welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 22:36

Kérdése hallatán meglepetten felhúzom szemöldökömet. Nem azt akartam neki mondani, hogy igya le magát a sárga földig, persze naiv is voltam, mikor azt gondoltam, hogy ha elmenne bulizni meg tudna állni pár pohárkánál. Elvégre fiatal és ha buli van, akkor alkohol is. Én pedig sosem szerettem a részeg embereket, van bennük valami visszataszító, de azért néha napján nem azt mondom, hogy nem vihetné túlzásba, de azért jobban örülnék annak, ha tudna mértéket tartani ebben és nem esne be az ajtón részegségében.
- Mármint arra célzol, hogy ha elmennél bulizni akkor olyan részegre innád magad? – Mert annak tényleg nem örülnék, viszont tudnám párszor tolerálni az efféle eseteket.
- Végül csak elérted, amit akartál. – Tettem hozzá mosolyogva. Már olyan távolinak tűnik azaz időszak, mikor még nem mertem hozzá ennyire közeledni, habár még mindig kicsit feszélyezve érzem magam a meztelenkedéstől, de a vőlegényem csak láthat már ruha nélkül.
- Nos, akkor majd szólj rám, nehogy kimenjen a fejemből, hogy megígértem. – Persze nem itt akarom elkezdeni, szerintem még ráérek akkor is vele, mikor beértünk. Annyira csak nem lehet mohó, hogy most azonnal elkezdje követelni tőlem a puszikat. Nem is lenne semmi értelme bármit is elkapkodni, hiszen még előttünk áll jó pár nap, amit csak kettesben tölthetünk el.
- Szóval még a kamatokat is felszámolod? – Mert ebben az esetben nagyon sok bepótolni való vár rám, ahhoz pedig tényleg nem lesz elég ez a pár nap, viszont megkérte a kezemet és úgy érzem innentől annyi időnk lesz együtt, amennyit csak szeretnénk és tán csak sikerülni fog kárpótolnom az eddigiekért.
- Ezt akarom. – Válaszolok meglepetten. Hirtelen ért a kis akciója, arra nem is számítottam, hogy a falnak fog nyomi és ilyen szenvedélyesen letámadni. Felszisszenek, ahogy a nyakamat kezdi el szívni, majd elégedetten elmosolyodok, mikor hallom, hogy a ruha anyaga recsegve adja meg magát. A vártál hamarabb sikerült rólam letépnie, de az már egyáltalán nem tudott zavarni, hogy immár csak fehérneműben vagyok előtte. Vajon meddig bírja magát türtőztetni? Nem hinném, hogy túl sokáig.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 23:59

Látom, hogy meglepődik és tudom is, hogy nem tetszik neki ez a dolog, de számolnia kell ezzel, ha szeretné, hogy szórakozzak a haverokkal. Elég sok rosszban benne voltam miattuk, de ez ezzel jár. A kérdésre kicsit elszégyenlem magam, de őszintén válaszolok.
- Lehet. Nálunk nincs megállás. Olyanok azok a haverjaim, hogyha elmegyünk inni, akkor ténylegesen iszunk is. Néha többet, mint kéne. - Rántom meg kicsit a vállaimat, mert nem akarom, hogy fájjon neki, ha már rajtam fekszik. Ha már elmegyek inni, akkor igen is inni fogok és benne van a pakliban, hogy nem józanul térek haza. De ha ritkán csinálom ezt, akkor úgy gondolom, hogy ez belefér. Vissza is emlékszem arra, hogy akkor a botanikus kertben az elmondása szerint mi történt. Igazából örülök is neki, hogy megtörtént, mert nem lennénk most egy pár, ha nem veszünk össze akkor este.
- Örülök is neki. Boldogabb vagyok, mint valaha. - Tényleg odáig vagyok Charlottért és nagyon is boldog vagyok vele. Azzal, hogy igent mondott a leánykérésre, csak még jobban tudatosul bennem, hogy a tökéletes nőt megtaláltam. Végig simítok a hasán, utána pedig nem veszem el, a derekára helyezem azt.
- Elhiheted, hogy be fogom rajtad hajtani. - Gonosz vagyok, de tényleg szóvá fogom tenni, hogyha nem kapom meg tőle a puszikat. Mivel erre gondolok, egyből más is az eszembe jut, hogy mit tudnánk tenni egymással, de azt hiszem, hogy most muszáj lesz egy kicsit lehűtenem magam. A kérdésre, csillogó szemekkel és beharapot alsó ajakkal bólogatok.
- Fel hát... Különben még azt hinnéd, hogy engedékeny vagyok. - Mosolygok, mert azért nem lehet neki mindig aranyélete mellettem. Valamit nekem is muszáj betartatnom vele, mert a végén ellustul, mint ahogy nemrégiben, mikor megkért, hogy hozzam le. Amint valóban biztosít arról, hogy mit szeretne, nem is kell bennem csalódnia, egyből engedelmeskedek neki és elkezdem letépni róla a ruhát, miután kiszívtam a nyakát. Tudom, hogy fájt neki, de ebben a nagy hévben nem igazán érdekelt. Csak most látom, hogy szép nagy lila folt lett a nyakán, talán nem fog megverni érte, ha reggel meglátja a tükörben. Túlságosan is hajt a vágy, teljesen beindulok már a látványától is, és ezzel a tépjem le róla a ruhát, igazán beindította a fantáziámat. Túlságosan is gyors voltam, lélegzetem szapora lett, ahogy a szívverésem is. Muszáj valamit megkérdeznem tőle, így a szemeibe nézek.
- Nem... Nem akarsz... Leszopni? - Nem bírom egyben kinyögni, mert lihegek a vágytól. Mivel fogalmam sincs, hogy ezt egyáltalán megszokás kérdezni, így elpirulok. Szeretném, ha az ajkaival játszana velem a barátnőm, illetve most már a menyasszonyom. Talán ez a cím megengedi ezt is köztünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime30.12.13 11:38

Valahogy majd kitaláljuk, hogy mitévők is lehetünk, hogy mindkettőnk elégedett lehessen. Akarom, hogy szórakozzon, hogy ebben ne gátoljam meg, viszont azt tényleg nem szeretném, ha a kelleténél is többet inna. Persze ezt is orvosi szemmel nézem és nem vagyok oda az alkoholázásért.
- Arra azért számítsál, hogy ha részegen térsz haza akkor a kanapén fogsz aludni. – Mert nem szeretnék úgy mellette lenni miközben bűzlik az alkoholtól. Azt hiszem ez még érhető is és így mindketten hozunk némi áldozatot. Én megengedem neki, hogy jól érezze magát, cserébe élvezheti a kanapé kényelmét.
- Vajon akkor is ilyen boldog fogsz lenni, mikor a szüleid teljesen kiakadnak, mikor megtudják hogy eljegyeztél? – Természetesen most is a lehető legrosszabbra tudok gondolni. Eddig csak az miatt aggódtam, hogy mennyire ellenezni fogják a kapcsolatunkat a korkülönbség végett, most pedig már azért is fájhat a fejem, mert már nem csak egy párt alkotunk, hanem jegyesek is vagyunk. Még a végén azt fogják gondolni, hogy én erőltettem rá ezt az egészet és mivel még túl fiatal ezért tudom befolyásolni a döntéseit illetően.
- Hát persze, hogy elhiszem neked. – Ezek szerint jövök neki három gyógypuszival. Amit talán később be is hajthat rajtam.
- Édesem, hiszen engedékeny is vagy. – Szerintem eddig nagyon az volt és nem is most kellene ennek bebizonyítania az ellenkezőjét. Olyan heves volt, hogy szó szerint meglepődtem a reakcióján. Gondolom nyakamon napokig látszani fog, hogy mennyire szenvedélyesen esett nekem. De most inkább én lennék az engedékenyebb fél és olyan dolgokat is megengedek neki, amiktől eddig visszakoztam. Talán csak minden más lett az végett, hogy felhúzta rám a gyűrűt.
- Mi? – Meglepetten kapom fel fejemet kérdése hallatán. Erre aztán tényleg nem számítottam. Pár pillanatig tépelődök ezen magamban, aztán csak szó nélkül megfogtam a kezét, hogy a kanapéhoz vezessem. Ajkaira tapadtam, mindkét kezem mellkasára siklott egy kis hátsószándéktól vezérelve. Úgy váltam el ajkaitól, hogy a kanapéra löktem.
- Nagyon szeretnéd? – Melyik férfi ne akarná az efféle kényeztetést? Letérdelek elé, kezeimet végig vezetem combjain, egyre közeledve nadrágja gombja felé, lassú szinte kínzó tempóban.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime30.12.13 12:25

