welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Használaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli gyár  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Használaton kívüli gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime25.12.12 23:17


- Nem... randiguruként biztos megbuknék, ami pedig a stylist létet illeti... csak magamat öltözetem, mást nem. Egyedül a levetkőztetésben van nagyobb jártasságom - vonok vállat. Ezt követően ami megötlik a fejében, valóságosan megfagyasztja bennem a rohadt vért is.
Kerek szemekkel hallgatom végig amit mond, majd amint elönt a pulyka méreg, vadul megragadom Jasmine karját, és egy laza mozdulattal a mellettem lévő fémtákolmány oldalához csapom, szorosan tartva egyik kezemmel a vállát, másikkal a nyakát, mintha legalábbis meg akarnám ölni.
- Na idefigyelj rám te szerencsétlen! Most elmagyarázom neked, mivel is foglalkozok én valójában... Tudod vannak a csúnya nagy bűnöző bácsik, vagy az apró kis manó formájúak, mint te is vagy. Na, engem a CIA és az FBI azért fizet meg, hogy ezeket a bűnözőket, ha netán a törvény ellen szegülnének, vagy fegyvert fognának a társaikra, akkor messziről leszedhessem. Én nem te vagyok! Attól még, hogy te eszetlenül gyilkolsz, és egy büdös fütty szó valamint pénz elég ahhoz, hogy már menj és szétloccsants egy fejet. Én nem ölök feleslegesen, nem vagyok gyilkos! Nem kezdek el remegni az elvonási tünetektől, ha nem látok vért, valamint nem kezd el pezsegni a saját vörös nedvem, ha valaki üldöz, én pedig a túlvilágra akarom küldeni - szinte fújtatok az idegességtől, érzem ahogy egész testemet átjárja a düh.
- A katonaságnál se azért voltam, hogy embereket gyilkoljak heccből! Háborúkba jártam, ahol emberi életeket követelnek a bevetések - remegő tagjaimat csak egy nagy levegővételt követően tudom leállítani.
- És a felsoroltak csak közlöm, hogy nem egyeznek a bűnöző jelzővel még akkor se, ha naiv kis éned azt vallja. Ami pedig ezeket illeti... igen, lelövöm őket, mert emiatt nem tartóztathatnak le, mert nincs hatáskörül a rendőröknek ez ügyben. És nem fogok oda visszamenni - engedem el végül egy határozott mozdulattal, majd ellépek tőle.
- Igen, ez a legnagyobb gondom, mivel az ő kezükben vagyok. Ha itt felrobbantok egy egész várost, repülök CIA-tól és mindenhonnan.
Ezzel pontot téve a mondandóm végére, már indulok is az ajtó felé útközben magam elé terelve a nőt, hogy aztán felkaphassak még néhány robbanószert a földről.
Felháborodott kérdésére inkább nem válaszolok, csak a későbbiekre.
- A te ötleted sz*r, szóval nem foglalkozunk vele... attól még, hogy a gyilkolási vágyad és a feltűnési viszketegséged robbantgatni akar, még nem fogunk! Már nem egyszer estem ennek áldozatául, szóval azt csináljuk, amit én mondok. Addig talán életben maradunk, sőt, még ki is jutunk innen anélkül, hogy bárki szétlőhetné a seggünket... - sziszegek, ahogy gyors léptekkel haladok lefelé a lépcsőn, majd két szinttel lejjebb rábukkanunk arra az ajtóra, amit keresünk. Övembe téve a pisztolyt, félretolom az egyik nagyobb fém tartályt az útból, valamint a maradék lemezeket, melyeknek eltüntetése lehetővé teszi, hogy hozzáférjek az ajtó kilincséhet. A kilincs valamivel nagyobb, mint egy hétköznapi ajtóra való, de egy az egyben ugyan az. Ahogy feltárom a vastag fém és vas ötvözet ajtót, egy hosszú alagúttal találom szembe magam.
- Ez lesz az...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime27.12.12 23:29

Szóóóval levetkőztetés? Vajon megtanulta már az évek alatt egy kézzel kipattintani a melltartót? Mindenesetre, erre inkább hangosan nem is mondok semmit. Ezennel megpróbálom befogni azt az ólajtó nagy pofámat, amivel megáldott a jó istenke, és aki most is -mint általában mindig-, elég rendesen kiba*ott velem! Vajon élvezi?
Mereven, rezzenéstelenül állom Aidan tekintetét, mikor látom, hogy végképp kezd nála betelni a pohár. A gondolatra, hogy sikerült őt elég rendesen feldühítenem, egy elégedett félvigyor költözik be szám szegletére, és hátammal továbbra is a falat támasztva, hallgatom végig a kis mese mese mátkáját, ami a végére kezd igen csak unalmassá válni. Szánalmas ez a próbálkozása. Ezek a szavak csak arra jók, hogy -ne csak engem-, de magát is megpróbálja meggyőzni arról, hogy ő igenis nemes célok érdekében ölt. Tudom, hogy milyen ez. Miután Tim oldalára kerültem, és megkezdhettem a melót, utána majdnem egy évig én is hasonlókat próbáltam elhitetni magammal, aztán végül feladtam, és egy hidegvérű gyilkossá váltam.
A nyakszorításra úgy térek észhez -vagy inkább csak elborul az agyam?-, mint akit húsvét alkalmából jól nyakon öntöttek egy vödör hideg vízzel az ágyban. Miközben szótlanul küzdök ellene, lábam már lendül is, hogy egy íves rúgással beletalálhasson a lábszárába, és ha ez még nem lenne elég, egy jó nagy adag köpet is a képében végzi, ami szintén tőlem származik. Nyakamat dörzsölgetve sóhajtok fel, amint elenged.
-Gondolkozz te idióta! Mégis ki jönne rá arra, hogy te voltál, ha időben eltűnnénk, és a hely pedig porrá égne? Így már bizonyítékok sem maradnának... - Folytatom a tárgyalásunkat, úgy mintha az az előző kis közjáték meg sem történt volna. Csakis azután vagyok hajlandó elindulni, hogy lesimítottam dzsekimet.
-Szar mi? - Förmedek rá, gyilkos fényektől csillogó szemekkel, ahogy lerongyolok az alagút irányába. Odalent a keskeny járat ellenére mindvégig Aidan mellett maradok, fegyveremet továbbra sem téve el. A másik Glockomat akkor társítom hozzá, mikor nekem is feltűnik az alagút vége.
-Aha... És van nálad altató lövedék, vagy jutalomfalatkák, amikkel elterelhetnénk azoknak a figyelmét? - Kérdezem halál nyugodtan, miközben a négy, éppen felénk tartó, morgó rotweilerek egyikének a szemébe nézek. Ha ezek a bolhás korcsok itt vannak, a csigazabálóknak is valahol a közelben kell lenniük.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime28.12.12 22:17


Nem hazudok, ha azt mondom, felidegesített. Oly annyira, mint talán még senki. Nem tudom.... nem értem. Nem tudom felfogni, sokan miért könyvelik el a katonákat gyilkosoknak? Miért képzelik azt, hogy bevonulnak az emberek a katonaságba, és akkor már vérengző gyilkosok lesznek? Igen, tudom nem kellenek a háborúk, nem kellenek a katonák. Ennek ellenére mindig kell valaki, aki az adott országokat rendbe teszi, ha már a politikusoknak nem megy. Ezek pedig nem mások, mint a katonák, kiknek akkor is jelen kell lenniük, az első sorban ráadásul, ha fenyegetés éri az országot, ha megtámadnák. Bezzeg ha ezek a katonák nem lennének, akkor húznák a szájukat az emberek.
Az addig oké, hogy jól belém rúg, ezt még el tudom viselni. De az, hogy még képen is köp, már több a soknál.
- Ez még egy pasitól is undorító... nem hogy egy állítólagos nőtől - fogamat csikorgatva törlöm le az arcomról a köpetet, amit elkapva a lány karját, beletörlöm az arcába. Nem csak beletörlöm, bele masszírozom.
- Köszönöm, de ebből köszönöm, nem kérek. Élj te a saját váladékodban jó? - förmedek rá, ezzel ott is hagyva, hagy duzzogjon kedvére. Biztos vagyok benne, hogy igazam van, nem érdekel a véleménye.
- HA időben eltűnnénk. Minden bizonnyal mi lennénk az elsők, akik felrobbannak ebben a kib*szott gyárban, mivel fogalmam sincs, hogy mennyire érnek még ezek a rohadt rakéták, nem tudom melyik jó és melyik nem, nem vagyok tűzszerész, akármilyen furcsa is. De ha te meg akarsz halni, akkor csak tessék, szólj, kikötözlek ide és ha gondolod, jól körbe raklak a rakétákkal és már el is húztam a csíkot. Mondom, csak szólnod kell - villannak meg kékjeim. Lehet, hogy egy őrült gyilkológép, aki az emberek életének kiontásában lelei örömét, és most a segítségemre van, de ennek ellenére rohadt idegesítő, és csak árnyéka régi önmagának. Vagy még az se.
- Szar... - ennyit mondok csak, ahogy vállamat szorítva, ugyan is még mindig vérzik, haladok lefelé a lépcsőn, elérve az ajtóig, mit rögtön szabaddá is teszek.
Mihelyst megemlíti a kutyákat, melyek felénk tartanak, megragadom a kilincset, mit csak egy nagy rántás kíséretében tudok kinyitni.
- Befelé! Menj már! - taszítok egyet a lányon, majd én is átlépem a rozsdás, fém küszöböt, ezzel be is zárva magam után az ajtót.
- Menj beljebb egy kicsit - guggolok le, hogy a rakétákat összekötve letudjam tenni a földre egy olyan helyre, mit meg fog mozdítani a robbantás, és nyilván eltorlaszolja nekünk az ajtót. Előkapva zsebemből egy öngyújtót, meggyújtom a hosszú drótot, majd kiegyenesedve intek Jasnek - gyerünk, fél percünk van! - ezzel futólépésben indulok el az alagút mélye felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime05.01.13 19:38

Élvezettel, édes győzelemérzettel tölt el az, hogy láthatom -és saját testemen is tapasztalhatom a szorítása végett-, hogy mennyire felbosszantottam. Tehát első re sikerült megtalálnom, és telibe belerúgnom abba, amire a legérzékenyebb? Nem is értem, hogy miért utálja annyira, ha valaki ujjal mutogat rá, azzal a kijelentéssel, hogy ő márpedig egy gyilkos. Elvégre, ha gyilkos vagy, mindent megtehetsz, az emberek félnek tőled, és úgy játszadozhatsz a földön futó kis patkányok életével, ahogy csak kedved tartja. Ha akarod a végletekig kínozhatod őket, míg meg nem ölöd... Soron következő mondatát már inkább szó nélkül hagyom, és elfordítom a fejem, mikor egy gyors mozdulattal letörli képéről a nyálam, hogy aztán egyenesen az n pofámba törölhesse. Az érzésre összeszorított szemekkel felszisszenek, majd újra elkapom tekintetét, szemeimben egy őrült kifejezéssel, ahogy szám lassacskán egy halvány, számszélében megbújó mosolyra húzódik, majd nem sokkal ezután a nyelvem is előkerül, hogy lenyalhassam a számhoz közelre eső, az arcomba kent köpetemet.
-Tudod, ez még mindig lovagiasabb tett volt részedről, mintha megint megpofoztál volna, mint a régi szép időkben. - Emlegetem fel újra a múltnak azon részét, amit tudom, hogy már ezerszer megbánt, és amivel talán egy kis lelkiismeret furdalást csempészhetek a pici, érzékeny kis szívébe. Persze nem megyek rögtön utána, amint vállát szorongatva elindul annak a pincelejárónak kinéző izé felé. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy engedelmeskedek a parancsainak. Jusson eszébe, hogy még mindig képes lennék fegyvert rántani, hogy átlőhessem puszta unalomból és szórakozásból a koponyáját. Nem ismerem azt a szót, hogy "kegyelem"!
-Nem? Fura, pedig azt hittem, hogy a katonákat még a robbantgatás rejtelmeibe is bevezetik, de... ezek szerint tévedtem... -Sóhajtok fel színpadiasan, ahogy elindulok utána, végig a nyomában maradva, akkor sem lépve hozzá közelebb, mikor leérünk a sötét alagútba, ami talán a kivezető út lehet.
-Köszönöm, de nem élnék a lehetőséggel! - Mondom szórakozottan, roppantul idegesítő vigyort villantva felé, mikor felajánlja, hogy szívesen hozzákötözne az egyik rakétához. Haha... csak szeretné! Azért nem olyan könnyű elrakni láb alól, akármilyen hihetetlen is!
Az eddigi vigyorom mindössze csak addig virít az arcomon, ameddig szemből meg nem látom felénk rohanni a rotweilereket.
-Mi van Hova? Minek? Csak lőjük le őket! - Ekkor már biztosítom is ki a fegyverem, és mikor meghúzom a ravaszt, a golyó céltalanul indul meg az éterben, hála Aidannak, aki időközben betuszkolt ebbe a... nem is tudom, hogy mibe.
-Te balf*sz! Nyald ki! - Köpöm idegesen jókívánságaimat, majd szemeim megakadnak a gyújtón és az ajtó elé tolt rakétákon.
-Nem úgy volt, hogy nem robbantgatunk? - Kérdezem fennhangon, és abban a pillanatban futásnak eredek, hogy meglátom a gyújtójának lángját a zsinórhoz közeledni.
-Nem fogunk kiérni! - Kiáltom hátra neki, miközben egyre közelebb és közelebb kerülök az alagút vége felé, amit már nem érek el. A robbanás a másik végéből olyan erős, és mindent elsöprő, hogy akaratomon kívül is nekivágódom a falnak, lecsúszva annak mentén a földre, mellkasomon egy nagyobb, nehéz törmelékdarabbal, ami nagyban akadályozza a levegőhöz jutásomat. És akkor arról nem is beszélnék, hogy a kijárat is eltorlaszolódott.
-Aidan... - Ejtem ki a számon nagy nehezen az első sokk után, a kevés levegő miatt sípoló hangot hallatva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime11.01.13 20:59

