welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime23.01.14 22:19

Nem igazán jön át a viccelődés, ahogy látom, de nem is baj. Végig simítok az arcán és egy puszit nyomok az ajkaira.
- Nem. Ez az én döntésem volt, mert azt akarom, hogy örökre az enyém maradj. Napról napra egyre szerelmesebb vagyok beléd. - Elmondom őszintén, bár nem tudom, hogy valóban ezt akarja-e hallani. Mindenesetre én kitartok ez mellett. Már régen megajándékoztam volna a gyűrűvel, csak eddig nem engedte, hogy bármit is vegyek neki. Egyre jobban érzem, hogy nekem más már nem kell, hiába vagyok még ennyire fiatal.
- Valamikor? Akkor nem baj, hogyha csak pár év múlva kerül erre sor? - Puhatolózok, hogy mi számít a valamikorba bele. Persze attól, hogy megkértem a kezét, még nem sietek az esküvővel, az már egy kicsit nagyobb elkötelezettség lenne a számomra, és hiába szeretem ennyire, még az megrémiszt.
- Kár. Pedig nem biztos, hogy arról a barátnődről leszálltam volna. Kíváncsi lennék milyen, ha valakinek három melle van. - Gondolkozok el látványosan, tényleg addig szekáltam volna, amíg nem látom, legalábbis nem meztelenül, de minimum fehérneműben. Elvégre nem mindennap lát az ember három mellű nőt, de talán várnom kell még ezzel. Örülök neki, ha egy kicsit magával és a barátnőivel törődik, de azért nem gondoltam volna arra, hogy így száműzne.
- És ha veletek aludnék? - Próbálkozok még egyet, elvégre az alvás az alvás, ott már mindegy, hogy ott vagyok-e vagy sem. Én pedig szeretnék Charlottetal aludni, mert szeretem ha hozzám bújik. Pláne, hogyha sokan lennék, még több nő bújna hozzám. Tiszta paradicsom lenne az egész.
- Még csak az kéne, hogy panaszod legyen. - Öltöm ki rá a nyelvemet, elvégre szerintem mindent megteszek azért, hogy jól érezze magát mellettem. Kicsit értetlenül nézek rá, mert úgy mondja, mintha nem lennék az. Elvégre akkor miért mondana nekem igent az oltár előtt, ha nem vagyok az álompasija.
- Miért? Nem így van? - Kezdek összezavarodni, ezért is kérdezek rá. Kíváncsi vagyok arra, hogy erről hogyan is vélekedik. Szeretek a kedvében járni, hogy mindennél jobban akarjon és ez eddig úgy tűnik, hogy nagyon is sikerül.
- Tényleg? - Csillogó szemekkel pillantok rá, majd azért mégis csak most már kiszállok belőle. Kicsit feljebb húzom a nadrágomat, majd végig simítok a testén és élvezem, ahogy ujjai a hajamba túrnak.
- És melyik tetszett jobban? Az ujjam vagy a nyelvem? - Szeretném tudni ezt is, hogy legközelebb, hogy izgassam fel, bár nekem ez a nyelvezés nem igazán jó. Legalábbis most még fura volt, de talán gyakorlással még ez is megtetszhet a számomra.
- És hátulról is én lennék az első? - Suttogok bele a fülébe, mintha csak attól félnék, hogy más is meghallja. Én örülök neki, hogy végre valamiben első voltam a számára. Bár ő is nekem volt az első, hogy a szájával kényeztetett, de valami mást is kipróbálnék, hogyha engedi, bár azt hiszem tudom, hogy nem fogja ezt megengedni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime26.01.14 18:10

Szerencsére nem kellett rákényszerítenem a lánykérésre, nem is lennék olyan barátnő, aki ilyet kikövetelne magának. Eddig is jól megvoltunk egymással, szerintem egy gyűrű még csak jobban össze hoz bennünket.
- Ha tényleg ezt szeretnéd, akkor örökre a tiéd leszek. - Mást nem is tudnék mondani. Persze még mindketten fiatalok és szerelmesek vagyunk, de azt nem tudhatjuk, hogy ez a közöttünk lévő szerelem valójában meddig is fog tartani, de még pozitívan látom az előttünk álló jövőt.
- Azért ennyire előre még nem terveztem és ez az egész hirtelenül is ért, de nem szeretném ennyire elsietni, szerintem ráérünk még azzal foglalkozni, hogy mikor tűzzük ki a nagy napot. - Attól, hogy megkérte a kezemet nem fogok már holnap esküvői magazinokat nézegetni és lázasan ruhák után kutatni. Szerintem az elkapkodott esküvő könnyen vezethet korai váláshoz, ha pedig valakinek kimondom az igent, akkor szeretném vele leélni az életemet és válásra nem akarok gondolni, mert egyszer szeretnék férjhez menni.
- Chad, tényleg nincs ilyen barátnőm. - Nevetve csóválom meg fejemet. Tudtommal egyik barátnőmnek sincs érdekes testi elváltozása, ahogy három melle se, sem pedig hat ujja.
- Nem lenne az már csajos est, ha te is ott lennél közöttünk, szóval nem alhatnál ott. - Hiába próbálkozik, tartani fogom magam ehhez. Ha csajos estét tervezek, akkor tényleg csak a barátnőim társaságát fogom élvezni, arról pedig szó sem lehet, hogy Chad ott legyen.
- Ha te az álompasimnak gondolod magad, akkor számodra én lennék az álomnőd? - Felhúzott szemöldökkel érdeklődöm. Azért ezt mégis egy kissé túlzásnak tartom. Maradjunk annyiban, hogy pont passzolunk egymáshoz.
- Tényleg. - Ez annyira hihetetlen lenne? Eddig nagyon is visszafogott és szégyenlős voltam, ezért nem kellene, hogy annyira meglepő legyen, hogy eddig tartottam az efféle dolgoktól.
- Egészen élvezhető volt ez a kombináció, nem is tudok hirtelen választani. - Mert a maga módján mindkettő tetszett. Tényleg Chad volt az első, akinek engedtem, hogy a nyelvével is kényeztessen, különös volt, szokatlan is egyben, de mégis izgató.
- Ne feszegessük a határokat. - Sok mindent megengednék neki, de ez mégis tabu számomra. Ezért fel is pattanok mellőle a kanapéról, majd úgy ahogy vagyok, meztelenül elindulok a lépcső felé, hogy mihamarabb felérjek az emeletre, mert most egy meleg fürdő igazán rám férne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime27.01.14 13:03

Örülök, hogy ezt mondja és nem akar másé lenni, csak az enyém. Az biztos, hogy nem is engedném át másnak, mert abba beledöglenék.
- Ezt akarom! - Jelentem ki határozottan és egy apró csókot nyomok az ajkaira. Imádom még mindig érezni ajkai melegét, így nem távolodok el tőle, nyelvemmel bebocsájtást kérek a szájába, és ha ezt megkapom, akkor érzékien megcsókolom, kicsit elnyújtva azt.
- Akkor jó. Úgyis csak 2 év után tudnánk házasodni. - Mosolygok, ahogy nem erőlteti az esküvőt, más már régen azon nyavalyogna, hogy mennyit kellene lefogynia, hogy beleférjen a ruhába. Nem is baj, hogyha szokjuk ezt a változást is, mielőtt fejest ugrunk a házas életbe, bár eddig is nagyon jól megvoltunk együtt. Kicsit sajnálom, hogy nincs olyan barátnője, akinek három melle van, de sebaj. Tetszik a nevetése és ezzel mosolyt csal az arcomra. De az nem sokáig marad az arcomon, mikor nem enged abból, hogy ott aludhatok.
- De a csajos este befejeződik azzal, mikor elmentek aludni. - Legalábbis szerintem és akkor mikor mindenki alszik, még együtt tölthetnénk az este további részét. Úgysem láttam még ittasan, bár azt tudom, hogy nem fogja magát részegre inni, de azért valamennyi pia csak lesz benne.
- Én ezt már elmondtam, hogy nekem annak számítasz. Igaz nincs nagy tapasztalatom a kapcsolatok terén, de a volt barátnőmnél sokkal jobb vagy. Eddig azt hittem, hogy ő az igazi, de mikor a vége fele már jött a hülyeségeivel, akkor jöttem rá, hogy nem ő az. Aztán mikor találkoztunk a kórházban, egyből megtetszettél és megakartalak szerezni. Nem tudom miért, de mikor elkezdtünk egyre többet beszélgetni, meg találkozgatni, akkor kezdtem beléd szeretni is. Nekem tökéletes vagy, hiába vélekedsz magadról máshogy. Minden megvan benned, amire vágyok, igaz még ezen a főzéses dolgon dolgozni kell, de szerintem ezzel sincs gond. Meg, ami lényeges, hogy sok mindent megengedsz, amit a volt barátnőm például nem és nem vagy követelőző, ami szintén jó. És még sorolhatnám. Ha nem te lennél az álomnőm, akkor szerintem már rég elmúlt volna a szerelem, de nálam valahogy mindennap ugyanolyan, mint mikor "friss" szerelem volt. Ezért gondolom, hogy az vagy. - Kicsit hosszan fejtem ki, hogy miért gondolom őt az álomnőmnek, ami nagyon is igaz. Nem tudom, hogy mennyire fogja elhinni, de rég ott hagyhattam volna már akkor, mikor nem bízott meg bennem a legelején és csak azt hitte, hogy ágyba akarom vinni. Tényleg szerelmes vagyok belé és nem akarom elveszteni. Ezért próbálok mindig a kedvére tenni, ahogy az előbb is tettem. Kicsit meglep, hogy ebben én vagyok az első a számára, de örülök neki, hogy legalább valamiben én lehetek.
- Akkor mindkettőből egy kicsi. - Vigyorgok, bár csodálom, hogy az, amit a nyelvemmel produkáltam, az tetszett neki, mivel most csináltam először és fogalmam sincs, hogy mit is kellett volna tennem. Bár tudom, hogy Charlottenak mindegy, hogy mit csinálok, ő úgyis élvezni fogja, ahogy eddig is tette.
- De csak egyszer. - Kiakarom vele próbálni, de azzal, hogy ott hagyott, azt hiszem egyszer sem akarja. Sóhajtok egyet, majd megfogom a bugyiját és felviszem utána a fürdőbe, ahol végre sikerül utolérnem és a szennyest bedobom a kosárba. Elkapom hátulról és félresöpröm a haját, hogy a nyakához férjek, közben egyik kezemmel próbálom kikapcsolni a melltartót, mert azt nem vettem le róla, kivételesen, pedig imádom a melleit. Ugyanúgy, ahogy még rajtam is minden rajtam van, mert nem szedte le rólam.
- Szeretem mikor meztelen vagy. - Suttogom a fülébe, amíg bénázok a melltartóval. Kellemetlen, de ez az egykezes kikapcsolás nem megy, így elveszem a másik kezét a hasától és két kézzel kikapcsolom, majd újra megölelem hátulról, de nem sokáig mert megfordítom, hogy láthassam.
- Tudom, hogy nem szereted ezt a témát, de... Még mindig szeded a gyógyszert? - Félve teszem fel a kérdést, de muszáj tudnom, mert már régóta nem veszem észre rajta, hogy menstruálna. Persze, abszurd, mert akkor már nőne a pocakja, bár ki tudja, azért szeretném tudni a választ.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime30.01.14 22:53

