welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_lcapChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Voting_barChad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime21.02.14 13:35

Néha azért én sem bánnám, ha itt lenne, mikor a barátnőim eljönnek hozzám, de szerintem halálra is unná magát, ha végig kellene hallgatnia azt a sok csajos témát, amikről ilyenkor fecsegni szoktunk. Általában megvitatjuk a kórházban létre jött szerelmi szálakat és viszonyokat, vagy éppen botrányokat.
- Semmi sem erőszak, de ha mégis meggondolnád magad, akkor csak szólj. - Egyszer tényleg itt maradhatna, hogy megtapasztalja mit is csinálnak egymás között a csajok. Egy kis pletyka partin kívül nem igen csinálunk többet, maximum a divatról esik pár szó, na meg a munkánkról, általában mindig ezek a fő témák.
- Még szép, hogy az már annak minősül! De nálam már a csók is az, szóval rajtam kívül senkit sem csókolgathatsz, de ha mégis megtennéd, akkor biztos lehetsz abban, hogy engem már soha többé nem fogsz megcsókolni. - Azért ezt már az elején jobb letisztáznunk. Nálam a megcsalás tényleg megbocsájthatatlan bűnnek minősül. Ha pedig egyszer is félre lépne, akkor az ajtómon is kiléphet örökre, ahogy az életemből is.
- Igen lenni fog nászéjszakánk. Szeretnék elutazni valami romantikus helyre, hogy egy egész héten át együtt legyünk, sőt ha úgy akarjuk, akkor egész héten az ágyban lehetünk. - Tényleg nem vagyok oda az utazgatásokért, de azért a nászéjszakát mégis szeretném valami romantikus helyen tölteni. Csak kettesben vele, ha lehet egész nap csak az ágyban lennék vele, úgy élvezve a mézes heteket.
- Nos, már nem kell a nyakamat kiszívnod, hiszen mindenki láthatja a gyűrűt az ujjamon. - Tudom, hogy Chad nagyon is szereti ezt tenni velem, de én nem örülök neki annyira. Egyrészt mert kissé fájdalmas is, másrészt pedig mindig oda kell figyelnem arra, hogy takargassam a foltokat. Zavarba ejtő, ha a kórházban a betegeim feltűnően bámulják.
- Mit tartasz ebben gyönyörűnek? - Még mindig csak egy bugyi és egy pántos felső van rajtam, ebben nincs semmi gyönyörű, még csak ki sem vagyok sminkelve.
- Érd be azzal, hogy csak te láthatod élőben is. - Ezért nem is fogom neki megengedni, hogy pucér felsőtestemről csináljon képet, elég neki ha csak a fantáziájában él ez a kép rólam, na meg Chad tényleg nap, mint nap szembesül melleimmel testközelből is.
- Hogy én elviselhetetlen? Drágám te vagy betegen elviselhetetlen! - Azért én sem vagyok olyankor könnyű eset, de szerintem Chad túlszárnyal rajtam, viszont lényegtelen is, ez miatt már nem szeretnék vitát indítani. Legyen elég annyi, hogy egyikünk sem lenne jó beteg.
- Szerintem ki kellene venned a sütőből. - Mondom miután ismét megcsókolt, de már a pultnál állva. Szerintem hiába kapcsolata le a sütőt, még lehet annyira meleg, hogy így is megégjenek a sütik, én pedig nem akarom, hogy Chad munkája kárba vesszen, csak mert most képtelen elszakadni ajkaimtól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime21.02.14 19:28

Fogalmam sincs, hogy mi történik egy ilyen csajos bulin, de ha nem engem ölelgetnek, akkor inkább kihagynám. Láttam már filmekben ilyen pizsi partys estét, így tényleg nem vennék rajta részt. Szerintem Charlotte is sokkal elengedettebben beszélgetne a barátnőivel, akár a srácokról is, mintha itt lennék. Bólintok egyet, hogy majd egyszer meglátom, de nem valószínű, hogy itt maradok, ha csak nem én vagyok a középpontban. A megcsalást is tisztázzuk kettőnk között és én úgy vagyok vele, hogy a szex az megcsalás, igaz rosszul esne, de szerintem adnék neki még egy esélyt, hiszen szerelmes vagyok. De amit ő mond, kikerekednek a szemeim. Ez most komoly? Egy csók is? Kicsit fenyegetően hangzanak az utolsó szavak, de bólintok egyet, hogy megértettem. Nem szándékozok más lányokat csókolgatni.
- És ha te csókolózol valakivel, tehát így megcsalsz úgy mond, akkor ez miatt te szakítanál vagy eldönthetem, hogy megbocsájtom-e vagy sem? - Kérdezek rá erre, bár tudom, hogy önszántából ezt nem tenné meg, de bármi megtörténhet. Azért kíváncsi vagyok arra, hogy adna-e nekem egy esélyt arra, hogy én eldönthetem-e, hogy vele maradok-e vagy sem. Remélem, hogy nem fogja félreérteni a kérdést, és arra ad választ, amit tudni szeretnék.
- És milyen romantikus helyre gondolsz? Van valami ötleted, ahol el tudod ezt képzelni vagy nincs? - Kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan hely, ahova elszeretne jutni, még ha nászút keretén belül is. Majd, hogy az utolsókra is reagáljak közelebb hajolok hozzá, attól félve, hogy valaki meghallja.
- Azt akár most is megtehetnénk. - Mondom neki vigyorogva, ahogy elhajolok a fülétől, mert elvégre szabadságon vagyunk és megtehetjük azt, hogy egész héten az ágyban vagyunk.
- De olyan jó. Finom vagy! - Nyafogok egyet, hogy azért ne tiltja ezt meg nekem, csak azért, mert ott a gyűrű az ujján. Ő még úgysem szívta ki a nyakamat, bár annyira nem is lényeges.
- A természetes szépséget. Most nincs rajtad smink, se csinos ruha. És így természetesen a legszebb egy nő. - Nézek rajta végig, igaz úgy is tetszik, ha csinosan fel van öltözve és ki van sminkelve, de azért ez a természetes önmaga. Őszinte vagyok vele, remélem, hogy értékeli.
- Ajj... - Húzom el a számat, mert fényképezni is akarok, de tudom, hogy erre sem fogom tudni rávenni. Viszont kilyukadunk a betegségnél is, de Charlotte sem egyszerű, így inkább ráhagyom egy apró mosollyal. Igen, én rettenetes beteg vagyok, de ilyen a természetem, nem tehetek róla. A csókját viszonozom, viszont gyorsan le is kapcsolom a sütőt, majd tovább csókolom. Annyira vágyromboló néha a beszólásai. Sóhajtok egyet, megforgatom a szemeimet, és ott hagyom, hogy kivegyem a sütőből a tepsit, természetesen fogó kesztyűvel. Amint ez megvan visszamegyek hozzá és újból csókolni kezdem. Ösztönzöm arra, hogy ugorjon fel rám, majd ha ezt megcsinálta, akkor így felsétálok vele az emeletre, ahol az ágyba döntöm és úgy csókolom tovább. Szeretem, hogy a lábai a csípőm körül vannak, bár nem tudom, hogy amint leraktam elveszi-e őket, vagy hagyja, hogy ilyen közel legyek hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime22.02.14 12:13

Amint túlestünk a csajos este megbeszélésén úgy merül fel egy egészen más téma kettőnk között. Ezt tényleg jobb lesz most letisztázni, mert én ezeket a dolgokat nagyon is komolyan gondolom. Nem tudnék mellette maradni abban a tudatban, hogy más nőhöz ért, hiába is szeretem. Szerintem elvárhatok tőle annyit, hogy ne keresse más nőknél a boldogságot, ha már az én ujjamra húzta fel a gyűrűt, más különben biztosan hozzá vágnám az eljegyzési gyűrűmet, ha megtudnám, hogy megcsalt.
- Téged szeretlek, ezért soha nem fogok senkivel sem csókolózni, csak is veled. - Határozottan ejtettem ki minden egyes szavamat, mert nagyon is komolyan gondoltam azt, amit mondtam.
- Persze ha valakit szájon keresztül élesztek újra az nem számít csóknak. - Azért ezt még gyorsan hozzá tettem, nem mintha nem lenne teljesen nyilvánvaló.
- Viszont ha az egyik kollégám felbátorodva hirtelen megcsókolna és még ellenkezni sem lenne időm, mielőtt ajkaink össze érhetnének... Szóval biztosan nem viszonoznám a csókot, sőt el is lökném magamtól, de elmondanám neked a történteket. Nem akarom, hogy titkaink legyenek, de szerintem ez megbocsájtható... - Ez csak egy elmélet, mert ilyen nem fordult velem elő és nagyon remélem, hogy ha eddig ezt megúsztam ezek után is megfogom. Remélhetőleg most, hogy a gyűrű az ujjamon van egyik férfi kollégám sem szeretne nálam bepróbálkozna.
- Azt hiszem egészen el tudnám képzelni a nászutunkat valami napos, homokos, tengerpartos helyen. - Valami ilyesmire gondolok, persze Párizs is nagyon vonzónak tűnik, mégis jobban vonz a tenger gondolata. Persze ebbe neki is lesz beleszólása.
- Ahogy téged ismerlek neked nagyon is tetszene, ha egy héten át ki sem kelnénk az ágyból. - Persze ez a nászutunkon egészen kivitelezhető tudna lenni, de most azért szeretnék vele mást is csinálni, vagyis más elfoglaltságokat is, lehetőleg olyanokat, aminek nem a fő helyszíne a hálószoba.
- Szóval finom vagyok? - Ez már majdnem úgy hangzott, mintha Chad egy egészen kicsit kannibál lenne, persze erről szó sincs, de azért különös mód nagyon is szeret harapni és a nyakamat kiszívni.
- Azért nem sokan láttak így, érezd csak nyugodtan szerencsésnek magad ez miatt. - Egy kezemen meg tudnám számolni azoknak számát, akik elé kimernék így állni, ahogy most előtte is vagyok. Mégis el kell szomorítanom, mert nem megyek bele, hogy hiányos öltözetben képeket csináljon rólam. Elégedjem meg annyival, hogy élőben gyönyörködhet bennem.
Hirtelen újra a hálóban találtam magam, már a hátam az ágyat érintette, lábaim pedig még mindig Chad derekát ölelték körbe.
- Kicsim a mai napunk csak ebből fog állni? - Lényegében a szeretkezésen kívül nem is csináltunk semmit sem, azért alaposan ki tudja használni azt, hogy szabad napokat vettem ki, de azért azt hittem, hogy más programokat is be fogunk iktatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime22.02.14 16:37

