welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sasha&Jonah  Vote_lcapSasha&Jonah  Voting_barSasha&Jonah  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sasha&Jonah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime10.12.12 18:19

Figyelem!!!
A most következő műsorszámunk, 18 éven aluliak számára, még nagykorú felügyelete mellett se ajánljuk Wink
Felelősséget nem vállalunk esetleges fejlődésben kialakuló rendellenesség esetén köszönjük!


- Aha persze és akkor majd a fülemen fogom kapkodni a levegőt? Már megbocsáss szépségem, de nem szokásom szopránt kiénekelni - magyarázom, miközben Sasha hűtőjében gyakorlatilag teljesen eltűnök, ahogy valami "finomság" után kutatok. Reggel óta itt vagyok és azt a megveszekedett skálázást tanuljuk ahelyett, hogy valami sokkal izgalmasabbal lennénk elfoglalva. Mondjuk egy kis.... egymás kielégítésével?
Felkapva egy tejes flakont csavarom le annak kupakját, majd anélkül kezdek el belőle nagyokat kortyolni, hogy akárcsak megkísérelném tartalmának egy részét pohárba tölteni. Mint aki otthon van. Bevallom, én soha nem voltam finnyás, az pedig, hogy Sasha, hogy van vele, az... az magánügy. De ha a farkammal képes dolgozni, akkor a számmal se lehet gondja. Ugye? Amint elégnek érzem a tejet, már csavarom is vissza a kupakját, s becsukva a masina ajtaját, nekitámaszkodva a lányt kezdem el keresni tekintetemmel.
- De ha gondolod, és ennyire vágysz rá, akkor segíthetek neked kiénekelni a létező legmagasabb hangot is - kacsintok rá, majd megközelítve őt elég közel lépek hozzá ahhoz, hogy láthassam az apró csíkokat íriszében.
- Azt hiszem mára elég volt az énekelgetésből. Mit szólnál inkább a fizetséghez? Vagy most nincs kedved hozzá? - méregetem kihívóan.
Arra még soha nem volt példa, hogy egy "tanóra" teljes szex mentességben folyjon le. Mi ketten lassan rekord mennyiségű szexszel töltött órát tudhatunk a magunkénak, és bár nem akarunk bekerülni a rekordok könyvébe, mégis hajlunk felé.
Széles vigyorral a képemen kapom el a tarkójánál, majd közelebb rántva magamhoz préselődök hozzá, le nem szállva puha ajkairól. Néha rá-ráharapva hozom tudtára "dominanciámat" és vágyaimat, amit ha akarnék se tudnék elrejteni.
Már kezdek hozzászokni ahhoz, hogy napjaim nagy részét, vagy legalább egy kis részét a lánynál töltök. Az, hogy milyen formában, az csak tőlünk függ, de annyi szent, soha nem unatkozunk míg ketten vagyunk.
Nekitámaszkodva a pultnak akasztom bele nadrágjának öv bújtatójába az ujjamat, ezzel még közelebb húzva magamhoz kapaszkodok bele csípőjébe anélkül, hogy elengedném. Szerencsére a lábam már elég jól van ahhoz, hogy ne kelljen aggódnom miatta, szóval nincs mitől tartani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime11.12.12 19:33

Hát te hülye vagy! Very Happy XD

Szóval nem? Ennyi volt? Máris föladja? Nem tetszik, hogy ennyire elpunnyadt az utóbbi időkben! A sok anyag esküszöm, hogy már tényleg elkezdte felenni a szürkeállományát! Ezelőtt mindig -a kezdetekkor legalábbis-, agyonhajszolta magát, és mikor már én magam könyörögtem neki -aki nem mellesleg az "oktatója"-, hogy hagyjuk abba , mert jobbat már úgy se fogunk tudni kihozni a dologból, még ő volt felháborodna. Most pedig azt merészeli mondani, hogy nem tudja kiénekelni a szopránt -ami nem mellesleg még nem is az! -, csak azért, hogy minél hamarabb kielégíthesse viszkető farka vágyait?
