom benne maximálisan, inkább olyan féltő szeretet mikor épp nincs mellettem. Ki is tekerném a nyakát annak, aki bántani merné az én asszonyomat, mert ő az én asszonyom, senki másé, értve vagyunk? Csak én élvezhetem ezt a gyönyört aminek kapuja előtt most is állunk, hangja és ajkai húznak vissza a valóságba, érzem ahogy izmai egyre jobban megfeszülnek alattam, és tudom már, annyira tudom mikor jár közel és mikor engedhetem át, eleget kínoztam már a harcunk közepette, így hangot adva elégedettségemnek taszítom át őt is, majd egyszerűen összerogyok a kemény fapadlóra, magamhoz húzom őt is, nincs kedvem felevickélni most az ágyig, tökéletesen jó ez most így is, igazából bárhol bármi jó, csak velem lehessen. Tincseivel játszottam elmélyülve gondolataimban, amikor valami puhát éreztem lábamra ugrani, fél szemmel sandítottam fel, Smoky cica próbálkozik újra, hátha most nem zavarjuk el, muszáj volt nevetnem rajta, kis kitart, pont, mint a nevelőanyja. Puszit nyomtam Bekah homlokára és felemelve a cicát adtam kezei közé. - Ígértél neki egy alapos dögönyözést, láss szépen hozzá, én pedig csinálok neked egy fürdőt. Tápászkodtam fel a földről és indultam meg a fürdő felé, gondolkozzunk, mi van itthon amivel varázslatossá tehetnénk egy pancsolást, rajtam kívül persze. Tudom én, hogy feladtam a leckét magamnak, de egy még ennél is fondorlatosabb terv kezd körvonalazódni a fejemben, egy romantikus este képe, ha már karácsony van, adjuk meg a módját annak, hogy valóban emlékezetes is legyen…




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime02.11.16 20:55



Jack & Bekah





- Smoky, csikizel... - Fakadtam ki nevetésben, mert csikizett a cica bundája, ahogy mocorgott rajtam. Tudom, tudom. Megígértem. Nem leszek szívtelen. Gyere ide, te szőrpamacs. Imádni való és persze kitartó egy macskaúrfi, ami jár neki, az jár neki, teljesen mindegy hol és mikor, amikor Ő akarja. Hát ez ma nem egészen jött össze neki, mondjuk úgy, hogy nem a legmegfelelőbb pillanatot választotta egy kis cicaszeretetért. Folyton megfeledkezünk rólad, nem igaz? Néha a nagy rohanásban abban sem vagyunk biztosan, hogy enni kapott a cica, és amikor kivételesen itthon vagyunk mindketten, akkor is egymással vagyunk elfoglalva, nem igaz? Próbáltam rájönni hová játszhatta el az egérkéjét, de ahhoz, hogy felkeljek valami játékhoz használható eszközt túlságosan lusta voltam, így maradt a dögönyözés, amit a cica hálás dorombolással fogadott, ez soha sem mond csődöt. - Várjunk... Cica, Jack mióta csinál nekem fürdőt? - Emeltem fel a cicát szemmagasságba velem, de láthatóan neki is annyi gőze volt róla, mint nekem, semmi.

Gyanakvóan emeltem fel a fejem a fürdő irányába, tuti készül valamire, ahhoz túlságosan ismerem már, hogy az ilyesmire ne figyeljek fel. Nos, Jack-et ismervén kíváncsiskodással nem sokra megyek, komolyan, rá valahogy nem hat, engem pedig olyankor majd megesz a fene, amit Ő megint csak piszkosul élvez, igazságtalan, ugye? Szerencse, hogy szeretem a meglepetéseket, így nyugton tudok maradni, amíg akarja, viszont amit Ő nem tud, hogy nehezebb feladata lesz, mint gondolná, mert a legnagyobb meglepetés az volt, hogy megjelent az életemben, ezt pedig elég nehéz lesz még neki is felülmúlnia, vagyis pontosabban semmit sem kellene csinálnia, mert vele minden egyes nap olyan érzés, mintha ajándékot kapnék, amikor reggel mellette ébredek, de még akkor is, amikor fáradtan ér haza a munkából, teljesen mindegy, a lényeg, hogy az enyém, csakis az enyém és hogy ennek minden nap tudok örülni és boldog vagyok tőle.
A padlóról azért lassan nem ártana felkelni, nem örülnék neki, ha a későbbiekben sajogna mindenem, mondom ezt én, aki puhára esett, azt hiszem ma magunkon is sikerült túltennünk, eddig valahogy elég nagy hancurterületnek bizonyult az ágy, bár amennyire belemerültünk a kis hatalmi harcunkba szerintem nekünk semmi sem lett volna eléggé nagy terep hozzá.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime02.11.16 22:24