Muszáj nevetnem, ahogy felhozza a kanapé alvást. Máris itt tartunk, hogy valamit valamiért, a kanapéra száműz, ha elmegyek szórakozni. Érdekes felfogása van, de nagyon is tetszett ez a mondata. Tehát, ha azt akarom, hogy hozzám bújjon, akkor kevesebbet vagy egyáltalán nem kell innom, de akkor meg ugyanott tartok, mintha el sem mennék. Sóhajtok egyet, majd kiskutya szemekkel ránézek.
- De ott is velem alszol? - Puhatolózok, hátha csak az ágyba nem akar engedni, nehogy kijöjjön belőlem az, ami nem fér el a gyomromban. De ahogy eddig megismertem Charlottet, bizton állíthatom, hogy külön alszunk. Tovább vigyorgok, teljesen elvette az eszem ez a nő, csak akkor hervad le az arcomról a mosoly, mikor felteszi a kérdését. Csak egy kis ideig akartam boldog lenni, és máris elveszi ezt tőlem. Sóhajtok egyet, egy cseppet sem örülök ennek a kérdésnek.
- Ki fogok melletted tartani, ha ezt akarod tudni. - Húzom el a számat, bár komolyan mondom, de látszik rajtam, hogy ezt nem akarom most átbeszélni. Olyan jól indult ez az eljegyzési élet, nem kell elrontani. Próbálok magamba megint vidámságot erőltetni, de nem igazán megy.
- Még szép, mindent megjegyeztem, amit be kell hajtani. - Öltöm ki a nyelvemet, mert bennem van a tüske, mikor folyton visszautasított. Az, hogy nagyon engedékenynek tart az ennek tudható be. Ha a legelején erélyesebb vagyok, akkor talán nem lustul el.
- Akkor ideje ezen változtatni. Úgy érzem eddig arany életed volt mellettem és ellustultál. - Teszem az egyik kezemet a hasamra, míg a másikkal a vállát kezdem el simogatni. Így érzem, mert nem hiszem, hogy más srácnál ennyire jó dolga lett volna. Sajnos engem viszont a szerelem túlságosan is engedékennyé tesz. De most ezen változtatok, így mikor bent vagyunk a falhoz nyomom és kiszívom a nyakát. Valahogy most nagyon is beindultam rá, főleg, hogy a ruháját is letéphettem róla. Viszont egy valamit nagyon kiakarok már próbálni, így szapora levegővétel közben ki is nyögöm.
- Mi a baj? Még nem csináltál ilyet? - Ráncolom össze a homlokomat, most kb. olyan fejet vág, mintha hármasban akarnám vele a szexet kipróbálni. Viszont ez a néma cselekedete arra késztet, hogy reménykedjek benne. Fogom a kezét és követem a kanapéig, ahol viszonozom a csókját. Kezeim automatikusan a derekára tévednek és fel sem tűnik, hogy a mellkasomon van a két keze. Élvezem a csókot, egészen addig, amíg el nem lök és nem csücsülök le a kanapéra hirtelenjében. Nagy, értetlen szemekkel pislogok rá, mert erre nem számítottam, ahogy arra sem, hogy letérdel elém. Nyelek egyet és a kezeit nézem, azt hiszem, hogy végre ezen is átesek.
- Igen. - Suttogom vágytól fűtve, tényleg mindennél jobban akarom, hogy így kényeztessen. Igaz, előbb is megtehette volna, szó nélkül, de most nem bánom, hogyha megteszi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime05.01.14 13:19

Azt még megengedném neki, hogy a baráti társaságával elmenjen iszogatni, azért sem csapnám ki a hisztit, ha esetleg a kelleténél több alkoholt fogyasztana. Viszont valamit valamiért játékunk érvénybe lépne. Egyáltalán nem szeretném ha részegen oda feküdne mellém, hogy aztán esetleg attól tartsak, hogy a gyomortartalma rajtam kötne ki. Ezért is találom jó megoldásnak azt, hogy akkor a kanapén éjszakázzon.
- Nem! Én az ágyban aludnék, te pedig a kanapén. Most éppen a külön alváson van a hangsúly. - Ezzel nem büntetni szeretném. Meg azért gondolom az efféle iszogatós esték nem lennének annyira gyakoriak, hogy sűrűn kellene a kanapén éjszakáznia, pár alkalmat pedig igazán kibír nélkülem is. Ennyi "áldozatot" hoznia kell, remélem ebből nem csinálunk nagy ügyet.
- Ebben egy percig sem kételkedtem! - Nem erre szerettem volna célozni, de azért jobb lett volna ha a szülei tudnak rólunk, és nem egyszerre szeretnénk nekik beadagolni, hogy egy pár alkotunk, sőt már el is jegyzett. Azt hiszem ez egy kicsit sok lesz nekik egyszerre, csak sikerüljön valahogy megemészteniük a hírt. Őszintén fogalmam sincs arról, hogy miféle reakcióval fogják majd fogadni mindezt.
- Na és ezt a behajtás dolgot hogyan gondoltad? - Természetesen kíváncsiskodok, habár nekem is megvannak erről az elképzeléseim, de azért érdekelne Chad változata is.
- Tessék?! Ellustultam volna? - Meglepetten hatalmas szemekkel nézek rá, hirtelen nem is tudom, hogy ezt hogyan értette. Viszont nem sokáig gondolkozhattam el azon, hogy ezt hogyan is értette, mert hirtelenjében a falnak nyomva találtam magam, miután letépte rólam a ruhát. Aztán a kérdése annyira lesokkolt, hogy inkább már nem is válaszolok neki, szavak helyett mégis tettekkel felelnék. Nem azt mondom, hogy profi lennék az efféle kényeztetésekben, de azért nem ez lesz az első alkalom, hogy ráveszem magam, hogy a partneremnek ilyen módon örömet okozzak. Miután az ágyra löktem és kimondta, hogy tényleg ezt szeretné elkezdtem lehúzni nadrágjáról a sliccet, hogy kiszabadítsam azt a testrészét ami most értem meredezik. Óvatosan vettem kezelésbe, finoman kezdtem el számmal, nyelvemmel kényeztetni, arra figyelve hogy a lehető legnagyobb élvezetben legyen része.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime05.01.14 20:17

Tudom, hogy hogyan értette, de azért próbálkozok, hátha megesik rajtam a szíve. Ha sokat iszok, akkor igen is szeretem, ha valaki mellettem fekszik és simogat és ápolgat. De azt hiszem, ezt Charlottetól nem fogom megkapni, így mikor határozottan kijelenti, hogy külön akar aludni, sóhajtok egyet és elhúzom a számat.
- Akkor inkább nem mennék el szórakozni. - Rántom meg a vállaimat, eddig se nagyon hiányzott a barátokkal való ivászat, kibírom nélkülük. Úgy is találkozok velük a suliban, ha van valami olyan, akkor megbeszéljük ott. Úgyis tudják, hogy van valakim és, hogy milyen munkát végez, ezért értik, hogy inkább a szerelmemmel vagyok. Viszont a kedvem kezd lefelé esni, ahogy a szüleimet is felhozza. Nem szeretem ezt a témát, főleg, mert most olyan jó volt egymás karjai közt lenni. Megkértem a kezét is, így az egész nap hihetetlenül tökéletes a számomra. Kár az ilyenekkel elrontani. Nem is válaszolok neki, csak mosolyt erőltetek az arcomra, majd inkább áttérek egy másik témára.
- Letámadsz és bele a közepébe... Amúgy nem tudom. Talán, amikor akarom, akkor csinálni is fogjuk. - Az elején sejtelmesen mosolyogva osztom meg vele az elképzelésemet, majd javítok, ahogy a mosoly is leolvad az arcomról. Igazából ezen még nem gondolkoztam, így ahogy befejezem, megrántom a vállaimat. Eddig nem mindig volt akkor, amikor szerettem volna, mert mindig valamire hivatkozott. De mostantól más világ lesz és ezt tudatosítom vele.
- El bizony. Túl jól bántam veled, és már vacsora sem vár az asztalon. De most már más lesz. Most én fogom hordani a nadrágot! - Húzom ki magam, mert eddig úgy gondolom, hogy sok mindent megengedtem neki, most vasszigor lesz. Persze mindezt komolyan mondom, de nem sokáig tartom magam merevnek, mert elnevetem magam. Természetesen viccelek és ezt Charlotte is tudhatja. Nem sokáig nevetgélek, mert már kezd forrósodni a hangulat. Letépem a ruhát és már teljesen beindulok rá, annyira szexi a barátnőm. Végig karmolok a testén és egy valamit kérdezek tőle, amivel nagyon is lesokkolom. Azért kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet, mert még nem csinálták ezt nekem. Ahogy a kanapéhoz vezet, úgy kezd el a szívverésem gyorsabb lenni, hát még mikor a combjaimon vezeti fel a kezeit. Nyelek egyet, ahogy a nadrágból kiszabadítja a férfiasságom, már látható, hogy mennyire vágyok a menyasszonyomra. Ahogy bekapja és kényeztetni kezd, fejemet a kanapéra döntöm és halk sóhajok hagyják el az ajkaim. Rettentő jól esik, még a szemeimet is becsukom. Kezeimmel a kanapé szélét kezdem el szorongatni, néha megrándul a testem is. Ha tovább folytatja nem kell sok, hogy a csúcsra kerüljek, de most még élvezem azt, amit velem tesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime06.01.14 10:22