Jelenleg mindketten csak a jelennek élünk, azon komolyabban szerintem egyikünk sem gondolkozik, hogy mit fog hozni számunkra a jövő, csak éljük szépen a kis szerelmes életünket. Nekem pedig jelenleg ennél többre nincs is szükségem.
- Szerinted évek múltán is ezt fogod akarni? - Nem azért tettem fel a kérdésemet, hogy ezzel belekössek, de azt még egyikünk sem tudja, hogy mit hoz a jövő számunkra. Finoman megfogva a tarkóját viszonoztam a kapott csókot.
- Szerintem egy házassághoz még mindketten fiatalok vagyunk. Ennyi együttlét után pedig szerintem felelőtlen dolog lenne ha kapásból kimondanánk az igent. Ez komoly döntés, akkor is ha szeretlek még kell számomra ehhez még egy kis idő. - Számomra a házasság arról szól, hogy ha kimondom az igent, akkor addig együtt maradunk amíg élünk, nálam a válás az nem opció. Szóval csak egyszer akarok az oltár előtt állni és csak egy személynek akarok igent mondani.
- Nem, a csajos este nem fejeződik be csak így. - Hiába is erősködik nem fogom neki megengedni, hogy egy tucat nő között töltse az éjszakát. Nem fogok erről vitát indítani, mert ha nem tetszik neki az, hogy nem alhat velünk, akkor egyáltalán nem fogok csinálni csajos estét, akkor pedig vita sem lehet.
- Aranyos, hogy így vélekedsz rólam. Ebből pedig az is kiderül, hogy a hibáimmal együtt is szeretni tudsz. - Jutalomként adok is neki egy apró csókot. Egyet is értek vele, sok mindent megengedek neki, de talán magammal szemben is elnézőbbnek kellene lennem, talán bátrabbnak is. Kell egy kis önbizalom ahhoz, hogy bemerészkedjek a konyhába és elhiggyem magamról, hogy tudnék úgy főzni neki valami finomat, hogy nem robbantom magamra a konyhát. Mint általában minden kapcsolat, úgy a miénk is a kompromisszumokról szól, ezért nekem is kell tennem valamit ezért a kapcsolatért és nem várhatom el tőle, hogy mindent ő csináljon, még akkor sem, ha Chad a férfi.
- Ettől eltekintve szerintem mindkettőnknek kell még dolgoznunk a nyelvtechnikánkon. - Mert ebben mindkettőnknek lenne mit gyakorolnunk. Időnk pedig bőven van ahhoz, hogy kikísérletezzük azt, hogy mit élvezünk.
- Ha efféle élvezetekre vágysz, akkor talán nem egy szégyenlős orvosba kellett volna bele szeretned, hanem egy gátlástalan sztriptíztáncosba. - Nem szeretem mikor a saját határaimat feszegeti, számomra az túl sok amit még ki szeretne velem próbálni. Szerintem ahhoz képest amennyire gátlásos vagyok még így is túl sok mindent engedtem meg neki, csak hogy boldoggá tegyem.
- Szerinted ezt nem tudtam eddig is? - Persze, hogy szereti a meztelen testem látványát. Azt hiszem már nem vagyok annyira feszélyezve mikor teljesen meztelenül végig néz rajtam.
- Persze, hogy szedem. - Értetlenül, összeráncolt szemöldökkel néztem rá, hirtelen nem is tudtam mire vélni ezt a kérdését.
- Mégis miért kérdezted? - Már beszéltünk a gyerektémáról, de én érhetően megmondtam neki, hogy ehhez még fiatalok vagyunk és túl elfoglaltak is, szóval számomra ez még nagyon nem aktuális.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime31.01.14 7:07

Valahogy nem tudom elképzelni magam Charlotte nélkül, így a kérdésére is csak mosolyogva bólintok. Szeretném vele tudatni, hogy ezt az egész kapcsolatot komolyan gondoltam és nem csak azért vagyok vele, hogy az ágyba vigyem.
- Persze. Ki fogok tartani melletted. Nem tudom mással elképzelni az életem. - Vallom be őszintén, és egy apró mosoly jelenik meg az ajkaimon, egészen addig, amíg úgy nem döntök, hogy megcsókolom. Szeretem ajkai puhaságát érezni a sajátom, és ahogy a nyelvemmel is kényeztetem a nyelvét, egyszerűen felemelő érzés. Érzem, ahogy a keze a tarkómra csúszik, így belemosolygok a csókba.
- Addig várunk, ameddig szeretnél. - Biztatom egy kicsit a mondatommal, mert nem akarom ezzel sem siettetni, ahogy eddig sem tettem semmivel sem. Arcomra értetlenség ül ki, hogy ennyire nem akarja, hogy vele aludjak, de kénytelen leszek ebbe beletörődni.
- Miért nem? Ha másnap dolgoztok, előbb-utóbb kell aludnotok, és mivel orvosok vagytok, ezért előbb. - Fejtem ki a véleményemet, persze most már nem azon vagyok, hogy aludjak vele.
- Pedig milyen király lenne, ha mind hozzám bújnátok. Aranyélet lenne. - Gondolkozok hangosan, de ránézek Charlotte arcára és elnevetem magam. Csak bízni tudok benne, hogyha eddig nem bántott, most sem fog megütni. Nem húzódok el tőle, tehát, ha kapok egy pofont ezért a mondatomért, akkor is maradok mellette.
- Eddig ez kérdéses volt? Próbáltam mindig a tudtodra hozni, hogy nekem mindenhogy kellesz a hibáiddal együtt is. - Értetlenül vonom fel a szemöldökömet, ahogy felteszem a kérdésemet, de aztán ez az arcvonásom átváltozik lágyabbá, ahogy bevallok neki mindent. Túlságosan őszinte vagyok vele szemben és minderre csak most jön rá, amit eddig is szajkóztam neki. A jutalom csókot pedig örömmel fogadom, így mindent elfelejtek, amit az előbb mondtam. Arcomra szép lassan mosoly majd vigyorgás ül ki, ahogy a nyelvtechnikáról kezd el beszélni.
- Akkor ezek szerint lesz még több olyanban részem, ami a kanapén történt? Rajtam nyugodtan gyakorolhatsz! - A kérdésemnél még mindig vigyorgok, de egy kis titokzatosság is bujkál benne. Élvezném, hogyha megint az ajkaival kényeztetne és ezt a kijelentésemben is hangoztatom, ahol már a titokzatosság eltűnik és helyette megjelenik az izgatottság. Szerintem már meg sem lepődik ezen, hogy "feláldozom" magam a cél érdekében.
- Vicces kedvemben vagyok, most mondjam azt, hogy te voltál kéznél? Amúgy meg nem értem, hogy miért vagy szégyenlős. - A mai nap folyamán az ilyen kérdéseim miatt szerintem meg fog még verni. Viszont a hangomból is érezhető, hogy pusztán viccelek, én azért örülök, hogy veled sodort össze a sors és a kérdésem utáni megjegyzésemet is inkább arra irányzom, hogy miért szégyenlős még mindig. Már a fürdőszobában állva, levetkőztetem és magam felé fordítom, hogy lássam a testét. Egyszerűen a melleitől teljesen kész vagyok, így egy pillanatra rájuk téved a tekintetem, majd ismét Charlotte szemeibe nézek.
- Túlságosan kiismertél. - Ajkam lefelé görbül és szomorúságot sugároz az arcom. Túl őszinte voltam vele szemben és túlságosan nyílt, hogy mindent megtudjon rólam. Viszont most egy komolyabb témára váltok, mert szeretném tudni, hogy még mindig szedi a bogyókat, vagy hamarosan bejelenti, hogy apa leszek. Halvány mosolyt mutatok felé, ahogy megtudom a választ, de rögtön jön is a kérdést, amire számítottam.
- Mert régen mindig nyűgös voltál, mikor menstruáltál, de pár hónapja, mintha nem lennél. És nem voltam benne biztos, hogy miért. - Mivel kettesben vagyunk a fürdőszobában, ezért nem is zavartatom magam, hogy ilyenről beszélek nyíltan. Na, nem mintha máshoz zavarna a téma.
- Ha fürödni akarsz, akkor ideje lenne megengedni a vizet. - Puszit nyomok az ajkaira, mert forró fürdőre vágyott, így ha megfordul, hogy bedugja a kádat, akkor mögé lépek, egy kezemmel a csípőjéhez nyúlva húzom a fenekét az ágyékomhoz, másik kezemmel pedig végig húzom a gerincén az ujjaimat. Szerintem igazán kipróbálhatnánk egyszer ezt. Ha felegyenesedik, akkor elengedem és kicsit félrelépek tőle. Persze, ha mégis zuhanyozni vágyna és nem fürödni, ahogy lent mondta, akkor mindez nem történik meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime04.02.14 12:13

Azt hiszem szerencsések vagyunk, hogy már ilyen fiatalon megtaláltuk a szerelmet, mert van aki egy életen át erre vár, mégsem jár szerencsével. Igaz nekünk sem ment az elején zökkenőmentesen, és talán ezek után sem fog, de az akadályok nekünk nem számítanak, hiszen tudjuk, hogy szeretjük egymást.
- Ezzel ugyan így vagyok. - Elképzelhetetlennek tartottam azt, hogy ilyen idős koromban már eljegyzési gyűrű fog lenni az ujjamon, mert nem hittem, hogy találni fogok egy olyan férfit, aki a hibáimmal együtt is szeretni tud. Most mégis én érzem magam a világ legboldogabb nőjének, mert boldoggá tesz.
- Hát akkor ezt is megbeszéltük. - Még csak ma húzta fel az ujjamra a gyűrűt, ezért nem fogok egyből esküvőt szervezni. Különben is egy esküvőben nagyon sok munka van, az a sok tervezés... Fogalmam sincs, hogy ezt az egészet hogyan tudom majd megszervezni, de valahogy majd csak sikerülni fog, főleg, hogy tudom rá ebben is számíthatok.
- Tudod mit? Talán jobb lenne, ha a csajos estémen máshol, másnál aludnál. - Teljesen komolyan gondoltam, bízok benne annyira, hogy megengedjem neki a másnál való alvást, persze ha az egyik pasi haverjánál akarna aludni. Gondolom nem fog ez neki tetszeni, de egy éjszakát kifog bírni nélkülem.
- Neked az mennyire tetszene, ha a te pasi barátaid bújnának hozzám? - Szerintem nem tetszene neki, ahogyan nekem sem az a feltételezése, hogy milyen jó lenne neki, ha az én barátnőim bújnának hozzá. Na meg én valahogy nem is vágyom arra, hogy más férfiak bújjanak hozzám.
- Nem, csak eddig olyan hihetetlenül hangzott. - Persze egy kapcsolat a kompromisszumokról szól és arról, hogy elfogadjuk a másikat úgy, ahogy van, a hibáival együtt is. Na nem mintha annyi hibám lenne, mert mindig igyekszem nem hibázni, de azért nekem is vannak olyan tulajdonságaim, amit kissé nehéz elviselni.
- Nem is tudom... Talán. - Még szép, hogy nem adom a tudtára, hogy még lesz efféle élvezetekben része. Még a végén túlságosan elbízná magát, de azért tudhatná, hogy sok mindent megtennék a boldogsága érdekében. Eddig is sok olyan dolgot tettem már meg neki, amit eddig még senkinek sem.
- Nehogy a végén én is vicces kedvemben legyek. - Szigorúan néztem rá, szemöldök felhúzva. Ami pedig a kérését illet, arra még magam sem tudom a választ.
- Egyszerűen csak ilyen vagyok, de azt hiszem már nem vagyok annyira szégyenlős, mint a kapcsolatunk legelején. - Kissé még mindig zavarban vagyok a meztelenkedés végett, de mondjuk most nem menekülök el előle, mert nincs rajtam semmi. Szerintem Chad nagyon is élvezi meztelen testem látványát, ezt tényleg mondania sem kell, már abból látszik, ahogy melleimre téved tekintete.
- Nem nehéz valakit kiismerni ennyi együttlét után. - Együtt lakunk és annyi időt töltünk egymással amennyit csak lehet, ezért nem mondanám, hogy nehéz dolgom volt a kiismerésével kapcsolatban.
- Talán csak azért nem veszed észre mostanában, mert nem akarom megkeseríteni az életedet a nyavalygásommal. - Nem tudhatja, hogy egy nő miféle fájdalmon megy át, mikor éppen piros betűs napokon esik keresztül. Akármennyire is nem szeretnék olyankor harapós lenni mégis előfordul. De melyik nő nem feszült ilyenkor? Azért én mégis megpróbálom magam moderálni.
- Ebben igazad  van. - Egyik kezemmel megfogtam a kád szélét, másikkal pedig a dugót tettem a helyére, mikor Chad meglepett. Megköszörültem torkomat, majd megnyitottam a csapot. Ahogy elengedett felé fordulva kérdőn néztem rá. Mert nagyon is tudom, hogy miben mesterkedik.
- Tudod ha ezt csinálod, akkor úgy fogom érezni, hogy rám akarod erőltetni, pedig tudod, hogy nem akarom. - Nem vagyok annyira nyitott a szexet illetően, vannak olyan dolgok, amiket sosem próbálnék ki, de most nem akarok erre gondolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime04.02.14 13:34

