welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Blanca & Adam  - Page 2 Vote_lcapBlanca & Adam  - Page 2 Voting_barBlanca & Adam  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Blanca & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime04.12.12 21:27

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go2_500

- Mindig? Alig néhány órája ismerhetlek, de ez idő alatt merem azt feltételezni, hogy túlszárnyaltad önmagad. - Ezzel most azt szeretné állítani, hogy még csak meg sem próbáld provokálni? Folytonosan húzza az agyamat. Nem vagyok egy szerencsétlen idióta és nem is áll jól a hülyeség és nem fogok ködösíteni... Értem én, szeretné tudni, hogy meddig mehet el és, hogy mi mindent vagyok hajlandó tőle elviselni. Tőle talán kicsit többet. Kísérletezzen csak, arasson sikert, de tudjon leállni, amikor majd azt kell, mert az elbukás mindig csúfos.

- Nem fogom megkérdezni, hogy miféle élvezet az amikor egy nő kínoz, mert én is tudom. Engem az érdekelne, hogy számodra mi benne az élvezet? - Szeretnék ezt-azt megtudni és tisztábban látni és ennek csak egy útja van, még pedig a kérdések útján. Legfeljebb ha majd nem akar válasszal illetni ügyesen kikerüli a témát, nem lepne meg, de meglehet nem hagynám annyiban. Attól függ... Mégis, ha már tudom, amit tudok azt is tudni szeretném, hogy miért?!

- Megfontolandó ez a kikötözés. Rúgsz, harapsz, karmolsz... Netalán kihagytam valamit? - Érdekelne volna-e még valami amiről tanácsos volna tudnom... Ezt a nőt valósággal túl kell élni, hol ott a legtöbbet csak el kell viselni.
- Ha megbocsájtasz, nem is szeretném. Más különben kénytelen leszek drasztikus eszközökhöz nyúlni, hogy jobb belátásra bírjalak. Ne kényszeríts... - Még ha csak komolyan is gondoltam volna azt amit mondtam, még ha csak a felét is. Maximum annyi, hogy tényleg elég rosszul viselném ha most kicsapná itt nekem a hisztit és egyértelműen búcsút inthetne a palacsintájának is.

- Akkor kapj le valamit... - Vontam meg a vállam mintha nem volna ebben semmi különös és számomra nincs is.
- Köszönöm Blanca! - Ki hitte volna... Egy nő ilyet is tud? Azon felül, hogy csak is a saját igazát erőlteti még ha csak a közelében sem jár az igazságnak?! Nem tudom. Eddig még senkivel sem sikerült eljutnunk. Na jó, nem is strapáltam magam túlságosan, de hát minek ha egyszer nem érdekel?!
- Viccelsz? Még tetszik is! Várjunk csak... Te most bókolni akarsz nekem? - Őrült? Könnyen meglehet. Pofátlan? Na igen, annál inkább.

- Ó de még mennyire! - Nyaltam végig a számat újból a hatás kedvéért.
- Tudod nálam ez általában nem túl nyerő párosítás, de a kivétel erősíti a szabályt. - nálam ezek a csillivilli szemek maximum már vízszintesben vállnak be és egészen más helyzetben.
- Mivel a meghívás nem sérti az önérzetem így elfogadom. - Kaptam a kezembe a serpenyőt és neki láttam. Hál' istennek nem egy hadseregnek kell.
- Voilà! - Fordítottam át az utolsó palacsintát magasan a levegőben. Azt hiszem ezzel az én feladatomat teljesítettem is.
- A többit a ház úrnőjére bízom, de legalább olyan édes legyen... - ...mint... Hagytam félbe a mondatot és nem is kívánom befejezni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime06.12.12 10:28

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go1_500

Annyira, de annyira próbálok jól viselkedni, de olyan nehéz annak tudatában, hogy tisztában vagyok azzal, hogy ha rossz vagyok, akkor sokkal izgalmasabb és érdekesebb az életem. Én pedig szeretek érdekesen élni, mondhatni a lételemem a rosszaság.
- Ez a néhány óra is arról tanúskodik, hogy tényleg jó kislány vagyok. Ismeretségünk túlnyomó részét alvással töltöttük, ezért alig lett volna időm rossznak lenni. - Tény, hogy kevés időm volt bármire is, de talán nem is tudatosan de provokáltam. Mindössze csak magamat adtam, sajnálom, ha provokatív személyiség vagyok, egyszerűen ilyen a természetem.
- Nem gondolod, hogy kissé veszélyes vállalkozás ilyen dolgokat boncolgatni? - Engem egyáltalán nem zavarna, ha erről kellene beszélnem, de az már egy másik kérdés, hogy Adam hogy viselné, ha tényleg arról kezdenék el áradozni, hogy miféle élvezetet okoz számomra egy másik nő.
- Nem, azt hiszem összesen ennyi. Amúgy meg ezeket csak nagyon ritkán csinálom, alapjáraton gyengéden bánok mindenkivel. - Nem vagyok erőszakos, sem pedig agresszív, mindössze határozott. Ha arról van szó, hogy valakivel durván bánjak, vagy inkább gyengéden gondolkozás nélkül a második opcióra voksolnék. Meglehet, hogy azért, mert én is jobban tolerálom, ha nem egy tárgyként kezelnek.
- Hm, olyan izgató, ahogyan a szavakat kiejted. "Drasztikus eszközökhöz nyúlni." - Fülig érő szájjal próbálom utánozni, közben kezeimmel macskakörmöt imitálok. Bár, esélyes, hogy tényleg nem szeretném, ha efféle módszerekhez nyúlna, de akkor is olyan izgatóan határozottan csengett hangja.
- Esetleg segítenél? - Látszólag egyáltalán nem érdekli, hogy mit viselek, akkor meg is válhatnék tőle, ezért megfordulok, hogy háttal lehessek neki, várva hogy hozza le ruhám cipzárját, hogy tényleg le tudjam magamról kapni.
- Miért, szerinted ezt bóknak szántam? - Tény, hogy merész húzás volt részéről annak tudatában, hogy tudja... Szóval nem is nagyon értem, hogy miért tette. Valamennyire kínosan érzem magam, a történtek után, de majd elmúlik.
- Elképesztő vagy. - Mosolyogva ráztam meg fejemet, nem hiszem el, hogy tényleg ennyire pofátlan, és még is tetszik.
- Adam, köszönöm igazán nagylelkű vagy. - Egyáltalán nem volt hangomban sem gúny, sem pedig cinizmus, nehogy a célban megfutamodjon. Lábaimat lógatva a pulton ülve tömtem magamba a tömérdek mennyiségű édességet, ameddig Adam sütkérezett.
- Esetleg elárulhatnád, hogy miféle vadmacska vetette rád magát, mert ezeket a harci sérüléseket látva úgy hiszem te maradtál alul. - Még ilyet nem is láttam, mindenesetre valaki eléggé szépen kidekorálta a hátát, elismerésem neki. Akaratlanul is arra tudok gondolni, hogy milyen lenne, ha én is belé mélyeszteném hátába körmeimet, ő pedig hangosan felszisszenne... áh inkább folytatom tovább az evést.
- Te vagy a nap hőse! - Csillogó szemekkel nézek rá, sőt még meg is tapsolom, hogy érezze az elismerésemet.
- Megpróbálkozok vele. - Nyúlok is a tányér palacsintáért, aminek egyik felét nutellával a másikat pedig eperdzsemmel kenem meg.
- Nem tudom mennyi lehet az idő, de azt hiszem, hogy te sem akarnál félmeztelenül találkozni a szüleimmel, talán anyu még el is sírná magát miattad. - Elszörnyedve húzom el a számat, persze ez nem Adam végett van, hanem azért mert bele gondolni is rossz, milyen elviselhetetlen anyám zokogó, nyávogó hangja. Egyik kezemmel a tányért fogom meg, másikkal pedig Adam keze után nyúlok, hogy inkább menjünk vissza a szobámba, ott talán nyugtunk lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime09.12.12 14:43

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go2_500

- Na igen, amíg aludtál legalább nem kötekedtél, de abba bele gondoltál már, hogy mi van abban az esetben ha én inkább a rossz nagylányok felé húzok? - Már a puszta jelenlétével kárpótolva érzem magam azért a csekély bosszantásért, amit művel velem, bár a provokálást nem tudom meddig bírom még lenyelni nekem. Ha valóban jó kislány módjára viselkedne akkor ezt most nem tenné velem, ha pedig nekem van igazam és ő valójában egy nagyon rosszacska nagylány akkor neki bizony már vállalnia kell a következményeket.