-Ha majd jól megcsavarom a tökeidet, szerintem az a magas C is ki fog jönni, ne aggódj! - Ütöm le -szándékosan-, a legmagasabb hangot a pianínón, ami a nappali egyik sarkában húzódik meg, aztán csak felállok a hangszertől, és megigazítva pánt nélküli fekete, mélyen dekoltált toppomat, elindulok utána ráérősen a konyha irányába.
-Ja, persze, már majdnem elfelejtettem mondani! Szolgáld csak ki magad... - Kacsintok rá, mikor szemeivel kihívóan méregetni kezd. Hangom szinte csöpögött a gúnytól az imént. Hogy kényelembe helyezhessem magam, ráérősen nekitámaszkodom fenekemmel a konyhapultnak. Szinte már-már olvasok a szemeiben és arcvonásaiban. Anélkül is tudom, hogy mire vágyik, hogy szavakba foglalná... A gondolatra csak a homlokomra csusszannak szemöldökeim, és megnyalom számszélét.
-A fizetség kijár nekem! - Mindössze ennyi az, amit hozzá kívántam fűzni. Nincs szükség szavakra, hogy tudja, minden porcikám remeg a vágytól, hogy belém hatolhasson, és hogy egy kis heroinnal, vagy bármivel, ami éppen van nála, elzsibbaszthassam magam egy röpke pár óra erejéig. Kivárom, hogy ide érjen mellém, és pozíciómon csak is akkor változtatok, amikor egy hirtelen rántással Jonah úgy nem dönt, hogy itt az ideje egy kis "változatosságnak". Ujjaim mélyen beleszántanak a szőke tincsekbe, mikor száját akaratosan, vadul az enyémre tapassza. Ez alatt az idő alatt mindössze csak egy élvezetes szisszenés az, ami elhagyja a számat a harapása miatt. Imádom, amikor ilyen vad és végtelenül akaratos! Kezem azért a "vándorút" közben rátalál a füle mögé illesztett füves cigire, amit nem tétovázva, azonnal meg is ragadok.
-Mit szólnál, ha kicsit élvezetesebbé tennénk? - Beszélek bele ajkaiba, szándékosan is rácsípve néha a nyelvére, aztán eltávolodva tőle -csak annyira, hogy a számba tudjam venni a cigit, és meg tudjam gyújtani-, előkapok egy öngyújtót és meggyújtom a szál végét. Az első slukkot lent tartva hajolok oda Jonahhoz, hogy átfújhassam a füstöt a szájába, ami után nyelvemmel bekéreckedem a szájába, vágytól telve csókolva, szabad kezemmel -amivel nem a cigit tartom-, kíméletlenül markolva meg nadrágján keresztül legérzékenyebb pontját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime11.12.12 22:08

Nem is! Ezt kikérem magamnak XD



- De, kezdek aggódni... - morgom - igazság szerint örülhetsz neki, hogy nem a lelkesedéssel van bajom, sokkal inkább azzal, hogy most más dologhoz van kedvem. Mellesleg, tényleg reggel óta csináljuk, nem egész napokra tervezték a hangszálaimat. A végén még eltalálnak kopni - játszom ismét a sértett felet, de nem sok valóság alapja van. Csupán meg kell állapítanom a tényt, hogy tényleg nem kellemes egész nap tornáztatni a torkomat, sajnálom.
- Kösz - vigyorgok rá, amint visszateszem a helyére a tejes flakont. Már annyira megszoktam, hogy Sashaval töltöm néhány napomat reggeltől estig vagy kora estétől hajnalig, hogy szinte pofátlanul otthoniasan közlekedek benne. Mint... mint aki már kicsi kora itt lakik. Szerintem néha visszaélek a vendégszeretetével.
Mindazon által, minden szívbajosság nélkül közelítem meg őt, ügyelve arra, hogy semmi hirtelen mozdulatot ne tegyek. Mégis mit gondolok, elszalad? Megrémül? Tiszta bolond vagyok... ennek ellenére még se változtatok tempómon. Amint mellé érek, kezem már keresi is a derekát, csípőjét. Ujjait érezve szőke tincseim között húzom még közelebb magamhoz, nem engedve el ajkait, tetézve a kéjt még rá is harapok párszor, hogy rábélyegezhessem szenvedélyem időtálló... mijét is? Nem vagyok én költő. A lényeg a lényeg, vadul csókolom, néha ráharapok ajka szélére ezzel arra ösztönözve, hogy ő is szedje össze magát és ez esetben ne a "tanítványát" lássa bennem, akit az imént tanított skálázni.
