welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_lcapBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Voting_barBorn To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Born To Be My Baby! - Roxy & Dave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime12.05.13 21:57

Valahol megkönnyebbült a lelkem, hogy ezeket elmondhattuk egymásnak végre. Egyáltalán nem érzem, hogy távolabb kerültünk volna ezek miatt a kis "titkok" miatt egymástól. Inkább csak szorosabbnak érzem a kettőnk közötti köteléket, ez pedig úgy gondolom, hogy teljesen helyén van. Olyan... normális. Igen, most minden olyan normális. Talán végre annyi hónap őrlődés után helyre áll a rend, és kipróbálhatjuk, hogy milyen az, ha van mellettünk valaki. egy lelki társ...
-Mi van? - Kérdezem az ajkai közé suttogva, és egy pár másodpercre el is távolodom tőle, éppen csak annyira, hogy a szemeibe tudjak nézni, amikben meglátom az elfojtott vágyat. Ebből rögtön tudom, hogy hozzám hasonlóan ő sem akarja, hogy itt és most megálljunk. Csak egy pár pillanatnyi visszakozás volt ez az iménti dolog a részéről, de semmi több, olyan, ami miatt ténylegesen be kéne fejeznünk. Észre se veszem, hogy mikor kerültünk fel erre a rendkívül szűkös kanapéra, mint ahogy azt sem, hogy mikor kezdett el megszabadítani a pizsamámtól, ami csak egy sortból, és toppból áll.
Csak egy perc az, ameddig bevillannak a tegnap este történései, de a mostani gyengédsége mindenért kárpótol, és már egyáltalán nem a feszültségtől gyorsul fel a szívverésem. Sokkal inkább attól, amit velem tesz.
Ujjaimat automatikusan akasztom bele alsónadrágjának derekába, hogy lehúzhassam róla, de úgy tűnik, hogy túl sokáig tököltem. Mire észbe kapnék, addigra ő már a kanapé végében ül, én pedig parlagon hagyva fekszem értetlenül fehérneműre vetkőztetve. Mi...a...franc?!
-Őőő... egy koncerthez? Ez most valami elterelő duma? - Ülök fel lassan én is, amiből kis időn belül térdelés kerekedik. Mindeközben persze csak értetlenül pislogok rá, és nem tudom, nem akarom felfogni, hogy mi a fene ütött belé. Koncert? Már éppen elkezdenék újabb patáriát csapni -és arról papolni, hogy ha nem akar d*ni, akkor azt mondja meg, és ne ilyen hülyeségekkel terelje el a témát-, amikor ő tovább beszél, és a dolog egyre hihetőbbnek tűnik. Akkor pedig, amikor ahhoz a részhez ér, hogy "kimozdulunk, és hogy együtt, és hogy pár", még egy mosoly is kikerül az arcomra, és máris nagyobb érdeklődést kezdek el mutatni a dolog iránt, mint eddig.
-Figyelj! Én... szóval én csak... na jó, pi*ába! Csak azt akarom mondani, hogy én nem akarom, hogy miattam teljesen megváltoztasd az eddigi életmódodat. Szóval, csakhogy tudd... benne vagyok a belógásban is... - Miközben sikerült dadogva kiböfögnöm, amit könnyebb lett volna három szóba összefoglalnom, végig kerültem a tekintetét. Csak az utolsó két szónál sikerült annyira összeszednem magam, hogy a szemeibe nézzek. Persze, ez a "belógós" ajánlatot azért is tartom fenn, mert nem akarom, hogy fizetnie kelljen a jegyekért, csak így... így talán nem gázoltam bele a férfi büszkeségébe.
-Most? Úgy értem... minek akarsz bármit is leszervezni, amikor megbeszéltük, hogy belógunk...? - Vágok értetlen fejet egy pillanatra, majd tekintetemmel megcélzom kezét, ami a combomon nyugszik.
-Inkább engem kéne "leszervezned"... - Suttogom a füléhez hajolva, bele is harapva abba, miközben elkezdem vezetni a combomon lévő kezét. Nehezemre esik, hogy ne állítsam meg a legérzékenyebb pontomnál, de aztán sikerül, és hamar a melleimhez irányítom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime12.05.13 22:34

Nem tudom, pontosan, hogy jutok el addig, hogy a vágytól felforrósodik a testem, aztán pedig egy rohadt koncertről magyarázok neki. Jó, ha őszinte akarok lenni magamhoz, be kell vallanom, hogy nagyon is tudom, mikor változott meg bennem valami. Akkor, amikor rájöttem, hogy mit tettem vele. Úgy tűnik, hogy ő egyáltalán nem haragszik érte, engem mégis bánt a bűntudat. Próbálok úgy tenni, mintha a koncert lenne most a legnagyobb bajom és az előbb nem történt volna semmi. Ami végül is igaz. Megálltam és visszafogtam magam. De ahogy most ott ülök mellette és hallgatom a szavait, miközben a kezem akaratlanul a combjára csúszik, tudom, hogy már megint vesztettem. Amennyire én feszengek pár pillanatig mellette, ő úgy mosolyog. Mintha pontosan értené, hogy mi játszódik le bennem és mekkora csatát vívok éppen magammal! Az egész viszont semmivé lesz, amikor küszködni kezd a szavakkal. Ha nem arra figyelnék minden erőmmel, hogy épp mit próbál elmondani, most tuti megmosolyogtatna a tény, hogy egyre többször keresi a szavakat, amikor velem van. Abból a magabiztos nőből néha tizenéves tinédzsert tudok faragni. Imádom... de ez senkinek sem újdonság.
Szeretnék közbevágni, amikor arról beszél, hogy miatta nem kell változnom. Szeretném az ujjak az ajkaira tenni és elhallgattatni. Közölni vele, hogy bármiben megváltoznék érte. Még ha k*rva sok időbe is telne. Megpróbálnám. De aztán mégis inkább csak hallgatok és néha, néha rá emelem a tekintetem. Újra kezdem magam kínosan érezni. Alig figyelek arra, amit mondok. Ezért is van, hogy elveszek a saját szavaim között. Aztán megérzem a csiklandozó levegőt a fülemnél... hallom a suttogást... érzem, hogy vezetni kezdi a kezem és itt van hivatalosan is végem.
- A koncert megvár - mondom ki a végső döntést és ezzel le is mondok arról, hogy a következő, körülbelül egy órában magára hagyjam. Nincs az az isten, amiért én ezek után itt hagynám. Amíg ki nem fulladunk, addig szó sem lehet róla.
Pont ott folytatom, ahol pár perccel ezelőtt megfékeztem a mozdulataimat. Ugyanott. A harapásom nyomainál. A kelleténél több időt töltök el ott. Gyengédséggel, szavak nélkül kérek tőle újra bocsánatot miattuk, és csak amikor úgy veszem, hogy elfogadta, akkor haladok tovább. Akkor engedem el magam és eresztem szélnek a bűntudatom. Most már nincs semmi, ami megakadályozna abban, hogy mindent beleadjak azért, hogy mind a kettőnk a mennyekben érezze magát. De főleg ő. Csak ez lebeg a szemeim előtt akkor is, amikor megszabadítom minden ruhájától. Amikor addig kényeztetem apró csókokkal, amíg nem sikítja a nevemet. Akkor, amikor veszett tempóban vele együtt jutok a csúcsra. És akkor is, amikor kínzóan hosszúra húzom a gyönyört. Egyszer sem engedem irányítani, pedig tudom, hogy veszett mód szereti, ha ő lehet a főnök. Most mégis megvonom tőle ezt az örömöt. Viszont azt hiszem, így sem lehet egy rossz szava sem.
Végül ott fekszek mellette, lüktető fejjel, égő háttal és levegő után kapkodva, mikor még egy utolsó, szenvedélyes csókot követelek tőle. Kész csoda, hogy nem kötök ki megint a földön.
- Szerezz egy nagyobb kanapét - adom ki neki a "parancsot" nagy mosolyogva. Nem mintha ellenemre lenne, hogy össze kell bújnunk, de nem éppen kényelmes, hogy félig lelógok. - Vagy egy kisebb pasit... - mondom ki a következő gondolatomat, de a hangomból még a vigyor ellenére is érződik a "meg ne próbáld!" fenyegetés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime12.05.13 23:17