- Ha most ezzel akarsz nyervogásra bírni, vagy lelkiismeret furdalásra, akkor biztosítalak, hogy rohadtul rosszul csinálod - nézek rá agresszív, kéken villogó tekintettel, s téve rá, hogy ezzel csak még inkább fent fogja hordani az orrát, eltávolodok tőle annyira, hogy még csak az illatát se érezzem.
Bevallom az elmúlt időben kénytelen voltam rájönni arra, hogy a lehető legjobban irritál nem csak a személyisége, de a jelenléte is. Ha tehetném megfojtanám egy kiskanál vízben, de... de az a gond, hogy valamiféle vonzalom is kezd bennem kialakulni. Nem szerelem, ebben biztos vagyok. Inkább amolyan "meg akarom mutatni neki, hogy akkor is én vagyok a jobb" jelző, magyarán szólva fitogtatni akarom az erőmet. Komolyan, mintha legalábbis valamiféle állat lennék.
Nincs szükségem rá... legszívesebben most eltenném láb alól. De jelenleg ő az egyetlen olyan személy Vegas környékén, aki képes hideg vérrel gyilkolni, és ha elég sok mindent tudok meg az itt leélt életéről és csapatáról, akkor majd feladhatom az FBI-nak. Mert még mindig él bennem ez a vágy.
- Bevezetik... de tűzszerész nem mindenkiből lesz - adok választ megrovón, mintha legalábbis kötelező lenne tudnia erről.
Ajánlatomra kapok egy idegesítő vigyort, mire csak forgatva a szemeimet, elégedetlenül fújok egyet, ezzel imitálva "idegesítő vagy b*szd meg" véleményemet. Ha nem lenne egy lyuk a vállamon, miből egyre csak szivárog a vér, akkor talán még bele is mennék az "idegesítsük egymást, mert miért is ne?" játékba. De addig, míg fent áll az elvérzésem lehetősége, addig nem.
- Nem lövünk le állatokat! Ők csak a gazda parancsát követik, nem az ő hibájuk, hogy azok, amik! - ezzel taszítva rajta egy jókorát lököm be az alagútba, miután kénytelen vagyok felkiáltani, ahogy a fülem mellett süti el a fegyvert.
- Mellesleg meg lehet oldani bizonyos dolgokat anélkül a sz*r nélkül is! És ny*ld ki magadnak! - színtiszta agresszióval rivallok rá, ahogy beérünk az alagútba, és becsapva magam mögött az ajtót gyújtom meg a bombák végét, mik lassan de biztosan hatásba lépnek.
A félperc merész kijelentés volt a részemről. Úgy néz ki valamivel át voltak itatva a bomba zsinórjai, ugyanis a kelleténél hamarabb, úgy tizenöt másodpercre a meggyújtást követően már robbantak.
A légáramlat és magának a bombának az ereje, határozottan csap neki minket a fém falnak. Szinte hallom, ahogy tarkóm nekivágódik a fémberendezésnek, ám ennek ellenére is Jas-t keresem a tekintetemmel, kit elsötétedő látásomnak köszönhetően el is veszítek.
Körülbelül fél perc az, amit eszméletlenül töltök, ha nem több, de még mindig hallom a bombák utómunkálatát, ahogy fém és acél válik el egymástól az alagút mennyezetén, falécek tömkelege dől el, mi mellé társul még Jasmine sípoló hangja is.
Nyögve támasztom meg magam a fal egyik oldalán, másik kezemet pedig próbálom arra használni, hogy a hűvös, csúszós padlóról feltoljam, inkább felküzdjem magam álló helyzetbe. Jobbomat szinte nem is érzem a sebnek hála, s immáron sajgó fejem is hozzátársul kínjaimhoz. Végül visszahuppanva a földre, morogva mutatom ki nemtetszésemet. Mintha egy sebzett állat próbálná magát menedékbe vonszolni, sikertelenül. Oldalra billenve, kimerülten terülök el a földön, ködös tekintettel bámulva a plafont, attól várva a megoldást.
- Jas... - sóhajtom ismét megpróbálkozva felállni - el kell tűnnünk - hörögve húzom fel magam ülő helyzetbe, előrebicsakló fejjel. Immáron az a legkevesebb bajom, hogy vérzik a vállam, mivel nem is érzem a fájdalmat. A fejem sajgása, a benne dúló zsivaj sokkalta erősebb, és nem engedi, hogy tisztán tudjak gondolkodni, vagy akárcsak felálljak.
- Jól vagy? - keresem tekintetemmel egykori barátnőmet, kit tőlem nem is olyan messze sejtek feküdni, ülni, állni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 0:35

-Mondtam én ilyet akárcsak egy szóval is?! - Villantok egy halálosan, már-már idegesítően higgadt vigyort felé. Ugye nem gondolja komolyan, hogy meghátrálok, és ennyivel vége is a bosszúmnak? Még a múltban történtekért sem toroltam meg, hát még mikor fogom azért, amibe eme csodálatos, csillagos estén belekevert! Van egy olyan sanda gyanúm, hogy direkt csinálta, és ha ez tényleg így van, és valamilyen úton-módon kiderül, akkor már nem csak a franciáktól kell majd tele lennie a gatyájának, hanem tőlem, is! Akár hiszi, akár nem, én is tudok legalább akkora veszélyt jelenteni rá, mint a csiga zabáló honfitársai. Megvannak a módszereim, azokból soha nincs hiány, és tudja nagyon jól, hogy képes vagyok mindent felhasználni ellene, ha úgy adódna. Igen, még mindig hidegvérrel eltudnám tüntetni a földszínéről, mindezt úgy, hogy senki ne emlékezzen rá.
-Hát... ezt mondanod se kellett volna, feltűnt! - Pislogok fel rá a legkevesebb érdeklődést mutatva, miközben félre biggyesztett szájjal, unalmas képet várva, és nekidőlve a beázott falnak az egyik vállammal, várom, hogy mi lesz a következő lépés, lemegyünk-e abba az isten verte szaros alagútba. avagy megvárjuk, hogy megérkezzenek azok a húgy agyúak, és szitává lőjenek minket. Micsoda szenzációs választási lehetőségek! Nem is tudom, hogy melyik a legszimpatikusabb eddig. Morogva forgatom meg a szemeimet, mikor végre előrébb juthatunk, ezzel is közelebb kerülve a szabaduláshoz. Már csak a puszta gondolat, hogy végre elválhatnak útjaink, az egyedül, ami hajt előre, egészen a bolhazsákokig
-A lóf*t nem! - Cáfolok rá dühöngve, és meg is húzva a ravaszt, a golyóm azonban nem talál célt, helyette én vagyok az, aki újabb csapdába kerül.
Mivel egyenlőre -úgy tűnik-, hogy nem lesz szükség újra a Glockomra, elégedetlenül, halkan káromkodva az orrom alatt, de visszacsúsztatom belsőzsebembe, értetlenül nézve rá, miközben meggyújtja a zsinórt.
Az ezt követő pár másodpercek -ameddig próbálunk a lehető legmesszebbre kerülni a bombától-, kínkeserves, lassan döcögő óráknak tűnnek, egészen a robbanás bekövetkeztéig, ami után már nincs megállás, nincs több lassított felvétel, mind a ketten úgy vágódunk neki a falnak, hogy felfogni sincs időnk a történteket. Tehetetlenül fekve a rám hullott lemezdarabok alatt, igyekszem arra koncentrálni, hogy ne veszítsem el az eszméletemet, és hogy persze a tüdőmbe is sikerüljön közben egy kis levegőt juttatnom.
-Itt... vagyok... - Nyögöm, ismét sípoló hangot hallatva, és hogy egy kis támpontul szolgálhassak neki, kezemmel -ami nem szorult be semmi alá-, megmarkolok egy kis törmeléket, és zörögni kezdek vele, ahogy csak tudok, és ahogy az erőmből is kitelik.
-Nem... rám esett valami.... - Válaszolom erőtlenül, kapkodó levegővétellel, miközben fájdalmasakat nyögve próbálkozom a lemez darabot letolni a mellkasomról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 12:39