Szeretnék tudni valamit, hogyha már ennél a megcsalásos dolognál tartunk, de tudtam, hogy nem fog arra válaszolni, ami a kérdésem volt. Pedig tényleg tudni akarom, hogy eldönthetem-e, hogy vele maradok vagy nem ad választást a számomra és egyből ő szakítja félbe a kapcsolatunkat. Azért jó tudni, hogy engem szeret, bár érezteti velem, de szeretem, ha tudatja is.
- Még így másfél év után is? - Nézek bele a szemeibe, mert engem annyira megbabonázott, hogy még mindig ugyanúgy szeretem, amikor megismertem. Összeráncolom a homlokomat, amikor az újraélesztést hozza fel. Azt hittem, hogy ez elég egyértelmű és tart annyira felnőttnek, hogy nem feltételez rólam olyat, hogy ez miatt neheztelnék rá. Elvégre már azt is elfogadtam, hogy félmeztelen srácokkal is érintkezik.
- És ez az én esetemben is igaz? - Persze nem akarok ezzel takarózni, de már találkoztam ilyen csajokkal, akik hirtelen támadják le az embereket. Nem fogom őt megütni, mert nőket nem bántok, sőt még nem is biztos, hogy ellökném, mert a végén a rendőrség kopogtatna az ajtómon, hogy erőszakoskodtam. Azért a számomra még mindig keményebb a jogszabály, mint Charlottenak. Örülök, hogy van egy hely, ahova vágyik, így könnyebb lesz majd a szervezés, ha odakerül a sor.
- Például Miaim Beach vagy Florida? - Ezeken még úgysem voltam és úgy hallottam, hogy mindegyik nagyon szép. Ráhibázott arra, hogy nagyon is tetszene ha az ágyban lennénk, de ott nem csak szexelhetünk. Rengeteg mindent lehet az ágyban csinálni, a közös tv-zéstől kezdve az ágyban evésig.
- Csak, mert ott tudlak kényeztetni. - Nézek rá nagy szemekkel, hogy higgyen nekem, elvégre ott sokkal kényelmesebb a masszírozás, mint így állva.
- Izgató a harapdálás. - Csak ennyit válaszolok a kérdésére, mert szerintem az, bár nem tudom, hogy ő miért nem érzi ezt. Tudom, hogy őt is fel lehet tüzelni, ha olyan helyen harapom meg, ahol érzékeny. Például a fülénél vagy a nyakát, bár az utóbbinál szerintem már kezd immúnis lenni.
- Mindenképp. - Kacsintok rá, mert már más miatt is szerencsésnek érzem magam. De ezt az előbb magyaráztam el neki. Gyorsan kiveszem a sütőből a sütit, ha már ezt akarja, majd felviszem a szobába és az ágyban fekszek vele.
- Hogy te milyen szexmániás vagy? Másra nem is tudsz gondolni? - Ráncolom össze a homlokom, mert mint az előbb kifejtettem magamban, mást is lehet csinálni. Igaz ez már újnak számít, ez a becenév, ahogy megszólított.
- És vajon hány pasidat szólítottad "Kicsimnek"? - Nézek bele a szemeibe, bár ahogy ismerem, azt fogja mondani, hogy előttem senkit sem becézgetett így. Én nem szeretem ezeket mondani, még nem is szólt meg érte, hogy Charlottenak hívom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime22.02.14 18:46

Nem is értem miért kell ezt a dolgot ennyire túl beszélni. Akit szeretünk azt nem csalunk meg, ennyiről lenne szó. Biztos vagyok abban, hogy sosem fogom megcsalni, akkor sem ha éppen össze vesznénk, nem fogom más karjaiban keresni a boldogságot addig még a mi kapcsolatunk romokban álli. Nem fogok játszani az érzelmeivel, mindig őszinte fogok lenni vele, ezt már most garantálhatom.
- Igen, még így másfél év után is. - Ismételtem el szavait, mert tényleg így van, még mindig szeretem. Szerintem idővel ez a szeretet nem fog elmúlni, habár fel sem tűnt, hogy ilyen régóta együtt vagyunk már. Nem is tudom, valahogy túl gyorsan múltak el ezek a felhőtlen, boldog pillanatok, amit együtt töltöttünk.
- Akkor meg tudnék bocsájtani, ha szó szerint letámadnának és még véletlenül sem viszonoznád a csókot, hanem egyből ellenkeznél. - Mert ha engem csókolna meg az egyik kollégám, akkor nem viszonoznám a csókot, miközben még szorosan magamhoz is ölelem, francokat! Azon lennék, hogy ajkaink minél hamarabb elváljanak egymástól. Hiszen nekem vőlegényem van, akit sosem csalnék meg.
- Inkább Bahamákra gondoltam. Szeretném emlékezetessé tenni a mézes heteinket. - Nem csak egy kis kiruccanásra gondoltam a közeli államba, én egészen komolyan terveztem a nászutunkat. Tényleg azt akarom, hogy emlékezetes legyen és úgy emlékezzünk vissza, hogy nagyon élvezetes volt a közös életünk kezdetet.
- Inkább fájdalmas. - Kettőnk közül nekem mindig jobban fáj az, hogy harapdál. Lassan tényleg kezdek hozzá szokni ahhoz, hogy imádja ezt tenni velem. Már szokatlan is lenne, ha Chad nem készítené ki a nyakamat. Az egyik percben még a konyhában voltunk, aztán gyorsan a hálóban találtuk ismét magunkat. Ezért csak egyetlen dologra tudtam gondolni, talán most becsaptak az ösztöneim? Nem hiszem, abból ahogyan csókolt szinte biztosra vettem, hogy képtelen lesz magának megálljt parancsolni.
- Hogy én lennék szexmániás?! - Meglepődtem ezen, méghozzá nagyon is. Kettőnk közül természetesen nem én vagyok az, akire ez a jelző illene.
- Mi másra gondolhatnék? Felhoztál a hálószobába, ezért... - Inkább elharaptam a mondatom végét, szerintem pontosan tudja, hogy hogyan hangozna a folytatás.
- Ha hiszed, ha nem eddig senkit sem becéztem így, de ha nem tetszik, akkor nem foglak kicsimnek szólítani. - Mindössze csak kedveskedni próbáltam ezzel a becézéssel, de valójában eddig nem igen használtunk egymásra efféle beceneveket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime22.02.14 19:58

