welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Használaton kívüli gyár  Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  Voting_barHasználaton kívüli gyár  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Használaton kívüli gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime04.08.12 23:16

Használaton kívüli gyár  2405212177_3e1523ce51
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 16:07

Aaron pajtinak Very Happy

Még a kaszinóban...

Hat szempár szegeződött rám, mögülük még négy, úgy éreztem, hogy mindenki engem figyel és biztos voltam abban, hogy ezt az estét úgy ahogy van, megszívtam. Bárcsak ne lennék a póker bolondja és ne játszanám el mindig az utolsó filléremet...Megemelve a poharamat kortyoltam a whiskeymből, de már szuggeráltak, hogy tegyem le utolsó lapjaimat. Nem volt más választásom, kiterítettem a kártyát a zöld filccel borított asztalra és egy mosolyt erőltettem az arcomra, annak ellenére, hogy mindent elveszítettem.
- Morgan, ma sincs szerencséd! De most már nem mondhatod azt, hogy majd a következő játékban! Perkálj nekünk, tízezer dollárral lógsz, szóval jobban tennéd, ha elővennéd a tárcádat és szépen fizetnél. - Vágta a képembe a hófehér inget és mélybarna zakót viselő, bariton hangján szóló, kissé már kopaszodó, olaszos vonású férfi.
- Jól van Serge, de ráérünk még, korai az est. - Vigyorogtam, próbáltam elfojtani minden félelmemet, amit a Serge mögött sorakozó kopaszok váltottak ki belőlem, akik kezei zakójuk mélyén, fegyvereik markolatán pihent.
- Csak hagy menjek a mosdóba, utána elintézzük. - Körbepillantottam, végre biccentettek, én meg lazán kivonultam a mosdóba, majd azon nyomban előkaptam a telefonom, tudtam hogy csak egy ember húzhat ki a szarból, az pedig nem más, mint Aaron, akivel már majd hat hónapja nem találkoztam személyesen.
" Nagy szarban vagyok, segíts haver. Azt hiszem, Serge Gionatti most fog elvitetni...keress meg a telefonom alapján." - az üzenetet elküldve a telefont gyorsan elrejtettem a bokámnál , majd mint aki jól végezte a dolgát, kiléptem a wc-ből.
- Most velünk jössz ! - Megragadták a vállamat , kaptam egy nagy ütést a képembe, egyet a gyomromba, majd a tarkómra is egyet, amitől összecsuklottam...

Egy raktárépületben...

Néhány hunyorgás után pillantottam körbe a félhomályos helyiségben, mindenütt vascsövek húzódtak, néhol töredezett ablakokon szűrődött be a kinti fény , a teremben mindenütt faládák, hordók sorakoztak.
- Mi a f*-sz van?- Ez volt az első kérdésem, mire arcon öntöttek hideg vízzel és a pofámba világítottak egy lámpával. Csak ekkor éreztem, hogy meg vagyok kötözve , és szörnyen sajog az oldalam, s a szám széle is fel van repedve.
- Ide figyelj te sz**rzsák, vagy kiperkálod nekünk mind a tíz lepedőt, megszerzed nekünk a pénzt , vagy betonba öntünk és bedobunk a folyóba. Megértetted? - szúrós szemekkel figyelt a két gorilla, egy harmadik végrehajtó pofázott nekem, Serge pedig a távolban ácsorgott és szívta a márkás szivarját. A gyökér, még csak ahhoz sem volt képe, hogy közelebb jöjjön hozzám. Csak abban reménykedtem, hogy Aaron megkapta az üzenetem, beméri a telefonom és még időben megtalál engem, mielőtt áttennének a túlvilágra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 16:56



Ejj ejj haver...
anyukád nem mondta, hogy ne kezdj ki a nagyobbakkal?






Épp, hogy visszatértem Virginiából, már meg is kaptam az e napi feladatomat többek között azt, hogy kocsikázzak ki az egyik településre, mely konkrétan lakatlannak hat, és jelentsek ha bármi rendellenessel találkozok. A gond csak az, hogy itt aligha fogok bármi rendelleneset találni, hisz alapjáraton rendellenes az egész környék. Talán Las Vegas egyik legkihaltabb, leglakatlanabb környékéről beszélünk, ahol még egy ördögszekér se fordul meg csak, hogy életjelet mutasson.
Hangosan horkanok fel, mikor a kocsinak dőlve, meghallom az anyósülésről szóló recsegő, monoton hangot. Fújtatva kapom ki az adóvevőt onnan, majd lenyomva egy gombot emelem a számhoz azt, és szólok bele.
- Graham... - sóhajtom lustán. A túlvégről recsegős zaj érkezik, majd el is tompul, mihelyst megszólalnak.
- Nem... nincs semmi. Kihaltság, béke és szeretet... ezen kívül csend és hullaszag - húzom el a számat kelletlenül, majd kikapcsolódva a vonalból, laza mozdulattal hajítom vissza az előbbi helyére a szerkentyűt, majd orromra biggyesztve a napszemüveget, melleimen összefonom a karjaimat, így figyelve tovább a települést. A lehető legjobb helyet sikerült megtalálnom az engedelmesen pöfögő Cadillac Escalade-vel, ugyan is ez az a pont, ahonnan mindent lehet látni. Már csak egy távcső kell és az emberek homlokáról a pattanások számát is le lehet olvasni.
Nagy merengésemből a telefonom rezgése ráz fel. Kikapva a farzsebemből pillantok a kijelzőre, ami egy olvasatlan üzenetet mutat. Sms? Hát... a vicces az egészben az, hogy alig kapok sms-t többek között azért, mert nincs időm elolvasni, emellett csak a szolgáltató szokott meglepni a számlával. Azt pedig nem olvasom el, úgyis megérkezik róla a számla. Ám mivel most van időm rá, belekukkantok főleg azért, mert egy ismerős számról írtak. Az illető nem más mint Jason, és épp... segítségre van szüksége. Na ki hitte volna.
- Mibe keveredtél bele már megint, drága öcsém? - rázom meg a fejem, majd beülve a kocsi volánja mögé, hangos kerékcsikorgással adom az itt lakók tudtára, hogy Aaron Graham itt járt és amint tud, visszatér.
Menet közben értesítem egy társamat arról, hogy valószínűleg szükség lesz rájuk.
- Greg? Ha nem vagytok szolgálatban... akkor követnétek engem az alábbi helyszínre? - nyomom meg az egyik gombot a telefonomon, miközben kihangosítva beszélek a férfihez. Természetesen benne van, így megszakítva a vonalat, véleményem szerint már hívja is a harmadik illetékest. Én pedig padlógázzal hajtom a Caddy-t anélkül, hogy akárcsak lassítanék egy kicsit.
Ezt csak akkor teszem meg, mikor leparkolom az említett épület egy téglafala mellett, majd kiszállva a járműből, olyan halkan ahogy csak tudok, rögtön a csomagtartóhoz veszem az irányt. Feltárva annak tartalmát, egy szürke fém dobozból előkapok egy teljesen feltöltött Glock 17-est, amit a csizmámba rejtek, majd egy másikat, amit az övembe bújtatok. A biztonság kedvéért mindig két töltött pisztoly van nálam, a többi már csak hab a tortán legyen az kés, vagy egy harmadik stukker. Lecsukva a csomagtartót, beriasztom a kocsit és már indulok is az épület egyik ajtaja felé. Gyanús tekintettel lépem át a küszöböt, és indulok el a poros lábnyomok irányába, melyek a második emeletre vezetnek.
Tekintetem végül a második emeleti folyosó végén akad meg, ahonnan az ütlegelésre emlékeztető hangok is jönnek.





A hozzászólást Aaron D. Graham összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 29.10.12 17:32-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 17:28

Figyeltem a két kopaszt, akik zord pillantásokkal fürkésztek engem, főnökük továbbra is szivarozott a távolban, s még két fickó sétált hozzá.
- Főnök, hamarosan indul a gépe, mi legyen?- Türelmetlenkedett az egyik arc, mire néhány másodperc múlva Serge megszólalt.
- Rendben van, induljunk, ettől meg vasaljátok be a pénzem, ha nem akar fizetni, nyírjátok ki. - Könnyedén beszélt a halálomról, ami nekem egyáltalán nem tetszett, s mivel mindig is önfejű, heves idióta voltam, ezt sem hagyhattam szó nélkül.
- Ne csináld már Serge, basszus egy kártyajáték miatt? Soha nem ártottam neked, ne csináld már, kifizetem legközelebb..- Erre az volt a válasz, hogy az egyik kopasz megint pofán vert, mire az orrom kezdett el vérezni.
- ÁÁÁ álljatok már le ti szerencsétlen izomagyak, ezzel még nem lesz pénzetek. - sziszegtem, miközben próbáltam észhez térni abból a kábulatból, amit az ütés okozott. Eközben Serge elvonult két emberével, három azonban még mindig ott maradt velem, két kopasz, meg az öltönyös kis seggnyalója, aki penge vékony ajkait csak még jobban összeszorította.
- Kussolj, neked itt nincs szavad..- vágta a képembe, majd megropogtatta az ujjait.
- Szóval, akkor van-e nálad ennyi pénz, vagy mit tudsz cserébe adni..rokon, barát pénze? Gondolkodj egy kicsit, hogy egy órán belül ki adna neked tíz lepedőt..- Cigarettára gyújtva fordult el, de hirtelen megcsörrent a mobilom.
- Basszus..- sziszegtem halkan, lebuktam, csodás. Pillanatok alatt felrángattak a székről, az egyik megmotozott, aztán kikapta a telefonomot, darabjaira törte, majd megint elkezdtek verni, egyszerre ketten, végül földre estem, s kezemet a bordáimhoz szorítottam, hátha kevésbé fog majd fájni. Más esetben simán lerendeztem volna őket, de most eleve többen voltak, ráadásul ittam is, így nem álltam a helyzet magaslatán.
- Te görény, ki hívott? - sziszegte a képembe az öltönyös, mikor váratlanul neszezésre,zörejekre kapták fel a fejüket.
- Paul, menj és nézd meg. - utasította a kisebbik kopaszt, aki előkapva stukkerét, megindult a hang irányába. Alaposan körbenézett, sehol nem látott semmit, ezért hátat fordított, hogy visszainduljon...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 17:58