Egy kapcsolatban mindig vannak kompromisszumok. Nos, nálunk ez lenne az egyik. Nem szeretném, hogy válasszon közöttem és a barátaim közül, mert szerintem az egyik nem zárja ki a másikat. De abban az esetben, ha szeretne csapni egy görbe estét, akkor ne akarjon mellém befeküdni az ágyba.
- Nem azért hoztam fel ezt a kompromisszumot, hogy elmenjen a szórakozástól a kedved. - Mert nekem semmi bajom sem lenne azzal, ha néha napján elmenne a baráti társaságával és jól érezné magát, de Chad nem úgy reagált erre az egészre, ahogy gondoltam. Most mégis én érzem magam rossznak, mert azt mondtam neki, hogy nem aludnék vele ha részeg lenne, ami így is van, nem szívesen tenném.
- Szóval ebbe nekem nem is lenne semmi beleszólásom? - Hirtelen nem is tudom, hogy mi váltotta ki belőle ezt a viselkedést, hogy ennyire akaratos lett. Talán azért mert most jegyzett el és próbálná fitogtatni mennyire férfi? Attól, hogy ez így van, nem feltétlenül jelenti is azt, hogy innentől kezdve mindig az fog lenni, amit csak szeretne. Ha nekem nem lenne kedvem valamihez akkor tehetne bármit, de sehogy sem tudna rávenni arra, amit én nem szeretnék. Ha már ott tartok, hogy mit nem szeretnék, nos a szüleivel sem találkoznék. Csak mert rettegek a reakciójuktól, de azt hiszem nem úszhatom meg sokáig a nagy szembesítő találkozást, ahol minden kiderül.
- Ezt az egészet úgy mondod, mintha eddig várt volna vacsora az asztalon... - Ezen muszáj volt felnevetnem. Ha volt is, akkor sem én csináltam, hanem rendeltem. Egyszerűbb és gyorsabb megoldás. Napjaim nagyrészt túlzsúfoltan telnek, ezért időm sem lenne a főzésre. Azt a kevéske kis időt pedig inkább ráfordítom, mint hogy a konyhában konyhatündér szerepben díszelegjek. Amúgy is a főzési tudományom megközelíti a nullát. Ilyen téren iszonyú barátnőnek, vagyis már menyasszonynak számítok. De nagyon igyekszem más területen kárpótolni érte, hogy aztán már minden más lényegtelennek számítson. Mert egy kielégült férfi biztosan nem azon fog gondolkozni, hogy miért nem jutottam el odáig, hogy főzzek. Chad pedig tudja, hogy mennyire elfoglalt életet élek, de miatta kivettem pár szabad napot, elvégre egy kicsit engem is tudnak nélkülözni a kórházból. Most pedig végre pár napig együtt lehetünk. Próbálok hálás menyasszony lenni, ezért is vettem rá magam arra, hogy most teljesítsem a kívánságát. Teste reakciójából és ahogyan felnyög csak arra tudok gondolni, hogy nagyon is élvezi, ahogyan kényeztetem. Ez miatt csak felbátorodva még az eddigieknél is jobban próbáltam a kedvére tenni. Nem is kellett sok ezek után, hogy a számba élvezzen.
- Olyan volt, amire számítottál? - Kíváncsiskodva nézek fel rá, majd fel is kelek, hogy mellé ülhessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime06.01.14 20:31

Szeretném, hogyha mellém feküdne, ha sokat iszok. Elvégre, ha elküld szórakozni, ott inni kell és néha több sikerül, mint kéne. Megforgatom a szemeimet, tudom, hogy ezt utálja, de most más reakciót nem szed ki belőlem.
- Szeretem, ha a barátnőm ápolgat és simogat, hogyha forog velem a föld. De ha a kanapéra száműznél, ahol hideg van és még kényelmetlen is, akkor inkább nem akarom jól érezni magam. - Elhúzom a számat, remélem, ebből le tudja szűrni a lényeget és nem fog fenn akadni valami lényegtelen dolgon. Én ezt elképzeltem már, de ha neki tényleg az a fontos, hogy külön aludjunk, akkor lemondok az ivászatról. Eddig is megvoltam nélküle. Mintha Charlotte mellett elfelejtettem volna inni. Tényleg régen ittam már, egy-egy pohár vörösbort az ebédhez vagy a vacsorához, mikor megkívánjuk.
- De nincs ám. - Titokzatosan vigyorgok rá, Charlotte már ismerhetne annyira, hogy soha sem erőltetném rá az akaratomat, így nem kell attól félnie, hogy megerőszakolom a lépcsőfordulóban. Örülök neki, hogy a szüleimet nem hozza fel megint, mert akkor biztos, hogy mindentől elmenne a kedvem. Olyan jól indult a nap és kár lenne ezzel elrontani, gondolom ez Charlotte fejében is megfordult.
- Ez igaz... Asszony! A konyhába! Vacsorát, most! - Kezdem a katonás megszólalást, határozottan parancsolóan ejtem ki a szavakat, kis szünetekkel csak, hogy még hatásosabb legyen. Még a mutatóujjamat is a konyha felé nyújton. Elmehetnék akár színésznek is csak az a gond, hogy gyorsan elnevetem magam, mint most is. Együtt nevetek vele, de azért most tovább bírtam a komolyságot, így talán megijedt, hogy valóban azt várom el tőle, hogy most rögtön álljon neki főzni. Nem ezt akarom, azt elmondom neki. Furcsállom, hogy megteszi nekem, de nem utasítom vissza, helyette csak élvezem, ahogy az ajkaival kényeztet. Sóhajaim halk nyögésbe váltanak át, ahogy közeledek a kielégüléshez. Nem is tartom vissza, szerelmem szájába élvezek, majd lihegve, levegő után kapkodva gyengülök el. A kérdésére felhúzom egy kicsit az alsómat, hogy elrejtsem lüktető férfiasságom.
- Nem. - Egy picit még meg is rázom a fejem, de azt is csak épphogy. Alig bírok szóhoz jutni, csak ennyit tudtam kinyögni. Érzem, hogy mellettem foglal helyet, majd felé fordítom a fejemet, közelebb eső karommal átkarolom a vállát, majd egy puszit nyomok az arcára és a füléhez hajolok.
- Sokkal jobb volt. - Mondom el neki az igazságot, nem erre számítottam. Tényleg jobb volt, mint amilyennek elképzeltem.
- Gyakrabban is csinálhatnád. - Nézek a szemeibe, eltudnám képzelni, hogy így elégít ki, vagy ilyen mód hoz lázba a szeretkezés előtt. A szabad kezemmel, ami nem a vállán nyugszik a combjai közé dugom és hüvelykujjammal cirógatni kezdem. Tetszik, hogy egy szál fehérneműben ül mellettem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime08.01.14 13:49

Az életben néha kell áldozatokat hozni, Chad részéről pedig az lenne, hogy külön kellene töltenünk az éjszakát abban az esetben, ha úgy döntene neki lerészegedni támadna kedve. De minden jel szerint inkább velem szeretne maradni, mert a kanapét nem találja annyira kényelmesnek, mint a hálószobai ágyat.
- Vagy akár úgy is megoldható lenne, hogy akkor mész el iszogatni, mikor éjszakai műszakom van és akkor a tiéd lehet a hálószobai ágy. - Persze akkor is egyedül, nélkülem feküdne benne, de legalább sokkal kényelmesebb, mint a nappaliban lévő kanapé. Egyébként pedig nem szeretném semmire sem rávenni, csak felhoztam neki, hogy ha szeretne akkor a barátaival is tölthetne több időt, ennyire egyszerű az egész.
- Na jó, ezt még te sem gondolhatod komolyan! - Akármennyire is szeretem őt, attól még nem fogok neki mindent teljesíteni, vagy csak úgy engedelmeskedni. Szabad akarattal rendelkezek, van külön álló véleményem és túl makacs vagyok ahhoz, hogy bármi olyanra rá tudjon venni, amihez nekem egyáltalán nincsen kedvem. Azt hittem ez eddig is nyilvánvaló volt számára. Igaz még szinte alig veszekedtünk, de szerintem nem fogjuk mi sem megúszni a nagyobb összedurranásokat.
- Ha egy olyan nőre vágysz aki a konyhában robotolva vacsorát készít neked, akkor azt hiszem rossz nő ujjára húztad fel a gyűrűt. - Én sosem fogok olyan nő lenni. Nekem mindig fontosabb lesz a munkám, mint a vacsorakészítés és rendelni, vagy valahová beülni sokkal könnyebb.
- Oh, még a végén teljesen elkényeztetnélek. - Nem rég tudtam magam neki odaadni testestül, lelkestől. Nekem még egy kicsit gyorsnak számít a tempó, erre Chad csak úgy kimondja, hogy neki tetszene, ha ez többet fordulna elő. Azt hiszem kettőnk közül Chad sokkal jobban élvezi a dolgot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime09.01.14 7:39