Való igaz, hogy nem tudnám elképzelni nélküle az életem, de lehet, hogy csak azért mondom, mert szerelmes vagyok. Viszont erre nem akarok gondolni, így csak önelégülten mosolygok, mikor megkapom a választ. Büszke vagyok magamra, hogy egy ilyen nőt tudhatok magam mellett, aki ugyanígy vélekedik, mint én. Örülök is neki és egyre biztosabb is vagyok abban, hogy jó nő ujjára húztam a gyűrűt. Az esküvőt sem erőltetem, sem siettetem, ahogy eddig sem tettem egyiket sem. Csak egyetértően bólintok egyet, nem sietek sehova, ha egy kicsit később lesz a feleségem azzal sincs gond. Meglep azzal, hogy kirak a házból, azt hiszem kicsit túl lőttem a célon, pedig nem akartam. Arcomon még mindig a döbbenet ül, de hamar átvált szomorúvá.
- Jó. - Elhúzom a számat, mert nem ezt akartam, de ha ennyire komolyan mondja, akkor megteszem neki azt, amit kér. A kérdésére megforgatom a szemeimet, már most témánál vagyunk, de nem szólok rá semmit. Viszont szeretem, ha hozzám bújnak, megölelnek és éreztetik, hogy szeretnek még ha csak barátilag is. Egyszerűen ilyen szeretethiányos típus vagyok.
- Felejtsd el! - Rántom meg a vállaimat, hogy felejtse el azt, amit mondtam. A kedvem kezd a béka feneke alá menni, lehet tényleg nem jó, hogy túl sok időt töltünk együtt, mert akkor fennállhat a veszély, hogy összeveszünk.
- Azért, mert az előző barátaid kiverték a hisztit, én nem. Én elfogadlak olyannak, amilyen vagy. - Halványan mosolygok rá, majd ez egyre szélesebbé válik, ahogy sejtelmesen válaszol a kérdésemre. Azért biztos vagyok benne, hogy kapok még tőle ilyen fajta kényeztetést. Már én is kiismertem azért ennyire. De azért nem szólok rá semmit, mert a végén tényleg nem fogom megkapni.
- Oh ne már. Ne vegyél már mindent ilyen komolyan! - Megforgatom megint a szemeimet, mert tényleg csak viccből mondtam, hogy ő volt kéznél. Ismerhetne már annyira, hogy tudja, miért szerettem belé. De ezt már nem fogom megint elmondani.
- Én meg biztosra tudom. - Féloldalas mosoly ül ki az ajkam egyik szegletébe, mert most is beszélgetünk úgy, hogy meztelen, ami engem egy cseppet sem zavar, sőt a tekintetem még egy pillanatra a mellére is téved. Imádom a kebleit, nem tehetek róla, de ezt is tudja már.
- Túl egyszerűen működök. - Döntöm oldalra egy picit a fejemet, de ezen majd változtatni fogok, mert túlságosan is jól ismer. Viszont az feltűnt, hogy a piros betűs napjain már nem szenved, így erre rá is kérdeztem.
- Ugyan már. Elviselem a nyavalygásodat is. Még tisztelem is ezért a nőket. Elképesztő, hogy egy hétig véreztek és nem haltok meg. - Valóban komolyan gondolom, és minden tiszteletem ezért a nőkért. Azért elég sok mindent kell nekik elviselniük, ha a fájásról van szó, elvégre egy gyereket is világra hoznak. Amint lehajol, mögé állok és végig simítok a hátán, bár tudhattam volna, hogy nem tetszik ez neki.
- Nem akarom rád erőltetni. - Dőlök neki a mosdókagylónak, majd megvárom, míg beszáll a kádba. Ha ezt megteszi, akkor leülök a kád mellé a földre, egyik kezemet végig fektetem a kád szélén, a fejemet pedig rá helyezem. Másik kezemmel, a combját és a térdét kezdem el simogatni, miközben azt figyelem, hogy milyen mozdulatot írnak le az ujjaim.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime06.02.14 20:34

Biztosra veszem, hogy barátnőim mind sikongva fognak ujjongani, mikor meglássák az ujjamon lévő gyűrűt. Na meg persze azon kezdenek el vitatkozni, hogy ki legyen a koszorúslányom, meg hasonló dolgokon, ami szükséges az esküvőhöz. Én pedig tényleg nem szeretnék semmit sem elkapkodni. Jóformán az egész csak egy hivatalos papír, és egy hatalmas puccos ceremónia. Nekem ezek a dolgok pedig nem mondhatok fontosnak, sokkal többet jelent nekem annyi is, hogy tudom szeretjük egymást és ezért innentől kezdve minden annyira mellékesnek tűnik.
- Tényleg? - Azért vissza kérdezek, mert abból, ahogyan elhúzta a száját nem azt vettem észre, hogy annyira tetszene neki az ötletem. Mégis mit várt tőlem? Hogy majd ujjongva fogok bele egyezni abba, hogy közöttünk töltse az éjszakát és még mellé grátiszba még ölelgessék is mások? Akkor inkább töltse máshol az éjszakáját.
- Na ugye, hogy neked sem tetszene? - Nem fogom csak úgy lezártnak tekinteni azt a témát. Szeretném, hogy bevallja, hogy zavarná ha más férfiak ölelgetnének. Szerintem féltékeny lenne.
- Ez valóban így van, te olyannak szeretsz amilyen vagyok és nem akarsz megváltoztatni. - Én pedig ezért tényleg hálás vagyok neki. Mert nekem olyan valakire van szükségem, aki olyannak szeret amilyen vagyok és nem szeretne kedve szerint formálni.
- Ha tényleg komolyan vettelek volna, akkor már régen veszekednénk. - Én voltam kéznél? Inkább nem is gondolok erre mert nem szeretnék vitatkozni vele, elkönyvelem annak, hogy csak viccelt és semmi komolyság nem volt szavai mögött. Hogy is nézne ki, hogy az eljegyzésünk napján össze veszünk, aminek következtében Chad a vendég szobában fogja tölteni az éjszakát? Ezt aztán tényleg nem akarhatom.
- Vagy ez... vagy nekem sikerült téged jól kiismerni az együtt létünk alatt. - Én inkább mégis az utóbbira tippelnék. Azért elég rég óta együtt vagyunk ahhoz, hogy ennyi idő után kellőképpen ki tudjam ismerni.
- Ahogy az is elképesztő, hogy felhoztad témának a menstruációt. Ez valahogy nem olyan téma, amiről szívesen beszélek. - Szerintem ezzel minden nő nemű társam így van. Már csak akkor szenvedek, ha arra gondolok miféle kínokat élek át, amikor rám jön a görcsölhetnék. Meg tudtommal ettől a témától általában a férfiakt rosszul szoktak lenni, Chad mégis annyira természetesen kezeli. Ami pedig az iménti dolgot illeti, inkább már nem is mondok rá semmit, inkább beszállok a kádba. Kérdőn nézek rá, amikor simogatni kezdi a lábamat.
- Azt hittem, hogy velem tartasz. - Elvégre elférünk ketten is a kádban, ezt már ki is próbáltuk. Persze ha nincs kedve velem fürdőzni akkor nem fogok sokáig elidőzni a kádban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime07.02.14 1:28

Nem hittem volna, hogy valóban idáig jutunk, azért mert sokat kérdeztem. Meg is lepődtem, aztán elszomorodtam, mert azt akartam, hogy este mikor már alszanak, akkor velem aludjon. De így még a közelében sem lehetek és ez kiborít. A visszakérdezésére továbbra is csak elhúzom a számat.
- Ha ezt szeretnéd. - Rántom meg a vállaimat, nem repestek az örömtől, hogy kidob a házból, de ha valóban ezt szeretné, akkor majd elmegyek. Nem akarom azt, hogy ne legyen csajos estéje azért, mert itt vagyok, tényleg azt szeretném, hogy érezze jól magát a barátnőivel. Tudtam, hogy nem hagyja annyiban, így egy kérdéssel tovább folytatja, amit én le akartam zárni.
- Csak akkor mondom, ha nem sértődsz meg rajta és nem kezdesz el veszekedni. - Kötöm ki a feltételt, mert egyáltalán nem akarom, hogy ez miatt megsértődjön és a végén a mai estét is máshol töltsem. Folytatom is, hogy minél előbb lezárjuk.
- Bármikor ölelgethetnének a srácok. Hisz gondolom van férfi ismerősöd is, akihez hozzábújsz, hogyha elvesztesz valakit és vigaszt keresel. Illetve hagyod, hogy megöleljenek. Szóval érted. Engem nem zavar. Te meg tudhatod rólam, hogy imádom ha ölelnek és éreztetik, hogy szeretnek még ha csak barátságból is. De ha akarod, akkor nem leszek itt, amikor tartod a csajos estéd. - Elmondom az én verziómat, bár szerintem megint ki fog akadni, ahogy régen tette, mikor feljött először ez a téma köztünk. Igen, élvezném ha annyi nő megszeretgetne, de ez csak egy kisebb bűn. Azt is szeretem, ha Charlotte ölelget és bújik hozzám, de azért nekem barátaim is vannak és ahogy a szerelmemnek már egyszer bizonyítottam, szeretnék a barátaival is jó viszonyt ápolni. És szerintem ebbe belefér egy baráti ölelgetés, de látom más véleményen vagyunk.
- Elég sokáig tartott ezt észrevenned. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, mert elég régóta vagyunk együtt és csak most érzem, hogy hisz a szavaimnak, mert ezt már a legelején tudattam vele, hogy nekem mindennel együtt kell, a hibáival is szeretem.
- Pedig az arcod mást sugárzott. - Döntöm oldalra egy picit a fejemet, mert én úgy vettem észre, hogy a kis poénomat nagyon is komolyan vette, sőt a megnyilvánulása is annak tűnt. De elhiszem neki, hogy nem vette komolyan, hiába mutatott teljesen mást. Nem akarok ilyenen összeveszni, így sincs már túl jó kedvem.
- Akkor ügyesen csináltad. - Mondok egy elismerő mondatot, mert azt hiszem tényleg nyitott könyv vagyok a számára, de pont azért, mert őszinte akarok lenni vele és nincs titkom előtte. Tényleg nem tudom, hogy mi baja van a menstruációs témával így csak sóhajtok egyet.
- Tudom, ahogy a többit se... Én azért szeretném tudni, hogy a menyasszonyommal mi van. Igen, férfi vagyok, de attól még érdekel, hogy milyen egy női test működése. De akkor újfent erről sem fogok beszélni. - Egyre jobb lesz ez a nap. Ahelyett, hogy örülne, hogy ennyire érdekel, hogy mi van vele, hogy törődök egyáltalán vele annyira, hogy nem mindig a szexen jár az agyam. De úgy látszik az igyekezetemet nem akarja észrevenni. Amint beszáll a kádba, én leülök mellé és gondolkozva, elkezdem simogatni a lábát. Nem, semmi kedvem nincs beülni most fürdőzni, teljesen elvette a kedvemet mindentől.
- Most nem, de attól még áztathatod magad nyugodtan, ameddig szeretnéd. - Pillantok fel rá, majd továbbra is magam elé meredve gondolkozok az imént beszélteken. Tényleg annyira nagy probléma, hogy szeretném, ha mindent elmondana nekem a menyasszonyom? Fene se érti a nőket. Annyira belemerülök ennek a kérdésnek a boncolgatásába, hogy észre se veszem, hogy már nem simogatom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime09.02.14 16:28