Elhúzódva tőle, sértett gyerekként kapok a cigi után, amit végül nem sikerül elérnem. Annyira nem, hogy meggyújtva azt, már hajol is közelebb hozzám. Gyakorlatilag teljesen lelassultam egy-két másodpercre. Belevigyorogva a csókváltásba és a csipkedésbe húzódok el tőle megnyalva ajkamat, majd a füstöt a számba fújva fogadom el nagy élvezettel.
Kérésére hívással válaszolok. Telhetetlenül tapasztom rá tarkójára a kezemet, hogy még közelebb húzhassam magamhoz, mintha most nem lennénk eléggé egymásnak feszülve. Viszont megérezve férfiasságomon a kezét, hátravetett fejjel mordulok fel, akárcsak egy kiéhezett kutya. Na... szép hasonlat. Ennek ellenére helyt álló, szóval semmi gond. Előbb szorongatott pontomat nekifeszítve a lánynak fordulok meg úgy, hogy ő a pultnak támaszkodhasson, én pedig neki persze ügyelve arra, nehogy kellemetlenséget okozzak. Bár, szerintem még ez se érdekelne. Feljebb húzva a toppot kezd el az összes ujjam táncot lejteni a hasán, majd szépen lassan elindulnak dekoltázsa felé, amit megérintve el is érem tűrőképességem határát.
Csípőmet az övének préselve csúszik le a szám a nyakára, mit vad csókokkal hintek be, majd még lejjebb utazva, a melleit. Izgalmas estének nézünk elébe, már most érzem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime12.12.12 21:10

Mikor vérig sértetten beszélni kezd, hogy kiálljon a saját szavai mellett, én továbbra sem teszek semmi megfontolatlant vagy hirtelent, helyette csak tovább támasztom gömbölyű kis popsimmal -ami már... khmm... sok pasi szem és másnak az áldozatául is esett már-, a konyhaszekrényt, miközben lassacskán kikerekedni látszik porcelán fehér bőrű arcomon egy cinizmussal telt kis mosoly kezdemény, ami mégis rejt magában némi tüzes szexualitást, ami már alig várja, hogy a kis szóban történő közjátékunk után kirobbanhasson belőlem, és átvéve testem felett az uralmat, úgy diktálhassa a folytatást, ahogy csak ő akarja.
-Jójó, elég a kifogásokból! Már tele van velük a padlás. - Ezt azért még muszáj megjegyeznem, csakhogy láthassam, amint tovább vörösödik a kis csontos pofikája. Olyankor egyszerre tűnik egy szexre kiéhezett, kanos vadállatnak, olyannak, akiről tudom, hogy képes lenne nekem bármit megadni, amire csak vágyom, de ugyanakkor gyermetegnek is. És, ha ez a kettő keveredik egyszer... hmm...
És lám! Mintha csak olvasna a gondolataimban -hátra hagyva a tejes dobozt-, már itt is van, és úgy húz magához, mintha én lennék az egyetlen mentőöve az életben maradáshoz. Milyen ironikus...
Vad csókjaiba kis híján belefulladok, mégsem állítom le. Szeretem, ha fáj, és órákon keresztül tartó élvezetekért képes vagyok eltűrni egy kis fájdalmat!