Néha nem értem Charlottetot és ez most az arcomra is kiül. Értékelem, hogy megengedi, hogy a barátaimmal legyek, de ha az ő társaságukra vágynék, elmennék velük. De az idő hiány miatt inkább a szerelmemet választom és van egy olyan érzésem, mintha le akarna rázni azzal, hogy minél jobban mondogatja az ötleteit, hogyan is oldhatnánk meg.
- Miért akarod ennyire, hogy elmenjek velük bárhova is? Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy te miért nem mész el a barátnőiddel? - Érdeklődve nézek rá, hogy megtudjam a választ. Kíváncsi vagyok, mert én Charlottet kevesebbszer láttam a barátnőivel, mint magamat a haverjaimmal. Arcom, ahogy elkomolyodott úgy lesz rajta egy széles mosoly is.
- Ugyan már szerelmem! Ismerhetnél már annyira, hogy tudod, nem mondtam komolyan. Nem erőltetnék rád olyat, amit nem akarsz. - Rántom meg a vállaimat és egy kicsit most csalódott vagyok, hogy valóban komolyan gondolta. Egy puszit nyomok az arcára, majd hozzábújok. De nem sokáig, mert kicsit vicces kedvemben vagyok, így elküldöm a konyhába vacsorát főzni.
- Lehet. De azért egyszer-kétszer lehetne valami főtt kaja, nem pedig rendelt, nem? - Nézek a szemeibe, talán ezzel nem lenne problémája, hogy egyszer-kétszer egy hónapban főzzön nekem valami főtt ételt. Szemeim kikerekednek a mondata hallatán.
- Valóban? Szerintem én jobban kényeztettelek eddig. - Öltöm ki a nyelvemet rá és mosolygok. Persze nem szeretném az orra alá dörgölni, hogy miket kapott tőlem eddig a kapcsolatunk alatt, de neki kamatostul kell visszafizetnie mindazt, amikor azt mondta, hogy nem akar semmit sem csinálni. Ebben csak szóban kötöttünk szerződést.
- De ugye azt még tudod, hogy egy közös sütés még vár ránk? - Tolom közel az arcomat hozzá és orromat az orrának érintve nézek a szemeibe, miközben a combjai közt lévő kezemet elveszem és az oldalához teszem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime09.01.14 20:28

Felhúzott szemöldökkel nézek rá, nagyon úgy érzem, hogy félre értett. Sejtéseim vannak arról, hogy most mit gondol, de én tényleg csak jót akarok neki.
- Nem akarlak semmi olyanra rávenni, amit nem szeretnél, de nem akarom azt, hogy úgy érezd választanod kell közöttük és köztem. Ezért is mondtam el, hogy engem nem zavarna, ha esetleg velük is szeretnél szórakozni. Oh édesem, szoktam közös programot szervezni a barátnőimmel, de nagyon ritkán, ahogy az időnk engedi. - Nem csak nekem van ennyire elfoglalt életem. hanem a barátnőimnek is, hiszen a legtöbbjüket a kórházból ismerem. Akkor pedig főleg nehéz egyeztetni bármilyen programot is ha úgy alakul, hogy másik műszakba kerülünk.
- Tudom, hogy nem volt komoly. - Elmosolyodok, mert azért Chad pedig engem is ismerhetne már annyira, hogy az effélét nem tudom komolyan venni, de mégis viselkedéséből ítélve olyan, mintha ezért ki szeretne engesztelni.
- Elvileg lehetne, de azért a rendelt étellel mindketten jobban járnánk. - Hogy miért? Mert már ismerem magam annyira, hogy tudjam sosem voltam egy konyhatündér és nem produkálok remek műveket. Nem akarok senkit sem megmérgezni a főztömmel. Azért talán lesznek kivételes alkalmak, mikor megerőltetem magam és mégis megpróbálok valamit elkészíteni csak hogy a kedvében tudjak járni, de nem garantálom hogy ehető is fog lenni, viszont reklamációt sem fogadok el. Elvégre a szándék a lényeg, nem?
- Valóban így gondolod? - Azért talán egy kissé korai az ilyennel előhozakodni, nem? Ez már majdnem olyasmi mikor a házasok egymás fejéhez vágják, hogy egymás miatt mennyi áldozatot kellett hozniuk a kapcsolatuk érdekében.
- Ugye ez alól sehogy sem tudok kibúvót találni? - Ujjaimmal bele túrtam hajába, onnan pedig kezem vállára siklott. Valahogy sosem szerettem a konyha közelében lenni, az pedig eddig kizártnak tartottam, hogy valaha is köténybe bújva süssek valamit.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime12.01.14 7:46

Már kezdek összezavarodni. Charlotte annyira más mint az előző barátnőm, de nem merem felhozni, mert tudom, hogy mennyire kiakad rá. Talán csak egy próbatétel lenne, hogy lássa elengedhet egyedül, hogy nem csalom meg. Megannyi összeesküvés elmélet lefolyik az agyamban, majd válaszolok.
- És nem fogsz hiztizni, hogyha nem veled akarom tölteni az egyik estémet? - Hitetlenkedve nézek rá és egy kicsit azért a hangomban bátortalanság van. Nem akarom megbántani, de talán tényleg jobb lenne ha egy kis időt a haverokkal is töltök, mint ivászat.
- Egy barátnődet se hoztad fel, Mona-n kívül. - Vonom fel a szemöldökömet, mert én tényleg nem találkoztam még női tracspartyval a nappaliban. És eddig mindig velem töltötte a szabadnapokat, velük meg nem. Úgy érzem valóban egy próbatétel lesz számomra. Egy puszit nyomok az arcára és fejemet a kanapé háttámlájára hajtom.
- Mona-val is nagyon finomat főztetek. - Halványan elmosolyodok, ahogy eszembe jut azaz este, mert akkor vallta be Charlotte, hogy szerelmes belém, hála Mona-nak. Nem felejtem el soha azt az estét, mert nagyon vicces volt és tényleg jól éreztem magam.
- Talán. Kérsz csokit? - Sejtelmesen mondom és azért még egy csokit is felajánlok, amolyan békülés céljából. Bár nem hiszem, hogy összevesztünk, de azért szeretek így kedveskedni neki.
- Talán igen, talán nem... - Élvezem, ahogy beletúr a hajamba, nem fair, hogy ezt használja ellenem. Tudja, hogy mennyire imádom és ha ezt csinálja, akkor bármire rá tud vennie.
- Csináld még. - Nézek a szemeibe nagy kiskutya szemekkel, hogy folytassa. Eldőlök hátra a kanapén, hogy elfeküdjek és ha mellém fekszik, akkor tud még simogatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime13.01.14 16:30

Meglepetten nézek rá, kicsit olyan, mintha eddig valami hisztérika királynő lettem volna, mármint Chad szemszögéből, ha már ilyen kérdéssel áll elém. Nem azért "adtam neki engedélyt" jobban mondva tettem inkább szóvá, hogy nyugodtan szórakozzon a baráti körével, hogy ez miatt később hisztizzek. Nincs ezzel semmi hátsószándékom, na nem mintha olyan ember lennék, aki csinál is valaha bármit hátsószándéktól vezérelve.
- Eddig tán hisztérika királynő lettem volna? - Felhúzott szemöldökkel kíváncsiskodok, habár kiveheti a válaszomból, hogy nem terveztem azt, hogy egy nagyobb hisztérikus roham keretein belül kitörök csak azért, mert néha mással is szívesen töltené a szabad idejét. Mindkettőnknek volt életünk mielőtt még egymást nem ismertük és attól, hogy egy pár vagyunk még nem kell csak magunkkal foglalkozni, ettől ugyan úgy ott vannak a régi dolgaink is.
- Azért mert a legtöbb barátnőm szakmabeli és velük találkozok a kórházban is. - Minek is magyarázkodom? Az én elfoglalt életemben az már cseppet sem csoda, hogy a baráti köröm lassan a munkatársaimból áll, amennyit együtt dolgozunk, napról napra.
- Az is csak a véletlennek a műve volt. - Azt valahogy tényleg sikerült összehoznunk, de annál jobbat aztán tőlem ne várjon. Attól, hogy megkért legyek a menyasszonya az még számomra nem jelenti azt, hogy innentől a konyhában fogok robotolni és konyhatündér szerepében fogok tetszelegni. Az én kezemben jobb áll a szike, mint a fakanál.
- A-a. - Meg is rázom fejemet tiltakozóan. Valahogy még a csoki gondolata sem tud lázba hozni, nem mondható el rólam, hogy hű de nagy édesség párti lennék, de azért olykor én is elcsábulok az édességtől.
- Egy igennek sokkal jobban örülnék. - Eleget téve kérésének újból és újból bele túrók hajába, hát ha így meg tudok menekülni a sütéstől. Semmi kedvem most felkelni a kanapéról, hogy magamra vegyek egy kötényt, őszintén most ehhez túl lusta lennék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime13.01.14 19:37