Egy röpke pillanatra elszáll minden eddigi kedvem attól, amit csinálni terveztünk ez előtt pár perccel, ahogy hirtelen félbe szakítja az eddigieket, és valami koncertről kezd el dumálni, ami lehet, hogy nem is létezik. Eleinte tényleg ez jár a fejemben -na meg az, hogy csak ezzel akar lerázni-, de aztán egyre nyilvánvalóbbá válik a dolog, és egy idő után már nem is kattognak azon a fogaskerekeim, hogy mi van, ha tényleg nincs semmi koncert? Ki nem sz*rja le, hogy nincs koncert, és ha az egész napot a lakásban kell töltenünk, amikor annyi hónap után végre úgy tűnik, hogy mind a ketten megadhatjuk azt az enyhülést a testünkre, amire már gyakorlatilag azóta vágyunk, hogy olyan durván elváltunk?!
-Reméltem, hogy ezt fogod mondani... - Nyögöm vágytól elködösült hanggal, és ugyanilyen tekintettel is, ahogy ismét hátra dönt a kanapén, és én nem ellenkezem. Nem ellenkezem, amikor lassan tudatosul bennem -az egész testemet megbénító csókok közben-, hogy ez ma az ő szerencse napja, és hogy az ő kezében van a gyeplő, és a játékszabályok is, amiket kis időn belül ismertet, és amikhez hamar alkalmazkodom is. Annak ellenére, hogy mind a kettőnk testét majd' szétfeszíti a vágy -még akkor is, amikor már együtt mozgunk, teljesen belefeledkezve egymásba-, az egész most valamiért sokkal meghittebb, gyengédebb, mint amilyenek az előző alkalmak is voltak. Akárhogy is nézzük, soha nem voltunk még ennyire türelmesek, ugyanakkor kiéhezettebbek is. A mindent betöltő gyönyör most mégis sokkal intenzívebb, és erőteljesebb, mint amilyeneket eddig átéltünk egymással. Talán csak a hosszú kihagyás teszi?
-És arra még nem gondoltál, hogy talán nem a kanapéval van a baj? Nem is értem, hogy miért nem tudunk mi soha tovább és beljebb jutni a nappalinál, és a kanapénál, amikor van egy kib*ott kényelmes francia ágyam... - Bújok közelebb hozzá, ezzel több helyet is próbálva szorítani neki, miközben persze elhúzom előtte azt a bizonyos mézes madzagot, és szemléltetem vele szóban, hogy milyen rohadtul kényelmes is az én hatalmas pihi-puhi ágyikóm. Belegondolva, tényleg elég szomorú, hogy eddig csak egyszer aludtunk együtt abban az ágyban, azt is csak azért, mert David részeg volt -még a kezdeti időkben-, és én nagy kegyesen felajánlottam neki a kényelmet a kanapé helyett. És, hogy én, hogy maradtam ott? Na, arra már nem emlékszem. Nem is számít!
-Nem vagy éhes? - Támasztom meg végül államat a mellkasán, így pislogva fel rá érdeklődően. Tudom, tudom, alig fél órája, hogy ettünk, de... nem tehetek róla, hogy mostanság állandóan ennék, még akkor is, amikor nem vagyok éhes... Tudnám mi a büdös francért van ez?!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime12.05.13 23:45

Nagy komolyan gondolkodok el a szavain, miközben tartom magam, hogy még véletlen se találkozzak újra azzal a bizonyos padlóval. Reggel sem volt valami kényelmes, szerintem most sem lenne az. Úgyhogy szorosan hozzábújok és talán pár percig még élvezem is, hogy ha akarnánk sem tudnánk messzebb húzódni a másiktól.
- Majd következőleg kipróbáljuk azt is. Mondjuk ma este? - kérdezek rá teljesen komolyan. Nem tudom, hogy hova tűnt a koncert ötlete, vagy egyáltalán honnan veszem, hogy talán örülne, ha nála... aludnék? Khm valami olyasmi. - Esküszöm, eljutunk az ágyig! - ígérem teljesen megfontoltan. - Sőt, ha szépen megkérsz, akkor még a szüleidre sem hozom rá újra a szívbajt - húzódik nagy vigyorra a szám.
Nem mintha ehhez bármit is kellene tennie. Most bármit megígérnék neki. Tökéletesen boldog vagyok. Boldog és teljesen elégedett az élettel. Ritka pillanatok egyike, úgyhogy kiélvezem. Percekig, talán egy teljes órán át ellennék azzal, hogy egy apró mosollyal a szám szénél nézem őt és néha végigsimítok az arcán. De ő megszólal és kiver minden gondolatot és tervet a fejemből. Úgy nézek rá, mintha minden szavára ki lennék éhezve, de közben nem hagyom abba lassú simításokat. Hol az arcán, hol a nyakán...
- Éhes? - kérdezek vissza kisebb tétovázás után, majd megrázom a fejem. - Mit szeretnél? - teszem fel a következő kérdést mindenféle időhúzás nélkül. Mielőtt akár csak megfordulhatna a fejében, hogy nem engedi át nekem a konyhát, egy csókkal bírom jobb belátásra és már fel is tápászkodok mellőle.
- Az intézetben tanítottak pár dolgot. Szóval...? - döntöm oldalra a fejem, ahogy mellette guggolok. Az eszembe sem jut, hogy előzőleg már menni akartam. Ahogy az sem, hogy talán nem ártana azért a nagy főzőcskézéshez talán fel kellene kapni pár ruhát. Minek az? - Mindent megcsinálok... legalábbis megpróbálok lehetőleg a ház felgyújtása nélkül... amit csak szeretnél! - jelentem ki magabiztosan a válaszra várva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime13.05.13 21:45