Nem volt nehéz dolgom kitapintani a füle mögé tűzött cigit, miközben kezeim ide-oda kalandoztak szőke tincsei közt elmerülve. Nem bírva ellenállni a fű okozta leküzdhetetlen, izzasztó vágynak, gyújtok rá egy szempillantás alatt, és az első slukkot megosztva Jonahval, fújom át az ő szájába, amit részemről egy vad, számomra nagyon is élvezetes cselekedet követ. Kíméletlenül markolok rá férfiasságára a nadrágon keresztül, mindeközben vadul harapva rá alsó ajkára, és meg is tépve azt egy cseppet, már-már attól félve, hogy mikor fogom átharapni a puha, finom, megduzzadt bőrt. Majd a következő slukk közben fejem megadóan hátra bicsaklik, és elveszve az élvezetek sűrűjében, engedem, hogy fordítson a helyzetünkön, és nekifeszítve a konyhapultnak, ő kerülhessen ezennel fölénybe. Csukott szemekkel fújom ki a lent tartott füstöt a plafon felé fordított arccal, miközben ő kedvére indítja el ajkait a nyakamon, egyre lejjebb és lejjebb érve. Mindettől lélegzetem felgyorsul, és beharapom alsó ajkamat, így próbálva meg uralkodni magamon, erőfeszítéseim azonban mind kárba vesznek, és legközelebb már csak azon kapom magam, hogy akaratosan átdugom Jonah szájába a csavartat, én magam pedig lekapom magamról a toppom, ami alatt abszolút nincs semmi. Megvárva, hogy szívjon egyet, veszem vissza a szálat, és döntöm ismét hátra a fejem, egyik kezemben a cigit fogva, másikkal lehúzva melleimhez Jonaht, lábamat úgy hajlítva, hogy felhúzhassam combjához, így kezdve el vádliját cirógatni lábfejemmel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime13.12.12 18:29


Megjegyzésén csak elvigyorodok, és egy kis pír jelenik meg arcomon, rossz szokásomhoz híven.
Vadul kapaszkodva belé húzom magamhoz anélkül, hogy akárcsak egyetlen szót is szólnék. Önző vagyok tudom, mivel ez a fizetség nem csak neki, de nekem is jó. Méghozzá nagyon! Általában aki az órára jár, fizet, ami soha nem egy kellemes dolog, hisz az összeszedett pénzedet nyomod valaki kezébe és pár dollárral ismét kevesebbel kell megélned. Én viszont nem bánom a magam fajta fizetési módot, amit Sashanal vezettem be. Én is élvezem, ő is élvezi,- olykor nagyon is!,- és még csak pénzbe se kerül. Legalábbis nekem. Szóval hol itt a probléma? Kezem többször bekalandozik a toppja alá, fel a melléig, ám mindig ugyan azon az úton tér vissza a derekára. Mohón, vaduk tapadok az ajkaira, hol megharapva, hol megszívva azt, néha simán áttörve nyelvemmel a szájába.
Már rég elhatároztam, hogy egy esetleges szex erejéig, teljes mértékben hanyagolom a drogokat. Már csak azért is, hogy teljes valójában élvezzem a szeretkezés adta lehetőségeket, ne a kábulatra és a bénultságra terelődjön a figyelmem. Lehet, hogy olykor jobban bírom, tovább, de aligha mondhatnám kiengesztelőnek és igazán őrjítőnek a szexet. Hát majd most megtapasztaljuk, milyen is fű nélkül. Így amint átkerül a számba a füves füst, már fújom is vissza a levegőbe.
Mikor lekapja magáról a toppot, teljes elégedettséggel remegek meg egész testemben, majd lehajolva az apró keblekhez, ajkaimat az egyik bimbóra tapasztom, miközben a másikat megállás nélkül gyömöszölöm. Rakoncátlankodó férfiasságomnak már aligha tudok parancsolni, de egy kicsit még kénytelen lesz szót fogadni nekem.
- Ma nem fogunk fű társaságában dugni jó? - kapom ki a szájából a csavart cigarettát, majd kipöccintve belőle a már égő dohányt, a pulton, magát illegető csinos kis tányérra helyezem.
Lábával megállás nélkül simogatja az enyémet, én pedig egy halk morgást hallatva oldom ki nadrágjának gombját és cipzárját, ezzel letolva róla a ruhadarabot. Egy szál alsóneműben ültetem fel a pultra, vadul csillogó szemekkel. Alsó ajkamba harapva érintem hozzá ujjaimat a melléhez, majd végighúzva oldalán, egészen a combjáig húzódok el tőle annyira, hogy láthassam az arcát. Huncut mosollyal a szám sarkában cirógatom meg belsőcombját, végül ujjaimmal bugyin keresztül megtalálom legérzékenyebb pontját, amit lassan elkezdek masszírozni úgy, hogy tekintetemet le nem veszem az ajkairól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime14.12.12 22:10

Minden közös óra alkalmával ezt a pillanatot várom a leginkább. Szex, drogok, zene. Kell ennél még több ahhoz, hogy az embernek tökéletes legyen az élete, vagy de legalábbis pár óra erejéig azt érezze, hogy nincs teljesmértékig elbaszva? A mi a legjobb az egészben, hogy mindig más-más helyeken kap el minket a vágy, és minden alkalommal más szereket hoz, olyanokat, amiket azelőtt még tuti, hogy nem próbálhattam. Persze, a fű azért mindig nála van. Az az egy, ami biztos, hogy beválik, és amire mindig szükség van, teremtődjön bármilyen helyzet.