A bentről kiszűrődő zajok egyáltalán nincsenek a kedvemre. Ahogy haladok előre, ügyelve arra, hogy ne lépjek rá az egyik ablakcserépre se, melyek ezer számban tarkítják a földet és kölcsönöznek különös fényeffektusokat a folyosónak, ahogy a nap késő délutáni fényei megcsillannak rajtuk, az egyik félre eső, üveghiányban szenvedő négyzetes kockából látom, ahogy társaim leparkolnak a kocsim mellett.
Ne legyetek már ennyire fatökűek!
Morgok magamban és legszívesebben ebben a percben lefújnám az akciót. Azzal, hogy ugyan azon a helyen maradnak, nem fogjuk hamarabb elcsípni a csapatot még akkor se, ha teperni fogunk. Minimum három helyre kellene állnunk ahhoz, hogy beszoríthassuk őket. De mivel ezt most nem fogom tudni elmagyarázni nekik, inkább igyekszek nem dührohamot kapni az egyik helyiségből érkező ütlegelés hangokra emlékeztető csattanások hallatán. Ha egyszer valaki valamilyen úton módon a szívembe zárok, a barátomnak fogadok, akkor azt egy szorgalmas ebként őrzöm. Azt pedig, hogy a pajtimmal játszadoznak, enyhén szólva felbőszít.
Határozott arccal, csillogó szemekkel haladok a fal mentén, mind végig szem előtt tartva a kint ácsorgó, öltönyös társaimat. Barmok... öltönybe idejönni? Ejj... egy Dolce Gabbana se örök életű már nem azért a húsz fillérért.
Egy deszka mellé lépek, majd állok be egy mélyedésbe a falban, hogy ne vegyen észre a tar kopasz faszi, mikor arra utasítják, hogy nézzen körül.
Említettem már, hogy közel tizennégy éve vagyok a szakmában? Mert akkor most említem. Volt szerencsém már akkora bunyókhoz is, amiben kis híján ott hagytam a csapatommal együtt a fogamat. De mindig képesek voltunk felállni. Ez most se lesz másként. Ha kell lepuffantom mind a hármat... ha kell csak egyet, a többit fenyegetem. De a kínzás se áll tőlem messze főleg egy ilyen kényes ügyben.
Így mikor a fazon hátat fordít nekem, hogy visszainduljon a helyiségbe, kilépek a fal takarásából, majd a Glock 17-est a füle mellé helyezem.
- Csúnya dolog mások pajtijait sz*rrá verni. Nem tanította még meg ezt nektek az anyukátok? - gúnyolódok érces hangon, miközben kattan egyet a fegyverem jelezve, elég meghúznom a ravaszt, míg ő csak megsüketül, addig a vele szemben álló társa biztos meg fog halni. Már csak azért is, mert ötven méteres lőtávolságban nem vétek hibát. Ez pedig alig három méter.
- Rossz emberrel kezdtetek ki - suttogom a fülébe, miközben előkerül a másik pisztoly is, amit a hátába mélyesztek. Ha megmozdul: puff! Határozott tartással kezdem el befelé terelni a helyiségbe, míg egy másik fazonra pisztolyt szegezek, addig a harmadikat szemmel tartom. Ami pedig Jasont illeti... hát... jól megkapta a magáét.





A hozzászólást Aaron D. Graham összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 29.10.12 14:32-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 20:36

A fickó, kinek füle mellett kattant a stukker, igen csak meglepődött, nem akarta elhinni, hogy éppen vele történik ez meg, aki már annyi embert tett el láb alól. Megtorpant, nem tudta eldönteni, hogy fegyvere után kapjon-e ,vagy hátra öklözzön, s próbálja leszerelni támadóját. Már épp ezen morfondírozott a másodperc tört részei alatt, amikor hátába egy másik stukker csöve fúródott, s kizárásos alapon a feladás mellett döntött.
- Fogd be..nem rád tartozik. - vicsorgott hátrafelé, de semmit sem tudott tenni, miközben egyre előrébb tolták őt, a dulakodók felé. Eközben engem még mindig pofonokkal dekoráltak, de ahogy az öltönyös felfigyelt a fényből előtűnő két alakra, azonnal stukkert fogott a vele szemből érkező Aaaronra.
- Dobd el g***i..- Üvöltött és köpködte a szitokszavakat, mire az engem csépelő kopasz is felkapta a fejét, majd hirtelen maga elé rántott és halántékomhoz fegyver csövét szorította.
-Á helló haver - vigyorogtam Aaronra, jó volt őt látni, bár tény, hogy jobb lett volna, ha ki is szabadít. Kicsit kellemetlen volt áldozatnak lenni, főleg, hogy már úgy elvertek, hogy nem igen tudtam volna leszerelni a tagbaszakadt barmot.
- Engedd el, mert szétlövöm a haverod fejét..-üvöltött a kopasz, majd ide-oda kapta a tekintetét, várva az öltönyös fószer parancsát.
- Cseszd meg ki vagy? - kiabálta az öltönyös és fegyverét Aaronra és az előtte tornyosuló kopaszra emelte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime28.10.12 21:06









Éreztem a félelem szagát, de a gond csak az volt, hogy míg ő ki volt akadva, elvégre fegyvert nyomtam a hátához, addig a másik két faszi szabadon mozoghatott. Ahogy ismerem ezeket, nem igen fogja meghatni őket a tettem, de addig míg nem tudnak egyről a kettőre lépni, addig én könnyű szerrel, akár hármójukat is a pokolba küldhetem. Két fegyver van nálam és egy túsz, míg náluk csak egy-egy fegyver. Öcsém, micsoda pajzsom van. Élő, hús vér pajzs, aki majd a saját társai keze által fog meghalni, és dobom be őket a sittre ember gyilkosság miatt. Néha én is ferdíthetek nem?
- Jól van nagyfiúk... kezdem az elején. Az a srác régi haverom, aki a mai napig tartozik nekem - jegyzem meg határozottan, de azért bele nézek Jason szemeibe, hogy tudja, csak ferdítek. Nincs semmi tartozás, csak valahogy meg kell lágyítanom a fazonok szívét - Most nem gondoljátok, hogy majd pont ti csináljátok ki előbb annak ellenére, hogy már hosszú évek óta b*szogatom? Neem - vigyorodok el, mikor is megmoccan előttem a férfi.
- Nem tenném - rázom meg a fejem, ahogy a stukkere után akar nyúlni. Cselekedve hát, kikapom az övéből a fekete tárgyat, amit hatástalanítok. A golyók nemes egyszerűséggel hullanak a földre, a fegyvert pedig az övembe dugom, hogy ne kerülhessek ezen három ember kezei közé. A megszólítás kifejezetten nincs ínyemre, épp ezért leadok egy lövést a fülé mellé. A golyó a falban állapodik meg.
- Csak a miheztartás végett... - kacsintok rá. Általában nem játszadozok az elkapott emberekkel, szeretem őket mihamarabb a sittre vágni. Most viszont Jason érdekében jobbnak látom a macska-egér játékot. Nem hiányzik, hogy megsérüljön. Már így is elég színes...
- Ahhoz nekem is lesz egy két szavam öreg.... - ezt követően az öltönyös alakra emelem a tekintetemet, kivel farkasszemet nézve mutatom ki felsőbbrendűségemet. Mindig is tudtam, hogy állati ösztönökkel rendelkezek.
- A legrosszabb rémálmotok! - megmerészelem kísérelni azt, hogy elvegyem az élő páncélom füle mellől a stukkert, így a zsebemből előbányászhatom a jelvényemet, amit meg is mutatok nekik.
- Fokozzam még? Nem szeretném - a gond csak az, hogy ezzel valami elgurul az egyik fazon agyába, így az eszét vesztve ad le ránk két-három lövést. A gond csak az, hogy nem akartam vérfürdőt rendezni, viszont tartja a szabály, "ha veszélyeztetve érzed magad, lőnek rád, visszalőhetsz". Hát ez meg is történik. Míg az egyik golyót az előttem álló férfi válla fogja fel, addig a másik elsüvít mellettünk. Ezzel szemben, az én leadott lövésem célt ér, így a torkán átfúródva a legközelebbi ablakon hatol át, vércseppeket hagyva maga után.
- A f*szomat! - mordulok fel - Ha nyugton maradtatok volna, akkor most nem lenne halott!
Ilyenkor tudom utáni magam...
- Add át a srácot és élve elengedlek benneteket! - utasítom fegyvert szegezve arra a férfira, aki nem engedi Jasont.




A játék részemről lezárásra került!
Szabad hely Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 18:31

Jasmine

Egy méretes tartály mögé bújva kapom elő övemre erősített pisztolyomat, amit az engem követő franciákra szegezve biztosítom ki. Nem fogok feleslegesen lőni tekintettel a helyzetemre, méretes vágásra a szemem sarkában, valamint a távolságra. Persze képes lennék száz méteren belülről is leszedni őket egy egyszerű Glock-al, ennek ellenére nem próbálkoznék, hisz csak két golyó van a fegyverben, ami az ő esetükben nem lenne elég. Lehet, hogy egy gyilkológépet faragtak belőlem annak idején a légiónál, de négy velem hasonszőrű férfival aligha tudnék mit kezdeni. Persze lehet, hogy előnyömre szolgálna az, hogy már úgy ismerem nem csak Vegas, de Paradise utcáit is, mint a tenyeremet, de inkább nem szeretnék próbálkozni vele.
Így ahelyett, hogy lőnék, inkább hatástalanítva a fegyvert, odafigyelve arra, hogy ne csapjak hangzavart, már el is iszkolok. Ez nem megfutamodás! Én soha nem futamodok meg, egyszerűen most nem látom értelmét annak, hogy eljátsszam a CIA által megbízott mesterlövészt egy egyszerű pisztollyal. Helyette az életem élhetősége érdekében egy elszigetelt, teljes sötétségbe borult utca felé veszem az utamat, hol előkapva a telefonomat, máris tárcsázom egy kedves ismerősöm telefonszámát. Hogy mennyire számít kedvesnek, azt nem tudnám megmondani. Minden esetre addig nem szólhatok se a CIA-nak, se az FBI-nak, míg nem bizonyosodok meg egy-két dologról. Mindenek előtt ki kell derítenem, hogy találtak ide a légiósok úgy, hogy gyakorlatilag teljesen beleolvadtam a Vegasiak világába, és senki nem tud rólam csak egy-két személy, akik... akik talán elárulhatnak? Jeanne nemrég elment kedves párjával azzal a felkiáltással, hogy ha hagyom őket elmenni, akkor nem árulnak el a franciáknak, emellett Jeanne egyáltalán nem szeret. Fogalmam sincs, mi ütött belé... sőt, hogy mi ütött belém, hogy reménykedtem.
- Jasmine, tudnál rám szakítani egy kis időt? - zihálom a telefonba, majd amint választ kapok, a farzsebembe csúsztatva már indulok is a megbeszélt helyre...