Nem hittem volna, hogy ebből az egészből ekkora ügyet fogunk csinálni. Ha pedig nem fog neki tetszeni az én elképzelésem, akkor nem fogok tartani semmiféle csajos estet sem, ezzel meg is lenne oldva a probléma. Nekem a csajos est azt jelentené, hogy Chad nélkül zajlana le az egész, elvégre a barátnőim is pasik nélkül jönnének.
- Már azt sem hiszem, hogy ezt az egészet szeretném-e. - Persze ez csak egy hirtelen jött ötlet volt és még a barátnőim nem is tudnak erről, de talán nem is lesz kivitelezve a terv.
- Nem szeretnék veled veszekedni. - Teljesen őszintén mondom, mert az efféle apró kis dolgom miatt nem akarok vele összekapni. Meg úgy gondolom, hogy elég sok mindent meg tudunk egymással beszélni, úgy hogy a végén ne vesszünk össze egymással.
- Oké, akkor mostantól engem sem fog különösebben zavarni, ha mások ölelgetnek. Majd megpróbálok nem ennyire féltékeny lenni. - Persze nem vagyok mániákusan féltékeny típus, de azért nekem még sem tud jól esni, ha más nőket ölelget. Mégis melyik nő tudná elviselni ezt? Persze egy ölelés végett nem fogok egyből a legrosszabbra gondolni.
- Inkább csak nem akartam elhinni, hogy ez tényleg valóság lenne, mert túl szép volt ahhoz. - Még szép, hogy hihetetlen ez az egész, hogy egy olyan férfival hozott össze a sor, aki úgy fogad el, ahogy vagyok. Abba pedig tényleg nem szeretnék bele menni, hogy szerinte mást olvasott le az arcomról, mint amit valójában mondtam. Nem vettem komolyan, mert még mindig itt vagyok, ha komolyan vettem volna, akkor biztosan egyedüllétre vágytam volna.
- Köszönöm az elismerést, de nem volt nehéz dolgom. Mármint sok időt töltünk együtt, ezért nem mondható el, hogy lennének egymás előtt titkaink. - Nem is szeretnék előtte titkolózni. Szerintem egy kapcsolat az őszinteségről és a bizalomról szól. Benne pedig megbízok annyira, hogy merjek vele őszinte lenni.
- Szóval kíváncsi vagy arra, hogy a menyasszonyod teste hogyan működik? - Néztem rá kérdőn, de mielőtt választ bírt volna adni újra megszólaltam.
- Azok a bizonyos napok előtt a legszembetűnőbb változás egy nőn az, hogy a mellek megduzzadnak, ennek következtében érzékenyebbek is lesznek. Szerintem ezt már te is észre vetted. - Először a melleim lesznek érzékenyek, ez egy amolyan előjel, hogy nem sokára bekövetkeznek azok a napok, amiket annyira utálok. De hát nőből vagyok, ezt el kell viselnem.
- Esetleg valami érdekelne? - Mert ha ez a téma nagyon foglalkoztatja, akkor szívesen válaszolok neki, csak ne legyen ebből is vita.
- Biztosan? - Ezek szerint valamivel elvehettem a kedvét, mert máskor még nem volt arra példa, hogy kihagyna egy efféle ajánlatot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime10.02.14 20:45

Meglepetten pislogok, mikor Charlotte megszólal. Tényleg nem tudom elképzelni, hogy most miért is változott meg a véleménye, hiszen ha azt akarja, akkor elmegyek itthonról. Szeretném kideríteni, hogy mi a baj, így ezt nem fogja megúszni.
- De miért? - Szeretném, ha őszintén elmondaná, hogy mi bántja és talán együtt meg tudnánk oldani. Ennek a napnak kéne a legboldogabbnak lenni, hiszen ma jegyeztem el. És csak azt akarom, hogy egy nap az igen-t is kimondja nekem. Örülök neki, ha nem akar velem veszekedni, így el is mondom, hogy mi az én véleményem az ölelgetésről.
- Féltékeny vagy? - Sunyin nézek rá, mert aranyos mikor féltékeny, bár néha nem értem, hogy miért. Elvégre nem csináltam semmi olyat, amitől elveszthettem volna a bizalmát és nem is akarok ilyet.
- Pedig valóság. Én létezek és valóban a menyasszonyom vagy. - Halványan mosolygok, mert örülök neki, hogy így döntött, de azért egy kicsit jobban is hihetne bennem, de ezt nem teszem szóvá. Kicsit mintha ma egy kicsit jobban érzékenyebb lennék, mint máskor, így sok minden elveszi a kedvemet, így egyre jobban kezdek lefáradni.
- És ha van előtted titkom? Igen van. De ne mond el senkinek se! Nem szőrös a hátam! - Teszem fel az igen nagy kérdést, majd közelebb hajolok hozzá és nagyon komolyan ejtem ki a szavaimat. Szeretném, ha egy kicsit megijedne, majd végül belesúgom a fülébe, hogy mi a titkom. Szomorúan bólogatni kezdek, hogy igen ez egy nagy hátrányom, talán meg tud bocsájtani és el tud így is fogadni. Végül egy olyan témához lyukadunk ki, amiről Charlotte nem szívesen beszél, így az élet kedvem is kezd lejjebb menni. Nem segít az sem, hogy elkezd mesélni.
- Hát nem tudom. Nekem csak az tűnt fel, hogy sokkal ingerlékenyebb vagy előtte. - Rántom meg a vállaimat, mert az fel sem tűnt, hogy nagyobb a melle. Mindig leragadtam annál a résznél, hogy ne szóljak hozzá, ha látom, hogy robbanni akar, mert akkor tudom, hogy közelednek azok a napok.
- Nem kérdezem, mert látom rajtad, hogy nem akarsz róla beszélni. - Beletörődök ebbe, hogy még mindig nem bízik meg bennem annyira, hogy nyíltan beszéljen az ilyesmiről. Persze biológia órán nem figyeltem, mikor erről a részről esett szó. Már annyira elment ettől a kedvem, hogy így lehordott, hogy visszautasítom azt is, hogy vele fürödjek. A kérdésére felpillantok rá, majd felállok és közel hajolva hozzá adok egy csókot az ajkaira.
- Biztos. - Mondom, majd kimegyek a fürdőszobából, mielőtt meg tudna szólalni. Lemegyek a konyhába, mert én valóban éhezek egy kis sütire, így el is kezdem az előkészületeket. A szakácskönyvet is előkutatom - amit még valamikor áthoztam -, majd egy csokis keksznél nyitom ki. Eddig odáig jutok el, hogy elkezdem olvasni, mit hogy kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime12.02.14 21:12

Eleinte jó ötletnek tűnt ez az egész, de jobban bele gondolva, talán ehhez az egészhez már túl öreg lennék. Felettem már elmúlt az ott alvásos tini korszak, amikor a barátnőimmel egész este fent voltunk és csevegtünk.
- Lehet, hogy ehhez már túl öreg vagyok. - Azt hiszem ebben meg fog cáfolni, de inkább nem tartom meg, minthogy ezen vitatkozzunk. Nem szeretnék vele össze veszni, főleg ezen a napon nem. Szeretnék úgy vissza emlékezni az eljegyzésem napjára, hogy boldog voltam és nem arra, hogy szépen összekaptunk.
- Egy kicsit talán igen. - Nem arról van szó, hogy nem bízok meg benne, de azt nem tudnám jó szemmel nézni, ha mások ölelgetik helyettem. Persze ez nem azt jelenti, hogy ki akarom magamnak sajátítani, de azért mégis jobban örülnék annak, ha inkább csak én ölelgetném, ahogy ő is csak engem.
- Most már nagyon is kezd valóságos lenni, de még mindig annyira hihetetlen. - Újra az ujjamon lévő gyűrűre pillantok. Ez tényleg megtörtént, de még valahogy nem sikerült felfognom. Olyan váratlanul és hirtelen történt az egész.
- Ezt eddig is tudtam. - Szólalok meg nevetve, habár egy egészen kicsit rám hozta a frászt, azt hittem valami tényleg olyannal fog elő állni, amiről eddig nem tudtam, de erről szó sincs. Azt hiszem tényleg nincsen egymás előtt titkunk, sem pedig titkolnivalónk.
- Valóban, akkor sokkal ingerlékenyebb vagyok, na meg hisztisebb is. Ez olyan, amit a férfiak sosem fognak megérteni, mert nem érzik, azt amit mink. Olyankor úgy érzem magam, mint egy bomba, ami csak arra vár, hogy felrobbanjon. - Annyi feszültség van bennem olyankor, hogy szó szerint vissza kell fognom magam. Persze nem szeretném, hogy azok a bizonyos napokon és előtte Chad szenvedje meg az én rossz kedvem következményeit.
- Rendben. - Én sem akarom ezt erőltetni. Adtam neki esélyt arra, hogy kérdezzen és ha talán később tenné fel a kérdéseit, akkor majd válaszolok rá, de egyelőre akkor tegyük is félre ezt a témát. Vissza csókoltam, de olyan hirtelen ment ki azután, hogy szóhoz sem tudtam jutni. Nem vesztünk össze, de azért érzem a kettőnk között lévő feszültséget, ezért nem sokat időztem a kádban. Kiszállva magam köré tekertem egy törölközőt, majd beérve a hálóba mindössze egy bugyit és egy pántos felsőt kaptam magamra. Azt hiszem nincs okom arra, hogy előtte takargassam magam, ezért így sétáltam le hozzá az emeletről.
- Szóval mit is tervezel? - Mosolyogva léptem oda hozzá, habár sejtem mit akar csinálni. Nem rajongok a sütésért, de ha velem szeretne kettesben sütögetni, akkor érte még ezt az áldozatot is hajlandó vagyok megtenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime14.02.14 19:37

Értetlenül felvonom az egyik szemöldökömet, eddig nagyon is szerette volna megrendezni ezt a kis estét, most pedig egy ilyen kifogással jön. Nem értem, hogy mi változott ez alatt az 5 perc alatt.
- Dehogyis! Hidd el jól fogjátok magatokat érezni. - Mondom apró mosollyal az ajkaimon és tényleg nem leszek itt, hogy ne zavarjak. Elvégre egy este neki is jár, ha ezt szeretné. Persze örültem volna, ha itt lehetek éjszaka, de akkor majd legfeljebb másnap találkozunk. Egy napba nem halok bele, csak fura lesz, hogy nem bújik hozzám senki.
- Akkor is féltékeny vagy, ha az unokatesóm ölel meg? - Kérdezek rá, mert hát idősebb nálam és lány. Persze, lehet a családtagokra nem vonatkozik a féltékenysége, de hát ki tudja. Eddig mindig mondogatta, hogy nem lesz féltékeny, de egyre többször derül ki, hogy féltékeny bizonyos helyzetekben.
- Pedig a féltékenység a bizalomhiány jele, nem? - Azért ezen hangosan is elgondolkoztam. Eddig nem tettem semmi olyat, hogy ne bízzon meg bennem, ezután sem fogok. Az megint más, hogy mit mondok, de úgysem fogom megtenni, mert tudom, hogy Charlottenak rosszul esne. Követem a tekintetét a gyűrűre és egyre jobban tetszik az ujján.
- Nem hitted volna, hogy valaki eljegyez? - Mondom úgy, hogy még mindig a gyűrűt nézem, majd a válaszra azért felemelem a fejemet, hogy a szemeibe nézzek. Szerintem ez az eljegyzés akkor jó, ha meglepetésből lesz és nem előre bejelentésből. Közben elárulok neki egy titkot, ami persze nem az, csak szivatom. Látom az első reakciót, hogy frászt kap ettől, de aztán mégis csak nevetve válaszol.
- De ugye nem baj? - Nézek rá nagy szemekkel, hogy mennyire baj neki ez. Nincs előtte más titkom, legalábbis ilyen nagy horderejű.
- Akkor nem mondom azt, hogy megértem, inkább azt, hogy elhiszem. Persze rossz lehet, de ti mindent kibírtok. Elvégre még szültök is. - Rántom meg a vállaimat, mert azért elég nagy tiszteletem van a nők felé, hogy ilyeneket is kibírnak. Én nem bírnám szerintem, de ezt fel is vállalom, hiába sértené a férfiúi énem. Mivel látom rajta, hogy erről nem akar beszélni, ezért inkább ejtem a témát. Amint beleegyez, már nincs is semmi hozzáfűznivalóm, ezért egy csók után, már el is tűnök a fürdőszobából. Lent a konyhában viszont elkezdek olvasni egy szakácskönyvet, mikor Charlotte megjelenik mellettem. Azt hittem, hogy tovább fog fürdőzni, elvégre ráérünk még van egy pár óra a napból. A kérdésére ránézek, annyira aranyos a mosolyával, hogy mentem el tudnék olvadni. Megfogom a kezét behúzom magam elé úgy, hogy nekem háttal legyen, majd egyik kezemet a felső alá bedugom a hasához, a másikkal pedig átkarolom. Fejemet a vállára helyezem, majd így olvasom tovább, de azért válaszolok neki.
- Ezt megcsinálom. - Mutatok rá a címre, majd visszahelyezem a kezemet és olvasom tovább, mert nem emlékszem, hogy hol tartottam, ezért újra elkezdem a mondatot. Nincs sok, így amint végeztem, megszólalok.
- Azt hittem áztatni fogod magad, még egy kicsit. - Halkan beszélek elvégre ott vagyok a fülénél. Megpuszilom a vállát, majd elengedem, és elkezdek készülődni a sütéshez. Direkt mondtam, hogy megcsinálom, mert látom rajta, hogy nincs semmi kedve ehhez, épp ezért nem is erőltetem már.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime16.02.14 11:38