Látom, hogy valami nem tetszik neki, ez a meglepett fej csak is erre tud utalni. Tudom, hogy neki fura, hogy ilyet kérdeztem, de nem szeretnék konfliktust ebből. Ha elmegyek, akkor ki tudja, hogy megharagszik-e rám vagy sem, főleg, ha velem akar lenni én pedig csak annyit mondok, hogy a haverokkal találkozok. Szerintem akkor nem csak a kanapén aludhatok, de a kertbe is száműz.
- Nem, de eddig nem is mentem el. És számomra olyan fura ez az egész. Néha nem is tudok rajtad kiigazodni. Nem igazán vagy tipikus nő. Más kikérné magának, hogy mi az, hogy a haverokat választom helyette meg jönne az összeesküvés elmélettel, hogy biztos már nem szeretem stb. - Elég hosszan elmondom neki, hogy miért gondolom, hogy hisztizne. Igaz eddig még nem is volt arra példa, hogy a haverokkal mentem el, így ebből nem volt konfliktus. Na, de most, hogy megengedte, már lehet belőle. Nem tudom, hogy mit csináljak, annyira nehéz számomra a döntés, mert én szívesen vagyok Charlottetal. Így is elég kevés időt töltünk egymással.
- Jó, de a kórházban nem lenne normálisan beszélgetni. Ott még a falnak is füle van. Amiket hallottam a nővérektől, mikor bent voltam, én már csak tudom. - Vonom fel az egyik szemöldökömet, mert eddig egyszer sem volt, hogy valakivel együtt töltött volna pár órát, hogy beszélgessenek vagy egyéb dolgot csináljanak. Persze, nem erőltetem rá, hogyha elég neki a kórházban, akkor jó.
- Próbálkozni lehet. - Csábos mosoly, az a mosolyom, amitől elélvez a bugyijában. Tudom, hogy imádja, mikor így mosolygok és ha ezt más nőnél látná, féltékeny lenne. Viszont most jó ezzel rávenni arra, hogy mégis csak legyen egyszer-kétszer főtt kaja, amit ő csinál.
- De a kedvenced! Mi történt veled? Eddig mindig szeretted a csokit. Csak azt ne mond, hogy fogyózol. - Vonom össze a homlokomat, mert számomra rejtély, hogy egyszer szereti, egyszer nem. Eddig mindig tudtam vele kedveskedni, most meg már nem kell neki. Ki tud a nőkön kiigazodni?
- Nem kaphatsz meg mindent ilyen könnyen. - Élvezem, ahogy beletúr a hajamba, majd elfekszek és amint követ, felszisszenek és elhúzom a karomat.
- Néha olyan vagy az elefánt a porcelánboltban. - Átkarolom, hogy a fejét a mellkasomra tudja helyezni, én pedig a hátát kezdem el simogatni, de nem sokáig mert mozgolódok és szembe fordulok vele.
- Mit is mondtál mihez lenne kedved? - Teszem fel a költői kérdést, mielőtt szenvedélyes csókba kezdek vele. Kezem lecsúszik a bugyijához, mert én még emlékszek arra, hogy szeretkezni akart.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime14.01.14 5:01

Tényleg ennyire nehéz elhinni, hogy nem lenne az ellenemre, ha néha napján találkozna a baráti körével? Nem akarok olyan féltékeny menyasszony lenni, aki nem hagy szabad teret a vőlegényének. Megbízok benne és nem is fogom fél percenként sms-el bombázni, hogy hol és kivel van és éppen mit csinál. Azért lehet az este folyamán egy-két üzenetet mégis írnék neki, de biztosan nem olyan tartalommal, hogy ha bárkivel is megcsal akkor számítson arra, hogy a szívébe állítom a nagy kést.
- Nem gyártanék összeesküvés elméleteket, én csupán szeretném, hogy jól érezd magad. Meg attól, hogy együtt vagyunk nem feltétlenül kell minden esténket együtt tölteni, persze ezzel nem arra akarok célozni, hogy nem szeretek veled lenni, mert nagyon is, de attól rajtunk kívül még mindig léteznek mások is. - Akiket egymás végett mindketten hanyagolunk. Tényleg nem panaszkodásként mondtam ezt neki, remélem nem is veszi annak.
- Ha elég halk vagy, akkor nem hallanak meg. - Tettem hozzá nevetve. Igen, a kórházban nagyon gyorsan terjednek a pletykák, főleg hogy olyan, mint egy kis falú, ahol mindenki tud mindenkiről mindent, még ha nem is akarja, akkor is meghallja a legújabb pletykákat.
- Tudod szerintem sokkal szexibb ha egy pasi uralja a konyhát. - Ezzel arra célzok, hogy egyáltalán nem bánnám, ha nem nekem kellene főznöm, hanem mondjuk Chad meglepne párszor, biztosra veheti hogy nagyon is tudnám értékelni ezt a gesztusát.
- Nem fogyózok, de a menyasszonyodként kötelességem jól kinézni. - Sőt, a későbbieken sem leszek olyan feleség, aki elengedi magát csak azért mert felhúzták az ujjára a gyűrűt ezzel engedélyt adva a plusz kilóknak. Szeretnék jól kinézni és tartani a formámat, mert nekem ne mondja azt, ha felszedek pár kilót, hogy legalább így több szeretni való van rajtam.
- Mi?! - Most tényleg egy elefánthoz hasonlított? Nagy levegőt vettem, hiszen nem akartam ez miatt balhézni vele, biztosan csak rosszul hallottam.
- Hm, már nem emlékszem arra, hogy mit mondtam. De ugye te nem felejtetted el? - Természetesen tudom mit mondtam, de biztosra veszem, hogy Chad is tökéletesen tudja, ezért kezdett elkalandozni rajtam a keze. Nem zavartatva magam csókoltam tovább, még egyszer bele túrtam hajába, majd kezem tarkójára siklott.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime14.01.14 7:22

Lehet jobb, hogy most nem tudok a gondolataiban olvasni, mert akkor megrémülnék tőle. Bár orvosként így is elég sokat tudna nekem ártani, de azért tudom, hogy nem bántana. Nem is adom meg neki az okot, így nem is szeretnék elmenni bulizni, mert ha iszok, akkor flörtölök és udvarlok. Charlotte pedig ezt nem tolerálná, én tudom.
- Majd meglátom. - Halványan elmosolyodok, ezen még gondolkoznom kell, de nem vetem el az ötletét. Az is lehet, hogy valóban nem megyek el sehova se a srácokkal, bár van még egy kérdésem.
- És lány barátokkal elmehetek inni? - Félve teszem fel a kérdést, de azért ezt muszáj tudnom. Nem csak fiú barátaim vannak, sőt mostanában több is a lány körülöttem, mint az saját nememből. Velük kicsit szolidabb ivászat lenne, azt tudom, hiszen ők tudnak mértéket tartani és nem itatnak le.
- De suttogva nem ér szinte semmit a beszélgetés. Hívd át őket, csinálj csajos estét! Mondjuk amikor én inni megyek. - Apró mosoly bújkál az ajkaim szegletében, mert szerintem ha már suttogva beszélnek, az már nem jó. Feltételezheti egy srác, hogy őt beszélik ki.
- Na persze. Csak azért mondod, hogy megúszd! - Öltöm ki a nyelvemet, nekem pont fordított a gondolkodás menetem. Szerintem az a szexi, ha egy nő sürög-forog a konyhában, és ha még a szerelmem is csinálja, akkor csak még ellenállhatatlanabb lesz.
- És ha én azt akarom, hogy legyen rajtad pár fölös kiló? - Érdeklődök, hogy mennyire engedi meg magának így az édességet. Szeretek mit fogni egy nőn, igaz Charlotte most sem csontkollekció, de szeretném, ha ettől függetlenül még ugyanúgy enne édességet ha megkívánja. Ahogy mellém fekszik, persze, hogy összenyomja a karomat, amire el is mondom a véleményemet. Tudtam, hogy ilyen rémülten fog nézni, így csak elnevetem magam, de nem ismétlem meg azt, amit mondtam. Szerintem pontosan jól hallotta.
- Akkor felfrissítem az emlékezeted. - Titokzatosan vigyorgok, majd kezemet a bugyijához vezetem, miközben csókolom. Imádom, hogy a hajamba túr, így kicsit vadabbul kezdem csókolni. Kezem először a fenekéhez csúszik, majd belemarkolok. Kezdek átváltani szenvedélyes csókba, miközben szép lassan húzom a kezemet, a bugyi szélén előre. Egészen addig, amíg be nem térek oda, ahol a leginkább lehet izgatni. Először csak lágyan simogatni kezdem, majd mikor érzem, hogy elég nedves két ujjammal belé hatolok és ki-be húzogatom. A csókról áttérek a nyakára, ahol apró puszikkal hintem be az édes bőrt, miközben ujjaimmal játszadozok vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime14.01.14 10:00