Vigyorgok, ahogy még mindig ugyanúgy érez irántam, mint én iránta. Melegség tölti el az egész testemet, mert szerelmes vagyok és még így másfél év után is tudok a rózsaszín ködben repkedni, ha a szemeibe nézek. Felhőtlenül boldog vagyok mellette és szeretném, ha ez továbbra is így maradna.
- Én is szeretlek! - Csillogó szemekkel mondom, bár azt hiszem, hogy ez látszik rajtam, így nem is kell mondanom. De mégis csak szeretem vele ezt tudatni. Kicsit megnyugszok, mikor rám is vonatkozik, hogyha letámadnak, akkor nem szakít velem.
- Csak remélem, hogy hinni is fogsz nekem, ha nem előtted történik ez. - Eddig nem nagyon hitt nekem és a nőknél ismerem ezt, hogy hamar megrendül a bizalmuk. Nem tudom, hogy kinek hinne, ha valóban megtörténne a baj. Nekem vagy a nőnek, aki közénk akarna állni. Mindenesetre remélem, hogy ilyenre nem kerül sor. Viszont egy jobb témánál tartunk, így már mosolygok rá, mikor végre mond egy konkrét helyet.
- Mehetünk oda is. Rajtam nem múlik. Bármit, amit akarsz. - Azt szeretném, hogy olyan legyen a nászutunk, hogy mindig is emlékezzen arra, hogy miért mondott nekem igent. Megakarok neki mindent adni, hogy lássa, azért mert fiatal vagyok, nagyon is komolyan gondolom a kapcsolatunkat és más vagyok, mint a többi. Kicsit meglep és ez az arcomra is kiül, mikor kiderül, hogy nem is élvezi a harapdálást.
- Azt hittem, hogy számodra izgató. - Összeráncolom a homlokomat, mert itt nem a nyakkiszívásra gondolok, hanem a finom harapdálásra, amit a mellei kényeztetésénél is szívesen alkalmazom és eddig úgy vettem észre, hogy élvezi. Ezek szerint nagyon is félreértelmeztem a reakcióit. Amint felkerülünk a hálószobába, elég érdekes dolgot kérdez tőlem, pedig most egyáltalán nem ez volt a tervem.
- Most is te gondoltál erre. - Rántom meg a vállaimat, mert ő hozta ezt fel egyből, pedig meg sem várta, hogy mit akarok tőle.
- Azért hoztalak fel, hogy ne keljen felsétálnod. Csak kedveskedni akartam ezzel, de akkor soha többet, ha ennyire félreérted. Gondoltam kicsit kényeztetlek, megmasszírozom a hátad, egy talp masszázs, majd egy forró habfürdő. De most már nem. Belegázoltál a lelkivilágomba! - Mondom kicsit sértetten, mert nem minden percben jár az agyam a szexen. Szeretek vele is foglalkozni, hogy jól érezze magát velem, de ez most valóban fájdalmas feltételezés volt. Ezért, ha enged a lábaival, akkor leszállok róla.
- Tetszik, de csak azért, mert te mondod. Mástól nem viselném el. - Mondom immáron állva - ha az előbb elengedett -, és mellkasom előtt összefonom a karjaimat. Csalódott vagyok még mindig az előbbi miatt, de most már nem fogom ezt megcsinálni vele, amit terveztem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime23.02.14 4:50

A mi kapcsolatunk nem az a bizonyos szokásos kategóriában mozog. Sok, sőt túl sok dolog szól ellenünk, mi mégis képesek vagyunk a szívünkre hallgatni. De hát ilyen a szerelem. Nem dönthetjük el, hogy mikor és kibe leszünk szerelmesek, egyszerűen csak megtörténik, úgy ahogy, kettőnk között is.
- És mindig is szeretni fogsz? - Szeretném ha a válasza igen lenne, még akkor is ha tisztában vagyok azzal, hogy még Chad sem tudhatja előre, hogy meddig is fog szólni a közöttünk lévő szerelem. Most még minden szép és jó közöttünk, de talán egy napon mindketten arra ébredünk, hogy elmúlt a kettőnk között lévő szikra. Azért mégis remélem, hogy erre sosem fog sor kerülni.
- Bízom benned, ezért neked hinnék. - Jó, persze ez abszurd egy egészen kicsit, de még sem annyira, ha azt nézzük, hogy a mostani nők mennyire átvették a kezdeményezést. Inkább jobb, ha ebbe bele sem gondolok.
- Nos, most nagyon is ezt akarom. De ki tudja? Talán mire eljutunk a házasságig egészen máshova szeretnék elmenni nászútra. - Mert ahogy az előtt beszéltük nagyon is éveket fogunk még várni az esküvővel, addig pedig párszor megváltozhat a véleményem arról a helyről, ahol szívesen lennék vele. Lényegében mindegy, hogy hová megyünk, csak együtt legyünk.
- Akkor az, mikor nem viszed túlzásba. - Mert tényleg általában óvatosan harapdál, viszont amit a nyakammal szokott művelni, nos azt nem is tudom szavakba önteni. Eléggé szépen ki szokta készíteni a nyakamat, én meg takargathatom hosszú nyakú felsőkkel, meg sálakkal a remek művét.
- Még szép, hogy féltre értettem! - Nem is gondoltam volna, hogy efféle szándékai lennének velem. Hiszen odalent azt mondta, hogy gyönyörű vagyok és nagyon be szeretett volna jutni a felsőm alá, aztán felhozott, ki ne gondolt volna arra ezek után, hogy ebből biztosan szeretkezés lesz?
- Ugyan már kicsim, ne legyél már ilyen. - Persze, hogy engedtem, ha le akar szállni rólam csak tegye, de én is felkeltem az ágyról, hogy elé állva finoman végig húzzam arca vonalán kezemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime23.02.14 13:27

Gondoltam, hogy ez a kérdés előbb-utóbb felüti a fejét. Ezt viszont muszáj megmosolyognom. Imádom, mikor ennyire bizonytalan, ez még az elviselhető kategóriába tartozik. Túlságosan is fél, hogy egyszer azt mondom neki, hogy találkozzunk másokkal is, de biztos lehet benne, hogy ez soha sem fog megtörténni.
- Igen. Örökké! - Ejtem ki a szavakat szerelmesen. Imádom ezt a nőt, nem tudom elképzelni azt, hogy ne szeressem. Még ha el is múlik a szerelem köztünk, még akkor is szeretni fogom barátként. Tudom, ez nem lenne számára vigasz, de attól még ezt így magamban letisztázom, és nem is mondom el neki. Ő egyben a barátom és a menyasszonyom is immár. Annyira belézúgtam, hogy számomra akkor is abszurdnak tűnik, hogy már nem leszek belé szerelmes. Kicsit megnyugszok, mikor biztosít róla, hogy nekem fog hinni.
- Akkor jó, mert tudod nem vagyok nőcsábász! - Mondom halvány mosollyal az arcomon, és ezt valóban meg is tapasztalhatta már velem kapcsolatban. Nem hajtanék más nőre, mikor megtaláltam az igazit, akibe szerelmes is vagyok. De nem akarok ilyen helyzetbe belecsöppenni, mert az egy dolog, hogy most mit mond, de ki tudja, hogy amikor megtörténne, akkor mit is mondana.
- Ahova akarsz menni, odamegyek én is. - Biztosítom erről, mert nekem teljesen mindegy, hogy hova megyünk, a lényeg, hogy vele lehessek. Nem is akarom megmondani, hogy melyik úticélt válasszuk, mert nekem tényleg mindegy.
- Az is a te hibád! Ha nem hergelsz, akkor nem szívom ki a nyakad. - Nyújtom ki a nyelvemet, bár nagyon is szeretem, mikor játszadozik velem, de akkor viselje a következményeket. Ha beindulok, akkor vadul neki támadok, és ezt már kitapasztalhatta. Viszont kedvességből hoztam fel, hogy egy kicsit kényeztessem, de fáj az, amit feltételezett rólam. Ezért is sértődök meg egy kicsit, eddig még úgysem volt részem ebben. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog most csinálni. Fel is kelek róla, mert tényleg megbántott egy kicsit, és most nem fog ez elmúlni a két gyönyörű szép szemeitől.
- Nem vagyok! - Duzzogok, majd hagyom, hogy végig simítson az arcomon, nagyon is imádom, amikor ilyen gyengéden ér hozzám, de most nem engedek. Hason fekszek az ágyon, a párnába temetem az arcomat, és kíváncsi vagyok, hogy hogyan akar kiengesztelni. Vagy csak szimplán itt hagy, de akkor biztos lehet benne, hogy ma nem alszok vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime24.02.14 3:44

Szeretném azt hinni, hogy a mi szerelmünk tényleg örökre szólhat, hogy nem csak a filmekben létezik olyan, hogy együtt öregednek meg szerelmesen. Ahogyan azt is, hogy ha kimondjuk az oltár előtt az igent, onnantól kezdve senki sem állhat közénk.
- Honnan lehetsz ennyire biztos benne? - Ezzel nem akartam megkérdőjelezni az irántam érzett szerelmét, de azért mégis érdekel, hogy honnan tudja, hogy én vagyok számára az a nő, akivel le szeretné élni az életét. Elvégre eljegyzett, ez pedig csak azt jelenti, hogy komolyak velem kapcsolatban a szándékai, de mégis honnan tudhatja, hogy nem fogja megbánni idővel a dolgot? Ez az egész annyira bonyolult, ha tőlem kérdezné ezt, akkor biztosan nem tudnék rá választ adni. Nem tudnám megmagyarázni, egyszerűen csak érzem és addig biztos fogok lenni abban, hogy hozzá tartozok, míg érezni fogom a szerelmét és szeretni fogom.
- Miért én szerinted pasifaló lennék? Nem vagyok az, de ettől még a férfiak ugyan úgy bepróbálkoznak nálam is. - Számtalan páciensemet és kollégámat vissza kellett már utasítanom. Ha már itt tartunk, akkor őt is vissza utasítottam jó párszor. Aztán mégis túl nőttek rajtam az iránta táplált érzelmek.
- Még szép! Hogy is nézne ki, ha a nászutunkat külön töltenénk? - Lényegében teljesen mindegy, hogy hol vagyunk, csak együtt legyünk. Mégis szeretnék egy szép helyen lenni vele, emlékezetes pillanatokat okozva egymásnak, amikre később mosolyogva emlékezhetünk vissza.
- Hogy én hergellek?! - Nem hiszem, hogy szokásom lenne bármi effélét is csinálni, persze lehet, hogy Chad egészen máshogy látja ezt az egészet. Viszont az nagyon nem tetszik, hogy ennyire megsértődött azért, mert most mertem én véletlenül gondolni helyette is a szexre.
- Nem áll jól neked a sértettség. - Így olyan, mint egy nagyra nőtt gyerek, már csak toporzékolnia kellene a teljes összhatás elérésében. Hason elterült az ágyon, most mégis mit vár tőlem? Vettem egy mély levegőt, majd oda ültem mellé az ágyra. Finoman egyik kezemmel elkezdtem hátát simogatni.
- Szóval most annyira haragszol rám, hogy még megcsókolni sincs kedved? - Azért próbáltam felmérni a jelenlegi helyzetünket, kíváncsi voltam rá, hogy mennyire vészes a helyzet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime24.02.14 4:27

