welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - The first day - Page 2 Voting_barDave&Roxy - The first day - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave&Roxy - The first day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - The first day Dave&Roxy - The first day - Page 2 I_icon_minitime05.10.13 23:08

Ismételten csak egy visszafogott, örömteli mosolyra futja, amikor dicsérni kezdi az újdonsült apa-fia programjukat. Végülis, nekünk az csak jó, ha Hunter legalább a nappalokat átalussza, és akkor nincs rá, és a sírására gondunk. Ilyenkor nekünk is lehet némi nyugodt pillanatunk, amit azzal üthetünk el, amivel csak akarunk. Legszívesebben én is követném a példájukat, és egyszerűen csak lefeküdnék, hogy aztán fel se keljek másnap reggelig, de ez több okból kifolyólag is fatálisnak bizonyul!
Egy; három óra -ha nem több-, már fix, hogy eltelt az előző etetés óta, így várható, hogy Hunter hamarosan éhes csecsemőhöz méltóan szirénázni kezd, hogy kaját követeljen.
Kettő; akármennyire is csábító és vonzó az alvás gondolata, sokkal többre értékelem David mellett az ébren, meghittségben és beszélgetéssel eltöltött perceket. Bűn lenne olyankor magamra húzni a lóbőrt, amikor akad egymásra pár szabad percünk, amit ki kell élveznünk. Az elkövetkezendő tizennyolc évben ilyen úgyse sűrűn fog adódni...

-Nem valószínű! Ahhoz túlságosan is ki lennék ütve... Sok ez az állandó éjszakázás. - Vágom rá feltételezésére rögvest az első választ, ami hirtelen az eszembe jutott. Tényleg így van.
Ha én most elaludnék, ágyúval se lehetne kirobbantani az ágyból. Ahhoz túlságosan is kimerült vagyok. Az elmúlt napok eléggé kimerítettek ahhoz, hogy ne legyek a toppon, és hogy a kinézetemet és életkedvemet még egy valamirevaló, két lábon járó, agyfüggő zombi is megirigyelje. Akárhogy is nézzük, alig öt napja annak, hogy órák hosszán át tartó kínok után kipréseltem magamból a gyerekét, és azóta nem sok időm és esélyem volt a pihenésre.
Éppen ezért is van az, hogy kiélvezem a derekán eltöltött perceket, és úgy kényeztetem a váll masszázzsal, mint ahogy arra már régen volt példa, úgy ahogy arra is, hogy komolyabban elbeszélgessünk a családról, a jövőről, és a nagyszüleiről is egyaránt. Bírom a két öreget, bár szó, mi szó, ők se piskóta szerzetek, de őket még mindig nyugodtabb szívvel engedem a fiam közelébe, mint a csapnivaló szüleimet.

-Ha igazán szeretnek, meg fogják érteni, hogy miért pont ilyen házat választottál. Ha kell, majd én is besegítek a magyarázkodásba, és elmondom nekik, hogy mennyire boldog vagyok veled, és hogy mennyire imádom a közös életünket és a közös, takaros kis családi kertes házunkat. - Suttogom a tőlem telhető legőszintébb hangzással a kis vallomásomat, majd az utolsó pillanatokban megkapaszkodom a vállaiban, és segítek neki átfordulni a hátára.
-Tuti? Szerinted elég felkészültek leszünk mi egy vendégvárásra pár napon belül? - Akárhogy is nézzük, a hétvége már igen csak itt liheg a nyakunkban.
-Hmmm... Így a mielkényeztetett fiunk majd sok hétvégét tölthet a dédnagyszüleinél, ezzel kedvezve anyucinak és apucinak... - Vele együtt fordítom tekintetem Hunter felé, majd rögtön utána vissza rá, a szemeire, arcára, hogy aztán nem bírva magammal tovább, megkóstoltathassam vele újra a tiltott gyümölcsöt, ahogy kezeim felkúsznak két oldalt a hajába, szám pedig rátalál az övére. El se tudja képzelni, hogy mennyire piszkosul akarom már én is az egészet, de a bennem lévő gát még mindig nem enged...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - The first day Dave&Roxy - The first day - Page 2 I_icon_minitime05.10.13 23:45