Minél több időt töltünk együtt, és minél több dolgot mondunk el kölcsönösen a másiknak magunkról, annál szorosabbnak érzem a kettőnk közti kapcsolatot. Már nem félek, hogy a kettőnk közötti mély szakadék szélén táncolva bármikor a mélybe zuhanhatok, hiszen már nincs mibe belezuhanni. Már nincs szakadék, nincs semmi, ami az utunkat állhatná, ez pedig rendkívül bizakodó. Végre egy olyan kapcsolat, amiben nem kell attól félnem, hogy mikor ébredek fel egyik reggel úgy, hogy nincs mellettem az, akivel együtt feküdtem le az előző este. Persze, bizonyos dolgokkal kapcsolatban még most is akadnak kételyeim, de úgy gondolom, hogy minél jobban kitárulkozunk egymásnak, annál kevesebb lesz a félnivalónk.
-Szóóóóval, nem elég, hogy az előző estét is a kanapémon tölthetted, ma már az egész ágyam kellene? Mi a fene? A kisujjamat nyújtom, és neked az egész karom kell?! - Pislogok fel rá rendkívül genyó, csalóka tekintettel, ehhez hasonló hangon is szólalva meg. Olyan jól sikerült az iménti színészkedésem, hogy egy pillanatra még én magam is bedőltem a kis tréfámnak, ami számára biztos nem olyan vicces, mint amilyennek azt én is tartom. Végül aztán -csakhogy éreztessem vele, hogy az előbbi dolog csak egy idióta szófordulat volt a részemről, amiért ennyire elevenemben vagyok ma-, lehelek egy apró csókot a mellkasára, minta csak ezzel akarnám őt kárpótolni.
-Hé hé! Ácsi! Ki mondta, hogy be foglak én oda bármikor is engedni? - Nem bírok magammal! Egyszerűen nem férek a bőrömbe! Egyszerre érzem teljesen természetesnek azt, hogy úgy viselkedek, mint egy seggfej, idétlen szerelmes kiscsikó, ugyanakkor a másik felem hányni tudna ettől az egésztől. Patt helyzet, újból két szék közé kerültem, ami szül némi feszengést bennem, ennél többre azonban szerencsére nem futja egyik felemnek se, így nincs semmi, ami megzavarhatná a békés, idilli kis pillanatokat, amiket mindig is túl nyálasnak, túl gyomorforgatónak gondoltam, de talán csak azért, mert ezelőtt soha egyetlen exem sem volt hajlandó ilyen pár perces sziesztákat tartani velem. Mindig csak a rohanás volt, és azt hiszem, hogy túl szokatlan még nekem ez a sok változás.
-Ühümm... nem tudom. Rád bízom! - Vonom fel kíváncsian az egyik szemöldököm, mikor legközelebb a kaja felé terelődik a téma. Tudom, hogy mire készül, ismerem már ezt a tekintetet, a csókról pedig ne is beszéljünk!
-Intézet? Nem is meséltél még róla! - Gratulálok te hülye picsa! A lehető legjobb részt tudom én is kiragadni a mondatból. De ki lepődik meg mindezen? Hiszen a specialitásom az "okozzunk másoknak kellemetlen perceket azzal, hogy olyan dolgokat emlegetünk fel, amiket talán el akar felejteni minél hamarabb..." A k*va élet!
-Tényleg mindegy! Csak... had nézzem egy kicsit még a seggedet! - Harapom be az alsó ajkam egy igen csak pajzán tekintettel együtt, miközben hasra fordulok, és az egyik párnát begyűröm a melleim alá.
-Mesélj nekem kicsit az intézetről közben. Úgy értem... a jó emlékekről. Már, ha... egy ilyen helyen... lehetne jó emlékei az embernek... -
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime13.05.13 22:21

- Persze, hogy nem elég! - mondom tettetett felháborodással. - Nem mondtam még elégszer, hogy minden porcikád kell? - kérdezem hitetlenkedve, de aztán érzem az apró csókot a mellkasomon és oda szerep. Már csak mosolygok magam elé nagy elégedetten.
- Jól van - adom meg magam. - Akkor nem jövök. Eszemben sincs befurakodni az életedbe. Majd keress meg, ha valami furcsa módon hiányoznék - beszélek teljesen komolyan és most valahogy sikerül úgy tennem, hogy a szám sarkában nem bujkál ott az a mosoly, ami mindig, amikor ilyesmivel próbálkozok.
Fogalmam sincs, hogy a másik piszkálásától pontosan, hogy is jutottunk el olyan általános dolgokhoz, mint, hogy ő éhes. De nem is számít. Azonnal kattan valami a fejemben. Talán egy elcsépelt filmben láttam régen, de nem érdekel és kapásból felajánlom, hogy majd én összedobok valamit. Nem mintha kiismerném magam a konyhában... de azért megpróbálkozok vele, amint eldönteni, hogy mit is szeretne.
- Biztos vagy te abban, hogy rám bízod? - vonom fel a szemöldököm, de már pörögnek az agyamban a fogaskerekek, hogy mi az, amit meg tudok csinálni anélkül, hogy tényleg leégetném a fél házat.
A következő percben viszont a nagy mosoly, ami már jó ideje ott virított az arcomon nyom nélkül eltűnik. Tudhattam volna, hogy nem olyan jó ötlet teljesen elengedni magam és mindent kimondani gondolkodás nélkül. Főleg, hogy jól ismerem és tudom, hogy az marad meg a fejében, ami teljesen mellékes.
- Nincs mit mesélni róla. Volt és kikerültem onnan - vonok vállat nemtörődöm módon és tényleg szeretném ejteni a témát. De közben tudom, hogy ez puszta reménykedés. Nem fogja annyiban hagyni. Pont ezért készülök magamban arra, hogy kimondjam, amit megállapítottunk; nincs jó vége a kérdezz-felelek játéknak.
Bármilyen komoly is a hangulat erre a pár percre, a következőben felnevetek. Úgy igazán jókedvűen. Ha nem látnám visszafordulva a tekintetét, akkor is pontosan tudnám, hogy hogy néz.
- Így megfelel? - pózolok neki elég idióta módon, mielőtt eljutok a konyháig. Még az sem rontja el a kedvem, hogy tovább kérdezget.
Én viszont hallgatok. Hallgatok, mert a hűtő ajtaján támaszkodás és a kutakodás túlzottan leköti a figyelmem... és azért is, mert nagyon mélyre kell ásni ahhoz, hogy jó emlékeket találjak.
- Ott szedtem fel életem első csaját - vigyorgok rá hátra. - Pontosabban akkor, amikor kis milliomodik alkalommal próbáltam megszökni. De ezt a sztorit nem akarod hallani - mondom magabiztosan, mikor végre megkaparintom a hűtőből azt, ami nekem kell.
- Egyszer eljött hozzám a nagybátyám. Én meg elküldtem a fenébe - fogok bele egy újabb random sztoriba. - A felügyelőm meg eltátotta a száját, amikor hallotta, hogy milyen rohadt szépen tudok beszélni. Az volt az első alkalom, hogy megszólaltam... - fejezem be és zárom le véglegesen az egészet. Nem akarom emlékezni és még többet felidézni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime14.05.13 19:49

