welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Adam & Blanca - Page 2 Vote_lcapAdam & Blanca - Page 2 Voting_barAdam & Blanca - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime03.06.14 16:10



Blanca & Adam



- F
elvilágosítanál arról, hogy egy nő miért tesz fel folyton olyan kérdéseket, amelyekre jól tudja a választ? - Ezt teljes általánosságban érdekelne. Ennyire szeretné minél többször hallani tőlem, hogy a feszes formás feneke, ami megragadott benne az első pillanatban? Az kizárva, hogy ne emlékezne rá, hiszen még akkor a tudtára adtam, hogy számomra nagyon is vonzó adottságokkal rendelkezik. De ha egyszer végre úgy adódik, hogy megkapom azt a bizonyos zöld jelzést nem csak beszélni fogok róla, meg is mutatom mennyire kívánatos nő valójában, csak a legtöbb férfi egy barom.
- Huncut? Annál valami sokkal rosszabb... - Tény, hogy külön élvezettel tölt el vagyis esetünkben csak töltene el, ha én vetkőztethetem le, de azt sem venném zokon, ha úgy döntene, hogy megfoszt ettől a kiváltságomtól és egy köntösben áll elém, majd pedig azt is ledobja magáról.
- Mindennél jobban. Szeretnék bizonyos dolgokat bepótolni, amit elszalasztottam. - Ennek oka rendkívül egyszerűen. Nem tudhattam mikor fordul szembe velem, hogy lekeverjen egy pofont, amitől biztosan észhez térek és a másnaposságomról is megfeledkezem...
- Nem. Azt szeretném, ha egyáltalán nem lenne a ruha alatt semmi rajtad. - Nem valószínű, hogy az a csipkés fehérnemű egyben maradna, viszont ha szereti azt a darabot, akkor javaslom, hogy fel se vegye. Úgy a legbiztosabb az épsége.
- Nem volt komoly. - Mosolyogtam el magam végül. De ha mégis komolyan szeretné venni, nem akarom, hogy visszafogja magát.
- Biztos nagyon sok nő bánkódva fogja tudomásul venni, hogy megint egy férfi mellett vagy, többé pedig nem velük huncutkodsz. - Nőkkel még sosem kellett megküzdenem egy nőért. Minden bizonnyal izgalmas felállás lenne.
- Legalább egyikünk legyen bizakodó. Te optimista vagy. Én maximalista, vagy inkább csak mohó? Én mindig a többre és még többre vágyom és akarom és végül mindig megkapom. - Időközben lassan és finoman kezdtem el cirógatni a vállán, onnan tovább haladva végig a gerincén.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Adam & Blanca Adam & Blanca - Page 2 I_icon_minitime05.06.14 4:16

Adam kérdése megmosolyogtatott. Az élet nagy kérdései ismét előkerültek. A nők eddig is bonyolult lelkek voltak, ez mindig is így volt, és így is fog lenni.
- Talán azért mert nem elégednek meg a tudattal, biztosra szeretnének menni ezért szeretnék a másik fél szájából is hallani. Ez főleg a szép, hízelgő szavakra vonatkozik. - Melyik nő ne szeretné hallani azt, hogy egy férfi szerint nagyon is formás hátsóval rendelkezik? Egyetlen egy ilyen nő sincs az egész világon.
- Ez nem hangzott túl biztatóan. - Ezek szerint nagyon is fel kell készülnöm arra, hogy mi fog várni mellette. Bevallom kissé még félek... Kell egy kis idő ahhoz, hogy közel tudjam magamhoz engedni, de amilyen jól csókol, szerintem annyira profi a hálószoba falai között is. Szeretném, hogy az első együttlétünk különleges legyen.
- Mindent be fogunk pótolni. - Határozottan jelentettem ki, mert tényleg azon fogok lenni, hogy bepótoljam vele az eddig elszalasztott dolgokat.
- Oh, hát te aztán egyből a lényegre térnél. - Egy egészen kicsit pofátlannak tartom azért mert ilyen nyíltan képes kimondani, hogy mire vágyik, persze szavak nélkül is tisztában vagyok azzal, hogy szeretné végre egészen közelről feltérképezni testemet.
- Biztos nagyon sok nő bánkódva fogja tudomásul venni, hogy már nem vagy szabad préda. - Próbáltam vissza vágni félig - meddig saját szavaival. Én akarok lenni az egyetlen Adam életében.
- Mohó vagy. - Mondtam ki a nyilvánvalót. Gyengéden kezdtem el simogatni, ahogy mellkasomra tette a fejét. Biztosan kifárasztottam a sok beszéddel, szüksége van végre pihenésre, ezért elhallgattam. Egészen addig simogattam, míg biztos nem voltam abban, hogy végre elaludt a kis betegem.
Vissza az elejére Go down

Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Adam & Blanca
» Adam Sherwood
» Adam Fell
» Akié a választás, azé a gyötrelem ~ Blanca & Adam
» Give me love - Blanca & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Adam lakása-