- Veszélyes? Nem inkább zavarba ejtő? - Talán attól tart, hogy olyasféle információval sújtana le, amit nem tudnék elfogadni? Nem ismer és most már én is egyre kevésbé mondhatom ezt el önmagamról.
Nem gondolok én már semmit. Én tudni akarok, nem pedig gondolni, de ha ez számára kínos téma azt is meg tudom érteni, de ne bennem akarja megtalálni a bűnbakot akire aztán rá kenheti, hogy miért nem szeretné velem megosztani magánélete plusszos részeit.

- De ha jól sejtem veled nem mindig bántak ilyen gyengéden? - Azt hiszem kezdek kicsit messzire mennem és illendő volna elnézést kérnem a tapintatlanságomért, de nem teszem. Játszunk csak tiszta lappokkal. Ez most egy igen erős lap volt, de elbír vele én tudom. Én pedig jobban teszem ha felkötöm a gatyám szárát, mert ez fájni fog meglehet. De ha már így alakult és az van ami tudni szeretném, hogy miért és titkon azt is szeretném megtudni, hogy esetleg tehetek-e bármit ez ellen.

- Akkor is ilyen izgató lesz amikor meg teszem? - Egyáltalán nem zavar már az ahogyan beszélek vele. Eleinte odafigyeltem szavaimra, most már nem fogok. Már nem kislány... és amint látom feltalálja magát bizonyos helyzeten. Nem akarok úgy fordulni hozzá, hogy először vagy húsz percig kell rágódnom magamban, hogy fel merjem-e tenni azt a kérdést, mert esetleg megbánthatom vele vagy netalán kínos helyzetbe hozhatom... Kínos vagy nem kínos... Tudni akarom!

- Hm, beakadt... Mázlis... - Halványan elfintorodom amit ő mindaddig nem fog felfedezni amíg háttal el nekem. Lazán indultam meg le húzni a cipzárját, mi persze, hogy beakadt és nekem eszem ágában sincs vesződni vele.
- Honnan tudhatnám? - Nem az számít, hogy ő minek szánta, hanem hogy nálam mit ért el szavaival.
Jobbnak láttam immár meg sem szólalni. Annyi minden kavarog a fejemben: Tudom, mondták már. Köszönöm. Láthatóan nem eléggé. Egyik sem igazán jó, neki nem.

- Súlyos tévedés. Épp ellenkezőleg, én voltam felül. - Szinte már vártam mikor fog feltűnni neki a dolog, ahogyan azt is tudtam, hogy fel fogja tenni a kérdést valamilyen úton módon.
- Örömében? - Tettel fel ismét a cseppet sem pofátlanra sikeredett kérdésemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime10.12.12 5:54

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go1_500

Bátorítom? Azt hiszem! Egyre inkább mer hangot adni véleményének és olyan dolgokba is bele akar mászni, ami valljuk be, rajtam kívül senkire sem tartózik, de nincs rosszabb egy kielégítetlen férfinál, így legalább a kérdéseire kapjon választ tőlem.
- Abban az esetben kötve hiszem, hogy most velem lennél. - Talán, meglehet, hogy a magam módján én is rossznak számítok, de az is kérdéses, hogy Adam mit ért rossz nagylány alatt. Mert rosszalkodni is szoktam, de az egy nagy kérdőjel, hogy meg tudom-e ütni a mércéjét és egy másik, hogy egyáltalán meg is akarnám-e.
- Számomra aligha lenne zavarba ejtő, én csak téged féltelek. De, ha nagyon tudni akarod, hogy mit élvezek azon, hogy egy másik nő játszik velem elmondom, vagy akár arról is beszámolhatok, hogy unalmasabb perceimben hogyan szoktam magammal játszadozni. - Már most úgy érzem, hogy túlzásba estem, de cseppet sem zavar az, hogy túllőttem a célon. Kíváncsi, amit meg lehet érteni, különben is annyi férfit érdekel az, hogy milyen mikor két nő egymásnak esik. Lefogadom, hogy Adam fantáziájában is lepergett már párszor az a jelenet, mikor kéjes hangon nyögök fel egy másik nő kényeztetésére.
- Jól sejted. Egy idő után nagyon rá lehet unni arra, hogy gyengéden csókolják végig testemet, aztán finomkodó mozdulatokkal jussak el az orgazmusig. Ezért olykor vágyok olyan partnerre, aki határozottan tudja, hogy mit akar velem csinálni, ajkamba, nyakamba, mellembe harap, amitől mindketten teljesen felizgulunk, gondolom innentől már rá lehet jönni, hogy ezek után mi vár rám... Kielégítő választ adtam Adam? - Lágyan ejtettem ki minden egyes szavamat, közben a hatás kedvéért ujjaimmal Adam combján kalandoztam el, de nem mentem túl messzire, igaz nem tudom, hogy hol van nála a határ. De mindent megteszek, hogy sikeresen rájöjjek.
- Az csak attól függ, hogy miféle drasztikus módszerekhez fogsz nyúlni. - Tény, hogy izgatóan ejtette ki, de talán a tálalás kedvszegő lesz. Nem mondhatok valami olyasmiről véleményt, amiről halovány fogalmam sincs, hogy mi is lesz. Drasztukus módszerek mögött sok minden lehet, de már várom, hogy kiderüljön, hogy milyenek azok a módszerek.
- Talán jobb is így. - Szolidaritásból meg akartam szabadulni ruhámtól, hogy ne érezze magát egyedül hiányos öltözékében, de most nem jött össze. Akkor még egy ideig rajtam marad, ezért is mentem és kényelmesedtem el a pulton édességet tömve magamba, nem mintha annyira kellene ilyenekkel tömnöm az ereimet, amitől elzáródnak a pórusaim, de egyszerűen túl édes ahhoz, hogy nekem mondjak.
Kérdésére lezseren megrándítom vállaimat, passzolom ezt a kört, különben is az édesség elvette az eszemet, most figyelni sem vagyok annyira képes.
- Hm, várjunk csak, akkor most te a vad nőkért, vagy a vad szexért vagy oda? - Zavaratlanul kérdezek rá, ha már Adamnak van annyi bőr a képén, hogy az én szexuális életemre legyen kíváncsi, akkor nekem is lesz annyi.
- Háhá, nem! - Cinikusan felnevetek.
- Na jó, de örömében képes lenne elsírni magát, ha egy félmeztelen hímnemű egyedet látna meg a konyhájába, ezért is ragaszkodok, hogy a palacsintát inkább a szobámba fogyasszuk el. - Ragadom meg erős férfias kezét, hogy kövessen. Egyenesen felsétálva a lépcsőn ismét a szobámban találjuk magunkat. Elengedem Adamot, leteszem az ágyra a tányért és a laptopom felé indulok meg.
- Kérlek foglalj helyet. - Bökök az ágy felé, amint megtaláltam a CD-t indulok meg egyik kezemmel az adott tárggyal másikban pedig a laptoppal felé. Leteszem az ágyra, kinyitom, majd felkapcsolom. Amint ezzel megvagyok beteszem az CD-t, ami látszólag üresnek tűnik, mert semmi sincs rá írva, mondjuk nem véletlenül. Adam mellé elhelyezkedek az ágyon, közöttünk a tányér palacsinta, előttünk a laptop.
- Ezt a videót nem szokásom bárkinek mutogatni, sőt te vagy ez egyetlen hímnemű, aki lássa, hogy ezen a CD-n mi szerepel. De te voltál annyira kíváncsi mindenre, én pedig azt hiszem, hogy szavak helyett ez meggyőzőbb lehet. - Könyörtelenül megyek rá az indítás gombra, hogy lejátsszam neki a videómat. Közben én már egy palacsintát ráérősen eszegetek. Előzmények nélkül egyből a lényeg látszik a videón, vagyis két női test, ahogy egymást kényeztetik, közben kéjes nyögések töltik be a szobát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.12.12 20:46

