welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad&Charlotte együtt töltött estéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime12.03.13 3:13

Mikor fáradt vagyok akkor általában nyűgös is szoktam lenni, de ehhez társul végtelen türelmem, ezért nem kezdek el jelenetet rendezni, még akkor sem ha nincs igazán kedvem a hosszadalmas beszélgetésekhez és csak a puha ágyamra vágyok. De Chad érdekel annyira, hogy meghallgassam mondanivalóját.
- Tényleg sok minden szól a kapcsolatunk ellen, de a szerelmünk mindennél erősebb, ezért is vagyunk még együtt. - Adok rá egyszerű magyarázatot, mert tényleg így hiszem hogy a mi szerelmünk bármit képes legyőzni, ha már hinnem kell valamiben, akkor ebben akarok. Több, mint fél éve már, hogy együtt vagyunk és még nagyon szeretném ha ez a kapcsolat hosszú távon működőképes lenne. Ahogy öregszünk mindketten úgy a korkülönbség is ami közöttünk vagy úgy fog lényegtelenné válni.
- Ezek szerint minket különleges kötelék köt össze. - Van pár nehézség, amin még át kell esnünk, de ha már ennyi ideig képesek voltunk együtt maradni, szerintem ez arra utal, hogy a kapcsolatunk szilárd az alapja.
- Csiszolni? Az is lehet, hogy te csinálsz ebből ekkora ügyet és elégedett leszek a technikáddal. - Igaz még nem tudhatom, hogy Chad milyen az ágyban, de azért nem hinném, hogy annyira tapasztalatlan lenne, hogy le lenne képes nekem gyönyört okozni. Ha pedig még is, még sok időnk lesz arra, hogy megtapasztalja, hogy mire vágyok. De egyelőre most azzal is megelégszek hogy hisz nekem, többre már nem is vágyhatnék. Keze felfedező útra indult el testemen, bennem pedig egyre inkább erősödött a bűntudat, hogy ilyen hosszú ideje együtt vagyunk és még mindig nem adtam meg azt, amire vágyik. Fél órával kevesebb alvásba pedig igazán nem fogok bele halni ha ezzel örömet tudok neki okozni.
- Azt hiszem az álmosságom nem olyan nagy, mint a te vágyad irántam. - Szerény egyszerűséggel válaszolok neki és már kelek is fel a kádból, kilépek, magam köré tekerek egy törölközőt. Kérdőn nézek rá, és elindulok a hálószoba irányába, gondolom majd követni fog.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime12.03.13 15:58

Örülök annak, hogy meghallgat annak ellenére, hogy mennyire fáradt és álmos. Halvány mosoly kerül ki az arcomra, hogy mégis velem van és velem jár. Nekem ennyi bőven elég, kivéve, hogy még a testi szerelmet is átakarom vele élni. Valahogy hajt az, hogy eljuttassam a csúcsra és, hogy miattam élvezzen el. De tudom, hogy erre még egy napot kell várnom és meg is teszem. Mivel fogalmam sincs, hogy mire mondja a köteléket, így nem szólok semmit csak bólintok. Most már szavakban is rátérünk a szexre, mire kicsit zavarba is jövök, mert szerintem nem vagyok elég jó, legalábbis Mary szerint.
- A volt barátnőm nem volt vele elégedett… - Elhúzom a számat, persze nem is volt idő gyakorolni, mert nem akart velem lefeküdni, de ha tapasztalatlan az ember, akkor honnan tudná, hogy mi a jó a barátnőjének. Soha sem értettem, most pedig mikor a nagy szerelmem itt van, nem tudok majd neki megfelelni. Azért örülök, hogy ezt mondja, hogy majd csiszolunk rajta. Nagyon nem szeretnék azért beégni előtte, így kihozom magamból a maximumot. Bent a kádban, azt hittem, hogy egy kicsit tapizhatom, de rossz ötlet volt. Ahogy leállít, már tudom, hogy kihúztam a gyufát. Arra vártam, hogy pofon vágva itt hagy és a kanapéra száműz, de helyette egészen meglepő dolgot hozott fel. Alig bírtam abbahagyni a pislogást, annyira váratlanul ért.