Szeretem őt, és még egy pár évig szeretném ezt érezni iránta. Mondjuk a megöregedésünkig biztosan. Azt akarom, hogy minden tökéletes legyen, hiába tűnik tőlem túl nyálasnak. Azt akarom, hogy Charlotte jól érezze magát velem, és boldog legyen. A kérdésére meg igazán nem tudok válaszolni, így muszáj egy kicsit elgondolkoznom ezen.
- Csak érzem. Nem kértem volna meg a kezed, ha nem így lenne. Veled akarok lenni örökre. - Mondom határozottan, mert biztos vagyok az érzéseimben. Ha nem szeretném ennyire, akkor nem is tepertem volna érte és az első elutasításnál hagytam volna őt. De a kezdetektől érzem ezt az érzést, hogy ő kell nekem és ő megadhatja azt, amire vágyok. Szeretném, hogyha hinne nekem és nem állna a szerelmünk közé semmi és senki.
- Tudom. De a filmekben sem a srácnak hisznek, akit szeretnek, hanem inkább a csábítónak. - Rántom meg a vállaimat, mert ez mindig így szokott lenni. Ezért jobb, hogy letisztáztam vele, hogy nem vagyok nőfaló, de szerintem ezt már rég tudhatja rólam, mert ha nem így lenne, akkor az első együttlétünk után itt hagytam volna. Most pedig már másfél éve együtt vagyunk és boldogabb vagyok, mint valaha.
- Nem így értettem. - Muszáj megmosolyognom, mert nyilván együtt megyünk. De gondolom az meg se fordult a fejében, hogy azért mondtam, hogy válassza ki a helyet, majd mindent elintézek utána. Szeretném, ha felejthetetlen lenne a nászutunk és nem abból állna, hogy veszekszünk, miért nem ide, ide és ide mentünk inkább.
- Aha. De nagyon jól csinálod! - Bólogatok, mert odalent is ő mondta, hogy tépjem le róla a ruhát. Mi ez, ha nem hergelés? Persze, élveztem, de ennek következtében nagyobb folt lett a nyakán. Ilyenkor teljesen megvadulok, amit már tudhat rólam és nem bírok magammal. Nem mondok semmit sem, hogy nem áll jól a sértettség, csak morgok, majd elfekszek az ágyon. Arcomat a párnába temetem, hogy hátha megfulladok. Érzem, ahogy simogatja a hátamat és élvezem is, mert libabőrös is leszek. A kérdésére megrázom a fejem, de nem azért, mert nemleges választ adok, hanem más miatt és ezt el is árulom neki, felemelt fejjel, hogy hallja.
- Ugye fogalmad sincs, hogy hogyan engesztelj ki? - Pillantok hátra a vállam felett, mert szerintem ezzel a kérdéssel valóban fogalma sincs, hogy most mit csináljon. Ez pedig egy kicsit elszomorít, mert én tudom, hogy mit csináljak, ha megbántom, de neki látszólag ötlete sincs. Amíg várok a válaszra, addig a fejemet is leteszem a párnára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime24.02.14 18:47

Tinédzser koromban számtalan romantikus regényt olvastam, közben pedig arról fantáziáltam, hogy egyszer majd velem is megtörténnek azok a szép dolgok, amik a főszereplőkkel. Aztán, ahogy egyre idősebb lettem úgy cserélődtek a regények anatómiai könyvekre és egy idő után erről meg is feledkeztem, aztán pedig már egyáltalán nem gondoltam rá, úgy bele temetkeztem a munkámba. Aztán jött Chad és a régen olvasott regények szinte életre keltek, de most én voltam a főszereplő személy szerepében.
- Ahogy én is. - Szavak helyett mégis inkább tetteim beszéljenek helyettem, ezért is csókoltam meg ismét. Egyszerűen csak érezni szerettem volna puha ajkai édes ízét. Egy pillanatig sem bánnám ha úgy alakulna, hogy tényleg egészen addig együtt maradunk még az lehetséges.
- Még szerencse, hogy ez a való élet, és itt neked hinnék. - Miért ne hihetnék neki ha az igazat mondja? Nekem csak annyi a dolgom, hogy hinnem kell benne és abban is, hogy túlságosan szeret ahhoz, hogy önszántából valaki mást csókoljon meg helyettem.
- Tudom, hogy hogyan értetted. - Azért mégis elnevetem ezen magam. De szerintem ennyivel le is tudhatnánk a témát, hiszen nincs értelme már most a nászutunkat tervezgetni, mikor még azzal sem vagyunk tisztában, hogy mikor mondanánk ki egymásnak azt a bizonyos igent. Nekem még az sem lenne az ellenemre, ha mondjuk a ceremónia is a tengerparton történne a szűk család, barátok jelenlétre mellett, mert nem szeretnék nagy felhajtást ebből az egészből. Azért fogok hozzá menni mert szeretem és nem azért, hogy egy hatalmas bulit rendezzek mindenkinek.
- Úgy látszik ebben legalább tehetséges vagyok. - Komolyan mondom, hogy nem direkt csináltam vele, egyszerűen csak megtörténik és észbe sem kapok, hogy mit is művelek, de ezek szerint nincs Chad ellenére. Az viszont, hogy azt mertem róla feltételezni, hogy ismét vágyna rám az nagyon is kicsapta nála a biztosítékot.
- Nem igazán... - Megadóan vállat vontam, vettem egy mély levegőt, majd elterültem háton az ágyon. Nem igazán érzem jogosnak a sértettségét, ezért azt sem tudom, hogy hogyan kellene kiengesztelnem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime25.02.14 3:40

Halványan mosolygok, mert nagyon is boldoggá tesz azzal, hogy ugyanazt érzi, amit én. Tényleg nem tudnám leírni, hogy honnan tudom, egyszerűen csak érzem. Viszonozom is a puszit és egy kicsit el is nyújtom. Szeretek vele csókolózni, mert nagyon is jól csinálja, és tényleg édesek az ajkai. Számomra a következő szavak nagyon is sokat jelentenek. Persze, nem rohanok egyből egy másik nő karjai közé, hogy ezt kipróbáljam, de jobb ezt előbb letisztázni, mielőtt elveszíteném őt.
- Megnyugodtam. - Csak ennyit mondok, mert tényleg nagy kő esett le a szívemről. Nem is tudom, hogy mit csinálnék, ha azért hagyna el, mert egy másik nő nincs tisztában azzal, hogy mi a szerelem. Majd az esküvőről is szó esik, a nevetésére pedig csillogó szemekkel pillantok rá. Szeretem nézni, ahogy nevet, mert annyira jól áll neki. Bele is bambulok a nevetésébe, majd csak azon kapom magam, hogy megint más témáról beszélünk.
- Meg másban is! - Kacsintok rá és szerintem most értheti, hogy mire is akarok kilyukadni. Persze az előbbi feltételezése nagyon is rosszul esett, mert nem gondolok mindig a szexre, szeretem máshogy is kényeztetni a menyasszonyomat. Be is fekszek sértődötten az ágyba, és élvezem, ahogy simogatja a hátamat. Kicsit csalódott vagyok, hogy nem tudja, hogyan engeszteljen ki, de azért jobban bánt, hogy abba hagyja a simogatásom. Úgy élveztem pedig. Amint lefekszik az ágyra, hozzábújok. Egyik lábamat átvetem rajta, egyik kezemmel átölelem, majd fejemet a fejéhez rakom.
- Charlotte... Kiscicám. - Suttogom a fülébe gyengéd hangon, majd simogatni is kezdem az arcát. Nem is engedem, hogy változtasson a fekvő helyzetén, most ez így annyira jó. Végül a lábamat bedugom a két lába közé, majd fölé magasodok.
- Menjünk, vegyünk neked egy koktél ruhát! - Nézek a szemeibe, ahogy elmondom neki a tervemet. A telefonom pedig elkezd csörögni, de nincs kedvem azzal foglalkozni, mikor foglalkozhatok a szerelmemmel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime26.02.14 11:52