- Jasmine, átlátok rajtad... az, hogy mindig felemlegeted a múltat, nem fogsz lelkiismeret furdalásra bírni. Lehet, hogy akkor rosszul cselekedtem. De az, hogy látom, mi lettél, ki lettél, ki vagy, aligha tartom magam vétkesnek - magyarázom, s csak most tudok igazán hálás lenni a katonaságnak azért, hogy nem vagyok olyan, mint akkor. Sőt! Most nem ütnék meg egy nőt se, legalábbis akkor nem, ha annak nem jár ki. Ha olyan a helyzet, amilyen a jelenlegi is, ha egy katonanő vagy egy bérgyilkos ugrana a nyakamnak, akkor persze nem félnék megmutatni, ki is vagyok valójában mivel tudom, hogy ő ennek szenteli az életét, és nem fog zokon venni egy nagyobb ütést se.
Újabb megjegyzésére csak megrázom a fejem, és felhorkanva mutatom ki nemtetszésemet, de nem fűzök hozzá semmit, mert nem éri meg ismét vitába bocsátkozni vele azzal a tudattal, hogy ő még akkor is képes vitatkozni, kiabálni és támadni, ha nincs igaza.
- Higgadj már le te szerencsétlen! - ordítok rá, ahogy a kutyák jelenlétében ismét kivillantja gyilkos hajlamait, és már lő is az állatok felé. Még időben sikerül taszítanom rajta egy jókorát, így a fülem mellett dördül el a pisztoly. Az erős hang hallatán felkiáltva kapok a fülemhez, de kénytelen vagyok túltenni magam rajta, ha ki akarok innen jutni mihamarabb.
A menekülés mindig a fő erényeim közé tartozott, legalábbis ami a harcokat illeti. Persze nem vagyok egy gyáva mocsadék, nem szaladok el mint egy sírós kislány, minden egyes alkalommal. De képes vagyok beletörődni abba, hogy ketten nem fogunk tudni egy egész hadseregre való franciát eltenni láb alól. Már riasztottam a CIA-t, de azok aligha akarnak jelentkezni. Lehet, hogy csak az a gond, hogy fémmel és acéllal fedett helyen vagyunk, lent a föld alatt, itt pedig nem fogja a térerőt a szerkezetük, de még az enyém se.
Rohanvást haladunk az alagút vége felé, mikor a meggyújtott bombák berobbannak, és erőteljesen vág minket egy-egy fém falfelülethez. Ahogy tarkóm találkozik a fallal, a fülem rögtön vijjogó csengést kezdeményez, s a gerincemen nyilalló fájdalom szalad végig. A vállammal már nem is tudok foglalkozni, noha még mindig érzem az abból szivárgó vörös nedűt.
Tisztán hallom a heves szívdobogásomat, azt, ahogy a fém nyikorogva, sikoltozva válik el a fémtől.
Akárhányszor próbálkozok a felállással, sikertelennek hat. Először visszacsúszok a fal mentén a földre, másodszor elterülök, mintha KO-val győzött volna az erősebb, ezen esetben a robbanás mindent elsöprő ereje. És bármennyi ellenszenvet táplálok Jasmine iránt, megint csak ő az első gondolatom. Tudom jól, hogy remek kiképzést kapott, és még a jég hátán is megélne, ha netán erre kerülne sor. Ennek ellenére a bennem bujkáló férni - nem a katona! - tudja, hogy egy nőről van szó.
Nyögve, akadozó hangvételben érdeklődök állapota felől, s amint választ kapok, vicsorogva, elszántan próbálok ülő helyzetből feltápászkodni, mi bár sikerül is, mégis olyan küllemet tudhatok magaménak, mintha Quasimodo testébe zártak volna. Csillagok szikráznak a szemem sarkában, ahogy felállva elsötétül minden, és így próbálom lassú, biztos léptekre bírni magam.
Csak még egyet! Csak még egyet kérlek...
Megpillantva Jas-t a fémszerkezet alatt, elgyengült végtagokkal bukok előre, és térdre zuhanva, homályos tekintettel nyúlok az arcra felé.
- Érzed a... lábaidat? - érdeklődök, ám meg se várva a válaszát, belekapaszkodok a fémlapba, amit erőnek erejével megtudom mozdítani de csak annyira, hogy ha képes rá, ki tudjon csúszni alóla.
- Csússz ki...! - utasítom nyögve ezzel is jelezve, nem fogom tudni tovább tartani - Jas, gyerünk már! - sürgetem remegő kezekkel, szinte kiabálva. Ha sikerül neki, elengedve a fémet, dőlök előre, hogy megtudjam támasztani magam mi csak addig sikerül, míg a csinos csillaglányok ismét táncot nem lejtenek a fejem körül. Tudjátok, mint a mesékben. Elterülve a földön keresem meg egyre sötétedő tekintettel a lány arcát, hogy lássam, rendben van. Lehet, hogy megélek még az esőerdőkben, a sivatagban és mindenhol, nagy teherbírással, de a vérveszteség és egy esetleges fej vagy gerinc sérülés, engem is eltud tenni láb alól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 15:32

-Az, hogy mi lett belőlem, még nem ok arra, hogy mit követtél el ellenem a múltban... - Jelentem ki olyan komolyan, és kíméletlenül beszélve, mint ahogy azt már rég tette vele szemben. Lehet, hogy egy szadomazó őrült gyilkos lettem, aki abban leli örömét, ha látja folyni a vért az áldozatából, hallja a kétségbeesett, halálos sikolyát, látja a hiábavaló küzdelmet, és azt ahogy lassan kihuny a fény a szemeiből, de attól még, amiket a múltban elkövetett ellenem, amikor egy szerencsétlen, beteg hülye kis gimis frsuka voltam, aki tőle várta volna a támaszt és a segítséget, az nem jogosítja fel semmi alól. Ugyanolyan bűnös, mint én vagyok, akkor is, ha jóval kevesebb élet szárad a kezein, mint nekem.
De mivel nem vagyok hajlandó ezen tovább törni magam, és újabb végeláthatatlan nézeteltérésekbe keveredni a Csillagszemű juhász miatt, ezért csak tovább megyek, követve őt, és figyelve az utasításaira, mindezt persze nem azért, mert szeretek szófogadó kis pincsi szerebe bújni, hanem sokkal inkább azért, mert tudom, hogy nem fog rossz útra vezetni és csapdába ejteni, mert azzal magának is csak ártana, és hogy ő is minél hamarabb meg akarja találni a menekülési útvonalat, ami után végre eltűnhetnék. Minél több időt töltök együtt összezárva vele, annál feszültebbé válok, és csak neki lenne rossz, ha idő előtt, az ő társaságában, miatta robbanna a ketyegő, időzített bombám.
-Mi van? - Förmedek rá, mikor felháborodottan rám rivall, hogy higgadjak le. Oké, ránk tört egy egész falka dög, akik a mi bőrünkre pályáznak, nincs semmi menekülési lehetőség, de azért higgadjak le? Én még élni akarok, akármilyen hihetetlen is! Szemét...
Mentve az életem, kezdek el futni, a bomba azonban hamarabb elsül., mint gondoltuk, és a következő, amire feleszmélek, az az, hogy nem jutok levegőhöz, és hogy valami mázsás, kemény súlyként nyomja a mellkasomat. A fülemben éktelen zúgás veszi kezdetét, a fejem pedig minden egyes szívverésemnél lüktető fájdalmakat produkál. Összeszorított szemekkel kezdek el összpontosítani, ameddig meg nem hallom Aidan hangját. Már csak a hangjából ítélkezve is sejtem, hogy ő sem lehet sokkal jobb állapotban.
-Azt hiszem... igen... - Szisszenek föl, ahogy megpróbálkozom azzal, hogy felhúzzam a térdeimet, ami ezer szerencsére sikerül! Ebből tudom, hogy a gerincem legalább nem sérült. Az lenne még csak a nagy szívás!
-Csak... csak szedd le rólam... - Nyögöm fájdalmasan, és mikor megemeli a fémet, úgy érzem, mintha hirtelen kitágult volna a tüdőm. Zihálva veszem magamhoz a levegőt, ami eddig nem tudta sehogy sem kitölteni a tüdőmet. Közben azért lábaimmal lökve magam kicsúszok a súlyos fémdarab alól. Egy jó ideig csak mozdulatlan, megkönnyebbülten fekszek tovább a hátamon. Soha nem örültem még ennyire annak, hogy lélegzem!
-Ahh... ez mocskosul fáj... - Szorítom rá egyik öklöm a mellkasomra, majd összeszorított fogakkal, a falta használva valahogy felülök.
-Hé, ne most dobd be a törülközőt! - Nyúlok utána, és próbálom megtartani mielőtt még végleg a törmelékeken köthetne ki.
-Jussunk ki előbb, utána majd ráérsz... - Mondom, bár hangon egyáltalán nem olyan szórakozott, mint amilyen lenni szokott.
-Gyere... - Állok fel görnyedten, és húzom magam után, egyik kezét átdobva a nyakamon, hogy elindulhassunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 16:28


- Nem. Valóban nem. De tény, hogy ilyen voltál akkor is, csak most alakult ki benned a leginkább - morgom, s komoly tekintettel fürkészem az arcát. Nem fog tudni felidegesíteni megint úgy, mint percekkel ez előtt. Nem fogom hagyni, hogy mindig ő legyen az, aki behúzhat magának egy kis csíkot, hogy ő nyerte a szó csatát, mivel eljutottunk a fizikai agresszióig a jóvoltomból. Néha nekem is nyernem kell, nem fog befolyásolni még akkor se, ha foggal körömmel kapaszkodik ebbe a lehetőségbe. Tény, hogy idegesítő, hisztis és különben is, haljon már meg, ennek ellenére nem engedhetem, hogy felidegesítsen. Tűrnöm kell!
Ahogy előtte haladok, néha a hátam mögé pillantok. Nem bízok meg benne. És attól tartok olykor, hogy Glockot felém tartva teszi rá ujját a ravaszra, és arra vár, hogy valami olyat tegyek vagy mondjak, ami nem tetszik neki és akkor puff! Nekem végem. Nem üldözési mánia, szimplán nem bízok meg benne. Nem tudok és kész.
- Az van, hogy most befogod a szádat és bemész oda, mielőtt komolyabb kárt tesz a formás valagadban - ezzel nem cicázva tovább, belököm a nyíláson, ezzel berántva magam mögött a szerkezetet.
Ezután folyamatos futás az idővel zajlik az éterben. A bomba idő előtt robban meg, talán azért, mert idős, vagy szimplán elszámítottam magam, amit kétlek. Egy ilyennek nem szabad tíz másodperc alatt berobbanni, biztosítania kell a készítőt és a csapdaállítót arról, hogy majd eltud menekülni, mielőtt robban. Hát, ez a kedves szerkezet nem várat magára túl sokat, kimutatja foga fehérjét ezzel hatástalanítva bennünket is.
Hála neki, a fémfal tövében kötök ki csengő füllel, sajgó fejjel és gerinccel, képtelenül arra, hogy felálljak.
Mikor viszont meglátom őt a fémlap alatt, erőt veszek magamhoz, minden agysejtemmel arra koncentrálok, hogy felállhassak anélkül, hogy visszatérnék vízszintesbe. Lassú, suta, esetlen mozdulatokkal lépkedek a lány felé, kitől először a lába felől kezdek el érdeklődni. Ha az mozog, nagy gondja nem lehet, legalábbis bénulási, gerincsérülési biztos nem.
- Nem olyan könnyű az - ezzel összeszorított fogakkal emelem meg a fémlemezt, hogy Jas kimászhasson alóla. Amint ezt megteszi, elhomályosuló tekintettel térdelek le akkora lendülettel, hogy összekoccannak a fogaim. Mielőtt még eldőlhetnék, csuklómon megérzem a lány kezét és erőt véve magamon tartom térdelő helyzetben testemet. Nem engedhetem meg magamnak, hogy most hajtsam pihenésre a fejem. Ha már belekevertem ebbe Jasmine-t ki is kell vinnem.
Szinte hagyom magam, hogy kezemet átdobja a válla felett, hogy rávéve arra, álljak fel, elhúzhassunk innen. Csak most jut el a tudatomig, hogy milyen kimerült is vagyok, hála a franciáknak. Négy napja folyton a nyomomban vannak, se kaja, se víz, se alvás, most pedig még egy lövést is sikerült begyűjtenem. Úgy érzem magam, mint egy kivéreztetni szánt disznó.
Nem megy... nem tudok felállni.
Kezem lecsúszik a lány válláról, majd törökülésben üldögélek tovább, és amint beugrik, hogy a vállamra erősített táskában van adrenalin injekció. Azt leküzdve a hátamról nyitom ki remegő kezekkel, majd egy védettebb zsebből előkapok egy fekete kicsi dobozt.
- Add, hogy nincs... eltörve - ezzel felpattintva a fémdoboz fedelét, két ampullányi gyorsítót kapok elő két tűvel, mit beledugva a jelzett helyre, érszorító nélkül, remegő kezekkel adom be magamnak először az egyiket, majd a másikat is. Ez rövid pillanatok alatt nem duplázni, hanem négyszerezni fogja az adrenalin szintemet, mi elég lesz ahhoz, hogy felálljak, és a saját lábaimon hagyjam el a romos, törmelékes alagutat. Erőszakos sóhaj tör fel a tüdőmből, ahogy elhajítva az üvegeket, felpillantok Jasre és várva a hatást, elpillantok a válla felett. Az adrenalin túltengés úgy csap le rám, mintha legalábbis a legerősebb drogot adtam volna be magamnak. Fülemben hallom a vérem tombolását az ereimben, a szívem veszett sebességben kezd el működni.
- Most menjünk - imbolyogva bár, de fel tudok állni. Sajnos ennek a cselekedetemnek most az a hátránya, hogy ha elmúlik, állni se fogok tudni, mivel a már amúgy is kimerült testemet tovább hajszolja az adrenalin.
Na essünk túl rajta!
Felállva indulok el az ajtó felé, mihez a robbanásnak hála, hamarabb eljutottunk, mint szerettünk volna. Nekidőlve a fémnek, kapaszkodok bele a berozsdállott méretes kilincsbe, amit lenyomva, nagy nehézségek árán, de kitudom nyitni az ajtót. A friss levegő meghökkentő mód jólesik a tüdőmnek, így rögtön annyit szívok be magamba, amennyit csak tudok. Előre engedve Jast, zárom be magam mögött az acél ajtót, majd elindulva a folyó partja felé, szótlanul haladok előre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 22:28