- Nem akarom rád erőltetni. Nekem jó holnap is, ha most nagyon álmos vagy. – Nézek rá bambi szemekkel, hogy nem akarok erőszakoskodni, hogy most rögtön essünk egymásnak. Hagyom, hogy kiszálljon, de azért utána nézek. Nagyon is csábító így meztelenül. Baromi jó teste van, és azt hiszem, hogy már attól izgalmi állapotba kerülök, hogy csak végig nézek rajta. Kiszállok én is, a derekam köré csavarom a törülközőt, majd kihúzom a kádból a dugót, hogy lefolyjon a víz. Megyek Charlotte után, majd a szobában elkapom és érzékien megcsókolom.
- Aludhatunk meztelenül… De ha aludni szeretnél, tényleg kibírom holnapig. – Nézek a szemeibe, bár tudom, hogy tiszta idióta vagyok, hogy itt a lehetőség, mégis inkább elszalasztom. De úgy vagyok vele, hogy szeretném, ha Charlotte is akarná, és nem csak azért feküdnénk le, hogy ezzel békén hagyjam. Inkább kibírom, nem akarom siettetni, mert nekem a szerelmem döntései fontosak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime13.03.13 0:51

Hiszek abban, ha két embernek együtt kell lennie azok bármi áron egymással maradnak, semmi sem állhat közénk, ameddig tényleg mindkettőnkben él még a szerelem. Nem hiszem, hogy képes lennék valamikor is nem úgy tekinteni rá, mint a szerelmemre és nem is gondolkoztam még el azon, hogy mi lenne ha egyszer csak úgy hirtelen megszűnnének iránta az érzelmeim.
- De én nem a volt barátnőd vagyok! - Emlékeztetem rá és nem is nagyon szeretném ha össze hasonlítana a volt barátnőjével. A mi kapcsolatunk sokkalta másabb, mint az övéké volt, ezért sem szeretném ha azt a nőszemélyt hozzám hasonlítaná, szerintem nagyon is különbözőek vagyunk. Annyi időt kap tőlem amennyit csak szeretne, hogy az ágyban nyújtott tudását csiszolja. Akármi is lesz, nem leszek elégedetlen vele, hiszen tudom, hogy mennyire tapasztalatlan még ebben, de bőven van időnk kitapasztalni, hogy mi az amit mindketten élvezni tudunk az ágyban.
- Képes lennél vissza utasítani egy ilyen lehetőséget? - Meglepetten nézek rá, ahogy kikászálódok a kádból, hogy magamra kaphassak egy törölközőt. Értékelem hogy ennyire figyelmes és nem akarja erőltetni a dolgot, de benne van a pakliban, hogy sokszor leszek fáradt és akkor mindig halasztani fogjuk az együttléteket? Már így is sokat várt rám, túl sokat! Nem szeretném, hogy még egy napot várnia kelljen. Már a hálóban ért utol, elkapott és megcsókolt, viszonoztam a csókot, játékosan finoman bele is haraptam alsó ajkába.
- Chad, aludni később is bírunk. - Bizakodóan nézek bele szempárjába, közben az egyik kezemmel törölközöm után nyúlok és megszabadítom magamat tőle. Hagyom hogy a földre hulljon, így már teljesen meztelenül állok előtte. Egyik kezét megragadva vezetem mellemre, szeretném ha végre úgy érintene meg, ahogy elvárnám tőle. Azt akarom, hogy felfedezze testemet és örömét lelje benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime15.03.13 11:05

Valahogy csak a rossz élmény maradt meg a szexet illetően, bár én élveztem, csak azzal, hogy mindig hangoztatta Mary, hogy rossz vagyok, ezáltal kezdtem el is hinni. De most, hogy megint szerelmes vagyok, ez a része nem érdekel, csak az, hogy boldoggá tehetem a barátnőmet az ágyban. Feltéve, ha eljutunk odáig. Bűnbánóan pillantok Charlottera, nem akartam azzal megbántani, hogy felhoztam a volt barátnőmet, de én csak azt mondtam, hogy ő szerinte rossz vagyok. El sem hiszem, hogy a szerelmemet nem zavarja, hogy mennyire tapasztalatlan vagyok. Most már tényleg úgy érzem, hogy a világ legjobb csaja az enyém. Charlottenak meg hiába mondhatom, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb sráca, úgy sem hinne nekem. Tudom, hogy elkövetném most életem legnagyobb hibáját, ha nem élnék a lehetőséggel, de annyira oda vagyok érte, hogy kibírnék még egy napot szex nélkül, csak, hogy Charlotte ki tudja magát pihenni.