... teljes sötétség, erre van szükségünk. Egyedül csak a hold homályos, ezüstös árnyalata az, ami valamicskét színezi a környéket, és elviselhetően láthatóvá varázsol mindent. Gyakorlatilag egy fekete árnyként támasztom a régi, elhagyatott gyárépület mocskos falát, meg-megtörölgetve felrepedt halántékomat, hogy eltüntethessem róla a lecsorgó vércseppeket.
Javier még mindig jókorákat tud ütni, pedig már túl van az ötvenen is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 19:55

Nem sűrűn fordul elő, hogy nőt kell kinyírnom, ez a ma esti mégis azon kivételes alkalmak egyike. A csaj elég durván kijátszotta Timet. Nem jó húzás Timmel kezdeni úgy, hogy abszolút nem tudsz róla semmit, és úgy gondolod, hogy attól mert még pénzes vagy, elnézi, ha félre keféled. Hát nem kis anyám! De legalább lehetett volna annyi esze, hogy nem Tim lakására viszi föl azt a bengát, hanem valami olyan helyre, ahol a nagyfőnök tuti nem fordul meg. Ha így tett volna, és nem derül ki a dolog, akkor most nem kéne a nyamvadt kis életéért sikítani, mint egy nyomorék választási malac. Még soha nem öltem Tim lakásán az ő ágyában, de egyszer mindennek eljön az ideje, és ez most pont egy ilyen...
-Ne sikíts te k*va, annál tovább fog tartani! - Förmedek rá fogcsikorgatva, és szánakozóan figyelem, ahogy anyaszült meztelenül próbál szabadulni azoknak a bilincseknek a fogságából, amikkel az ágytámlájához láncoltam. Így csak élvezetesebb lesz a dolog. Nem volt nehéz lefegyverezni, főleg azok után, hogy először a palit tettem el láb alól, és a kis cafka szinte azonnal sokkot kapott a mellette holtan fekvő szeretőjétől.
-Gyerünk már Jay, lődd le és kész, ne szarakodj ennyit, a szomszédok már tuti furcsállják ezt a hangzavart. - Tekintetem ekkor egy pillanatra az ablakon kifelé bámuló és "fülelő" K felé irányul, majd az ajtóban őrt álló R-re, aki csak bólint egyet. Ennyire volt csak szükségem, nem többre. Kiszélesedett vigyorral fordulok vissza a csajhoz, megnyalva a számat, ahogy végig nézek rajta, majd a szívére szorítom a pisztolyom, és még mielőtt sikíthatna, meghúzom a ravaszt... A tompított pisztolynak hála a lövés most sem hallatszott. Leengedve a pisztolyomat, törlöm meg a csövét a lepedőben, majd fegyveremet visszadugom a kabátom belsőzsebébe, és előre török az ajtó felé, olyan emelt fővel távozva, mint ahogy érkeztem. Odalent már éppen kötöm be a biztonsági övemet a BMW hátsó ülésén ülve, amikor megszólal a telefonom. Meglep, hogy ki az, akinek a hangja felcsendült a vonal túloldalán, a hangjából ítélve azonban rögtön rájövök, hogy nagy szarba keveredett. Ott kell lennem, az ilyen kis bulikból nem maradhatok ki! Szinte hajt a vérem.
-Fiúk, dobjatok ki Paradiseban... - Szólok előre a két négernek, majd K beletapos a gázba.

Alig telik el fél óra, már meg is érkezünk a város széléhez, ahol kiszállok, R-éket pedig tovább küldöm. Kezdődjön hát akkor a móka! Mindkét Glockomat előszerválom, és szinte árnyékként simulok az elhagyott gyár falához, fegyvereimet magam előtt tartva. Mikor messzebbről bakancsok koppanásait hozza felém a szél, megállok, és kidugom fejem az épület sarkánál, hogy ellenőrizzem, tiszta-e a terep. Csak is ezek után fordulok be a következő sarkon, ahol egyenesen Aidanba botlok, a távolból pedig tömeges kiabálás zaja csendül fel.
-Mi a fene folyik itt Hoyt? Mibe kevertél bele? - Szűröm idegesen suttogva a fogaim között, miközben fenyegetően közelebb lépek hozzá, egyik fegyveremet visszacsúsztatva belsőzsebembe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 20:18



Ugye normális, ha azt mondom, hogy nem akarok meghalni? Legalábbis a szemét légiósok keze által nem. Eddig akárhány ember mesélt nekem arról, hogy mit csináltak az elszökött, majd visszacipelt katonákkal, inkább szeretném elkerülni ezt az eshetőséget. Nem hiányzik, hogy kiszíjazzanak egy székhez, és addig verjenek míg ki nem nyitom a számat és nem adok épkézláb választ arra, miért hagytam ott őket.
Egészen idáig ki voltam biztosítva. Tele vagyok fegyverekkel, soha nem megyek minimum egy pisztoly nélkül sehova. A házam fel van kamerázva, a CIA és az FBI folyamatosan figyelteti Vegast, nincs-e pár légiós a helyszínen. Ennek ellenére most nem szóltak. Vagy nem vették észre őket, vagy csak lusták voltak szólni és inkább úgy döntöttek, innen oldjam meg magam, nem az ő dolguk ez. Akkor viszont ki fogok kelni magamból, ebben biztos vagyok.
Miután megtörtént a váratlan támadásuk, már csak arra volt időm, hogy elsütve kétszer a pisztolyomat, letudjam rázni őket magamról addig, míg nem találok egy biztos helyet ahhoz, hogy segítséget hívjak. A segítséget nem felmentőseregként értelmezem, inkább szeretnék megtudni valamit egy bizonyos személytől.
Amint lezajlik a gyors telefonálás, már indulok is Paradiséba, hogy a megbeszélt helyen megtudjak jelenni.
Óvatosan, egy profi gyalogos katona hatásosságával közlekedek a kihalt környéken, miközben minden második percben hallom az engem, idáig üldöző férfiak hangját. Egy sikátorra emlékeztető részét választom a gyárnak, majd teljesen hozzásimulva a falhoz várom meg Jasmine érkeztét, ami hamar meg is történik. Látszólag fittyet hány arra, hogy valakik a távolból az én nevemet ordibálják, valamint, hogy emberek vannak itt, rögtön kérdőre is von. Elkapva a nyakát szorítom rá szabad kezemet a szájára, s egy falhoz préselem.
- Maradj csendben! - sziszegem villogó szemekkel.
- Bízhatok benned annyira, hogy ha elengedlek nem kezdesz el kiabálni? - érdeklődök, ám még mielőtt válaszolna, meg is szabadítom száját a kezem szorításától, ezzel előkapva egy pisztolyomat biztosítom ki azt.
- Csak az igazat fogod mondani, különben szétlövöm a ketyegődet, ezzel megkönnyítve a rendőrök munkáját! Értetted? - érintem hozzá mellkasához a pisztolyom csövét, le nem véve arcáról a tekintetemet.
- Akinek dolgozol... a kedves maffiafő. Mondott rólam valamit? Elmondta, miért vagyok itt, miért vettem fel álnevet? Mert ő tudja! És biztos vagyok benne, ha ő tudja, akkor valamit már te is tudsz... említett engem akár csak egyszer? Őszinte választ kérek Cindy! - igazi nevével próbálok egy kis hatást gyakorolni rá, bár elég hozzá szerintem az, hogy mellkasához szorul a Glock csöve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 21:53

Az egymással, a nagykutya ágyában kéjesen hempergő nő és pasi könnyű préda volt. Olyannyira, hogy kedvem támadt még több ember életét kioltani, hogy az a csillapíthatatlan gyilkolás iránt érzett vágyam végre megkaphassa a kellő kielégülést. A hullákat egyszerűen csak az ágyon hagyjuk. A takarítás már nem az én feladatom. Azt általában Tim két olyan embere szokta elvégezni, akik olyannyira ügyesen rejtőzködnek, hogy ha nem mutat be nekik már a kezdetek kezdetén, lehet még ma sem hinném el, hogy léteznek.
Elvégezve a piszkos melót, pattanok be a BMW hátsóülésére, és mikor már mondanám a következő úti célt, hirtelen megcsörren a telefonom. Ahogy Aidan beszélni kezd, már abból tudom, hogy megváltoztak a tervek, amik alig pár perccel ezelőtt fogantak meg a fejemben, és amik elég szép kis summát hozhattak volna házhoz... Kiadva az utasítást a "személyi sofőrömnek", egyenesen Paradiseig furikáztatom magam. Amint kiszállok a kocsiból, és szembesülök a hellyel, ahova mennem kell, a vérem rögtön forrongani kezd, ahogy az adrenalin megkezdi ereimben a jótékony munkálatokat. Mindenesetre, akármennyire is szeretnék közelről a fejébe röpíteni valakibe egy golyót, lopakodó üzemmódba váltok. Fő az óvatosság! Lehet hamarabb leszerelnek, mint ahogy azt én megtehetném bárkivel is... A távolból érkező trappogások és kiabálások hangja csak még jobban megerősíti bennem a tényt, hogy itt valami nagyon nagy gebasz lehet. A dolog máris nem olyan izgató, mint amilyen eddig volt. Ameddig rá nem találok Aidanre, meg se fordul a fejemben, hogy mi van akkor, ha ez egy csapda, és azért hívatott ide, hogy végre valahára elfogathasson. A kelleténél idegesebb hangnemben csendül fel a hangom, rögtön vádaskodásba kezdve.
Dühtől villódzó szemekkel nézek az ő kékjeibe, egyik kezemben a fegyveremet tartva, készen arra, hogy leüssem vele, ha erre szükség lenne, míg másikkal eltolom számról a kezét.
-Ha kiabálnék, azzal magamat is lebuktatnám te szerencsétlen! Annyit nem ér meg az egész... - Sziszegem, majd meghallva a fenyegetést, dühösen összehúzom egy vékony vonallá a szememet, a fegyvert tartó kezem pedig elkezd a gyűlölettől remegni.
-Mindent elmondott! Mindent tudok rólad, amit csak tudnom kell. - Mondom a szemeibe, aztán kifejezéstelen arccal lejjebb irányítom tekintetemet a pisztoly csövére.
-Most pedig elég ebből a gyerekes macska-egér játékból! Mi ez az egész? - Fejtem le erőszakosan ujjait a nyakamról, így lépve hátrébb tőle, kibiztosítva a fegyveremet, fülelve a hangokat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 22:23


