welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime08.03.14 16:40

Azért meghallgattam volna azt, hogy hogyan dorombol, persze ezt csak is képletesen értettem, mert tudom, hogy egy ember nem képes arra, hogy doromboljon. Nekem elég dorombolás az, hogyha egy tábla csoki után egy szájra puszis köszönömöt mond. De mindezt nem kötöm az orrára, helyette a puszijaimat akarom. Tényleg szeretném, hogy puszilgassa a mellkasomat.
- Hát, ez természetes. Nem bírok várni ezekkel a dolgokkat. - Mondom vigyorogva, mert azt akarom, hogy most adja nekem. Annyira vágyok a puha ajkaira, és a testemet még úgysem hintette be a puszijaival, így kiváncsi vagyok azokra az érintésekre. Bár ahogy elnézem nem fogom most megkapni, így lebiggyesztem az ajkaimat.
- Nekem ez természetes, ha már egy nő szeret, akkor én így hálálom meg. Azt hittem, hogy ez minden férfinál így működik. - Kicsit meglepődtem és elgondolkoztam ezen, hogy vajon csak én csinálom így, vagy csak a nagy menő srácok mutatják, hogy ők az urak. Végtére is mindegy, én szeretem Charlottet kényeztetni, és úgy vettem észre, hogy neki is nagyon tetszik ez a helyzet.
- Akkor jó. - Halvány mosoly ül ki az arcomra, majd egy apró puszit nyomok az ajkaira. Rég ízleltem meg őket, de azt hiszem, hogy muszáj lesz egy kicsit visszafognom ebben magam, mert a végén elkap a hév és az ágyban leszünk reggelig. Mára pedig egészen más terveim vannak.
- Akkor nem tudom. - Rántom meg a vállaimat, nem akarok a volt barátnőmről beszélni, ezért is kapcsoltam ki a telefonomat, hogy ne keljen vele foglalkoznom. Jobb is lenne, ha elfelejtenénk őt és egymásra koncentrálnánk.
- Ha hagyod, hogy vezesselek, akkor nem. - Kacsintok rá egyet, mert ha nem hagyja és más merre lép, akkor előfordulhat, hogy letaposom a lábát, de remélem, hogy ez a kis baki nem fog előfordulni velünk. Az ölembe húzom és szeretnék egy kicsit így maradni vele, de úgy tűnik, hogy nem sikerül itt tartanom.
- Nem is. - Szomorú vagyok, de azért először egy nyálas becenevet mondok neki, mert kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan is reagál. De nem erre gondoltam, így összeráncolom a homlokomat, mikor meghallom, hogy mit is mond.
- Öuhjj. - Fintorgok egyet, majd hagyom, hogy kimásszon az ölemből, előtte persze viszonozom a pusziját. Figyelem, ahogy felöltözik, bár kicsit meglepődök. Honnan halássza ezeket a ruhákat? Na, de nem szólok bele, mert a végén akkor jön az órákig való készülődés, hogy mit vegyen fel.
- Persze. - Bólogatok, bár nem tudom, hogy nem-e fog ebben fázni, de majd kiderül. Mindenesetre, fogom magam és én is kikelek az ágyból, hogy elindulhassunk, ha már ez a terv. Megfogom a kezét és lemegyek vele a lépcsőn, hogy a cipőinkkel és a kabátjainkkal el tudjunk indulni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime08.03.14 19:11

Türelmetlen. Ez nem is csoda, biztosan azt hiszi, hogy pár elcsattanó puszi után egészen másban is része lehetne. Talán igen, talán nem. Ki tudja? A dolgok mindig kétesélyesek.
- Pedig nincs más választásod várnod kell. - Provokáció gyanánt adtam egy apró puszit a nyakára, majd nem hajoltam el tőle, inkább suttogva folytattam.
- Tudod a jó dolgokra gyakran várni kell. - Egy újabb puszit adtam nyakára, majd folytattam suttogva. - Már csak pár órácskát kell várnod. - Ez utolsó puszi a nyakára, majd elhajoltam tőle. Alsó ajkamba harapva huncut pillantással néztem rá. Ezeket a puszikat nem is olyan sokára másik testrészén is érezheti, ha elég türelmes lesz kivárni.