- Ha neked azzal jót teszek, akkor igen. Ha nagyon álmos vagy és nincs hozzá kedved, tudok várni. - Halvány mosoly ül ki az arcomra, azzal, hogy őszintén bevallom. Bár nehéz már most nekem, de amit mondtam a kapcsolatunk legelején, a jó dolgokra érdemes várni, így megteszem. Kimászok én is a kádból és követem a hálószobába. Ilyenkor örülök, hogy ketten vagyunk, mert elég kínos lenne, ha valaki ránk nyitna. Megcsókolom, mire beleharap az alsó ajkamba. Még ezt is elviselem tőle. Csillogó szemekkel nézek rá, csak úgy látszik rajtam, hogy mennyire szerelmes vagyok.
- De nincs nálam gumi. - Elhúzom a számat, persze nem így készültem, hogy ma le fogunk feküdni, mert gondoltam, hogy egy délutános műszak után hulla lesz, mint ahogy eddig. Azért remélem, hogy nála van egy eldugva valahol. Már épp mondanék valamit, mikor leveszi magáról a törülközőt. Tekintetem akaratlanul is a melleire vándorolnak. Már a puszta jelenlététől is kész vagyok. Ahogy a mellére teszi a kezemet, már úgy érzem elszakad nálam a cérna. Vadul kezdem el csókolni, miközben minél közelebb vonom magamhoz az egyik kezemmel. A másikkal pedig masszírozni kezdem a mellét, ahogy szinte némán utasított rá. Érzem, hogy nem bírok magammal, hátráltatni kezdem az ágyhoz, ami nincs túl messze. Lefektetem rá, majd ráfekszek, kezem, ami eddig a mellét masszírozta végig csúszik a testén. Szívem hevesen dobog, már szinte fáj, ahogy úgy érzem, hogy a bordáimhoz ütközik. Kezem egészen az oldaláig csúszik le, és ott kezdem el egy kicsit simogatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime15.03.13 22:05

Azt hiszem, hogy már a kapcsolatunk olyan stádiumba lépett, mikor feljebb kell lépni egy szintet, mert az egyikünknek sem jó, ha megragadunk ott, ahol most vagyunk. Persze jól tudom, hogy eleinte miattam lassítottunk, mert a kapcsolatunk elején túl bizonytalan voltam Chad érzéseiben, mert ilyen fiatalon még a férfiak nem nagyon tudják hogy mit is akarnak és nem akartam csak egy trófea lenni, de ennyi együtt töltött idő után belátom, hogy nem arra ment ki a játék. Bár igaz még a szégyenlősségemet nem teljesen küzdöttem le, mert nagyon is gátlásos vagyok, de majd valahogy hozzá fogok szokni, hogy meztelenül lásson. Már csak a fáradságom az egyetlen nagyobb gond, hogy eddig miért nem feküdtünk le egymással, persze Chad fájó mordálya is nagyon aggaszt.
- Én már nem akarok várni. - Komolyan ejtettem ki minden egyes szót ajkaim közül. Majd szép lassú hívogató lépésekkel távolodok el tőle egészen a hálószobáig, ahol sikerült végre utol érnie. Először ajkaival kezdek el játszadozni, finoman megharapva azokat. Őszintén már nem akarom még egy nappal elhalasztani az együttlétünket, Chad is már megérdemli hogy megkapjon.
- Nem is kell. - Próbálom megnyugtatni, most tényleg nem kell ezzel foglalkoznia, különben is szedem a fogamzásgátlót, ezért a gumira semmi szükség sem fog lenni. Kezével jólesően masszírozza mellemet, ezért bele is sóhajtok a csókba. Akkor kezdett csak el igazán szaporán dobogni szívem, mikor hátammal megéreztem magam alatt az ágyat. Igazán csak most tudatosult bennem, hogy tényleg meg fog történni. Halk sóhajok hagyják el a számat gyengéd érintései után.