Legalább annyi eszük lenne ezeknek a nyomorultaknak, hogy nem ordibálnak és trappolnak úgy mint egy tehén csorda. Ha csendben meghúznák magukat, akkor nyilván nem venném olyan hamar észre őket és nem tudnám, hogy mikor merre kell mennem ahhoz, hogy elkerüljem a csapatukat. De nem, ők inkább játsszák a szorgos katonákat, akiknek tök mindegy, mekkora bazi hangzavart csapnak, csak elkapják azt az embert, akinek vérdíjat tűztek ki a fejére. Persze ez nincs minden esetben így, csak az övékében. De az bizonyosan.
Jasmine még csak véletlenül se akar csendben közlekedni, valamint némán megszólalni. Hogy az milyen? Semmilyen! Ne is beszéljen, még csak levegőt se vegyen.
Amint elkapom a nyakát, már hozzá is préselem az egyik mocskos falhoz, nem engedve, sőt, egyre inkább tartom csak, hogy biztosítsam, nem fog se el menni, se valamiféle sületlenséget csinálni. Ahogy letolja szájáról a kezemet, összevont szemöldökkel kezdem el fürkészni az arcát. Szavai igazak, ennek ellenére valamiért mégis kételkedek. Hogy miért? Fogalmam sincs. Talán azért, mert Jasmine-vel van dolgom.
- Mi? - engedem el hüledezve. Lehet, hogy mind idáig biztos voltam benne, hogy tud rólam, tud a múltamról még akkor is, ha én egy szót nem mondtam neki róla, mégis szavai olyan szinten meglepnek, hogy egy pillanatra még levegőt is elfelejtek venni.
Végül magamhoz térve folytatom, elhúzódva tőle, leengedve pisztolyt szorongató kezemet.
- Itt vannak... valaki köpött nekik. Eljöttek, megtaláltak - fordulok ismét a hangok irányába.
- Fogalmam sincs honnan tudják, hogy itt vagyok. Felvetettem minden lehetőséget, ami szóba jöhet, utánuk jártam, de semmi... A CIA-nak pedig addig nem akarom jelenteni, míg ki nem derítem, hogy ki volt az, aki a kezükre adott - törlöm le az arcomról az időközben végigcsorgó vért, majd beharapva alsó ajkamat pillantok idegesen az egyre inkább hangosodó kiabálások felé.
- Jas, tudnom kell... ugye nem te szóltál nekik?! Vagy nem a kedves főnököd? Nem akarok oda vissza menni érted? Nem akarok! - emelem meg a hangomat idegesen.
- Ott van! Ott van! - amint meghallom, ereimben megfagy a vér, szívverésem először kihagy pár ütemet, majd veszett dobogásba kezd.
Elkapva a lány kezét kezdem el húzni magam után.
- Tünés! Fuss már! - lököm magam elé egy határozott mozdulattal, nehogy őt találják el a nekem szánt golyók, melyek sokasával pattannak le a falakról, fémkerítésekről.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 22:50

Alig telik bele tíz percbe, már rá is bukkanok Aidanra, aki a jelek szerint nagyobb szarba van, mint gondoltam volna. Hálát adhat Istennek azt hiszem, hogy legalább nem hullámzik!
Azt hittem, hogy talált valakit, akit le kéne szerelnem, erre kiderül, hogy valami egészen másról van szó. Kérdem én! Ilyenkor hol vannak a "nagy" FBI-os és CIA-s kebel barátai?
Rögtön forrongni kezdek a dühtől, ahogy elkapja a nyakamat, és a számat is be fogja. Ez a seggfej tényleg azt hiszi, hogy nekiállok majd bajba esett csitriként kiabálni, hogy mindenkinek a figyelmét magunkra vonjuk? Tényleg ennyire alábecsülne? Engem, aki akkor sem lenne képes segítségért kiáltani, ha az élete múlna rajta, és akkor már inkább megdöglene?
-A füleden ülsz, ba*d meg?! - Förmedek rá, próbálva ügyelni arra, hogy idegességem ellenére hangom továbbra sem legyen hangosabb egy suttogásnál. Ahogy az újabb és újabb hangfoszlányokat felénk hozza a szél, elszakítom kezét a nyakamról. Igen, így máris szabadnak érzem magam, nem pedig úgy, mint egy csapdába esett patkány, még ha Aidannak hála most ebbe a helyzetbe is kerültem.
-Te tényleg azt hiszed, hogy képes voltam hatóságiakhoz fordulni, ÉN, aki bujkál, csakhogy feladhasson? Aidan, le se szarlak, a fejedre kitűzött vérdíjnál nem mellesleg sokkal fontosabb az, hogy megéljem legalább az ötvenet, szóval, nem én voltam! - Próbálom meggyőzni őt arról, ami az igazság. Az már más kérdés, hogy Timnek megvannak a maga kis módszerei arra, hogy emberekről kiderítsen ezt azt, és hogy az infókat tovább adja a legfőbb bizalmasának, azaz nekem.
-Nem tudom, hogy ő volt-e. Nem kérem számon a főnökömet arról, hogy mikor mivel töltötte a szabadidejét. - Mondom, és mikor meghallom a közeledő kiabálásokat, a másik fegyveremet is előkapom.
-Eressz! - Nyögöm akaratosan, amikor megragadja a kezem. Mindig is utáltam az ilyet. Így abszolút semmi szabad mozgásterem nincs. Gyakorlottan vetem ki magam a fal takarásából, és irányítom pisztolyaim csövét két különböző irányba, két fickót el is találva.
-Egy nő! Egy nő is van vele! - Ba*a meg! Ebből soha nem keveredek már ki. Nem tétovázva vetem be magam a következő, éppen útba eső fal mögé bukfencezve, guggolva simulva hozzá hátammal a falnak, mindkét fegyveremet erősen szorítva magam, zihálva hallgatva a hangokat. Mikor a légzésem helyre rázódik és a szívverésem is normalizálódik, hirtelen, eddig nem érzett fájdalom nyillal bele bal vállamba. Oda kapva a fejem, tűnik fel, hogy folyik belőle a vér... Súrolt egy golyó... Nem foglalkozva vele tovább, veszek egy mély levegőt, és továbbra sem szólalva meg, keresni kezdem tekintetemmel Aidant.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime22.12.12 23:10


- Jól van ba*d meg, felfogtam! - förmedek rá végső kétségbeesésemben. Soha nem voltam még ilyen szinten beszarva a Franciáktól. De most, hogy itt vannak és már egyszer szétrúgták a seggemet, jó lenne nem elkapatni magam végleg. Nem hiányzik nekem, hogy azt a bizonyosat is kiverjék belőlem. Nagyon nem szorulok rá, élném én a saját kis életemet a házamban, Aldric segítségével.
- Tudod, manapság senkiben nem bízhat meg az ember, emellett semmitől nem lepődik meg. Szerintem van épp elég frappáns módszered ahhoz, hogy még a CIA se vegye észre, ki vagy valójában. Vagy tévedek? - emelem meg a szemöldökömet, immáron inkább csevegő hangnemet megütve. Mintha nem menekülnöm kéne, csak bájcsevegnem egy csinos nőszeméllyel.
Viszont szavai csak meggyőznek. Ami pedig a továbbit illeti. Igaza van, tényleg nem tudhatja, miben mesterkedik a főnöke, mit csinál, mit nem. Nem kérdezősködhet. Így ejtve ezt a témát dörzsölöm meg a hajamat.
Mikor megjelennek a franciák, reflexből kapom el Jas karját, és kezdem el húzni magam után, majd előre engedve követem. Amint ő előkapja a fegyvereit, ugyan ezt megteszem én is a két Glockal, miket rögtön biztosítok is. Egy gyors mozdulattal fordulok meg, s hátra vetve magam lövök ki két-két golyót, melyek közül kettő biztosan célba is talál, megítélve ezt a kiabálásokból és puffanásokból. Földet érve megpördülök, csizmámmal határozottan megtartom magam csak, hogy ne csúszhassak tovább, majd előhúzva egy tőrt a másik lábbeliből, megpörgetem a kezemben. Az egyik fegyvert hatástalanítva csúsztatom az övembe, és felvéve a pókerarcot indulok el a férfi felé, ki veszett, feldühített bika módjára indult el felém az elmúlt másodpercben. Köszönhető fürgeségemnek és a jóval könnyebb felépítésemnek, sikerül úgy helyezkednem, hogy az ütés amit rám mér, a mellkasomat találja el az arcom vagy a nyakam helyett. Egy pillanatnyi megingás és arc torzulást követően már lendítem is a tőrt, mivel elmetszve a nyakában található létfontosságú szerveket, máris a túlvilágra küldöm. Míg fordulok egyet, egy alacsonyabb tetőrészről Jasmine felé tartó férfit leszedek a Glockal, hogy még csak véletlenül se érhessen túl közel hozzá.
Futtában közelítem meg Jas-t, egy intés kíséretében adom tudtára, hogy ideje menni. Ahogy előre fordulok csak egy kézzel találom szembe magam, mi egy betontömb mögül nyúl ki, és elkapva a nyakamat vág nagy csattanással az aszfalthoz.
- R...rohadj meg! - szorítok rá kezére, s még mielőtt bármit tehetne, kinyújtott ujjakkal, nagy lendületet véve csapok bele karjának egy olyan pontjába, amit ha nagy nyomás ér, teljesen lebénul tőle ideiglenesen.
- Kellett neked kekeckedni - tápászkodok fel a torkomat szorongatva, két golyót is eresztve a fejébe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 10:53