Nem szeretnék semmit sem rá erőltetni, szóval nem rugdosnám ki az ajtón, hogy már pedig neki akkor is el kell mennie szórakozni, ha akar ha nem.
- Miért ne mehetnél el? - Azt hiszem eddig sem csináltam féltékenységi jelenetet, ezután sem szeretném. Elfogadom, hogy vannak lány ismerősei is, hiszen a kórházban engem is számtalan férfi kolléga vesz körül, akikkel jó baráti viszont ápolok, még ha néha egyesek többet is szeretnének tőlem. Viszont eddig sem bonyolódtam bele munkahelyi viszonyba és ezután sem tervezem, főleg hogy már vőlegényem van.
- Meg van beszélve. - Sőt, jó ötletnek tartom. Habár szinte sosem iszok, attól még csaphatunk a csajokkal egy laza piálós estét, nekem pedig nem kell feltétlenül innom ahhoz, hogy élvezzem a társaságukat.
- Nem csak azért. Mondjuk eltudnám viselni, ha helyettem te szorgoskodnál a konyhában. - Oh, de még mennyire élvezném a semmittevést közben, szívesen elnézném, ahogyan Chad főz helyettem valamit. Őszintén nem a szívem csücske a főzés, ezért sem gyakorlom. Jó formán még a takarításra is előbb veszem rá magam, mint arra hogy a konyhában tegyek-vegyek.
- Ezt úgy mondod, mintha most is annyira sovány lennék. - Nőből vagyok, ezért egy kicsit hiú is, ami a külsőmet illeti. Szerintem akár még fogyhatnék is, de arra biztosan nem tudna rávenni, hogy pár kilóval nehezebb legyek, még a végén tényleg elefánt méretű lennék és akkor majd panaszkodhat arra, hogy agyon nyomom.
- Csak nyugodtan. - Nem ellenkezek, hagyom hogy azt tegye velem, amit csak szeretne. Bele nyögök a csókba, élvezve azt, ahogyan játszadozik velem. Testem akaratom ellenére is megvonaglik, ahogyan ujjaival belém hatol. Kimondottan élvezem azt, amit velem művel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime14.01.14 21:32

A biztonság kedvéért rákérdezek arra, hogy lányokkal is elmehetek-e inni. Ott kicsit nagyobb a kísértés, hogy történik valami, de épp ezért lep meg a kérdése.
- Azt hittem, hogy azt nem preferálnád. - Nézek rá értetlenül, most már tényleg nem értem. Egyre jobban tudatosul bennem, hogy Charlotte a legjobb. Már csak azt kéne valahogy kitalálnom, hogy mit tegyek, hogy ne csaljam meg őt. Szeretem, de mégis csak ha van bennem ital, akkor bátrabb vagyok. Még gondolkozok, így egy ötletet adok neki, hátha tetszik. Ahogy látom, tetszik is neki, így elmosolyodok. Kíváncsi leszek arra, hogy mikor is fog ez megtörténni.
- Ha téged nem zavarnak és őket sem és mondjuk másnap mennétek dolgozni, itt is aludhatnak. Engem nem zavarna. - Mondok még egy valamit, ami az eszembe jut. Persze ez Charlotte háza, ő dönti el, hogy ki marad itt éjszakára és ki nem, én csak megosztottam az álláspontom, hogy nem zavarna, ha többen lennénk egy-egy éjszaka.
- Mindjárt gondoltam... De akkor hol van itt a valamit valamiért? Én mit kapnék cserébe? - Megforgatom a szemeimet és sóhajtok egyet, majd azért felteszek két kérdést, hogy nekem ebből mi hasznom lesz. Ha eddig neki is a valamit valamiért működött, akkor most én jövök. Igaz, vendéglátósnak készülök, de attól még szeretném, ha az asszonyom meleg vacsorával várna néha.
- Nem vagy sovány, de én el tudnék képzelni még pár kilót. Szeretem, ha egy nőn van mit fogni. - Mosolygok, szinte már vigyorgásba lép át, majd azért mégis csak helyesbítek.
- Igazából csak arra szeretnék kilyukadni, hogy attól, hogy a menyasszonyom vagy, nem kell lemondanod az édességről. Az sem zavarna, ha 98 kiló lennél, és az sem ha a mostaniból leadsz 5 kilót. Én csak azt akarom, hogy jól érezd magad és ne azon aggódj, hogy most híztál 2 kilót. - Hosszasan kifejtem, hogy engem tényleg nem érdekel a súlya, szimplán csak azt szeretném, hogy amit szeret, arról ne mondjon le. Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire veszi ki a lényeget a szövegemből, vagy leragad a kitalált súlynál. Azért megcsókolom, hogyha már szeretkezni akart, akkor meg is történjen.
- Teljesen odáig vagyok érted! - Suttogom a fülébe, vágytól fűtött hangon. Tényleg bármit képes lennék megtenni, csak kérnie kell és azt hiszem, hogy ezzel Charlotte is tisztában van. Ujjaimmal játszadozni is kezdek vele, majd ki-be kezdem húzogatni, hogy még jobban izgassam.
- Tetszik? - Kérdezem mosolyogva, bár attól, hogy érzem ujjaimon, hogy mennyire tűz forró és mennyire nedves, kezdek én is felizgulni rá. Bár nekem már az is elég, hogy egyszál fehérneműben van. Azért az ujjaimmal nem hagyom abba a kényeztetését.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime15.01.14 7:50

Szeretnék megbízni benne és szerintem annak nincs semmi értelme, hogy ok nélkül féltékenykedek. Elvégre egy kapcsolat a bizalomról szól, és nekem tudnom kell bízni benne és elhinni, hogy annyira szeret, hogy képtelen lenne bárkivel is megcsalni. Viszont ha mégis előfordulna, akkor remélem, tudja, hogy onnantól közöttünk vége, képtelen lennék neki megbocsájtani és attól rettegni, hogy mikor fordul ismét elő.
- Azt gondolom, van olyan komoly a kapcsolatunk, hogy bátran elengedjelek a női ismerőseiddel is szórakozni. – Ennyi lenne a magyarázatom arra, hogy miért is nem tiltakozok az ellen, hogy ne csak pasikkal bulizzon.
- Oh persze, gondolom, hogy téged mennyire nem zavarna az, ha egy tucat nő itt éjszakázna nálam.– Még ha a barátnőim itt is aludnának nálam garantáltan Chad a kanapéra lenne száműzve, ameddig mi a hálószoba kényelmét élveznénk.
- Mondjuk, azt kapnád cserébe, hogy nagyon boldoggá tennél, ezért én is megpróbálnálak téged nagyon boldoggá tenni, na meg elégedetté.– Természetesen mindezt egy sejtelmes mosoly keretein belül közlöm vele. Mert, azt nagyon is el tudnám képzelni, hogy ha készítene nekem vacsorát, akkor cserébe én lennék utána a desszert. Szerintem ez nem is hangzik annyira rosszul, sőt szerintem még Chad nagyon is élvezni tudná a főzőcskékért járó jutalmat.
- Szerintem rajtam már így is tudsz mit fogni. – Nem mondható el rólam, hogy lapos lennék, sőt ott vannak a domborulataim, ahol lennie kell. Chad pedig ezt tudja is rólam, hiszen mindig előszeretettel térképezi fel testemet.
- Édes vagy, hogy ezt mondod, de én így is remekül érzem magam.– A mostani súlyom mondjuk úgy, hogy ez a „verseny súlyom” már akkor is ennyi voltam, mikor belém szeretett. Szerintem a szerelem nem a súlytól, vagy akár a kortól függ, ezek csak adatok.
- Ezt mindig is tudtam. – Már az elejétől kezdve odáig van értem, ezért is szeret ennyire kényeztetni. Én pedig csak imádni tudom ezt a bánásmódot. Ezért is nyögök fel az élvezettől, mikor elkezd velem játszadozni. Mielőtt még válaszolnék neki, finoman megcsókolom, majd a csók végén finoman megharapom alsó ajkát.
- Nagyon is, de az még jobban tetszene, ha … - Haraptam el a mondatom végét és inkább kezemet férfiasságára vezettem, hogy célzásom nyilvánvalóvá váljon számára is. Persze élvezem ezt a kis előjátékot is, de annyira felizgatott, hogy már arra vágyom, hogy újra magáévá tegyen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime15.01.14 21:18