Annyira jó lenne, ha ő is ide tudna feküdni hozzánk. Ki tudnám élvezni a helyzetet. Amikor viszont arról jön fel a szó, hogy nem ébredne fel a sírásra és nekem kellene a pelenkázással foglalkozni... nos, akkor már nem is ragaszkodok annyira ehhez az ötlethez. Maradhat ébren. Persze még mondok pár szót, de már nem kell győzködnie. Az ő válaszát hallva viszont elkomorodok. Aggódok is érte. Nem mintha én többet aludnék, de vele ellentétben, nekem sikerült nagyjából hozzászoknom a pár óra alváshoz. Hosszú távon ki fog készíteni, de egyelőre még egész jól bírom.
- Tudom, hogy sok... - mondok végül csak annyit és hallani a hangomból a tehetetlenséget. Annyira szeretnék neki segíteni, hogy többet tudjon aludni, de egyedül még nem hiszem, hogy meg tudnék birkózni minden feladattal. Még csak ma jutottam el addig, hogy Hunter ne ordítson torkaszakadtából, ha én veszem kézbe! Hol van még az, amikor egy egész napon át jó apja tudjak lenni és mindent megadjak, amire csak szüksége lehet? Az etetés miatt még jó ideig nem tudok egyedül megoldani mindent.
Úgyhogy tényleg fogalmam sincs, mit tehetnék, hogy ki tudja magát pihenni. Bármennyire is szeretnék segíteni, nem tudok. Egy halk sóhajjal hagyom annyiban a témát, majd ő az, aki vált. Idő, amíg felelni tudok neki. Hogy a nagyiék jöjjenek ide. Kicsit talán tartok attól, hogy mit mondanak majd, de azért rábólintok a dologra.
- Tudom, hogy mellém állnál, ha erről lenne szó. Mindig is ezt tetted - mondom mosolyogva, ettől függetlenül viszont még nem nyugodtan meg teljesen. Úgy érzem, hogy túl sok minden van, amibe bele tudnak kötni. És ha újabb köteg pénzt adnak, hogy változtassunk? Cseréljünk le bár bútort? Mit fogok mondani? Nem hagyják majd, hogy elutasítsam, de el sem fogadhatom.
Hiába rágódok ezeken, nem most lesz az, hogy minderre választ találok. Úgyhogy felajánlom a most hétvégét. Jöjjenek akkor. Legyünk túl rajta és akkor majd végre kiderül, hogy talán csak én reagáltam túl mindent és simán fog lezajlani. Odáig lesznek Hunterért és minden csodás lesz.
- Mondanád valaha is azt, hogy akkor most vagyunk felkészülve? - kérdezek vissza szinte azonnal, most már az ismerős szempárba nézve. Én biztos, hogy hónapok múlva sem lennék kész arra, hogy itt lássuk vendégül őket. Nem ilyen élethez vannak szokva, nem ilyen házhoz. Mégsem visszakozok és nem ajánlok más időpontot.
Bármennyire is aggódok emiatt, azonnal mosolyra húzódik a szám a lehetőség hallatán, hogy az apróság lehet majd a nagyiéknál. Nem hangzik rosszul, bár valahogy nem tudom elképzelni, hogy mindez egyhamar bekövetkezik. Ránk van még szüksége Hunternek, nem rokonokra. De később, pár hónap, egy év múlva... imádni fogjuk, hogy lesz ilyen lehetőség.
- Tökéletes lesz... - kezdek bele, majd félbemarad a mondat. Nem tudom befejezni. Képtelen vagyok beszélni, ahogy az ujjai a hajamba túrnak és megcsókolok. Szinte azonnal elveszi az eszem, mégsem annyira, hogy ne törjön fel bennem egy emlék. Az, ami ma már többször is megtörtént. Eltolt. Mindkét alkalommal megállított én pedig nagy szenvedés árán tudtam csak elnyomni magamban a vágyat a visszautasításokat követően.
- Mi lenne, ha... nem csinálnád ezt? - kényszerítem magam, hogy kimondjam a szavakat, miközben vele az ölemben felülök. Nem nézek rá. Sokkal inkább elnézek mellette a semmibe. Nem értem, miért csinálja. Nem értem, miért játszadozik. Reménnyel kecsegtet, elveszi az eszem, aztán pedig eltol.
Most is elérte, amit akart. Úgy ég a testem, mintha valós lángok nyaldosnák. A szívverésem már ennyitől felgyorsult és hiába próbálom nyugtatni, nem igazán sikerül.
- Döntsd el, hogy akarsz, vagy sem? Megadod magad, vagy az utolsó pillanatban meghátrálsz? - teszem fel a kérdéseket és próbálom eltitkolni a bennem lévő megbántottságot, ami vegyülni kezd valamiféle idegességgel. Végül nem várom meg a válaszát.
- Szükségem van egy kis friss levegőre - jelentem be és ő az ágyon köt ki, miközben én próbálom úgy igazítani a nadrágom, hogy nem legyen túl feltűnő, milyen szűk is lett. Majd a tiszte levegő segít lenyugtatni a háborgó vágyaimat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - The first day Dave&Roxy - The first day - Page 2 I_icon_minitime06.10.13 0:13