Mellette önmagam tudok lenni. Hiszen tudom róla, hogy úgy képes szeretni, ahogy vagyok. Semmit sem akarna megváltoztatni rajtam, sőt a hibáimmal együtt képes szeretni. Még a hisztis napjaimon is képes elviselni. Vele érzem úgy, hogy igazán élek, hogy boldog vagyok mellette. Azt hiszem mindig is egy ilyen férfira vágytam, aki ennyire törődik velem és mindentől jobban képes szeretni. Találkozásunk csak a véletlennek köszönhető, de mégis annyira sorsszerűnek érzem, mintha ennek tényleg így kellett volna alakulnia.
- Most mégis mire gondolsz? - Azért a kacsintása után azt hiszem sejtem mi járhat a fejében, de azért mégis rákérdeztem, szeretném biztosan tudni. Ki tudja? Talán még az is előfordulhat, hogy teljesen elbeszélünk egymás mellett. Ami pedig ezt az egészet illeti, én igazán nem akartam, hogy ez legyen a végkifejlet. Rosszkor gondoltam "rosszra" de majd legközelebb mielőbb megszólalnék azért meg fogom várni, hogy kiderüljön mégis mit szeretne tőlem, vagy velem tenni. Tanácstalanul fekszem be mellé, mert most tényleg fogalmam sincs arról, hogy mit kellene tennem.
- Kis cicám? - Meglepetten néztem rá, hiszen még sosem hívott így. Viszont ennek most nagyon is örülni tudok, úgy látszik, hogy nem haragszik rám, már csak azért is gondolom így, mert ha haragudna rám, akkor biztosan nem simogatna.
- Koktél ruhát? Mégis minek? - Az előzőhöz képest még meglepettebb fejet vágok, erre aztán most tényleg nem számítottam. Hirtelen nem is értem, hogy miért akarna velem vásárolni, ahogyan azt sem, hogy miért kellene nekem egy koktél ruha.
- Nem akarod felvenni? - Ha tényleg annyira féltékeny lennék akkor azt hinném, hogy azért nem veszi fel, mert a szeretője keresi és már rohannék is a telefonért, hogy megkaparintsam. De még a kisujjamat sem mozdítottam a telefon felé, szóval azért még sem lehetek annyira féltékeny.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime26.02.14 14:25

Szeretem őt, mindennél jobban és azt akarom, hogy nagyon jól érezze magát velem. Mint ahogy most is egy apró célzást teszek arra, hogy milyen is az ágyban. Szeretek vele szeretkezni is és azt hiszem, hogy ezt nem kell szavakba öntenem, magától is tudja, hogy mire gondolok.
- Szerintem tudod! - Nyújtom ki rá a nyelvemet, miközben sejtelmesen pillantok rá. Szerintem pontosan tudja, hogy most mi is jár a fejemben, nem úgy mint mikor felhoztam. Akkor persze nem ez volt a fő célom, mert épp mást akartam nála elérni. Ezzel egy kicsit meg is bántott, de nem tart sokáig a sértettségem, mert egyáltalán nem tudok rá haragudni. Most is csak kíváncsiságból játszottam meg magam, hogy mire képes arra, hogy kiengeszteljen. De azt hiszem, hogy ezt még "gyakorolnunk" kell. Meglepett vele nagyon is, hogy fogalma sincs arról, hogy hogyan is kéne kiengesztelnie. De amint mellém feküdt átölelve hozzábújtam. Imádom érezni az illatát, és azt, hogy a karjaim közt van.
- Nem tetszik? - Suttogom még mindig a fülébe, ahogy visszaismételte a becenevet. Egyáltalán nem vagyok jó az ilyenben, nem is az én stílusom ez a becézgetés, de ha ő szeretné, akkor megteszem érte. Viszont van egy jobb ötletem, így felé magasodok, hogy a szemeibe tudjak nézni.
- Mert elviszlek egy étterembe. - Mondom határozottan, valóban ez a célom és azt akarom, hogy beleegyezzen. Úgy érzem, hogy neki jár, megérdemli és a kedvére akarok tenni. A telefonom viszont elkezd csörögni, a kérdésére pedig sóhajtok egyet. Kihúzom a zsebemből, de csak annyira, hogy rápillantsak, majd visszadugom és hagyom, hogy tovább csörögjön.
- Nem. - Válaszolok ezek után a kérdésére, majd a fejemet a feje mellé helyezem, és továbbra is ugyanúgy fekszek rajta, ahogy az előbb elhelyezkedtem. Közben már abba is hagyja a csörgést, amit nem bánok, bár szeretem ezt a zenét, de aki hívott azzal nem akarok beszélni. Hamarosan egy üzenet jelző hang is megszólal, de nem foglalkozok vele. Most itt van Charlotte, és az összes figyelmemet rá szentelem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime28.02.14 1:18

Szerintem ha Chad nem csöppent volna bele az életembe, akkor továbbra is élném az egyhangú életemet, ami csak a munkámból állna és a hajtásból, hogy minél jobb és jobb legyek benne. Természetesen most is erre törekszem, de azért mégis jobb úgy haza jönni, hogy tudom vár rám itthon egy olyan férfi, aki szeret és törődik velem. Így sokkal jobban várom, hogy leteljen a műszakom és végre ismét vele lehessek.
- Na és ha nem? - Tény, hogy nem vagyok gondolat olvasó, ezért nem is biztos, hogy tudom, hogy Chad mire is gondol. Inkább úgy mondanám, hogy meg merem kockáztatni, hogy sejtem mi járhat a fejében. De biztosan csak akkor tudnám, hogy egyre gondolunk, ha kimondaná mire is célozgat.
- De, csak tudod olyan szokatlan, de szerintem képes lennék hozzá szokni. - Eddig még soha sem becézett a kis cicájának, viszont szerintem nagyon aranyos tőle, hogy így hív. Ami pedig az iménti sértettségét illeti az nagyon hamar elillant, ezek szerint még sem bántottam meg annyira a feltételezésemmel. Ennek viszont természetesen örülni tudok, mert most tényleg nem szeretnék vele veszekedni, főleg azon a napon nem, mikor felhúzta az ujjamra az eljegyzési gyűrűt.
- Ezért szerinted kellene beszerezni egy új ruhát? - Ennyire meg kell adni a módját? Mégis mi a baj a ruhatárammal? Pár pillanatig csak arra tudok gondolni, hogy biztosan nem tetszhet neki a stílusom, vagy a vissza fogott öltözködésem, ha már szeretném, hogy vásároljak magamnak egy koktél ruhát. Erre csak addig tudok gondolni, amíg meg nem szólal a telefonja.
- Az a valaki nagyon el szeretne érni, ha már üzenetet is írt neked, amiért nem vetted fel. Egyre kíváncsibbá teszel ezzel, mégis kit szeretnél ennyire lerázni? - Nem akarok gyanakodni, de ez egy egészen kicsit kezd gyanús lenni számomra. Talán olyasvalaki szeretné elérni, akiről nekem nem kellene tudnom?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime28.02.14 7:08

Meg kell, hogy mosolyogjam, mert nagyon is tudja, hogy mire gondolok. Kicsit gondolkozok rajta, hogy elmondjam-e vagy sem. Végül arra jutok, hogy igen, de azért még egy kicsit húzom az agyát, mielőtt elmondanám neki konkrétan. Persze nem fogok mindent elmondani neki, mert az túl egyszerű lenne. Úgy mondva csak ízelítőt adok, amiből rájöhet, hogy mik is a továbbiak.
- Szerintem igen. A szeretkezéstől kezdve sorolhatnám, de nem fogom. - Rázom meg a fejemet, mert titokzatos vagyok. Azt akarom, hogy magától jöjjön rá a többire. Ezek után hozzábújok és egy becenév csúszik ki a számon. Olyan, amilyennek őt látom. Valóban egy kiscicához tudnám hasonlítani, hiszen mindig úgy bújik, szeretethiányosként.
- Mit szeretnél? Hogy hívjalak? - Kérdezem meg, hátha van egy másik becenév, amit jobban szeretne tőlem hallani. Még nem vagyok otthon ezekben a becézgetésekben, mert nem szoktam ilyeneket mondogatni. De Charlotte esetében kivételt teszek, mert annyira szeretem, hogy még ebben is megváltozok miatta. Egy ötletet mondok neki, mire egy nem várt kérdést kapok. Igazából ezen még nem is gondolkoztam, így kell egy pár másodperc míg kimondom, amire gondolok.
- Hát... Végülis nem... Én csak azt akarom, hogy én legyek a legjobb döntés az életedben. Gondoltam kicsit kényeztetlek így is. - Őszinte vagyok vele, ahogy megszokhatta már. Tényleg azt akarom, hogy ne kételkedjen a döntésében soha, hogy engem választott. Ezüst tálcán akarom hordozni, hogyha megengedi. Ezért is gondoltam arra, hogy meglepem őt egy koktélruhával. Persze ehhez ő is szükséges, mert nem tudom a méretét és, hogy mennyire tetszene neki az, amit én választok ki. Jobb a békesség, és jobb ezért, hogyha ketten megyünk. A telefonom viszont megcsörren, bár tudom, hogy ki keres, de azért meggyőződök azzal is, hogy megnézem. Sóhajtok egyet és elhúzom a számat, mert tudom, hogy Charlotte nem fog ennek örülni.
- A volt barátnőmet. - Mondom a kérdésére, mert valóban leszeretném rázni, de azért még folytatom, hogy tisztán lássa a sztorit.
- Megint elkezdett hívogatni. A fejébe vette, hogy még szeretem, de miattad nem lehetünk együtt, mert rövid pórázon tartasz. Tiszta agyrém! - Megforgatom a szemeimet, már kezd az agyamra menni ezzel és még egyetemet sem tudok váltani, hogy ne járjunk egy szakra és ne találkozzunk, szinte mindennap.
- Van, hogy addig csörget, amíg nem veszem fel. Ez a jobbik eset, hogy sms-t írt. - Még ezt hozzáfűzöm az előbbiekhez, mert így legalább nyugtunk van tőle, hiszen most már nem fog hívogatni. Szerencsére nála ez még kiszámítható, bár ki tudja, hogy mit fog még tenni. Azért remélem, hogy Charlotte nem lök el és megérti a helyzetet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime28.02.14 16:37