Számon kérő kérdésére csak értetlenül a homlokom tetejére ugranak a szemöldökeim, miközben a szám egy igen csak ravasz mosolyra húzódik. Elég erősen rá kell harapnom a nyelvemre ahhoz, hogy megakadályozzam, hogy valami idióta beszólás elhagyja a számat, amit akár még komolyan is vehet, és ami talán hirtelen mindent beárnyékolna. Nincs szükségünk több negatívumra. Így is úgy érzem, hogy már a kezdetektől fogva valami kiba*ott átok ül rajtunk.
-Háááát még nem elégszer... - Végül csak ennyi az, amit megengedek magamnak elböffenteni, ezt is csak nagyon óvatosan, és egy tündéri tekintet díszkíséretében. Te jó éééég! Utoljára akkor forgattam ilyen bájosan a plafon felé a szemeimet, amikor haza vittek anyámék az őrsről, és amellett, hogy megtudták, hogy mennyi kártéretést kell majd fizetniük, azt is megtudták, hogy aznap este a szüzességemet is elveszítettem a legjobb haverommal a kihallgató szobában. Mekkora gáz volt! Vagyis, akkor annak éreztem -és kurvára kínosnak is-, de most inkább már csak vigyorogva gondolok vissza rá. Fiatalság bolondság!
-Te teljesen hülye vagy? - Könyökölök fel, így nézve le rá összeráncolt szemöldökkel. Nem mondom, ez most aztán tényleg rohadt hitelesre sikeredett a részéről! Rohadt élet! A kis mocsok csak átejtett a palánkon! Szóval ellenem akarja fordítani az én módszeremet?! A kis görény! Amint erre rájövök, máris forralni kezdem magamban a bosszút, miközben megkönnyebbülést színlelve visszadőlök a mellkasára. Ez a -számomra kényelmes-, pozíció azonban nem marad így túl sokáig. Talán ha nem szólom el magam arról, hogy éhes vagyok, akkor még élvezhetné, egy pár percig a testének melegét. Mindegy, ezt már bebuktam! Egy kis ideig még egész gördülékenyen halad előre a kis bájcsevejünk, és már előre röhögök magamba azon, hogy az utcáról pont be lehet látni, és hogy az égvilágon abszolút semmit nem fog tudni megtalálni a konyhában, mikor váratlanul -persze, hogy az én hülye fejemnek hála-, komolyabb vizekre evickélünk.
-Értem... - Hagyom ennyiben ezzel az egészet, és egy pillanatnyi zavar után már inkább a formás, markolni való seggét stírölöm.
-Tökéletesen! - Vigyorodom el pajkosan, amit ő most nem láthat, így nyilván azt sem, ahogy egy egyszerű mozdulattal a fenekének hajítom azt a díszpárnát, ami eddig a melleim alá volt gyűrve.
-Szóóóvaaal... a szüzességedet is vele veszítetted el? És... de de de! Mesélj csak róla nyugodtan! Érdekel! - Mondom teljesen elszántan. Nem vagyok egy féltékeny típus, egy tinédzser kori jött-ment szerelem miatt meg aztán főleg nincs okom az aggodalomra! Közben azért ráveszem magam arra a nagyon is bonyolultnak tűnő feladatra, hogy felüljek, és ha mást nem is, de legalább magam köré csavarjam a plédet.
-És akkor hány éves voltál? - Kérdezem vigyorogva, miközben odalopakodom mellé, és kis híján elröhögve magam, intek egyet az éppen a házunk előtt elsétáló Mollynak, aki felháborodottan kezdi el takargatni a kíváncsi öt éves kislányának a szemeit, ahogy csak tudja.
-Elfelejtettem szólni, hogy az utcáról könnyen fel lehet látni. - Préselem össze a számat, hogy még csak a vigyort se láthassa a képemen, aztán felveszem a földről a mellé dobott párnát, és a lágyékához nyomom.
-Ez is itt van... - Lóbálom meg előtte boxer alsóját, majd megköszörülöm párszor a torkomat, hogy ne röhögjem el magam.
-Nos, mit eszünk? - Terelem el inkább sürgősen a témát, továbbra is a röhögéssel küzdve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime14.05.13 21:48

- Akkor majd megtalálom a módját, hogy nyilvánvalóvá tegyem - bólintok magabiztosan, vigyorogva. Még nem tudom, pontosan ezt, hogy fogom csinálni, de abban biztos vagyok, hogy megoldom. Mindenki tudni fogja, hogy ő az enyém és minden apró porcikájára igényt tartok.
- Igen, az vagyok. Honnan is gondoltam, hogy lehet olyan helyzet, hogy hiányoznék neked - viszem tovább a szép kialakított sztorit, de itt már sehol sincs a színészkedés. Csak szórakozok és ezt ő is jól tudja. Nem is vehetne komolyan egy akkora vigyorral az arcomon, ami most megjelent rajta. De még ez sem ér fel addig, amekkora elégedettséget érzek, hogy sikerült egy kicsit felpiszkálnom és elhitte minden szavam. Teljes győzelem. Azt hiszem, erre minden kétséget kizáróan mondhatjuk.
De aztán persze, hogy el kell rontani a hangulatot. Én is hülye voltam, hogy egyáltalán említettem bármit a múltamból, de ő meg... tudhatná már tényleg, hogy soha nincs jó vége az ilyennek. Mégis kérdez és kérdez! Mi másra is számítottam? Valahogy mégis kikeveredek ebből az egészből. Még pózolok is neki, amikor úgy hozza a helyzet és csak még őrültebb vagyok, mint bármikor máskor. Ez van, hogy jól érzem magam. Még az sem zavar - ugyan miért is zavarna? - hogy hozzám vágja a párnát.
- Szóval mégsem tetszik annyira a látvány, ha dobálózol. Ezt megjegyeztem - fordulok hátra egy pillanatra és utána már ott is vagyok a konyhában és a hűtő ajtaján támaszkodok nagy gonddal. Mégis boldog vagyok. Csak tudnám mit fogok én itt alkotni?!
Egy pillanat múlva már ez a legkisebb bajom. Újra előkerül az intézet téma. Meséljek. Valami jót. Könnyű azt mondani. Mégis a konyhában téblábolva előkaparok egy-két apróságot.
- Vele. De igazából már a nevére sem emlékszem! - nevetek fel kissé kínosan. - Tudom, az első nagy alkalom... de fogalmam sincs, hogy hívták. Az intézetben mindenki tudta róla, hogy csak játszadozik mindenkivel és egy nagy r*banc, de kit érdekel az akkor, ha pár napig a TE r*bancod? - vonok vállat vigyorogva. - Az enyém volt és én élveztem, hogy pár napig nem én voltam az az őrült szerencsétlen, akit zsaruk kísérgetnek dokihoz. Arra az időre az voltam, akié A Nagy Ő - mosolygok az emléken, miközben csak bámulok magam elé, mint egy idióta. Aztán megrázom a fejem. Elég ebből. Mégis tovább haladok és mesélek. Majd gondolkodás nélkül válaszolok.
- Tizenhárom. Pont aznap - húzódik furcsa grimaszra a szám. Csak pár szót mondok az egészről, mégis úgy szippant magába az emlék, hogy semmi beleszólásom nincs. Látom az akkori önmagam... a szobát... De mielőtt nyakig elmerülhetnék, megérzem a valóságot. Roxyt, ahogy odalép mögém és visszaránt a jelenbe.
- Hogy mi van?! - kérdezek vissza nem túl kulturáltan. - És eszedben sem volt hamarabb szólni, mert veszettül élvezed, igaz? - szorítom magamhoz a párnát. Nem mintha túl szégyellős lennék, de ez azért... Talán mégsem kellene. Egyetlen szó nélkül kapom ki a kezéből a boxeremet és pár másodperc fél lábon ugrálás után már fel is veszem. De közben már fontolgatom magamban a következő lépést, ami... mondjuk úgy, hogy lehet ki fogja csapni a biztosítékot nála. Mégis teljesen komoly vagyok és amikor kérdez, fapofával válaszolok.
- Nem eszünk semmit. Megyünk és köszönünk a szomszédoknak - húzódik vigyorra a szám és úgy ahogy van, plédestül, ellenkezést nem tűrve kapom ölbe és nagy léptekkel indulok meg kifelé, hogy feltépve a bejárati ajtót nagy hanggal kiabálhassak és üdvözölhessem az éppen arra járókat.
- Ő az enyém és senki másnak nem adok belőle! - mondom kiáltva a legnyilvánvalóbb tényeket, nem zavartatva magam. - Hogy is volt? - nézek le rá egy pillanatra. - Á, igen! És minden egyes porcikája az enyém! A lábujjától a füléig... amit úgy szeret, ha csókolok és harapdálok - teszem hozzá azért már valamivel csendesebben, de annál nagyobb mosollyal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 21:30