- Még nincs minden veszve. - A kivétel erősíti a szabályt? Meglehet. Engem viszont nem ez érdekel. Nem tévedek, csalódni pedig végképp nem vagyok hajlandó még ha tennem is kell érte. Azt már rögtön az első percben le vettem, hogy nem a szende szűz kislányok megtestesült mintapéldánya és ha rajtam múlik már soha sem lesz az. De van egy kis akadály, pontosabban inkább szakadék, amit át kellene ugranom csak rosszul indulta a neki futásom így nem sikerül. Most pedig meg kellene kerülnöm valahogy vagy pedig hidat találnom illetve keskenyebb részt, de ez igen csak időigényes munka és még az is megtörténhet, hogy egyenesen bár bele fogok izzadni.
- Engem nem kell féltened! - De most tényleg... Mi ez a hülyeség? Engem félt, mégis mitől? A dühös barátnője bosszújától? egy nővel ,még csak elbírok valahogy, de a helyzet úgy kívánja... és szeretem ha úgy kívánja, akkor akár kettővel is! De úgy a figyelem is megoszlik! Viszont, azt sem árt tudni, hogy egy nő bosszújánál nincs aljasabb és annál nagyobb csapás aligha érhet!
- Haladjunk csak szép sorjában... - Nem tudom mégis mire gondolt, mi fog történni?! De ettől eltekintve én még válaszokat kérdezek! Más különben fel sem tettem volna a kérdést. Általában nem cselekszem meggondolatlanul és előzmények nélkül!
- Oh, igen. Leszámítva, hogy én egyáltalán nem ezt kérdeztem Blanca. De a válasz attól még tetszett. Igen tanulságos volt. - Hát most már ezt is tudom. Most az egyszer nem tud zavarni, hogy nem a helyes választ adta... Mindazonáltal ahhoz is pontosan ugyan annyira ragaszkodom és ha jól sejtem ráérek kideríteni.
- Egy bűvész sem árulja el a mutatványa fortélyait... - Hiszen onnantól már bárki, akárki véghez tudja vinni őket kétes eredményekkel. Én viszont biztosra akarok menni, sokszor! ehhez már csak a ruhát kellene lebűvölnöm róla valahogy... Nehezebb mint gondoltam. Ide valami más kell, valami új.
El engedtem a fülem mellett a megjegyzést mint aki nem hallotta hol ott nagyon is, hogy jól, pontosan és tisztán hallottam szavait... Csak reménytelen az egész! Veszett ügy!
- A vad nőkkel való vad szexért! - Ejtettem ki szavaimat mindvégig mélyen a szemeibe nézve!
- Jó, szeretem az amolyan " ízig-vérig nőket ". - Formáltam macskakörmöt az ujjaimmal... - De ettől még nem tartom magam szadistának! - Szeretem ha egy nő tudja, hogy mit akar és el is éri azt és ugyan úgy kiveszi a részét a dologból, nem pedig csak fekszik alattam mint egy darab fa... Különbség, hogy nyögdécsel. Élvezi a helyzetet mint aki jól végezted dolgát.
- Pedig biztosan oly megindító volna... Te szívtelen. - Nevettem el magam. Persze nem gondoltam komolyan. - Nem adod meg édesanyádnak ezt az örömöt, ami oly ritkán adatik meg... - Nevettem fel ismét majd megköszörültem torkom így próbáltam abba hagyni.
" Engedelmesen " helyet foglaltam majd egy palacsintát kezdtem el eszegetni mialatt csak bólintottam egyet és figyeltem... Figyeltem, mi vár rám. Majd kiköptem a palacsintát mikor meg láttam mit is kellene vele végig néznem. ehelyett gyorsan lenyeltem, ami persze, hogy félrement is hangosan köhögni kezdtem...
- Ez most komoly? - Hitetlenkedve néztem rá. Nem értem miért csinálja ezt velem, de még kevésbé, hogy mi értelme van ennek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime16.12.12 2:12

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go1_500

Tetszik, hogy ennyire bizakodó, de szerintem nem kellene most legalább is ennyire optimistának lennie.
- Pedig tényleg nem hiszem, hogy én lennék az a bizonyos rossz lány, főleg az, akire vágysz. - Talán vágyik rám, de majd elmúlik, idővel. Valójában nem hiszem, hogy csak a két szép szememért döntött úgy, hogy feljön hozzám és velem alszik, hanem gondolom azt hittem, hogy más is fog történni közöttünk, mint sima alvás. De tévedett, mert tényleg nem akarok tőle semmit, csak valami oknál fogva jól érzem magam a társaságában.
- Komolyan mondod? - Mert ha igen, akkor nem fogom, ahogyan magamat sem fogom vissza. Tény, hogy Adam nagy fiú már, gondolom tud magán uralkodni, ha olyan helyzetbe kerülne és végül is szívesen hoznám zavarba, őszinteségemmel és pikáns témáimmal. Én egyáltalán nem vagyok az a pirulós fajta, ezért könnyedén beszélek a hálószobatitkaimról is.
- Hupsz, akkor rákérdeznél még egyszer? Úgy látszik az előtt nem figyeltem oda túlságosan. Viszont, amit az imént mondtam nem kell ám észben tartani. - Sikeresen félre értettem, így elárultam neki pár olyan dolgot, amit talán nem tettem volna meg, de ha már így alakult egyáltalán nem bánom. Nem hiszem, hogy mondtam volna neki bármi újat, vagy olyan dolgot, amire nem jött volna rá magától is.
- Adam, de te nem is vagy bűvész, vagy tévednék? Egyáltalán mivel foglalkozol? - Rövid ismeretségünk után még arra sem kerítettünk sort, hogy legalább ezt megtudjam róla, de eléggé érdekel. Ha már eléggé egymás intim zónáit sértsük meg, akkor még bele fér egy-két pikánsabb kérdés is. Nem vagyok rest feltenni őket, de amint hallom Adam sem az túlságosan.
- Tudod, ha ilyeneket mondasz elő jön bennem a bizonyítási kényszerem, hogy megmutassam, hogy akár én is tudnék olyat művelni, de inkább elfolyton ezeket a gondolataimat, mielőtt még cselekednék. - Furán is venné ki magát az a helyzet, ha itt és most leteperne a pulton csak mert a fejembe vettem, hogy tudok vad lenni és olyan vad szexben tudnám részesíteni, amiben még soha sem volt része.
- Szóval szereted ha fáj, gondolom akkor már viszonozni is szereted a fájdalmat. - Hirtelen így tudtam értelmezni mondandóját, de előfordulhat, hogy már megint félre értettem valamit és tévedek, ez a lehetőség sincs kizárva.
- Milyen igazad van, tényleg szívtelen vagyok, csak nem akarom, hogy olyan dolgokban reménykedjen, mint az, hogy "megtérek" valamiért nem képes elfogadni a tényt, hogy a lánya férfiak helyett nőknél keresi a boldogságot. - Most persze az egész viccesnek tűnik, de már számtalan veszekedésen vagyok túl miatta, de ahogy senkire úgy rá sem tartózik az, hogy kihez vonzódok. Ezen elmélkedve már fel is érünk a szobába ismét, hogy meglepjem Adamot egy videóba, amiben én is szerepelek.
- Persze, hogy komoly, de ha nem akarod, vagy ha nem tetszik nem kell végig nézni. Leállítsam? - Köhögéséből ítélve, vagyis abból, hogy majd megfulladt, hallható a meglepődöttsége. Gondolom erre nem számított, hogy egy szexvideóval fogom sújtani, amin nem mellékesen én lennék az egyik szereplő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime22.12.12 3:11