- Chad akármi lesz, még mindig szeretni foglak. - Túlságosan félénken ér hozzám, ezért is akarom arról meggyőzni, hogy ma bárhogy is végződjön az esténk én attól még szeretni fogom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 21:38

Nagyon is meglep az, ahogy határozottan kimondja azt, amit én gondolok, de mégis toleráltam volna az alvást. Nagyokat pislogok, szinte a szám is nyitva marad, de persze mindez a képzeletemben. Felé csak annyit mutatok, hogy alig bírok megszólalni. Épp mondanék valamit, de inkább visszafogom magam, elvégre ez az én estém lehet, mert végre beleegyezett, hogy lefeküdjünk. Még próbálkozok a kádban, de az nem sikerül, így már a szobában vagyunk. Kérdőn felvonom a szemöldökömet a gumira, és csak akkor tudatosul bennem valami, ami a szemeimre félelmet tükröz. Kicsit megijedtem, ezt láthatja rajtam.
- Most akarsz gyereket? - Nyögöm ki a kérdést, ami elég bugyután hangozhat, de ha nem védekezünk, akkor ebből az éjszakából könnyen lehet egy ilyen baleset. Azért erre még nem készültem fel, persze akarok tőle gyereket, de nem most. Még túl fiatalnak érzem magam, és még csak ez lenne az első együttlétünk, szeretnék még pár ilyet, mielőtt apa lennék. A testét csodálom, ahogy már meztelenül áll előttem. Még jó, hogy az én derekamon még ott van a törülköző, mert eléggé kellemetlen lenne a számomra, ha látná, hogy mennyire fel tud izgatni már csak a látványa.
- Még nem csináltam gumi nélkül. - Csúszik ki a számon, bár fogalmam sincs, hogy ezt miért osztom meg vele. Megcsókolom, és hallgatom utána, hogy mennyire élvezi, hogy a mellével játszok. Azért mennyire örülök neki, hogy már ezt is élvezi. Nagyon is félek, hogy ne süljön el rosszul ez az éjszaka. Épp ezért az oldaláig csúszok le a kezemmel, nem is merek még tovább menni. Felakarom fedezni a testét, mielőtt bármibe is belekezdek. A szemeibe nézek, ahogy megszólal.
- Biztató. - Halvány mosoly jelenik meg a számon, valójában nem erre gondoltam. Próbálom a negatív dolgokat kizárni magamból, hogy mindent megadjak Charlottenak, amit érdemel. Kezem visszatér a melléhez, ajkaim pedig a nyakán lévő lila foltot kezdik el puszilgatni. Csak ekkor csúszik lejjebb a kezem ugyanúgy vissza az oldalához. Lejjebb megy még a combjára, ahogy az ajkaim is a melléhez. Puszilgatni kezdem, szivogatom, játszik a nyelvem a mellbimbójával, amíg a kezem a lába közé be nem tér. Jó forró, már csak ez a tudat is feltüzel, hogy minden, ami rajta van az enyém és senki sem érhet már hozzá, csak én. Kezemmel masszírozni kezdem, miközben ajkaimmal visszatérek a nyakához. Annyira rég voltam nővel, hogy kezdem úgy érezni magam, mint egy kezdő szűz fiú.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime18.03.13 9:32

Volt időm magamban hosszú hónapokig a testi szerelmen gondolkozni és azt is tudom, hogy neki sokkal fontosabb az, hogy végre megkapjon, muszáj lépnem, mert a végén még kénytelen lenne másnál keresni a boldogságot. Őszintén nem lepődnék meg azon, ha már úgy döntene, hogy tovább képtelen elviselni azt, hogy nem nyúlhat hozzám ezért keres magának másik barátnőt, inkább megelőzöm ezt a pillanatot és végre valahára megadom neki azt, amire már hónapok óta vágyik.