-Nem szükséges! Elég, ha velem érezteted... - Nézek le a szemeibe, ezennel félre téve minden pajkos, rosszindulatú vigyort, és arckifejezést. Egyedül csak a színtiszta, és igaz komoly ábrázat marad. Csak azt akarom, hogy tudja, nem kell senkinek sem tudnia arról, hogy mennyire oda van értem. Sokkal fontosabb ennél az, hogy ezt éreztesse velem, és hogy tudjam, hogy fontos vagyok. Ameddig ez így van, és nem változik a dolog ezen része egy fikarcnyit sem, én is nyugodt vagyok, és nincs miért aggódnunk. Már pedig szeretném, ha így maradna! Most tényleg képes lennék azt is kimondani, amihez eddig mindig túl gyáva voltam. Mégpedig azt, hogy jelen pillanatban úgy érzem, hogy talán... Ő az igazi, és hogy vele képes lennék leélni az egész életemet. Persze, ez együtt jár azzal, hogy el kell fogadnunk egymás idióta rigolyáit, de úgy gondolom, hogy ez már egészen profin megy nekünk.
Amilyen hirtelen komoly ábrázatot öltött egy-két perccel ezelőtt a képem, mindez olyan hamar is tűnik el, és már csak egy bosszús mimika, és ugyanilyen szemforgatás marad a helyén a következő, idióta megjegyzésére. Barom!
-Nekem tetszik! - Emelem ki azt a bizonyos "nekem" szót, amikor már a konyhában sertepertél, és amellett, hogy "főz" még arra is van ideje, hogy mutogassa nekem a hátsóját. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog végre magától eljutni a tudatáig az a bizonyos tény, hogy nem csak én gyönyörködhetek meztelen testében, hanem az utcában lakók is, akik mondjuk... hát.. biztosan, hogy más szót használnak a "gyönyörködés" helyett. Szélesen, szórakozottan elvigyorodom, ahogy elképzelem, hogy milyen fejet vághatnak most azok, akik belátnak, de természetesen sok időm nincs arra, hogy ezen a törjem a fejem. Sokkal inkább figyelek rá, arra amit mesél, mint az idióta gondolataimra.
-De te legalább az intézet ribancával csináltad először, és nem... a... nem a legjobb barátoddal, ami mondjuk a te esetedben elég... hülyén jött volna ki. Mármint... tudod, ez a pasi pasival dolog. Szóval... mindegy, nem erre akartam kilyukadni! Az a lényeg, hogy a te "első alkalom" sztorid annyira nem gáz, mint amilyen az enyém. - Vonok végül vállat, magamban legalább háromféle nyelven küldve el saját magam a büdös francba, amiért megint ilyen hihetetlenül jól sikerült kifejezni magam. A további intézményes élményeire már csak apró bólintással válaszolok, és a komor hangulatnak ezennel lőttek. Egyszerűen képtelen voltam már tovább magamba tartani. Eljárt a szám. És mint ahogy azt sejtettem is, most jön az ééédes, jól megérdemelt bosszú.
-Mi? Neeeem nem! Én már ismerem őket, ezek után pedig a Te helyedben inkább nem akarnék nekik bemutatkozni! - Kezdek hátrálni, ahogy látom, hogy közeledik felém. A tekintete mindent elárul, ahogy azt is, hogy készül valamire.
-Ne, ne járassuk már le magunkat! - Próbálom valahogy megállítani, de nem megy. Amikor felkap, akkor törik csak ki igazán belőlem az eddig visszatartott röhögés. Istenem, baromi rég nem nevettem már ennyit, és ilyen jót! Tényleg ekkora életunt barom lennék, hogy még csak egy kuncogást sem vagyok hajlandó megengedni magamnak?! Szomorú!
-Fogd már beee! - Szűröm a fogaim között, és közben próbálom befogni a száját, amikor már az erkélyen állunk, és nem csak a járókelők állnak meg, de a szomszédok is kinéznek az ablakon.
-Perverz barom! - Kiabál ki a szembe szomszédból az egyik öreglány, nekem pedig eszembe jutnak a szüleim, akik most nyilván forrnak a saját levükben.
-Szóóóóval, hallották a hímneműek! Ez az a rész, ami a leggyengébb pontom! - Kiabálom én is. Kíváncsi vagyok, hogy erre mit lép. Végül is, szinte felajánlottam magam...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 22:04

Teljesen fapofával hallgatom a fura magyarázkodását. Máskor élvezném, ahogy küzd a szavakkal és próbálja megfogalmazni, hogy mit akar. De most csak állok ott és nem engedem, hogy bármit is kiolvasson belőlem, ami valami vallomásfélével lenne egyelő. Nem kell arról tudnia, hogy ha úgy vesszük, két első alkalmam is volt... Ez már úgysem számít. A végén viszont már mosolygok és nem bírom szó nélkül hagyni a dolgokat.
- Nem volt gáz a tiéd. Te legalább tudod ki volt. Látod, én már a nevére sem emlékszem - vonok vállat mosolyogva és már jöhet is a következő téma. Utána pedig az ő nagy vallomása.
Hirtelenjében azt sem tudom, hogy mit kezdjek magammal, amikor kijelenti, hogy az összes arra járónak tökéletes belátása van a konyhába. Nem ellenőrzöm, csak kicsit később, hogy igazat mond. Ekkor pedig már kész is a visszavágás. Ha a szomszédok műsort akarnak - de ha nem akkor is -, megkapják. Legalább meglesz a következő hétre a szaftos pletyka. Érdekel is engem, hogy Roxy nem rajong azonnal az ötletemért? Hát persze, hogy nem! Ahogy az sem, hogy mindent belead, hogy meggyőzzön vagy elmeneküljön, mielőtt elkaphatnám. De mit sem érnek a próbálkozások. Még miatta sem fogok kihagyni egy ilyen lehetőséget. Majd én megtanítom neki, hogy hogyan kell élvezni ezt a rohadt életet!
Egy perccel később már kint állok vele az ölemben és nagy hanggal kiabálok. Mondanom sem kell, veszettül élvezem. Ahogy azt is, hogy még mindig nem adja fel és próbál elhallgattatni.
- Azt inkább nem részletezném, hogy mennyire! Azok már tényleg hálószoba... vagyis kanapé titkok! - kiáltom vissza az öregasszonynak nem szégyenlősködve egy cseppet sem. Még szélesebbé válik a vigyorom, amikor látom, hogy milyen idegesen húzza el a függönyét és tűnik el a szemem elől.
Aztán elkomorodok egy pillanatra. De tényleg csak annyi időre. Hogy hallották-e a hímneműek? Úgy nézek le rá, mintha most követte volna el élete legnagyobb hibáját azzal, hogy ezt a kérdést feltette a "közönségünknek".
- Hozzá ne merjen más érni ahhoz, aki az enyém! - mondom ki a nagy mondatot, nem éppen kevés hangerővel. - Aki megpróbálja, az nem él sokáig... mert ő az enyém... és szeretem - halkítom egyre lejjebb a hangom minden egyes szóval. - ... és ő is szeret engem - fejezem be végül már szinte suttogva az ajkaiba, miközben a szemeiben válasz után kutatok. Várom, hogy megtaláljam, tényleg szeret-e és nem csak úgy mondta akkor, a tóparton.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 9:09