- Tudod is te mire vágyom... - Jegyeztem meg kelletlenül majd legyintettem egyet. Honnan is tudhatná mikor még én sem tudom pontosan? Nyilvánvalóan tévhitben él, amin én most nem is kívánok változtatni, hiszen nincsen semmi értelme. Amúgy sem hinne nekem még ha ezt nem is mutatná ki. Nem tudom változtatna-e bármin ha bevallanám homályos szándékaimat. Könyörgök, másnapos voltam... Reggel volt... azt sem tudtam hol vagyok, nemhogy mit akarok. Kell ennél több? Ekkor megjelenik ő az én szám pedig tátva marad és elfelejtek pislogni. De azóta, reggel óta sok minden megváltozott, ahogyan a nézőpontom is. Kicsikét átrendeződtek bennem a dolgok és új értelmet nyertek. Eddig még soha nem látottakat, de még kevésbé tapasztaltakat.
- Nem, csak vicceltem... - Tört ki belőlem a kicsit sem visszafojtott nevetésem. Még csak meg sem próbáltam. - Hát persze, hogy komolyan mondtam. - Talán még nem tűnt fel neki, de én nem szoktam csak úgy dobálózni a szavakkal, ahogy a meggondolatlanságot sem tartom sokra!
- Kicsit késő már ezen töprengeni, nem gondolod? - Mosolyodtam el önelégülten, még ha nem is a megfelelő választ kaptam attól még helyeslem a dolgot és már annyira nem is akarok választ kapni az eredeti kérdésemre. Még tőlem is szemétség volna újból feltenni és tapintatlan és talán tiszteletlen is.
- Börtönőr vagyok... - Lövésem sincs arról, hogy ez most mégis hogyan fog hatni... Végül is mondhattam volna azt is, hogy a rossz leányzókat igyekszem kordában tartani, csak hogy van, hogy néha nem sikerül és olyankor elszabadul a pokol és mindenkit magával ránt engem is bele értve, de ez így csak még zűrzavarosabb lenne vagy ki tudja.
- Abban mi volna a rossz? - Szeretném ha ezt megmagyarázná nekem persze ha tudja és csak nem hebegni-habogni fog össze-vissza, mert akkor bizony megfogtam és nem engedem! szeretem ha egy nőben vagy bizonyítási vágy! Onnan tudhatom, hogy nem fog félmunkát végezni majd elégedetten hátra dőlni mint aki jól végezte dolgát!
- Ha igény van rá nem tétlenkedek csak cselekszem, ahogy esik... - Én igazán nem fogok egy nőnek sem gátat szabni a fantáziájának pláne ha azt az ágyban kívánja kamatoztatni vagy ahol és ahogy tetszik. Alkuképes vagyok és szeretem a változatosságot. Valahogy mindig magával ragad, hacsak nem vagyok én a gyorsabb és az elragadóbb!
- Na és megtaláltad amit kerestél? - Már-már esélytelen, de azért felteszem a kérdést és bízom továbbra is a kilátástalanban. Nem is értem mit akarok vagy, hogy mit várok?! Pontosan tudom, hogy mi a helyzet és tökéletesen tisztába vagyok a dolgok állásával...
- Nem kell! - Ráztam meg a fejem határozottan. Így is játszhatunk csak kicsit meglepett a taktikája. - Oh, helló szépségem! - Pillantottam meg a szőke macát...
- Blanca, nem tudom elhinni, hogy képes voltál már ennyitől elélvezni? - Szólaltam meg hitetlenkedve néhány perc elteltével.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime24.12.12 7:19

Blanca & Adam  - Page 2 Tumblr_mapv8v0Y4v1r6sw9go1_500

Ebben azért annyira nem vagyok biztos, nem látok bele a fejébe, de megpróbálhatok úgy gondolkozni, mint a férfiak szoktak. Gyorsan meg is lett a keresett válaszom, de hogy biztos legyek benne, hogy tényleg tudom-e, hogy mire vágyik meg kell kockáztatnom és feltennem kérdésnek.
- Rám? - Ezt tűnt a legésszerűbb magyarázatnak, de az is lehet, hogy egy egyszeri menetre vágyna, vagy csak megdönteni akar, hogy egyel több trófeával büszkélkedjen. De azt sem tartom kizártnak, hogy kihívás lennék a számára azzal, hogy nem vonzódok a pasikhoz, ezzel pedig növelném az önbizalmát, ha széttenném neki lábaimat.
- Remek ezentúl nem foglak félteni, de azért szólj, ha már túl durva lennék. - Nem akarok belőle hülyét csinálni, sem pedig hitegetni. Valójában nem is tudom, hogy hogyan alakult az, hogy mi most ketten nálam vagyunk, aludt az ágyamban és úgy ahogy nőhöz szoktak érni hozzám sem ért, ebből is gondolom, hogy elfogadta azt a tényt, hogy ha azt mondom, hogy alvás akkor alvás is lesz, nem pedig huncutkodás a paplan alatt.
- Már tényleg késő, főleg úgy, hogy egy csomó olyan dolgot mondtam el neked, amit nem kellett volna. - Jó tudom én voltam az aki figyelmetlensége miatt olyan dolgokat osztott meg a másikkal, ami tényleg nem kellett volna, hálószoba titkaimat remélem mások nem tudják meg, nem szégyenlem azokat a dolgokat amire izgulok, vagy bármi, de azért még is ez olyan, ami csak arra a két félre tartózik, akik egymással eléggé közeli viszonyban vannak.
- Na és gumibotod és bilincsed is van? - Érdeklődve csillannak meg szemeim arra a hírre, hogy Adam bizony börtönőr. Érdesnek tartom, sőt mi több, már inkább szexinek.
- Egy-két menet után elkezdenék hozzád érzelmileg kötődni, egy ideig el is lennénk, aztán jönnél valami sablonos pasi szöveggel és akkor bizony nekem rossz lenne. - Fogalmam sincs, hogy miféle válaszra számított, de remélem kielégítőt adtam. Következő megjegyzésére csak hümmögök és próbálom eltárolni ezt az információt is.
- Mondjuk úgy, hogy még mindig keresem. - Elhúzott szájjal megrándítottam vállaimat. Persze tudom, hogy kellene tennem valamit a boldogságomért, de egyelőre még azt sem tudom, hogy merre is keressem, annyira elveszettnek érzem magam, csak egy helyen állok, egyre nagyobb lyukat fúrva magam alatt.
- El a kezekkel tőle, Angel az enyém. - Felnevetve óvatosan bököm vállba. Teljesen értem, rájött arra, hogy miféle játékot űzök vele és így próbál revansot venni rajtam.
- Tudod a jó nyelvmunka a női teste gyors hatással van, de te honnan is tudhatnád, hogy milyen az... - Elhúzott szájjal legyintek egyet. Provokálnám még most is? Őszintén azon vagyok, hogy minden szavam olyan provokatív legyen, hogy köpni nyelni ne tudjon. Már csak dacból is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime29.12.12 20:47

- Miből gondolod? - Kérdeztem vissza meglepetten ugyan akkor érdeklődve homlok ráncolva és felvont szemöldökkel. Ezt nevezem... Mindent egy lapra! Csak nem alapozhat mindent arra, mert hogy még mindig itt vagyok. Én már félig meddig beletörődtem a kudarcomba mikor meghívott magához, hogy töltsük együtt a délutánt csendes pihenővel. Ugyan miért kellett volna nemet mondanom. egyetlen jó érvvel is beérném. Csak azért mert néhány órával ez előtt még kegyetlenül be akartam férkőzni a lábai közé? Na és? Így igaz! Most akkor jöhet a halálbüntetés. De azért amit állít az erős túlzás. Elhagynám a lakást és bármibe lefogadom, hogy még ma meg lenne a következő kiszemeltem, akire majd ugyan így vágyni fogok?! Ugyan már, ez nevetséges! Álmos voltam majd éhes és most félmeztelen is...
- Az általában én szoktam lenni így aligha hiszem, hogy erre sor fog kerülni, de azért figyelmes... - Még, hogy durva? Az mégis miben kellene, hogy megnyilvánuljon egy hozzá hasonló nőnél? Értelme sem volna faggatnia ha már egyszer érdektelen a dolog így nincs is miért kínosan éreznem magam. Könnyebb mint gondoltam...
- Gondolom akkor most érezzem magam kiváltságos személynek, nemde? - Csak azt tudnám, hogy mire megyek mindezzel. Mégis ki a fenének mondanám el? A szoba lánynak? Jó, én is tudom nem csúnya teremtés, de azért az még számomra is morbid lenne... és úgy mellesleg hazai pályán nem engem illetne meg az elsőbbség? Még én sem próbáltam fel, nehogy már tovább adjam... már is... Magának az ördögnek...
- Igen eltaláltad. Van mindkettő. - Nem értem mi ezen az az akkora szenzáció. Normális esetben legalább hasznot tudok húzni belőle, de így most még azt sem. Így nem is olyan érdekfeszítő beszélni róla. De szinte bármibe lefogadom neki még lesz kérdése legalább is volna bőven a munkámat illetően.
Na jó, ez most valahol legbelül tényleg sértett és bántott és egy árva szó sem jött ki a számon és nem is tudtam egyszerűen mit mondani. Nem bólogattam, nem is ráztam a fejem... egész egyszerűen nem csináltam semmit. aztán vegye aminek csak akarja, úgy is teljesen mindegy és lényegtelen, vagy nem? Akkor meg mire jó ez az egész? Mire jó ez az egész érzelgős maszlag ha úgy sem sikerül? Kár az egészért... Nem mondom... Széepn, gondosan előállított jó kis csapda volt és én csak már nyakig vagyok benne... Tudtam, hogy nem szabadott volna! Reggel még minden annyira más volt! Hiányzik! Remélem holnapra megint minden visszatér a régi kerékvágásba én pedig soha többé nem fogok belesni ugyan abba a hibába.
- ...és egyáltalán nem biztos, hogy a jó irányba tartasz, jól mondom? - Ekkor már nem bírtam ki és csak úgy ki bukott belőlem a kérdés lesz ami lesz alapon, nem érdekel. Még az sem ha igazat adna. Annyira nem számít, hogy azt sem tudom egyáltalán mit keresek még mindig itt, de itt vagyok.
- Mármint ki szerint? - Tettem fel cseppet sem zavartatva kérdésemet. Azt hiszem ideje térfelet és irányt váltani, mert ez egyértelműen zsákutca...
- Hát ezt elnézve nektek sincs sok fogalmatok róla... - Bukott ki belőlem a nevetés, de azért csak tovább néztem figyelmesen, amatőrök! Azt hiszem ez lett volna csak a hab a tortán!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime07.01.13 6:14