- Nem, dehogy! Szedem a fogamzásgátlót, most nem is eshetnék teherbe. - Nem is tudom, hogy ez hogyan jutott eszébe, azt hiszem hogy már egyszer megvitattuk a gyerek témát és akkor kitértem arra, hogy a közel jövőben még jó sokáig nem szeretnék anya lenni, főleg nem akarok az első szeretkezésünk alkalmával teherbe esni, pár hónap járás után. Inkább kiverném a fejemből ezt a kérdését, mert teljesen lelombozza a kedvemet, remélem nem akarja tovább boncolgatni ezt a témát, miközben előtte állok meztelenül.
- Nélküle sokkal jobban fogod élvezni. - Árulom el neki, de nem sokára meg is tapasztalhatja. Aprókat felsóhajtok érintéseire, kellemes bizsergető érzés kezdett el keringeni testemben, miután melleimet vette kezelésbe. Eleinte hagyni szerettem volna neki időt, hogy hozzá szokjon testemhez és fel tudjon arra készülni amit ellenem tervel, de túl türelmetlen vagyok. Vagy csak már nagyon is hozzá szoktam ahhoz hogy enyém a főnök szerep.
- Megengeded, hogy irányítsalak? - Sóhajok közepette kérdezek rá, szeretné megmutatni neki, hogy mit is szeretnék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime18.03.13 22:29

Hiába, a gondolataimban fel sem merül, hogy gyógyszert szed, hiszen Maryvel nem volt ilyen, mindig óvszert használtunk, így természetes, hogy nekem ez szokatlan és egyből gyerekre gondolok. Rémülten pillantok rá, azért elég gyorsan rávágta, hogy nem akar most gyereket. Igaz, hogy ezt már megbeszéltük, de nem ezen ragadok le. Mivel nem akarom húzni az időt, ezért most a felvilágosító órát az együttlét utánra tervezem.
- Öhm... Aham... - Csak ennyit mondok, fogalmam sincs, hogy miről beszél, de majd egyszer úgy is elmondja. Nem szoktam ilyen női dolgokkal szórakozni, de örülök, ha nem kell óvszer. Úgy is baromi drága. Megcsókolom, hogy eltereljem mindenről a figyelmét, és csak velem foglalkozzon.
- Hiszek neked. - Halvány mosoly jelenik meg az ajkaim szegletében, majd elkezdem kényeztetni, ahogy eddig is tettem. Tudom, hogy nem ehhez van hozzászokva és kicsit kellemetlen is, amikor felteszi a kérdést, de szeretném őt boldoggá tenni és mivel látszólag egyedül nem megy, ezért igénybe veszem a segítségét.
- Aha. - Suttogom, majd hagyom, hogy azt tegyen velem, amit szeretne. Azért hajt a kíváncsiság, hogy mit csináltam rosszul és mi az, amit valóban elvár tőlem. Még annyira szokatlan, mert azért az agyam leghátsó sötét részében ott van, hogy az orvosom fekszik most mellettem.
- Tudom, nem ehhez vagy hozzászokva, de majd beletanulok. - Mondom neki, elég bénának és kezdőnek érzem magam. Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz már a hatodik alkalom, de tévedtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime22.03.13 1:35

Számomra eléggé meredek téma felhozni a gyermekvállalást úgy, hogy pont most készülök odaadni magam neki. Máskor sem a szívem csücske ez a téma, de így pláne nem, ezért is szeretném minél előbb ejteni ezt a témát. Különben is szedem a gyógyszert, szóval nem kell tartanunk egy nem kívánt terhességtől. Túlságosan is elővigyázatos vagyok ilyen téren. Ha egyszer tényleg akarnék gyereket, akkor az előre be lenne tervezve az életembe és nem csak egy baleset végett foganna meg. Amúgy is még mind a ketten túl fiatalok vagyunk, hogy ekkora felelősséget vállaljunk, és szerintem még ehhez túl korai is még a kapcsolatunk is. Talán évek múltan kellene erről beszélnünk, akkor meg lehet, hogy más véleménnyel lennék erről az egészről.