Jack & Rebekah








S
zóóóval fürdő, remélem, eltelik, egy kis idő még eljut a tudatáig, Smoky kérlek, kösd le most egy ideig még én kitalálom i a fészkes fenét is tegyek a kádba, vízen kívül. Értem én, hogy szeretem a kihívásokat, és kicseszni saját magammal, de Istenem most segíts meg a női kenceficék világában. Szóval kezdjük azzal, amihez még értünk, bedugni a dugót, és kellemes meleg vizet engedni a kádba, rendben eddig megvan, és most sok sikert Jack. Irányultam Bekah polca felé, ami hát számomra ismeretlen terep. Például minek neki sampon, balzsam, és balzsamot tartalmazó sampon? Minek három fajta illóanyag? Nem értek én ehhez, egy tusfürdőm van ami jó samponnak, és egy dezodorom, itt van befejezve minden. De itt, komolyan legalább tíz percig csak a cetliket és az illatokat olvastam, majd még öt percig elemeztem és szaglásztam, hogy ez i a jó ég? És ez vajon habzik? Próbáljuk ki, én a felfedező beleborítottam mindent, aminek tetszett az illata és reméltem, hogy jó sok buborék fog keletkezni, hát a végén csak összejött, de, hogy melyik volt az, amelyik ilyen hatást ért el, meg ne kérdezze senki, mert halványlila gőzöm sincs, valamelyik, mindenki oldja meg. Amikor végeztem azon gondolkodtam mi hiányozhat még, hm, mondjuk apró illatgyertyák? Azt hiszem, a konyhaszekrény fiókjában van pár áramszünet esetére, sajnos megesett már, hogy sötétben bámultam a plafont, a gyertya fénye mellett legalább tudom bámulni az üres tévéképernyőt, na nem, viccnek szántam, tudok pár sör mellett olvasni, úgy érdekesebb még az is. Résnyire nyitottam az ajtót és láttam, hogy Bekah még a cicával játszik, így kiosontam, hogy ne vegyen észre, szerencsére minden ott volt ahol hagytam, kiegyenesedve megláttam az MP4-esem, és a kis hangszórós tokjában, felkaptam, jó lesz az még valamire. A kád szélét teleraktam gyertyákkal, meggyújtottam, halk lágy zenét kapcsoltam és félhomályt a fürdőben. Azt hiszem, ezzel kész is volnánk, már csak az asszonyt kell idehozni. Kimentem és a kezem nyújtottam felé, hogy segítsek felkelni, majd mögé léptem és befogtam a szemét. - Ne less, úgy nem ér! a fürdő felé vezettem ahol minden készen várta, hogy ellazulhasson a fárasztó hét után.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime03.11.16 12:03



Jack & Bekah





Ez eszméletlen cuki, bármivel is készül, Jack sosem szokta elaprózni a dolgokat, javarészt mindennek megvan a módja, mi pedig meg is adjuk neki, de ez most akkor is meglepett, a mai nap után, elég hosszú volt, könnyekkel, vallomásokkal, nevetéssel, ma minden volt.
A cicaszeretés is megvolt, a részemről legalábbis, Jack még jön a cicának egy alapos szeretgetéssel és az az érzésem, hogy neki sokkal nehezebb dolga lesz, miután az előbb csak lerázta és elzavarta a játékegérkéjével, elég morcos tud lenni, többek között, akkor a leginkább kis mufurc, amikor üres a tálkája, mert már megint megfeledkeztünk róla, írnunk kellene, hogy mikor ki a soros a gondoskodásban és a felügyeletben, hogy ne munka közben keljen arról tanácskoznunk vajon-e megetettük-e a macskát, a gubanc az szokott lenni, amikor mindketten abban a hitben van, hogy a másikunk nem feledkezett meg a cica éhes pocijáról és adott neki enni, mielőtt melózni indult.

Igen szörnyű, ha a gondolataink néha nem csak egymás körül forognának vagy akörül, hogy basszus, el ne késsünk, akkor biztos könnyebben eszünkbe jutna, hogy nem csak ketten vagyunk a lakásban, hanem hárman, de eskü, nem az én hibám, mármint mindent tagadok, mindenről Jack tehet, arról meg főleg, hogy úgy belehabarodtam, hogy ki se látok a fejemből, nemhogy valami más is eszembe jusson, örülök, ha néha nem felejtek el kiszolgálni, amikor belegondolok, hogy milyen közel is van hozzám még munka közben is, rossz Rebekah! Bocsi Smoky cica, ígérem, hogy még ennyi volt, később folytatjuk.
- Nem lesem... - Kíváncsi vagyok, de eszem ágában sincs elrontani a saját meglepim. Ő az a férfi, aki bárhová elvezethetne behunyt szemekkel, vakon bízva követném, de ha minden igaz most csak a fürdőig megyünk. Úgy látszik valahogy mindig megérzi mi az, amire a legkevésbé számítok egy adott pillanatban. Kíváncsian lépkedtem elöl a fürdő irányába, miközben végig mosolyogtam, akár egy tejbetök. - További utasítás? - Fogalmam sincs mi járt a fejében, amíg én a cicával játszottam, az Ő fejébe látni egyébként se egy egyszerű feladat, ellenkezőleg, szóval nem tudom, hogy most már csak annyi a dolgom, hogy kipancsoljam magam vagy kapok további teljesítendő utasításokat is.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime20.11.16 11:16