Tisztában vagyok vele, hogy azért is magát okolja, hogy az utóbbi napokban nem jutott nekem elég alvásból, de teljesen fölösleges ilyenek miatt rágódnia, főleg magát okolnia!
Már akkor megmondták a nővérek, és az orvosom is, hogy ne számítsunk sok nyugodt percre, és pihenésre, amikor Hunter még alig volt pár órás. Ha valamit változtatni akarnék Daviden, az biztos, hogy a túlzott lelkiismerete lenne. De mindez teljesen mindegy is, amikor itt vannak nekem, és perceken belül már nem az alvás a legfőbb gondolatom, hanem a közeli jövőre vonatkozó terveink. Készen állok arra, hogy vendégségbe hívjuk Charlotteékat, de nem hiszem, hogy a látogatásuknak az elkövetkezendő napokban kellene bekövetkeznie. Hiszen még mi is alig értünk haza, és mielőtt még ide hívnánk őket, minden alapvető dolgot rendesen meg akarok tanulni, hogy nehogy rosszul szerepeljek előttük...

-És ezt a jó szokásomat ezek után se fogom elhagyni, még ha az őrületbe is foglak vele kergetni. - Veszem egy kicsit humorosabbra a dolgot, csakhogy oldhassam a benne tomboló feszültséget. Hiába nem mutatja, és nem beszél róla, kiismertem már ez alatt a pár év alatt annyira, hogy tudjam, mikor feszülnek pattanásig az idegei. Mondanom se kell, hogy jelenleg is közel jár ehhez a nemkívánatos állapothoz. Pár hónapja még megvolt a legmegfelelőbb módszer ennek a feszengésnek a megszüntetésére, de mint ahogy azt a nap folyamán már többször is bebizonyítottam, arra a fajta figyelemelterelésre még nem állok készen, úgy ahogy a testem sem.
-Talán akkor, amikor Hunter már felnőtt lenne, és saját lábakon állna. - Válaszolom meg költői kérdését egy cseppet bizonytalan arckifejezéssel, ezek ellenére mégis ott bujkál számszegletében egy hamiskás, pajkos félmosoly. Rohadt furcsa ennyire előre tervezni, de be kell látnunk, hogy nagyon hamar el fog jönni az a pillanat, amikor a most még teljesen magatehetetlen, újszülött kisfiunk kiröpül a családi fészekből...
Csak pár másodpercet engedünk magunknak arra, hogy Hunterben gyönyörködhessünk, és hogy elképzeljük azt a kecsegtető, nagyon is vonzó helyzetet, amikor miénk lesz az egész ház, és a nagyszülei fognak bébicsőszködni Hunter felett, ameddig mi olyanokat csinálhatunk, amiket mellette biztos, hogy nem tudnánk. Pont úgy, ahogy most is...
Gyengeségemnek hála, anélkül engedek az ajkai okozta kísértésnek, hogy belegondolnék abba, hogy ezzel újra csak azt érem el, hogy összezavarom.

-Mit? - Kérdezem teljesen értetlenül, és csak akkor jut el a tudatomig, hogy mi is a helyzet, amikor kedvtelenül felül, én pedig ennek hála már az ölében feszengek. Francba...!
-Hé, elhiheted, hogy nem direktből csinálom, és azért, mert az a perverzióm, hogy felizgatlak, utána meg jól parlagon hagylak! Szerinted én nem akarom már ezt az egészet? Csak ez... - Ekkor már az én hangom is jóval erélyesebben és feszültebben cseng, és meg se próbálom megállítani, amikor eltávolodik, és úgy dönt, hogy kimegy levegőzni.
-Tök jó... - Morgom unottan, fitymálóan nézve rajta végig, majd amikor eltűnik, egy cifrát káromkodok, párszor hozzákoppintom a hülye fejemet a falhoz, aminek hála Hunter felsír.
Újabb morgás, újabb cifra szitokszavak, aztán valamelyest lenyugtatom magam, és magamhoz veszem a kiskrapekot, hogy túlessünk az etetésen, ami szerencsére olyan jól sikerül, hogy egy  kínokkal teli pelenkázást követően a kis álomszuszék újra visszaszundikál, így nekem is lehetőségem nyílik arra, hogy betegyem az ágyába, vegyek egy forró, nyugtató zuhanyt, és lefeküdjek, abban reménykedve, hogy Dave nem fog az iméntiek miatt egész éjszakára kimaradni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - The first day Dave&Roxy - The first day - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave&Roxy - The first day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave&Roxy - Too much!
» Roxy & Dave - Don't Panic! He's Harmless!
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...
» Dave&Roxy ~ Who the hell are you?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-