Nem gondolkozok el kérdésen, csak ösztönösen rá vágom azt, amit gondolok, nem mindig vagyok tapintatos, de viszont őszinte az igen.
- Egyszerűen már csak is erre a következtetésre tudok gondolni, mert pasiból vagy. Ez a faj képes mindent megkívánni és aztán a magáévá tenni. - Nem finomkodva adtam tudtára a véleményemet, amiből kicsengett, hogy minden férfiról az a véleményem, hogy mindenre rá ugrik, ami mozog. Ez nagyon is egy férfi gyűlölő megszólalás volt, de szó se legyen róla, nem gyűlölöm a másik nem képviselőit, csupán nem túl fényes a róluk alkotott véleményem, amiről a tapasztalataim tehetnek. Már csak abban reménykedek, hogy nem csak olyan férfiak vannak, akikkel engem össze hozott a sors.
- Tudod csak próbálok vendégszerető lenni. - Meg kell hogy valljam még ilyen vendégem nem volt, mint Adam. Nem szokásos módon találkoztunk, aztán pedig már az első pár óra után együtt aludtunk, úgy hogy nem volt bennem semmi félelemérzet. Most így vissza gondolva, lehet hogy egy gyilkost engedtem be a lakásomba, aki akár alvás közben megölne, de Adam nem az a gyilkos típus, vagyis reménykedek benne.
-Minimum. Tudod mi a fura, hogy veled könnyedén tudok beszélni az ilyen dolgokról, annak ellenére, hogy még alig ismerlek. - Valójában tényleg nem tudom, hogy miért nyíltam meg ennyire előtte, talán csak élvezem a figyelmét, vagy azt hogy tényleg ismeretlen és nem is tudná felhasználni ellenem az elkotyogott dolgokat.
Azok után, hogy meggyőződtem arról, hogy Adam jól el van látva felszereléseivel nem is boncolgattam tovább a témát, szavakkal nem csak a fantáziám kezdett el beindulni. Hiába vonzódok inkább a nőkhöz, azért még mindig nem állapodtam meg teljesen azon a térfélen, végül is én is valamikor pasikkal kezdtem, de nagy csalódást okoztak számomra.
- Tökéletesen! Talán ideje lenne zárdába vonulni, mert mindig a lehető legrosszabb utat szúrom ki magamnak. - Bár ki sem bírnám azt ha be lennék zárva egy zárdába az apácák közé, de valamit már kellene kezdenem magammal, mert az, amit most csinálok az minden csak nem jó. Dacból vágtam bele, eleinte még élveztem is az új dolgokat, az újdonságot és mindent ami vele járt, de már mára fogalmam sincs, hogy nekem ez valóban jó lenne-e vagy hogy esetleg akarom-e egyáltalán.
- Szerintem! - Nincs, sőt nagyon nincs a tetszésemre, hogy kinézte magának, persze ezen nem húzom fel magam, mert mennyi esélye annak, hogy valaha is össze futnának és lenne köztük bármi is?
- Ez már majdnem annyira bosszantó volt, hogy próbára tegyelek, de csak majdnem. - Én akarom őt provokálni, erre Adam hergel engem. Kis híján majdnem benyögtem neki, hogy mutassa meg milyen is a jó nyelvmunka, de valamiért tartózkodok attól, hogy bármi is legyen közöttünk és főleg attól, hogy annyi férfi mentes év után csak úgy a bugyimba férkőzzön már az első napon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 22:58

- Faj? Ezt most nem egészen értem leszámítva azt a fanyar lebecsülést amit irányomban tanúsítasz hol ott egy nő sem különb semmivel sem ha valamit igazán akar magának és tapasztaltaim szerint az eszközeit sem válogatja meg. - Felettébb érdekelne miféle hozzáfűznivalója lenne avagy lesz a dolgokhoz, de kezd nagyon nem a tetszésemre lenni ez az egész. Voltaképp nincs nekem erre semmi szükségem. Mégis sértik az önérzetemet szavai ,már ami megmaradt belőle az elmúlt néhány órában, amibe ő szakadatlanul beletapos illetve gázol... hol ott én nem bántottam, de erre most nem térnék ki újból. Van amit jobb nem tudni. Csak azt tudnám mennyi időbe fog nekem telni amíg mindezt elfelejtem? Normális esetben egy éjszaka plusz néhány menet, de érzem hogy ez kicsikét többe fog fájni nekem... Szóval valaki még piszkosul jól fog járni velem.
- Eddig egészen jól megy... - Úgy vélem igazán nincs okom a panaszra. Végül is még élek, nem mérgezett meg, nem kínzott halálra, nem végzett belem álmomba, sőt még csak meg sem rugdosott, amit talán kellet volna, mert könnyen meglehet, hogy legközelebb már nem fog ilyen könnyen menni ha nyílik is még rá lehetősége. szóval mindent összevetve nem meg ez olyan rosszul.
- Több mint megtisztelő, de most már hagyd is abba, mert még majd a végén elpirulok. - Tudom értékelni a nyíltságát és az őszinteségét és igyekszem tiszteletben tartani és nem taplóként viselkedni vele, de olyan új még ez az egész számmora, szinte hihetetlen mégis igaz.
- Azért még nem kell mindjárt kétségbeesni csak mert nem találod a helyed... - Már amennyire tudom ez normális és természetes és senki sem tökéletes, csak épp piszkosul jó érzés kimondani és ebben a hitben élni még valaki le nem rombolja a gondosan felépített kártyaváradat mint ahogy az enyémet most ő.
- Értem. - Tudtam le ennyivel a dolgot, amit tulajdonképpen már nem is lehetne hová tovább ragozni és értelme sincsen, szerintem.
- Szeretném a tudtodra hozni, hogy én mindig biztosra megyek. - Nem állítom, hogy azért történt minden így, mert én így is akartam, de nem a majdnem nem elég, sőt semmi!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 3:55