Jack & Rebekah








M
indenki szereti néha kényeztetni a párját, ilyen vagy olyan módon. Csak néhányan nem elég kreatívak, a szeretett nő nem vár el sokat, legalább is az enyém nem, mégis igyekszem minél sűrűbben kimutatni mennyire is szeretem őt, apróságokkal, mint a kedvenc étele, vagy a nyaklánc a lakásom kulcsával, a kiscica, amit most épp odakint szeretget. Vagy akár a habfürdő, amit épp készítek neki, és az est további részét még csak most rakom össze fejben, van egy olyan érzésem, hogy drága barátom sem fog kimondottan örülni annak, amit rá akarok bízni, de nem nagyon érdekel, oldja meg! Én is sok mindent hajlandó vagyok érte megtenni, például nem két dollár a hely, sem amit kibéreltem szilveszterre, hogy romantikus körben, barátok és kollégák között kérhessek meg a barátnője és szerelme kezét, jó, persze van amit még Bekah sem tud, hogy én ezt csuklóból kirázom és még csak meg sem erőltettem magam, de azt a részét nem szeretem az életemnek. A titkos, eldugott kis fekete kártyát, ami nyissa, bármely ajtót amerre csak menni akarok, nem vagyok az a fajta, aki pénzel akar mindent és mindenkit megvenni, az az apám. Én mindent megpróbálok megtenni azért, hogy abból adjak meg mindent Bekahnak amit saját magam keresek meg, szerencsémre nem egy elkényeztetett pénzmániás csitri, többek között ezt is úgy imádom benne. Tökéletesen az a nő, akire eddigi életemben vártam, ki gondolta volna, hogy a kezdetek és a megismerkedésünk után, pont ez lesz kettőnkből. Izgatottan várom az arcát és a reakcióját a neki szánt meglepetésem után, mint egy kisgyerek karácsonykor, hisz az van, a csodák ünnepe. Befogtam szemeit és a fürdő felé tereltem, ügyelve, hogy nehogy véletlenül is neki menjen bárminek is, bár nem túlzsúfolt a lakásom. Az ajtóhoz érve engedtem el arcát. - Következő utasítás? Nyisd ki a szemed. Azonnal cikázni kezdtek gondolataim, akkor azt hiszem, amint elmerül, a habok között kezdhetek is telefonálgatni és feltúrni a frigót és tartalmát.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime05.10.17 12:44



Jack & Bekah





Úgy érzem kettőnknek egymás irány már az ég világon nincs mit bizonyítania, hiszen mindent elárulnak azok a bizonyos apró gesztusok, amit nap mint nap nyújtunk egymásnak a legkisebb erőfeszítés, gondolkodás nélkül. Apróságok ezek, mégis fontosak. Vegyük csak például, hogy nem mindeniben bízik meg csak úgy vakon az ember, sőt valaki egyáltalán nem is képes erre, magamról is ezt hitem, amíg meg nem ismertem Jack-ean mondva csinált t, Ő az egyetlen férfi az életemben, akiben megbízom, szó szerint az egyetlen és ez nem csak amolyan mondva csinált bizalom, nem csak a nappaliban követném vakon bárhová, hanem bárhol. Mindezt függetlenül attól, hogy mennyire nem indult jól a kapcsolatunk, azt gondolom, hogy ha akkor valaki közli velünk, hogy mi mennyire őrülten szerelmesek leszünk a másikba röhögve küldjük el a búsba... Mondjuk egy egészen rövidke ideig küzdöttem az érzés ellen, a franc se tudja mi értelme volt, valószínűleg a büszkeségem követelte, de a fenébe azzal is, a legjobb dologról csúsztam volna le az életben. Boldog vagyok, szerelmes, és mindezt egyetlen embertől kapom meg. Nekem semmi többre nincs szükségem, oké talán még a kiscicánkra, na és a hajvasalómra, de tényleg semmi többre.

- Értem... - Nyitottam ki a szemem, hmm, egyre jobban tetszik ez a játék agy bármi is ez, szóval veheti a dolgot teljesítettnek. - Mire készülsz, Jack? - Fordultam felé egy édes mosollyal az arcomon, karjaimat nyaka köré fonva, imádom, hogy mindig tudja mire vágyom, de valamiért az az érzésem, hogy még mindig nincs vége ennek a csodás napnak, persze nem akarom elrontani a meglepetést, de egy kis kíváncsiskodás azt hiszem még belefér, aztán úgy is az lesz, amit Ő akar. Mocsok kíváncsi vagyok mi jár most a fejében, de lesz időm ezen gondolkodni a habok között.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime26.10.17 19:52