-Te most komolyan azt hiszed, hogy nincs jobb dolgom annál, minthogy lessem minden rezdülésedet, és feladjalak azoknál a csigazabálóknál? Naiv vagy... - Nézek bele halálos tekintettel a szemébe, állva a kék szemek pillantását, amikben olyan félelem, és magatehetetlenség csillog, mint amilyet azelőtt még soha nem láttam tőle. A tény, hogy telepakolta a gatyáját, megmosolyogtat, és már éppen állnék elő egy következő csípős, szánakozó megjegyzéssel, amikor hirtelen közeledni kezdenek a Diótörő babák. Itt nincs mese, futni kell. Ennyi embert lehetetlen leszedni. Mindig is utáltam, ha egérúthoz kellett folyamodnom, de az életem sokkal fontosabb ezekben a percekben, mint a büszkeségem.
Amikor elkapja a kezemet rögtön ellenkezni kezdek. Ki is szakítom csuklómat a szorításából, és saját lábra állva vágódom ki a tűzvonalba, két katonát rögtön le is lőve. A vérem azonnal felpezsdül, hogy végre a nap folyamán először méltó ellenfeleimre találtam, de tudom, hogy vissza kell fognom magam. Nem pazarolhatom el itt az összes lőszeremet. Tim biztos, hogy nem hagyná annyiban, és addig faggatna, ameddig el nem mondanám neki, hogy hova lett a teletöltött táram tartalma, és ki tudja? Lehet, hogy ma még más területen is szükségem lesz a fegyvereimre. Nem kockáztathatok!
Két lövés után bevágódom az egyik menedékként szolgáló fal mögé. Guggolva simulok hozzá, mikor kisvártatva megérzem a fájdalmat a vállamban. Na jó, ennél már szörnyűbb dolgokat is túléltem, mindez meg se fog kottyanni! Elszakítva tekintetemet vér áztatta kabátom válláról, összeszűkített szemekkel kezdem el keresni azt az idiótát, mikor valaki előugrik, és mellém lő.
-A k*va anyád! - Sziszegem, és egyik pisztolyom csövét máris amatőr támadómra irányítom, akit egy lövéssel iktatok ki. Rohadék! Itt viszont nem maradhatok... Nesztelenül feltápászkodom, és továbbra is a falhoz simulva, fegyvereimet magam előtt tartva, dugom ki fejem a fal takarásából egy gyors terepszemle erejéig. Ekkor pillantom meg, amint Aidan nagy merészen hadakozik a földön az egyik katonával. Szívesen megkönnyíteném a dolgát, de félő, hogy innen nem tudnék elég pontosan célozni, és nem a megfelelő embert találnám el.
-Mögötted! - Kiálltok ki, mikor meglátok hátulról közelíteni egy pasast Aidan felé. Ameddig ő a másik fickóval van elfoglalva, addig én a felé közelítőnek a fejébe röpítek egy golyót, miközben Aidan a másikkal szemben fölénybe kerül, és pillanatokon belül már csak két lövést lehet hallani felőlük.
-El kell tűnnünk innen... - Kiáltom oda neki félhangosan. Addig kell kereket oldanunk, ameddig a többi ránk nem talál. Egyenlőre tiszta a terep.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 11:54


- Nem mondtam, hogy lesed minden rezdülésemet, de kinézném belőled, hogy egy szabad órádban csak úgy feladsz. Okát nem tudnám megmondani, de eltudom képzelni - nézek vissza hasonló gyilkos csillogással szemeibe, mint ahogy azt ő maga is teszi. Ha érkezésem és időm lenne rá, akkor most kinyomnám azokat az irdatlan nagy szemeket, melyekbe annak idején beleszerettem, de inkább nem csúfítom el bájos arcát. Kár lenne érte.
Azt mertem remélni, hogy mivel nem találnak minket - igen immáron kénytelen vagyok többesszámban beszélni - tovább állnak és elmennek egy másik irányba. Csak, hogy akkorát tévedtem, mintha azt mondtam volna, az éjszaka uralkodó csillaga a Nap.
Míg Jasmine-n a lelkesedést és gyilkolásvágyat látom, addig én inkább az ellenkezőjét élem meg. Ma már volt szerencsém összeakadnom egy francia lábával valamint öklével, egyáltalán nem olyan kellemes az. Ha megtehetették volna, már rég halott lennék, ebben biztos vagyok. Egy katona elég ahhoz, hogy hatástalanítson egy átlag embert, a gond csak az, hogy én is katona vagyok és voltam, nem olyan könnyű eltenni láb alól. De az, hogy több mint tízen jöttek el értem, jókorát nyomott az esélyükön, így meg van rá az esély, hogy már a holnapot se érem meg. Ha nagyon elfajulnának a dolgok, akkor kénytelen leszek jelenteni a CIA-nak vagy az FBI-nak.
Hallom felcsendülni Jasmine fegyvereit, majd ugyan ezzel a lendülettel, a törékenynek ható lány, már el is tűnik egy fal mögött. Ez valamelyest könnyít a helyzetemen, tekintettel arra, hogy biztonságban lehet.
Míg egy nagydarab férfivel hadakozok a földön, addig újabb lövések sorozata töri meg az éjszaka csendjét, minek hallatán meghűl az ereimben a vér. Kicsavart nyakkal fókuszálok azon fal felé, hol az előbb láttam Jas-t, de szerencsére csak egy halott férfit pillantok meg.
Micsoda gyilkológép...
Felpörgetve az eseményeket kapok elő egy kés nagyságú tőrt a csizmámból, majd a férfit megrohamozva kikerülöm, és ahogy megfordul, egy könnyed mozdulattal vágom el a nyakát. Szinte hallani lehet, ahogy a levegő sípolva, reszketősen árad be és ki a vágáson. Undorító. Amint elindulok egy sikátor felé, egy erőteljes kéz ragadja meg a nyakamat és vág a földhöz olyan erővel, hogy a fogaim is összekoccannak. Ez az állapot persze nem tart sokáig, máris likvidálva a férfit talpra kínlódom magam, a fejemet ért ütéstől még mindig kábultan. Összeszűkített szemekkel nézek végig a sötét bőrű férfi elnyúlt testén, s kénytelen vagyok megállapítani, őt ismertem. Hihetetlen, hogy még azok is képesek egy ember életére törni, akik annak idején a barátjának mondták magukat. Az elmélkedésből a lány kiabálása ránt ki, majd az ezt követő lövés, és test tompa puffanása.
- Azt ugye tudod, hogy nagy szarban vagyunk? - rázom meg egy nagy lendülettel a kést, hogy minden vércsepp eltűnhessen róla. Szorosabban tartva a markolatánál, egy zsákutca felé indulok el, minek első konténerére már fel is ugrok.
- Menjünk erre jó? A tető nem biztos, hogy engem elbír, majd megyek a falon. Te viszont menj a tetőre - húzom fel magam a vaskos falra, majd a kezemet nyújtom Jas-nek, hogy felhúzhassam magamhoz. Remélhetőleg nem fog megint fanyalogni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 20:20

-Jó, ameddig okot nem tudsz rá felhozni, hogy miért is csinálnám, addig többet ne beszéljünk erről! Még a végén tényleg kitalálok valamit és feldoblak náluk. - Ezt akár fenyegetésnek is felfoghatja, és jobb ha elkezdi félteni a bőrét még az eddigieknél is jobban. Ismer már annyira, hogy tudja, képes vagyok megtenni, nem szoktam fölösleges, be nem tartott ígéretekkel koptatni a számat! És, hogy az mennyire szegi a kedvem az egésztől, hogy Ő az, akit képes lennék hidegvérrel feladni? Nos, egy cseppet sem hat! Teintettel arra, hogy milyen múltunk volt együtt, na és persze, nincs okom arra, hogy lelkiismeret furdalásom legyen miatta. Abszolút semmi közünk nincs egymáshoz!
A buliba aktívabban csak az utolsó szavaim lezárulta után vetjük bele magunkat. Aidan és én is teljesen más irányba mozdulunk. Nem is baj, hogy szétszóródtunk. Így nagyobb esély van arra, hogy több embert is eltegyünk láb alól főleg azért, mert olyanok, mint egy pestis járvány. Mindenhol ott vannak, és annak ellenére, hogy mennyit elhallgattatunk már, teljesen olyan érzésem van -és így is látom-, mintha egyre többen lennének. Megállíthatatlanok ezek a mocskok! Rövid ideig tartó kis akciózás után úgy döntök, hogy itt az ideje annak, hogy egy kicsit kiiktassam magam a buliból. Be is vonulok az egyik fal védelmébe, amikor kisvártatva valaki megint megzavar a "kényszerpihenőm" közben, ami alatt talán lenne egy kis időm a sebeim "nyalogatására". Dühből történő felindultságtól -meg egyébként is-, lövöm szét a rám támadt pasas fejét hideg vérrel, és csak ezután szánom rá magam, hogy egy gyors terepszemlét tartsak, egyenesen Aidant keresve, akinek besegítek azzal, hogy innen, biztos távolból lövöm a rátámadó katonákat, akiket ő nem vesz észre. Mire felhangzik az utolsó lövés is -ami már nem tudom, hogy Aidan, az egyik katona, vagy az én pisztolyomtól származik-, addigra már olyan csendes és kihalt a terep, mintha előbb nem is kerültünk volna tűzvonalba.