Valószínűnek tartom, hogy túlzásba estem, ami elég gyakran előfordul velem, akaratlanul is, csak úgy megtörténik. Legjobb lenne, ha képes lennék befogni azt a nagyra nőtt számat, de késztetést érzek arra, hogy kinyilvánítsam véleményemet, még ha nem is fog neki tetszeni a nézőpontom.
- Szépítsünk egy kicsit a dolgon, nem csak téged becsüllek le, hanem az egész férfi nemet, ugye ezzel csak rontottam? - Elhúzom számat, gyorsan elkezdtek fejemben forogni az agykerekek, hogy ebből hogyan tudnám kivágni magam, vagy legalább megpróbálkozni a lehetetlennel, de semmi használható ötletem nem született.
- Egyáltalán nem fogom védeni a női nemet, jól tudom, hogy elszántak is tudnak lenni, már csak magamból is kiindulva, de azért még is csak a férfiakra pikkelek, mert azok basztak át. - Nem rá kell mérgesnek lennem és nem is vagyok az, hanem azokat a férfiakat ki nem bírom állni, akik megcsaltak és életem eddigi legnagyobb tragédiájába löktek bele. Sok minden megváltozott nálam ezek után, elmondhatatlanul fájt, hogy mindig engem csaltak meg, semmi sem volt elég jó, mindig oda vezetett az út, hogy felszarvaztak.
- Köszönöm, ez egészen jól hangzott. - Nem igazán fogadok vendégeket, mert csapnivalónak tartom vendéglátó képességeimet. De Adamért sok mindent tettem meg, például rá vettem, hogy süssön nekem palacsintát, miután velem aludt, persze egy jó vendéglátó maga sütötte volna meg a palacsintát, de így legalább Adam jóvoltáéból tényleg lett palacsinta, mert ha rám kellett volna várni, akkor éhen is hallhattunk volna.
- Adam lehetséges volna pírt csalni arcodra? - Még nem láttam olyan férfit, aki annyira zavarba tudott jönni, hogy elpiruljon. Vissza gondolva már így is túl sok részletet megosztottam vele a szexuális szokásaimról és nem sikerült zavarba hoznom, vagy csak nem voltam túl figyelmes és nem figyeltem rá eléggé, hogy észre vegyem.
- Maradjunk annyiba, hogy nem estem kétségbe, csak azt nem tudom, hogy mitévő legyek, mert még a lélek búvárom is inkább ágyba visz, könnyebb, mint segíteni a gondjaimon. - Bele gondolva nem szép dolog, hogy vele is kavarok, főleg úgy nem, hogy fizetem azokért a szolgáltatásokért, amiben nincs is részem, mert helyettük nem arról tanúskodik nekem, hogy egy diplomás nő, hanem hogy egy akrobata az ágyban.
- Akkor is biztosra mentél, mikor velem tartottál? - Nem tudom, hogy miért de szeretném tudni és nagyon is érdekel, hogy Adam most miféle válasszal próbálnál kivágni magát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 11:40

- Igen. Nagyon. De ne törődj vele. - Ábrázata láttán nevetni kezdtem és ez a szépítsünk a dolgon... De a személyes tapasztalataiért már igazán nem hibáztathatom és nem is hibáztatom. De ha én teszem azt minden nőt egy kalap alá vennék akkor minden egyes női egyed egy aljas számító kis ribanc lenne avagy kurva... Ez már több mindentől is függhet. Egyetlen nőt tiszteltem az életemben, de ezt már nem áll módomban megmondani a szemébe így nem számít.
- Egyelőre... - Tettem hozzá gyorsan. Csak nem lehet olyan kis naiv liba, hogy azt higgye, hogy majd egy-egy nőben nem fog orbitálisan csalódni. Na ők tudják csak igazán, hogy hová kell, hogy üssenek ahol igazán fájni tud, a férfiak csak ráhibáznak.
- Talán úgy öt éves koromban sikerült utoljára valakinek és el érnie azt, hogy szégyelljem magam valami miatt, de ez már neki sem áll módjában, szóval a válaszom igen csak nemleges. - Másrészt viszont igen csak elkeserítő is egyben, de erről már igazán nem szeretnék beszélni és ha csak egy kicsit is tapintatos nem kérdez majd rá. Tudom, elég sokat megtudhattam róla már jó magam is és mindketten tudjuk, hogy nem önszántából avatott bele a dolgaiba csupán csak egy félreértés következtében, de ez most nem a legmegfelelőbb alkalom avagy pillanat arra, hogy bosszút esküdjön.
- Nem vagyok túl jó hallgatóság, de egyszer esetlegesen mi kis kipróbálhatnánk... - Ezzel persze nem lebecsülni kívánom a bizonyos dolgai fontosságát csupán csak nekem is megvannak az elképzeléseim róla és hát lehet inkább én is a másfajta vágyait próbálnám meg kielégíteni mint segíteni a problémáit megoldani.
- Erre most hagy ne keljen válaszolnom... - Az embernek vannak rövid és hosszú távú befektetései és ez is most egy olyan... Hosszútávú.
- Hogy neked milyen édes hangod van, na meg persze tenyérbe mászó melleid... - Vezettem vissza tekintetem a filmre, mert hát ilyet csak nem láthatok minden nap és nem is akarom. Én azt akarom, hogy enyém legyen! Egyedül csak is az enyém! Ez már minimum felér egy öt éves tervvel...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 21:07

Nem vagyok feminista, de szavaim eléggé férfigyűlölésről árulkodnak. Nem bízok egyetlen egy férfiban sem, mert mikor megtettem, egyenes út vezetett a fájdalomhoz, megcsaláshoz és ebből többet már nem kérek.
- Tényleg nem akartam sértő lenni, főleg nem akartalak megsérteni azzal, hogy kinyilvánítom a véleményemet. Jól tudom, hogy nem te tehetsz arról, hogy így viszonyulok a férfiakhoz és nem is akartam rajtad kitölteni a bennem felgyülemlett frusztrációt. - Ez még tőlem is eléggé gyenge magyarázódásnak számíthatott, de tőlem már többre nem telik.
- Ez nem hangzott túl jól. Tudom arra akarsz célozni, hogy a nők is képesek a megcsalásra, de engem eddig csak a férfiak csaltak meg. - Eddig tényleg így volt, talán sikerült olyan nőket kiválasztanom, akik tudtak hűségesek lenni, vagy talán abban is van valami, hogy mostanában inkább a nyitott kapcsolatok pártján állok, mert akkor nem érhet akkora csalódás, ha a másik fél nem éppen a leghűségesebb. Ezért is kifizetődőbb inkább tartani egy szeretőt. Szavait bólogatva figyelem, túl sok hozzáfűznivalóm nincs is, de elraktároztam az infót.
- Hogy aztán ágyba vigyél? - Szemöldök vonogatva néztem rá, szerintem csak a lényegre figyelt és arra, hogy ha kedvem tartsa össze bújok a terapeutámmal.
- Pedig én nagyon is szeretném, ha válaszolnál. Szerintem eddig is lehettünk egymással őszintén, most is elvárnám tőled. - Tény, hogy érdekel, hogy mit gondol rólam és, hogy mire számított, mikor bele egyezett abba, hogy feljön hozzám. Nyilvánvaló, hogy más nők nem ezért kérték volna meg, mint én, de sosem voltam átlagos eset.
- Honnan tudod, hogy tenyérbemászó melleim vannak, mikor még ki sem próbáltad? - Értetlenkedve nézek rá, mert tényleg nem értem, hogy hogyan tud valamiről véleményt alkotni, amit még nem is tapasztalt és most még véletlen sem provokálásnak szántam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 22:04

- Hú, hát ez kemény! - Sóhajtottam egyet. Tulajdonképp nem is találtam szavakat erre a kisebb szóforgatagra, amellyel kifejtette nagyon is szerénytelen véleményét, amit nyíltan és szabadon megtehet. Végtére is semmi újdonsággal sem szolgált, csak épp a szavakat sem válogatta meg. Így csak még nehezebb lesz mint gondoltam, de minden ilyen pillanatnyi őszinteségi rohammal közelebb kerülök hozzá és többet tudok meg róla és rövidesen talán már azt is el tudom érni, hogy megbízzon bennem, ami tekintve a jelenlegi körülményeket nem kis előrehaladásnak számítana. Őszintén még én magam sem hiszem, hogy sikerülhet...
- Nem-nem. Én nem pontosan erre céloztam csak, hogy mindig megy valamire a játék... - Egy nő soha sem tesz meg semmit csak úgy, de még kevésbé a jó szándéktól vezérelve. Jó, persze tudnak ostoba döntéseket hozni és kérdéseket fel tenni, de talán még te meg sem válaszoltad ő már is meg tudta azt, amire voltaképp kíváncsi volt. Meglehet ezért is nem tudom őket értékelni. A saját térfelemen szeretne legyőzni? Nemhogy inkább el ásná magát...
- Várj csak, az imént akkor nem te vittél engem ágyba? - Nincs amiből ne tudnám kibeszélni magam valami úton-módon, de ez most nagyon kellett.
- Igen, valamit tényleg biztosra vettem! - Nem létezik lehetetlen csakis tehetetlen emberek.
Válaszoltam, ahogy kérte mégis úgy érzem, hogy nem fogja ennyivel beérni én pedig nem igen szeretnék részletes beszámolóval szolgálni a számára. Ez mégis csak személyes és azt se felejtsük el, hogy voltaképp mennyire is utálom mikor valaki veszi a bátorságot, hogy számon kérjen.
Egy váratlan pillanatban felé fordultam majd a mellére vezettem a kezemet és finoman belé markoltam...
- Határozottan az, higgy nekem. - Néztem mindvégig a szemébe majd elmosolyodtam és kacsintottam egyet. Ezért most eszméletlenül pofátlan leszek a szemébe, de ez tud most a legkevésbé zavarni és ezt már eddig is tudtad és most csak megvédtem a tetteimmel és piszkosul jól esett.
- De mintha a szöszinek kicsivel nagyobb volna, te mit gondolsz? - Hát akkor már ne is hazudtoljuk meg önmagunkat. Elégedetten mosolyogva fordulok felé. Érdekelne a véleménye, hiszen ő ezt mégis csak jobban tudja mint én.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 23:00