Jack & Rebekah








N
em tudnám leírni azt a melegséget ami eltölt minden reggel mikor mosolyára ébredhetek, mikor végigcirógatja ujjaival a hajam, de csak épp oly finoman, hogy ne ébredjek fel rá, hogy ez a pillanat megmaradhasson csakis neki, az ő varázslatos percének. Tudom, hogy soha nem sajnálna semmit tőlem, de annyira édes, mikor csak úgy lop magának emlékperceket amik csak az övék. Nem tudnám soha elrontani a percet azzal, hogy tudjon róla már ébren vagyok, és rég mámorító illatát mélyen magamba szívva relaxálok csak. Az az ő perce, csakis az övé. Ahogy most miközben a habok felé vezetem is csak az lebeg szemem előtt, hogy ez az övé, csakis az övé, ráfér, nagyon sokat dolgozik és bennem is tartja a lelket, minden egyes szívdobbanásával csak egyre jobban magához köt. Tudom, hogy imádni fogja a gyertyák varázsát, illatát ás romantikus kihatását. Mit is mondhatnék, tiszta romantika vagyok, de ez ne tévesszen meg senkit, nem mindenkiért tenném meg mindezeket. Nem, nem... Ő egy különleges ember az életemben, egy olyan személy akiért bármit megtennék, egy kincs amit eszem ágában sincs elveszíteni. Csak tudnám mivel érdemeltem ki őt? Komolyan fogalmam sincs, hisz tökéletes, hibátlan, bátor, hű és persze mindenek előtt eszméletlenül dögös, kell ennél több? Szerintem már így is túlontúl álomszerű az egész ami kettőnk között van, csak egyszer fel ne ébredjek... Nincs kedvem mindent újra kezdeni, és soha senki nem ütné meg újra azt a nívót amit ő elfoglal az életemben. De ne is feltételezzünk ilyesmit, mert nem történhet meg. Mondom NEM! Na, most, hogy ezt tisztáztuk érjünk vissza a fürdőhöz, és a meglepi karácsonyi vacsihoz, úgy is éhen halok. - Majd meglátod, te csak lazíts. Kacsintottam rá, és csuktam be mögötte az ajtót, esküszöm nehezen álltam meg, hogy ne kukucskáljak be a kulcslyukon, de akkor sosem fogunk enni. Ha már kaja, mit is főzzek? Bolognai? Az hozta ránk annó is a bajt. Előkotrom a telefonom is közben, és kikeresem drága barátom nevét, jössz nekem egyel öregem. - Nem érdekel honnan szerzel nekem virágot, oldjad meg, az se érdekel ha kimész a kertvárosba és lopsz a néniktől. Igyekeztem halkan de határozottan követelőzni, nem hallhatja meg az asszony...  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime01.11.17 21:25



Jack & Bekah





A mi kapcsolatunkról bátran lehet állítani, hogy már-már túl tökéletes is, és nem mondom, hogy néha nem rémít meg ez a felismerés. Jobban belegondolva még csak veszekedni sem szoktunk, úgy egyáltalán, ami nem azért van így, mert nem érdekel mi minden történik Jack-el, egyszerűen csak nem tudunk min összekapni, na ugye, hogy túl tökéletes? Jobban belegondolva talán csak egyetlen alkalommal veszekedtünk, de akkor csúnyán, nagyon csúnyán, most, és nem akarom megismételni. Nem veszíthetem el, az nem történhet meg. Fogalmam sincs mihez kezdenék magammal, az életemmel attól a pillanattól fogva. Soha semmi sem lenne ugyanolyan, mint előtte, mert nem lehet valakit csak úgy kitörölni az emlékeinkből, a gondolatainkból, mintha ott sem lett volna, ez képtelenség. Így kénytelenek leszünk együtt maradni, mindig.

Vicces belegondolni, hogy eleinte mennyire nem akartuk ezt az egésze. Színtiszta ellenszenvet éreztünk egymás iránt... a fene se tudja miért, de kicsit sem fentem rá a fogam. Most pedig még csak rá se vesse a szemét senki, mert annak lesz ronda vége. Ez a pasi az enyém és be is bizonyítom, ha kell. Csak most nem tudom mire készül, de azt igen, hogy máris tetszik, és ennél a folytatás már csak jobb lehet. Még szerencse, hogy ennyire már ismerem. Nagyon is ránk fér már és megérdemlünk egy laza estét. De Jack, Jack valahogy mindig tudja mire van szükségünk. És nekem most egy forró fürdőre, nem ellenkezek, ahhoz túlságosan is szeretem, ha Ő irányít, kivéve, ha ezalatt épp a tűréshatáraimat feszegeti. Mi tagadás, pofátlan módon képes élvezni a helyzetet, hmm, de nem csak Jack. Bárhogyan is műveltük ezt egymással, de cefet jó munkát végeztünk, annyira, hogy számmora már elképzelhetetlen az az élethelyzet, ahol és amiben mi nem vagyunk együtt, legalábbis úgy az elkövetkező ötven évben. Hosszú időnek tűnik, de tudom, hogy kevés lesz, mert vele egy életet is kevés leélni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime10.11.17 18:06



Jack & Rebekah








G
yorsan, igyekeznem kell, lassan összeaszalódik az asszonyom a kádban még én itt főzőcskézek, keverek, kavarok, kellene még két kéz esküszöm. Talán akkor elég lenne mindenre, de azért valahogy megoldom így is, csak lassan már a lábujjaimmal is keverek, a husi sül, a gomba dinsztelődik, kellene nekem valami köret is, feltúrom hát a hűtőt, hátha találok valami pár hetes zöld saláta maradékot, nyúltáp, de valamit még találtam. Beleborítottam egy tálba, öntet, öntet, öntet, á megvan. Aha, üres, remek. Kidobálok gyorsan minden fűszert a dobozkából, hogy valami értelmeset is találjak amit belekeverhetek valamibe amiből öntet lesz, ennyire szétszórt is rég voltam a konyhában. De sietnem kell, ha meg akarom lepni őt. Közbe a kaputelefon csöngője is szól, Dave az, gyorsan lerohanok a ház elé, alaposan kiosztom amiért felcsengetett, és nem hívott inkább, mert így Becka is meghallhatja simán, és oda a meglepetés amiért ennyiszer szétégettem az ujjam ma este főzés közben, pedig már nagyon rutinos vagyok, csak hát most épp kapkodni kell, és úgy nem az igazi... Amint kiderült, lemerültem, és ő hívott, csak hát nem ért el, így ez maradt, mert az épületbe csak úgy nem tud bejönni, viszont nem túl sokan mászkálnak karácsonykor ki-be tehát még csak beosonni sem tudott, hogy ne szóljon a csengő. Sűrű bocsánatkérés közepette vettem el tőle a virágokat. aki ezt távolról látta annak kissé talán másra hajazott a történet. Leviharzik egy pasi, egy másikhoz, aki virágot tart a kezében, üvöltözik egy sort vele,
majd elnézéseket kérve veszi át a csokrot. Még nekem a történet főszereplőjének is kissé fura a szituáció. De legalább van virágom, szóval most futás fel az emeletre, kitettem őket egy vázába az asztal közepére,
terítettem, gyorsan még tejszínt a húsra, saláta már az asztalon is, kész a vacsora lehet tálalni. Már csak Rebekah hiányzik a képletből. - Kész vagy édesem? Kopogtattam halkan be. Na de amíg ő kijön gyorsan apró mécsesekből még egy szívecske az asztalra, eloltom a villanyt és kész a meglepetés. - Boldog karácsonyt bébi.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime16.11.17 10:40