-Igen, na és mindez mégis ki miatt? - Trappogok oda hozzá dühtől izzó szemekkel, próbálva nem a vállamba nyilaló fájdalomra gondolni, és arra, hogy milyen büntetés vár rám majd a nagykutyánál ezek után...
-Tudod, ez az első jó ötleted mióta itt vagyunk! - Köpöm oda neki, és meg se várva a további szavait, már indulok is, ugyanazon a falon kapaszkodva föl, ahol ezt Aidan is megtette.
-És majd vonyíthatom odafönt a holdat, vagy mi? - Szitkozódom, mint egy k*va pufogó vipera, aztán kelletlenül, de engedelmeskedem neki, és belekapaszkodva az ereszbe, húzom fel magam sűrű káromkodások közepette, amik a vállam irdatlan fájdalmának szólnak. Végül aztán csak csak feljutok. Odafent tartok egy gyors terepszemlét, majd előkapva egyik fegyveremet, futólépésben indulok el előre, immáron már a tetőn egyensúlyozva, valahol Aidan fölött haladva, tartva vele a tempót. A krach akkor üt be, amikor az egyik instabil cserép kicsúszik a lábam alól, én pedig elveszítve az egyensúlyomat, zuhanni kezdek. Még épp időben megkapaszkodtam az ereszben, a pisztolyom azonban a földre zuhant, és a kibiztosított állapot miatt vakon belelőtt a levegőbe.
-A francba... - Sziszegem fogaim közt, továbbra is az ereszen lógva.
-Ugorj le érte. Nem fogom itt hagyni! - Bökök fejemmel a földön árválkodó Glockom felé, majd felhúzom magam a tetőre, és letérdelve annak szélére, figyelem, hogy mit is fog tenni. Csak abban bízhatunk, hogy az előző lövést nem hallották meg a csigazabálók, és hogy senki sem ólálkodik a közelben... megint...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 21:04


Szememet forgatva rázom le magamról Jas szavait. Tisztában vagyok vele, hogy amit mond, azt be is tartja, nem éri meg veszekedni vele. Ennek ellenére teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy ha sokáig fogjuk itt ba*ni a rezet, akkor soha a büdös életben nem jutunk ki innen élve.
Amint megjelennek a légiósok, már szét is válunk, hogy kellő mennyiségben küldhessük őket a túlvilágra. A gond csak az, hogy rá fognak jönni a főhadin, hogy nem vagyok egyedül és, hogy megállás nélkül öljük a katonákat, így gyakorlatilag még keményebben fogják rám küldeni az embereket addig, míg tényleg bele nem kell szólniuk a hatóságiaknak. Márpedig kénytelen leszek jelenteni nekik, különben itt fog megpusztulni egy mesterlövészük a helyszínen anélkül, hogy csak annyit mondhatott volna: Pá!
A felrepedt halántékom mellé társul még egy kis vállfájás, gerinc bántalom, de gyakorlatilag teljesen ép maradok addig, míg a nyakamat el nem kapják. De ezen is kénytelen vagyok hamar túltenni magam, ha nem akarom szitává lövetni nem csak a saját, de Jasmine testét is.
Szerencsére a lány nincs túl messze tőlem, így míg egy-egy katonával küzdök, addig ő a rám támadókat könnyű szerrel le tudja szedni rólam.
Pár perc leforgása alatt, elnémul minden. Rajtunk kívül csak egy-egy nyávogó kóbor macska az, ami elrontja a csodálatos, vörös testnedvvel és emberi hullákkal megrakott aszfaltos utak látványát. Félre értés ne essék, nem vagyok én olyan elfuserált barom, hogy élvezném a látványt. Minden esetre megkönnyebbülni megkönnyebbülök, hogy immáron tízzel, hússzal kevesebben vannak.
- Nehogy azt mond, hogy nem élvezted! - vigyorodok el letörölve egy adag vért a szám széléről, közben felvetve az ötletet, hogy talán el kellene tűnnünk innen, mielőtt ismét elszaporodnának.
Látszólag nincs kibékülve a gondolattal, hogy meg kell fognia a kezemet, míg én felsegíteném, így nem is próbálkozik, én pedig nem fogok neki könyörögni. Ha nem kell a segítségem nem kell, menjen csak a hülye makacs feje után. Azt persze megvárom, hogy feljusson a tetőre, de mivel muszáj haladni, kiegyenesedek annyira, hogy a fejemet ne láthassa meg senki. Csak ezután töri meg a csendet egy hangosabb robaj, majd Jasmine felém közeledő teste, pisztolyának vakon ellőtt tölténye, mi milliméterekre kerüli el a lábamat.
- Az Istenbe Jasmine! És még te mondod magad bérgyilkosnak? - förmedek rá, miközben az ereszről lóg alá. Elégedetlenül csóválva a fejemet guggolok le, majd ugrok le halkan, nesztelenül az aszfaltra, hogy összekaparhassam a leesett fegyvert. Amint lehajolok érte, hangos dörrenés töri meg a csendet, majd egy halk nyöszörgés, ami... ami bizony belőlem jön.
Kezem lassan emelem a kulcscsontomhoz, mi alól forrón szivárog a vörös nedű. Persze a meglepettség az, ami először letaglóz, a bennem dúló adrenalin nem is engedi, hogy érezzem a fájdalmat. Abban viszont segít, hogy automatikusan kibiztosítsam a saját Glockjaimat, melynek egyik, egy fejlettebb példányából kiengedve egy, majd még egy golyót, rögtön fejbe találom a tőlem nem túl messze álló férfit.
- És különben is b*szódj meg! - ordítok az immáron hulla formát öltött négusra, közben visszafordulva a falhoz, hogy valamilyen úton módon feltudjam húzni magam. Amint a nehezével megvagyok, vállamra szorított kézzel indulok el Jas felé, hogy odaadhassam neki a menet közben összeszedett pisztolyát.
- Most pedig... tünés - lihegem sarkon fordulva, egy pillanatra meginogva a nem túl széles falperemen. Annyi szerencsém van, hogy a golyó nem maradt bennem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 23:19

Szavai hallatán csak egy alig látható kis gyilkos vigyor jelenik meg a szám szegletében, így sandítva fel rá, szemeimben pajkos, gyilkos csillogással, ép kezemet egy pillanatra a lövést ért vállamra szorítva, amiből a vér lassacskán már elapad.
-Ha ölni kell, azt mindig élvezem. - Adok választ őszintén, majd egy utolsó gyors pillantás még a sajgó vállamra -amin a sérülés legalább öt centis, ha nem nagyobb-, és már indulok is Aidan társaságában egy olyan helyet keresni, ahol talán lesz alkalmunk arra, hogy egy kis időre meghúzzuk a franciák elől magunkat, vagy ami egyenesen a menekülési útvonalat jelentheti erről a katasztrofális helyről. Minél hamarabb biztonságban akarom tudni magam. A többi nem is számít...
Odaérve a gyárépület következő sarkához, nem tétovázva tovább, megfogadom Aidan szavait, és a fal és az eresz segítségével -aminek rozsdás széle belemar a tenyerembe-, felkapaszkodok a tetőre, hogy ott folytathassam tovább utamat Batmenné, vagy Macskanő formájában tovább. Őszintén szólva, egyenlőre fogalmam sincs arról, hogy miért jobb nekünk az, ha én a tetőn folytatom az utat -úgy, hogy azt sem tudom, hogy merre tartunk-, ezen viszont nem tudok túl sokáig gondolkozni. A cserépdarab váratlanul csúszik ki a talpam alól, én pedig kis híján gerincemet törve több métert zuhanok. Szerencse, hogy annak idején annyi figyelmet fordított Tim a kiképzésem alatt a reflexekre. Én megúsztam zuhanás nélkül, a pisztolyom azonban nem.
-Kussolj! Nem én vagyok az a balfék, akit üldöz az egész légió... vagyis, hála neked, most már én is belekerültem a szarba... - Sziszegem viszonylag halkan a fogaim között. Az pedig már a legkevesebb, hogy ő fog lemászni érte. Ameddig ő ezen van, addig én fájdalmas nyögések árán, de visszatornázom magam a tetőre. Ám alighogy sikerül elhelyezkednem kényelmesen, és Aidannek földet érnie, az árnyékból már ugrik is elő egy pórul járt katona. Mielőtt még lelőhettem volna, Aidan már cselekedett is.
-Add ide! - Nyúlok le a falhoz, amikor már újra rajta toporog, és kikapom kezéből az engem illető fegyvert, alaposan végig pásztázva a holdfényében, hogy nem-e esett valami komolyabb baja. Szerencsére azonban egy karcolást sem vélek rajta felfedezni! Ezzel a ténnyel sokkal nyugodtabb szívvel haladok tovább. Addig folytatom csak az utamat a tetőn, ameddig a végéhez nem érek, ahol aztán fájdalmasan sziszegve, de lekászálódom a tetőről, megfontoltan ugorva le a földre, mire a dobbanásommal egy időben valami zörgést is meghallok az egyik konténer halom mögül. Fegyveremet kibiztosítva, surranok közelebb az ólom tárolókhoz, amik mögé tettre készen nézek be, ám egy kóbor macskán, és annak kölykein kívül mást nem látok.
-Tiszta a terep! - Szólok fel Aidannak, majd beslisszolok az ajtón, a falnak simulva kezdve el odabent haladni. Soha nem tudhatod, hogy mikor, ki fog meglepni!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime23.12.12 23:47