Már el sikerült mondanom véleményemet, ezért most inkább számat dísznek használom és nem annak, hogy egyfolytában beszéljek, még a végén kicseresedik a sok fecsegéstől. Nem is tudnék már neki erről a témáról mit mondani és szerintem jobb is, ha félre tennénk egy kis időre. Neki sem lehetett könnyű szembesülni azzal, hogy a nőkhöz vonzódok.
- Tudod, én szeretem a játékot és azt is ha játszanak veled, egészen addig, ameddig megcsalás nem lesz a vége. - Sok mindenben benne szoktam lenni, nem tartom magam semmi jó elrontójának, de ha már valakihez hűséges vagyok annyi a minimum, hogy hozzám is az legyen. De a mai világban már túl sok elvárás az, ha azt kérem valakitől, hogy ne csaljon meg.
- Szerintem én nem úgy vittelek ágyba, mint ahogy te szerettél volna engem. - Nem tudom, hogy tőlem mire számított, hogy majd felhívom magamhoz ruhákat szaggatunk egymásról és úgy esünk egymásnak? Azt hiszem valami ilyesmire gondolhatott, de jelenleg nem vagyok semmi ilyesmire kapható.
- Na és mit? - Nem bírom ki, hogy ne kérdezősködjek, felkeltette az érdeklődésemet, most pedig epekedve várom, hogy végre válaszoljon. Ki fogom szedni úgy is belőle a választ, csak mert tényleg akarom tudni, hogy mit is tudna még nekem mondani.
- Te most tényleg képes voltál letapizni? - Váratlanul ért Adam kis akciója és nem is nagyon tudom, hogy mitévő legyek. Felképelni nem szeretném, ezért csak megvártam, hogy kiélvezkedje magát melleimen. Érintésétől kirázott a hideg, de megpróbáltam úgy tenni, mintha hidegen hagyna az, hogy csak úgy ezt tette velem.
- Határozottan azt hiszem, hogy nagyobb melle van, mint nekem. Nekem ezek a kis mellek jutottak, mit tegyek velük, menjek el plasztikai sebészhez és csináltassak szilikon melleket magamnak? - Mindig is kényes téma volt számomra a mellméretem és kissé zavarban is érzem magam attól, hogy pont ez került szóba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 0:56

- Ebből arra tudok következtetni, hogy ugyan akkor te is szeretsz másokkal játszadozni?! - Ami magában még nem gond éppen ellenkezőleg, de ez utóbbi esetben érdekelne, hogy az efféle kis játszmák mégis miféle véget szoktak érni?! Megcsalták. Csalódott. Én ezt értem. De azért meg kell hagyni belőle sem a Teréz anya szól ha már egy nő, sőt több nő ágyában is felkeresi a boldogságot olykor.
- Nincsen semmiféle hiányom ha erre kívántál célozni... - Ami normális esetben egyáltalán nem meglepő talán még helyt álló is, de azt hiszem még a múlt éjjelt sem hevertem ki teljes mértékben és én nem végzek félmunkát, de pláne nem fogok hozzá felkészületlenül.
- Blanca, ez már több mint tapintatlanság! - Az vajon még meg sem fordult a fejében, hogy ma már annyira szerettem volna ezt megosztani vele és elmondani valakinek akkor már megtettem volna és bízhat benne, hogy nem utoljára jutott volna eszembe és nem mint egy pótlék? Értékelem az őszinteséget és a bizalmat, de akkor is kell húzódnia egy határvonalnak amit már csak tiszteletből sem lépünk át.
- Esetleg megismételjem, hogy hihetőbb legyen? Szeretnéd? Akarod? - Felcsillanó szemekkel pillantok rá ismét, bár tökéletesen tisztába vagyok a válasszal, de akár úgy is tekinthetnénk erre az egészre mint egy játékra... Csupán csak azért taperoltam le, mert már nem tudtam meg állni és tovább hallgatni valamint tolerálni provokáló szavait, mert mint tudjuk a szavainknak súlya és olykor bizony ára is van!
- Ezt most komolyan kérdezed tőlem? - Elképedve pislogok rá. Nem tudom mi volt inkább meglepő a számomra maga a kérdés vagy az, hogy épp tőlem kérdezte meg, azaz a véleményem kért ki, azt hiszem. Mégis csak férfi volnék. Akkor hogy is van ez? Ágyba nem bújunk, de azért a mellméreteibe még betekintést nyerhetek...
- Blanca, nincs a melleiddel semmi probléma sem és aki mást mond az hazudik! - Néztem komolyan a szemébe, hogy lássa tényleg őszintén beszélek és nem csak hitegetni szeretném...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 1:50

Elégedetten mosolyodom el, már csak azért is, mert Adam nagyon is rátapintott a lényegre. Talán nem is annyira ostobák a férfiak, mint eddig hittem.
- Igen, nem tagadom szeretek másokkal játszadozni, de mindig úgy, hogy a másik félnek ne legyen oka panaszra. Sosem teszek semmi olyat, amit a másik fél nem akarna. - Annyira furcsa még mindig számomra, hogy az efféle dolgaimat pont egy férfival osztom meg, mintha arra vágynék, hogy esetleg megértsem. Ezt viszont nem várhatom el tőle, mert olyan bonyolult szoktam lenni, hogy még nekem is gondot okoz magamon kiigazodni néha.
- Nem akartam semmire sem célozni. - Most már legalább azt is tudom, hogy nem szenved hiányt, ami ilyen kinézettel eddig is teljesen nyilvánvaló volt számomra, ahogy abban is biztos vagyok, hogy napi szinten váltogassa a partnereit, egyszerűen nőfaló!
- Mindig is tapintatlan voltam, szóval? - Elő véve legbájosabb tekintetemet néztem rá kiscica szemeimmel, igyekezve előcsalni belőle a választ, amire már rég óta várok. Komolyan mondom képes lennék leteperni, hogy úgy szedjem ki belőle azt, amit tudni akarok, de félő, hogy kihasználná a helyzetet és azt hogy erősebb nálam és végül én maradnék alul.
- Talán ennyire látszik rajtam, hogy mennyire élveztem mellembe markoló kezedet, hogy ismétlésre vágyok? - Színészi képességeimet bevetve teljes bele éléssel tettem fel neki kérdésemet. Persze neki nem vallanám be, hogy egyáltalán nem zavart hogy megtette, csak annyira váratlanul ért, hogy az egyik percről a másikra kezét mellemen érezhettem.
- Komolyan, ha már voltál annyira merész, hogy megfogtad, akkor kérek róla véleményt is. - Az lenne csak igazán fair, ha viszonoznám ezt a gesztusát és rátapintanék farkára, hogy éreztessem vele, hogy velem mit tett, de odáig nem akarok elmenni, mert attól nem csak Adam jönne zavarba.
- Ez már hízelgő, és azt hiszem hiszek is neked. - Biztosan sok mellett fogott már életében, ezért el is tudom hinni, hogy igaz amit mondott.
- Hű ez az egész annyira fura, talán tizennyolc éves koromban történt velem ilyen, hogy egy férfi az ágyamban fogdosta volna a mellemet. - Nem bírtam ki el is nevettem magam már a gondolattól is. Azért érdekes, hogy hogyan jutottunk el idáig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 2:27