Jack & Bekah





Valljuk be, jók vagyunk, külön-külön is, de együtt, a legjobbak. Úgy értem, ha mi akarunk valamit, legyen az egy meglepetés, mint a mostani is, akkor azt mi gondosan kiterveljük, semmi sem csúszhat be, mert nem engedjük, rövidebben bármit megteszünk a másikért, legalábbis nm tudnám elképzelni azt a szituációt, amikor nem tenném meg egy szó nélkül is, ami Jack kér, ha a helyzet úgy kívánja, szóval szerintem mocskos jók vagyunk, ennyi.
Az enyém, ami azt jelenti, hogy nem adom, sem most, sem máskor, de harcolni hajlandó lennék érte adott esetben, ami nagyjából annyit jelent, hogy ha valaki mégis bepróbálkozna a beleinél fogva akasztanám fel, Jack pedig kérdés nélkül hozná az ásót, ilyen egyszerű. De ha már itt tartunk, kicsit sem vagyok féltékeny.

- Fél perc... - Azt hiszem kellőképpen kiáztam, sőt a kelleténél is jobban, az izmai is kellőképp ellazultak szerintem, jó, ha még kitudok mászni a kádból, plusz lyukat fúrt már az oldalamba a kíváncsiság, de semmi pénzért sem rontanám el a saját meglepim. Nos, úgy tűnik arra már nincs külön kívánsága, hogy mit viseljek, így csak fehérneműt húztam és belebújtam a köntösömbe. Kilépve a fürdőből elakadt a szavam, sőt pislogni is elfelejthettem... - Már kész is... vagyok. - Csodálattal néztem körbe a nappalin, a mécsesek, a vacsi, a virág, mindezt mégis mikor, és hogyan, mindent totál egyedül csinált fél óra leforgása alatt, ami idő alatt engem bedugott a kádba? Hihetetlen pasim van, említette már?
- Édes vagy, boldog karácsonyt. - Valósággal a nyakába ugrottam, miközben próbáltam nem elrontani a pillanatot, és nem elsírni magam. A valaha volt legszebb karácsony, annak ellenére, hogy csak mi vagyunk, de nem is hiányzik most senki más. - Hogy csináltad? - Hiszen nemrég még veszekedtünk, aztán elviharzott, mire kiderítettem mégis hová az ördögbe mehetett, aztán nagy nehezen helyrehoztuk az egész félreértéses butaságot, mégis mikor, miközben volt ideje minderre, és én mindeközben hol voltam?

KLIKK






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime19.11.17 18:56



Jack & Rebekah








H
ogyan is csináltam? Gyorsan... Talán még soha sem főztem ilyen gyorsan, általában ráérek komótosan kitalálni mit is ennék, abból ami a frizsi mélyén lapul,
ahhoz milyen bor menne, van-e kedvem valami zöldhöz köretnek, mosogatni, esetleg kortyolgatni már közben a bort. Na most ebből semmi sem valósult meg, szó szerint semmi. Igyekeztem nem látható helyen hagyni az "alig" megégetett ujjaim. A meglepinek sikerülnie kell, más nem számít. És úgy nézem ezt sikeresen összehoztam, vuhu, tök büszke vagyok magamra, ahhoz képest, hogy ennyi időt töltünk együtt még mindig meg tudom lepni Bekaht, és ez jó, nem régóta vagyunk egy pár,
de lényesen több időt töltünk együtt, mint egy átlag pár, mondjuk nem mindenki költözik össze az első randin, mi ebből a szempontból is különlegesek vagyunk, kivételesek. Minden klappol, és mindennek örül,
főleg nekem, de azért nem akarok olyan prosztó meglepetéseket alkotni,
hogy kötök a pucér testemre egy masnit és nesze neked ajándék, csórók vagyunk, de azért ennyire még nem. Valahogy megvoltunk eddig is, ezután is megoldunk mindent, más nem ha nagyon muszáj lesz szerzek még egy állást,de jó kis csapat vagyunk/leszünk, tudom, érzem. Na de most elég lesz az ömlengésből, essünk neki a vacsorának mielőtt kihűlne.   - Szabad lesz hölgyem? Bontakoztam ki karjai közül, és a szék felé lépve húztam ki neki, mint egy régimódi, fekete fehér filmben. Az első karácsonyunk, adjuk meg a módját. Bort töltöttem, és leültem én is vele, szemben. - Nem is kérdeztem ma még, milyen napod volt? A karácsonyi időszak mindig húzós, gondolom nálatok is. Szeretem ha valakinek van saját véleménye, bár Bekahnál már csak egyszerűen azt is szeretem ahogy csilingelő hangjával, mesél, panaszkodik, nyöszörög, olyan kis befogadni való kiscica. Elhallgatom meséjét, miközben tálalok, Smokeynak is lenyújtottam egy tányérka apróra vágott husit, végül is karácsony van, a szerettet ünnepe. - Jó étvágyat szívem, remélem tetszett a fürdő elterelés. Vigyorodtam el, mielőtt nekiestem volna a vacsorámnak, meg kell hagynom, még mindig piszok jól főzök. 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime21.11.17 14:03