Ténymegállapítása hallatán összeszorítom az állkapcsom, és úgy ráharapok a nyelvemre, hogy félő, mikor fogom tőből leharapni, és kiköpni ide a gyárépület közepébe. Minderre azért van szükség, hogy végre befogjam a számat, és ne húzzam tovább a dolgot, míg nem már annyira felcsesszük egymás idegeit, hogy kihívjuk a másikat -amikor menekülnünk kéne-, egy jó kis orosz roulett játszmára, vagy egy gyors fegyver párbajra. Ilyenekre viszont egyáltalán nincs időnk. Ha ma ki fognak nyírni minket, az a légió lesz, nem pedig egymást fogjuk a halálba küldeni. Arra, hogy az elmúlt évek után elégtételt vegyünk, nincs időnk. Most leginkább együtt kéne működnünk, akkor is, ha ez se neki, se pedig nekem nincs túlzottan az ínyemre. A következő gond a kutyák érkezésével együtt ér utol minket, amiből ismét csak nehezen, az utolsó pillanatokban sikerül csak kikeverednünk. Az én csontjaimról aztán nem fogják ezek a korcsok lerágni a húst, hogy aztán jutalomként kedvükre játszadozhassanak a csontjaimmal!
A robbanás -amit Aidan idézett elő, hogy eltorlaszolhassuk az utat a franciák elől-, hamarabb bekövetkezik, mint ahogy arra ő, vagy akár én is számítani mertünk volna. Újabb sérüléseket szerzek azzal, ahogy tehetetlenül -mintha valami átkozott marionett bábú lennék, amit kedvére tud ide-oda rángatni az ember-, nekivágódok a minket körülvevő falak egyikének majd mázsás súlyként a mellkasomra telepszik egy jókora repesz darab is, csakhogy véletlenül se mehessen minden simán!
Utolsó leheletemmel kérek tőle segítséget. Mégis miért hittem, hogy ő jobb állapotban lesz, mint amilyenbe én is keveredtem? Amint feltűnik, hogy alig áll a lábán, kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha is le fog kerülni ez a szar rólam, és hogy élve kitudunk jutni innen. Végül aztán csak-csak sikerül győzedelmeskednie a jókora fém felett, és letolnia azt rólam, ami után máris mindent -még magamat is-, könnyebbnek érzek.
Nagyobb nehézségek árán, de sikerül őt magammal rángatnom a földről, hogy egymásra támaszkodva érhessünk el az alagút végéhez, mindez azonban csak addig tart, ameddig Aidan megálljt nem parancsol.
-Nem tudnád odakint megkeresni a... - Kezdem türelmetlenül, mivel tudom, hogy szorít az idő, és nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy megálljunk, az ismerős tű és fecskendő azonban minden ki nem mondott kérdésemre választ ad, és innentől kezdve már csak feszülten várom, hogy végre magába döfje őket, és tovább mehessünk. Mikor végre tovább haladhatunk, kicsit lemaradva tőle haladok előre, néha zihálva szorítva szúrómellkasomra egyik öklömet.
Az ajtóhoz érve halkan káromkodva morogni kezdek, és mikor már rávenném magam arra, hogy segítsek, már kint is vagyunk. Az éjszaka hűvös, csípős levegője valóságos áldásnak számít.
-Kérek egy kocsit... - Simulok hozzá az épület falához, továbbra is csak óvatosan ténykedve, elővéve telefonom, másik kezemmel pedig a pisztolyom, amit készenlétben tartok magamnál, telefonomba meg már kezdem is írni az sms-t K-nak.
-Oké... tíz perc és kapunk egy fekete BMW-t a folyó mellé. A sofőr ott hagyja, elmegy egy másik kocsihoz, ami nem itt fog parkolni, mi pedig beülünk az itt hagyott BMW-be és... megpattanunk... - Szemléltetem vele a tervet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 13:10


Nincs erőm tovább veszekedni vele. Nem akarom jártatni feleslegesen a számat, mert tudom, sz*rik a fejemre, és aligha fogja belátni a saját hibáit úgy, mint én. Nem a szokása, és ez előtt kénytelen vagyok fejet hajtani. Nem fogok tudni elérni nála semmit.
A robbanás bár nem tesz túlzott károkat az épületben, ezzel szemben mi megkapjuk a magunkét, és nagy nyekkenéssel kenődve fel a falra, játszom el fejben a csillagok degradált táncát. Nagy lélekjelenlétre van szükségem még ahhoz is, hogy összeszedve magam, eljussak Jasmine-ig, hogy levarázsoljam róla a méretes fémlemezt, mi nem a harminc kilós kategóriába tartozik. Nem elég, hogy nehéz, és gyakorlatilag likvidálta személyemet a robbanás, de még fogást is nehezen találok a lapon. Egy rozsdás kitüremkedést fogok meg, és annál fogva emelem meg a fém lemezt, mit csak annyira tudok megmozdítani, hogy kicsúszhasson alóla.
Amint ez megtörténik, eljutok arra a szintre, hogy már csak másodpercek választanak el attól, hogy átlépjek a kábulat oldalára, ezzel elterülve a földön. Ha nem lenne Jas, meg is történt volna, de azzal, hogy elkapja a kezem, és ösztönöz a felállásra, nehezen ugyan, de képes vagyok cselekedni. Kénytelen vagyok belátni, hogy csak halálos versenyt futok az idővel. Így nem fogok innen kijutni, ebben biztos vagyok. Épp ezért hagyom, hogy elgyengült térdeim földre kényszerítsenek, hogy a táskámból elővegyem az adrenalinbombáimat, melyeknek annyira a hasznukat fogom venni, hogy elhagyjam az alagutat. Ha most itt adnám fel, azzal csak a franciák életét könnyíteném meg. Viszont biztos vagyok benne, hogy napokig aludni fogok.
Jas már ellenkezne, hogy majd kint csináljam amit akarok, de ez most nem várathat magára.
Innentől kezdve gyakorlatilag felgyorsul az idő, s már csak azon kapom magam, hogy a folyó partjánál állunk. Fülem csöngése csak annyit enged meg nekem, hogy hallhassam a lány hangját, amint valakitől kér valamit. Hogy mit, nem tudnám megmondani. Sután, imbolyogva indulok meg a folyóhoz, minek elérve a szélét, térdre rogyok. Edénnyé formálva a kezemet, merek belőle egy keveset, és magasról lesz*rva azt, hogy nem túl tiszta a víz, nagyokat kortyolok belőle, majd még egy adaggal megmosom az arcomat. Jasmine ténymegállapítása, hogy itt fognak hagyni nekünk egy kocsit, megkönnyíti a helyzetemet.
- Hát... remélem tudsz vezetni - kapom le magamról a kabátomat, majd az ingemet is, hogy láthassam a lövést a vállamon. Igen, teljesen átvitte a vállamat, nem maradt bennem a golyó. Ez talán a nap legjobb híre, nem fogok ólom mérgezésben meghalni. Viszont ez aligha segít a helyzetemen, mivel ugyan úgy vérzik, és nyilván elég sok minden sérült odabent. Izmok, hús, csont... Ingem ujját leszakítva mártom bele a folyó vízbe, majd határozottan szorítom rá a sebre, minek köszönhetően hörögve hunyom be a szemeimet.
- Gyere, megnézem a sebedet - intem magamhoz a lányt, mivel tudom jól, őt is meglőtték még akkor, mikor kint voltunk az épület előtt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 20:07

A robbanástól egy pillanat alatt elveszítem az önkontrollomat, és bármennyire is szeretnék talpon, épen maradni, nem tudom megtenni. Tehetetlenül, fejemet erősen beverve az egyik falba, zuhanok a földre, és hogy ez ne legyen elég, még a mellkasomat nyomó, és már-már behorpasztó fémlemez is mozdíthatatlannak tűnik. Egyedül legalábbis aligha hiszem, hogy ilyen kevés levegővel, és ennyire mocskosul erőtlenül bármit is fogok tudni kezdeni vele. Még megmozdítani sem tudom! Akármilyen jól is célzok, és akármilyen fürge vagyok, és akármilyen tehetséges közelharcban, azért mégis csak nőből vagyok, ráadásul elég vékony testalkatú, hogy egy ilyen több kilós szemetet könnyen le tudjak szedni magamról.
Ezért is várok tehetetlenül -próbálva minél több levegőhöz jutni, ami mindig nehezebben megy-, arra, hogy Aidan mellém vonszolja magát, és a segítségemre lehessen azzal, hogy megszabadít a mázsásnak tűnő súlytól.
Ezer szerencse, hogy felfogta a helyzet komolyságát, és hogy nem váratott tovább. Nem is értem, hogy miért szabadított ki, amikor ez lehetett volna neki a megfelelő alkalom arra, hogy eltegyen láb alól, elvégre, ha itt hagy, nem biztos, hogy tovább bírom levegő nélkül, és itt döglök meg. Még csak a kisujját sem kellett volna mozdítania annak érdekében, hogy meghaljak. Nos, mit ne mondjak? Van egy érdekes észjárása, ez már egyszer biztos! Talán még vannak velem tervei, még ki akar szedni belőlem egy-két fontosabb információt mielőtt végleg megölne, ami azért nem fog olyan könnyen menni! Nem adom könnyen a bőröm, jegyezze csak meg a szőke buksijába! Mindenesetre, hálás vagyok neki, hogy megmentette a szaros kis életemet. Innentől kezdve viszont már nem állhatunk meg. A fő cél, hogy minél hamarabb kikerüljünk ebből a lepratelepből, de úgy, hogy ő még megáll kicsit döfködni magát, minden perccel fogy az időnk. Ki tudja, hogy azok a nyomorultak mikor fogják megtalálni a bejáratot, és utánunk indulni? Ilyen állapotban aligha hiszem, hogy bármelyikünk is szembe tudna velük szállni. Szerencsére a kis közjátéka a tűkkel nem tart túl sokáig, így percek kérdése, és már kint is lehetünk. Nem tudom, hogy mikor örültem utoljára ennyire veszettül a szabadságnak, a friss levegőnek, ennek az egész rohadt városnak!
-Ne aggódj, profi vagyok! - Szökik egy sanda félmosoly szám sarkába kérdését követően, majd nekitámaszkodva az épület falának, innen figyelem, ahogy elindul a folyóhoz, leveti a felső ruházatát, és inni kezd a vízből.
-A katona a jég hátán is megél, vagy mi? - Vetem oda neki egy csepp éllel a hangomban.
-Nem kell. Jól vagyok! - Vágom rá, talán a kelleténél is gyorsabban, mint szerettem volna. Nem szívesen mutogatom bárkinek is csak úgy a testem egyes pontjait, főleg, hogy elég sok olyan heg van rajtam itt-ott, amiket nem kellene egyes kívülállóknak látniuk. Szégyen, ha megtudja, hogy hányszor voltam már meglőve eddigi életem során, és erre nem mentség az, hogy necces a munkám! Mivel azonban tudom, hogy annyira nem szívlel, hogy erőltesse a dolgot a lövésemmel kapcsolatban, ezért sikerül valamelyest megnyugodnom, és a halk, közeledő motor búgás tökéletes elterelő hadművelet. Tudom, hogy R vagy K az a kocsival, de azért nem árt, ha kéznél van a fegyver. A gyanúm végül beigazolódik, bólintok egyet innen a kocsi felé K-nak, aki mindezt viszonozza, majd futólépésben elindul vissza arra, amerről jött a kocsival, én pedig elindulok a kocsihoz, továbbra se téve el a fegyvert. Feltépem a vezetőülés felőli ajtót, és beülök, úgy hogy az ajtót egyenlőre még nyitva hagyom.
-Golyóálló... - Járatom körbe belül is a tekintetemet.
-Gyerünk, szállj be! - Adom ki végül az utasítást, bedugva a kulcsot a gyújtóba, és felbőgetve a motort. Elindulni csak is akkor indulok, mikor már Aidan is bent ül a kocsiban. Kipörgetem a hátsókerekeket, minek következtében a sár felcsapódik a kocsi oldalára és alvázára is. Csak ezután veszek egy éles, és gyors kanyart, és indulok el előre, ki, minél messzebbre ettől az egész helytől. Közben azt figyelem, ahogy a sebességmutató egyre nagyobb számra ér, mégse lassítok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 22:08