- Ó ebben biztos vagyok szivi - kaján vigyorral a képemen veszem szemügyre arcát, az azon csillogó két nagy szemet.
- Tudom mondanom se kell, de azt majd nézesd meg. Nem hiányzik, hogy elfertőződjön, egy ilyen lepratelepen pedig nem lenne meglepő - emelem meg a kezemet, ezzel is megmutatva a már rátapadt mocskot, a telep szennyét és a saját, valamint a lelőbb férfiak vérét mutogatva ezzel. Nem szép látvány, egy napig hipózni fogom magam, az is biztos.
Minden flottul megy addig, míg Jasmine alatt meg nem csúszik egy nyilván már elmozdult cserép, és elkezd villám sebességgel lecsúszni a tetőről, nekem pedig érkezésem sincs, hogy utána kapjak. Csak arra tudok koncentrálni, hogy időben ellépjek a pisztolya tölténye elől, mikor az a levegőbe lő.
- Mi az, hogy balfék? Ba*d meg, ha te kibírnál öt évet náluk, akkor komolyan mondom nem csak hosszába, de keresztbe is megraklak jó? - förmedek rá a lehető legundorítóbb szavakkal ezzel is tetőzve ingerültségemet. És ezután még engem küld le a cseszett pisztolyáért, mikor elég lenne elengednie az ereszt, máris egy konténeren landolna, onnan pedig tiszta az út. Ennek ellenére majom módjára ugrok le a falról, hogy összekapirgálhassam a nyamvadt pisztolyt, mikor is egy dörrenés kíséretében a kulcscsontom alatti lágy részbe belefúródik, majd átszakítva minden útjába kerülő húst, izmot és csontot, az egyik falban áll meg a franciák híres kilenc milliméteres ezüst golyója. Egy pillanatra köpni, nyelni nem tudok, csak azzal vagyok elfoglalva, hogy azt az adrenalin löketet, amit órákkal ez előtt kaptam, most feltudjam hasznosítani, és ép kezemmel a férfira lőhessek, kinek a töltény végül a fejében talál megnyugvást. Fújtatva, remegve mászok vissza a falra, a parancsoló szavak hallatán pedig megadom amit kér.
- Azt hinné az ember, hogy nő létedre majd visítva... visítva megrohamozod a kismacskákat, hogy hazavihesd őket... - nyögöm hozzásimulva a falhoz, úgy haladva tovább, egy csinos kis vércsíkot húzva magam után a mocskos vakolaton - szégyen és gyalázat - morgom, az élettelenül lógó kezemre összpontosítva, ezzel övemből előkapva a Glockot, hogy azt kibiztosítva, legalább ép kezemmel tudjam tartani, védeni magam. Még így is jobb mint a semmi. Ami pedig a karomat illeti... hát, ha nem a franciák ölnek meg, akkor majd a vérveszteség. Szerintem sokkal kellemesebb végzet.
Az persze még csak véletlenül se jut el a tudatomig, hogy miről is karattyol, így felvont szemöldökkel pillantok rá.
- Mit mondtál? - véleményem szerint ez sokkal szebb kifejezés, mint a Mi? vagy a Mi van? De körülbelül ugyan olyan idegesítő is. Végül elhaladva mellette simulok hozzá egy vele szemközti falhoz, arcomhoz tartott pisztollyal, hogy még idejében aktiválni tudjam, ha szükség lenne rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime24.12.12 0:30

Kaján vigyora láttán csak fintorgok egyet. Nem is értem, hogy régen, a gimi alatt ,hogy tudtam ennek a gyenge próbálkozásnak bedőlni! És mégis jártam vele... szóval, valami biztos van abban a vigyorban, ami annak idején megfogott, és amivel ma már nem beszélné le rólam a bugyimat.
-A múltkori golyót is orvos nélkül szedték ki belőlem. Nem kell aggódnod! Nem halok meg, még jó sokáig örülhetsz nekem. - Mondom egy meglehetősen arrogáns vigyorral a képemen, aztán csak elindulok előre, pillanatokon belül már a gyárépület tetején egyensúlyozva. Egészen addig klafán mennek a dolgok, ameddig meg nem csúszok, és nem kezdek el csüngni a tetőről, mint egy idióta, aki a dagadt, hájas segge miatt nem tudja magát felhúzni, mert a súly lehúzza.
-Még hosszába se kellene, hogy megdugj! - Ellenkezem ingerült hangon, ügyelve persze mindeközben arra, hogy olyanok, akiknek nem kellene, ne hallhassák meg, hogy itt vagyunk. Vissza mászva a tetőre, már érkezik is Aidanhez egy váratlan látogató. Látni nem látom a sötétben, hogy mi történik, a két pisztoly dördülés azonban nem tudja elkerülni a figyelmemet. A hirtelen beállt csendben nem teszek mást, csak visszafojtott lélegzettel várok. A levegő csak akkor szakad ki a tüdőmből, amikor meglátom Aidant visszamászni. Nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ilyet fogok mondani, de örülök, hogy megúszta.
Hamarosan mind a ketten szintet váltunk, és a falhoz simulva, immáron már a földön haladunk tovább.
-A hozzám hasonló nők azok maximum csak azért rohamoznák meg ezeket a dögöket, hogy megnyúzhassák és kinyírhassák őket. - Felelem, ahogy belököm magunk előtt az üresnek látszó épület ajtaján, hogy odabent folytathassuk utunkat.
-Nem mondtam semmit. - Forgatom meg a szemeimet. Pasi, jellemző. Amit kéne, azt sose hallják meg!
-Na, jó, állj meg! - Torpanok meg végül, szembe állva vele, majd nem habozva és nem is finomkodva -mivel időnk nincs sok-, lerángatom sebesült válláról a kabátot, majd letépve a kabátom alatt lapuló pulóveremből egy darabot, elkezdem bekötözni, hogy legalább a vért elállíthassa.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime24.12.12 0:50

- Micsoda szívós maca vagy te... mondjuk ez már a gimiben megmutatkozott. Kicsi a bors de erős, mi? - ugráltatom a szemöldökömet kihívóan, ám mint akinek lebénultak az arcizmai, inkább fel is mondok e bájos kis művelettel, helyette elindulunk a tető felé, hova felsegíteném Jas-t, ha hagyná.
Kíváncsian méregetem, ahogy lóg lefelé az ereszről.
- Valóban? Évekkel ez előtt még nem ezt mondtad, sőt! Inkább tartottad magad csak, hogy szórakoztassalak kicsit... vagy inkább ne idézzem a múltat? - villantok gyilkos vigyort, ahogy leugrok a falról, majd odafigyelve arra, hogy senki ne vegyen észre, már nyúlok is a fegyverért.
Legközelebb véresen, kilyukasztva baktatok vissza a falhoz, majd felhúzva rá magam indulunk tovább, mivel biztos vagyok benne, hogy eljutott a franciák fülébe a lövés. Mellesleg ez a környék kong az ürességtől, a magas falaktól, így minden a duplájának erősségével verődik vissza a falakról.
- Szóval stólára van szükséged? Miért nem ezzel kezdted? Kedves főnököd biztos megajándékozna egyel, nem gondolod? Szép perzsa macska stóla. Csinos is az - morgom az orrom alatt, ahogy haladunk előre. Engedelmesen követem Jas-t az épületbe, s csak akkor érzem magam igazán kiszolgáltatottnak, mikor belegondolok abba, hogy hagyom, hogy egy nő uralkodjon felettem. Manapság tényleg ők viselik a nadrágot? Hihetetlen...
Felszólítására megtorpanok, s hagyom, hogy lerángassa vállamról a kabátot. Arcizmaim megrándulnak, de éltem már meg ennél is rosszabbat. A helyzet viszont az, hogy hülyék vagyunk mindannyian bakker! Mi a p*csáért foglalkozunk mi azzal, hogy milyet éltünk már meg, mennyivel rosszabbat a jelenlegi gondjainknál? Az akkor volt, és lehet, hogy túléltük, de mi van akkor, ha pont a mostanit nem fogjuk? Mindig a mostani a legrosszabb, nem ami már volt. Nem is értem, hogy lehetünk mi emberek ilyen naivak.
- Ki gondolta volna, hogy képes vagy feláldozni értem a ruhádat, Cindy? Mert én nem - nyögöm, miközben nekivetem hátamat a falnak, ezzel egy hatásos kis terepszemlét tartva. Míg ő a vállamon tátongó lyukat nyomkodja, addig én hol a plafont, hol pedig az ajtókat nézegetem... mintha...
- Ennek a gyárnak minden szintje ugyan olyan igaz?... - teszem fel a kérdést inkább magamnak, mint Jasnek.
- És annak idején ez egy rakéta gyár volt - összevont szemöldökkel futtatom végig tekintetemet a felső csővezetéken.
- Akkor viszont... kell, hogy legyen egy alagút is a gyár alatt, ami kivisz innen minket, valahova... valahova Vegas környékére. Talán... talán ahhoz a hosszú útszakaszhoz, ami átviszi az embert innen, oda - csak akkor tűnik fel az akadozó beszédem, mikor megrázva a fejemet, ismét Jasre próbálok fókuszálni.
- Meg kell keresni a lejárót... - ezzel kivéve a kezéből a rongyot elhajítom, majd visszahúzva vállamra a kabátot, már indulok is a lépcsőkig, hogy onnan lefelé haladva megtaláljuk azon csatorna részt, ami innen eljuttat minket Vegasba. Csak találjuk meg minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime25.12.12 11:57