Jack & Bekah





Minimum elvagyok varázsolva, egy szavam sem lehet, sőt nincs is, merthogy végérvényesen elakadt, már csak egyetlen kérdés foglalkoztat legbelül, mégis mi a fene tartott eddig? Meggyőződésem volt mindeddig arról, hogy az én hercegemet valahol elütötték útközben vagy legalábbis lecsapták a kezemről, még mielőtt megérkezhetett volna az életembe, vagy mégse? Talán. Furcsa belegondolni vajon hányszor utaztunk reggelente vagy késő esténként együtt haza a munkából anélkül, hogy feltűntünk volna egymásra, oké, ezek szerint kellett a hatásos belépő, mégpedig, hogy az ölébe huppanjak, szó szerint, aztán valahogy azóta is itt maradtam neki, sőt azóta is kiváltságos helyet élvezhetek a metrón, még szerencse, még egyszer ugyanis nem volna már ilyen hatásos, na jó, persze, hogy nem direkt volt, hisz mégis honnan lehettem volna olyan nagyon biztos a dolgomban, na jó, bevallom egy egészen kicsit mégis csak szándékos volt, de azt is be kell vallani, hogy ennél jobban nem is csinálhattam volna.

- Oh igen, persze, köszönöm. - Foglaltam helyet a csodásan megterített asztalnál. Hmm, iszonyat jó illata van. Most minden okom meglehet rá, hogy élvezzem a helyzetet, imádom a pasimat, a konyhai művészete pedig csak a ráadás, vele elképzelhetőnek tartom azt az apró vitát, amikor azon egyezkedünk, hogy ma kié a konyha.
- Kész katasztrófa, és most nagyon utálhatnak, amiért én veled vacsizhatok itthon. - Ki is kaparnám valaki szemét, ha megpróbálná ezt most elrontani, például a seggfej főnököm, aki egyik évben sem volna képes otthon a seggén ülve vedelni karácsonykor, azaz de, ő pontosan azt teszik, mi pedig bent melózunk, aztán másnap vigyorogva megjelenik és megkérdezi milyen esténk volt... Szívből rühellem a mocskos disznót, de ez van.
- Hmm, az összes fajta elterelésedet imádom. - Más nők kritikának érzik, ha a párjuk jobban főz náluk, engem ez a legkevésbé sem zavar, komolyan bűn ilyen jó kajákat pakolni elém, ezennel lassan búcsút inthetek a lapos hasamnak, már csak az a kérdés, hogy ezt vajon Jack sem bánná? Egy másodpercre Smokey-ra pillantottam, aki nagy boldogan falja épp a vacsiját, okéé, a cica boldog, Bekah is boldog, Jack is, mindenki, akkor lássunk neki a vacsinak. Ezután tuti nem fogok bírni felkelni az asztaltól.

KLIKK






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime16.01.18 20:06



Jack & Rebekah








M
ág egy utolsó pillantás, hogy minden tökéletesen sikerül-e elkészítenem mire Bekah kimászott a kádból, de úgy látom minden okés, huh, mély levegő,
a nehezén már túl vagyok, már csak valahogy rá kéne venni Bekah-t a mosogatásra, ha csak nem vállalja be Smokey, mert én a mai nap után már nem vagyok képes mozgásra, evés, mert ugye már éhes halok, és döglés a kanapén egy jó kis karácsonyi film kíséretébe, Bekah ölében fetrengve, na ez a tökéletes karácsonyi kép a szememben, jó kaja, laza filmezés és persze Ő, na jó még talán valami desszert is, azt hiszem van még fagyi a mélyhűtőben. Az lesz a legjobb ha vacsi után ennek yorsan utána is járok, az evés nem az igazi egy kis édesség nélkül, hosszú volt ez a mai nap, és igazán megérdemeljük a kényeztetést, na nem azt a fajtát,
azon már túl vagyunk, és szégyen vagy sem, de szerintem most túl fáradt lennék hozzá. Hallgattam ahogy a napjáról beszél és közben bort töltöttem magunknak, egy egy pohárkával, stresszoldó gyanánt, a karácsony mindig az egyik legsűrűbb ünnepünk. - De most már itthon vagy, kényelmesen, köntösben, velem és Smokeyval ünnepelheted a karácsonyt. Adtam kezébe a poharát, és nyújtottam felé az enyém, koccintásra várva. Nagyot kortyoltam, majd hirtelen bevillant. - Bekah, nekünk még karácsonyfánk sincs. Úgy elvoltunk a munkánkkal, hogy ez kimaradt a bevásárlólistánkról. Nem hiszem el, hogy még az első karácsonyunkat is el tudjuk rontani, ez tipikusan olyan mi, valami tuti mindig elmarad, olyan nincs, hogy minden a helyén lenne, az egyszer biztos. Csak a fejem ráztam nevetve miközben hanyatt dőlve a székemben újabb kortyot loptam a poharamból, azt hiszem inkább fát kellett volna hozatnom Dave-el, bár ma az is hasonlóan lehetetlen küldetés lett volna, mondjuk megnéztem volna, ahogy fejszével a vállán megy fát keresni. Azt hiszem veszek neki egy kockás inget ajándékba, tuti nem fogja érteni, de én jót fogok nevetni rajta magamban. - Ízlik? Pislantottam Bekah felé, remélvén elnyertem tetszését. 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime23.01.18 11:48