Nem csalódtam magamban. Lehet, hogy ha nem én lennék, hanem egy másik menekült katona, akkor az mást mondanak, és ennek épp ellenkezőjét állítaná. Ezzel szemben inkább büszke vagyok, hogy több mint húsz, velem hasonszőrű katona ellen tudtam magam tartani napokon keresztül, és voltam annyira megfontolt, fürge és tapasztalt, hogy nem tudtak nyakon csípni. Sok mindent megéltem öt év alatt, és most ennek megkoronázása képen tartani fogom magam addig, míg végelgyengülésben nem fogok elhullni. Ennek viszont sajnos lóg a lába, mivel napok óta nem ettem, nem aludtam, így már csak az adrenalin injekció az, ami teljes mértékben ébren, talpon tart és nem engedi, hogy akárcsak egy pillanatra is elaludjak még akkor se, ha annyira vonzónak bizonyul. Érzem, ahogy a föld hívogat le, le és le, viszont nem engedve a kísértésnek rántom ki az ajtót a keretéből, ezzel kitérve a kék ég alá, mi teljes mértékben csendes és békés. Nincs egy nyomorult francia se a környéken, nem hallom a kutyák csaholását. Persze tudom, nincsenek messze, viszont anélkül nem találnának ide, hogy ismernék a pontos koordinátákat. Nem sokat jártak Vegas és a környező városok földjein, így nyilván nem fognak egy könnyen a nyomunkra akadni.
Kiérve, rögtön megcélzom a vizet, minek hasznát véve kortyolok párat, majd megmosom az arcomat, a felfrissülés reményében. Megjegyzésemre biztató válasz érkezik, mire csak biccentve válaszolok.
- Nem tudom, hogy most mire célzol... - pillantok hátra a vállam felett - arra, hogy ilyen hidegben képes vagyok levetkőzni és nyakon önteni magam vízzel, vagy, hogy gáz, ahogy kinézek azok ellenére, hogy légiósként mindent túl kell élnem - magyarázom hosszasan, és megengedve magamnak egy kaján vigyort, meg is villantom azt. Ahogy a vizes rongy eléri a vállamat, először felszisszenek, majd fújtatva tisztítom tovább. Ha már vérzik, akkor legalább az elfertőződést kerüljük el.
Tiltakozását elfogadom. Ha nem akarja megmutatni, akkor nem fogja, én nem erőltetem. Tudom milyen makacs, ha valamit a fejébe vesz, akkor az úgy is lesz. Én pedig nem fogok könnyes szemekkel, térden állva könyörögni neki. Ha azt akarja, hogy lerohadjon a karja, akkor csak tessék.
Alig telik el pár perc, meg is érkezik az autó, én pedig nem csak meglepett, de elégedetlen bénasággal tápászkodok fel a földről, és indulok el felé a szememet dörgölve.
- Semmi nem elpusztíthatatlan attól még, hogy golyóálló - magyarázom rogyadozó térdekkel, és szinte megváltásnak érzem, ahogy hátsóféltekém találkozik az anyósüléssel. Egy pillanatra elégedett morgást is hallatok, végül berántva az ajtót, mellőzve a biztonsági öv adta lehetőségeket, belesüppedek az ülésbe. A nap legkellemesebb része, nem tagadom.
- Olyan vadmarha vagy, mint én... ki is tanított téged vezetni? - veszem szemügyre az arcát egy vigyor kíséretében - amennyi legalábbis telik tőlem - majd köhögve párat, ismét visszatérek a vállamat és mellemet tarkító sebhez.
- És most mik a terveid? Bosszút állsz? Belekevertelek az én ügyembe, most elviszel valami sötét és kietlen helyre, majd fejbe lősz? Vagy várj... ez túl gyors lenne... jól megkínzol igaz? - vonom fel a szemöldökömet tettetett lelkesedéssel. Ha jobban belegondolok, meg van a lehetősége, amivel viszont nem szeretnék élni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 20:02

Ha nem lenék képes mindennap kockáztatni az életem, és nem lennék tisztában azzal, hogy bármikor fejbe lőhetnek, ha éppen sikerül a tudtomon kívül egy okostojásnak levadásznia, most kész szerencsének tartanám, hogy kijutottunk, és hogy élünk. Talán képes lennék arra a nyomorult, szégyellnivaló szintre is lesüllyedni, hogy a földet csókolgassam örömömben. Még szerencse, hogy nem félem a halált, és hogy mindenre fel vagyok készülve! Na, jó, most az egyszer nem számítottam arra, hogy majd Francia idegenlégiósok fognak megkörnyékezni, felrobbanok egy alagúttal együtt, és hogy kiképzett kutyák fogják fenni a bőrömre a fogam, de mit tehetnék? Legalább van egy "kis" izgalom is az életemben! Csak tudnám, hogy ezek után, hogy vakarhatnám le őket magamról, hogy ne kelljen mindennap bujkáló üzemmódban lézengenem! Az egy idő után Timnek is feltűnne, ebből pedig jó lenne, ha most kimaradna.
-Inkább arra, hogy bizonyítani akarod, hogy még a lövés és robbanás ellenére is tudod magad tartani valamilyen szinten, közben pedig te is tudod magadról, hogy úgy nézel ki valójában, mint a mosott szar, és hogy alig állsz a lábadon, és ha nem lettek volna azok az injekciók, lehet mér mindig bent lennél... - Mondom el teljesen őszintén -ahogy mindig is tenni szoktam, legyen bármiről szó-, és kíméletlenül a sajátos véleményemet, ami nem szerepelt előbb az ő tippjei között. Nem csodálom! Az én agyam valahogy teljesen mást diktál, mint az övé, vagy bárki másé. Totál megfejthetetlen még a számomra is! Az eddigi higgadtságom pillanatokon belül elillan, amint felajánlja, hogy nagyon szívesen szemügyre venné közelebbről is azt a bizonyos lőtt sebemet! Na, meg a frászt! Nem fog hozzám nyúlni, ha a fene fenét eszik akkor sem! Nincs az a pénz! Ezer szerencse -vagyis, inkább szerencséje!-, hogy nem kezd el akaratoskodni, és hogy megérkezik a "fuvarunk" is. Nem megyek oda K-hoz, és nem is intem ide magamhoz, hogy megbeszéljük az esetleges részleteket. Ahhoz túlságosan is szorít az idő! Ezért is indulok meg a kocsi felé, és ülök be, elfoglalva ezzel a vezetőülést, tekintetemet végig járatva a karosszérián.
-De legalább egy kis előnyünk származhat belőle... - Ezennel pisztolyomat visszadugom a helyére, becsukom az ajtót, és mikor már Aidan is bent ül, beindítom a motort, és egyszerűen csak -nem szív bajoskodva-, egy cseppet sem biztonságos, szabályos módon kifarolok a folyópartról, így kanyarodva rá a teljesen kihalt utcára, és hajtva előre a kitűzött cél felé 180-al.
-Úgy igazán nem tanítottak. De azért vedd elő a kesztyűtartóból a habi jogsimat. - Intek fejemmel az említett hely irányába. Na, nem mintha szükség lenne rá! Jöhetnek a zsernyákok, én tőlem autós üldözés is lehet, úgysem fogok megállni! A rendszámtáblát meg majd a fiúk lecserélik, ha sikerülne az eseteleges, egyenlőre még sehol sem látott zsaruknak bemérniük.
-Csak szólnod kell, és máris megteszem! Hidegvérrel... - Kapom el azokat a jeges szemeket a visszapillantó tükörben, majd veszek egy éles, kerekeket csikorgató kanyart, hogy áthajthassak Vegasba, ahol továbbra sem lassítok a tempón, egyenesen a "lakásomig" hajtok, ami előtt váratlanul nyomom le a féket.
-Ez az a hely, amit már akkor el kell felejtened, amikor beviszlek oda... - Fordulok felé, mikor már a kulcsot is kivettem a gyújtóból. Hangom sejtelmes, és rohadtul komolyan is cseng, miközben a szemeibe beszélek.
-Gyerünk... - Adom ki az utasítást, és szállok ki a kocsiból. Ha ezt ő is megtette, beriasztózom, és egyenesen a régi épület alagsorba vezető ajtójához megyek, amit belökve magam előtt, máris egy szűkös folyosón találhatjuk magunkat. Néhol víz csöpögés töri meg visszhangozva a csendet. Elérve a megfelelő, hatalmas bádogajtót, hátra pillantok rá.
-Fordulj el! Most! - Förmedek rá, és ha megtette, villámgyorsan, követhetetlenül beütöm a kódokat, majd elfordítom az első zárat, a másodikat és végezetül a harmadikat is. A kilincset csak ezután nyomom le, és lököm be magunk előtt az ajtót. Belépve, rögtön oldalra nyúlok, hogy felkattinthassam a pislákoló, a plafon közepéből lelógó, egy szem villanykörtét, amit lámpának nevezek. Ha beljebb megy, és elnéz a jobb sarokba, rögtön megpillanthat egy régi, alig használt matracot, balra pedig -ugyanebben a helységben-, egy kis konyhát, ami csak egy-két konyhapultból és hűtőből áll, amiben az alkoholon és a semmin kívül más nincs is.
-Helyezd magad kényelembe, vagy mit szoktak ilyenkor mondani... - Mondom, és becsukom mögötte az ajtót, ugyanazt végig csinálva, mint a belépés előtt. Ezek után csak egy gyors pillantást vetek rá, és megindulok beljebb, útközben megválva bőrdzsekimtől, kényelmetlen nadrágomtól és pólómtól is. Egyedül már csak egy csipkés alsónemű szett az, ami takarja a testem, mégsem szégyenkezem, vagy szégyenlősködöm. Látott már ennél alul öltözöttebben is. Ledobva magam a matracra, nyúlok hátra a vállamhoz valahova a sebhez, fel is szisszenve.


//Folyt.köv.máshol//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime20.03.13 19:28



George & Zephyr


Hogy miért vagyok itt?? Na azt kurvára szeretném én is tudni! Talán büdös volt a magány, vagy csak az otthon melege, vagy egyszerűen csak már tele volt a f*szom az egésszel! Kellett a friss levegő! Valami más! Nem csak a raktár poros hangulata. Menekültem. Asszem… Bár ezt soha nem vallanám be senkinek, ha gyenge vagy, ott b*szhatod meg magad, mindig lesz valaki más aki a helyedre lépjen vagy egyszerűen csak odaraknak, ezért soha ne mutass gyengeséget! Most mégis.. itt más volt. Valami más. Az egész k*baszott hangulat más, mintha nem is az én életem lenne. Az a koszos.. büdös, poshadvány amit egyesek életnek neveznek de nekem a f*szom van vele tele! Olykor.. Néha meg teljesen más. Élvezem az életet, azt amit jelent, ami körülvesz, a bulákat, a zenét, a lebegést… egyszerűen csak imádom ahogy elveszi az eszemet, de ez most nem az a pillanat volt. Most alkottam. Valamit. Fogalmam sincs hogy mi lesz belőle, soha nem terveztem előre, csak csináltam amit a fejem súgott nekem, egy vonal.. meg még egy, és a végén valahogy kiadtak egy egészet, valami olyat amit máskor simán letagadok. Ez viszont.. tetszett! – szívtam meg jóóó erősen a cigimet, ahogy egy kicsit hátrébb léptem hogy úgy telibe lássam az egészet. Festékes voltam? Szartam rá! Nem érdekelt, most baromira nem az volt ami számított, csak a képet néztem. Én voltam.. Teljesen. Kifordítva. Megrágva és kiköpve, ez volt az a szar ami járt a fejemben. Keresztülrágta az agyamat oda és vissza, talán tegnap nem kellett volna az a kicsit túl is nagy adag, de ma már csak az utolsó szelét éreztem belőle. Tiszta voltam. Valamennyire. Csak még hátrébb léptem hogy balra fordítsam a fejemet, és szemügyre vegyem a tiszta ég alatt az egész szakadt épületet, a sarkot is túl, nem is olyan messze, megcsodálva a korábbi műveimet. Minden egyesre emlékeztem. Hogy mit éreztem. Éppen akkor. Nem tudom hogy mikor volt.. hogy tiszta voltam e, de jól tudtam mit éreztem. Belül… Mégis valami elismerésféle játszott a fejemben, igen büszke voltam! Minden egyes darabra! Mindegyik az één gyerekem, és ha nem is vagyok hülye, jól tudtam hogy soha nem tudnék elviselni egy nyivákoló derbist a közelemben de ezek az enyémek voltak. A gyerekeim. A hagyatékom a világnak, hogy b*ssza meg és lássa, ITT VOLTAM! Itt jártam! Egyszer! Valamikor! Olyan is lesz hogy már régen, talán majd már rég két golyóval fekszem a fejemben valamelyik erdőszélen, de ezek még mindig itt lesznek, és hirdetik a nevemet… - léptem közelebb hogy egy utolsó fekete vonással felfessem a névjegyemet: G. titokzatos és kacifántos betűvel, de nem engedtem hogy átmenjen nyálasba. Az nem én lennék. Én kemény vagyok!