- Percek kérdése és meg is fogod tapasztalni. - Szívem már a torkomban ver, már csak a gondolattól is, hogy tényleg meg fog történni az, amire hosszú hónapokon keresztül vártunk. Próbálom leküzdeni a még megmaradt gátlásomat és félelemet, hiszen azt akarom, hogy mindkettőnk számára kellemes legyen ez az este. Na meg szeretném olyan élményben részesíteni, amit még nem volt része velem átélni. Ezért is akartam átvenni tőle az irányítást egészen addig, míg biztosabb nem lesz magában.
- Időnk van bőven, olyan tempóban fogunk innentől haladni, ahogy neked a legjobb. - Suttogom fülébe, majd végig csókolom a nyakát, de ahhoz hogy érvényesülni tudjak magam alá kellett parancsolnom. Így folytattam tovább, amit elkezdtem. Kezem egészen a törölközőig siklott, egyetlen egy mozdulattal szabadítottam meg tőle és így tárult elém nagyon is ágaskodó férfiassága. Óvatosan markoltam rá, így kezdve vele kezemmel finoman játszadozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime23.03.13 21:27

Gyorsan ejtem a gyerek témát, mert most valóban nincs itt az ideje, csak meglepődtem, hogy Charlotte gumi nélkül akarja és kicsit megijedtem, hogy a gyerek miatt. De majd úgy is megkérdezem erről a tablettáról szeretkezés után, hogy tisztában legyek vele. Mivel még nem igazán találkoztam ezzel a nagy kapcsolatomban. De most nem is szeretnék ezzel foglalkozni, csak a szerelmemre szeretnék koncentrálni. Csak bólintok egyet, hogy hamarosan az enyém lesz és elmondhatom, hogy a saját orvosommal lefeküdtem. Persze nem ezzel fogok dicsekedni, de nem hiszem, hogy sokan szexelnek az orvosukkal. Így is kíváncsi vagyok rá, hogy milyen az ágyban, de ha olyan, mint amilyen eddig a kapcsolatunkban volt, akkor nagyon is élvezni fogom az együttlétet. Szívem már rég nem a normál ütemben dobog, jóval gyorsabban és izgulok is, hogy ne rontsak el semmit, mert azt akarom, hogy jó legyen ez az éjszaka. Azért az nagyon is megnyugtat, hogy nem zavarja, hogy tapasztalatlan vagyok. Azt hittem, hogy nehezebb lesz és talán kidob, amiért nem tudom neki azt nyújtani, amit a volt barátai. Most már lejjebb lankadt az izgulás, már csak a határtalan szerelmet érzem iránta, és boldoggá szeretném tenni. Hagyom magam és a hátamra fekszem, ahogy „parancsolja”, majd becsukom a szemeimet, ahogy a nyakamat puszilgatja. De nem sokáig, mert a kezét érezve a testemen, követem a tekintetemmel, ahogy leveszi rólam a törülközőt. Fogalmam sincs, hogy mi ütött belém, de szerintem teljesen elpirultam. Még az a szerencse, hogy sötét van és nem látja, mennyire zavarban vagyok. Aprót nyögök, ahogy megfogja a kemény férfiasságomat és élvezem, ahogy velem játszik. Egyik kezemmel belemarkolok a takaróba, másik kezemmel pedig megérintem az arcát és ösztönözöm, hogy hajoljon hozzám közel. Ha ez megtörténik, akkor egy csókot lehelek az ajkaira, két sóhajtás közepette. Nagyon is jól esik az, amit velem művel, ajkaimon halk nyögések is kicsúsznak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 6:12

Eddig akárhányszor terveztem előre azt, hogy végre oda adom neki magam mindig közbe jött valami. Most ezért akarok spontán lenni, igaz fáradt vagyok, de Chad megérdemli hogy megkapja végre azt amire vágyik. Most csak mi ketten vagyunk, senki sem fog ránk nyitni vagy megzavarni minket. Csak ki szeretném élvezni az együtt töltött pillanatokat és boldoggá szeretném tenni őt. Nem hittem hogy a mai nap lesz az a bizonyos nagy nap, mikor végre lefekszünk egymással ezért is izgulok, talán túlságosan is. De akkor is izgulnék, ha előre