Kicsit azért félek, hogy a lány ismerőseim, hogyan is viszonyulnának hozzám, hogyha részegek lennének. Azt viszont tudom, hogy ő velük nem is lenne muszáj lerészegednem, nem úgy mint a fiú haverokkal. Ezért is kérdeztem rá erre. A válaszra elmosolyodok, mert én is komolynak gondolom a kapcsolatunkat, most meg főleg, hogy az ujjára húztam a gyűrűt.
- Oh, te egy kincs vagy! Akkor megtartalak. - Virulok fel, mert ezt nem sokan hagynák, hogy más női társaságot választok, hogy ellazuljak egy kicsit. A végére viszont már elnevetem magam, mert persze, nem úgy értem, mintha Charlotte egy tárgy lenne. Most sokkal jobb kedvem lett ettől.
- Nem értem mire akarsz kilyukadni. Már miért lenne baj, hogy nem zavar? - Ráncolom össze a homlokomat, és most az egyszer tényleg fogalmam sincs, hogy mire gondol. Elvégre van vendégszobánk, én meg Charlottetal aludnék, így a szarkasztikusságát sem értem. A főzés valahogy nem akaródzik.
- És, hogy akarnád azt elérni? - Döntöm oldalra a fejemet, szerintem van egy sejtésem, de jobb szeretem ezeket tudni. A sejtelmessége alapján csillogni kezdenek a szemeim, szerintem most már egyre gondolunk.
- Amit nagyon imádok. - Öltöm ki a nyelvemet, majd kezem a mellére csúszik. Imádom egyszerűen, de ezt már úgy is elmondtam neki. Majd még lejjebb csúszik a kezem és átkarolom.
- Én mindig édes vagyok, ezért szeretsz! - Vigyorgok, mint a tejbe tök, persze gondolom, hogy nem csak ezért szeret, de azért jó mindig ezzel piszkálni. Annyira szerelmes vagyok, hogy kicsúszik egy mondat az ajkaimon, amit amúgy is lehet rajtam látni.
- És kihasználod! - Mosolygok rá, hogy nem kell komolyan venni, mert nem a szószoros értelmében értem. Tudja, hogy bármit megteszek neki, azért mert szeretem. Kényeztetni akarom őt, ezért elkezdek vele játszadozni. Imádom a hangját és azt, ahogy élvezi azt, amit csinálok vele. Viszonozom a csókot, kicsit meglep, hogy megharapja az ajkamat, de azért kíváncsian várom, hogy mit is akar, de gonosz mód nem mondja végig.
- Mi? Ha benned lennék? - Egészítem ki a mondatát, mikor a férfiasságomhoz nyúl. Tudom, hogy ezt akarja, de attól még nem kapja meg rögtön azt, amit szeretne.
- Ki akarok valamit próbálni. - Suttogom neki, majd elmászok tőle, egészen le a lábaihoz, ahol lehúzom róla a bugyit. Visszahajolva felé megcsókolom, majd puszikkal elkezdek lefelé indulni. Épphogy hozzáérek a testéhez csak, hogy még jobban feltüzeljem. Egészen a hasa aljáig megyek, majd egy pár puszi erejéig eldöntöm, hogy valóban ezt akarom-e, majd tovább megyek. A lábai közt nyalom meg, először elég fura érzés, az íz, ami átjárja a számat. De az, hogy ennyire forró mégis felizgat, így nyelvemmel még egyszer végig nyalok rajta. Mivel nincs ebben tapasztalatom, így fogalmam sincs, hogy mit csinálok, de ösztönből mozgatni kezdem a nyelvemet. Ezt nem csinálom túl sokáig, mert azért nem akarom, hogy elmenjen, mindenesetre csak kipróbálni akartam. El is indulok vissza felfelé, majd kicsit lejjebb tolom a gatyámat és belé vezetem a férfiasságom. Szinte megkönnyebbülök, mikor melegség vesz körül. Lassan kezdek bele először, szeretném, hogyha ez kicsit másabb lenne, mint az eddigi szeretkezéseink.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime16.01.14 10:32

Szavai hallatán elmosolyodok. Én csak próbálok nem az a hisztérikus menyasszony lenni, aki mindent megtilt a vőlegényének, mert retteg attól, hogy megcsalhatja. Ez nálam a bizalomról szól, addig tudok bízni benne, ameddig el nem játssza nálam az esélyét.
- Abban biztos vagyok, hogy meg szeretnél tartani. – Reflexszerűen néztem rá az ujjamon lévő gyűrűre, mi sem mutatná jobban, hogy meg szeretne tartani, mint az eljegyzési gyűrű. Már elég régóta vagyunk együtt, hogy ezt a fontos lépést megtegye a kapcsolatunkban, mégis meglepett vele, mert még nem számítottam erre.
- Mert az engem egy kissé zavarna, ha a hálóingben lévő barátnőim itt mászkálnának. – Nem is értem, hogy miért nem zavarja őt ez, talán mondjuk azért, mert nem lenne ellenére a látvány, ami nekem annál inkább. Viszont ha tényleg lenne nálam csaj buli, akkor ez Chad számára annyit jelent, hogy aznap nem alszik nálam, mert akkor már nem csak csaj buliról beszélnénk.
- Nos, van pár titkos női praktikám erre is. – Nem fedem fel a titkaimat, de biztos vagyok abban, hogy ha akarom, akkor azt is el tudnám érni, hogy csak is kizárólag egy kötény legyen rajta és úgy főzzön nekem. Elképesztő, hogy a férfiak mi mindent meg tesznek az élvezetekért, csak tudni kell kellően motiválni őket.
- Na, nem csak ezért! – Tényleg fogalmam sincs arról, hogy mikor is volt az a pillanat mikor belé szerettem, mert annyira sokáig próbáltam figyelmen kívül hagyni a felé táplált érzelmeimet. Aztán végül csak hagytam magam sodródni az árral, és ennek hatására tartunk most itt.
- Dehogy.– Nem használom ki, csak próbálom kihozni mindenből a legjobbat. Számunkra pedig az volt a legjobb, hogy nagyon sokáig nem engedtem magamhoz olyan közel, mint amilyen közel lenni szeretne hozzám. Most pedig annyira szenvedélyes minden együtt töltött pillanatunk. Egyszerűen csak szótlanul bólintottam. Nagyon is azt szeretném már, de felhúzott szemöldökkel értetlenül néztem rá, mikor azzal az ötletével jött, hogy ki szeretne valamit próbálni. Ezzel kíváncsivá tett, ezért nem is ellenkeztem. Halkan sóhajtoztam, egyre szaggatottabban véve a levegőt, érezve hogy pulzusom szokatlanul gyors tempót diktál. Testem bizseregni kezdett az élvezettől, amit nyelvével okozott nekem, nagyon kellemes érzés volt, ezért is nyögdécseltem olyan elégedetten. Az eddigieknél is hangosabban nyögök fel, mikor végre magamban érezhettem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime18.01.14 7:47

Nagyon is örülök, hogy Charlotte nem lesz hisztis, hogyha nem vele szeretném tölteni néha az estémet, hanem a barátokkal mennék el iszogatni. Bár az kicsit mellbe vágott, hogy a kanapén kell aludnom, így egy másik ötletet vetek fel. Egyre jobban tetszik ez a felfogás, így természetes, hogy meg akarom tartani a gyűrű is csak ezt mutatja.
- Oh, igen? És honnan veszed? - Titokzatosan elmosolyodok és követem én is a tekintetét a gyűrűre. Nagyon tetszik a gyűrű az ujján, így végig simítok az arcán. Semmi pénzért sem hagynám el őt, már tudom, hogy ő számomra az igazi. Azért is gondolom azt, hogy a barátnőit is áthívhatná, hogy velük legyen egy kicsit, ha nem akarnak kimozdulni. Még akár itt is aludhatnának, engem nem zavar, bár most Charlottet nem értem.
- Miért? Mi úgy is együtt aludnánk, nem is látnád őket éjszaka. - Értetlenül pislogok rá, mert most nem értem az összefüggést. Viszont a főzőcskézésnél tetszik, hogy boldoggá tenne, már csak az a kérdés, hogy hogyan. A tipikus választ kapom meg, mire sóhajtok egyet és elhúzom a számat. Erre számítottam. Tudtam, hogy nem fogja elmondani, de azért mégis csak reménykedtem benne.
- Amit mindig bevetsz, hogyha el akarsz valamit érni. Én meg vagyok olyan birka, hogy engedelmeskedek. - Rántom meg a vállaimat, már biztos vagyok benne, hogyha valamit el akar érni, akkor mindig a női praktikákból vet be ellenem valamit, ami ellen nem is tudok védekezni. Túlságosan is belezúgtam. Kicsit furcsállom, hogy arra semmit sem reagál, amit mondtam és, hogy megfogtam a mellét, talán neki már túl természetes, de nem teszem szóvá.
- Hát, még miért? - Kíváncsi vagyok erre, mert ezt még mindig nem fejtette ki nekem részletesen. Még egy olyan dolog is kicsúszik a számon, amit csak akkor szoktam mondani, mikor teljesen elvesztem a fejemet és rózsaszín köd borul az agyamra. Nem válaszolok rá semmit, csak elmosolyodok, majd inkább elkezdem kényeztetni. Tudom, hogy mit akar és a néma bólintás is csak tudatosítja bennem. Elmosolyodok, majd szenvedélyesen megcsókolom, közben kezem elkalandozik a testén. Hol az egyik mellé érintem, hol végig simítok a testén. De még mielőtt bármit is csinálnék, szeretnék valamit kipróbálni, így amint a lábai közé érek, nyelvemmel kezdem kényeztetni. Ez mintha jobban tetszene neki, mint más, hiszen a hangját is jobban hallom. Nem csinálom sokáig, mert nem az a lényege, hogy orgazmusa legyen idő előtt, mindössze tényleg csak kipróbáltam. Ezek után hatolok belé, mire elégedetten elmosolyodok a hangját hallva. Csípőmet először lassú tempóban mozgatom, puszikkal hintem be a nyakát. Már nagyon lüktethet neki, ha ekkora lila foltot hagytam rajta. Bár nem tudom, nekem még nem szívta ki a nyakam. Ahogy jobban élvezem, hogy benne vagyok úgy veszem fel a normál tempót is. Gyorsabban veszem a levegőt, halk sóhajok és néha nyögések hagyják el az ajkaimat. Egyik kezemmel közben folyamatosan simogatom a testét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime19.01.14 17:12