- Bassza meg… - köptem ki valahogy automatikusan hátralépve és egy utolsó lökettel jó mélyre szívva a cigimet, aztán elpöcköltem valahova a háttérbe.

Beleszerettem... A művembe. Csak álltam ott, talán hosszú percekig is vagy már órák? Biztosan nem lehetett több mint fél óra, amikor halk majd egyre erősödő szitkozódást hallottam. Az irányba fordítottam a fejem, de nem szóltam egy szót sem. Nem szerettem ha megzavarnak. Ha idetolják a pofájukat a mocskos férgek, csak csinálják a feszültséget, ez a nyugalom szigete volt. Számomra. Egy cseppnyi… csendes.. nyugalom, az élet őrületében. Az viszont már még kevésbé tetszett, amikor megállt és a művemet kezdte bámulni. Nézd meg kisanyám, aztán húzz a g*cibe! – villant meg a fejemben, de aztán ami azután jött arra nem számtottam. Kurvára nem! Honnan a picsából szerzett ez festéket!? – állt szinte a hajam is égnek hirtelen, mire látom hogy már nyomja is a gombot, sercen a gáz, és a korom fekete csík végigvetül a festményemen.

- HÉ! - üvöltöttem fel de mintha meg se hallana. - HÉ!!! – kezdtem el rohanni felé őrülten, nem mintha szándékomban is állt volna megállni előtte. – Mi a k*rva anyádat csinálsz hallod!?? Nem hallod!? – üvöltöttem tovább, de mint ha ott se lennék, ez csak háttal állva nekem továbbra is folytatta amibe belekezdett. Az isten b*ssza meg!!! Az isten b*ssza meg… És ekkor vetődtem be a kiscsajba hátulról, szorosan a kezéért kapva és háttal nekivágva a falnak ordítottam a szemeibe.

- Tisztában vagy vele, hogy mi a jó k*rva édes anyádat csinálsz!?? – fröcsögött a nyál szinte a képébe, de ekkor esett csak ki a füléből a füllhallgató. De leszarom! Komolyan, LESZAROM! Az isten b*ssza meg, rohadjon meg!



A hozzászólást George Andrew Goodwin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 20.03.13 23:13-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime20.03.13 22:22

Egy nyugodt hely, ahol magam lehetek. Csak ennyit szerettem volna. Egy kis egyedüllétet, békességet, zenét... Na meg vodkát. Olyan baromira nagyok az igényeim? Nem hinném. Egyszerűen csak alkalmatlan minderre Vegas. Néha a nagy nyüzsgést is meg lehet unni. Egy eldugott utcába se lehetsz egyedül fél órácskára, mert vagy istentelenül részeg milliomosok hányják végig az aszfaltot melletted, vagy egy-két drogkereskedő von kérdőre azonnal, hogy mit keresel a területükön, esetleg a rendőrök zavarnak el, mert túl gyanúsnak találnak ott egymagadban.
Ezért is voltam kénytelen egy ilyen baromira ijesztő, de legalább totálisan kihalt helyre jönni. Nem sok helyet tudok itt, ami ennyire rémisztő lenne, de legalább nagy ívben elkerülik ilyentájt a népek. Leszámítva talán a beteg pszichopatákat akik idehozzák az áldozatukat, hogy végtelenül gusztustalan dolgokat műveljenek vele.
Ilyenkor lep el a nosztalgia sűrű füstje, és jut eszembe folyton a szülőhazám. Mennyivel könnyebb volt ott ez a nyomorult életem. Volt értelme felkelnem, a tehetségemmel bármelyik színház balett attrakciójába bekerülhettem volna, sőt még világhírű társastáncbajnok is válhatott volna belőlem. De én balga hittem a szerelemnek és feladtam minden tervem egy pénzéhes senki miatt. Ha bárki azt meri állítani, hogy az élet igazságos, és csak azt kapod amit megérdemelsz, akkor kikaparom a szemét, csak hogy szemléltessem az én igazamat.
Mindkét fülhallgatómat a fülembe nyomtam, majd az egyik kedvenc balettzenémet elindítva húztam meg kiadósa a vodkás üvegemet. A bőrömet mardosta a sötétség és a fájdalom, de megígértem magamnak már számtalanszor, hogy soha többé nem fogok sírni a néha feltámadó honvágy miatt. A szerencsétlenül alakult életemért meg még kevésbé. Néhány szívemnek kedves tánclépéssel és még körülbelül két deci vodka ledöntésével hessegettem el mindent a fejemből, aztán számot váltottam és a dzsekim ujjait feltűrve túrtam a táskám mélyére, hogy előszedjem a ma esti kikapcsolódásom további kellékeit, de túl nagy volt a lendületem, így féltérdre estem, ami egy csöppet sem tetszett, így hangos káromkodással adtam ki magamból a feszültséget. Mikor már e is feledkeztem az iménti kis incidensről, a fal tövébe dobtam a táskámat, ami hangos csörömpöléssel ért földet, de már nem érdekelt, hiszen beburkolóztam a saját világomba.

Nem tartom magam nagy művésznek, és milliószor jobban táncolok, mint rajzolok, de olykor rám jön az alkothatnék, szeretném magam több oldalról megmutatni a világnak. Ezt még a gimiben nevelték belénk. Mindent mutass meg a nagyközönségnek, amiben egy kicsit is remekelsz... Ezért is ragadok néha festéket, és mázolok tele néhány falat engem szimbolizáló rajzokkal, jeligékkel vagy minden egyébbel, ami eszembe jut.
Láttam, hogy valaki már beelőzött és megbélyegezte az omladozó falat, de nem különösebben érdekelt. Nem fogom bebóklászni az épületet egy üres felületet keresve, annyira nem kényelmes ez a cipő, így hát marad az, hogy felülírom az előttem itt járó munkáját. Gonosz dolog lenne? Megeshet, de igazán hidegen hagy.
A pia már eléggé beütött ahhoz, hogy az egyenes állás nehezemre essen, így fél kézzel a falnak támaszkodva kezdtem bele az alkotásba. Lelki szemeim előtt egy kecses lány lebegett, nádszálakat megszégyenítő derékkal, miközben épp egy hibátlan piruettet mutat be. Nem egy szokványos graffiti, ezt elismerem, de hát nem bűn kilógni a sorból, ugye?
A kezemet már a második fújásnál sikerült összekennem, ami újabb szitokszavakat váltott ki belőlem, de nem volt sok időm ezzel törődni, hiszen egy erős lökést éreztem csak, és már csak arra eszméltem, hogy egy idegbeteg álla a falnak lapít és a képembe ordibál de valami eszméletlenül idegesen. Miután sikerült kissé magamhoz térnem a döbbenettől, rázni kezdtem magam, hogy elengedjen-
- Neked meg mi az anyám bajod van? Normális vagy?! - kiabáltam én is vissza hasonló hevességgel mint ő az imént. Eszembe se jutott, hogy bajom lehetne belőle, sőt igazából az agyam is alig pörgött, hála annak a háromnegyed üveg alattomos italnak. Inkább arra koncentráltam, hogy kiszabadítsam magam és ne akadjon össze a nyelvem beszéd közben.
- Mi vagy te, egy defektes önkéntes, hogy így sajnálod ezt a cseszett falat?! Menj a magad dolgára, engem meg hagyjál békén, a halál se kíváncsi rád...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime21.03.13 13:58

Éés rángatózott! Hát perszeee! De innen nem menekülsz kisanyám, amíg azt legalább le nem nyalod! – vágtam rá k.rva nagyot a falra, egyenesen mellette, ott ahol az a szemétdomb éktelenkedett rajta az egyik alig… vagyis nem is olyan régi művemen. A piaszag viszont egyből betöltötte a fejemet, és ha én is feltankoltam volna reggel rendesen, most rohadtul nem törődnék vele, meg se érezném, de most… fintorogva ránottam félre az arcélemet.

- Nem elég hozzá hogy idehúzod a beled, itt.. csinálod a fesztivált segg részegen, de még összebaszod az egyik mesterművemet is! - kaptam el kabátját a vállánál és megrántva, el a faltól pördítettem szembe vele. – Nem tűnt fel, hogy az a szar.. tönkretesz valami hihetetlent!? – utaltam a felpréselt görbe vonalak undorító összességére, de nem is tudom mit vártam tőle. Csak tartottam a kezemben, kis híján elszorítva a vállát, és csak a falat néztem, letapogatva szemmel, hogy hogy is tudnám rendbe szedni.

- K.rva nagy szerencséd van, hogy tiszta vagyok, és nem döftem a nyakadba a késemet.. – morogtam de már csak magamnak, még mindig csak állva ott mint valami balf.sz. Dühös voltam? Az k.rva isten! Tönkretették a gyermekem, egy ilyen kis hülye.. csontos.. liba! – löktem félre hirtelen felindulásból az útból, és csak valahol magam mellett engedve el hallottam ahogy felborul. De nem érdekelt. Egyszerűen szartam a fejére, csak közelebb léptem, ujjamat lassan húzva végig a felfújt fekete csíkon, hogy ellenőrizzem milyen is a festék és milyen a minősége.