beterveztem volna, még mindig nem oldódtak a gátlásaim annyira, mint szeretném, de idővel gondolom már ez sem fog jelenteni akkora akadályt. Nem állítom magamról, hogy annyira tapasztalt lennék, de azért még is csak több tapasztalatom van tőle, ezért is veszem át az irányító fél szerepét. Szeretnék neki segíteni, hogy a következő alkalommal már tudja, hogy hová kell nyúlnia és mi az, amit élvezek. Azt hiszem sok alkalmunk lesz még arra, hogy ezeket megtapasztalja, és fejlessze magát. Engedelmesen közelebb hajolok hozzá, hogy meg tudjon csókolni, de kezem egy percre sem áll le, tovább folytatom férfiassága kényeztetését. Amint elváltak egymástól ajkaink, lovagló pózban helyezkedek, úgy fogadva magamban szépen lassan a férfiasságát. Hangosan nyögések szaladtak ki ajkaim közül, ahogy egyre jobban beljebb éreztem. Lassan kezdtem el mozgatni fel és le csípőmet, figyeltem arra, hogy neki is jó legyen és olyan tempóban mozogjak rajta, hogy mindkettőnk élvezni tudjuk. Nem akartam a sajtó bordélyára nehezedni, ezért egyenes háttal mozogtam rajta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 22:01

Tényleg tudtam volna várni egy napot, hogy egymáséi legyünk, de valahogy örülök annak, hogy Charlotte végre beadta a derekát. Meg is csókolom, mert érezni akarom az édes ajkait. Amint felcserélődik a helyzet és a szerelmem veszi át az irányítást, már akkor kezdem érezni, hogy ez így nem lesz jó és meg kell mutatnom, be kell bizonyítanom, hogy tudok valamit, bár most úgy gondolom, hogy semmi sem maradt meg. Nagyon mozdulni sem tudok, ahogy keze a férfiasságomra kerül. Csak élvezem lehunyt szemmel, az meg a legjobb érzés, ahogy végre meleg ölel át. Jól esően sóhajtok és élvezem, azt, ahogy rajtam mozog. Ami eddig a fantáziámban volt, most végre megvalósul. Csillogó szemekkel nézek fel rá, bár nem hiszem, hogy nagyon látja. Végig simítok a combján, fel az oldalán, majd nem hagyom ki a mellét. De tovább csúszik a kezem a tarkójához és lehúzom magamhoz, hogy megcsókoljam, közben megpróbálok vele együtt mozogni. Amint sikerült lehúznom, a csókba kicsit beleszisszentek, valami nem stimmel a bordámmal, bár azért érzékeltem a fürdőszobában, hogy egy kicsit mintha lilulna. Kicsit le is állok, de nem akadályoz meg abban, hogy élvezzük az estét. Átfordítom, hogy alul legyen, és lehetőleg ne csússzak ki belőle. Alkaromra támaszkodok, hogy a bordám még véletlenül se érjen a felsőtestéhez, bár ezt egy kicsit nehéz elérni, de azért a minimális fájdalomba nem fogok belehalni. Elkezdek benne mozogni, miközben a lila foltot puszilgatom a nyakán, amit még a fürdőszobában „adtam” neki. Ahogy érzem, hogy egyre közelebb kerülök a csúcshoz, egyre gyorsabban mozgok benne. Közben próbálok nem tudomást venni arról, hogy fáj a bordám. A szívem miatt így is érzékenyebb, ahogy úgy érzem, hogy neki verődik a csontnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime28.03.13 1:57

Mikor tudhatom, hogy eljött végre a megfelelő pillanat, hogy oda adjam neki magam? Már nem vagyok szűz, de még is szerettem volna, ha megadjuk neki a módját, azt akartam hogy gyertyafény világítsa be a szobát és minden annyira romantikus legyen. De nem így lett, akárhányszor elterveztem a nagy napot mindig valami közbe jött, ezért is ragadom most meg a felkínálkozó lehetőséget, mert sosem lehet tudni, hogy mit hoz majd a holnap. Őszintén nem szeretném, ha ez miatt kiábránduljon belőlem, vagy megcsaljon azért mert képtelen vagyok kielégíteni a szükségleteit. Most pedig itt vagyunk mindketten meztelenül a