Azt hiszem valójában nagyon is egy dologra gondolunk, de inkább most nem erre koncentrálnék, hanem arra, hogy végre hosszú idő után megtört az a bizonyos jég kettőnk között és becézni kezdett. Persze tetszik, hogy ezt hallom tőle, de mégis olyan szokatlan, habár hozzá tudnék szokni.
- Nekem tetszik, hogy kis cicámnak hívsz. - Mert ez igazán aranyos becézés, nem találok benne semmi kivetnivalót. Egyik pillanatról a másikra okozza számomra a meglepetéseket. Először elkezd becézni, majd közli velem, - még ha finoman is, - hogy rám férne egy új koktél ruha.
- Már most te vagy a legjobb döntés az életemben, de ha nagyon szeretnél egy új ruhában látni, akkor miért is ne? - Végül is csak egy koktél ruháról lenne szó, és melyik nő ellenkezne egy újabb ruha miatt, amivel gazdagabb lehet a szekrényem? Legalább vásárlás közben is együtt lehetünk, talán még jól is fogjuk magunkat érezni közben, habár nem vagyok ilyen téren az a tipikus nő, aki annyira imádna vásárolni és szerintem Chad sem rajong ezért igazán, de egymásért még ezt is kibírjuk.
- Hogy mi?! - Kérdeztem rá meglepetten, vagyis jobban mondva ledöbbenten. Azt hiszem most jött el a pillanat, mikor jogosan tudok féltékeny lenni. Egyszerűen annyira felfoghatatlan, hogy a vőlegényemet, még mindig a volt barátnője hívogassa, mikor már a kapcsolatunk egészen komoly szintre lépett. Azt hiszem egy napra elég lesz ennyi meglepetés, sőt, még túl sok is egyszerre.
- Szóval szerinte én vagyok az a személy, aki közétek áll? - Kikerekedett szemekkel néztem rá, meg sem próbáltam leplezni meglepettségemet. Még annak is jobban tudtam volna örülni, ha a szülei hívogassák. Egyáltalán nem vágytam egy harmadik személyre, aki a kapcsolatunkat tönkre szeretné tenni.
- Mégis mióta van ez? Miért nem szóltál erről előbb? El sem mondtad volna, ha nem kérdezek rá? - Szerintem megbolondult a volt barátnője és amit művel az már felér egy zaklatással. Ez egyszerűen nevetséges, miért nem fogja fel, hogy mi boldogok vagyunk együtt?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime28.02.14 19:40

Azzal, hogy nem szól semmit, gondoltam, hogy egyre gondolunk és ezt a témát zárhatjuk is. Viszont van egy másik, ami nem az én műfajom, de ha ő ezt szeretné, akkor megteszem miatta. Azzal, hogy tetszik neki a becézésem, csak halványan elmosolyodok. Eddig nem is tudtam, hogy mit is kell mondanom egy olyan nőnek, akit szívből szeretek.
- Akkor jó, bár nekem a Charlotte is tetszik. - Azért hívtam mindig Charlottenak mert nekem jobban tetszik, mint az, amilyen néven a többiek szólítják. Így is különlegesnek éreztem magam, mert rajtam kívül senki sem hívta eddig Charlottenak. De a mai napot másak szántam, épp ezért mondom el azt, amit elsőnek gondolok. Melegség árad szét a testemben, ahogy bevallja, hogy élete legjobb döntése vagyok. Nem is akarok neki csalódást okozni.
- Csak ha szeretnéd. Nem muszáj, ha nem akarod. - Nem akarom ráerőltetni az új ruhát, csak azt hittem, hogy a nők szeretnek új ruhákat kapni. Bár Charlotte esetében ez lehet más, mert rajta úgy vettem észre, hogy nem szeret vásárolni. A telefon is a legrosszabbkor szólal meg, de nem akarok vele foglalkozni, viszont hazudni sem szeretnék neki. Gondoltam, hogy valahogy így fog reagálni, így sóhajtok egyet és elhúzom a számat.
- Tudtam, hogy így reagálsz. - Látszik rajta, hogy féltékeny, bár nincs miért, mert amint láthatta nem vettem fel a telefont, hanem továbbra is vele foglalkoztam. Viszont, ha már úgyis szóba került, akkor elmondom az igazságot. A kérdésére bólogatok.
- Valahogy úgy. - Elhúzom a számat, mert nem akarok erről beszélni, most sokkal más tervem van, de ha már ennyit kérdez, akkor muszáj lesz válaszolnom neki.
- Nem tudom. Olyan 2-3 hete talán. Amióta megtudta, hogy el akarlak jegyezni és azért nem szóltam előbb, mert el voltam azzal foglalva, hogy ez a nap tökéletes legyen. És nem. Legalábbis nem ma. Talán holnap vagy a jövő héten. Ez a te napod, nem akarom, hogy az én problémámon idegeskedj. - Tényleg ezt szeretném, hogy most ne ezzel foglalkozzunk.
- Várj. - Előveszem a telefonomat, majd egyszerűen kikapcsolom és leteszem az éjjeli szekrényre.
- Ne ezzel foglalkozzunk! Csak veled! - Komolyan gondolom, azért is kapcsoltam ki a telefonomat, hogy az összes figyelmem rá szenteljem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime02.03.14 6:39

Eddig nem igazán szerettem ha becéznek, mármint azokat a giccses beceneveket ki nem bírom állni, amit az egymásba őrülten szerelmes párok találnak ki egymásnak. De Chad becézése igazán találó volt, sőt még tetszik is.
- Ez nyilvánvaló, hiszen mindig Charlottenak nevezel, pedig mindenki csak Lottynak hív. - Már csak ebből is le tudtam vonni azt az egyszerű következtetést, hogy Chadnak nagyon is tetszik a nevem. Természetesen nem zavar, hogy így hív, ahogyan az sem, hogy most előhozakodott ezzel az aranyos becenévvel.
- Milyen nő lennék, ha vissza utasítanék egy ilyen ajánlatot? - Végül is mindig jól jön egy újabb ruha a szekrényemben, néha pedig nem árt, ha frissítem a ruhatáramat. Egyébként is kevés időm jut az ilyesmire, ezért nagyon ritkán jutok el odáig, hogy vegyek magamnak valami olyan ruhát, amiben neki is tetszhetek. Hiszen most ez lenne a fő cél, hogy olyan koktél ruhát vásároljak, amiben ha meglát leesik az álla.
- Miért, te mégis hogyan reagálnál akkor, ha engem is hívogatna a volt barátom? - Túlzás lenne azt állítani, hogy ki borultam már csak a hír hallatán is, de valóban meglepődtem ezen. Nem is tudom, nem számítottam arra, hogy valaki a múltból - akinek tényleg csak a múltnak kellene lennie - bele akarna szólni a mi közös jelenünkbe.
- Hogy a te problémád? Nem, ez a mi problémánk. Egy pár vagyunk, szóval közösen kell ezt megoldanunk és átvészelni ezt az időszakot, amíg rájön, hogy együtt is maradunk, akárhogy is szeretne vissza kapni. Ugye? - Nem megkérdőjelezni szeretném az irántam táplált érzéseit, de mégis jól esne, ha megerősítené, hogy csak engem szeret és a volt barátnője tehet bármit, akkor sem fog vissza menni hozzá. Nem fogok lemondani róla, hiába is akarja vissza édesgetni magához.
- Azzal a probléma nem fog megszűnni, hogy kikapcsoltad a telefonodat. - Egy időre talán megszűnik, de hosszabb távon ez nem megoldás, főleg mert kénytelenek egymás közelében lenni, így még elkerülni sem tudja. El sem tudom képzelni, hogy ez számára milyen kényelmetlen és kínos lehet.
- Szóval mit fogunk csinálni? - Nem szívesen foglalkozok ezzel, de nem hunyhatok szemet efelett. Természetesen zavar, hogy nem képes elfogadni azt, hogy mi együtt boldogok vagyunk egymással és közénk akar állni, ezért is akarok minél hamarabb megoldást találni erre a kellemetlen problémára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime02.03.14 9:52