Azt hiszem már sikerült túl is tárgyalnunk az iménti témánkat. Én tudok bízni benne annyira, hogy bárkivel elengedjem szórakozni. Nem tartok attól, hogy megcsalna, mert hiszek benne annyira, hogy elhiggyem szeret annyira, hogy senkivel sem csalna meg.
- Hm, nem is tudom, talán onnan, hogy megkérted a kezemet. – Ez csak is arra utal, hogy nem szeretne elveszíteni, sőt a kapcsolatunkat már egy felsőbb szinten szeretné tudni. Viszont még mindig meglepettnek érzem magam, mert tényleg még csak nem is sejtettem, hogy erre a nagy tettre készül.
- Oh, nem!  Ha itt lennének és itt is aludnának, akkor én is velük tartanék. Engem csak az zavarna, ha itt lennének, hogy te látnád hiányos öltözékben őket. – Mert ugye engem miért is zavarna más hálóinges nők látványa? Talán túl nagy lenne a kísértés számára, de mégis csak bízni szeretnék benne és a barátnőimben is, hogy egyik sem lenne képes kihasználni az alkalmat és a saját házamban rámászni a vőlegényemre.
- Édesem, arról igazán nem tehetsz, hogy nem bírsz nekem ellenállni. Persze, ez nekem csak jó. – Nem szeretném ezt kihasználni, de azért mégis csak próbálom előnyömmé fordítani, de azért vagyok olyan hálás neki, hogy aztán eszébe se jusson, hogy panaszkodjon a fáradozásai végett.
- Szinte mindenért. Ezt nem tudom megfogalmazni, mint ahogyan azt sem, hogy miért szeretlek. Egyszerűen csak érzem és kész, kell ennél több? – A szerelem az csak úgy van, nem lehet megfogni, mint egy tárgyat, olyan, mint a szél, senki sem lássa, mégis érzik. Én pedig most a testi szerelmét nagyon is érzem, na meg élvezem. Ahogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy vagyunk egyre bátrabbak egymás kényeztetésében. Persze, hogy tetszik a nyelvtechnikája, de azért sem panaszkodok, hogy végre ismét magamban érezhetem.  Ahogy tempóját gyorsítja, úgy hagyják el ajkaimat egyre hangosabb és hangosabb nyögések. Testem minden porcikáján eluralkodott az a bizonyos bizsergő érzés, ezért nem is volt csoda, hogy ilyen hamar orgazmus közeli állapotba kerültem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime20.01.14 21:42

Örülök neki, hogyha elenged bárhova és nem kötöz ki rögtön. Igaz, hogy eddig azzal találkoztam, akivel akartam, de este még nem mentem el egyikkel sem iszogatni, mert tudom, hogy Charlotte mennyire nem szereti, ha iszok.
- Látod, milyen őrültséget hozol ki belőlem? - Nevetem el magam, hiszen amúgy is annyira szeretem, hogy sort kerítettem volna az eljegyzésre. Most már csak azon agyalok, hogy a szülők mit fognak hozzá szólni, mert Charlotte csak a fülembe ültette a bogarat. Egy másik kérdést teszek fel, amivel a gondolataimat is másik irányba terelem.
- Szeretnél esküvőt? - Nézek rá kérdőn, bár gondolom, hogy hülyének fog nevezni, de mivel annyira új számára az eljegyzés is, ezért gondolom már nem a jövő hónapban akarja megtartani, hanem ennek is sokára lesz betervezve az ideje. A pizsi party is szóba kerül, de még mindig olyan dolgokat tud felsorolni, hogy elszomorít.
- Miért zavarna? Láttam már hiányos öltözetbe lévő nőt. Meg téged is láttalak már. Gondolom rajtuk sincs más, mint rajtad. Vagy van olyan barátnőd, akinek három melle van? - Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mondjuk akkor biztos, hogy nem bírnám levenni róla a szememet. Még úgysem láttam három mellű nőt a való életben, akkor biztos, hogy féltékeny lehetne Charlotte. Bár az alváról jut eszembe.
- És akkor én kivel és hol aludjak? - Ez még érdekel, hogyha nem kíván a társaságomban lenni, hogy hol legyek. Azért remélem, hogy ez miatt nem tesz ki a házból.
- Gondolom mennyire jó, hogy a kedvedben járok. - Sóhajtok egyet, de nem megvetésből mondtam ezt, viszont tényleg változtatnom kéne azon, hogy mindenbe beleegyezek, de ezt is csak azért teszem, hogy ne hagyjon el, hogyha épp nem hagyom magam.
- Csak azért szeretsz, mert én vagyok a világ legjobb pasija, a nagy Ő-d, és az álom pasid. - Öltöm ki a nyelvemet, nem vagyok egoista, de ez most kijött belőlem. Más ötletem nincs, mert ahogy elmesélte, én vagyok a legnormálisabb férfi a kapcsolatai közül. De nem bírom sokáig, elnevetem magam, tudom, hogy fog rá reagálni, már ismerem, bár odakint is meglepett, hogy a wellnesezés helyett szeretkezni akar. Épp ezért is kezdek bele, de mielőtt bármit is tennék, először kipróbálok valamit, méghozzá, hogy a nyelvemet használom. Először csinálom, nem tudom, hogy mennyire tetszik neki, bár a hangjából hallhatom, de attól függetlenül gondolhat mást. Nem csinálom sokáig, mert nem akarom, hogy idő előtt orgazmusa legyen, ezért férfiasságommal belé is hatolok, ahogy kérte. Csak kényelmes tempót diktálok, majd egyre gyorsítok, ahogy közeledek a csúcshoz. Charlotte még nem nyögött ilyen hangosan, így valamit jól csinálhatok. Mikor érzem, hogy közeledek, már nem gyorsan, hanem erősebben lököm a csípőm. Hátam ívben megfeszül, ahogy beléélvezek, izzadtság csepptől vizes arcom a feje mellé hajtom, így még egy picit benne maradva.
- Amit kipróbáltam, azt más is csinálta már neked? - Suttogom a fülébe, természetesen a nyelvjátékomra gondolok. Nem tudom, miért de akarom tudni, hogy már volt-e benne része és azok után, hogy tetszett ez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 7:52

Meglepetten néztem rá, mikor arról beszél, hogy miféle őrültségeket hozok ki belőle, kissé úgy érzem, mintha meg is vádolt volna ezzel.
- Tudod ezt úgy mondod, mintha én kényszerítettelek volna erre a nagy lépésre. - Mert tényleg nem én erőltettem rá magam, sőt nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar elhatározza magát és felhúzza a gyűrűt az ujjamra. Engem is meglepetésként ért ez az egész, de gondolom mások is ugyan úgy meg fognak lepődni a hír hallatán, mint én amikor megláttam a kezében a kis dobozkát, amiben a gyűrű volt.
- Valamikor biztosan, ha már megkérted a kezemet. - Ez nem azt jelenti, hogy már holnap neki fogok vágni az esküvő tervezésnek, hiszen ezzel még igazán ráérünk. Nem akarok semmit sem elkapkodni, de azért a közeljövőben el tudom képzelni, hogy az oltár előtt állva fehér ruhában kimondom az igent.
- Nem, nincs három mellű barátnőm. - Nevetve válaszoltam a kérdésére. Ezt a pizsi partyt még át kell gondolnom, mert végül is nem hangzik ez olyan rosszul, de eddig mégsem voltam oda az efféle csajos dolgokért.
- Egyedül az egyik vendégszobában. - Mert ha a ház tele lesz hálóinges nőkkel, akkor biztosan száműzni fogom az egyik vendégszobába, mert én mégis csak én leszek a házigazda és nem fogom egyedül hagyni a vendégeimet. Ezt már magamban elhatároztam, remélem ez miatt nem lesz sértődés, hiszen egy éjszakát mégis csak ki tud bírni nélkülem.
- Mondjuk semmi okom sincs a panaszra melletted. - Chad szinte már ezüst tálcán hordoz. Persze ezt egyáltalán nem várom el tőle, de mégis tetszik ez a bánásmód. Annyi csalódás után el sem hiszem, hogy végre találtam egy olyan férfit, aki értem bármire képes.
- Valóban így gondolod? - Azért kissé meglep azzal, hogy ilyen nyíltan közli velem, hogy már pedig ő az álompasim. Persze ezzel nem téved akkorát, hiszen sok férfinak nem engedtem meg olyan dolgokat, mint amit neki igen. Eleinte persze nagyon is "megkínoztam" azzal, hogy nem adtam oda magam neki olyan könnyen, de most már szinte bármit megtehet velem, erre példa a mostani esetünk is. Ami pedig engem illet azért jártam az imént a kedvében mert szerettem volna neki egy kicsit viszonozni azt a bánást, amit eddig tőle kaptam.
- Ilyen értelemben te voltál nekem az első. - Újból bele túrók hajába, miközben suttogva válaszolok neki. Visszafogott nő vagyok, ezért nem sok mindent próbáltam ki eddig, de neki mégis megengedtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Lotty&Mona
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-