Ezennel nem ellenkezdem, mikor durva mozdulataival igyekszik a tudtomra hozni, hogy ki is az kettőnk közül, aki a nadrágot hordja.
Szeretem ezt a kiszolgáltatott bánásmódot. Valamiért felizgat, hogy úgy bánik velem, mint egy élettelen, és érzéketlen eldobható ócska, semmit sem érő szaros kacattal. Ilyenkor mindig durvább és hevesebb is, amiből egyértelműen lehet következtetni arra, hogy nem fogja tudni sokáig a gatyájában tartani a farkát, ami nekem csak jó! Sőt, azt hiszem, hogy neki is... És mi mással is lehetne mindezt még izgalmasabbá tenni, mint egy szál tekert füvessel, aminek minden egyes slukkját olyan mohón szívom magamba, mintha most jöttem volna fel a víz mélyéről, és szükségem lenne az oxigénre. A füst lassan már belengi az egész konyhát, én pedig egyszerre úszom a Jonah és a cigi által okozott mámoros ködben, míg nem ki nem kerül a cigi a kezemből, mire rögvest felpattannak a szemeim.
-Na és heroin társaságában? - Nézek a szemeibe, fátyolos hangon beszélve, pehely könnyen ejtve ki a szavakat, ahogy a szájához hajolok és, hogy meggyőzhessem, szinte már-már dorombolni kezdek ajkain, kezemmel érzékien dörzsölve nadrágján keresztül férfiasságát, ameddig újból egy hevesebb tempóra nem váltunk, minek következtében türelmetlenül tépem le magamról toppomat, és kisvártatva máris a konyhapulton találom magam, ahol nyögve támasztom meg magam két kezemen a hátam mögött a pulton, mikor szájával lecsap egyik mellemre, kezei egyikével pedig a másika kezdve el szorongatni. Hátam ívben megfeszül, fejem pedig megadóan biccen hátra, amit mind csak tetéz ujjainak odalent történő munkálkodásával, minek hatására feljebb húzom a térdeimet, hogy jobban odaférhessen, nyögve lendítve előre felsőtestem, erősen markolva bele a hajába.
-Csókolj meg! - Lihegem, mint egy veszett vad, majd két kezem közé szorítva arcát -körmeimmel belevájva bőrébe-, tapasztom rá ajkaimat az övéire, egyik kezemet leveztve az övére és bevezetve azt tangám mögé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime14.12.12 22:53



Nem tudok, nem is akarok finomkodni. Határozottan adom a lány tudtára szenvedélyemet és szex éhségemet, amit csak is ez tud csillapítani, más még csak véletlenül se. Az elhatározás, hogy mind ezt drogok és fű nélkül fogom megélni, valósággal felcsigáz, mintha csak jobban akarná a kicsike odalent az egészet. Lehet, hogy furcsa lesz az, hogy teljes józansággal fogok előre törni, de úgy érzem nem lesz ellenemre s véleményem szerint Sashanak se. Ha mégis, akkor se érdekel...
A füves cigi csak megszokásból illegeti magát a fülem mögött egészen addig, míg Sash meg nem gyújtja azt. Később pedig tudtára hozva a gondolatmenetem egy részét, már el is veszem tőle, ezzel egy tányérra csúsztatva. Szemei amint kikerül a szájából a dohány, már fel is pattannak, én pedig elégedett vigyorral nyugtázom ezt a kettőst.