Nem nem! Nem kerüli el a figyelmemet ez a pillanatnyi megingás a kedvében. Régen ilyenkor mindig elkezdtem szövögetni magamban a kis ilyen-olyan összeesküvési elméleteket, és végül mindig arra jutottam, hogy ilyenkor eltitkol előlem valami nagyon is fontosat, amiről talán tudnom kellene, de most semmi ilyen kényszer nincs bennem. Talán ez is együtt jár azzal, hogy már egy párt alkotunk, és hogy -jobbik esetben-, nincs titkolni valónk a másik elől. Úgy döntök, hogy inkább most nem teszem szóvá a pillanatnyi észrevételemet.
-Aha aha... de utána már elég ciki volt éveken keresztül mindennap úgy együtt lógni, mintha semmi sem történt volna, és a szemeibe nézni. - Vonom fel az egyik szemöldökömet, így kezdve el fürkészni őt, mintha csak valami véleményét várnék, vagy már csak a puszta tekintetemmel is azt követelném tőle, hogy vallja be, hogy igazam van ebben is. Aztán végül a téma szépen lassan elavul, ami nem is olyan nagy gond! Örülök neki, hogy ennyivel lezárhattuk ezt az egész, múltról folyó "bájcsevejünket". Nagyon szorult már a hurok a nyakam körül, és nem kellett sok ahhoz, hogy elmondjam neki -amikor az intézetes téma felmerült-, azt, hogy miután volt az a rendőrségi ügyem, majdnem fél évet töltöttem javítóintézetben, mert az anyáméknak nem voltak meg a megfelelő nevelési módszerei, és mert senki nem tudott velem a családból szót érteni. Azt hiszem, hogy annak az időnek a felemlegetése már tényleg túl sok lett volna. Annyira azért nem vagyok még mazochista, hogy ezeket a régi hegeket újra és újra felszakítsam.
Helyette inkább már akörül forog minden gondolatom, hogy minden erejével azon van, hogy bosszúból, de alaposan lejárasson a létező összes szomszédunk előtt. A helyzet meglepő módon hamarosan azonban átcsap az égőből egy... teljesen másmilyenbe. Már inkább örömmel hallgatom azt, amit az egész város tudtára adva ordibál.
-Úristen! Te idióta! - Szűröm fogaim közt, továbbra is megküzdve a röhögéssel, ami akkor szakad ki belőlem újra, amikor látom azt a hüledező, gyilkos arckifejezést a szomszéd képén, majd behúzza a függönyt. Az én idióta húzásom csak ezután következik. Tényleg minden igyekezetemmel azon voltam, hogy ne tűnjön önmagam "hirdetése" komolynak, David úgy néz ki, hogy annyira nem tartotta poénosnak a dolgot.
A mosoly folyamatosan fagy le az arcomról, ahogy hallgatom a csepp kis dühvel fűszerezett kijelentését, ami egyre bizonytalanabbá válik, ahogy tovább halad mondandójában, aminek a végét már csak én hallom. Nem várom meg, ameddig Ő tapassza rá teljes egészében a száját az enyémre. Éhesen, mégis gyengéden -ezzel kifejezve mindent, amit érzek-, kapok a szája után.
-Kételkedsz bennem? - Csúszik ki végezetül az a meggondolatlan kérdés a számon, amit talán jobb lett volna magamban tartani. Lassú "léptekben" távolodom el az arcától, és hámozom ki magam a karjai közül, hogy megfogva a kezét, bemehessünk a nappaliba. Ennyi elég volt mára a műsorból, ő pedig még jön egy válasszal nekem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 19:45

Nem tudom, pontosan mit vár, mint mondjak, de azt hiszem jobb lesz, ha hozzászokok az ilyen helyzetekhez. Ha jól gondolom, erre mondják, hogy nők. Nem éppen kis grimasszal. Lehetetlen kitalálni, hogy épp mi jár az eszükben, nemhogy eleget tenni a ki nem mondott kérésüknek. Úgyhogy csak bólogatok. Ez a legjobb válasz, amit adhatok neki. Ezután viszont már csak a jó rész marad. Az, amit gondolkodás nélkül végigvihetek. Pontosabban őt vihetem végig az egész nappalin, ki a szabadba, hogy tudathassak mindent a világgal. Mindent, amint gondolok, vagy érzek iránta.
- Igen, az vagyok - suttogom nem kis mosollyal. Csak tudnám mi a fenéért élvezem annyira, amikor közli velem, hogy mekkora idióta vagyok. Mástól nem tűrném el, de tőle egy hatalmas dicséretnek számít és szeretem hallani. - ... és te mégis mellettem vagy - mondom ezt a keveset csak neki.
Az már kevésbé tetszik, amikor ő is kiabálni kezd. Tudom, hogy nem kellene felhúznom magam rajta. Tudom, hogy csak viccnek szánja, mégis megrendülök egy pillanatra, ahogy belegondolok, hogy akár igaz is lehetne... hogy akár... K*rva gyorsan be kell fejeznem ezt a gondolkodást. Pont ezért kezdek újra ordítani és figyelmeztetni mindenkit, aki hallja. De a hangom fokozatosan halkul, és egyre inkább csak neki szól. Vagy csak bizonytalanabbá válok? Nem, nem hinném. A csókkal együtt már meg is győzöm magam. Nem voltam bizonytalan. Csak ez már az volt, amit nem a világnak kiabál az ember.
- Igen. Kételkedek - vágom rá kapásból, egy másodpercet sem hezitálva, ahogy elindulunk befelé. Kicsit nehéz szemrebbenés nélkül hazudni neki, amikor az ujjai az enyém köré fonódnak, de mégis megteszem.
Aztán már húzom is el a kezem és nagy léptekkel hátrálok tőle, miközben vigyorogva széttárom a karom.
- Tudom, hogy szeretsz. Hamarabb tudtam, mint te. Ha nem így lett volna az első perctől fogva, nem viselted volna el a baromságaimat - lesz még szélesebb a vigyorom, ahogy közlöm vele a nagy igazságot, amibe lehet, hogy ő még csak bele sem gondolt eddig.
Közben végig, nagy elégedetten lépkedek előtte hátra. Aztán olyan szépen vágódok hanyatt, ahogy azt a nagy filmekben szoktak. Nem tudom, pontosan mi volt az utamba, de nagyon csúnyán szidom, miközben a másnaposságtól már amúgy is fájó fejem tapogatom. Közben eszemben sincs venni a fáradtságot ahhoz, hogy felkeljek a földről. Jó helyen vagyok én ott.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 20:51