Jack & Bekah





Totál kiment a fejünkből az a fránya fa, és valóban, mindenki ünnepi lázban ég, mi pedig még csak említést sem tettünk arról, hogy valamelyik nap meló után elmehetnénk körülnézni, és karácsonyfát választani, valószínűleg ez amiatt lehet, mert vagy nem látjuk egymást, vagy alig vagy pedig semmi kedvünk sem volt mát semmihez, csak végre együtt lenni kicsit, ahhoz pedig kicsit sem hiányzott az a fenyőfa. Voltaképp jó eséllyel eszembe sem jutott volna, ha nem hívja fel rá a figyelmem, hogy miért? Egyszerű. Mert most, ebben a pillanatban is mindenem megvan, itt van velem, amire csak vágyom. Jólesően belekortyoltam a boromba, majd letettem az asztalra és elmosolyodtam.

- Tudod mit, édesem? Itthon vagyok, kényelmesen, köntösben, veled és Smokeyval, vacsizunk, ünnepelünk, boldog vagyok és szeretlek, nekem semmi sem hiányzik a mai estéből. Minden így tökéletes, ahogy van. - Tökéletesebb már nem is lehetne. Az emberek olykor hajlamosak túlkapni a dolgokat. Itthon vagyok, vége a napnak, a szerelmem meglepi vacsit készített, együtt vagyunk, végre egyikünknek sem kell elrohannia, csak a miénk az este, még sosem volt ilyen, és nem hiszem, hogy mindez egy fenyő miatt lenne. - Jövőre majd írunk emlékeztetőt... - Talán úgy van rá némi esély, hogy egyikünk nem feledkezik meg róla, mert ami engem illet jövőre is pont ugyanitt szeretnék lenni, vagy nem számít, hogy hol, a lényeg, hogy együtt legyünk, a többi egyáltalán nem fontos. Bár mi arról is folyton emlékeztetőt hagyunk a hűtőn, hogy a macskának ne felejtsünk el kaját adni, vagy macskaalmot venni... De ha már itt tartunk, szerintem Smokeynak sem kell az a fa, van két szerető gazdija, akik rendszerint megfeledkeznek róla és a lépcsőházból rohannak vissza, de visszajönnek és ez számít, ugye cica? Magányosak lennénk Jack nélkül, nem igaz? Magamnak akartalak, de így sokkal jobban jártunk, én szeretlek téged, Jack pedig minket, úgy érzem mindenki jól járt.

KLIKK






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime23.06.18 11:59



Jack & Rebekah








T
alán igaza van, hisz mindenünk meg van, itt vagyunk egymásnak, van egy kis megtakarításunk a számlán, jó mondjuk ketten könnyebb, mint egyedül az egyszer biztos, szép ajándékokat vettünk egymásnak, isteni vacsorát sikerült főznöm, végre lazíthatunk és nincs az a kötelező hajtás és túlfeszülés ami minden eddigi karácsonyomat jellmezte, nincs az a megfelelni akarás, a tökéletességre való törekvés, mert minden úgy tökéletes a maga tökéletlenségében ahogy éppen most zajlik körülöttünk, talán néha kicsit, nagyon feledékenyek vagyunk, de amíg hazatalálunk egymáshoz és Smokeyhoz addig számít ez? Kétlem... Mert most komolyan lát valaki is ebben a káoszban rendetlenséget? Ugye, hogy nem? Na azért. Boldog vagyok, hogy ebben a mizériában élhetek, amit mi teremtettünk saját magunk köré, hisz senki sem lehet százszázalékig tökéletes, de minek is amikor a másik úgy szeret ahogy vagy a problémáiddal és multaddal együtt. Új keletű még a kapcsolatunk, de úgy érzem mintha mindig is ismertem volna, mintha nem hónapok vagy évek, hanem évtizedek múltam volna el mellette, és ez jó, a jobbnál is jobb és felemelőbb. - Van kedved egy kis nasihoz és tévézéshez a kanapén? Ha már lazára vettük a ma esti bulit. Vigyorogtam neki fehér tökéletes fogsorommal, mint egy retardált fóka, de azért igyekezett mégbújni benne egy kis báj is amitől egyszerre marha vicces és cuki az amit produkálok a jó kedve érdekében. - Hozzom a desszertet. Ugrottam fel, komolyabb desszertel nem készültem, csak egy kis fagylaltválogatással némi csoki és eperöntettel. Kigombócoztam az adagokat és jó alaposan meglocsoltam a szirupokkal, hogy ragacsos és kívánatos legyen a szemnek is. - Akkor mehetünk is, úgy gondoltam nézzük meg Az élet csodaszépet. - az egy klasszikus, minden év karácsonyában mégnézem, de idén végre tényleg csodaszép, hála neked. Nyomtam egy puszit a hajába, és kényelmesen elhelyezkedve nyomtam be a dvdt a lejátszóba, és indítottam el a régi, feketefehér filmet, remélem neki is tetszeni fog. 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime30.10.18 14:44