Már magam sem tudom igazán, hogy mit akarok. Eleinte tényleg jó ötletnek tartottam ezt a csaj bulit, de ahogy egyre többet beszélünk róla úgy bukkannak fel az ezzel kapcsolatos kételyek. Nem mondom, hogy nem férne rám néha egy kis szórakozás a sok munka mellett, de talán csaj buli helyett, inkább lehetnénk kettesben is.
- Az lehet, de talán jobb lenne ha kettesben lennénk, legalább több időt tudnánk együtt tölteni, persze ki tudja? Az is lehet, hogy te már unod, hogy minden szabad időmet veled szeretném tölteni. - Az életem már jó ideje csak belőle és a munkámból áll. De engem ez nem tud zavarni, sőt szeretem ha úgy indulhatok el dolgozni, hogy elbúcsúzom tőle, majd haza érve Chad vár rám.
- Nem! Nem hiszem, hogy lenne értelme a rokonokra féltékenykedni, mert akkor ennyi erővel akár anyukádra is féltékeny lehetnék. - Azt hiszem sikerült ezt érhetően elmagyaráznom. Nőből vagyok ezért a féltékenység a génjeimben lakozik, mégis sokszor el tudtam ezt magamban nyomni, de ahogy a kapcsolatunk kezd egyre komolyabbá válni úgy tör fel belőlem a féltékeny barátnő, illetve most már menyasszony.
- Nem arról van szó, hogy benned nem bízok, hanem másokban, akiket hidegen tud hagyni, hogy két ember szerelmes, mégis közéjük akarna állni. - Voltam már szem és fül tanúja az efféle drámáknak a kollégáim között. Ezért tartok attól, hogy valami nőcske közénk akarna állni és bele rondítana a kapcsolatunkba.
- De, csak azt nem, hogy ilyen hamar rá fogok találni az igazira. - Még mindig annyira hihetetlen, hogy nem vettem észre, hogy mire készül? Akárhogy is csinálta, nagyon profi volt, hiszen tényleg semmit sem sejtetem szándékairól.
- Dehogy baj! - Ezen újra elnevettem magam. Nem szeretem ha egy férfi olyan csupasz, mint egy meztelen csiga, de azt sem, hogy olyan bundája van, mint egy pulinak. Chad pedig pont úgy tökéletes, ahogyan van.
- Ebből is csak az derül ki, hogy a gyengébbik nem kifejezést nagyon is meg lehetne cáfolni. Olvastam egy kutatásról, ahol férfiak voltak a teszt alanyok és olyan fájdalmat okoztak nekik, amiket a nők élnek át szülés közben. Van, hogy hosszú órákig ezt a fájdalmat érzik a nők, de egyetlen férfi sem bírta ki pár perctől tovább. - Ebből kiderül, hogy a nőknek hatalmas a fájdalom küszöbük. Én mégis tartok ettől az egésztől, mármint nem tudom, hogy hogyan bírnám a szüléssel járó fájdalmat, de azt hiszem van még pár évem arra, hogy megtapasztaljam.
- Már most tudom, hogy én leszek a világ legszerencsésebb nője, hogy te leszel a férjem. - Nem csak azért mondom, mert most receptet olvas, hogy sütit süssön, hanem tényleg így gondolom ezt. Bele olvasva a receptbe nem tűnik túl nehéznek, mégis annyira idegennek érzem magamtól a sütést. Bekötött szemmel képes lennék bárkit felboncolni, de azt hiszem a sütéssel meggyűlne a bajom.
- Nem tudtam oda fent maradni, miközben te lejöttél. - Szeretnék vele lenni annyit, amennyit csak lehet. Sőt, még ha kell, akkor segítek is neki, mondjuk lehetnék a jobb keze.
- Szeretnéd, hogy segédkezzek neked? - Még mindig mosolyogva nézek rá, ha úgy döntene, hogy menni fog neki egyedül is, akkor is vele maradok a konyhában.



A hozzászólást Charlotte Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 16.02.14 19:00-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime16.02.14 15:47

Kezdem nem érteni Charlottet, mert az előbb pont azt akarta, hogy ne töltsünk ennyi időt együtt, hogy mindketten menjünk el szórakozni, legalábbis én, én pedig természetesen felhoztam azt is, hogy akkor ha már nekem szabad, akkor neki is. Most pedig jön ezzel az ötlettel, hogy mégsem. Elég bonyolult, persze nincs semmi bajom ezzel, hisz eddig is együtt töltöttük az időnket.
- De pont azért akartuk a külön szórakozást, hogy a barátainkra is legyen idő, és ne hanyagoljuk el őket, azért mert együtt vagyunk. Unom? Ezt miből gondolod? - Azért megosztom vele az előbbi gondolatmenetem, hogy most miért változtatta meg mégis a véleményét. Az utolsó mondatát, pedig nem nagyon értem, már miért unnám meg a társaságát? Sőt nagyon is szeretem, hogy mindig velem akar lenni, mert elképesztően szeretethiányos vagyok és szeretem, ha a barátnőm szeretget.
- Na igen. De a legelején azt mondtad, hogy nem szenvedsz féltékenységi rohamban, most pedig olyan abszurd dolgok miatt leszel féltékeny, pedig nem is csináltam semmit, csak beszélünk róla. - Egyre többször kapja el a féltékenység, pedig valóban nem csináltam semmi rosszat, mindössze egy egyszerű beszélgetésről van szó. Nem is tudom, hogy mi lesz, ha épp megnézek egy számomra csinos nőt. Ott helyben leoperálja a fejem? Vagy csak szimplán kiműti a szemem, hogy ne nézzek rá senkire. Kezdek félni ettől.
- Igen, de én úgy vagyok vele, hogy egy félrelépés két emberen múlik. Ha én nem vágyok másra, akkor felőlem teperhet úgy a nő, ahogy akar, akkor sem fog lázba hozni. Ha meg mégis megtörténne, akkor meg ugyanannyira lennék hibás, mint a csábító. Legalábbis szerintem ez így működik. Nálad is lehetne. Ha egy srác nagyon teper nálad, de te nem akarod, akkor nem fog megtörténni, ha csak nem erőszakol meg. De akkor addig fog élni. Viszont, ha te is belemész, akkor te is hibás vagy. - Rántom meg a vállaimat, miközben kifejtem a véleményemet erről. Szerintem ez így működik, legalábbis az én szemszögemből. Azért hoztam fel Charlottet is példának, mert ez vele is ugyanúgy megtörténhet, nem csak velem, azért mert én vagyok a férfi. Persze, remélem, hogy ez egyikünkkel sem fog megtörténni, de én elmondtam a véleményem, innentől kezdve rajta múlik, hogy mennyire jut el hozzá a lényeg.
- Szóval én lennék az igazi? - Döntöm oldalra a fejemet, mosolyogva. Eddig pont ettől ódzkodott, legalábbis nagyon nem akarta bevallani, hogy számára tökéletes vagyok.
- Pedig lehetne a szőrtelenítés az előjáték. - Nevetem el magam én is, bár ez elég abszurd számomra, mert elég későn érettem meg, ami a szőrnövekedést illeti. Még a borostára is nagyon sok hetet kellene várnom, de engem ez egyáltalán nem zavar.
- Nekem nem kéne teszt alanynak lennem. Én amúgy is bevallom, hogy nem bírnám ki. A bordarepedésnél is azt hittem, hogy meghalok. - Ez van, hiába vagyok férfi, nagyon kicsi a fájdalomtűrő küszöböm. Ciki vagy sem, de én őszintén be tudom vallani, hogy fájna-e vagy sem.
- Miért eddig nem voltál az? - Öltöm ki a nyelvemet, mert eddig is mindent megtettem érte, és ezután se fog semmi se változni. Talán csak annyi, hogy jobban fogom kényeztetni. Amint magam elé húzom, és megölelem hátulról, el is mondom neki, hogy mit fogok csinálni, de közben el is olvasom. Nem kell bele túl sok minden, így elkezdek előkészülni rá.
- Miért? Nem rabolnak el az UFÓ-k. - Nézek fel rá, miközben épp guggolva keresek egy nagyobb tálat az alsó szekrényből. Tényleg nem értem, hogy miért nem maradt fent egy kicsit áztatni magát, azért nem kell kapkodni, mert épp 10-15 percet nem töltünk egymással.
- Nem kell. Tudom, hogy mennyire nincs az ínyedre a sütés. Megcsinálom pillanatok alatt. Addig ha akarsz tv-hetsz. - Állok fel, amint megvan a tál. Tényleg nem egy bonyolult, csak összeöntöm az alapanyagokat, összekeverem és már mehet is a sütőbe. Neki is látok, így a tálba mindent beleöntök, ami a receptkönyvben van.
- De nem én mosogatok! - Nézek felé, és még ezt így az elején leszögezem. Persze, azért direkt nem fogok több mindent összekoszolni, mint amire szükségem van, de jobb ha felkészül arra, hogy egy-két dolgot el kell mosogatnia.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime16.02.14 19:09

Jól tudom, hogy most ellentmondásba ütköztem saját magammal. Nem szeretném, hogy rám unjon, mert minden időmet vele szeretném tölteni, viszont azt sem akarom, hogy azért ne legyen velem, mert éppen csajos bulit tartok. Persze tudom, csak egy napról lenne szó, amikor Chad pedig a barátjaival szórakozna, jó is lenne nekem is egy kicsit lazítani, de akkor is még nem tudom, hogy mennyire jó ötlet lenne ez.
- Nem akarom elkövetne azt a hibát, amit más párok szoktak, hogy ha már van valakijük, akkor már a barátaikat elhanyagolják, de mégis jobban szeretek veled lenni, mint velük. Talán az lenne a legjobb megoldás, hogy én elhívnám a barátnőimet ide, ahogy te is a saját baráti társaságodat és össze ismertetjük őket egymással. - Amolyan kisebb buli keretein belül szerintem ez megoldható is lenne. Így legalább én is jobban megismerhetném a baráti körét, ahogyan Chad is a barátnőimet.
- Mert talán olykor lenne sokkal jobb dolgod is, mint velem lenni. Persze cáfolj meg, ha tévednék. Csak tudod nem akarok olyan besavanyodott házaspár lenni, akik minden idejüket együtt töltik és végül annyira egymáshoz szoknak, hogy nem is azért maradnak együtt, mert szeretnék egymást, hanem csak megszokásból. - Ez még számomra is kissé furcsán hangzik, de azért remélem, hogy Chad érteni fogja belőle a lényeget.
- Próbáld ezt a kérdést más szemszögből megközelíteni. Azért vagyok féltékeny, mert szeretlek és sokat jelentesz nekem, ha ez nem így lenne bizonyára nem is lennél féltékeny. - Fogjuk rá arra, hogy ez is azért van, mert nő vagyok. Hiába próbálok parancsolni magamnak, néha mégis sikeresen rám tőr a féltékenység, ez nem olyan, amit kordában lehet tartani, vagy irányítani lehetne.
- Én sosem mennék bele semmi ilyesmibe sem! - Mondom határozottan, hiszen úgy is gondolom. Számtalan kollégám van, akik a kórház falai között kezdtek viszonyt egymással, sőt nekem is lett volna több alkalmam is össze jönni egy-egy orvossal, vagy éppen rezidenssel, még sem tettem meg eddig és ezek után sem fogom.
- Hm, hát nagyon remélem, hogy igen. - Nem hiába mondtam neki igent, mikor megkérte a kezemet. Úgy érzem, hogy számomra nagyon is Chad az igaz, az a férfi aki mellett le tudnám élni az életemet.
- Oh, fúj! Ez engem egyáltalán nem hozna lázba! Sokkal jobb előjátékot is el tudnék ettől képzelni. - Meg azért tényleg tudnék olyan izgatóan izgalmas előjátékokat csempészni a szexuális életünkbe, hogy szerintem attól még Chad is meglepődne.
- Kész szerencse, hogy túlélted! - Úgy mondom, mintha tényleg életveszélyes állapotban lett volna, pedig a borda repedés eléggé hétköznapi dolog, ebbe még senki sem halt bele, kivéve amikor átszúrja a borda valamelyik belső szervet és az illető belső vérzésben meghalt, de nagy átlagban ez nem fordul elő túl gyakran.
- De, eddig is az voltam, de most még szerencsésebb leszek. - Még mindig úgy tartom, hogy keresve sem találhattam volna egy ilyen férfit, mint Chad. Ő annyira odaadó és jó hozzám, hogy egy ilyen férfi általában csak a nők fantáziájában létezik.
- Azért mégsem kockáztatnék. - Jó, tényleg nem fogja egyikünket sem elrabolni egyetlen egy földön kívüli sem, de azért mégis nem tudtam élvezni a fürdőzést nélküle.
- Inkább itt maradok, hát ha eltanulok tőled valamit. - Fel is ültem a pultra, igazán nem akarom megzavarni a süti készítésben, ezért megpróbálok nem útban lenni. Ez olyan, mint gyakornok koromban, hogy az elméleti rész meg volt, de gyakorolnom kellett, hogy jó orvossá váljak. Nos, a süti készítésnek is meg van az elméleti része, már csak egyszer rá kell szánnom magam a gyakorlatira is.
- Szóval elvárnád tőlem, hogy úgy mosogassak, hogy rajtam van a jegygyűrű? Mert az már biztos, hogy nem fogom levenni. - Próbálok egy kis kaput keresni, amivel meg tudnám úszni a mosogatást, persze azt sem várhatom el tőle, hogy mindent egyedül csináljon. De annyira utálok mosogatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime16.02.14 22:37