- Azok a férfiak, akikkel eddig kapcsolatom volt azok önzőek voltak. De te, mindig azt tartod szem előtt, ami nekem igazán jó lehet, ezzel is azt érezteted velem, hogy tényleg szeretsz. - Szóval ezek után nincs semmi szükség arra, hogy bizonygassa nekem szerelmét, tudom, hogy szeret még akkor is ha a volt barátnőjének feltett szándéka az, hogy közén álljon. De Chad már engem szeret ezért nem félek attól, hogy elveszíthetem. Tudom mellettem fog maradni, sosem menne vissza ahhoz a hisztérikához.
- Azt hiszem, hogy a táncparketten megengedem, hogy vezess. - Nagyon akaratos természetem van, de a táncparketten azt gondolom áttudnám neki adni a vezetést. Természetesen Chad mindezt tudja is rólam, de még ennek ellenére is képes szeretni, ilyen makacsan és kissé irányításmániásan.
- Talán nem tetszik? Kicsim, szerintem maradjunk a kis cicánál, nem kell ezt túlbonyolítani. - Én sem fogok rá használni nyálas, giccses beceneveket, ha ő sem teszi ezt meg. Nekem nagyon tetszik, hogy kicsimnek szólíthatom, de az is a tetszésemre van, hogy Chad egy kis cicához hasonlít.
- Tudod egy kicsit izgulok, mi lesz akkor ha nem ugyan az a ruha fog nekünk tetszeni? - Nem gondolom, hogy a most rajtam lévő ruhától annyira elájult volna, sőt azt gondolom nem is nyerte el a tetszését, csak inkább nem szólt semmit sem, mert látta, hogy nekem mennyire tetszik. Amint leértünk a lépcsőn felvettem egy farmer dzsekit, na meg egy lapos sarkú cipőt, és már meg is indulhattunk a ház előtt parkoló kocsimhoz, amivel elindulhatunk bevásárolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime09.03.14 0:39

Olyan nehéz kivárni mig megkapom a megérdemelt puszijaimat oda, ahova akarom. Már most akarom, de azért kivárom, hogy most mire is készül. Csak hagyom magam, a kapcsolatunk alatt még nem adott puszit a nyakamra. Kicsit meglepő a számomra, de örülök neki, hogy ezt is megtapasztalhatom. Nagyokat nyelek, mert nagyon is beleélem magam, hogy akàr ezeket màshova is adhatná.
- Még nem adtál soha puszit a nyakamra. - Suttogom és csak ennyit tudok kinyögni, a hosszú provokációjára. Charlotte nagyon is tudja, hogy mi kell ahhoz, hogy lázba hozzon. De most egy olyan téma jön, ami úgy làtszik egyáltalán nem gyakori a férfiak körében.
- Őknem tudják, hogy mekkora kincset veszitettek. De én nem adlak már oda senkinek. - Mosolygok, mert tényleg igy gondolom. Nem volt nagy sikerem a kapcsolatok terén de már most tudom, hogy Charlottera megérte várnom.
- Persze, hogy szeretlek, ez nem is kérdés. Szeretem ha mosolyogsz és boldog vagy, mert ezzel elégedetté teszel. - Még ezt hozzàfűzöm, mert akarom, hogy tudja, ha már őszinték vagyunk egymáshoz. Nem is engedem senkinek se, hogy tönkre tegye a kapcsolatunkat, igy a volt barátnőm sem érdekel. Ezért örülök, hogy túllépünk rajta és jöhet a táncolásos tèma.
- Kénytelen leszel, mert az a szokás, hogy a fiú vezet. Na meg, ha nem akarod, hogy széttapossam a lábad. - Kuncogok egyet, mert nem vállalnám át a női szerepet csak azért, mert vezetni akar. Ezt kikövetelem magamnak, hogy én tehessem ezt meg. A becenév viszont nagyon nem tetszik, azt hittem, hogy elmondja a véleményét, nem az, hogy ő is mond egy ilyen nyálasat.
- Lehet jobb lesz. - Egyezzek bele, mert eléggé rossz volt kimondani és hallani. Megvárom, hogy felöltözzön, bár ez a ruha nem nyerte el a tetszésemet, de nem mondom. Szerintem Charlotte ezt tudja, elég ha ránézek ès hallom a kérdést. Nyilván azért tette fel mert látja rajtam, hogy ami rajta van, az nem tetszik.