hálószobámban, előttünk van a lehetőség és én tényleg szeretném egy fokkal feljebb vinni a kapcsolatunkat. Izgulva ugyan, de megkezdem a kezdeményezést. Óvatosan kezdem el rajta mozgatni csípőmet egészen lassan, még is ajkaim közül kiszalad pár apró nyögés. Nem szeretnék semmit sem elkapkodni, szeretném ha az első alkalmunk élvezetes legyen mindkettőnknek. Apró sóhajokkal díjazom érintéseit, elképesztően jól esnek. Felső testünk egymásnak simul, így csókolok édes ajkaira. Egy egészen kicsit megrémülők miután meghallottam felszisszenni, de már olyan közel jártunk mindketten a földi mennyországhoz, hogy vétek lett volna most leállni. Biztosan Chad is így lehetett ezzel, hiszen átvette az irányítás, én pedig hagytam neki. Lepedőbe markolva nyögök fel, egyre hangosabban. Szinte egyszerre sikerült átélnünk ezt a csodálatos érzést. Egy kis időre szükségem van, hogy testem lecsillapodjon az extázis érzés után, na meg légzésem is. Amikor Chad már mellém feküdt óvatosan bújok hozzá.
- Mit gondolsz megérte várni? - Erőtlenül suttogom már becsukott szemekkel. Eddig is nagyon fáradt voltam, de most még jobban kifáradtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime29.03.13 13:35

Sóhajok hagyják el a számat, ahogy elkezd kényeztetni, majd rám ülve, végre belé hatolok. Szinte el sem hiszem, hogy végre megtörtént, alig vártam már ezt a pillanatot, de nem gondoltam volna, hogy ennyire béna leszek. Élvezem, ahogy izgatóan mozog rajtam, végig is simítok rajta, már annyiszor fantáziáltam erről a pózról és végre el is jött. Hagyom, hogy rajtam legyen, próbálok vele együtt mozogni, de amint lehúzom magamhoz rájövök, hogy nagyon is rosszul tettem, mert a bordámat megnyomta és még érzékeny. Fogalmam sincs, hogy most mi lett vele, mert eddig nem fájt ennyire. De örülök neki, hogy Charlotte nem állt le aggódni, hanem inkább az élvezetekkel foglalkozik. Át is fordítom, hogy én legyek felül, azért óvatosan és vigyázva arra, hogy a mellkasomat ne nyomjam meg. Tartom is magam, egyre gyorsabban kezdek el benne mozogni, amikor érzem, hogy már a vége felé járok. Csak reménykedni tudok, hogy Charlotte is hasonlóan áll, mint én. Amint eljutok a csúcsra, lihegve próbálok megnyugodni. Homlokomat a homlokának támasztom.
- Nagyon szeretlek! - Suttogom neki, csak, hogy biztos legyen benne, hogy valóban szeretem és komolyan gondolom a kapcsolatunkat. Mellé fekszek, bár halkan felszisszenek, kezd egyre jobban sajogni a bordám. Hagyom, hogy hozzámbújjon Charlotte, de azért ügyelek arra, hogyha a keze a mellkasomra kerülne, akkor lejjebb toljam, hogy még véletlenül se érjen a fájó pontomhoz. Mielőtt még elaludnék, végig simítok a karján.
- Meg. Rád bármeddig vártam volna. - Suttogom, majd kihúzom magam alól, majd Charlotte alól a takarót, hagyom, hogy elhelyezkedjen, majd betekarom magunkat. Felé fordulok, igaz, hogy megint felszisszenek, de ez most nem számít. Betakarom a szerelmemet nyakik, majd haját gyengéden a füle mögé tűröm, egy puszit nyomok a fejére és simogatni kezdem a karját, meg az arcát. Tudom, hogy nagyon fáradt és hamar elalszik, vagy már el is aludt, de én amíg fenn vagyok, addig simogatom. Egészen addig csinálom, amíg meg nem unom és el nem fáradok benne, majd én is követem és elalszok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad&Charlotte együtt töltött estéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára
» Chad & Charlotte - kontroll
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - A nagy aggódás
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-