- Ez egy szar… - préseltem ki a fogaimon - A k.rva életbe.. – dühöngtem szétmorzsolva az ujjaim között, még fogott, de már egyből lejött, hogy nem az a minőségi fajta, amit könnyedén eltávolíthatok. A k.rva életbe…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime21.03.13 15:40

Összerezzentem ahogy keze hangosan dördült a falon, és az adrenalinnak hála kezdett végre kitisztulni a fejem. Na nem azt mondom, hogy néhány pillanat alatt teljesen józanul gondolkodtam, dehogyis. Attól sajna még nagyon távol álltam. Viszont bekúszott néhány értelmes gondolat, amitől egy kicsit tovaszállt a magabiztosságom. Hiszen itt az a pszichopata, akin az imént járt az agyam...
- Úgy pattogsz itt, mintha tiéd lenne ez a tetves romhalmaz! - persze az idegességemen ez nem javított egy cseppet sem. - És engedj el azonnal, nem vagyok a rongybabád, hogy ide-oda rángass kedved szerint, te s.ggfej! - kiabáltam a képébe, miközben igyekeztem lefejteni vasmarkát a vállamról, mielőtt még leesik a kezem a szorításától.
- Ez mestermű? - fintorogtam egy sort, mikor nem jártam sikerrel - Alva járva is jobbat firkantok... - Tudtam, hogy egy csöppet sem hiányzott a további feszültségteremtés, de egyszerűen kicsúszott. A félelemérzetem még mélyen a béka alatt hevert, pedig itt aztán tényleg nem tűnne fel senkinek, hogy ha kibelezne ez az őrült.
- Ne fenyegess, te senkiházi! - Az angolom már nem volt makulátlan, az indulatokkal feltörtek belőlem a francia szavak is, úgyhogy különféle átkokat szórtam a pasas fejére, reményeim szerint anélkül, hogy értene belőle egy mukkot is.
De ez is abba maradt, amint eltaszított magától. Csak tátogtam a döbbenettől mit egy hal, eszembe se jutott, hogy foglalkozzak a csúnyán bevágott térdemmel, inkább felkaptam az első dolgot ami a kezem ügyébe akadt.
- Mi az, hogy sz@r?! Pusztulj ki! - vágtam hozzá a festéket, aztán a vodkás üveg után kaptam jobb fegyver híján.
- Nem is értem mi a francért hisztizel itt, mint egy óvodás, akinek felrúgták a homokvárát... Azt hiszed nem festett volna rá más? Akkor b@szottul naiv vagy... !- tápászkodtam fel és lesöpörtem magamról a koszt, bár mindhiába. A dzsekimnek már úgyis annyi, mert ez a degenerált ügyesen belenyomott a festékbe...
- Babusgasd csak azt a sz@rt, majd egy következő alkalommal b@szom tönkre...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime21.03.13 16:33

Úgy rángatózott mintha egy percig is kifoghatna rajtam vagy ötven kiló csonttömeg, de nem most kapartak le a plafonról, szorosan markolták a kegyelmet nem ismerő kezek, és elég.. kényelmesen is, hogy nehogy betaláljon, volt már részem benne. Nem kívánom senkinek!
De nem érdekelt mit vakerált! Először még értettem de aztán elkezdett hablatyolni valami istentelen nyelven és mintha valami rohadt rádiót ültettek volna a fülembe egyre inkább idegesített! Ezért is toltam el majd löktem félre, a fal sokkal jobban érdekelt, ha nem tudom rendebhozni az száz hogy lenyalatom vele, de először be kellett vizsgálni a károkat. A k.rva életbe..

Aztán valami rohadt kemény ütődött a fejemen! Csak ekkor néztem oda az összeborzolt, hisztériás alakjára, és csak ekkor kezdtek csikorogni a fogaim a helyükön. Ééén kicsinálom ezt a kis k.rvát… - indultam meg feléje, de aztán jött az üveg! Akkor torpantam csak meg. Nem akartam hogy azt is a fejemhez b.ssza, kellett még mindkét szemem, és itt kinn a világ végén, ha valami komolyabb eret ér még simán meg is dögölhetek, ezért muszáj volt vigyázni a kis r.ngyóval.

- Azt.. tedd le! – mutattam egy percig sem tágítva a támadó állásból a kezében lötyögő üvegre, na meg ha nem tudná merre van a le, le a földre. – Nem viccelek… - emeltem meg fenyegetéssel a szemöldökömet, ha a kiscsaj bepróbálkozik, az száz hogy kicsinálom itt helyben! Mééég, ha bele döglöm is…
De helyette csak visongott! Miiiint az atom… - figyeltem még mindig a szemeit, közben minden mozdulatát, ha csak lendül a keze ugorjak, és oldjam meg a helyzetet.

- Ha csak… mééég egyszer… meglátlak itt… - ereszkedtem magyarázó hangnembe, talán hogy a piás hülye feje is megértse – kinyírlaaaak... – suttogtam már erőteljesen, az arcommmal is rájátsszva rendesen a fenyegetésre. Hogy megtenném e? Höh.. volt már rá példa. Persze nem egy kis hülye, visongató szuka esetében.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime31.03.13 23:14

A festékes flakon telibe talált, pedig egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy célba ér, mert a padlófogástól a homályos látás kissé felerősödött, így elég durván kettőt láttam ebből a tuskóból, ami ugyebár nem igen segít, ha az ember dobálózni akar. És akkor is nagy probléma, ha egyet sem akarsz látni a veled szemben állóból, nem hogy többet... De sajna nem sokat tehettem ellene, csak tovább ráztam a kezemben lévő üveget. Látszólag egy csöppet sem tetszett neki, hogy itt hadonászok a fél üvegnyi vodkával. Igazából nekem se, sajnáltam volna rá pazarolni ezt az isteni italt. Ez az idióta nem ér meg ennyit... De hát míg nem tudja, hogy nem feltétlenül szeretném lecsapni, vagy legalábbis megpróbálni, addig jó. Volt már rá példa, hogy verekedésbe keveredtem... Hajajj, nem is egyszer. De persze sosem ok nélkül. Mindegyik némber megérdemelte, hogy megtéptem. Ja igen, a legtöbbjük csaj volt. Férfiakkal igazából hiába kezdek, tudom, hogy erősebbek. De az ilyen agresszív barmok addig bosszantanak, míg meg nem kapják azt a jól megérdemelt pofont. Oké, én is kaptam már vissza, mert sajnos egyre több olyan utolsó senkiházi tengeti szánalmas napjait ezen a földön, aki képes megverni egy nőt. Az ilyenekre verőlegényt küldenék, és esküszöm, boldogan nézném végig, ahogy megfullad a saját vérébe. Beteges dolog? Úgy látszik ezt hozta ki belőlem ez a semmirekellő város.

- Nekem te ne mondd meg, hogy mit csináljak! - dobbantottam egyet a földön, aminek a lábam nem örült túlzottan, de nem számított. Szívem szerint toporzékolnék egyet, de ezt a luxust már nem hiszem, hogy megengedhetném magamnak. Vagy márt teljesen mindegy, mert így is totál flúgosnak néz? Az is vagyok valamilyen szinten, de hozzá képest... Ez a pasi súlyos ideggyógyászati eset. Csodálkoznék ha nem járt volna valamelyik zárt osztályon.
- Most fenyegetsz? Mert ha igen, szörnyen gyenge volt... Túl sokat képzelsz magadról. Nem szeretem, ha megmondják, hogy mit csináljak, márpedig te nem egyszer tetted már meg elég rövid idő alatt... Inkább sirasd meg a mázolmányodat és hagyjál lógva.
Amilyen gyorsan jött a hisztiroham, olyan gyorsan el is szállt. Most már csak az alkohol homályos köde befolyásolt. Ennek ellenére eszembe se volt elmenni, végig akartam nézni, ahogy elszenved azzal a szerencsétlen csíkkal amit a képébe húztam, aztán teljesíteni az ígéretemet, és befejezni a saját művem, miután elhúzta a belét. Meglátjuk majd, hogy melyikünk kitartóbb.
Mindenesetre én a falnak vetettem a vállamat, és előhúztam a zsebemből egy cigit, amiről már nem tudtam, hogy sima-e vagy egy kicsit, esetleg nagyon tuningolt, de nem is érdekelt. Persze az üveg továbbra is a kezembe maradt, míg rágyújtottam, csak a biztonság kedvéért.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime05.04.13 21:26

Kis híján a röhögőgörcs kapott el ahogy azokon a hegyes izéken dobbantgatni kezdett. Kapott is volna, ha nem dolgozik épp a fejemben az ideg, hogy ezt a szart hogyan is vakarjam le. B.ssza meg! Ez most rám akar ijeszteni!? Hát k.rvára rossz lóra tett! - dolgozott az a vigyor még mindig ott a fejemben, de ahogy tovább lóbálta az üveget, nem tehettem meg hogy figyelmetlen legyek.

- Na haggyál békén hülye k.rva.. - eresztettem le beletörődve, végül is én vagyok a hülye! Most mit várok tőle? Ha felkockázom is itt marad a rohadt festéke, és még én is áshatom a gödröt. A f.szt! - sóhajtottam nagyot beletörődve, és ahogy úgy tűnt a csaj megint megbillent, egyenesen a falnak, hogy legalább a lábain képes legyen megállni, én inkább visszafordulva a képemhez a hajamba fűzött kezekkel törtem a fejem hogy honnan szedjek most nitrót. A város k.rva messze van, és mivel én soha nem tévesztek, nem is hordok a zsebemben. A jóóó kis kokain jöhet, korlátlan mennyiségben, de a szipu nem az én asztalom. Soha nem akartam cseppfolyósítani az agyamat.

Azután viszont mikor a kis bula elhallgatott, megéreztem viszont valami mást. Valami édeset és kellemeset és a gyakorlott orr hamar kiszagolja a minőséget, épp ezért is kaptam megint felé a fejemet.

- Látom ebben legalább van ízlésed.. - fintorogtam bele, de nem mert ne tetszett volna nagyon is tetszett, ez talán még Frank árujánál is különbnek tűnt, pedig ő aztán mindig adott a minőségre. A szemem egy darabig ottragadt a szálon, szinte a nyelvemen éreztem az édeskesernyés ízt és muszáj volt nagyot nyelnem. Csak ekkor fordítottam vissza a képre a tekintetem. B.ssza meg...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime19.06.13 11:28

Szabad játéktér! 
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime13.07.13 13:24


Silas & Kelsey

[Előzmény...]

Elhúztam a fejemet, valami idétlen fejvágást produkálva mellé. Szerepjátékok... Megperszehogy! Mindenesetre felnevettem, kissé hátradöntve fejemet kerestem meg tekintetét.
- Dehogynem... Éjjel-nappal csak azt űzöm. - kacsintottam egyet rá, nagyobbat nyelve mindemellé, hiszen ujjai továbbra se tágítottak a combomról, ahogy ajkai is egészen közel remegtek meg fülemhez. Az pedig már csak hab volt a tortán, ahogy nyelvét végig vonta rajtam, mintha csak valami epres fagyi lennék. Röhej... Egyszerre tetszett a dolog, hiszen na... férfi volnék, úgy hírlik, másfelől pedig elég erős önmegtartóztatást kellett tanúsítanom mindehhez. A szívem alapszámon lüktetett, a pulzusom is csupán enyhén ugrott fel pár számot. Elmehetnék valami "Rettegés foka" szerű szarságba. Biztos, hogy én lennék a bádogember...
Szóval, mindezt követően, elkerülve a mi a bajom kérdésre felmerülő válaszok megadását, egyszerűen csak lekaptam róla a parókát, erősen markolva rá tincseire, úgy vonva őt magamhoz. Ezúttal már pontosan tudtam, hogy ki ő, és mitől híres annyira. Mégsem zavart, mégsem merült fel bennem a gondolat, hogy most azonnal beviszem a sittre. Pedig kapnék érte jócskán vállveregetést, és kitüntetést. Aztán, mit kezdjek vele? Mint már mondtam... egyelőre jó lesz ez aduásznak, utána meg elválik.
- Nem is érdekel az eredeti neved... - ejtettem el lassan, ízesen a szavakat, egészen közel hajolva a szóra nyíló ajkakhoz. Végül mégis csak ellöktem, simán... mintha mi sem történt volna, visszafordulva a kormány felé. Persze az agyam kattogott, hogy milyen feliratokkal ékeskedik a cuki kis pofija az irodában, de valahogy nem akart beugrani. De valóban nem találtam fontos információnak. Tőlem hívhatják Scarlett-től a Johansson-ig akárhogy.
Kérdésére féloldalasan pillantottam át rá, elég látványosan mérve végig alakját, ahogy mellettem ült. Szívtam be egy kis levegőt, megráncolva a bőrt orrnyergemen.
- Engem annyira nem szaggat szíven a dolog. De ja. Nem tetszel. Ez van. - vontam vállat, majd tértem is át a két alvó pajtinkra a csomagtartóban. Miután pedig megkaptam az útirányt, nem is kérdeztem többet... egyszerűen csak mozgásra intettem a járgányt, és már fordultunk is le az útra, hogy pár percet követően Paradise felé vegyük az irányt. Egyelőre fogalmam sem volt róla, hogy mit akar ott, de nem is baj... idővel megtudom, így pedig legalább megmarad a kaland utóíze a számban, amíg oda nem érünk.
- Flynn. - vágtam rá egyszerűen, hogy hogyan is hívnak. A keresztnevemet nem igazán akartam megosztani vele egyelőre, a Flynnhez pedig már amúgy is hozzászoktam az évek során. Kamunevet meg... most komolyan? Pont úgy nézek ki, mint akit meghat, hogy tudják a nevét? Nem. Pont nem.
- Szóval... mit tervezel a kis barátaiddal? - tettem fel a kérdést, némi csendet követően, ahogy egyre közelebb értünk a célhoz. Az utak egyhangúak voltak, üresek, szürkés fényben úszott előttünk a flaszter. Jó ideig csak a szélvédőn át meredtem előre, a végtelen semmit követve magam előtt. Olykor egy-két autós azért elszáguldott mellettünk. Hagy ne jegyezzem meg, hogy vagy százhússzal döngettek... Gyönyörű. Nem mintha érdekelne, csak munkahelyi ártalom.
- Ki nyírod őket is? Vagy... előbb még lovagolsz rajtuk egyet? - pimaszkodtam egy kicsit, spontán - burkoltan - úúújfent leribancova Kelsey-t. Jól nyomom, ezt akár Zoe is tanúsíthatná.
Ám, mielőtt még folytattam volna a genyadék beszólogatásaimat, mintha zajokat hallottam volna. Hátulról... Fordítottam egyet a kormányon, bevágódva egy kisebb utca szorosba.
Ormótlan régi gyárépületek, foszló, omladozó falak... Szemét mindenütt. Gyönyörű...
- Valami nem okés... - dörmögtem mély, rekedtes baritonomon, ahogy lefékeztem a lopott verdát, majd rúgtam is ki annak ajtaját. A szél belemart az arcomba, hátra rántva dzsekim egyik oldalát. A hajamba több kóc is került, miként alkarommal takartam el szemem elől a felém ömlő porfelhőt.
Végül megálltam a csomagtérnél, a Berettát szorosra markolva, majd feltéptem a kocsi hátulját. Az egyik gorilla kissé ébredezni látszott, miközben fél tenyere a másik szájában volt, míg az övében a berendezés egy része fityegett.
- Leüssem... - emeltem fel a stukkert. - ...vagy beszélgetni akarsz vele? Avagy... - húztam kaján vigyorra a számat, elharapva mondandóm végét. Amennyiben pedig az előbbit választotta úgy ívesen homlok csonton küldtem a fickót, aki ismét mély álomba merült...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime14.07.13 11:06