- A lényeg, hogy neked tetszen és jól érezd benne magad. - Tudom, hogy ez nem fog neki tetszeni, de kénytelen lesz ezt elfogadni. Azt akarom, hogy neki tetszen és jól érezze magát benne. Ahogy készen van, le is megyünk együtt, én pedig felveszem a kabátom. Kicsit furán nézek rá, hogy csak ennyi lesz rajta, hiszen hideg van még kint este. Aztán rájövök miért.
- Kocsival megyünk? Azt hittem, hogy fogunk inni is. - Lepődök meg rajta, hisz egy jó vacsora mellé elengedhetetlen egy jó bor, bár akkor ezek szerint mégsem fog inni, még ennyit sem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime09.03.14 1:53

Nem akarom nagyon provokálni, csak egy kicsit. Tudom, ha jobban hergelném ezzel, akkor ma biztosan nem lépnénk ki a házból, pedig mára terveink vannak. Mégis nekem is valahogy jól esik, hogy tudom, mennyire élvezi, ha ezt teszem vele.
- Ezt az elmulasztásomat akkor pótolnom kell. Ígérem a közeljövőben ez többet fog előfordulni. - Sőt, még az is lehet, hogy még a pusziknál is többet fog tőlem kapni. Annyira imádja kiszívni a nyakamat, hogy úgy érzem ezek után most már neki is kijár, hogy ezt vissza kapja tőlem. Már csak azért is, hogy megtudja milyen érzés, mikor a kék-zöld folt fáj a nyakán.
- Ők nem tudtak annyira értékelni, mint te. - Chad pedig nagyon jó hozzám, ezért is megérdemli, hogy viszonozzam ezt a bánásmódot. Szeretem és szerintem jól is bánok vele, próbálok olyan menyasszony lenni, amilyet szeretne maga mellé.
- Én pedig szeretem, hogy türelmes vagy velem és semmi olyat nem akarsz rám erőltetni, amit én nem szeretnék. - Chad tényleg mindig azt tartja szem előtt, ami nekem a legjobb. Azt hiszem megnyertem vele a főnyereményt. Mert egy ilyen, hozzá hasonló férfit keresve sem találhatnék.
- Nem, ezt biztosan nem akarom. - Ezen halkan felnevettem, tényleg nem vágyom arra, hogy rálépjem a lábamra, ezért inkább hagynám neki, hogy tánc közben vezessen.
- Csak tudod nem szeretném, ha olyan pár lennék, akik giccses beceneveket aggatnak egymásra. Valahogy ezt sosem szerettem. - Azt hiszem így már érhető is fog lenn számára, hogy miért szeretnék tartózkodni az efféle nevektől.
- Azért mégis van arról valami elképzelésed arról, hogy mit szeretnél rajtam látni, nem? - Ha már Chad ötlete volt a ruha vásárlás, akkor szerintem van erről elképzelése, én pedig annyit igazán tehetek érte, hogy felveszek pár olyan rucit, ami neki is tetszik, hátha aztán nekem is elnyeri valamelyik a tetszésemet.
- Igen. Azt gondoltam, hogy megvesszük a ruhát, majd haza jövünk, felveszem, elkészülök és akkor megyünk el vacsorázni. - Mondtam el az elméletemet mikor már az ajtón kívül voltunk és az autóhoz sétáltunk.
- Vagy neked más elképzeléseid voltak? - Bármire nyitott vagyok, de ha tudtam volna, hogy vásárlás után mennénk rögtön vacsorázni, akkor biztosan nem ezt a ruhát kaptam volna magamra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime09.03.14 20:28

Bele is gondolok abba, hogy milyen jó lesz, majd ha puszilgatja a nyakamat. Nagyon szeretem, bár Charlotte még nem csinálta nekem, pedig most nagyon is élvezem. Sejtelmesen tekintek rá, ahogy majd ezt gyakrabban fogja velem csinálni.
- Oh hát, arra kíváncsi leszek. - Mondom vigyorogva, mert szerintem el is fogja felejteni, mire hazaérünk. Mint ahogyan a puszijaimat is, amit megígért odakint. De azt is alig várom, hogy megkapjam. Bár talán még egy kicsit tudok vele várni. Viszont most megint egy teljesen más témába kezdünk. Kicsit furcsálom, hogy ilyen srácokkal jött össze, mert értelmes nőnek tűnik, akinek azért van némi elvárása.