Nekem annyira a beceneve nem igazán nyerte el a tetszésemet, azért sem hívtam Lottynak sosem. Eddig nem szólt meg érte, így bátran használtam a rendes nevét, mert nekem az nagyon is tetszik.
- Nekem nem igazán tetszik a Lotty becenév. - Mondom halkan és bűnbánón, mert nem tudom, hogy mennyire fogom ezzel megbántani, de én csak az igazat mondom.
- Úgyis úgy bújsz, mint egy kiscica, már csak dorombolnod kéne. - Vigyorgok, hátha ezzel kicsit elterelem a gondolatait az előző mondatomról. Nem tehetek róla, én szeretek őszinte lenni azzal, akit szeretek, és ha már Charlotte a menyasszonyom, akkor alap feltétel nálam. A kérdésre megrántom a vállaimat, tudom, hogy szeretnek a nők ruhákat vásárolni, de eddig Charlottetól csak azt láttam, hogy nem igazán szeret vásárolni.
- Hát én azt vettem észre, hogy nem szeretsz vásárolni. - Nézek rá nagy szemekkel, amik ellen nem tud ellenállni. Tényleg kezdek belezavarodni ennyi idő után is, hogy mit szeret és mit nem. Nagyon szeszélyes néha, így résen kell lennem. A volt barátnőm pedig megzavar a telefon hívásával. Nem is tudom, hogy hogyan tudnám lerázni, mert most nagyon a fejébe vette, hogy egymáséi kell, hogy legyünk.
- Hát... Nem tetszene. De bíznék abban, hogy nem hagynál el és nem mennél vissza hozzá. - Elhúzom a számat, mert attól viszont nagyon is rettegek, hogyha valamikor is felbukkan újra az életében az előző barátja, hogy ő már csak azért is visszaszerzi Charlottet. Nem akarom őt elveszíteni, így mindent megteszek érte, hogy ne is forduljon meg ilyesmi a fejében.
- Nem hiszem, hogy ezt nagyon meg lehetne vele értetni. Amióta megismertelek és nem futottam utána, azóta rám szállt. De ha össze is jönnék vele, szerintem ugyan úgy kikészítene, mint azelőtt és elhagyna. Szóval szerintem csak a figyelem középpontjában akar lenni. De én megmondtam neki, hogy soha többet nem akarok tőle semmit. - Mondom el a véleményemet és remélem nem azon fog fenn akadni, hogy azt mondtam, mi lenne ha összejönnék vele. Ez csak egy feltevés, mert tudom, hogy mi történne, viszont most nagyon is boldog vagyok és semmi pénzért nem hagynám el Charlottet.
- De mára igen! - A mai nap számomra fontos, és nem akarom, hogy megzavarják, így azzal, hogy kikapcsoltam a telefonom, nem fog többet hívni. Legalábbis ma, aztán majd kapok érte a suliban. Túlságosan is kedves vagyok vele azok után, amit tett velem, de nem tehetek róla, ilyen a természetem.
- Elmegyünk veszünk egy ruhát, beülünk valahova és megvacsorázunk, aztán ha van kedved elviszlek táncolni. - Mondom el a mai nap programját, ami még van ebből a napból. Persze az utolsót nem tudom, hogy mennyire szeretné, de hamarosan ez is ki fog derülni. Tudom, hogy mire értette a kérdést, de szándékosan nem arra válaszoltam. A mai nap egyáltalán nem akarok a volt barátnőmmel foglalkozni, ez a nap Charlotté.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime05.03.14 13:30

Ezt eddig is tudtam. Sosem hívott Lottynak, mindig a teljes nevemen szólított, ebből pedig nem volt nehéz rájönni arra, hogy neki a Charlotte név jobban tetszik, mint a becézése.
- Mondanod sem kellett volna, ezt tudtam. - Ezért nem haragudhatok rá. Elvégre ez olyan kis apróság, ami tényleg semmiség.
- Elismerem, hogy szoktam úgy viselkedni, mint egy kis cica, de ettől még dorombolni nem tudok. - Szeretek hozzá bújni, simulni, mint egy kis cica, de a dorombolós részt már nem vállalnám be, helyette inkább puszikkal, csókokkal pótolnám ezt a hiányosságomat. Szerintem ez még jobban is tetszik neki.
- Inkább mondjuk úgy, hogy mindig volt fontosabb dolgom, mint a vásárlás és nem vagyok olyan, aki képes üzletekről üzletekre járni, ruhák után vadászni. - Jobban szeretek itthon pihenni egy jó könyvet olvasva, mint próba fülkékben egymás után próbálgatni fel a ruhákat. Ez valahogy sosem tudott lekötni, de azért néha napján én is rávehető vagyok az ilyesmire, hiszen sosem árt pár új darab a ruhatáramban.
- Sosem hagynálak el, még akkor sem, ha egy volt barátom vissza szeretne ismét kapni. - Számomra ez teljesen elképzelhetetlen, hogy vissza rohannék valamelyik volt barátaim karjai közé, elvégre nem véletlenül váltunk el egymástól. Most vele vagyok, őt senki sem tudja pótolni az életemben, nekem Chad a legfontosabb, remélhetőleg ez visszafelé is igaz.
- Nem véletlen, hogy már nem vagytok együtt. Te túl jó voltál hozzá, meg sem érdemelt volna. Valószínűleg erre ő is rájött, ezért szeretne annyira vissza kapni. - Féltékeny vagyok természetesen, de úgy érzem a helyem biztos Chad életében és nem fogok versenybe szállni a volt barátnőjével szemben. Elvégre eljegyzett, ami annyit jelent, hogy velem szeretne lenni, nem véletlenül nem a volt barátnője ujjára húzta fel a gyűrűt.
- Táncolni?! Ez érdekes, nem is gondoltam volna azt, hogy szeretsz táncolni, vagy egyáltalán azt, hogy tudsz. - Talán nem is szeret, de miattam még erre is képes lenne. Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól, de azért nem szeretném, hogy olyan dolgokra vegye rá magát, amiket nem szeret, csak azért, mert engem ezzel boldoggá tudna tenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime05.03.14 14:42

Azért kicsit félve nézek rá, mert nem akarom, hogy ez miatt megharagudjon rám, hogy nekem éppenséggel a teljes neve jobban tetszik. Szerintem gyönyörű név, hozzá illik, a Lotty meg nem annyira szimpatikus. De ahogy látom, nem haragszik ez miatt, reméltem is, mert ezt nem tudtam volna sehogy sem jóvá tenni. Halvány mosoly az arcomon, majd egy puszit nyomok az arcára, mert akkor ezek szerint neki is leesett, hogy nem szerettem úgy hívni.
- Kár. - Biggyesztem le az ajkaimat, azért örülnék, ha elkezdene dorombolni. Igazából kíváncsi is lennék arra, hogy hogyan is oldaná ezt meg.
- De még tartozol nekem három gyógypuszival. - Nézek rá titokzatosan, mert ezeket a puszikat még be fogom hajtani rajta és vagy most, vagy a nap hátralevő részében. Kellenek nekem azok a puha ajkak, ahogy a testemet járják körbe.
- Nem gond. Ahova menni szeretnél és akarod, hogy menjek, megyek. Amikor csak akarod. - Tudom, hogy a munkája fontosabb holmi ruháknál, épp ezért nem is lep meg ezzel. Valahogy nem is szeretek órákat várni arra, hogy befejezze egy nő a ruha nézegetést, aztán a próbálgatást, végül nagy huzavona után megvegye. Vagy épp ott hagyja az üzletben. Szerencsémre Charlotte nem ilyen, így azt az egyszeri-kétszeri alkalmat kibírom vele az üzletekben, amikor úgy dönt, hogy most már kéne pár új ruha neki.
- Örökre a tiéd akarok lenni! - Halványan mosolygok, szerelmes vagyok és ez most duplán látszik rajtam. Nagyon is jól esik, hogy ezt mondja, mert nem is tudnám, hogy mit csinálnék, ha úgy döntene, hogy neki másra van szüksége. Hozzá is bújok, fejemet a melleihez teszem. Imádom érezni a domborulatait, és azok csak az enyémek, más nem is nyúlhat hozzájuk.
- Vagy csak szimplán böki a csőrét, hogy én boldog vagyok, ő meg elszúrta. - Rántom meg a vállaim, nem hiszem, hogy annyira jó lettem volna hozzá. Szimplán csak azt csináltam, amit éreztem, hogy csinálnom kell. De már nem szabadulhatok tőle, szerelmes voltam belé, de azt a kapcsolatot én rontottam el, de nem is bánom, hiszen megismertem Charlottet ezáltal. De nem akarok vele foglalkozni, ezért is váltok témát, amint lehetőségem adódik rá.
- Igaz, hazudnék ha azt mondanám, hogy profi vagyok. De tudok pár lépést. A szalagavatón mindig kellett táncolni, na meg az enyémen volt keringő is. És, amit megtanultam az megmaradt. Ha szívesen mennél táncolni, elviszlek. Csak egy szavadba kerül. - Persze nem vagyok egy profi táncos, de alapjáraton a ritmusra tudom mozgatni a csípőmet, még ha nem is mindig találom el az ütemet. Mivel szalagavatókon kötelező volt ezeken résztvenni, el is tanultam ott egy-két dolgot. Már csak azt sajnálom, hogy Charlotte az enyémen nem vett részt, hiába hívtam meg. De így legalább tudok neki meglepetést okozni. Felülök az ágyon, hátamat a falnak döntöm és várok a szerelmemre, hogy mehetünk-e vagy mi lesz most.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime05.03.14 21:33