- Figyelemre méltó! - Ez így mind szép és jó hallani, na de nem elég csak kimondani. Hiszen dobálózni a szavakkal mindenki tud. De úgy vélem, hogy egy ilyen nőt tudnék tisztelni és értékelni! Szép ábrándok! Jó esik az őszintesége amit megpróbálok viszonozni is bizonyos szinten és remélem valamelyest sikerül is.
- Ezt örömmel hallom. - Azért azt sincs sok értelme tagadnia, hogy legalább annyira örömmel vette tudomásul a tényt mint ahogy én megosztottam vele és furcsa mód még hazudnom se kellett, ami nem meglepő módon már begyakorolt rutinos eljárás nálam, de ettől eltekintve nem élvezem különösképp. Van amit annál sokkal jobban tudok élvezni!
- A nem az nálam viszont még mindig és továbbra is nem marad! - Ezzel most nem megbántani, de még kevésbé megsérteni szeretném, csak tudnia kell ,hogy nálam a nem az ténylegesen nem és a szempilla rebegtetés édes kevés ahhoz, hogy megtörjön a jég! Vannak dolgok amikről egyszerűen nem vagyok hajlandó beszélgetni gondolom neki is és úgy vélem ezt előnyösebb volna tiszteletben tartani. Mert én tényleg szeretném ha képes volna megbízni bennem és ugyan úgy szeretnék tudni bízni valakiben, de ez nem megy csak úgy egyről a kettőre és a bizalom sem percek alatt épül fel.
- Oh igen, de még mennyire, de csak hogy tudd nem fogok hobbit űzni a melleid fogdosásából csak úgy mindenféle ok nélkül. - Elsősorban mert nem áll szándékomban kellemetlen helyzetbe hozni és másodsorban mert ez amúgy sem bevett szokás nálam.
- Ha azt mondanám, hogy csak még egyszer, csak utoljára... Az kielégítő válasz volna? - Mint mondtam nem űzök sportot a női mellek fogdosásából és plasztikai sebész sem vagyok, de az övét bármikor megérinteném újból és ha ez kell ,hogy higgyen nekem hát meg is teszem.
- Hát nem tudom, hogy erre most mégis mit mondhatnék. Ez általában amolyan természetes dolog a nőknél... - Húztam el a számat majd megvontam a vállam. Tényleg nem tudom, hogy erre mégis mit kellett volna reagálnom. Nem nagyon akarom a kelleténél is jobban feszegetni a dolgokat! Megvárom még ő maga teszi meg!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 2:49

Szavaira csak bólogattam, valahol egészen máshol jártam már, túlságosan magával ragadott képzeletem és elkezdem elmélkedni azokon a dolgokon, amit Adam mondott. Pontosabban azt kezdtem el magamban boncolgatni, hogy talán még sem volt tőlem annyira jó ötlet, hogy ilyen gyorsan lemondtam a férfiakról, csak mert mindig úgy alakult, hogy nem a legmegfelelőbb férfira tettem voksomat. Mindig sikerül bele trafálnom, amiért magamat is hibásnak érzem, hogy képtelen vagyok találni magam mellé egy rendes férfit, aki szeretne és nem azzal lenne elfoglalva hogy félre kúrjon.
- De gonosz vagy! Szóval rád nincs hatással legédesebb nézésem sem? - Sértettem fontam össze mellem alatt kezeimet. Tényleg bántott, hogy nem tudtam kiszedni belőle, de nem is akartam erőszakoskodni, ha nem akarja elmondani, akkor nem mondja. Felfogtam, nem mindig érvényesülhet felette akaratom, még ha cukiskodok is érte.
- Legalább most már ezt is tudom és nem kell attól tartanom, hogy le sem fogod rólam venni a kezedet. - Fűztem hozzá pofátlanul vigyorogva. Egyelőre be tudok elégedni annyival is, hogy egyszer megtette velem. Minden elismerésem az övé, Adam nagyon is bátor lehet, már csak azért is, mert ezt megtette, pedig nem tudhatta, hogy mik lesznek a következmények.
- Igen, az eléggé kielégítő válasz volna. - Talán még én sem tudom, hogy most mibe is mentem bele. Ha anyám szemtanúja lett volna ennek az eseménynek, lefogadom hogy el is sírta volna magát a látványtól. Szerencse, hogy most nincs itthon, mert ki sem lehetne zavarni szobámból, olyan ámulattal nézne Adamra, mert végre egy férfi is megfordult nálam.
- Adam, ezt nagyon is bóknak szántam! - Az pedig egy másik dolog, hogy nem tudja értékelni, hogy egy olyan nő ágyában van és mellét fogdossa, aki a saját neméhez vonzódik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 3:29

- Az az adott helyzettől függ... - Kell ezt még ennél is jobban boncolgatni? Ez most nagyon nem a kis cuki pofijától függött és hogy milyen édesen pislogott, hanem attól és igen erősen, hogy ebbe most nem szerettem volna beavatni. Mondhatni jobb szeretném ha saját maga jönne rá és nem hol mi hátsószándék segítségével. Őszinte és tiszta játékot várnék elő tőle.
- Oh, hát egy szavadba sem kerül... - Ez nem nagyképűség pedig az nagyon is jól áll. De úgy gondolom vagyok már annyira tapasztalt a nők terén, hogy tudjak olvasni a sorok között és, hogy lássam az árulkodó aprócska jeleket.
- Akkor most hagy ne keljen megismételnem... - Egyszer már a tudtára adtam tisztán, világosan és érthetően és elhiheti, hogy két perc elteltével sem változott meg a véleményem csak egyszerűen nem szeretem ismételni önmagamat újra és újra.
- Ezt nekem mégis miből kellett volna tudnom? - Mint mondtam ez számomra már természetes ha ilyesmit hallok valakitől és ilyen rövid idő alatt szinte képtelenség hozzá szokni bármihez is, de legkevésbé egy ilyen helyzethez, ami még mindig olyan hihetetlen, de azért már kezdem elfogadni a tényt, de jobb ha tudja beletörődni azt nem fogok!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 3:56

Csalódott vagyok! Nem is, annál sokkal több! Na jó, régen nem gyakoroltam már férfiakon a vonzerőmet, de azt hittem még jobban megy ennél, de nagyon is kijöhettem már a formából, ha nem tudom Adamot sem megtörni.
- Na és ez egy olyan helyzet volt, ahol semmit sem értem el vele. De majd túlteszem magam rajta. - Idővel menni is fog, vagy talán tovább gyakorolom rajta legédesebb nézésemet, hátha nyomás alatt megtörik és elárulja azt, amire kíváncsi vagyok. Addig fogja furdalni most az oldalamat a kíváncsiság, ameddig ki nem lyukad.
- Különös, de neked még a pofátlanság is jól áll. - Nevetve csóváltam meg fejemet. Hihetetlen, hogy tényleg a melleim a fő téma kettőnk között, mikor annyi minden másról tudnánk még beszélni, már csak azt csodálom, hogy még ettől nem sikerült zavarba jönnöm.
- Nem is kell megismételned, eddig is megvoltam valahogy a tapizásod nélkül is. - Remélem nem hiszi, hogy egyszer megtette, ezért jogában áll máskor is megtennie. Mert már most is furán érzem magam társaságában, egy férfiban egy ágyban, aki az előtt mellemet taperolta, nem mindennapi dolog nálam.
- Abból, hogy tisztában vagy a előzményekkel, mert beavattalak. - Nem tudom, hogy nem figyelt-e rám vagy csak nem akart, mikor elárultam neki azt az apróságot, hogy a saját nememhez vonzódok.
- Adam, eléggé fárasztó tudsz lenni, szeretném ha megtisztelnél még egy együtt töltött alvással, hátha most sikerül beléd rúgnom. - Halkan nevetve mondtam neki, közben minden lepakoltam az ágyról, majd elkaptam karjánál fogva, úgy rántottam magammal fekvő helyzetbe. Ha már ennyi mindenen átmentünk nem voltam rest, hozzábújtam, vállára téve fejemet próbáltam ismét vissza térni álomországba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Blanca & Adam Blanca & Adam  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Blanca & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Give me love - Blanca & Adam
» Adam & Blanca
» Egy érdekes este; Angel & Adam & Blanca
» Adam Sherwood
» Valami új kezdete - Adam & Blanca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Blanca Carolina Campbell lakása-