Ez az újabb ötlet csak értetlen kifejezést kreál az arcomon. Fogalmam sincs, hogy most ez mire jó, így mégsem a barátainkkal fogunk foglalkozni. Persze, ha megakarja ismerni a barátaimat, akkor nincs semmi akadálya, de ezt miért egy buli keretén belül?
- Meg akarod ismerni a barátaimat? De ha épp nem akarod, hogy elhanyagoljuk őket, akkor miért nem akarod ezt a csajos estét? - Ráncolom össze a homlokomat, eddig én nem akartam, de mikor beleegyezek, akkor Charlotte nem akarja. Hol itt a logika? Az ő barátnőit nagyjából ismerem a kórházból, igaz, hogy velük nem beszélgettem bent, de nem hiszem, hogy itt többet beszélgetnék velük. Úgyis tudom, hogy egy-kettőnek megvetés van a szemében, hogy Charlottetal együtt vagyok.
- Pedig ez benne van a pakliban. A szerelem egy idő után úgyis elmúlik. De én szívesen vagyok veled, sőt örülök is neki, ha velem akarod tölteni a szabadidődet, mert akkor valamit jól csinálok! - Öltöm ki a nyelvemet, mosolyogva, persze nem gondoltam komolyan, hogy csak ez miatt szeret velem lenni. Én is mindig próbálom keresni a társaságát, mikor hazajön, bár ez nem mindig jön össze, főleg, amikor csak az ágyra vágyik.
- De nem csináltam semmit, hogy féltékeny legyél! - Duzzogok, mert akkor sem tettem semmit, hogy féltékenységi rohamban szenvedjen. Ha meg itt lesznek a barátnői és valamelyikkel elkezdek beszélgetni, akkor meg az miatt lesz féltékeny. Kezdek abba belezavarodni, hogy mit lehet és mit nem.
- Igen tudom. Én se! De azért elmondtam a véleményem. - Rántom meg ismét a vállaimat, mert én tényleg csak a véleményemet fejtettem ki. De látom annyira nem sikerült a lényeget kiragadnia belőle.
- Ezt csak érzed. - Bizonytalan vagyok, hogy ennyire nem mondja határozottan, hogy én vagyok neki az igazi. Én úgy érzem, hogy ő az igazi számomra és ha ez fordítva nem így van, akkor előbb-utóbb valamiért szét fogunk menni, amit én nem akarok.
- Mint például? Megvizsgálsz doktornő? - Kíváncsivá tett, és szeretném tudni, hogy mi az, amivel elő tudna állni. Majd a bordarepedésem is felhozom, mert nehezen bírom a fájdalmat, de ezt Charlotte nagyon is jól megtapasztalhatta.
- Nekem fél lábbal a halálban volt. Kegyetlen rossz érzés, hogy minden mozdulatod, sőt levegővételnél fáj. - Fintorgok egyet, ahogy visszagondolok arra, hogy milyen érzés volt. Nagyon rossz, és nem is akarok soha többet ez miatt visszakerülni a kórházba.
- Azt mondják a lányok, velem a barátnőm jól jár. - Halványan mosolygok, akkor ezek szerint igazuk van, ha már Charlotte is így vélekedik erről. Csak bólintok arra, hogy nem akar kockáztatni, bár igazán kibírhatott volna nélkülem 10 percet, amíg rendesen kiélvezi a fürdőzést.
- Tőlem, nagyon sokat nem tudsz. Csak követem a recept leírását, aztán ahogy sikerül, olyan lesz. - Mondom mosolyogva, mert nem akarom túlzásba vinni, hiszen annyira nem tudok jól sütni, hiába tanulok vendéglátást. Eléggé szexi és izgató, ahogy felült a pultra, de most visszafogom magam, így neki is kezdek az alapanyagok összekeverésének.
- Mint szokás mondani, nem esik le a karikagyűrű az ujjadról, ha csinálni kell valamit! - Kacsintok rá egyet, titokzatos mosollyal, azért tényleg nem várhatja el tőlem, hogy mindent én csináljak. Bekeverem a tésztát, majd közben bekapcsolom a sütőt, hogy előmelegedjen. Elkezdem kerekalakúra szaggatni, majd egy megvajazott tepsibe helyezem őket, végül a tetejére szórok egy kis étcsoki darabot. Mindezt berakom a sütőbe, hogy süljön meg.
- Na már csak pár perc. Vagyis... - Nézek az órára, majd bele a szakács könyvbe.
- Itt azt írja 20-25 perc, de ha picit megpirult, akkor ki lehet venni. - Elbizonytalanodok a mondat végére. Tulajdonképpen, most mi van? Muszáj még egyszer átolvasnom a mondatot, mert nem bírom felfogni. Hiába söntöm oldalra a fejemet, úgysem lesz jobb.
- Na mindegy, majd figyelem, aztán majd csak kész lesz. - Rántom meg a vállaimat, majd elrakom a fiókba a könyvet, és minden mást belerakok a mosogatóba, majd letörlöm a pultot, közben azért néha ránézek a sütire, nehogy odaégjen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime17.02.14 12:00

Ez is csak egy lehetséges alternatíva volt, de ha nem nyeri el a tetszését, akkor nem lesz semmiféle buli, ahol össze hozzuk a baráti körünket. Semmi sem kényszer és biztosan nem akarom majd rá venni valami olyasmire, amihez egyáltalán nem lenne kedve.
- Igen, meg akarom ismerni őket. - Ennyi idő után már igazán bemutathatna a baráti társaságának. Elvégre Chad jobban ismeri az én baráti körömet, hiszen elég sok időt töltött kórházban és nagy átlagban onnan vannak barátaim, akik egyben a munkatársaim is.
- Mert a csajos este csak akkor lenne tényleg csajos, ha te nem lennél itt. - Próbáltam érhetően közölni vele, mert részemről nem lenne fair, ha Chad itt lenne, miközben a barátnőim pasik nélkül érkeznének, viszont nem is szívesen tenném ki arra a napra.
- Elég ha már valaki rád mosolyog és valami bekattan az agyamban és féltékeny vagyok. - Persze nem vagyok kibírhatatlanul féltékeny és mondjuk nem is nézem meg a mobiljában a híváslistát, ahogy az üzeneteit sem olvasom el, akkor lennék csak igazán mániákusan féltékeny, de attól még nagyon távol állok.
- Úgy érzem, hogy te vagy az igazi. - Gondolom ezt akarta hallani, de nem azért mondtam, mert ezt kellett, hanem mert én is így gondoltam. Chad az a férfi, aki mellett lenni szeretnék.
- Nem adom ki a kis titkaimat, legyen csak meglepetés. - Ahogy egyre több időt vagyunk együtt az ágyban is úgy kezdek felszabadultabb lenni. Miért is ne játszadozhatnánk el egymással? Azt hiszem tudnék számára még meglepetéseket okozni és szeretnék is.
- Azt hittem egészen elviselhető volt a szenvedésed, hogy melletted voltam. - Akkor nagyon is szigorúan bántam vele, muszáj volt a kórházban bent maradnia, mert nem akartam, hogy komplikációk lépjenek fel és a borda repedésétől nagyobb problémái is legyenek.
- Hm, tényleg jól járok, na és te? - Ezt igazán el lehet mondani rólam, de vajon Chad fordított esetben hogyan vélekedik? Azért ez nagyon is érdekelne.
- Biztosra veszem, hogy nagyon finom fog lenni. - Úgy pedig főleg, hogy nekem nem lesz hozzá semmi közöm sem, mert biztosra veszem, hogy nekem sikerülne valahogy elrontani. Eddig nem igazán vettem rá magam az ilyesmire és minek is tenném meg most, hogy van egy vőlegényem, aki jártas az ilyesmiben?
- Hát akkor nincs más választásom, elmosogatok. - Nem igazán szeretek mosogatni, sőt utálok. Főleg azért mert a mosogatás nem körömlakk barát elfoglaltság. De végül is szabadságon vagyok, ki fogja nézni, hogy milyen állapotban van a körmöm?
- Na és azt írja, hogy hány fokon kell sütni? - Nem akarok okoskodni, de azt sem szeretném, hogy a sütőből fekete füst törjön elő. Azért fél szemmel én is oda figyelek rá, nehogy bekapcsoljon a végén a füstriasztó.
- Van egy ajánlatom. Mit szólnál ahhoz, ha elmosogatnék, te pedig segítenél törölgetni? - Így hamarabb végeznék, ha besegítene. Legbájosabb mosolyomat elővéve próbáltam rá hatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime17.02.14 15:12

Elég fura, hogy a szüleimet nem akarja "megismerni", de a barátaimat igen. Tudom a szüleimet már ismeri, de úgy, mint az egyik páciensének a hozzátartozóit és az teljesen más.
- Hát, jól van. Bár nem tudom, hogy hogyan tudnánk összehozni, hogy mindenkinek jó legyen. Azért az én barátaim nagyrésze is dolgozik az egyetem mellett, nem tudom, hogy mennyire érnének rá. - Ezen még el kell gondolkozni, hogy mikor legyen megszervezve, mert elég nehéz lesz mindenkit elhívni, mert lesz olyan, akinek egyáltalán nem lesz jó.
- Tudom, de azért mondtam, hogy akkor máshol alszok. - Már beletörődtem abba, hogy nem leszek itt, ha lesz csajos buli. Nem akarom, hogy miattam mondja le ezt, tényleg ki fogok bírni nélküle egy estét, elvégre ha éjszakás, akkor is egyedül vagyok.
- És akkor is, ha én mosolygok rá valakire? - Ez kezd súlyossá válni, mert a lány ismerőseimre már messziről rájuk szoktam mosolyogni, hogyha felismerem őket. És ez ugyanígy van felőlük is. Sőt, ha még van is időnk, akkor egy ölelés után el is kezdünk érdeklődni a másik hogy léte felől.
- Akkor jó. - Mosolygok rá, mert örülök, ha ő is így érzi. Én is pontosan így érzek, szívesen vagyok vele és szívesen töltöm vele a szabadnapjaimat, ahogy ő is a sajátját.
- De ez nem fair. Mindig titkolózol előttem. - Ajkaim lefelé görbülnek és szomorú is leszek. Tényleg soha semmit sem mond el nekem, ami ilyen. Pedig tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy mit is tervezget. Ami a fantáziámat illeti, örülnék, ha nővér ruhában mászna rám. El is mosolyodok erre.
- A bánásmódod nem volt a legjobb, de az, hogy hozzád bújhattam úgy jó volt. - Nem szeretem, ha valaki ilyen szinten parancsolgat, mint akkor Charlotte. Jól tudom, hogy orvost játszott akkor, de makacs vagyok ilyen szempontból nagyon is, és ezt már ő is tudja. Az is jó volt, hogy egyszer-kétszer mellém feküdt, mikor már nem bírtam a fájdalmat elviselni, és úgy jó volt elaludni, hogy átölel és szeretget.
- Ha elvágom az ujjam közel a segítség! - Nevetem el magam, jól tudom, hogy nem erre számított, de én már annyiszor elmondtam, hogy szerencsés vagyok vele.
- Majd kiderül egy fél óra után szerintem. - Fogalmam sincs, hogy mikor készül el, de majd megtudjuk egy kis idő után. A mosogatást viszont rá hagyom. Mosolygok, ahogy elvállalja a mosogatást, látom rajta, hogy nem szívesen teszi, de azért tényleg nem várhat el tőlem mindent. Így is jóval kevesebb edényt koszoltam össze, mint amennyit írt a recept.
- Ööö... Nem, csak azt hogy előmelegített sütőbe kell belerakni. - A kérdésénél gyorsan átfutom a receptet, majd azt mondom, ami le van írva. Az tényleg nincs rajta, hogy hány fokon kell sütni, csak azt hogy előmelegített legyen. Nagy gond nem lehet, ha egy kicsit feljebb tekerem később a gombot.
- Látom, tényleg nem szoktál mosogatni. Tudod, az a szerkentyű azért van, hogy lecsöpögjön az edény, és magától megszáradjon. De ha azonnal el akarod pakolni, akkor persze eltörölgetem, csak közben figyeljük a sütit is. - Nevetek az elején, majd megmutatom neki a mosogató melletti csöpögtetőt, ahova a tányérokat, edényeket és poharakat kell rakni, hogy magától megszáradjanak. Ha úgy dönt, hogy mégis akarja, hogy segítsek, akkor előkeresek egy rongyot, hogy majd eltörlöm, amit a kezembe ad.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime18.02.14 8:09