Legszívesebben most egy jókora pofont lekevernék neki, amiért még helyeselni is képes arra a jelzőre, amit az imént aggattam rá, és amin normális emberek általában vérig szoktak sértődni. Ő mégis csak mosolyog az egészen, mintha legalábbis azt mondtam volna, hogy "édesem" vagy a többi ilyen, és ehhez hasonló nyálas baromságok, amikkel többnyire azok a párok szokták becézgetni egymást, akiknek már tényleg vakvágányon van a kapcsolatuk, vagy már elunták az életüket is egymás mellett. Az az egy biztos, hogy ilyen becézési formát soha nem fog hallani az én számból! Nos, de visszatérve a lényegre... Annak ellenére, hogy felütötte fejét bennem az a bosszús, ördög szarvas kis gondolat, hogy most megérdemelné, hogy leverjem, vigyorgok. Vigyorgok, mint egy őrült, és magam sem értem, hogy mégis mire föl.
-Melletted hát, mert nincs más választásom! Valakinek vigyáznia kell rád, hogy ne csinálj semmi balhét! Kölyök... - Bukik ki belőlem szándékosan is az a régen használt jelző, amit mindig csak rá mondtam, és amivel régen állandóan az őrületbe tudtam kergetni. Kíváncsi leszek, hogy most mennyire fogja megdolgoztatni az idegeit, hogy újra hallotta. Bár... ahogy elnézem, jelen pillanatban annyira boldog és szabad, hogy valószínűleg az sem érdekelné, ha most rögtön becsapódna egy meteor, és leigázná az egész földet. Legalább boldogan halna, illetve, halnánk meg. Úgy érzem, hogy most még ez sem tudná elrontani a kedvünket, és ezt... imádom. Imádom, hogy végre gátlások nélkül nevethetek, és hogy nem kell attól félnem, hogy mikor mondok valami olyat, amitől a sznob ismerőseink egy szívinfarktussal együtt lefordulnának a székről. De nem is akarok ilyen ünneprontó dolgokra gondolni. Most csak Ő van, és ez az egész őrületes nap! A hangulat az eddigi önfeled jókedv ellenére mégis megbicsaklik egy ponton, de a csókváltás szinte egy perc alatt az egész iménti kis bakit elfeledteti velem. Mikor már bent vagyunk, felvont szemöldökökkel kezdem el méregetni -csípőre tett kezekkel, számon kérő képet vágva, akárcsak egy rossz házisárkány, amikor a férje későn ér haza-, és figyelni, ahogy távolodik, mintha csak félne tőlem.
-Honnan tudod, hogy mi az igazság? Tán a fejembe látsz? - Játszom tovább a zabos feleség szerepét, és kis híján megfulladok, ahogy visszanyelem a röhögésem, mikor látom őt hátra vágódni. Mégsem engedek a nevetés okozta kísértésnek egy percig sem. Egyszerűen csak megindulok felé -pimasz, sejtelmes mosollyal a szám szélén-, és úgy közeledem hozzá, mint egy éhes ragadozó szokott a megsebzett áldozatához. Amikor már mellette állok, magamra öltöm a lesajnáló maszkomat, amit szinte azonnal el is dobva, kajánul elvigyorodom, és -úgy ahogy vagyok, plédbe csavarva-, lovagló ülésben ráülök a hasára, és kezeit kifeszítem a feje mellé.
-Nocsak nocsak! Fordult a kocka, és ezennel én vágtalak gerincre téged? - Villannak meg pajzánul a szemeim valahova a nyakába suttogva, amit aztán el is érek a számmal, miközben a pokróc megadja magát, és lassan lecsavarodik felsőtestemről...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 21:36

Csak nagy vigyorogva rázom a fejem egész végig, amíg beszél. Ő is nagyon jól tudja, még ha nem is vallja be magának, hogy nem akarna megvédeni, nem akarna kihúzni a sz*rból, ha nem szeretne. Akkor nem akarna vigyázni rám. Na nem mintha egy percig is szükségem lenne védelemre! Nem! Eddig is túléltem... mégsem vágom a fejéhez ezt az egészet. Most valahogy nem zavar a gondolat, hogy vigyáz rám. Én is vigyázok rá. Ez pedig így van rendben. Aztán kimondja azt a szót, amit most nagyon nem akartam tőle hallani. Amit soha nem kedveltem különösképpen, de most... úgy nézek rá, mint ahogy akkor kellett volna, amikor idiótának nevezett. Az tetszett. Ez nem. De mégis mit teszek? Nem kezdek veszekedni. Nem vágok sértődött arcot. Nem. Az... gyerekes lenne - nem mintha ez kizáró oknak számítana. Úgyhogy csak becsúsztatom az egyik kezem a pléd alá és megmarkolom a fenekét. Érezni a bőrét és tudni, hogy újra és újra megkaphatom őt, elég ahhoz, hogy úgy érezzem, mintha hónapok óta nem lettünk volna együtt. Biztos, ami biztos alapon neki is egyértelművé teszem, hogy min is jár éppen az eszem. Na meg, hogy bizonyítsam, nagyon messze vagyok én már attól, hogy "kölyök".
Nem kell látnom ahhoz a tekintetét, hogy tudjam, benne is egyből fellobban a tűz. De én szemét módon nem törődök vele. Nem olyan könnyű persze figyelmen kívül hagyni, mégis megteszem és tovább játszom a szerepet, ami tényleg élvezek. A nagy, boldog, idióta, szerelmes pasit. Egészen addig, amíg el ne vágódok a földön.
- Csak ismerlek - nyögöm ki a választ kicsit megkésve, miközben továbbra is a fejem tapogatom és dörzsölöm. Nem mintha ettől kevésbé fájna.
Egy pillanattal később viszont már el is felejtem a felerősödött lüktetést. A földön kiterülve nézek fel rá. Látom a tekintetében, hogy valamire készül, de eszemben sincs mozdulni. Csak apró félmosolyra húzódik a szám és csak úgy süt rólam mennyire imádom, amikor ezt csinálja. Amikor egyszer-egyszer magához veszi az irányítást én pedig szó nélkül játszom az "áldozat" szerepét. Mintha nem tudnám kapásból kiszabadítani a kezeimet. Mintha nem tudnám egy pár másodperc alatt átfordítani és felülről mosolyogni le rá.
- Nem éppen... az az... izé volt... - beszélek nem túl értelmesen. De azt hiszem megbocsátható, amikor épp a nyakamat csókolja.
Nagyon jól tudom, hogy mi jön majd ezután. Már ismerem a módszert. Kiélvezi, hogy ő irányít, miközben egyre lejjebb halad majd. Ilyenkor persze azt kívánom, hogy bár szabad lenne a kezem! Bárcsak meg tudnám érinteni! Végigsimítani azon a gyönyörű testen, aminek már minden részletét ismerem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 23:01