- Hogy tudtál velük összejönni? - Ez nekem még mindig nem világos, mert Charlotte nem néz ki olyannak, hogy csak a külsőre menjen. De ki tudja, bármi előfordulhat, viszont erre a válaszra kiváncsi vagyok, így ki fogom belőle húzni még akkor is, ha nem akar rá válaszolni.
- Az már nem is lenne élvezet egyikünk számára sem, ha valamelyikünk olyat csinálni, amit egyáltalán nem élvez. - Rántom meg a vállaimat, én így gondolom, mert ha Charlottera ráerőltetnék valamit, akkor az se neki, se nekem nem lenne jó, mert akkor azt már nem úgy csinálná, mint aki élvezi. Így sokkal jobban érzem magam, főleg, hogy most ezt meg is beszéltük. Viszont a táncolásban is muszáj lesz átadnia nekem a vezetés lehetőségét, mert nem játszom csajt és nem szívesen lépnék a lábára. Mivel ebbe beleegyezik, ezért nagy vigyorgás közepette egy puszit nyomok az ajkaira, ezzel tovább lépve a következő témánkra.
- Én sem. Eddig nem is becéztem senkit, rajtad kívül. - Vallom be őszintén, a volt barátnőmet nem hívtam sehogy se, csak a nevén, bár az sem tetszett neki, de nem bírtam rávenni magam erre a becézgetésre.
- Nem, nem igazán. - Rázom meg a fejemet, semmi elképzelésem nincs, csak álljon jól rajta és adja ki az alakját. De az utóbbit már majdnem minden ruha tudja. Mikor a kocsihoz megyünk, akkor meglepődök, mert én azt hittem, hogy gyalog megyünk, hiszen inni is fogunk.
- Oh. Hát, ha nem készülsz sokáig, akkor ez a verzió is jó. - Erre nem is gondoltam, de amint ezt felvetette, egész jó ötletnek tartom, csak a végén nehogy a készülődéssel menjen el az összes idő.
- Én azt hittem, hogy megvesszük a ruhát, a mosdóban átveszed és megyünk is vacsorázni. De az jobb, amit te mondtál. - Halványan rámosolygok, majd ha kinyitja az autót, akkor beszállok az anyósülésre és bekötöm magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime09.03.14 22:12

Minden jel szerint nagyon is tetszik neki az, hogy a nyakát puszilgattam, ezért majd ezek után gyakrabban fogom így szeretgetni. Mert szeretem és valahogy szeretném ezt tettekkel is tudtára adni.
- Mármint arra, hogy tényleg betartom-e az ígéretemet, vagy inkább arra, hogy esetleg nem csak a nyakadat hinteném be puszikkal? - Igaz, azt is megígértem neki, hogy azt hiszem a hasára is kap három gyógypuszit, vagyis a bordájára. Amint letudtuk a mai programokat, akkor be is bizonyítom neki, hogy tényleg betartom a szavamat, ezt testközelből megtapasztalhatja.
- Vissza gondolva már nem is tudom... Eleinte olyan kedvesek voltak, aztán meg hát... - Mondtam vállamat vonogatva. Nem akartam azt mondani, hogy minden férfi ugyan olyan és képesek lehazudni az égről a csillagokat, mert ugye én rátaláltam a kivételre.
- Ezzel egyet tudok érteni, ezért sem kényszerítelek olyan dolgokra, amiket te sem szeretnél. - Tegyük fel, ha utálna vásárolni járni, akkor nem erőszakoskodnék vele, hogy már pedig akkor is velem kellene jönnie. Szeretném, hogy az együtt töltött idő élvezetes legyen, akármit is csináljunk, lényeg, hogy együtt legyünk.
- Ezek szerint akkor érezzem magam megtiszteltetve, csak mert én vagyok az első nő az életedben, aki kiérdemelte, hogy becézd? - Bájosan mosolyogva ejtem ki minden egyes szavamat, azért szerintem már ez is egy hatalmas áttörés, hogy engem becéz, főleg úgy, hogy neki ez nem szokása.