Még szavakba foglalni is irtózatosan nehéz, hogy mennyire utálom azt, ha valaki ennyire amatőr módon igyekszik kihozni a sodromból. Már csak az a baj, hogy jó úton halad a céljának elérése érdekében. Sajnos túlságosan is hirtelen haragú vagyok -ami már a gimiben is megmutatkozott, leginkább a pszichiátrián kezelt dühkitöréseimben-, és ha egyszer bepipulok, nincs megállás, képes vagyok végezni mindennel és mindenkivel, aki csak az utamat állja, és mozog. Vigyázz magadra te kis vasgyúró! Ahogy te is mondtad, szívós, őrült maca vagyok. Ki nem mondott gondolataim hadára semmi jót nem sejtetően elmosolyodom.
-Jaj, ne is emlékeztess! Még a végén összehányom a bakancsodat! Kíváncsi vagyok, hogy a katonaságban eltöltött évek mennyire viselték meg a pö*ödet. Azon se lepődnék meg, ha már nem lenne a naciban semmi... - Vágok vissza egy arrogáns vigyorral együtt. Szemeimből láthatja, hogy mennyire élvezem a dolgot. Így már kamatostul adhatom vissza neki azt, amit a gimis éveink alatt is csinált velem. A pofon, a kiabálások... És, ami a legjobb, belekevert ebbe az oltári nagy szarba, ami egyenlő azzal, hogy ezentúl akármit is csinálunk, együtt kell dolgoznunk....
-Nem hordok olyan szemetet. - Felelem, amikor már lent haladunk, és megcélozzuk a gyárépület -remélhetőleg-, katona mentes belsejét. Már csak arra lenne szükség, hogy valamivel világítani tudjunk. Ebben a rohadt sötétben az orromig se látok el! És ki tudja? Talán csapda, minden kis eshetőségre fel kell készülni. Ezért is simulok oda hátammal a lehető legjobban a falhoz, nem is foglalkozva azzal, hogy a vállam ettől csak még piszkosabbul kezd el fájni. Összeszorított fogakkal, egy nyikkanás nélkül tűröm a fájdalmat, egyik fegyveremet magam előtt tartva. Ekkor tűnik csak fel, hogy Aidan ilyen állapotban aligha fogja tudni folytatni az utat. Nem azért segítek neki -a félreértések elkerülése végett-, mert én ilyen kis jótét lélek vagyok, hanem inkább magamért, azért, hogy hamarabb kijussunk, és hogy ne vérezzen el. Ha feldobja a talpát, egyedül aligha fogok tudni megküzdeni ennyi balfékkel.
-Elég vér tapadt mér hozzá ehhez az ócska gönchöz. Ha kijutok innen, úgyis elégetem. Egyébként meg nem érted, és nem is szívességből teszem... - Vonok vállat, és egy pillanatra komoran felnézek a szemeibe, majd -csakhogy kiélhessem magam-, a kelleténél is nagyobb erőfeszítésekkel húzom meg a vállán a kötést. A gondolatra, hogy talán fájdalmat okoztam neki -sőt, biztos-, gyilkosan elvigyorodom. Perverz a humorom, tudom nagyon jól.
-Mit tudom én? - Mondom meghökkenve és én is végig pásztázom a helyzet, már amennyit látok belőle.
-Várj! Rakéta? - Csillannak fel a szemeim.
-Akkor talááán... na jó. Te voltál katona, mondd meg nekem, hogy mennyi esély van arra, hogy még legyenek odalent itt hagyott rakéták? - Veszélyes, őrült ötlet az, ami az eszembe jutott, de ezzel legalább egycsapásra elintézhetnénk minden nem kívánatos személyt, akiknek a bőrünkre fáj a foga.
-Csak, mert talán, ismétlem, csak TALÁN, bevállalnám azt, hogy idecsalom őket, te pedig addig csinálsz egy szép kis tűzijátékot. - Sandítok rá fel oldalra egy félmosollyal számszélén.
-Csak annyit kéne tenned, hogy bedobod közéjük, amikor már betereltem őket, mi pedig... huss... elfutunk... - Ez a "hus elfutunk" rész egy kissé... hmm... kockázatos lesz, de talán lenne egy kis esélyünk arra, hogy kiérjünk. Ezzel azt hiszem én be is fejeztem az ötletelést. Látom, hogy indulni akar, és a szavai is erről árulkodnak, én mégsem mozdulok egy tapodtat sem, egyszerűen csak nekivetem hátam a falnak, lábaimat keresztbe teszem egymás előtt, kezeimet pedig várakozóan összefűzöm melleim alatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime25.12.12 12:21


- Ó, hidd el nagyon jól van a kis drága... nem kell őt félteni, úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére, talán még annál is jobban - ez viszont igaz tekintettel arra, hogy többször álltam már a megvakulás, mint az impotenssé válás szélén. Nem is tudom melyik okozott volna nagyobb szívbajt a számomra. Jó, soha nem voltam egy olyan hímnemű egyed, aki bármelyik nő bugyijába biztos utat akar találni. Talán életemben, ha öt nővel lefeküdtem idáig. Elvégre... huszonhárom éves vagyok, nem harminc! És időm se nagyon volt arra, hogy bárkivel is k*féljek, mikor csak kedvem tartja.
Mikor kitérünk a macskás témára, arrogáns vigyorral bököm oldalba.
- Ó, pedig nagyon jól mutatnál egy gazdag orosz úr oldalán, vörös estélyiben, ezüst perzsa stólával a nyakadban. Nagyon csinos lennél - nem tagadom, feltűnik, hogy Jasnek is fájdalmai lehetnek a vállát illetően, de jelenleg kénytelen vagyok azzal foglalkozni, hogy valamiféle logika útján kihámozzam, hogy kerülhetünk ki innen anélkül, hogy a franciák megint a nyakunkba esnének jól megélezett kés társaságában. Nem szeretnék elvágott nyakkal lődörögni az utcákon. Mondjuk ez aligha menne már.
- Ebben biztos vagyok. A szívességet te hírből se ismered - szisszenek fel, ahogy hozzáér a lyukhoz a ruha. Csak ez után kezdek el azon gondolkodni még pontosabban, hogy milyen helyen is vagyunk, hogy juthatunk ki innen a legegyszerűbb módon.
- Vannak még itt rakéták, ebben biztos vagyok, az is az - mutatok rá egy közel két méter nagyságú tömbre, elhúzott szájjal. Nem tudom, de véleményem szerint életveszélyes az, ami itt folyik. Elég lenne belelőni, nem csak a gyár és a környéke, de bizonyosan az egész város romba dőlne.
Jasmine ötlete hallatán viszont meghűl bennem a vér.
- Jas, ugye tisztában vagy vele, hogy ezek nem tűzijátékok? Ezek nem egyszerű, két centiméteres rakéták! Itt a legkisebb rakéta is egy méter nagyságú! Mellesleg tűzszerészek nélkül nem is nyúlhatunk hozzá... a végén még engem vennének elő a CIA-nál, hogy mi a francot csináltam, szóval nem, nem fogunk robbantani! - ezzel tekintélyt parancsoló hangnemben ott hagyom őt, támassza csak a falat kedvére, ha egyszer ilyen köpcös a szépségem. Ahogy lépkedek az egyik leszakadt ajtó felé, szinte érzem ahogy a vállamból folyik a vér egészen a nadrágom övéig, de mindent leszámítva, teljesen éber vagyok, egészséges és karcolás mentes.
- Jól van... erre van egy lejárat... ha innen lejutunk, akkor nyilván meg fogjuk találni az alagutat is, ami levisz a folyóhoz - nyögdécselem, ahogy megtámasztom magam a falnál, majd előcsúsztatva nadrágom övéből az egyik Glockot, újra töltöm benne a tárat.
- Gyerünk, már nincsenek messze - intek az ajtó felé ezzel előre engedve Jas-t. Ha megteszi, és előre megy, én pár kisebbnek bizonyult rakétát felkapok a földről, valamint egy nagyobbat. Alaposabban áttanulmányozva őket, míg haladok lefelé a lépcsőn, sikerül rájönnöm arra, hogy a nagyobb és két kicsi még működő képes, szóval nincs szükség noszogatásra ahhoz, hogy felrobbanjanak. Azok, amik így nem lépnének üzemben, a benne elhelyezett por miatt úgy is beindulnának.
- Majd ezt az alagúthoz rakjuk. El tudjuk zárni vele az útjukat. De előbb jussunk is el odáig...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime25.12.12 22:41

Visszavágásra csak hitetlenkedve felhorkanok, és megforgatom a szemeimet. Nagyon remélem, hogy meg van elégedve azzal, hogy egy mondatnál többet szántam rá a kobrájára! Már ez is bőven sok volt. Nem mellesleg, van fontosabb dolgunk is annál, minthogy a farkának a méretét és teljesítményét tárgyaljuk.
Tovább haladva ismét egy teljesen jelentéktelen témába gabalyodunk bele. A rohadt életbe! Nem szabadna megszólalnom, vagy csak egyszavas mondatokban kéne válaszolgatnom neki. Akkor talán nem ragadna ki mondandómból minden kis apróbb, idegesítő részletet, és nem kéne most hallgatnom az idióta szövegelését. Orosz úr. Cöhh... na persze! Nekem kalandvágyó pasira van szükségem! Olyanra, aki szándékosan képes egy kis galibát teremteni, hogy ne legyen unalmas az élete.
-Ugye nem tervezted, hogy randiguru, vagy stylist leszel bármikor is a jövőben? - Sandítok rá oldalra félig felvont szemöldökkel, hangomba nem kevés lenézőséget, arroganciát csempészve, ahogy egyre inkább csak haladunk beljebb és beljebb. Persze -csakhogy semmi se mehessen teljesen bökkenő mentesen-, muszáj megállni egyszer, hogy elállíthassam a kiba*ott vállából a vérzést. Az utunkat -ami ismét nem tart túl sokáig-, csak ezután folytatjuk tovább. A rakéták emlegetése azonban a kelleténél is jobban felkeltette a figyelmemet, és az ezek alapján az agyamban megfogalmazódott kis akciódús gondolatot rögtön szavakba is öntöm neki.
-Te tényleg ennyire törvénytisztelő állampolgár vagy? Hahó, ébredj már fel! Te sem vagy jobb, vagy több egy bűnözőnél! Egy kezeden nem tudnád megszámolni, hogy hány ember vére szárad már a kezeden, és egyébként is... nyomodban a francia légió, és neked tényleg az a legnagyobb gondod, hogy megtudhatják a feletteseid? - Minden erőmmel azon vagyok, hogy valahogy meggyőzzem az igazamról. Akciót akarok, robbantást, tüzet, a levegőben repkedő emberi maradványokat! És ő tényleg képes lenne megfosztani ettől az örömtől? Ettől, ami valószínűleg a nap fénypontja lenne?
-Te hallottad egyáltalán azt, amit mondtam? - Kiáltok utána felháborodottan, egyáltalán nem foglalkozva vele, hogy talán a közelben portyázó franciák meghallhatnak, és "szagot foghatnak". Annál sokkal fontosabb most a büszkeségem, amin éppen az imént esett egy hatalmas csorba. Kelletlenül, az orrom alatt cifrábbnál cifrább szavakat morogva indulok el utána. Vissza kell fognom magam, hogy ne üssem le dühömben, ameddig mögötte haladok.
-És az én ötletemmel mi lesz? - Kérdezem gyilkosan csillogó szemekkel, majd elindulok lefele az alagút irányába, elővigyázatosan haladva a sötétben...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Használaton kívüli gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott gyár
» A gyár körüli külső területek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-