Kedvem támadt egy jóízű nevetéshez, de inkább visszafogom magam, és csak egy mosolynak hagyok teret, ami ki is használja a lehetőséget, és önkéntesen végignyúl az arcomon. A kacsintása újfent elindított bennem valamit, ám ahelyett, hogy ennek jelét adnám, inkább folytatom azt amivel úgy néz ki, hogy kisvártatva osztatlan sikerekhez fogok jutni, még ha minden erejével azon is van, hogy tagadja, hogy mennyire felborzolja a kedélyeit a kezem, és az amit a combján is ügyködik. Ha őszinte akarok lenni, nagyon szívesen folytatnám még tovább is, de Szivi úgy dönt, hogy szívesen megmutatná, hogy Ő mire képes, ha egy nővel van dolga. Nos, nyugodtan mondhatom, hogy meglepett ezzel az egésszel. Ezennel tényleg nem ártott volna kicsit óvatosabbnak lennem, és jobban bevetnem bájaimat, hogy elterelhessem a figyelmét, és ne következhessen be a lelepleződés, de már végül is halál mindegy! Már tudja ki vagyok -részben legalábbis összeálltak már a kirakós darabjai-, és talán nem ártana elfeledtetni vele az újonnan begyűjtött információt, de inkább még nem folyamodom drasztikus lépésekhez. Ameddig nem érzem fenyegetve magam, addig semmi okom arra, hogy szétloccsantsam az agyvelejét. Különben is kár lenne érte, és biztos vagyok benne, hogy létezik legalább egy olyan ember a világon, aki áttörte már a köré fagyott jégpáncélát és aki nagyon zokon venné, ha legközelebb már csak a temetésén találkozhatna vele.
Csak nevetve felhorkanok a következők hallatán, és még egy nyájas vigyort is magamra öltök. Nem érdekli? Nem baj, majd fogja...

-Ha én nem tetszem, akkor mégis ki az, aki képes a farkadnál fogva vezetni? A szőkéket szereted? - Még utoljára -ameddig lehetőségem nyílik rá-, körmeim a húsáig hatolnak a combján, szemeim pedig már-már hipnotizáló tekintettel fúrják bele magukat azokba a hihetetlenül, már-már természetellenesen kék íriszekbe. A hangom még mindig nem több holmi suttogásnál, amibe azért sikerült csempésznem némi fenyegető élt is. Nem mondom, hogy nem sínylette meg egyáltalán az önbizalmamat és hiúságomat a nem éppen kedveskedő bókja, de egyenlőre nem tudok mást tenni, mint ülni és elfogadni a tényeket. Még nem jött el annak az ideje, hogy bizonyítsak.
-Szóval Flynn... hmm... Arra gondoltam, hogy elbeszélgetnék velük egy-két veszélyes játékszer társaságában. - Miután elraktároztam és kellőképpen megízlelgettem a nevét, nem vagyok rest választ is adni kérdésére, miközben kibiztosítom a fegyverem csak a mihez tartás végett. R és K megfelelő testi erőnléttel vannak megáldva, de e mellett még az is köztudott róluk, hogy nem valami IQ fighterek, így nem lesz nehéz dolgom kiszedni belőlük azt, amit tudni akarok.
-Hidd el, már próbáltam! Elég unalmasak voltak... - Hiába a hiedelmek, miszerint néger nagy bottal jár, ha nem tudja, hogy hogy kell használni egy olyan kiéhezett szuka esetében, mint amilyennek én is bizonyulok.
Nem vettem túlságosan zokon a valószínűleg sértésnek szánt beszólását. Inkább csak viszonzom a visszapillantó tükrön keresztül a pimasz vigyorát, szemeimben pedig kihívó fények villannak, ahogy lekanyarodunk egy kihalt területre. A pulzusszámom rögvest megemelkedik, akárcsak az adrenalin is a véremben. Kezdődik az igazi buli! Kihívással teli mosolyra húzódnak ajkaim, majd követve Flynn példáját, én is kiszállok a járgányból, és gyanakvó tekintettel "gyönyörködöm" az ébredező jóllakott napköziseinkbe.

-Végül is, rájuk nyomhatunk még egy öt perces szundi üzemmódot. - Vonok vállat hanyagul, és az sem érdekel, hogy a következő ütés talán már agykárosodást fog okozni K-nál.
-Na, mozgósítsuk csapatainkat! - Kerülöm meg Flynnt -olyan léptekkel, mint amikor a vad becserkészi a prédáját-, és elkezdem kiráncigálni az egyik melákot a kocsiból, abban bízva, hogy hajlandó lesz segíteni és a másikat ő rángatni. Mivel nagyon is elővigyázatos vagyok, és semmit nem bízok a véletlenre, most is gondoskodom arról, hogy a gyár legeldugottabb helyére vigyük a két őstulkot. Amint megérkezünk, egyszerűen csak elengedem K-t, majd leporolom a kezeimet, és tekintetemmel Flynnt kezdem el keresni.

-Kéne még egy kis segítség... Szivi... - Indulok el felé úgy, mint egy kecses fekete párduc. Szeretek játszadozni az olyanokkal, akikben látok némi fantáziát.
-Ki kéne őket kötözni, aztán pedig... őrt állni. Ígérem, nem fog sokáig tartani. - Alakul hangom át újra suttogássá, amikor már közvetlen előtte állok, arcommal nagyon is közel kerülve az övéhez, miközben kezem nadrágja övbújtatójára téved, és ezzel közelebb is rántom magamhoz, már ha nincs semmi ellenvetése.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime15.07.13 19:32

- Miért kéne hozzád mérnem a nőket? - vontam fel egyik szemöldökömet, flegma képpel vonva végig rajta pillantásomat. - Egyébként, semmi közöd hozzá mi jön be. - vágtam egy laza vigyort, majd már gördültünk is le az aszfaltra, hogy mihamarabb elérjük a kitűzött célt. Paradise... tényleg fogalmam sem volt róla, hogy miért akar oda menni, de valójában telibe is szartam. Már attól is izgalmasnak bizonyult a mai éjszaka, hogy nem a megszokott módon telt...
- Veszélyes játékszer... - horkantam fel szórakozottan, megingatva a fejemet. - Mikre gondolsz? Csak nem...?! Átmész csupasz dominába? - ja igen, továbbra is kedvem volt húzni az agyát, bocsássa meg nekem az ég; ha ráér...
Lapos, talán kissé megvető pillantással adóztam a pillanatnak, mikor közölte, hogy már próbálta a két melákot. Még némi savas epe is felkívánkozott volna a torkomon, de időben visszanyeltem.
- Guszta... - engedtem el végül egy laza reakciót, némi iróniával a hangomban. Sőt... egy fintort is készségesen megengedtem magamnak. Azért ehhez is kell gyomor, de lassan kezdek rájönni, hogy ez a csaj, ha nem is prosti, de nincs tőle olyan messze, mint azt gondolja. Mondjuk... sose volt bajom a kiéhezett nőkkel, csak nem tudom őket megérteni. De ez már az ő keresztjük, mi férfiak meg kiélvezzük az ilyesmit. Igen... ez eléggé pasi farokkal aggyal való gondolkozás, de ez is benne van a csomagban. Valahol gyárilag... ez van.
Közben persze, nem kerülte el a figyelmemet a csomagtartóban történő motoszkálások, hangok áriája, amik pár foszlányosak, és tompák voltak, de a zsaru fülemet rohadtul nem tudták elkerülni.
Szóval, behajtottam ugyebár abba a mocskos, elhagyott, omladozó sikátorba, ahol szerintem még egy holt is sarkon fordult volna. Noha, engem nem igazán hatott meg, az valahogy jobban érdekelt, hogy mi lesz ennek az egész estének a végkimenetele. Ezért is esett úgy, hogy miután sietősen kirúgtam magam a kocsiból, hamar visszaaltattam az egyik gorillát, amelyik némi életjelenlétet mutatott.
- Nekem édesnyolc, meddig altatod őket. Te dolgod... - vontam vállat, visszaékelve derekamhoz a Berettát. A mozgósításra csak biccentettem egyet, és miután Kelsey nekilendült a történetnek, én sem álldogáltam sokáig. Mivel a két barom össze volt kötve, így elég szorosan kellett a cicalány mellett maradnom. Megvártam míg kivakarja az egyiket, majd már emeltem is utána a másikat, ezzel együtt pedig követtem őt, megragadva a kevésbé sem könnyűnek titulált fickó tarkóján a ruhát, és szimplán vonszolni kezdtem a földön.
Egy kavics, kettő... egy fél oszlop... padka... Mindenesetre megérkeztünk... hát... nem is tudom hova. Nem kecsegtetett sok szépséggel, de talán nem is ez volt a lényeg.
- Mégpedig? - kérdeztem vissza, fejemet kissé oldalra döntve, ahogy ledobtam ujjaim közül a nagydarab pasast, majd zsebeimet egyszerűen a zsebembe tűrtem.
- Jól van. Megoldható... - vágtam rá kimérten, hűvösen, továbbra se mozdulva el a helyemről. Szűrt pillantással követtem felé tartó lépteit, majd pislogás nélkül álltam a közelségét.
Imponált... tetszett... hooogyne tetszett volna?! Még egy pengeéles mosolyra is elengedtem magam, ahogy fejemet kissé lejjebb hajtottam, felé. Még a rántásnak is engedtem, csupán egy halk, mély nyögés hagyta el ajkaimat.
- Na mi van? - suttogtam csupán. - Nem bírsz a bugyidban maradni, cicám? - hajoltam közelebb, még közelebb, kaján vigyorral szám szegletében. Mindeközben ujjaim is mozgásba kezdtek, majd mielőtt még a lehető legközelebb kerültem volna hozzá, egyszerűen előkaptam egy rágót, és a fogaim közé rágtam.
Tudom: rohadt büdös faszláma vagyok! De na... hát megesik, hogy jól áll! Most például kifejezetten...
- Na hess... - recsegtem, miközben kitoltam fogaim közé a rágót, majd forgattam is azt vissza a számba nyelvemmel...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli gyár Használaton kívüli gyár  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Használaton kívüli gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott gyár
» A gyár körüli külső területek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-