Nem kerítek ennek túl nagy jelentőséget, igazán nem fontos ez a becenév kérdés, mármint a kapcsolatunkra nézve. Eddig is megvoltunk nélküle, ezek után is megleszünk, habár egészen tetszetős számomra az, amikor kis cicájának nevez.
- El kell fogadni, hogy nem tudok dorombolni. Valami irtó rémisztő hangot adnék ki, ami inkább egy horror filmbe illene, ha megpróbálkoznék vele. - Ezt teljesen komolyan mondtam, ezért sem kezdek bele a bebizonyítós részbe. Szeretném ettől megkímélni őt, na meg magamat is. Meg az iszonyúan vágyromboló tudna lenni.
- Hogy tartoznék? - Meglepetten húztam fel egyik szemöldökömet. Nekem valahogy nem rémlik, hogy tartoznék neki ezzel, de ha szerinte így van, akkor megkaphatja ezeket a puszikat tőlem. Sőt, nem csak hármat.
- Tudod kicsim ezt szeretem benned, vagyis ezt is, hogy mindig azt tartod szem előtt, amit én szeretnék és így próbálsz a kedvemre tenni. - Tényleg semmire sem kell kényszerítem, sőt gyakran Chad hozza fel az ötleteit, amik szerinte számomra tetszhetnek. Ő akar így a kedvemben tenni, én pedig azzal teszek a kedvére, hogy bele megyek.
- Ha ezt akarod, akkor így is fog lenni. - De mégsem hagy nyugodni ez a helyzet, hogy a volt barátnője ismét képbe jött. Csak bezavar a boldogságukba, de ha nem hagyjuk magunkat, akkor nem is tud közénk állni.
- Akár ez is lehet, őszintén fogalma sincs arról, hogy mi játszódhat le benne... - Tényleg nem tudom, hiszen én sosem akartam vissza térni a volt barátomhoz, bekavarva az új kapcsolatába. Sosem lennék képes az arra, hogy bárki közé álljak.
- Ez esetben úgy érzem, hogy le kell tesztelnem a tánctudásodat, egészen kíváncsivá tettél. - Azt hiszem tudok még táncolni, még akkor is ha már nagyon rég volt arra példa, hogy bárkivel is lejtettem volna egy társas táncot.
- Már most menni szeretnél? Mert akkor kérnék pár percet, amíg elkészülök. - Néhány perc elég is lenne arra, hogy magamra kapjak valamit és akkor indulhatunk is, ha ezt szeretné.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime06.03.14 7:16

Fura nekem még ez a becézgetés, de majd hozzászokok. Elvégre ez már egy olyan bensőséges megnevezése a másiknak, legalábbis szerintem. Végül is, ha már kis cica, akkor azért hívom így, mert tényleg olykor úgy bújik, de nem is baj, mert nagyon szeretem, mikor érzem az illatát és a karjaim közt van.
- Hm... Hát jó... Valahogy túlteszem magam ezen a lelkitörésen. - Színészi képességemet bevetve, szomorú kiskutya fejet varázsolok az arcomra és úhy tekintek fel szomorú tekintetemmel a szemeibe. Valahogy túl fogom élni, hogy nem dorombol nekem, de persze ez nem olyan, amiért megsértődök, hogyha nem teszi. A puszit is most akarom, ha már meg lett ígérve.
- Igen, kb. 10 perce mondtad odakint a hintaágyon, hogy a sajgó bordámra adsz három puszit. Már is elfelejtetted? - Kezdek összezavarodni, hiszen nem történt olyan régen, hogy ne emlékezhessen rá. Még jó, hogy mondta, hogy jegyezzem meg, bár ezt amúgy is behajtottam volna. Szeretném, ha a puha ajkai végig barangolnák a testemet. Viszont teljesen letaglóz az, amit mond.
- Miért? A többi pasid nem csinálta? - Döbbenten összeráncolom a homlokomat, mert nekem ez alap dolog, hogyha már egy nő eldöntötte, hogy velem lesz, akkor a kedvére tegyek, hogy ne bánja meg, amiért engem választott és boldog legyen mellettem.
- Rajtad múlik! - Nézek rá nagy bizakodó szemekkel, mert még nem mondta azt, amit hallani akarok tőle. Azt akarom, hogy az övé legyek és nem akarom, hogy hülyeségeken összekapjunk vagy akár mosoly szünet legyen, főleg a volt barátnőm miatt.
- Nekem sem. De majd lenyugszik. - Rántom meg a vállaimat, és ezzel zárom is a témát, mert nem akarok vele foglalkozni. Charlotte kedvére szeretnék tenni, így felvetek egy ötletet, ami úgy tűnik, hogy sikert arat nála.
- Csak nyugodtan! - Kacsintok rá, talán még nem felejtettem el az alap lépéseket, ha meg igen, akkor kicsit fájni fog Charlotte lába, vagy pedig újra megtanulom. A kérdését nem nagyon értem, hiszen most beszéltük meg, de betudom annak, hogy fáradt lehet már. Pedig szinte nem is csináltunk semmit egész nap.
- Persze! Mai sorrend: veszünk koktél ruhát, elmegyünk vacsorázni, aztán táncolunk. - Már egyszer elmondtam, azt hittem, hogy Charlotteban is tudatosult, hogy ezt ebben a sorrendben még ma el akarom intézni. De valahogy most annyira kedvem van hozzábújni, hogy mielőtt elindulna, egyik kezemet a térdhajlatához, a másikat pedig a hátához teszem és így áthúzom az ölembe. A füléhez hajolok, miközben szorosan ölelem.
- Vagy maradhatunk egy 5 percet még. - Ölelem magamhoz, fejemet a nyakába túrom. Igaz elég szép lesz, ha sálat fog felvenni, mert elég szép nagy lila foltot sikerült a mai nap folyamán a nyakára csinálnom. Remélem már elfelejtette és nem néz bele a tükörbe, mert akkor akár meg is áshatom a sírom, mert ettől biztos vagyok, hogy kiakad. Jóval nagyobb, mint az eddigiek voltak. Egyik kezemet a topja alá dugom, hogy csupasz hasát érintsem.
- Oh, szívemnek mézédes virágszála. - Csúszik ki belőlem, amolyan poénként, mert kíváncsi vagyok, hogy ehhez a becézéshez mit fog szólni. Persze nem bírom sokáig, és muszáj elnevetnem magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime08.03.14 13:08

Ez egy olyan kis apróság, ami nincs hatással a kapcsolatunkra, ezért nem is tartom fontosnak azt, hogy tovább folytassunk erről beszélgetést. Vannak sokkal fontosabb megbeszélni valóink is ennél.
- Azt hiszem ezen tényleg hamar túl fogod tenni magad. - Nem fogok neki dorombolni, de cserébe tényleg kaphat tőlem puszikat, már csak kárpótlás végett is.
- Nem, csak nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan meg szeretnéd kapni a neked kijáró puszikat. - Mégis úgy gondolom, hogy erre még egy kicsit várnia kell, mert ha elkezdem puszilgatni, akkor nagyon valószínű, hogy onnan átcsapunk egészen másba és ma aztán tényleg nem fogunk kikecmeregni az ágyból. Szóval megkapja a puszikat, sőt többet is, mint ígértem neki, csak egy kicsit később.
- Inkább úgy mondanám, hogy a többi nem volt ennyire önzetlen. - Na, nem mintha annyi barátom lett már volna életemben, talán egy kezemen megtudom számolni. Sosem volt az a pasi faló, csak mert mindig fontosabb volt számomra a munkám, mint hogy pasizással töltsem a kevéske kis szabad időmet.
- Kicsim az enyém is vagy, ahogyan én is a tiéd. - Ha nem akartam volna, hogy ez így legyen, akkor nem is mondtam volna neki igent és most nem lenne rajta a gyűrű az ujjamon. Vele akarok lenni, csak vele, már senki mással sem tudnám elképzelni az életemet.
- És ha nem? - Tudom, hogy mennyire szeretné most hanyagolni ezt a témát, de engem mégsem hagy nyugodni, már csak a gondolat sem, hogy közénk akar állni a volt barátnője.
- Ugye nem fogsz nagyon rálépni a lábamra? - Volt már szerencsém ahhoz, hogy tánc közben minden fél percben ilyen kellemetlenség ért, remélem Chad ügyesebb annál, mint hogy a lábamat tapossa tánc közben.
- Ha maradnánk abból az öt percből nem csak öt lenne és szerintem akkor ki sem tennénk innen a lábunkat, szóval inkább lassan induljunk. - Suttogva mondtam, élvezve azt, hogy magához ölel.
- Szívem kuglófjának egyetlen mazsolája. - Ha már Chad, akkor én is megengedhetem magamnak ezt. Persze nem is bírtam ki nevetés nélkül. Adtam neki egy szájra puszit, majd felkeltem, hogy a szekrényből kivegyek pár holmit és gyorsan öltözködni kezdtem.
- Jó leszek így a vásárláshoz? - Immár felöltözve léptem elé. Ez a ruha szerintem pont tökéletes lesz a vásárláshoz, úgyis az új ruhám lesz rajtam az est többi részében.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad és Lotty - szabadság 2 Chad és Lotty - szabadság 2 - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad és Lotty - szabadság 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Lotty&Mona
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-