- A-a... semmi drog. Egyszer anélkül is meg kell próbálnunk milyen a szex nem gondolod? - feszült tartással nyögöm a szavakat, ahogy megállás nélkül dörzsöli férfiasságomat nadrágon keresztül. Odafigyelve arra, nehogy a kelleténél hamarabb elmenjek, már teszem is fel őt a pultra toppja nélkül. Vadul tapadva melleire folytatom az egyre durvuló, ám annál kéjesebb "játékunkat", mit egy érzékenyebb pontjának való masszírozása követ. Elégedett mosollyal, egyre ágaskodó hímtaggal figyelem arcát, ahogy az érzelmek átfutnak rajta.
Utasítására megcsókolom, persze fel is szisszenek, ahogy körmei belém vájnak. Akaratosan nyomjuk egymásénak ajkainkat, kezemet pedig bevezeti tangája mögé. Enyhén elnyílt ajkakkal pillantok le, hogy ne csak a kezeimnek tegyek eleget, de a szemeimnek is, majd ha már ilyen kegyesen halad előre, egyik kezemet belé vezetve kezdem el izgatni. Ujjamhoz társul még egy, így gyorsabb, határozottabb tempóban kezdem el benne mozgatni egészen addig, míg bele nem akaszkodva tangájába, lehúzom róla. Nincs már szükség erre, ez szinte biztos, így messzire hajítva azt, a mosogatóban landol. Leguggolva elé csókolom végig egyik, majd másik combját, egyre közelebb és közelebb érve legérzékenyebb pontjához, mit ujjaimmal szétfeszítve kezdem el dolgoztatni nyelvemmel. Kezeim egyre csak feszítik szét a lány lábait, hogy még inkább közel kerülhessek hozzá.
Menet közben megválva az övemtől, tolom le magamról a farmert, majd felhúzva magam a pult segítségével húzom közelebb Sashat farkamhoz, amit lassan belé vezetve kezdek el mozgatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime16.12.12 16:09

Csak akkor térek magamhoz egy pillanatra a fű és Jonah ujjai okozta mámoros állapotból, amikor kikapja a számból a bőszen szívogatott kis csikket, azzal a lehetetlennek tűnő kijelentéssel, hogy ezegyszer drogok nélkül fogjuk csinálni. Furcsa, eddig mindig úgy csináltuk, hogy már előtte úgy be voltunk állva, mint az atom, és mikor abba hagytuk, azt se tudtuk, hogy milyen volt... Az ötlete azonban egyáltalán nem dühít, sőt, csak még jobban feltüzel. Ez most legalább olyan, mintha gumi nélkül csinálnánk, vagy valami plusz, ügyes-bajos kis segédeszközökkel, amikre nem mellesleg eddig még soha nem szorultunk rá.
-Valószínűleg ugyanolyan... - Nyögöm, a szavakkal együtt fújva ki az utolsó adag füstöt, amit egészen idáig tartogattam, majd mindenféle további elcsépelt, fölösleges szót elhagyva, gondolataimat újra Ő tölti ki. Szorgosan kalandozok nyelvemmel szájában, csípőmet erőteljesen, bele-belenyögve a szájába, tolom hozzá kényeztető ujjaihoz, kezemmel én is kölcsönösen simogatva őt ott, ahol tudom, hogy most a legnagyobb szüksége van az ilyesfajta bánásmódhoz.