- Ebben az esetben kénytelen vagyok pár ruhát kiválasztani, remélem számíthatok a segítségedre abban, hogy megtaláljam a legszebbet. - Nem akarok túl kihívó ruhát, de mégis úgy érzem, hogy kell valami olyasmi, amiben dögös lehetek és büszke lesz rám, ha mások megnéznek. Nem azt akarom elérni, hogy féltékeny legyen, mindössze büszke, hogy a férfiak elismerő pillantásokkal néznek rám.
- Ígérem nem fogok sokáig készülődni. - Kinyitottam neki az ajtót, ezután megkerültem az autót, beszálltam, bekötöttem magam és már be is indítottam a kocsit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime09.03.14 23:05

Nagyon is tetszik, ahogy puha ajka a nyakamnál lévő vékony bőrhöz ér. Szinte beleremeg a testem az élvezetbe, és legszívesebben most elkezdeném kényeztetni, de úrrá kell magamon lennem, hiszen egészen más programra gondoltam az estét illetően, ha már szinte az egész napot átszeretkeztük.
- Hm... Ha már így felhoztad, akkor mindkettő érdekelne. - Ha nem csak a nyakamat puszilgatná így, akkor abban benne vagyok. Bár mindenféle kényeztetést imádok tőle, mert nagyon jól csinálja és néha még én érzem magam bénának. Bár azzal, hogy engedi, hogy feltaláljam magam, úgy egész jónak érzem magam. Talán már mostanára javult a technikám mindenesetben, így nem lehet rám panasz. Ha mégis, még nem mondta el, hogy mit szeretne máshogy.
- Ja, csak a szokásos. Lehozzák a csillagokat az égről, aztán ha már az ágyban is megkaptak, akkor más idők lesznek. Jó, nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de azért hazudni nem szoktam, csak azért, hogy megkaphassak egy nőt. - Elmondom, hogy mik a tapasztalataim, mert vannak női ismerőseim, akik gyakran szoktak nekem panaszkodni, de én egyáltalán nem érzem magam ilyennek. Sőt ezt még el is mondom neki, mert tudom, hogy a legelején azt hitte, hogy én is csak egy vagyok a sok közül. Nem vagyok tökéletes, ezt belátom, mert néha elég elviselhetetlen vagyok, főleg ha a kórházban kell maradnom, de ez elnézhető dolog szerintem, mint a hazugság.
- Nem is tudnál olyanra kényszeríteni! - Öltöm ki a nyelvemet, eddig még nem talált ki olyan programot, ami nem lenne az ínyemre. Valahogy mindenben megtalálom a jó dolgot, csak kórház ne legyen benne. Bár még akkor is rávettem magam, hogy kibírom, de nem szívesen. De ez egy olyan dolog, amit el lehet nézni.
- Mivel rajtad kivül csak egy barátnőm volt hosszabb távon, így nem. - Rázom meg a fejemet, nem kell, hogy megtisztelve érezze magát, mert nincs is nagy tapasztalatom a becézésekben, viszont az övé tényleg az érzéseimből fakadnak. Remélem ezt tudja értékelni és nem azt, hogy ő az első, akit becézek.
- Biztos találunk olyat. - Halványan mosolygok, mert szerintem olyan alakja van, amire nagyon sok ruhát lehet találni. Ha magasabb lenne, vagy teltebb, akkor nehezebb lenne, mert általában ezek a ruhakészítők nem gondolnak más nőkre, csak az átlagosra. Mivel túl beszéltük ezt is, így már irány a kocsi. Bár kicsit meglepődtem, hogy járművel megyünk, de amint elmagyarázza, úgy már nekem is tetszik.
- Úgy is elég egy szolidabb smink. Nem azt akarom, hogy más férfiak felszedjenek. - Nem vagyok féltékeny, de akaratlanul is megjelenik egy kicsit a szemeimben, hogy azt nem tudnám elviselni, ha lekérnék tőlem táncra. Igaz megengedném neki, ha Charlotte akarja, de nem tetszene, mégsem szólnék semmit. Beszállok a kocsiba, majd bekötöm magam és várom, hogy induljunk. Szeretném a kezemet a combjára tenni, de nem akarom zavarni, így az ölemben van mindkettő és nézek ki az ablakon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Lotty&Mona
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-