Előbb ismerném meg a baráti körét, mint a szüleit. Mármint ismerem a szüleit, de mégis félek attól a találkozástól, amikor kiderül számukra, hogy nem Chad kezelőorvosa vagyok, hanem már a menyasszonya. Tartok attól, hogy nem néznék a kapcsolatunkat jó szemmel és negatív véleményen lennének rólunk.
- Biztosra veszem, hogy majd sikerül úgy megszervezni, hogy mindenkinek jó legyen. - Ennyivel le is zárnám a témát, mert akkor is ráérünk ezt elő venni, mikor már meg szeretnénk szervezni.
- De nem akarom, hogy neked ez rosszul essen. - Most hogy tudnám elvárni tőle, hogy addig legyen távol ameddig én a csajokkal bulizom?
- Talán... nem is tudom, ez bonyolult. - Persze bele kell abba törődnöm, hogy vannak női ismerősei is, de azokra biztosan nem tekint úgy, mint rám. Eddig még soha senkire sem voltam ennyire féltékeny, mert eddig soha senki nem számított ennyire számomra.
- Inkább nézd úgy, hogy azért nem mondom el, hogy meglepetés legyen. Sokkal izgalmasabb, ha titkolózok most a módszereimet illetően és élesben derül ki, nem? - Mert ha nagyon akarja, akkor elmondhatom, de szerintem sokkal jobban meg tudnám lepni úgy, hogy ha később derülnének ki a szándékaim.
- Veled csak úgy lehetett bánni, mert nagyon rossz beteg vagy. - Makacs és önfejű, nem lehet ilyenkor engedni neki, igen is kénytelen voltam szigorú lenni vele szemben, de minden amit tettem, az is csak érte volt.
- Szóval csak ezért tartod magad szerencsésnek? - Felhúzott szemöldökkel meglepetten néztem rá, habár tudom, hogy ennél jóval többről van szó, vagyis nagyon remélem.
- Oké, ezt rád bízom, elvégre ehhez te értesz. - Nem is szólok bele inkább ebbe az egészbe, mert kettőnk közül Chad ért hozzá, hogy meddig kell sülnie a sütinek.
- Köszönöm a felvilágosítást, de tudom, hogy a lecsöpögtető mire való, de nem szeretem ott hagyni a dolgokat, mert később biztosan lusta leszek elpakolni. - Na de, hogy minél előbb túl legyek ezen a nem túl kellemes elfoglaltságon ezért már most bele kezdek a mosogatásba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime19.02.14 22:14

Charlottera hagyom az egészet, én csak bólintok egyet, bár szerintem olyan nem lesz, hogy mindenkinek jó legyen. Ekkora társaságnál nagyon nehéz egy olyan napot találni, ami mindenkinek jó, hisz mindenkinek más a beosztása és elfoglaltsága. Maximum egyszer az egyik fele jön, máskor a másik és akkor legyen jó az egész. Viszont azt szeretném, hogy Charlotte a barátnőivel is el legyen, és ne csak velem.
- Nem fog rosszul esni. Szeretném, ha a barátnőiddel is foglalkoznál. Elmennétek valahova, vagy szerveznétek közös programokat. - Már egyszer ebbe beletörődtem, hogy elmegyek és hagyom, hogy egy kicsit pletykálgasson a barátnőivel. Nem fog rosszul esni, hiszen mikor éjszakás, akkor sincs velem és kibírom nélküle az estét. Most sem lesz máshogy. Sőt, inkább elviselem, hogy ő jól érezze magát.
- De vannak lány ismerőseim. Ő rájuk szoktam mosolyogni. - Azért ezt elmondom, mielőtt az utcán jelenetet rendezne, ha összefutnánk az egyikkel. Még ez a féltékenykedés nem zavar, talán ha sokkal jobban lenne féltékeny, akkor azt már biztos, hogy megszólnám.
- Izgalmasabb persze, de kíváncsi vagyok. - Húzom el a számat, mert ez megint azt jelenti, hogy várhatok, mint eddig mindenre. Charlotte mellett már kezdem megtanulni a várakozást.
- Tudom. Utálok beteg lenni. Azt meg még inkább, ha be vagyok zárva egy szobába, ahol még büdös klór szag is van. - Valóban ezért nem szeretem a kórházakat. Meg vagyok kötve, nem csinálhatok azt amit akarok, a kaja pocsék, a szagtól hányingerem van és még tv sincs. Helyette vannak idegesítő szobatársak, ha nincs szerencsém, hogy külön szobába raknak. Megforgatom a szemeimet a kérdését illetően, tényleg nagyon sokszor kell neki ezt elmondanom. Megfogom a derekát és közelebb húzom magamhoz.
- Nem. Azért tartom magam szerencsésnek, hogy egy ilyen csinos nő, mint te igent mondtál nekem. - Nézek rá szerelmesen és beharapom az alsó ajkam. Rengeteg minden szól még most is a kapcsolatunk ellen, de még mindig kitartott mellettem és ennél több nem is kell nekem. Homlokomat, az ő homlokának döntöm és behunyom a szemeimet. Szeretem a karjaim közt tartani.
- Imádom az illatod! - Beleszagolok a nyakába, hogy mélyen beszívjam az illatát. Teljesen meg tudok tőle bolondulni, így még a kezeim is lejjebb csúsznak a fenekére. Majd mindezek után elengedem.
- Az túlzás, hogy értek hozzá, de látni, látni fogom, hogy megpirult-e. Remélem. - Nem vagyok biztos benne, hogy látni fogom, de majd kiderül. Addig belekukkantok a sütőbe, de alighogy beraktam, biztos nincs még változás.
- Te lustaság! - Vigyorgok, majd ott hagyom a konyhába, felmegyek a szobába és a szekrényből kiveszek egy tiszta konyharuhát. Még mindig nem tudom, hogy ezeket miért itt fenn tartjuk, de mindegy. Amint megvan egy, le is megyek vissza hozzá, remélhetőleg, már elmosott egy edényt, így azt elkezdem törülgetni.
- Kezd finom illata lenni. - Azért már érződik, ahogy sül, így törölgetés közben félszemmel odapillantok. Ha gyors, akkor én is gyorsan törölgetem és pikk-pakk készen is vagyunk. De a sütinek még mindig kell egy kis idő, így mikor nem figyel, előveszem a mobilom és lefényképezem, mikor felém fordul. Nem mutatom meg neki direkt a képet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime20.02.14 10:04

Alapjáraton nem vagyok társasági lény, ezért a baráti társaságom nagy része a kórházi kollégákból, kolléganőkből áll. Valahogy kimaradt az a bizonyos bulis rész az életemből, mert a tinédzser éveimet tanulással töltöttem, de ezt mégsem tudom bánni, mert ez miatt tartok ott, ahol most vagyok. Pár év múlva remélhetőleg ki is fognak nevezni a kórház főorvosának, vagyis nagyon ebben bízok.
- Mondjuk nem lenne rossz az sem, ha akkor sikerülne a barátnőimmel lennem, mikor neked is a barátaiddal, hogy aztán egymásra is legyen időnk. - Tegyük fel, hogy ugyan arra a délutánra terveznénk valamit, aztán pedig az esténket együtt bírnánk tölteni. Ezt nevezném kellemes egyben hasznos időbeosztásnak.
- Végül is a mosolygás még nagyon távol áll a megcsalástól. - Nem mondhatom meg neki azt, hogy kire mosolyoghat, vagy azt, hogy csak is rám, mert ha más nőkre mosolyogna, akkor kiborulnék. Én is szoktam a férfi munkatársaimra mosolyogni, ebben pedig még szerintem nincs semmi rossz.
- Megérte rám várni nem? Ahogy erre is megéri szerintem, nyugi édesem most nem kell annyit várnod. - Egy nő legyen titokzatos valamennyire ezt vallom, na meg így próbálom fenn tartani Chad érdeklődését. Majd nagyon is kárpótolni fogom ez miatt is, de garantáltan megéri erre is várnia.
- Mondjuk vigyázhatnál jobban is magadra, hogy ne kelljen bekerülnöd a kórházba és ennyivel meg is van oldva ez a kórház utálós problémád. - Az emberek többsége nem rajong a kórházakért. Ha nem lennék orvos, akkor én sem szívesen járnék be nap, mint nap. De, nagyon szeretem a munkámat, igaz nagyon nehéz, de az életmentés ezzel jár.
- Na, ez már jobban hangzott. - Halványan rámosolyogtam, mert tudom, hogy őszintén mondta. Ezek az együtt töltött pillanatok egyszerűen felbecsülhetetlenek.
- Persze, hogy imádod! Az a parfüm van rajtam, amit tőled kaptam. - Persze én is imádom ezt az illatot, azért is használom. Nagyon jó ízlése van, ezért nem is csoda, hogy engem választott.
- Akkor mondjuk úgy, hogy jobban értesz hozzá, mint én. - Mert ha én csinálnám, akkor bizony talán még egy kisebb tűz is kiütne a konyhában, viszont úgy, hogy Chad kezében van az irányítás így nem tartok attól, hogy perceken múlva a tűzoltókat kellene kihívnunk a konyhában keletkezett tűz eloltásához.
- Kész szerencse, hogy ilyen lustán is szeretsz. - Vállam felett mosolygok rá, de közben neki láttam a mosogatásnak. Ameddig nem voltunk együtt inkább eldobható papír, vagy műanyag tányérból ettem, na meg műanyag evőeszközökkel és volt rá példa, hogy a mosogató felett, hogy ne morzsáljak és ne kelljen magam után takarítani. Nem, mintha olyan sokat ettem volna itthon, általában a kórházban bekaptam valamit a kantin kínálatából.
- Finomabb, mint az enyém? - Csodával határos módon, hogy Chad segített törölgetni nagyon hamar készen lettem a mosogatással, ennyi elég is volt nekem, sőt kibírtam volna a mai napot mosogatás nélkül is. Gyors kézmosás után már fordultam is felé, eléggé meglepett képet vághattam, mikor megláttam a telefonját a kezében.
- Hé! Te most tényleg lefényképeztél? - Ezt nem akarom elhinni, mindössze egy bugyiban és egy pántos felsőben ácsorogtam a mosogató előtt, hogy volt képes erre?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime20.02.14 20:50