-Ba*a meg... - Szinte sikítom a szavakat, ahogy erőtlenül hátra dőlök, hogy kezeimen támaszkodva tarthassam meg a kocsonyaként remegő testem, fejemet is erőtlenül hátra vetve, ahogy nyelvével belekezd lábam között a lehető legédesebb játékba. Fogaim belemélyednek alsó ajkamba, így kezdve el kapkodni a levegőt ki és be az orromon keresztül, egyik kezemmel erősen belemarkolva szőke tincseibe, mindig közelebb és közelebb tolva csípőmet édes ajkaihoz. Az agyamra egy pillanat alatt rátelepszik az a jól ismert fehér, mindent eltakaró köd, és már csak azt látom magam előtt, amint keményen belém hatol és heves mozgásba kezd. A gondolattól, és az érzéstől, amit nyelve okoz, újra felnyögök, aztán erőt véve magamon, előrelendülök, hogy letéphessem róla a nadrágot és minden feleslegessé vált textíliát, ám úgy néz ki, hogy mindezzel már elkéstem, ugyanis nyelvét időközben már át is váltotta nemesebbik pontja. A behatolásban én is segítem, még pedig azzal, hogy egy lendülettel előrébb tolom a csípőm, és mikor elkezdi a mozgást, átkarolom a nyakát, fogaimat a vállába mélyesztve pólón keresztül, ami azért mégsem olyan jó móka, mintha teljesen meztelen lenne felül is. Ezért is gondolok egyet, és rángatom le róla a következő percekben az említett ruhadarabot, így markolva végig hátát, lábaimat összekulcsolva csípőjén, sarkaimat az élvezettel fenekébe nyomva, kezeimmel erősen markolva a tarkójára simuló hajat, hátamat néha néha ívben hátrafeszítve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime17.12.12 19:02


- Koránt se olyan biztos az - vigyorodok el. Tény, sokan mondták már, hogy egyszer ki kell próbálnom a szexet drogok és mi egymás nélkül, ha tényleg élvezni akarom. Soha nem értettem, mit akarnak ezzel mondani tekintettel arra, hogy egy adag heroin mellett több ideig lehet érezni az élvezetet, a szeretkezés adta élvezeteket. Bár lehet, hogy ennek egy részét csak az elködösített fejem az, ami a kábítószer miatt érintett, de sebaj, majd most kiderül.
Ujjaim először csak simogatják gyenge pontját, majd a masszírozás átvág behatolásra, így komoly figyelmet szentelve ennek hol az érintett pontot, hol a lány arcát fürkészem fel-felnyögve simogató kezei alatt.
Izgató sikolya csak tovább fokozza vágyaimat, mikor nyelvemmel simogatva lába közét kényeztem. Pár percig így maradok, hallgatom zihálását, élvezem hajam markolását. Csak akkor marok rá igazán csípőjére, mikor még közelebb löki magát hozzám. Ha valaha elveszítettem a fejem, akkor ez most annál is kegyetlenebb. Tényleg nincs szükség kábszerre, elég andalító és kábító maga ez a menet is.
Lenyalva szám szélét helyezem függőlegesbe magam ezzel letolva a nadrágot csípőmről, közelebb lépve Sashaéhoz. Enyhén megemelve könnyű testét vezetem belé férfiasságomat annyira, amennyire immáron tágított, élvezettől túlfűtött pontja engedi. Először próbálok óvatos lenni, de türelmetlenségem ismét határtalan, így lökve rajta egy nagyon feszülök belé gyakorlatilag merev vesszőmmel.
Vadul mozogva benne, mihelyst átkarolja nyakamat, egyik karommal megtámaszkodok a pulton, másikkal magamhoz szorítom vékony derekát, hogy könnyíthessek a helyzetünkön. Levadászva rólam a pólót húzódok vissza hozzá. Csípőmet ölelő lábain végigsimítva nyúlok be magunk közé, hogy kellemetlenségek elkerülése végett egy kis ideig még masszírozhassam gyenge pontját tekintettel arra, hogy bár egy ideje már benne vagyok, mégis túl szűknek érzem. Megállás nélkül masszírozva mozgok benne hol lassabban, hol gyorsabban, hogy minél kellemesebb legyen számára. Végül megelégelve a finomkodást csúsztatom fenekére jobbomat, ezzel belemarkolva abba, vadabb, ritmusosabb tempóra kapcsolva. Halk nyögések kíséretében temetem nyakába az arcomat, közelebb és közelebb bújva hozzá, annyira, hogy talán egy papírlap se férne be közénk. Eddig fenekét markoló kezem átsiklik a mellére, mit gyömöszölve húzódok el tőle, hogy láthassam az arcát. A konyhát megtölti az egyre hangosabb zihálásunk, és lassan egymásba fonódó halk nyögdécseléseink.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sasha&Jonah Sasha&Jonah  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sasha&Jonah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sasha Michelle Murray
» Sasha Hamilton-Thorne
» Jonah&Roxy ~ What are you doing here?!
» Barbi&Jonah
» Jonah Cole Brendan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Queens Hotel - Sasha lakosztálya-