Jack & Bekah





Kis dilim, és én pont így szeretem, imádom, hogy mindig képes mosolyt csalni az arcomra, hogy bármikor, bármilyen helyzetben kész maga elé helyezni feltétel nélkül, azt hiszem megtaláltam azt a férfit, akivel igazán leszeretném élni az életem, jöjjenek bármiféle nehézségek is, együtt megküzdünk vele, mert nem fogom soha elengedni, már nem menne. Egész egyszerűen mintha csak hozzá volnék láncolva és nem tudok és nem is akarok elszakadni tőle, hisz úgy érzem minden úgy tökéletes, ahogy van. Talán néha túlságosan is meseszerű az egész, de én imádom, az elejétől a végéig, legalábbis remélem, hogy együtt fogunk eljutni odáig egy napon. Cukin mosolyogva, és pilláimat rebegtetve jeleztem, hogy még szép, hogy kérek desszertet, és hogy nekem szinte bármihez van kedvem, a lényeg, hogy Ő ott legyen velem, számomra mindössze ez az, ami igazán lényeges.

- Szeretlek, édes. - Vackoltam be magam mellé a kanapéra, karácsony van, van édességünk, egy klasszikus, és itt vagyunk egymásnak, kell ennél több? Az életem most először valóban csodaszép. Mindenem megvan, több is, mint amiről álmodhattam. Meglehet mások szemével nézve nem sok, de nekem ez minden, minden, amire szükségem van, itt van velem, ebben a kicsi lakásban. Ő megad számomra mindent, ami csak lehetséges, és most egyáltalán nem az anyagiakra gondolok. Kell a fenének. Csak ennyink legyen mindig, mint amennyink most van, és én boldog leszek.
- Gyere baby, mindenkinek karácsony van. - Kaptam fel a cicát hozzánk, nem mintha nem szeretnénk egyébként is, néha sokkal jobban elkényeztetjük, mint egymást, egyébként is, könnyen lehet, hogy részben neki köszönhetjük azt, hogy most itt vagyunk. Vagy a cica nagyon szerencsés, vagy mi ketten. Hmm, úgy érzem egy dorombolómasina fészkelt az ölembe, többnyire szeretem, mert melegít a kis bundás, de a filmet se lenne rossz hallani. Odabújva Jack-hez vállára döntöttem a fjem, én pedig így szeretek a legjobban filmet nézni.  

KLIKK






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime28.03.19 17:16



Jack & Rebekah








V
Van amire érdemes várni az életben. Egy jó ebédre, egy szép szóra, a tavasz illatára. Ilyen nekem Rebekah, az a dolog amire érdemes volt várni, hogy az enyém legyen. Meg merem kockáztatni, hogy még sosem voltam ilyen boldog. Talán életem első olyan párkapcsolata, ami már zökkenőmentes. Azért mondom, hogy már mert volt olyan időszak amikor el sem tudtuk volna azt képzelni, hogy mi járjunk, most pedig együtt élünk, egy kanapén fekszünk, közös a cicánk és együtt nézzük karácsonykor Az élet csodaszép-et. Tényleg csodaszép az élet, a vállamon fekszik a nő akit szeretek, és a kiscicánk akit megmentettünk egy sikátorból, gondtalanul és nyugodtan telik a  karácsony. Ha valaki ezt a képet vetíti elém egy évvel ezelőtt én kiröhögtem volna, és elküldöm, hogy az anyukájával szórakozzon és hagyjon engem békén. De most mégis itt vagyunk, átölelem Rebekaht, mélyen beszívom hajának édes, bódító illatát. Szeretnék most ürükre így maradni, nem mozdulni és nem menni sehova, megállítani az időt és csak nézni a tökéletes pillanatot. Ahogy a film halad előre, egyre inkább álmosnak érzem magam, leragad a szemem már lassan, de még nézem, nem szakítom félbe az alakuló hagyományunkat egy hatalmas horkolással, bármennyire is jól esne most a szemhéjaimnak lecsukódni. Bekah is egyre mélyebb levegőt vesz, nem merek mozdulni, hogy megnézzem elaludt-e, a cicánk már régóta húzza a lóbőrt, őt nem zavarja, hogy valami megy a háttérben amíg neki jó helye lehet. Óvatosan átnyúltam a fejem felett, hogy elérjek egy takarót, valahol itt hagytam amikor elvetettük magunkat a tévé előtt. A mocorgásomra nem jött válasz, hogy te mégis mi a fenét csinálsz, tehát ebből úgy vélem Bekah is bealudt a film felénél. Sikerült elérnem a plédet, és óvatosan magunkra terítenem, hogy senki se ébredjen fel. Bevackoltam én is kényelmesen, a következő horpasztársa megfelelő pozícióba. - Boldog karácsonyt drágám. Súgtam Bekah fülébe, miközben lassan és is elszenderültem az álmok szigetére.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Merry Christmas! - Jack & Bekah Merry Christmas! - Jack & Bekah - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Merry Christmas! - Jack & Bekah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» New Years Time Bekah&Jack
» Jack Forrester
» Jack Garwin
» Jack Walker
» All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Jack garzonlakása-