Most már nem nagyon értem Charlottet, mert eddig külön estét akart, most pedig már délutánt, hogy este legyen egymásra időnk. Ezt úgy mondja, mintha eddig nem lett volna, pedig most is egész nap együtt vagyunk, sőt szerintem a szabadsága alatt is együtt leszünk.
- Engem az sem zavar, ha épp nekem nincs programom és a barátnőiddel elmentek vagy ide jöttök, akkor én megyek el, hogy ne zavarjalak titeket. Tényleg nem gond. – Rántom meg a vállaimat, mert már ebbe beletörődtem, nem akarom őt korlátozni és persze bármikor lehet a barátnőivel, még akkor is, ha nekem épp nem lenne programom. Nem akarom, hogy miattam ne legyen szabadideje rájuk, azért mert mindig velem van.
- Persze. A mosolygás egy baráti, kedves gesztus. – Mondom halvány mosollyal az arcomon, mert ez még nem minősül megcsalásnak. Mondjuk nálam még az sem, hogyha mással csókolózik, persze nem esne jól, de akkor sem. Ebben teljesen mások vagyunk Charlottetal, ami nem is baj, mert nem kell, hogy mindenben egyező véleményünk legyen. Szeretek a barátaimra mosolyogni és a szerelmemre úgyis máshogy mosolygok. Direkt úgy, hogy a térdei remegjenek és majd elolvadjon tőle.
- Kíváncsian várom. – Kacsintok egyet, mert kíváncsi vagyok tényleg, hogy ezúttal meddig fog húzni, mert ahogy ismerem, nem a mai nap folyamán fogom megtudni, hogy mit tartogat számomra.
- Mindkét esetnél váratlanul ért a támadás. Nem az én hibám volt. – Persze az elsőnél részben az én hibám volt, de akkor eszméletlenül szerelmes voltam a volt barátnőmbe és vissza akartam kapni. De lényegében nem bánom, hogy így alakult, mert nekik köszönhetem, hogy megismertem Charlottet, aki most már a menyasszonyom is. Örülök neki, hogyha tetszik neki az, ami miatt szerencsésnek tartom magam. Bár rengetegszer elmondtam már neki, remélem, hogy most az egyszer el is fogja nekem hinni. Az illatával viszont nem tudok betelni, így bele is szagolok a nyakába.
- Pedig ez pusztán véletlen volt. A boltban megtetszett az illat, nem hittem volna, hogy neked is ennyire elnyeri a tetszését, de örülök neki. – Mondom mosolyogva, mert tényleg próba szerencse alapon vettem meg neki. Nem tudtam, hogy mi a kedvence, de nekem ez az illat nagyon is tetszett.
- Csak egy picit. – Mutatom az ujjaimmal, hogy mennyire kicsit értek hozzá, mert nem vagyok szakács, csak követem a receptet. Maximum a sütési idővel lehet elrontani, mikor is odaég, de ez talán nem fog most előfordulni.
- Kész szerencse, hogy egy ilyen pasid van, mint én! – Kötözködök egyet kinyújtott nyelvvel, majd eltűnök a konyhából, hogy magamhoz vegyek egy tiszta konyharuhát, amivel el tudom törölgetni az edényeket, amiket elmosott. El is rakom őket, majd a sütő felé fordulok, mert finom illatok szállnak fel, ahogy sülnek.
- Nem. Nálad nincs finomabb, de sajnos téged nem lehet megenni. – Ajkaimat lefelé biggyesztem, bár nem enném meg, mert nagyon is kell nekem még a jövőben. Kinyitom a sütőt, hogy belenézzek, de még sülnie kell, így előveszem a mobilom és lefényképezem, amikor felém fordul.
- Hm, talán. – Mondom titokzatosan, majd közelebb megyek hozzá.
- Tudod mit fényképeznék le? – Költői kérdés, nem várok rá választ, de célzok rá, hogy az ujjamat bedugom a dekoltázsához, és kijjebb húzok, hogy belelássak. Nincs rajta melltartó, így szabadon láthatom a melleit, amik az enyémek.
- Nem fogsz megfázni így? – Nézek a szemeibe, persze nem azt várom tőle, hogy nagykabátba öltözzön fel, de olyan szexi mikor az ingem rajta van. Igaz rajtam ing van, de csak nem olyan bátor, hogy rólam szedje le, ha mégis csak úgy dönt, hogy magára vesz még valamit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime20.02.14 23:18

Szeretnék valami megoldást találni arra, hogy ne hanyagoljam el a barátaimat, sem pedig őt, valahogy biztosan megtalálom a közös hangsúlyt, a barátok, munka és Chad között.
- Azért majd néha neked is megengedem, hogy velünk legyél. - Mondjuk akkor, mikor nem kifejezetten csajos dolgokról lenne szó, vagy páran magukkal hoznák a párjukat, mert ugye a szingli barátnőimnek nem igazán esne jól szerintem ha ők egyedül lennének, mi pedig előttük ölelgetjük vagy éppen csókolgassuk egymást. Azért erre mindig figyelek, hogy az efféle dolgok végett ne érezzék magukat feszélyezve.
- Szerintem pont itt lenne az ideje megbeszélni, hogy mi számít megcsalásnak. - Egy mosoly az még tényleg nem az, de a csók bizony nekem annak számít, sőt ha ennél is több lenne akkor biztosan sosem bocsájtanám meg neki, hogy képes volt máshoz is hozzá nyúlni. Nálam a megcsalás az megbocsáthatatlan bűnnek minősül.
- Talán a nászéjszakán mindenre fény derül. - Direkt túlozva mondtam, hiszen az előtt beszéltük, hogy nem fogjuk elkapkodni a házasságot, talán évek múltján fog erre sor kerülni. Persze ezt nem gondoltam komolyan, előbb is fény fog derülni erre a kis titokra.
- Tudom, hogy nem a te hibád volt, de azért próbálj meg óvatosabb lenni, legalább a kedvemért. - Fontos nekem, ezért nem szeretném, hogy baja essen. Nem szeretném újra a kórházban látni olyan nyúzott állapotban. De, szerintem mindenki így van ezzel, azokat nehezebb kórházban látni, akikhez érzelmileg kötődünk.
- Azért valljuk be, hogy neked azért ehhez van érzéked. - Tény, hogy nem mindenki tudna ilyen finom illatú parfümöt választani. Nem panaszként, de amit az eddigi barátaimtól kaptam azok valahogy sosem tudták elnyerni a tetszésemet, de amit eddig tőle kaptam, annak tényleg mindig örülni tudtam.
- És még szerény is vagy. - Szerintem nagyon is ért hozzá, vagyis biztosra veszem, hogy finom fog lenni, finomabb fog biztosan annál lenni, amit én sütnék. Nem vagyok egy konyhatündér, de nem is tudom ezt eléggé hangoztatni.
- Na ennyit a szerénységről. - Azért ezen kénytelen voltam felnevetni. Amúgy pedig tényleg szerencsés vagyok azzal, hogy ilyen barátom, sőt már vőlegényem van.
- Azért mégis szoktál próbálkozni vele, főleg amikor a nyakamra támadsz. - Azért előszeretettel szívja még mindig ki a nyakamat, lassan pedig eljutunk ahhoz, hogy tényleg kiharap belőlem egy darabot, mikor már végképp nem bír magával. Oké, ez most erős túlzás volt, gondolom nem tenne semmi ilyesmit.
- De most komolyan? Képes voltál így lefényképezni? - Azért jobban örülnék annak, ha nem csinálna rólam olyan képeket, amiken mindössze csak ennyi ruhát viselek. Aztán nehogy a végén elvesszem, vagy ellopják a telefonját és a képek napvilágra kerüljenek. Egy ilyen botrány végett még a karrierem is bánhatja.
- Ne is gondolj erre! - Még csak az hiányzik, hogy akt képek készüljenek rólam. Nem vagyok olyan típus, aki ilyen képeket engedhet meg magának.
- Nem hiszem, hiszen fűt a szerelem. - Közelebb lépve hozzá kezeimet össze kulcsoltam tarkója mögött, így csókoltam meg ismét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime20.02.14 23:45

Összeráncolom a homlokomat, és felvonom az egyik szemöldökömet. Elég érdekes, hogy így mondja ezt nekem, bár lehet, hogy ezt inkább kihagynám. Bármennyire is élvezném, ha hozzám bújnának – már ha megengedné ezt is -, de azért csajos témákról nem akarok beszélni. Gondolom egy ilyen bulin csajos dolgokról beszélgetnek.
- Inkább kihagyom. – Mondom halvány mosollyal az arcomon, hogy ne bántsam meg, körömlakkozni meg ilyeneket nem szeretnék. Fogalmam sincs, hogy hogyan is gondolta ezt, de szerintem jobb lenne, ha egy estét külön töltenénk, csak a barátokkal. Akkor szenteljük már rájuk az egész tekintetünk
- Hogy-hogy mi? Szerintem elég egyértelmű. A szex az megcsalás. – Nézek rá nagy szemekkel, mert nálam az számít megcsalásnak, bár tudom, hogy nála már a mosoly is annak számít, ahogy az előbb kiderült. Nem tudok Charlotten kiigazodni, de szerintem hamarosan ő is meg fogja velem osztani, hogy nála mi számít megcsalásnak.
- A nászéjszakán? Miért? Lesz nekünk olyan? – Meglepett fejjel tekintek rá, mert az elég sokára lesz, mert nem házasodhatunk még össze. És igazából nem is tudom, hogy elmegyünk-e egyáltalán ilyenre. Ahogy megismertem Charlottet nem szeret sehova se utazni, így a nászéjszaka nem is lenne.
- Oké! – Egyezek ebbe bele, bár nem tudom, hogy mit vár tőlem, mert nem csináltam semmit legutóbb, csak próbáltam megvédeni a szerelmemet, de váratlanul támadtak rám, így esélyem sem volt megvédeni magam. Bár lehet, hogy nem is tudhattam volna. A bordarepedéssel meg nem tudok mit kezdeni, remélem, hogy most már annyira összeforrt a csontom, hogy nem fog egy rossz mozdulat miatt elrepedni. Charlottera hagyom, hogy mihez van érzékem, mert én igazából nem tudom. Csak úgy jön, szinte nem is csinálok semmit, csak magától értetődő. Nem szeretek szerény lenni, ezért egyből mondok valami egoista beszólást. Úgyis így szeret, mert ilyennek ismert meg, így csak elnevetem magam, ahogy vissza is vonja, amit az előbb mondott.
- Mert tudatni akarom mindenkivel, hogy van valakid. Elvégre mégsem pisilhetlek körbe, mint a kutyák, akik megjelölik a területüket! – Nevetek a metaforán, mert elég abszurdnak tűnik, elvégre nem csinálnék ilyet, hogy lepisilem a menyasszonyom, hogy ezzel megjelöljem a területemet. Szerintem hamarosan egy pofont is fogok kapni, mert túlságosan is vicces kedvemben vagyok. De szeretem a határokat feszegetni.
- Így? Ilyen gyönyörűen? Igen! – Javítom ki, bár gondolom a ruha hiányosságára értette, de engem ez nem érdekel. Az enyém, és akkor csinálok róla képet, amikor akarok. Közelebb lépkedek hozzá, hogy célozzak arra, hogy mit szeretnék még lefényképezni. Persze, gondoltam, hogy ezt nem fogja megengedni.
- Csak én látnám! – Bizonygatom, mert nem mutatnám meg senkinek, viszont így bármikor meg tudnám nézni, amikor épp nincs velem, mert dolgozik vagy egyéb elfoglaltsága van.
- Attól még megfázhatsz! Nem szeretem, ha beteg vagy, mert akkor elviselhetetlen vagy! – Nézek bele a szemébe, mert ahogy szokták mondani az orvosok a legrosszabb betegek és ez Charlotte esetében is így van. Nem szeretem, ha nyűgös, morcos és elküld, amikor segíteni próbálnék neki. Hagyom, hogy a karjait a nyakamba tegye, és viszonozom a csókját, miközben a telefonomat a zsebembe csúsztatom. Kezeimet ezek után a derekára fonom.
- Várj! – Hagyom abba a csókot, majd ahogy vagyunk hátra lépek és lekapcsolom a sütőt, mert szerintem már készen van. Nem lenne jó, ha odaégne. Amint ezzel megvagyok, közelebb hajolok hozzá és újból megcsókolom, miközben hátráltatom a pulthoz. Megvadulok, ahogy csókol.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Lotty&Mona
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-