Mintha egy pillanatra megállna benne az ütő annak a régi, kedves ismerős szónak a hallatán, amit szinte élvezet volt pár másodperccel ezelőtt újra kiejteni a számon. Már egyáltalán nincs bennem a kényszer, hogy lerágjam mind a tíz körmömet azért, mert bátorkodtam kimondani. Nem robban, nem kezd el tárgyakat a falhoz hajigálni, és még csodák csodájára az az ilyenkor már annyira jól ismert sértődött kamasz gyerek fej is elmarad. Nocsak! Csak nem megbékélt ezzel a lealacsonyító jelzővel? Francba! Új dolgot kell kerítenem, amivel felhúzhatom, és amitől láthatom újra vérben forogni a szemeit. Olyankor valamiért sokkal szexibb, mint általában lenni szokott. Valamit később muszáj kitalálnom, most azonban a legkevésbé sem akarom elpazarolni az egymással eltöltött időnket ilyen kis semmiségekre. Helyette inkább csak kihasználom a nekem kedvező helyzetet, és éhes vadként kezdek el közeledni felé, miközben ő magatehetetlenül fekszik a földön szinte teljesen kiszolgáltatva nekem. A szemeiben izzó vágyból hamar rájövök, hogy annyira nem is kényelmetlen neki ez az egész helyzet. Máris a hasán termek, és szinte egész testemben remegek, hogy számmal nyakának puha, illatos bőrét érinthessem, ami rövid időn belül be is következik. Nem fogom vissza magam. Csókolom, harapom, szívogatom. Azt akarom, hogy mindenki tudja, hogy van valakije, aki képes lenne ölre menni érte. Szavai már csak elmosódott hangfoszlányok, és már nincs más, csak az egyre szaporább lélegzetvételei a füleim mellett. Lassan -vágytól elködösült elmével-, elengedem a csuklóit, és kezeimet inkább mellkasára simítom, így kezdve bele egy ütemes, akaratlan és lassú mozgásba továbbra is a hasán ülve, körmeimet végig húzva meztelen mellkasán, hogy feljebb korbácsoljam a vágyait.
-Oh a franc.. Odaégett valami...? - Emelem fel a fejem bosszúsan, amikor már a kelleténél is zavaróbbá válik az a hirtelen felerősödött szag, ami a konyha felől szálldogál kifelé, és valahogy... egyre elviselhetetlenebbé válik...
-Mi a...? Hát ez rohadt büdös! - Egyenesedem fel, és -mint kopó kutya, amikor szagot fog-, mélyen beleszippantok a levegőbe, aztán egy fintorral együtt orrom elé is szorítom a kézfejem, mintha mérges gáz keringene a levegőben. A rendkívül orrfacsaró szaggal együtt kezd el kisvártatva a keserű epe íze is keringeni a számban. Ezek együttese elég indok arra, hogy vége legyen az eddigi kis romantikázásunknak, és hogy leszállva róla, idióta cafka módjára bukdácsolni kezdjek a fürdő felé, végig azon küzdve közben, hogy hogy tartsam magamon a plédet, és hogy ne dobjam ki a taccsot a nappali kellős közepén. A fürdőbe érve első dolgom, hogy ráfordítom a zárra a kulcsot, és lefekszem a hideg csempére. Szemeimet görcsösen összeszorítom, és mély lélegzetvételekkel igyekszem visszagyűrni a rókát.
-Óóóó b*ssza meg! - Sipítom, mikor érzem, hogy elveszítem a küzdelmet. Ahogy rohamtempóban felülök, már hajolok is a vécé fölé, ahol van annyi időm, hogy egy kicsit alaposabban is gondolkodóba essek. Nem ettem romlott kaját, és nem szedtem össze semmi leprát sem, amiért ilyen megmagyarázhatatlan rosszullétnek kellett volna hirtelen rám törnie. Ráadásul az utóbbi pár napban nagyon is furcsa változásokat észleltem a testemen. Olyanokat, amilyeneket eddig még soha, és amik mind rossz ómennek számítanak egy olyan nő számára, mint amilyen én is vagyok.
-Rohadt élet! - Sziszegem a fogaim között, miközben legszívesebben kétségbeesésemben belenyomnám a fejemet a vécébe. Dühtől remegve állok fel -de lehet, hogy egészen már az oka a remegésnek-, és húzom le a vécét, hogy aztán a mosdónál kiöblíthessem a számat, és megmoshassam az arcom. Utána még perceken keresztül bámulom teljesen haszontalanul a tükörképemet. Ezzel semmit nem fogok megoldani! Ideje véget vetni ennek! Bár kissé még imbolyogva, és bizonytalan lábakon állva, de kirontok a fürdőből, és úgy kezdem el felkapdosni a földről David ruháit, ahogy egy idegbeteg anya szokta a gyerekei szétszórt játékait.
-Tessék! Fogd, öltözz, gyerünk, utána pedig tűnés! - Nyomok minden egyes ruhadarabot a kezébe, és már tárom is ki neki szélesre a bejáratit, hogy kimehessen. Ez már a második alkalom, hogy így elküldöm a francba, de egyenlőre egyedül kell lennem, és átgondolni a helyzetem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime17.05.13 12:06

Annyira tökéletes minden, amit csinál, hogy pár perc múlva már csak ő létezik számomra és az érintése. Minden más mosódott és másodlagos. Mikor elengedi a csuklóm, már eszembe sincs változtatni a helyzeten. Hagyom, hogy továbbra is irányítson, miközben a kezeim bejárják a testét. Az sem zavar, hogy a körmeit szinte belevájja a bőrömbe. Imádom, amikor ezt csinálja! Amikor... bármit csinál rajtam! Csak nyöszörgök valamit, amikor egy pillanatra abbahagyja, de nem állok le. A kezeim továbbra is újra és újra végigsimítanak rajta.
- Hagyd a fenébe... - kérem, de neki eszébe sincs. Nagyot sóhajtok és a kezeim mellettem landolnak. Csalódott vagyok, hogy oda a hangulat és már csak a múlté a vágy, ami eddig hajtotta. Mindkettőnket hajtott. De nem nagyon tehetek semmit.
Aztán a csalódottságom átvág meglepettségbe és aggódásba, mikor egy nagy káromkodás kíséretében eltűnik a szemem elől. Szinte azonnal felpattanok a földről és megyek utána, valahogy mégsem lepődök meg azon, hogy amint lenyomnám a kilincset, már kattan is a zár. Fogalmam sincs, mi a frász történt, de kitartóan posztolok az ajtó előtt, néha bekiabálva neki, de egyszer sem érkezik válasz.
- Hát ez remek! - túrok a hajamba és egy pillanatra az is megfordul a fejemben, hogy teszek mindenre és betöröm az ajtót. Lehet, hogy túlreagálom, de... nem érdekel! Valami nagyon nincs rendben. Az meg pláne nincs, hogy úgy döntött, nem hagyja, hogy mellette legyek, hanem inkább bezárkózik előlem!
Aztán mozgást hallok bentről és újra aggódóan nézem az ajtót, miközben jár a szám. Nem tudom, pontosan mit mondok, de beszélek és remélem, hogy kinyitja az ajtót. Pár perc múlva belátom, hogy arra hiába várok úgyhogy a falnak dőlök. Inkább, minthogy fel-alá járkáljak, mint valami őrült. Végül nyílik az ajtó én pedig reflexből állok elé és aggódva nézek végig rajta. Ha azt mondom, hogy kicsit nyúzottnak tűnik, akkor még szépen fogalmaztam. El nem tudom képzelni, hogy mi történt, de az alapján, ahogy a kezembe nyomja a ruháimat és nem épp kedvesen elküld a fenébe, nem szedek ki belőle többet. Hiába értetlenkedek. Hiába próbálom rávenni, hogy akár egy pillanatra is, de nézzen a szemembe. Semmi.
Nem tudom miért nem makacsolom meg és maradok. Apró lépésekkel hátrálok és végül a bejárati ajtó külső oldalán találom magam, még mindig egy szál boxerban. Értetlenül bámulok magam elé. Valahogy most nem olyan érzés egy szál alsóban itt álldogálni, mint az előbb volt, amikor ő az ölemben volt. Esküszöm a fejemben hallom a szomszédok kárörvendő nevetését, mire meg is fordulok, de sehol senki.
- Most meg mi a f*sz van? - kiabálok be az ajtón keresztül, de semmi válasz nem érkezik. Végül mielőtt belátnám, hogy felesleges itt dekkolnom akár órákon át... nem fog visszaengedni és nem is fogja megmagyarázni, hogy mi történt, amiről én nem tudok.
- P*csába! - rúgok bele végezetül az ajtóba. Azon sem csodálkozok, hogy az egy kis részen megreped. Szinte fel sem tűnik. Egy másodperccel később a dühtől remegve magamra kapom a ruháimat és már ott sem vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Born To Be My Baby! - Roxy & Dave Born To Be My Baby! - Roxy & Dave - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Born To Be My Baby! - Roxy & Dave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave&Roxy - Too much!
» Dave&Roxy - The first day
» Dave és Roxy
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-